Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Okupants nav tautība

29.03.2021. 00:24

»

Ой

Этот обнуленный опущениц может что то против НАТО и США??ржу,не могу


Smieklīgi, kā tautas nodevēji bieži vien raksta krieviski un cenšas radīt ilūziju par "labajiem" krieviem.

Atbildēt

nu nu

28.03.2021. 13:33

»

ža

Nākotnē naudas nozīme mazināsies , visu noteiks valstis , kam lielāki dabas resursi un šeit Krievijai pieder nākotne


Kā rāda nožēlojamie Krievijas un kādreiz bagāto Venecuēlas, Rodēzijas, Kenijas, Dienvidāfrikas un Angolas piemēri, resursi bez smadzenēm ir 0 vērti. Visu izšķir smadzenes, kuru pēdējās paliekas panikā no Krievijas evakuējas.
Kas attiecas uz resursiem, intelektuāli un fiziski nesalīdzināmi pārākie ķīnieši krieviem tos visā drīzumā atņems, kopā ar visām krievenēm un vēl palaimēsies tiem krieviem, kuriem ķīnieši atradīs kādu pielietojumu.

Atbildēt

antropologs

28.03.2021. 13:19

»

romietis

amerikāņi un austrālieši arī tavuprāt ir tauta


Tās ir nācijas, kuras, atšķirībā no krievu nācijas, apzinās savu izcelsmi un nav zaudējušas cilvēku sejas.

Atbildēt

to slimais

28.03.2021. 13:16

»

patiesībā

Ieguglē "maizes cenas Krievijā"un tad varbūt tev pieleks , ka dzīve Krievijā ir stipri lētāka nekā ASV kolonijā Latvijā


Neviens nēģeris ASV neēstu to barību, ko feodāļi Krievijā liek savu vergu trauciņos. Tehniskos palmu taukus, ko rij krievi, ES aizliegts izmantot pat suņu barībā.
Pat tāds fizisks, garīgs un morāls kroplis, kā tu, negribētu dalīt likteni ar saviem Krievijas sugas un saprāta brāļiem.
Tuvāko 10 gadu laikā krieviem gaļu un zivis nomainīs ar kalorijām bagāto barību no mušu kāpuriem: В России появятся мясо и хлеб из белка насекомых /https://iz.ru/

Atbildēt

!

28.03.2021. 12:52

»

romietis

amerikāņi un austrālieši arī tavuprāt ir tauta


vini dzivo pa bariem,ko sauc comunities pec etniskas piederibas.

Atbildēt

!

28.03.2021. 12:50

»

Reāli

Jā, nav tautības amerikānis vai austrālietis, bet viņi ir šīs valsts tauta..pie mums ir okupanti un viņu savainoti atkritumi,kas nav tauta


vini atlauj baltajiem lietot jedzienu ,, caucasian,,kapec nav saprotams,ja vari izskaidro.

Atbildēt

augustina favoritu veiksmes stasts

28.03.2021. 12:46

https://sputniknewslv.com/opinion/20210326/15397887/Kritiskais-limenis-ASV-valsts-parads-parsniedza-ekonomikas-lielumu.html

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

28.03.2021. 12:46

Visi te ieciklējušies,krievi,krievu tauta.Nu nav nekādu krievu ir tatar-mongoļu maisījums ar vietējām ciltīm 300gadu garumā kuras maksāja Čingizhanam nodevas ar naudu un savām meitām.Kur tad te var būt kāds krievs.Pavērojiet to slepkavu,Putinu,šauras actiņas,kā žurkai,izspiesti vaigu kauli kā mongoļiem un slepkavnieka skats.

Atbildēt

VDK (КГБ) persona nedrīkst būt par prezidentu

28.03.2021. 11:26

VDK (КГБ) persona nedrīkst būt par prezidentu. Latvijā VDK sagrāba daudzas siltas vietas uzņēmumos, centās iefiltrēties valdībā. Pateicoties Satversmes aizsardzības birojam, Valsts drošības dienestam, kā arī Latvijas neatkarīgiem, godīgiem žurnālistiem šie centieni nebija tik veiksmīgi, ko nevar teikt par tiesu varu.
Putins un viņa draugi ir bandīti, ko saprot visā pasaulē normāli domājoši cilvēki. Diemžēl nauda dara savu, naudas un labklājības dēļ, daudzi gatavi pārdot pat savu brīvību un neatkarību bandītiem, laupītājiem, izvarotājiem, slepkavam. To sāk saprast tikai tad, kad it kā iegūtie labumi, bagātība, pēkšņi pazūd un esi nonācis izolācijā, pliks, nabags, izvarots, spīdzināts. Pēc tam arī nogalinās. To pierāda PSRS laiki, to pierāda Hitlera laiki.

Atbildēt

Reāli

28.03.2021. 11:15

»

patiesībā

Ieguglē "maizes cenas Krievijā"un tad varbūt tev pieleks , ka dzīve Krievijā ir stipri lētāka nekā ASV kolonijā Latvijā


Man nevajag guglēt.. es pirms 10 dienām tur biju. Pēterburgā pirku, lenta 24,labu baltmaizi pa 53 rubļiem. Jaguglē ir klauniem kas neko nezin un nav redzējis..

Atbildēt

Reāli

28.03.2021. 11:10

»

Blondīne

Vispār jau to valsti nolaida Borja Jeļcins


Jelcins bija tas kas centās pasaulei parādīt ka Krievijā arī ir cilvēki..

Atbildēt

Reāli

28.03.2021. 11:04

»

romietis

amerikāņi un austrālieši arī tavuprāt ir tauta


Jā, nav tautības amerikānis vai austrālietis, bet viņi ir šīs valsts tauta..pie mums ir okupanti un viņu savainoti atkritumi,kas nav tauta.

Atbildēt

Indullis Durka

28.03.2021. 09:33

»

ha-ha

Mats mata kā pie mums,kur pamatiedzīvotāji dzīvo sliktāk,kā okupācijā un valda Putina kolēģi-bijušie komunisti ar visu savu bijušo varzu-čekistiem,miličiem un viņu pēcnācējiem,kuri tad arī dzīvo kā Krievijas nomenklatūra,tikai Briseles apgādībā


“Teŗoristi

Teŗoristi ir slepkavību un terora aktu izpildītāji, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, izpildošie sadisti un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķu netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskārie viensētnieki, tumsonīgi lupatgalvas, atklātu fekāliju stumdītāji.”

“Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.7)”

Atbildēt

ha-ha

28.03.2021. 09:22

»

Reāli

Biju Krievijā..atpalikusi,nabadziga valsts..nē, veikalos viss ir,tikai tautai nav nauda


Mats mata kā pie mums,kur pamatiedzīvotāji dzīvo sliktāk,kā okupācijā un valda Putina kolēģi-bijušie komunisti ar visu savu bijušo varzu-čekistiem,miličiem un viņu pēcnācējiem,kuri tad arī dzīvo kā Krievijas nomenklatūra,tikai Briseles apgādībā.

Atbildēt

Gudrītis?

28.03.2021. 09:19

»

Jā jā

Tāpat kā laika sprīdī no 1923 līdz 1991


Ja gribēji paspīdēt, tad mācies vēsturi. 1923. Gadā PSRS bija NEPs un ja to būtu turpinājuši, kas zina kura valsts būtu tagad vadošā. NEPa principus starp citu pēc tam ieviesa Ķīnā un turpina.

Atbildēt

pele

28.03.2021. 08:37

atslēgas vārds visā krievijas epopejā ir ''krievu tauta'''. šīs tautas mentalitāte ir pipku alkstoša. vajag caru un bajārus, kas uzdod pa kumbru ar pipku. šajā odiozajā valstī nekas nekad nemainīsies, kā viņi bija batraki tā arī paliks.

Atbildēt

lauķis

28.03.2021. 08:33

»

ža

Nākotnē naudas nozīme mazināsies , visu noteiks valstis , kam lielāki dabas resursi un šeit Krievijai pieder nākotne


Vai cik jauki,tu cilvēkus nosauci par darba resursu.Vareni.Vergam verga domāšana.

Atbildēt

Es

28.03.2021. 08:16

Nolaidis valsti un apzadzis tautu, šis fruktiņš ir tādos apmēros, kādus pasaule līdz šim nav pazinusi. Ja PSRS laikos krievijā vēl kaut ko arī ražoja, tad tagad tā ir pataisīta par īstu "banānu valsteli", jo par republiku šo veidojumu nenosauksi, jo tur ir nozagtas arī godīgas vēlēšanas. Ak nelaimīgā, postā un nabazībā novestā krievu tauta.

Atbildēt

Q

28.03.2021. 08:06

Pietiek, esiet objektīvi, ļaujiet pielikt mīnusus šim augustiņa murgojumam!

Atbildēt

patiesībā

28.03.2021. 08:04

»

Reāli

Es tādus sūdus,kā čīzburgeri,neēdu..varbūt tur viņi ir lētāki..runa gāja par veikalu.tev nav taisnība par ienākumu reizināšanu


Ieguglē "maizes cenas Krievijā"un tad varbūt tev pieleks , ka dzīve Krievijā ir stipri lētāka nekā ASV kolonijā Latvijā!

Atbildēt

ža

28.03.2021. 07:59

»

lauķis

Nu nevajag vēlamo uzdot par esošo,pagaidām Krievija grimst verdzībā tāpat kā Latvija un ASV,tikai augustiņi to nesp;ēj saprast,jo augustiņi


Nākotnē naudas nozīme mazināsies , visu noteiks valstis , kam lielāki dabas resursi un šeit Krievijai pieder nākotne!

Atbildēt

Indullis Durka

28.03.2021. 07:51

»

lauķis

Nu nevajag vēlamo uzdot par esošo,pagaidām Krievija grimst verdzībā tāpat kā Latvija un ASV,tikai augustiņi to nesp;ēj saprast,jo augustiņi“ Debillatvānuss

Es pac personiski esmu bērnībā no incesta cietušais, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāju ieņemts, izpildos ar ģenētisko atmiņu traumēts aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debillatvāuss”

Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.6. )

Atbildēt

Jāsāk ar sevi

28.03.2021. 07:09

Parazīti un oligarhi rodas, ja ir kur baroties. Kamēr slinkā Eiropa tērē ogļūde ņražus nenormālos apjomos, tikmēr oligarhiem naudu nav kur likt, var apspiest gan savus pilsoņus, gan uzbrukt kaimiņvalstīm.

Atbildēt

lauķis

28.03.2021. 05:38

»

Q

Asv kā tāds nogribējies sētas vaukšķis rej uz Krieviju kopā ar augustiņiem, bet nevar neko padarīt, Krievija ir gājusi un ies savu ceļu, augustiņi apmīzušies varēs smilkstēt krūmos


Nu nevajag vēlamo uzdot par esošo,pagaidām Krievija grimst verdzībā tāpat kā Latvija un ASV,tikai augustiņi to nesp;ēj saprast,jo augustiņi.
Parādi komandē tas kam pieder nauda.Tad kam tur pieder finansu resursi?

Atbildēt

Paldies, ka mums par to uzrakstīji!

28.03.2021. 05:25

»

Reāli

Es tādus sūdus,kā čīzburgeri,neēdu..varbūt tur viņi ir lētāki..runa gāja par veikalu.tev nav taisnība par ienākumu reizināšanu


Tagad mēs to zinām! Mēs nekad nepiedāvāsim Jums čisburgerus!

Atbildēt

Reāli

28.03.2021. 02:47

»

patiesībā

Nevajag tik atklāti melot, paskaties jebkuru reklāmu par čīzburgeriem , Krievijā tie maksā mazāk par eiro, Latvijā tie ir vismaz divas reizes dārgāki, tātad krievu ienākumus eiro vari pareizināt ar divi


Es tādus sūdus,kā čīzburgeri,neēdu..varbūt tur viņi ir lētāki..runa gāja par veikalu.tev nav taisnība par ienākumu reizināšanu..

Atbildēt

Q

28.03.2021. 02:22

Asv kā tāds nogribējies sētas vaukšķis rej uz Krieviju kopā ar augustiņiem, bet nevar neko padarīt, Krievija ir gājusi un ies savu ceļu, augustiņi apmīzušies varēs smilkstēt krūmos!

Atbildēt

patiesībā

28.03.2021. 02:19

»

Reāli

Liela daļa preču ir dārgāka kā Rīgā..tas kas importēts maksā divas reizes vairāk kā Rīgā..no vietējām precēm pat nezinu, kas bija lētāks..varbūt nedaudz letaki griķi..un olas nedaudz lētākas..tas arī viss


Nevajag tik atklāti melot, paskaties jebkuru reklāmu par čīzburgeriem , Krievijā tie maksā mazāk par eiro, Latvijā tie ir vismaz divas reizes dārgāki, tātad krievu ienākumus eiro vari pareizināt ar divi!

Atbildēt

He-he

28.03.2021. 00:18

Labs, labs-Augustiņ! Mauc tik tālāk, jo teātris ar antikomentāriem garantēts... Mļam, mļam, mļam, purkš, purkš purkš... Kā ar sirpi un āmuru pa pautiem, lai neatslābst :D

Atbildēt

//.

27.03.2021. 23:25

Muļks tas autors.Sagaklase

Atbildēt

krievu okupanti vieglajā valodā

27.03.2021. 22:40

atbrīvotāji ierodas visur kur iepriekš ievesti kirilicā runājošie.
https://youtu.be/ZS0ffITWkuY

Atbildēt

Pavār Prigožin

27.03.2021. 21:46

Tāpēc , ka tās ir Ukrainas teritorijas! Poņal!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvja

27.03.2021. 21:44

»

Ivo

Smieklīgi..visi sibīrijas hesi pieder ASV. Arī liela daļa rūpniecības..krievijas pederastijā krievu utīm nekas nepieder


ASV Krievijā nepieder pilnīgi nekas, pat utis, kas rāpo ASV vēstniecībā pa grīdu, nepieder, ja neskaita tās algotos aģentus kā Navaļņijs.

Atbildēt

Reāli

27.03.2021. 21:22

»

gadijums

jūs zināt, kādas ir maizes cenas krievijā , tās pārrēķinot eiro, pēc kursa


Liela daļa preču ir dārgāka kā Rīgā..tas kas importēts maksā divas reizes vairāk kā Rīgā..no vietējām precēm pat nezinu, kas bija lētāks..varbūt nedaudz letaki griķi..un olas nedaudz lētākas..tas arī viss

Atbildēt

Ivo

27.03.2021. 21:12

»

gadijums

jūs zināt, kādas ir maizes cenas krievijā , tās pārrēķinot eiro, pēc kursa


Veikalā magnit 60centi baltmaize..pats pirku

Atbildēt

Ivo

27.03.2021. 21:10

»

nelej udeni

Krievija Putina vadiba par asv koloniju neklus,bet atbrivosies no asv kolonizatoru znaugiem,pateicoties pienemtajai jaunajai suverenas Krievijas konstitucijai


Smieklīgi..visi sibīrijas hesi pieder ASV. Arī liela daļa rūpniecības..krievijas pederastijā krievu utīm nekas nepieder..

Atbildēt

gadijums

27.03.2021. 21:08

jūs zināt, kādas ir maizes cenas krievijā , tās pārrēķinot eiro, pēc kursa?

Atbildēt

Ivo

27.03.2021. 21:05

»

patiesi vārdi

Putins ir pasaulē cienījamākais prezidents! Un Krievija, par spīti sankcijām un Covid, uzņēmusi ekonomiskās sttītības kursu


Kurā valstī slepkavu ciena?atceros Austrālijā tikās attīstītu valstu vadītāji..arī SLEPKAVA aizlidoja. Ņemot vērā to ka ar viņu neviens pat sasveicinājās sīkais kroplis iežmiedzis asti kājstarpē muka uz savu mēslaini..

Atbildēt

Ivo

27.03.2021. 20:50

»

Kremļa rupors

Augustiņ, tu esi malacis! Nolēji, kā es liku


Pret krieviju jāizturās kā pret traku suni..

Atbildēt

Kremļa rupors

27.03.2021. 20:46

Augustiņ, tu esi malacis! Nolēji, kā es liku!

Atbildēt

Reāli

27.03.2021. 20:43

Un cenas veikalā ir lielas..nekā leta nav..pat maize dārga..

Atbildēt

Peksis

27.03.2021. 20:41

http://www.kremlin.ru/events/president/news/65174

В 20-е годы прошлого века большевики, формируя Советский Союз, по каким-то причинам, непонятным до сих пор, передали значительные территории, геополитические пространства в адрес квазигосударственных образований. А потом, развалившись сами, развалив свою партию изнутри, развалив Советский Союз, привели к тому, что Россия утратила колоссальные территории и геополитические пространства

Atbildēt

Reāli

27.03.2021. 20:40

Biju Krievijā..atpalikusi,nabadziga valsts..nē, veikalos viss ir,tikai tautai nav nauda..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...