Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

shēmas

19.06.2017. 08:39

Bija tāda viesnīca Elizabete Dzirnavu ielā - pirmo uzņēmumu šī administratora tuvākie radinieki veiksmīgi nolaida uz burbuli ar parādiem, bet pašu ēku itin veiksmīgi pārrakstīja uz offšoru, no kura turpina operēt vēl šobaltdien, ar citiem nominālajiem direktoriem, protams, lai lieki nepievērstu uzmanību. Lieki piebilst, ka pirmā kantora kreditori nedabūja neko, kamēr ģimenīte turpina slaukt aktīvu un pelnīt it kā nekas nebūtu bijis.

Atbildēt

Lai aina būtu

15.06.2017. 17:15

pilnīgāka, es painteresētos kādā jomā naudu pelna Bunkus brālis.

Atbildēt

Vienošanās 1.3.2.punkts

12.06.2017. 11:58

Manuprāt, 1.3.2.punkts izskatās ļoti neglīti (maigi izsakoties), jo tajā ir runa par funkcijām, ko nevar deleģēt un jāveic administratoram personīgi. Par kādu administratora objektivitāti var būt runa, ja administrators ir apņēmies vienoties ar MB un vēl kādu trešo personu par tādiem būtiskiem jautājumiem kā mantas pārdošanas veids, tiesvedības, izlīgums.
Jāpiekrīt Rasas kungam, ka sarežģītā procesā var aicināt palīgos speciālistus, bet vienošanās liecina, ka ne par to ir runa. Runa ir par to, ka Rasas kungs ir piekritis pieaicināt klāt vēl kādus lēmējus jautājumā par maksātnespējas procesā svarīgu jautājumu izlemšanu, un tas it nemaz nav OK, raugoties no likuma viedokļa.

Atbildēt

Interesanti

12.06.2017. 09:59

Publicētās vienošanās 1.3.2. punkts ir prettiesisks, jo visu minēto jautājumu izlemšana ir tikai administratora kompetencē! Nododot šādas tiesības 3 personām tiek pārkāpts likums! Piesaistītās personas ir pilnvarnieki, bet pilnvarnieki paši nevar lemt par pilnvrojuma apjomu, tatad arī nevar izlemt jaut'jumus, kurus likums noteicis tikai administratoram! Tādēļ rodas jautājums, vai Rasa vispār ir spējīgs nodrošināt procesa likumību???

Atbildēt

ha...

10.06.2017. 07:04

»

pērkamais

O, tieši domāju, ka pietiek.com pēc Sprūda iesēdināšanas būs uzsācis kampaņu viņa aizstāvībai...


pietiek.com nav savu interešu.. te raksta vai nu par labu tiem, kas samaksā (LL business), vai dod platformu izpausties, katram, kam nav slinkums.

Atbildēt

boss

09.06.2017. 23:24

»

pērkamais

O, tieši domāju, ka pietiek.com pēc Sprūda iesēdināšanas būs uzsācis kampaņu viņa aizstāvībai...


Ko lasi šito, ja sviests? Nevari piķi sagaidīt, lai slavas dziesmiņu padziedātu "pietiekam"? Bet ja jau tāds pērkams krutais varonis esi, vajadzēja tak sen saprast, ka visi dzīvo pēc principa - kā maksā, tā strādā un tas tak nav nekas sodāms. Turklāt latvietis parastais sēž savā zemļankā un neskalo savu izgludināto pelēko vielu, jo jādomā kur rīt dabūt. Lasa tie, kam patīk intriga ar daudzpunktu....

Atbildēt

Vārds

09.06.2017. 23:11

3:0, ja nu tur nav TV

Atbildēt

hugo

09.06.2017. 22:40

Bunkus ir korumpēts zaglis, kurš beigs aiz restēm kā to sen pelnījušais ieSprūda!

Atbildēt

precīzi

09.06.2017. 19:52

»

pērkamais

O, tieši domāju, ka pietiek.com pēc Sprūda iesēdināšanas būs uzsācis kampaņu viņa aizstāvībai...


Vēl tikai jāpapildina ar to cik izmisīgi Lapsa dzēsa visus komentārus ar norādēm par īsto Sprūda astoņkāji.

Atbildēt

juhans

09.06.2017. 18:52

»

pērkamais

O, tieši domāju, ka pietiek.com pēc Sprūda iesēdināšanas būs uzsācis kampaņu viņa aizstāvībai...


Ko nu tu, Solvitiņ, te smirdi, kaut gan pašai, gan vīriņam āža kāja sen jau visiem redzama.

Atbildēt

Un kas par šo joku

09.06.2017. 18:32

sakāms visu zinošajam muldoņam, investīciju baņķierim -rungainim?

Atbildēt

pērkamais

09.06.2017. 15:12

O, tieši domāju, ka pietiek.com pēc Sprūda iesēdināšanas būs uzsācis kampaņu viņa aizstāvībai.
Vaškevics vs.Strīķe - pietiek.com uzsāk kampaņu pret Strīķi.
Sprūds vs.Balmaks - pietiek.com uzrok kaut kādu twītu un uzsāk kampaņu pret Balmaku.
Sprūds vs.Rasa - pietiek.com uzrok kaut kādu politķes vīra bijušā uzņēmuma administratora kaut ko, bez kaut kādiem skaidriem pārkāpumiem, un, protams, uzsāk kampaņu pret Rasu.

Aizturēts vēl kāds, kurš ir saistīts ar to partiju ar prokremlisko āža kāju - No sirds Latvijai, kuru Lapsa tā aizstāvēja - redz šī partiju nu gan drikstot pārkāpt ziedojumu aizliegumus, kad tādi atklājās?
Nu tad viss savelkās diezgan skaisti, kādi kretīni aiz pietiek.com stāv.

Fantastiski protāls vienkāršās tautas smadzeņu skalošanai - jebkuru pataisīs par kretīnu, ja būs jāaizstāv savējie īstie iznireļi!

Atbildēt

ha-ha

09.06.2017. 12:23

»

jurists

...


Sprūds jau liels draugs esot bijis arī NA Baibai, kas vizinājās pat viņa
autiņā

Atbildēt

zāra

09.06.2017. 10:56

»

info

Leonards Inkins...


Kas tad nu? Esat kļuvis par ebreju draugu un aizstāvi?

Atbildēt

jurists

09.06.2017. 10:52


Speciālo uzdevumu bataljona vīru pavadībā šorīt Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesā nogādāts aizturētais maksātnespējas administrators Nauris Durevskis. Tiesa patlaban lemj par drošības līdzekli Durevskim.

Mālpils bijušā VP iecirkņa inspektora dēls Nauris Durevskis. Abi ar papuci visai atpazīstami dažādu darbību dēļ, līdz ar to iznākums neizbrīna. Diez, ko tagad raudās Sprūda draudziņi no Saeimas - Nacionālai apvienībai tā bija nopietna barotne.

Turpināsim neklusēt un atmaskot neliešus juristus.

Atbildēt

hihi

09.06.2017. 06:59

»

Ko-a?

Par ko liecina histēriskā pietiek.com ņemšanās ap kaimiņu kontekstā ar kredītiestāžu likumu


Artusiņ, atkal esi ieņēmis, ka par sevi runā trešajā personā?

Atbildēt

ILVARS

09.06.2017. 06:35

»

info

Leonards Inkins...


Draugs,nesi saskaries ar prokuror _makslnieci Eviju Freidenfeldi Sedlenieci (vel Pantu iemainis) VID neredzistreta.

Atbildēt

info

08.06.2017. 23:40

Leonards Inkins
Pikets!
Piketa laikā iesniedzu ģenerālprokuroram iesniegumu uz astoņām lapaspusēm. Šeit īsumā par to, kas rakstīts manā iesniegumā.

Iesniegums
(saīsināts)

Par kriminālprocesa uzsākšanu

Drošības policija nelikumīgi, uzticēja savu darbu veikt sabiedriskajai organizācijai par ko valsts samaksāja naudu par darbu, kas jāveic izmeklētājam un prokuroram, jo tas ietilpst viņu darba pienākumos un šo darbu nedrīkst deleģēt citiem. Tādejādi tika nelikumīgi iztērēti valsts līdzekļi.
Pēc Drošības Policijas lēmuma tika veikta pierādījumu viltošana. Prokurore trijās tiesas instancēs uzstāja, lai šo nelikumīgo «ekspertīzi» tiesas vērtē. Tiesas šo viltus pierādījumu nevērtēja, jo «ekspertei» ir diploms par mantojuma tiesībām un šādas ekspertīzes neparedz Latvijas Republikas likumi.
Kasācijas tiesas lēmumā atzīts, ka apelācijas tiesa ir pareizi izvērtējusi «ekspertes» «atzinumu» un nav tam piešķīrusi «Eksperta atzinuma» statusu.
Izmeklētājs «eksperti» lietā pieaicinājis viltus pierādījumu sagatavošanai, kas bija par pamatu apzināti nepatiesi apsūdzēt mani par nozieguma izdarīšanu, kuru es nebiju izdarījis un prokurore apsūdzību uzturēja nelikumīgi, lai panāktu netaisnu notiesājošu spriedumu.
2013. gada 17. septembra lēmumā par manis atzīšanu par aizdomās turamo izmeklētājs to pamato ar «eksperta» atzinumu, ka manis publicētais teksta fragments no «Padomju Savienības žīdu katķisma» ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem, līdz ar ko izraisa nacionālo naidu, nepaskaidrojot kuri eksperti ir vērtējuši un atzinuši, ka «Padomju Savienības žīdu katķisms» ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem, līdz ar ko izraisa nacionālo naidu.
Ja tas tā būtu, tad viņam un prokurorei bija jāliek novērst teksta fragmenta, kas viņu un neminētu ekspertu prāt «..ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem», līdz ar ko izraisa nacionālo naidu.
Ir nesaprotama arī Drošības policijas rīcība saistībā ar pret mani ierosināto krimināllietu. It kā saskatot krimināli sodāmu darbību, veicot ekspertīzes Drošības policija neko nedarīja, lai pārtrauktu vai novērstu manu publikāciju, par kuru esmu apsūdzēts.
Es pats izdzēsu šo interneta publikāciju un komentārus.
Neesmu saņēmis nevienu norādījumu, vai mudinājumu ne no Drošības policijas, ne prokuratūras dzēst publikāciju.
Kāpēc man un arī «draugiem.lv» netika ieteikts vai pieprasīts dzēst manis publicēto Izraēlas vēstnieces vēstuli, citātu no «Padomju Savienības žīdu katķisma» un komentārus, ja jau tie pēc Drošības policijas domām musina cilvēkus?
Secinu – reāla apdraudējuma un bīstamības acīmredzot tajos nav.

Neskatoties uz izmeklētāja, prokurores un ekspertes noziedzīgo rīcību, patiesība uzvarēja.
Tiesa, taisot attaisnojošu spriedumu manā lietā, faktiski atzina, ka «atzinums», uz kura balstās apsūdzība, ir nelikumīgs. Tiesa atzina, ka manā rīcībā nav nozieguma sastāva.
Kaut arī esmu pilnīgi un galīgi attaisnots, tomēr šī apzināti nepatiesā apsūdzība ir nodarījusi lielu ļaunumu kā man tā manai ģimenei.
Uzskatu, ka ir pieņemams lēmums par kriminālprocesa uzsākšanu atbilstoši Krimināllikuma 289. un 290. pantā paredzētām noziedzīgā nodarījuma pazīmēm, ko arī lūdzu.
Lūdzu noskaidrot kam par šo «ekspertīzi» ir maksāts un cik? Lūdzu valstij radītos zaudējumus par šīs «ekspertīzes» apmaksu piedzīt no vainīgajām personām.

Atbildēt

Karote

08.06.2017. 21:43

Mēs tak saprotam, ka mūļu aizturēšana nav gluži tiesiskuma spožs panākums, bet daudz ticamāk, piesiles sivēnu grūstīšanās sastāvdaļa. Sarunās, nokārtos,sadalīs, un visi laimīgi tiks atpakaļ uz savām mežparka villām. Latvija ir tik maza, ka jābūt ļoti naivam, ka te pastāv kaut viens nozīmīgs amata ieņēmējs, kurš strādā vien pēc likuma.Bez draugiem radiem, pirtslāvu, medību,utt biedriem. Visi krustu šķērsu vienā tīklā ņemas un šķērē pīrāgu.

Atbildēt

Ko-a?

08.06.2017. 21:09

Par ko liecina histēriskā pietiek.com ņemšanās ap kaimiņu kontekstā ar kredītiestāžu likumu?

Atbildēt

Humors ir, bet nav kas satīra

08.06.2017. 17:13

ir pieliktas vērā ņemamas pūles, lai par SIA administratoru kļūtu tieši Bunkus.
10.1 Pieteicējs par administratoru uzaicinājis sertificētu maksātnespējas administratoru Mārtiņu Bunkus

Jā, lai šo teikumu ierakstītu Ārpustiesas tiesiskās aizsardzības plānā bija krietni jānopūlas!

Atbildēt

Zvērināts lasītājs

08.06.2017. 16:14

Aizvien jautrāk!

Atbildēt

Čupakabra

08.06.2017. 16:08

Sprūds aizturēts??!!

Atbildēt

Delfu janka

08.06.2017. 15:06

Ja rasa bija gatavs atdot 60% no savas atlīdzības, un mēs pat nevaram iedomāties, cik daudz darboņi gatavojās atsūknēt no procesa caur cita veida sadarbības līgumiem, jāsecina, ka rasa bija gatavs strādāt par "seju", bet galvenie leļļu meistari paliktu aizskatuvē.

Atbildēt

justine

08.06.2017. 15:00

Līguma saturs pats par sevi nav AR un MB kompromitējošs, jo "cilvēkresursi"trūkst, bet interesanta ir sadaļa par samaksu 30% katram (nez, kurš ir tas otrs aizklātais), tātad pašam Rasma paliktu tikai 40%???

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

08.06.2017. 14:19

»

Aģents

Vai pēc Krūma un Sprūda arestiem šāda novirziena publikācijas vēl ir vērā ņemamas, vai vairs nav aktuālas


Viss tikai aktualizēsies. Cirki būs ar Krājbanku arī.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

08.06.2017. 14:17

»

WWW

Sprūds, Krūms, Bunkus, Rasa, Rasnačs un KNAB busiņš aizpildīts


Sprūds jau nu noteikti nav Rasnača favorīts. Rasnaču liek mierā.

Atbildēt

Kur Justīne?

08.06.2017. 14:08

...

Atbildēt

WWW

08.06.2017. 13:31

Sprūds, Krūms, Bunkus, Rasa, Rasnačs un KNAB busiņš aizpildīts.

Atbildēt

Nu ne

08.06.2017. 13:22

»

Aģents

Vai pēc Krūma un Sprūda arestiem šāda novirziena publikācijas vēl ir vērā ņemamas, vai vairs nav aktuālas


Tieši otrādi - aina kļūst tikai pilnīgāka un pilnīgāka. Gluži kā jaunajā romānā "Bailes"...

Atbildēt

Jautri

08.06.2017. 13:21

Man patīk Strautmanes reakcija uz arestiem https://twitter.com/BaibaStrautmane/status/872760823936163840
... un tas nebija joks no viņas puses.

Atbildēt

vcb

08.06.2017. 13:13

Kāpēc tādas lietas jāraksta uz papīra??? Tā kā bērni... Ierastajā visatļautībā jau galīgi ar smadzenēm nedraudzējas?

Savukārt, Lapsa ir nedaudz iebraucis auzās ar personas kodu publiskošanu, kas vispārīgi tiek uzskatīts par nepamatotu rīcību ar personas datiem (t.i., šis nav gadījums, kad šādu personas datu publicēšana būtu attaisnojama un samērīga)

Atbildēt

Aģents

08.06.2017. 13:06

Vai pēc Krūma un Sprūda arestiem šāda novirziena publikācijas vēl ir vērā ņemamas, vai vairs nav aktuālas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...