Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Rīgas un Latvijas arhibīskaps Jānis Vanags
04.04.2021.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

2+2 cik vajag?

07.04.2021. 23:22

»

Melnsvārci Vanag!

Nodevīgais latviešu jūda


Kā gan Vanagam nav kauns skatīties cilvēkiem acīs, un žēlā balsī sludināt pieticību, gara tīrību un nesavtību? Ja pats par baznīcas naudu uzceļ privātmāju, pats lielās kā mīl atpūsties pasaules kūrortos, Meksikas lagūnās peldēties! Par šādiem Dieva kalpiem gan būtu jāatceras.

Atbildēt

Edgars A

07.04.2021. 10:58

Vai bija naave pie krusta?
Shkiet, ka nee.

Atbildēt

pareizais jautājums

06.04.2021. 17:11

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Nē, ja man ir erekcija

05.04.2021. 22:11

»

Hmm

Ja man ir erekcija, un es uz to raugos, tad esmu apustulis


un tu uz to raugies, tad tu esi apustulis.

Atbildēt

Hmm

05.04.2021. 10:18

Ja man ir erekcija, un es uz to raugos, tad esmu apustulis?

Atbildēt

Vājprāta bloķēts (un ārprātā cenzēts)

04.04.2021. 20:57

»

patiesībā

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot...


“Ad-psih-hujhominem


Visbūtiskākais – "ad-psih- hujhominem" patiesībā - agresīvi/ pasīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida parunas" izšpļaušana nozīmē šīs destruktīvās riebeklības inicātora Induļa Durkas Debillatvānusa pašsakāves atzīšana ar cilvēku apkaunojošu sexnespēju (visbiežāk) izpildot pienācīgā kretīnismā pie*irst.com bedres izdzimumu pirmsākumos.. Gan dažādus ar svētakmens pirkstu taisītos krieveļus ieskaitot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zoonaa!!!!.

Indullis Durka Debillatvānuss “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla, kritika “augspapēžu kurpēs””, 13. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2021. Nr.66. )”

Atbildēt

Vājprāta bloķēts (un ārprāta cenzēts)

04.04.2021. 20:29

»

patiesībā

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot...


“Teŗoristi

Teŗoristi ir slepkavību un terora aktu izpildītāji, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, izpildošie sadisti un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķu netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskārie viensētnieki, tumsonīgi lupatgalvas, atklātu fekāliju stumdītāji.”

“Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.7)”

Atbildēt

nāciju veido

04.04.2021. 19:55

Tēvs un Māte, ja tos nesargāt, kāda nācija...

Atbildēt

patiesībā

04.04.2021. 19:39

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Tas ("ad-hominem") ir agresīvās demagoģijas "instruments", kas tiek vērsts pret konkrētu subjektīvi netīkamu (iedomāti / reāli bīstamu, melni apskaužamu, trulā barā linčojamu un taml.) personu kā uzbrukums tai personīgi, piekopjot tipisku "naida runu" – tā vietā, lai loģiski kontrargumentētu šīs personas proponēto viedokli.

Visbūtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās riebeklības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī cilvēka cieņu apkaunojošu nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi adekvāti (loģiski, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi) ar saviem (iedomātajiem) oponentiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

04.04.2021. 18:21

»

Kaķi bada laikā

ēd pat mušas. Man piemaksātu, es netērētu laiku Priedīša grafomānijai. Varbūt vecas pensionāres mēģina Priedīša grāmatās kaut ko atrast. Īsinot laiku


Jūsu komentāru atļāvos izmantot kā pierādījumu ļoti aktīvai čekas līmeņa literatūras kritiķu darbībai arī pašlaik.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētkalniņa

04.04.2021. 17:51

Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir seni, pagāniski svētki, kurus dažādas Eiropas tautas svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Lieldienas ir pavasara saulgriežu svētki, tie ir gadskārtu svētki. Šajā laikā daba mostas no ziemas miera. Visapkārt zeme plaukst un zeļ. Dzīvība rosās it visur. Daudzas Lieldienu tradīcijas mūsdienu Latvijā ir nākušas no ģermāņu Dievietes Ostaras kulta. Piemēram, Lieldienu zaķa (Lieldienu truša) noslēpto olu meklēšana, vai arī olu krāsošana dažādās krāsās. Lieldienas ir pavasara un rītausmas Dievietes Ostaras svētki. Lieldienās senās un varenās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Šajā laikā Dieviete Ostara ir īpaši labvēlīga pret jebkuru ticīgo, kas viņai tic un viņu godā. Šajā laikā Dieviete Ostara uzklausa mūsu lūgšanas un piepilda mūsu vēlmes. Ticība Dievietei Ostarai ir brīvprātīga, jo Dieviete Ostara ir bezgala labestīga un iecietīga pret cilvēkiem. Viņa mūs mīl. Vajag tikai pieņemt Dievieti Ostaru savā sirdī, un viņa kliedēs tumsu mūsu sirdīs! Lai aust jauns rīts! Lai godāta Dieviete Ostara kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava dzīvības dāvātājai un dzīvības nesējai Ostarai! Priecīgas Lieldienas!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētkalniņa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021. #svētdiena #svētkalniņš #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētkalniņa

04.04.2021. 17:44

Šodien ir 4. aprīlis. Ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir Dievietes Ostaras svētki! Kopš senseniem laikiem senie ģermāņi pielūdza Dievieti Ostaru. Arī mūsdienās daudzviet pasaulē turpina pielūgt Dievieti Ostaru. Ticība senajai un spēcīgai Dievietei Ostarai nekur nav zudusi. Vajag tikai atcerēties pagānisko tradīciju īsto jēgu. Dieviete Ostara ir mīļa un jauka. Viņa ir pavasara un rītausmas Dieviete. Viņa ir dzīvības dāvātāja. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Šī leģenda ir atklāj Dievietes Ostaras labsirdīgo dabu. Šodien, kad diena ir līdzsvarā ar nakti, Dievietes Ostaras spēks ir savā pilnībā. Lieldienās ticīgie dzīro par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai! Par to Dieviete Ostara atalgo ticīgos ar labklājību, bagātību un veiksmi. Kopš senatnes trusis (zaķis) ir bijis uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Lieldienu trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības simbols, bet Lieldienu ola ir jaunas dzīvības simbols. Diemžēl SARS-CoV-2 vīruss nekur nav izgaisis, kovid-19 (covid-19) pandēmija vel joprojām turpinās. Būsim piesardzīgi! Pasargāsim sevi un savus tuvākos! Nedosimies uz baznīcu dievkalpojumiem, bet gan paliksim savās mājās, lai svinētu Lieldienas par godu Dievietei Ostarai! Lai Dieviete Ostara atnes mums saulainu pavasari! Lai Dieviete Ostara sniedz mums priecīgu rītdienu! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētkalniņa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #svētdiena #svētkalniņš #Skolnieciņš

Atbildēt

Atis Priedītis

04.04.2021. 15:17

Čekisti bija pārliecināti, ka ir apklusinājuši mani uz mūžu. Bet es tomēr atradu iespēju visus notikumus publiskot. Tāpēc šobrīd tiek īstenots pēdējais atlikušais variants - cik vien ilgi tas būs iespējams bloķēt visas manas publikācijas lielajos masu medijos un kategoriski aizliegt izdot manas grāmatas lielajās izdevniecībās. Bet arī tas neizdosies. Drīzumā iznāks jau mana 15.tā autorgrāmata - dzejoļu krājums "Peskāriens no debesīm" jo pastāv taču arī čekistiem nepakļautās izdevniecības. Cilvēki manas grāmatas pērk un lasa un viņiem ir pilnīgi vienalga, kas tās ir izdevis. Un kā redzams manus dzejoļus pat jau sāk citēt un parodēt.

Atbildēt

Ješua 2

04.04.2021. 15:13

Vai kāds 21.gs.vel tic šādām stulbībām?

Atbildēt

Tulkojums

04.04.2021. 15:02

Raudzīties uz augšāmcelsanos jūdu acīm.Apustuļi arī bija jūdi,vismaz bībelē tā teikts.Faktiski visi bībeles personāži ir žīdi.

Atbildēt

Atis Priedītis

04.04.2021. 14:39

»

Kaut kad jau būs nākamais


Šis nav mans dzejolis. Variet salīdzināt, internetā pieejams. Grāmata maksā 10€.

Atbildēt

04.04.2021. 14:36

»

Izskatās,

ka esi izlaists no psihiatriskās klīnikas


Kaut kad jau būs nākamais
Mākonis, putns, ko debesīs šaut.
Tāds kā vārds vai pat teikums, ko neatļaut!
Un vienmēr, tāpat kā tu, tāpat kā es ar savu dziesmu - kāds
Pārsteigums.

Andris Marts

Atbildēt

Atis Priedītis (Andris Marts)

04.04.2021. 13:58

Arī mūsdienās ir patiesi notikumi, kuri uzdod daudz mīklas - ko tas nozīmē un kā uz to reaģēt. Parastā reakcija ir - visu noklusēt.
Notikumi, kuri arhetipiski ir līdzīgi Lieldienu notikumiem ir notikuši arī pavisam nesen. Publicēju kādu savu feisbukā rakstīto komentāru.
"Vienkārši labāk jau izlasiet manas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" noslēguma nodaļu un saprotiet, ka aprakstīts ir patiess notikums. Pieļauju, ka kaut kas tāds ir noticis pirmo reizi visā VDK vēsturē. Un kādas Jūsuprāt bija čekistu sajūtas pēc šāda notikuma? Manuprāt, šoks un pārsteigums - cilvēks pēkšņi nevis izdara pašnāvību, uz mūžu nenonāk psihiatriskajā slimnīcā un izdzīvo pēc vairākiem mēģinājumiem viņu nogalināt. Un pats fināls - pēc klīniskās nāves mistiskā kārtā augšāmceļas. Priecīgas Lieldienas!
Šis notikums tiešām ir patiess un notika 1991.gada rudenī. Notikumam ir vairāki desmiti liecinieku tāpēc arī neviens nav uzdrošinājies to atspēkot kā melus. Tā vietā ir izvēlēta iespēja bloķēt manas publikācijas lielajos masu medijos un neļaut izdot manas grāmatas lielajām izdevniecībām."
Un viskuriozākais padoms ko esmu lasījis - vajadzēja ļaut čekistiem sevi nogalināt.

Atbildēt

Tulīt notiksies

04.04.2021. 13:13

»

Apustulis

Man šodien nekas neceļas


Zvērīgākais valsts apmaksātais terors pret Latvijas iedzīvotājiem valsts vēsturē 04.04.2021. 13:11
Zināms, cik lielu summu kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas sodanaudās piemērojusi policija 1
Šodien 04/04/2021, 13:50
Jauns.lv / LETA
Kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas Valsts policija par dažādu Covid-19 ierobežojumu neievērošanu soda naudās kopumā piemērojusi 283 616 eiro, noskaidroja Valsts policijā.

Laikā no pagājušā gada 9.novembra līdz šī gada 30.martam reģistrēti 27 190 administratīvā pārkāpuma procesi par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem. Soda naudās kopumā piemēroti 283 616 eiro, bet samaksāti 250 432 eiro.

Šajā laikā Valsts policija arī devusi 55 335 preventīvus norādījumus.

35 FOTO Policijas patruļas komandantstundas laikā +31 Skatīties vairāk

Soda naudās noteiktā summa gan nav apjomīga, ja to salīdzina ar summām, kādas iekšlietu resors tērē piemaksās par darbu Covid-19 izplatības ierobežošanā. Tā, piemēram, 4.martā valdība atbalstīja 1 141 291 eiro piešķiršanu Iekšlietu ministrijai (IeM), lai policistiem un robežsargiem segtu piemaksas par darbu Covid-19 laikā. Lielas summas IeM minētajam mērķim piešķirtas arī iepriekš.

Par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu var piemērot naudas sodu fiziskajai personai no desmit līdz 2000 eiro, bet juridiskajai personai - no 140 līdz 5000 eiro

Atbildēt

Apustulis

04.04.2021. 13:06

Man šodien nekas neceļas

Atbildēt

Ekumēniskā Vatikāna melnsvārcis J. Vanags ir

04.04.2021. 12:50

Vatikāna izlūkdienesta aģents. Ārpus Ķīnas teritorijas visattīstītākais un lielākais slependienests pasaulē ir Vatikānam, kam ir sava banka, caur kuru atmazgā noziedzīgi iegūtus naudas līdzekļus. Ceļojot uz/ no Vatikāna, nav jāievēro pašizolācija (Vatikānā Covid-19 infekcijas nav), Vatikāns ir inkluzīvā kapitālisma un ebreju cionistu K. Švābes projekta morālais balsts.

Ebreju cionisti mums gatavo karu šā gada 2021. gada maijā, jūnijā vai nedaudz vēlāk, lai no mums atbrīvotos. Goju tautas slepkavošana notiek arī ar piespuedu- brīvprātīgu vakcināciju.

Skatieties uz goju gana Vanaga darbiem, neklausieties viņa murgu vārdos!

Atbildēt

Melnsvārci Vanag!

04.04.2021. 12:37

Nodevīgais latviešu jūda!

Atbildēt

Melnsvārči no ekonēniskā Vatikāna turpina tirst!

04.04.2021. 12:36

3000 gadus vecā ebreju cionistu Zākamana projekta krustnesis J. Vanags. Goju gans.

Šodien ir ebreju cionistu
svētki. Neļausim viņiem priecāties...

Par karu, kurā iesaistīsies NATO un mēs visi.

Sāksim ar Ķīnu.

Siņdzinpins ir mongoļu Čingizhana pēcteču līnijas persona, Lielās ordas persona. Ķīna grib, lai Krievija iekļaujas jaunā ordā ar to un atsakās no ASV liberālisma, un to gatavo 2021. gadā pēc Ķīnas kanoniem karam starp NATO un Krieviju, lai novājinātu ES, ASV un Krieviju saviem mērķiem.

Bet cionistu Izraēlas ebreji grib Krieviju sev, Latvija jau tiek mīdīta cionistu dubļos līdz acīm.

Tas ir karš starp Izraēlu un Ķīnu, kāpēc faktiski kara sagatavošanā tika okupēta Krima, lai realizētu sankcijas pret Krieviju, un 2021. gada maijā, jūnijā būs karš realizēsies Ukrainas reģionā.

Pēc Ķīnas kara kanonu ieskata karš ir haosa un jaunrades kvintesence. Patīk jums tas, vai nepatīk. Kara sagatavošanā ietilpst arī “pandēmija”, lokdauns, maskas un vakcinācija. Vienlaikus atbrīvojot gaisa telpu no civilās aviācijas.

3000 gadu vecā Zālamana projekta Kabalas (ebreju pasaules - ebreju impērijas uzbūves) kodi ir zināmi 36 pēc 40 gadu vecuma vīriešiem. Prasības - jābūt ģimenei u.c. prasībām. Ja kāds nomirst tiek 3 gadus īpaši sagatavots aizvietotājs. Tāds vienmēr ir rezervē,

3000 gadu vecs ir Ķīnas impērijas projekts.

Ne Ķīnas projektā ir Kabala, ne Zālamana projektā ir Ķīnas projekta vieta.

Kur ir mūsu, latviešu, 3000 gadus vecais projekts?

Vai līdzīgi krieviem esam un būsim tikai lielgabalgaļa?


Atbildēt

paardomas

04.04.2021. 12:33

»

Pgf

Ticība un reliģija ir divas dažādas lietas. Viens ir evolūcijas ceļš, otrs ved uz elli, lai gan sludina pretējo


Ticība ir reliģijās,partijās,zinātnē,faktiski tās visas ir sektas.
Ticēt vai zināt?Ticība sākas tur kur beidzas zināšanas.

Atbildēt

Pgf

04.04.2021. 12:31

Ticība un reliģija ir divas dažādas lietas. Viens ir evolūcijas ceļš, otrs ved uz elli, lai gan sludina pretējo.

Atbildēt

lauķis

04.04.2021. 12:27

Jā,sveiciens visiem peisah svētkos.Par Saulgriežiem pat neviens neko nepiemin,lai gan tā ir Liela diena un jauna gada sākums,gan astronomiski gan astroloģiski.Jūdi šos svētkus cilvēkiem nozagusi un pārtaisījusi par savējiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....