Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kāpēc politika mums nepieciešama? :)

15.11.2013. 09:53

Sabiedrībā tiešā un netiešā mijiedarbībā nepārtraukti atrodas daudzi cilvēki. Katrs no viņiem ir apveltīts ar savu patstāvīgo apziņu un saskata savas intereses, kā viņam šajā sabiedrībā labāk izdzīvot. Bet šīs intereses bieži nesakrīt gan ar citu cilvēku interesēm, gan ar sabiedrības kopīgajām interesēm. Ja cilvēki vadītos vienīgi no savu individuālo vajadzību izpratnes, viņi savu centienu savstarpējās sadursmēs saārdītu sabiedrību. Taču sabiedrība ir nepieciešams viņu eksistences nosacījums, un, ja tās nebūtu viņi paši aizietu bojā. Tāpēc nepieciešama kāda pāri atsevišķiem indivīdiem stāvoša sakārtotība, kas regulētu viņu sabiedrisko izturēšanos visas sabiedrības mērogā. Šo uzdevumu pilda politika.
Te arī parādās politikas dziļākā jēga – pasargāt sabiedrību no spontāna pašsairuma (entropijas). Visi pārējie politikā izvirzāmie mērķi, to vai citu grupu interešu īstenošana iespējama vienīgi ar nosacījumu, ka saglabāsies pati sabiedrība, respektīvi, tiks realizēta politikas pamatfunkcija.
Jebkuras vienas ļaužu grupas centieni par katru cenu īstenot politikā tikai un vienīgi savas intereses pārkāpj šo nosacījumu un līdz ar to zaudē politikas kvalitāti, jo, iznīcinādami sabiedrību vai, kas ir tas pats, novezdami to haosa stāvoklī, viņi iznīcina iespēju to pārvaldīt. Tā ir antipolitiska, nekompetenta rīcība, tai trūkst pārvaldīšanas būtisko īpašību- mērķtiecības un efektivitātes.
Politikas kā pārvaldīšanas specifiskā veida viena no īpatnībām ir tā, ka politika nevar būt vērsta uz sava pārvaldīšanas priekšmeta- sabiedrības iznīcināšanu. Atšķirībā no pārējiem pārvaldīšanas gadījumiem (piemēram, darbarīka, mašīnas, vai uzņēmuma pārvaldīšana), kad pārvaldošais subjekts atrodas ārpus pārvaldāmā objekta, stāv tam pāri un var, ja vien spēj, to visādi ietekmēt, pat iznīcināt, politikā subjekts ir pārvaldāmās sabiedrības daļa, vitāli no tās atkarīgs un ekstremālā situācijā pats iet bojā līdz ar sabiedrību vai pat agrāk.

Atbildēt

Kur problēma? :)

15.11.2013. 09:48

Politika ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas, nacionālas un starptautiskas institūcijas, uzņēmumi vai atsevišķi indivīdi, veic darbības savu oficiālu vai neoficiālu varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai. Zinātnes nozare, kurā tiek pētīta politika, ir politoloģija.

Politisko procesu sākšanās priekšnosacījums ir sabiedrības strukturēšanās Neolīta revolūcijas laikā un līdz ar to atšķirīgu interešu veidošanās dažādās iedzīvotāju grupās.

Vārds "politika" ir cēlies no grieķu vārda Πολιτικά (politika). To ieviesa Aristotelis, lai apzīmētu "valsts darīšanas". Viņš pat uzrakstīja darbu ar tādu nosaukumu.

Atbildēt

Ēdelveiss

15.11.2013. 08:37

Ko jūs te visi vāraties un stresojat ???!!!! Esiet tacu reali !!!!!!!!! Šajā mēslu bedrē ir virak kā miljons ta saukto LR PILSOŅI- debīlu , smirdošu, navionalistu vergu bars, kurs turpinās balsot par jebkuru noziedzīgo politmafijas klanu lai tikai vrētu plivināt sarkanbaltsdarkano lupatu un gaudot dievlūdzeju psalmu par dieva svētību latvijai!!!!!!!!

Atbildēt

vilis

15.11.2013. 07:59

Repše -Belokoņa vergs.Ja grib skaidrību,jārunā ar vergturi ne vergu.

Atbildēt

kirova rajona komjaunietis

15.11.2013. 06:59

lai savāktu ēdienu un iztikšana būtu lētāka, baltais zirgs, mobilizēja pāķus uzspēlēt ''lielo politiku''
kocinieki ar sajūsmu iekļāvās shēmā!

Atbildēt

Šariks

15.11.2013. 05:59

Pat nav ko komentēt,jo kur tie laiki,kad sapratu,ka Repše ir Melnumu-Melnums,taču atkal par visu varu raujas politikā,lai turpinātu solīt tukšu gaisu un galvojumus sniegt uz nodokļu maksātāju naivuma daļas.

Atbildēt

ko niekus

14.11.2013. 23:42

Sametīsim kādu miljoniņu. Nodzēsīsim parādus.
Taču morāle:pats turies sava zirga mugurā. Zirgs ir vēlētāji . Uzmetīsi , tevi no segliem izmetīs.

Atbildēt

Kostja, odesas kefaļu zvejnieks , CTAG DMB 86

14.11.2013. 22:59

Tas ir zirgam skaidrs, ka uz marsieti politiskajā hipodromā ir uzlikuši konkrēta žuļiku kodla - tipa ja nu mūsu zirdziņš atskrien pirmais, mēs bīdam savas šeptes, jo vai nu velti šamo barojām???

nelaba ziņa ir tā, ka tā garantija metalurgam - ir kā ar sirpi pa olām un Marsietim drīz vajadzēs meklēt kādu citu nodarbošanos- piemēram ar ledus sūkāšanu, jo cita nekā aiz vaiga ko ielikt nebūs....

Atbildēt

dadzis

14.11.2013. 22:59

vai Einaru Repši,mežsaimniecības politikā kops 2006.28.junija nav ineresejis vienigi Uldis Mierkans ??? loti lielu interesi par mineto personu minetaja laika, izradija Vladimirs Vaskevics ?

Atbildēt

Attīstītājs Latvijas att'īst'ībai

14.11.2013. 21:52

jāsāk ar pilsoni Einaru Repši,no baņķieru autiņiem attīstāmo subjekt_objektu - kāpēc gribēja ietīstīties,kāpēc ļāvās, kā nolaidās būt par cūkas un lapsas krustojuma produktu, kāpēc neprovēja izrauties no gūsta. Bordānam būs darbs,valdība mums tagad laba, nav nekādas vainas,
Einis varēs cietumā dainot latvju dainas. Māte tavu aizkājiņu, allah akbar. Košeri būs, saku!!!

Atbildēt

proj.par labu Latviju nr.2. ?

14.11.2013. 21:39

...amatpersonas deklarācija rādīja, ka gada laikā Repšes jau tā astronomiskie parādi nav mazinājušies un ir 931 tūkstotis latu, bet viņa kopējā finansiālā situācija vēl vairāk pasliktinājusies.
++++++++++++++++++++++++++
Tāpēc jau arī "tautas glābējs"nāk politikā , "lai strādātu", Šoreiz laikam ziedojumus neprasīs? Aiz muguras baņķieris, priekšā Pirktiņa ar ātriem kredītiem.
Jācer, ka tautai pietiks veselā saprāta, lai šo pašlabuma meklētāju nelaistu pie varas.

Atbildēt

Finansists

14.11.2013. 21:35

Repšem arī gribas ēst, tāpat kā mums visiem. Nu tad labi, ka Baltais Zirgs - Tētiņš pabarojis.

Riebjas, kā niecības āboltiņas, zaķi, reiri, kuriem nav viedokļa nevienā jautājumā un kurus neviens i tagad nezinātu, pamanījās uz panaivā marsieša muguras iejāt treknā maizē. Bet gudrais rimsis panaivo no treknās bankas vietas izēda. Ar glaimiem, protams, - ej tak politikā, Einar, Tu mums tik gudrs. Vārniņ, Tev tik skaista balss, padziedi taču...

Nabaga Einars.

Atbildēt

viedoklis

14.11.2013. 21:31

Un sitais nespejnieks, totalais luzeris it visaa taisas valsti vadit! Kaa tads invalids sez bankierim uz kakla un tuksi muld. Es sievas vietaa vinu patriektu ar sudainu koku. Galigi nekam nederigs cilveks. Tadu laist pie valsts varas ir pat bistami.

Atbildēt

ojārs

14.11.2013. 21:18

Da vajag būt tik pārliecinātam par tautas stulbumu!!!! Bet varbūt tā arī ir - visi ar IQ aizbraukuši. jo te nav demorātiiskas valsts - ti kai - policejiska!!!!

Atbildēt

rasmahazanovs

14.11.2013. 21:13

Latvijai ir visas iespējas būt GINESA grāmatā balsojot par šq šifazrēniki AK dievs nākat pie prāta CETURTO REIZI RAUJĀS PIE SILES

Atbildēt

Viltnieks

14.11.2013. 21:05

Baltā zirga labdarība sāk izskatīties paradoksāla pat dīkam vērotājam.
Rodas aizdomas, ka banciņa pieder pašam Repšem un caur šo "labdarību" viņš funkcionē kā patiesais/puspatiesais labuma guvējs.

Atbildēt

vārds

14.11.2013. 20:24

»

Čiekurs Egles dēls

Pusotru gadu atpakaļ Lapsa kā ūdenī skatījies


Fufelis tas parāds, tiek speciāli izbazūnēts, lai einīts izskatītos tautai pievilcīgs, - tāds pliks un nabadzīgs.
Daudz kas liecina, ka nav tik vienkārši. Ja vajadzēs, domāju, einīts bagātībā pārspļaus daudzus bālēliņu "oligarhus". Viņu bīda, jo daži politbiznesmeņi vēl redz iespēju uzvārīties, izmantojot eiņa tēlu. Lai viņiem neveicas!

Visvairāk žēl, ka Gunārs Astra, novērtēdams šo "vīru", smagi kļūdījās.

Atbildēt

reāliste

14.11.2013. 20:13

»

sv

Marsietis tagad atstrādā Belokoņa naudiņu...


Tur ir jābūt Tvaika ielas klientam, lai par šo laimnesi nobalsotu.
Tā jau izskatās, ka ir pamatīgās naudas grūtībās un nu laužas pie siles, lai savu finansiālo situāciju strauji uzlabotu.
Ir tādi ļaudis, kuri savu labklājību prot nodrošināt tikai ieraušoties augstos valsts amatos. Un šis nu ir spilgts piemērs.
Repšem liels paldies vēlētāju vārdā, ka parakstīja garantijas Liepājas metalurgam. Droši vien, ka vēl "uzpeldēs" tikpat "veiksmīgi" garantētie kredīti

Atbildēt

Andris

14.11.2013. 20:07

un Sudraba jau ar līdzīgā "mākslīgā intelekta" afērā ielīdusi. Zinātnes glābēja :)

Atbildēt

sss

14.11.2013. 19:55

Jābū sevišķi lielam muļķim, lai par šo subjektu balsotu.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

14.11.2013. 19:27

Pusotru gadu atpakaļ Lapsa kā ūdenī skatījies:
http://www.pietiek.com/raksti/einaru_atstajusi_bez_kabatas_naudas_-_vai_vienkarsi_suta_pelna

Atbildēt

Sindema

14.11.2013. 19:19

»

sv

Marsietis tagad atstrādā Belokoņa naudiņu...


Kaut kas jau jāmuhļī... Kuram tad gribētos saskrieties ar "svina piku"?

Atbildēt

Ojārs

14.11.2013. 19:15

Interesanti, cik galu galā būs izmaksājušas katra no 5 līdz 6 iegūtajām vietām nākamajā Saeimā? Taču, ja par to varēs dabūt kaut viena ministra vietu, tad jau mīnusos Belokoņs&Co nepaliks.

Atbildēt

ss

14.11.2013. 19:07

Vai Titavs ar turpat nav Belakoņa maizē?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 14.11.2013. 19:07

;)

Mediju ziņa (2013. gads): "Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem Latvijā uz diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 79! politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi pārsvarā ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, ārstus, ģimenes, pensionārus u.c. sabiedrības pārstāvjus." ( apt.cit.aut. – A. Graudiņš, ZZS jeb "hūtes naftaspāķi" )
-----

"Mēs 'taisām' SAVU "partiju"!..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 19.08.2008., Nr.6. )

Starp reklāmām par pamperiem,
Un "diskrētajiem spārniņiem",
Tiek "masmēdekļos" sludināts:
"Jauns 'politspēks' top dibināts!

Mums - čupām brīvas vakances,
Priekš tiem, kas "valsti" 'kalnā nes':
Nāc barā, 'biedri, nebremzē' ~
Pa visiem 'prodžekts jāforsē'!

Jums 'nespīd' beņķi padomēs,
Un - treknu "algu" izredzēs,
'Pa tukšo na...(fig) slienoties':
Tur "vadošāki" 'biedri' ies...

Jūs 'pašvaldoņu barotnēs',
'Pēc SILES "shēmas" neriktēs' ~
Jau sen tur 'robi aizsisti':
'Smeļ piķi' mūs "vecbiedri"...

Uz "tautas kalpiem" ziepēties',
Jums 'nespīdēs': tur 'biedri' ies,
Ar 'polit-klaunu' pieredzi,
Kas (pašreiz) 'malā nostumti'...

Jums "stipendijas" 'nepiķos',
Bet - pašus fiksi 'attārpos':
Bez "biedru naudām" partija,
Nav "ilgtspējīgi" 'velkoša'...

Šmaukt "antiņus" 'nav iekšā' jums?
Tas "gods" būs ekskluzīvi mums!
(Jo - dibinām tak' "partiju"
Uz SAVU 'privāt-kabatu'...)

Jums, 'biedri', dosim iespēju,
Likt lietā savu "veiktspēju",
Iekš MŪSU 'polit-prodžekta' ~
Lai dzīvo "jaunā" partija!!!..."
...
Smīn "vaukšķi", redzot reklāmu:
"Mēs 'taisām' SAVU "partiju"!
(Šis 'sludeklis' ir apmaksāts)
'Mož', grib par bal(a)stu nākt kāds?..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8078

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

sv

14.11.2013. 19:00

Marsietis tagad atstrādā Belokoņa naudiņu!
Viņu tāpat kā visus citus interesē nauda !Ne velti bija sagrābies īpašumus,kurus nespēja pavilkt un vērtspapīrus,kurusnespēja apmaksāt!
Kā var uzticēties šādam cilvēkam?Vienu dienu viņš burā,nākamā dienā kāpj pa klintīm,trešā -glezno,tad nesās ar močiem,tad ar kuteriem,īsāk runājot pats riktīgi nezina ko grib!
Šobrīd blefo par baigo attīstības attīstīšanu!
Nu ,Repše,redzējām mēs tavu strādāšanu,tavu iedomību ,tā kā nepūlies-tu nespēj mūs aizraut!
Nebalsosim !

Atbildēt

mans vards

14.11.2013. 18:47

Tie kuri valsts atjaunosanas pirmssakumos bija mazi garini strukturas, kas nema kukulus, lobeja, klausija un neko neteica - tie tagad ir generali, pulkvezi, deputati...
Ka lai tad maina situaciju? Jasak rakstit, zinot, nekluset par noziegumiem, japieprasa savas tiesibas, vinu pienakumus utt. Neredzu citus variantus.
Bet ja runa par so rakstu, tad - nobalsos jau tapat par vinu, veletaji balso emocionali, neviens neanalize. Atmina visiem isa. Paklausieties kaut vai lielako Latvijas tautas dalu Radio 1, kad spriez par politiku. Visi visu zina un zin ko vajag aiz restem un par ko balsot.
Sie kundzini uz to ari spele.
Nu tas taa, viens no visa pareejaa.....

Atbildēt

dace

14.11.2013. 18:39

nu re - savu milijonu dabuja,tapēc iet politikā :D

Atbildēt

umka

14.11.2013. 18:34

Vai ar viņa palīdzību esot valdībā netika noorganizēta kādas vidusāzijas republikas kases izlaupīšana vairāku miljardu apmērā? Vai par šo naudu šodien nenoteik apdullinoša reklāmas kampaņa TV, radio un presē? Vai tiešām šis valsts iedzīvotāji ir tik aprobežoti, ka spēj noticēt šiem saldajiem meliem? Cik reizes ļausim jāt Antiņam stikla kālnā? Bezgalīgi?

Atbildēt

vai

14.11.2013. 18:33

tad viņu cietumā neliks par galvojumu Liepājas Metalurgam?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...