Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pret pilsētas ienaidniekiem

23.04.2016. 09:39

Rēzeknē jāmaina valdība! Ja nevar, tad kaut vai pilsētai jāņem nost republikas pilsētas statuss un jāapvieno pilsētu kopā ar novadu(kā tas ir gandrīz visās pilsētās)- vismaz Rēzeknes novada pašvaldībā nav tāda bardaka kā Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

Atbildēt

Jēkabpilietis

04.05.2015. 11:16

Mums pilsētā valda un skalda L. Salcevičš. Jau 20 gadus. Un pie vienas vietas viņam Rīgas kungu un dažadu KANBu uzskati. Viņš jau sen savu kņazisti, kas regulāri maksā klaušas ir nodibinājis. Viņam sava policija, prokuratūra un tiesa. Viss notiekās, kā labākajās latvisko shēmotāju un "caru" tradīcījās.

Atbildēt

Mēs

03.04.2015. 13:05

Ja ir ko iebiedēt, tad kāpēc to nedarīt!!!!! Kā PSRS laikos visi bija klusi un paklausīgi un kungi darīja ko gribēja, Nekas jau nav mainījies tie paši partijas biedri ir pie varas!!!!!!!!!! Sākot jau ar mūsu prezidentu...

Atbildēt

to LATVIM

25.03.2015. 22:54

»

LATVIS

Atkal tie no Tvaika ielas palātas tikuši pie kompja,kur skatās dakteri


Vai tu re ,esat no vienas palātas !!Tapēc arī izdomāt neko sakarīgāku nespēj,jo tur pats esi veca mēbele.

Atbildēt

Srancijs

25.03.2015. 11:09

»

Nu gan dumjš kā zābaksu pāris


pate duma veca lezba..

Atbildēt

25.03.2015. 08:13

»

dumš kā zābaks


Nu gan dumjš kā zābaksu pāris..

Atbildēt

depgris

25.03.2015. 01:14

grūti rožkalnes nezin kāpēc neredz procesu visa valsts jenotu lemberga bandas vadībā ar korumpēto panorāmu notiek tas pats taisni mirdzot ... ..

Atbildēt

depgris

25.03.2015. 01:14

grūti rožkalnes nezin kāpēc neredz procesu visa valsts jenotu lemberga bandas vadībā ar korumpēto panorāmu notiek tas pats taisni mirdzot ... .

Atbildēt

"L.c.L.Linužai

24.03.2015. 22:22

»

Laima Linuža, atbilde totalitārajam mēram

Ludzas Zemes atbilde Rēzeknes mēram Bartaševičam uz viņa draudiem vērsties tiesā...


Milzīgs paldies par jūsu rakstu !!!KĀ pUTINS,TĀ ARĪ bARTAŠEVIČS ,TO VIEN GAIDA LAI NO ŠIEM MĒSLIEM BAIDĀS !!tAS PATS NOTIEK ARĪ rd AR uŠAKU.tUR ARĪ VISS PĀRKRIEVOTS UN IZZAGTS.tO JAU NEVAR ĪSI APRAKSTĪT KAS VISS TAGAD NOTIEK Rēzeknē.Bandīti pārņēmuši varu kā Rīgā,tā RĒZEKNĒ.Ne velti pat šīs bandītu alas radniecīgām saitēm vienotas!Autobusi.SC bija pret ES,bet tagad zog ES naudu lāpstām.Slimnicā vien cik nozaguši,Gorā,Zeimuļā utt.Sašas ģimene sagrābusi visu biznesu Rēzeknē.Viss notiek slāvu mēlē,pat bērnu eglīte utt.PSRSā viņš un ģimene pat sapņot nevarēja par tādu carisku dzīvi.Paprasi vai šis gribētu kā PUTINS ATPAKAĻ PSRSā ar to laiku bonusiem.Ceru,ka viņus SC ,kā nacistus ,kādreiz kārs Uzvaras laukumā.

Atbildēt

gagis

24.03.2015. 21:06

Kartejo reizi parliecinos par "Ludzas Zemes" drosmigajiem un godigajiem zurnalistiem! Ipass paldies galvenajai redaktorei, kura neskatoties ne uz ko turpina cinities par taisnibu!!

Atbildēt

Nikns aborigēns

24.03.2015. 17:12

»

Laima Linuža, atbilde totalitārajam mēram

Ludzas Zemes atbilde Rēzeknes mēram Bartaševičam uz viņa draudiem vērsties tiesā...


Ludzas Zemes galvenā redaktore Laima Linuža- raksta autore..

Kāpēc pietiek.lv to neuzrāda?!

Atbildēt

Vo

24.03.2015. 14:45

»

Laima Linuža, atbilde totalitārajam mēram

Ludzas Zemes atbilde Rēzeknes mēram Bartaševičam uz viņa draudiem vērsties tiesā...


Visu cieņu "Ludzas zeme"! Kaut vairāk mums Latvijā būtu tādu laikrakstu un žurnālistu! JO Latvijā ir tik daudz neliešu, kuri jāgāž no troņa - gan pie Jums, gan pie mums. Tikai ar atklātību var noraut šīs tautas miesai piezīdušās ērces!

Atbildēt

interesanti

24.03.2015. 13:50

Iebiedēsana -viens no Bartaševiča politiskās darbības pamatiem.Šī cilvēka atrašanās pie varas tās virsotnē nes tikai postu pilsētai,bet netīrās metodes pret oponentiem izsauc ne tikai nožēlu ,bet arī riebumu.Neskaitāmie tiesas procesi pret pilsētniekiem kuri cenšas ierobežot šī politikāņa izdarības parasti beidzās ar zaudējumu tiesas procesa gaitā. žēl ,ka visus izdevumus sedz no domes budžeta..tā vija ar Stalidzānu ,kad tika samaksāts 11000eur tikai stalidzānam par nepamatotu atlaišanu, tā bija ar citiem ,kur šis kungs pielika savu roku..nevajag brīnīties par ierosinātām krimināllietām kuru pamatā ir noziedzīgi nodarījumi,bet gan saikne Bartaševičs-Rēzeknes pol. iecirkņa vadība. krimināllietas ierosina pēc mēra norādījuma pret kuru ko uzsākt,,diemžēl policijai šeit ticēt nevar un nevajaga.Bartaševičs atklāti izlaupa pilsētu ar savu firmu starpniecību,iznīdē vietējo biznesa vidi un izrēķinās ar sev un savai ģimenei nevēlamiem cilvēkiem..pilsētas sabiedrībai šai nejēdzībai jādara gals, bet Bartaševičam jāatbild pa sastrādāto...

Atbildēt

c

24.03.2015. 12:04


Un kas notiek Liepaajaa ?

Tas pats , cars Sesks un galms - Liepaajas `partija` ...

Atbildēt

izidors

24.03.2015. 11:50

pēc feisa rets šibziks,es jau nerunāju par tā desantnika-alternative,pareizi ka izmeta no SC.

Atbildēt

Ēdelweiss

24.03.2015. 11:26

Interesanti, kāpēc gan raksta autori nav pamanījusi to faktu, ka jau kopš 1990 gada visa LV ir ieviests un tiek eskalēts TOTALITĀRĀS VALSTISKĀS NOZIEDZĪBAS UN GENOCĪDA PARTIJU 4.maija REŽĪMS AR TA ŠUCMANISKI-POLICEJISKI-BANDITISKI-MAFIOZI-NACIONĀLSTISKO POLITAMFIJAS ( PARTIJU ) DIKTARŪRAS PĒRVALDI...!!!!!!!!!

Atbildēt

Stroncijs

24.03.2015. 10:48

Ventspilī un Liepājā baiļu vairs nav, bet paklausība ir totāla..

Atbildēt

Laima Linuža, atbilde totalitārajam mēram

24.03.2015. 10:35

Ludzas Zemes atbilde Rēzeknes mēram Bartaševičam uz viņa draudiem vērsties tiesā

Interesanti, ka mērs vērsies arī Rēzeknes policijā ar lūgumu ierosināt krimināllietu par goda un cieņas aizskaršanu

Atklātā vēstule, oficiāla atbilde

Pretenziju redakcija izskatīja, tā atzīta par nepamatotu, jo redakcijai nav šaubu, ka nav noticis ne mazākais apmelojums un goda un cieņas aizskārums. Redakcija uzskata, ka Bartaševiča reputāciju, godu un cieņu neviens nespēj tā nomelnot, kā viņš pats, rīkojoties antidemokrātiski un autoritāri, būdams Rēzeknes pilsētas mērs un politiķis, kura rokās atrodas 31 miljonu eiro liels pašvaldības budžets, no kura liela daļa aiziet pēc konkursu vinnēšanas Bartaševiča kunga ģimenes uzņēmumiem. Starp uzņēmējiem mērs ieguvis sliktu slavu, jo cenšas no aprites izspiest visus savus biznesa konkurentus.
Ja Rēzeknes mērs jūtas, būdams politiķis, aizskarts, tad redakcija varētu tikai tīri cilvēciski noslaucīt viņa rūgtās asaras un turpmāk aicināt cilvēku ar tik jūtīgu dvēseli nebalotēties pašvaldības vēlēšanās, jo, kā zināms, politika nav domāta vārguļiem. Viņa sievai Olgai, kas tautā ieguvusi Latgales karalienes titulu un kura ir publiska persona (arī figurē kā it kā aizskartā persona) un bieži manīta oficiālos pasākumos blakus Rēzeknes mēram, arī varētu kaut ko darīt ar savu saasināto pašcieņas uztveršanu. Viens no līdzekļiem, lai O. Bartaševiča vairs nenonāktu sabiedrības un mediju uzmanības centrā, ir izšķirties no Bartaševiča kunga un emigrēt uz ārvalstīm.
Izbrīna, ka Rēzeknes mērs, kurš sabiedrībā dabūjis izveicīga biznesmeņa slavu, prasa no Ludzas Zemes redakcijas tikai 10 000 eiro kompensāciju. Biznesmenim ar tik lielu finansiālu apetīti un ambīcijām vajadzētu prasīt vismaz pāris miljonus eiro, lai, nomaksājot valsts nodevu, valsts budžetā ienāktu nauda, kura vismaz daļēji segtu to postu, kas izdarīts Rēzeknes pilsētai politiķa vadīšanas laikā.
Avīze cer, ka Latgales reģiona Rēzeknes policijas iecirkņa vadība, uz kuru Bartaševičs var mēģināt izdarīt spiedienu, lai apgrūtinātu redakcijas darbu un apkarotu vārda brīvību, tomēr nepadosies politiķa nelikumīgajām darbībām.
Ludzas Zeme zina, ka Rēzekni Bartaševičs kontrolē visās jomās, cilvēki ir iebiedēti, amatpersonas izdabā bargā mēra gribai. Agri vai vēlu šī oligarha ietekmei pienāks gals. Redakcija darīs visu, lai tas notiktu un lai Bartaševiča mēģinājumi aizvērt muti neatkarīgajai presei nevainagotos ar panākumiem. Bartaševičs ir bagāts, viņa rokās ir resursi. Uz šī politiķa varas un naudas fona Ludzas Zeme ir puteklis, taču mēs ticam, ka šoreiz naudas vara cietīs sakāvi. Mēs ticam godīgai tiesai un godīgai policijai. Pērkams ir daudz kas, taču, Bartaševiča kungs, nopirkt cieņu un godu gan nav iespējams. Sabiedrībai ir jāzina patiesība par saviem politiķiem, ko mēs kā medijs arī cenšamies nodrošināt.

Ludzas Zemes galvenā redaktore Laima Linuža

Atbildēt

atbilde arī niknajam

24.03.2015. 09:52

Sveicināti! Ludza rakstā figurē tādēļ, ka publikāciju sagatavoja laikraksts Ludzas Zeme.
LZ redakcija

Atbildēt

Arī nikns

24.03.2015. 09:47

"Problēma Rēzeknē ar tām liela, jums Ludzā laikam ar to nav tādas problēmas."

Kāds sakars Pietiek-am ar Ludzu?

Atbildēt

kazimirs

24.03.2015. 09:47

Ļucinas zeme ir jenotības piektā kāja,tikai ļoti rūpīgi masķējās,veikli lokās,ka nopeļ visus" patriotus".

Atbildēt

Nikns aborigēns

24.03.2015. 09:29

Bet kāpēc tik tagad to visu "pamanīja"?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...