Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pret pilsētas ienaidniekiem

23.04.2016. 10:39

Rēzeknē jāmaina valdība! Ja nevar, tad kaut vai pilsētai jāņem nost republikas pilsētas statuss un jāapvieno pilsētu kopā ar novadu(kā tas ir gandrīz visās pilsētās)- vismaz Rēzeknes novada pašvaldībā nav tāda bardaka kā Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

Atbildēt

Jēkabpilietis

04.05.2015. 12:16

Mums pilsētā valda un skalda L. Salcevičš. Jau 20 gadus. Un pie vienas vietas viņam Rīgas kungu un dažadu KANBu uzskati. Viņš jau sen savu kņazisti, kas regulāri maksā klaušas ir nodibinājis. Viņam sava policija, prokuratūra un tiesa. Viss notiekās, kā labākajās latvisko shēmotāju un "caru" tradīcījās.

Atbildēt

Mēs

03.04.2015. 14:05

Ja ir ko iebiedēt, tad kāpēc to nedarīt!!!!! Kā PSRS laikos visi bija klusi un paklausīgi un kungi darīja ko gribēja, Nekas jau nav mainījies tie paši partijas biedri ir pie varas!!!!!!!!!! Sākot jau ar mūsu prezidentu...

Atbildēt

to LATVIM

25.03.2015. 23:54

»

LATVIS

Atkal tie no Tvaika ielas palātas tikuši pie kompja,kur skatās dakteri


Vai tu re ,esat no vienas palātas !!Tapēc arī izdomāt neko sakarīgāku nespēj,jo tur pats esi veca mēbele.

Atbildēt

Srancijs

25.03.2015. 12:09

»

Nu gan dumjš kā zābaksu pāris


pate duma veca lezba..

Atbildēt

25.03.2015. 09:13

»

dumš kā zābaks


Nu gan dumjš kā zābaksu pāris..

Atbildēt

depgris

25.03.2015. 02:14

grūti rožkalnes nezin kāpēc neredz procesu visa valsts jenotu lemberga bandas vadībā ar korumpēto panorāmu notiek tas pats taisni mirdzot ... ..

Atbildēt

depgris

25.03.2015. 02:14

grūti rožkalnes nezin kāpēc neredz procesu visa valsts jenotu lemberga bandas vadībā ar korumpēto panorāmu notiek tas pats taisni mirdzot ... .

Atbildēt

"L.c.L.Linužai

24.03.2015. 23:22

»

Laima Linuža, atbilde totalitārajam mēram

Ludzas Zemes atbilde Rēzeknes mēram Bartaševičam uz viņa draudiem vērsties tiesā...


Milzīgs paldies par jūsu rakstu !!!KĀ pUTINS,TĀ ARĪ bARTAŠEVIČS ,TO VIEN GAIDA LAI NO ŠIEM MĒSLIEM BAIDĀS !!tAS PATS NOTIEK ARĪ rd AR uŠAKU.tUR ARĪ VISS PĀRKRIEVOTS UN IZZAGTS.tO JAU NEVAR ĪSI APRAKSTĪT KAS VISS TAGAD NOTIEK Rēzeknē.Bandīti pārņēmuši varu kā Rīgā,tā RĒZEKNĒ.Ne velti pat šīs bandītu alas radniecīgām saitēm vienotas!Autobusi.SC bija pret ES,bet tagad zog ES naudu lāpstām.Slimnicā vien cik nozaguši,Gorā,Zeimuļā utt.Sašas ģimene sagrābusi visu biznesu Rēzeknē.Viss notiek slāvu mēlē,pat bērnu eglīte utt.PSRSā viņš un ģimene pat sapņot nevarēja par tādu carisku dzīvi.Paprasi vai šis gribētu kā PUTINS ATPAKAĻ PSRSā ar to laiku bonusiem.Ceru,ka viņus SC ,kā nacistus ,kādreiz kārs Uzvaras laukumā.

Atbildēt

gagis

24.03.2015. 22:06

Kartejo reizi parliecinos par "Ludzas Zemes" drosmigajiem un godigajiem zurnalistiem! Ipass paldies galvenajai redaktorei, kura neskatoties ne uz ko turpina cinities par taisnibu!!

Atbildēt

Nikns aborigēns

24.03.2015. 18:12

»

Laima Linuža, atbilde totalitārajam mēram

Ludzas Zemes atbilde Rēzeknes mēram Bartaševičam uz viņa draudiem vērsties tiesā...


Ludzas Zemes galvenā redaktore Laima Linuža- raksta autore..

Kāpēc pietiek.lv to neuzrāda?!

Atbildēt

Vo

24.03.2015. 15:45

»

Laima Linuža, atbilde totalitārajam mēram

Ludzas Zemes atbilde Rēzeknes mēram Bartaševičam uz viņa draudiem vērsties tiesā...


Visu cieņu "Ludzas zeme"! Kaut vairāk mums Latvijā būtu tādu laikrakstu un žurnālistu! JO Latvijā ir tik daudz neliešu, kuri jāgāž no troņa - gan pie Jums, gan pie mums. Tikai ar atklātību var noraut šīs tautas miesai piezīdušās ērces!

Atbildēt

interesanti

24.03.2015. 14:50

Iebiedēsana -viens no Bartaševiča politiskās darbības pamatiem.Šī cilvēka atrašanās pie varas tās virsotnē nes tikai postu pilsētai,bet netīrās metodes pret oponentiem izsauc ne tikai nožēlu ,bet arī riebumu.Neskaitāmie tiesas procesi pret pilsētniekiem kuri cenšas ierobežot šī politikāņa izdarības parasti beidzās ar zaudējumu tiesas procesa gaitā. žēl ,ka visus izdevumus sedz no domes budžeta..tā vija ar Stalidzānu ,kad tika samaksāts 11000eur tikai stalidzānam par nepamatotu atlaišanu, tā bija ar citiem ,kur šis kungs pielika savu roku..nevajag brīnīties par ierosinātām krimināllietām kuru pamatā ir noziedzīgi nodarījumi,bet gan saikne Bartaševičs-Rēzeknes pol. iecirkņa vadība. krimināllietas ierosina pēc mēra norādījuma pret kuru ko uzsākt,,diemžēl policijai šeit ticēt nevar un nevajaga.Bartaševičs atklāti izlaupa pilsētu ar savu firmu starpniecību,iznīdē vietējo biznesa vidi un izrēķinās ar sev un savai ģimenei nevēlamiem cilvēkiem..pilsētas sabiedrībai šai nejēdzībai jādara gals, bet Bartaševičam jāatbild pa sastrādāto...

Atbildēt

c

24.03.2015. 13:04


Un kas notiek Liepaajaa ?

Tas pats , cars Sesks un galms - Liepaajas `partija` ...

Atbildēt

izidors

24.03.2015. 12:50

pēc feisa rets šibziks,es jau nerunāju par tā desantnika-alternative,pareizi ka izmeta no SC.

Atbildēt

Ēdelweiss

24.03.2015. 12:26

Interesanti, kāpēc gan raksta autori nav pamanījusi to faktu, ka jau kopš 1990 gada visa LV ir ieviests un tiek eskalēts TOTALITĀRĀS VALSTISKĀS NOZIEDZĪBAS UN GENOCĪDA PARTIJU 4.maija REŽĪMS AR TA ŠUCMANISKI-POLICEJISKI-BANDITISKI-MAFIOZI-NACIONĀLSTISKO POLITAMFIJAS ( PARTIJU ) DIKTARŪRAS PĒRVALDI...!!!!!!!!!

Atbildēt

Stroncijs

24.03.2015. 11:48

Ventspilī un Liepājā baiļu vairs nav, bet paklausība ir totāla..

Atbildēt

Laima Linuža, atbilde totalitārajam mēram

24.03.2015. 11:35

Ludzas Zemes atbilde Rēzeknes mēram Bartaševičam uz viņa draudiem vērsties tiesā

Interesanti, ka mērs vērsies arī Rēzeknes policijā ar lūgumu ierosināt krimināllietu par goda un cieņas aizskaršanu

Atklātā vēstule, oficiāla atbilde

Pretenziju redakcija izskatīja, tā atzīta par nepamatotu, jo redakcijai nav šaubu, ka nav noticis ne mazākais apmelojums un goda un cieņas aizskārums. Redakcija uzskata, ka Bartaševiča reputāciju, godu un cieņu neviens nespēj tā nomelnot, kā viņš pats, rīkojoties antidemokrātiski un autoritāri, būdams Rēzeknes pilsētas mērs un politiķis, kura rokās atrodas 31 miljonu eiro liels pašvaldības budžets, no kura liela daļa aiziet pēc konkursu vinnēšanas Bartaševiča kunga ģimenes uzņēmumiem. Starp uzņēmējiem mērs ieguvis sliktu slavu, jo cenšas no aprites izspiest visus savus biznesa konkurentus.
Ja Rēzeknes mērs jūtas, būdams politiķis, aizskarts, tad redakcija varētu tikai tīri cilvēciski noslaucīt viņa rūgtās asaras un turpmāk aicināt cilvēku ar tik jūtīgu dvēseli nebalotēties pašvaldības vēlēšanās, jo, kā zināms, politika nav domāta vārguļiem. Viņa sievai Olgai, kas tautā ieguvusi Latgales karalienes titulu un kura ir publiska persona (arī figurē kā it kā aizskartā persona) un bieži manīta oficiālos pasākumos blakus Rēzeknes mēram, arī varētu kaut ko darīt ar savu saasināto pašcieņas uztveršanu. Viens no līdzekļiem, lai O. Bartaševiča vairs nenonāktu sabiedrības un mediju uzmanības centrā, ir izšķirties no Bartaševiča kunga un emigrēt uz ārvalstīm.
Izbrīna, ka Rēzeknes mērs, kurš sabiedrībā dabūjis izveicīga biznesmeņa slavu, prasa no Ludzas Zemes redakcijas tikai 10 000 eiro kompensāciju. Biznesmenim ar tik lielu finansiālu apetīti un ambīcijām vajadzētu prasīt vismaz pāris miljonus eiro, lai, nomaksājot valsts nodevu, valsts budžetā ienāktu nauda, kura vismaz daļēji segtu to postu, kas izdarīts Rēzeknes pilsētai politiķa vadīšanas laikā.
Avīze cer, ka Latgales reģiona Rēzeknes policijas iecirkņa vadība, uz kuru Bartaševičs var mēģināt izdarīt spiedienu, lai apgrūtinātu redakcijas darbu un apkarotu vārda brīvību, tomēr nepadosies politiķa nelikumīgajām darbībām.
Ludzas Zeme zina, ka Rēzekni Bartaševičs kontrolē visās jomās, cilvēki ir iebiedēti, amatpersonas izdabā bargā mēra gribai. Agri vai vēlu šī oligarha ietekmei pienāks gals. Redakcija darīs visu, lai tas notiktu un lai Bartaševiča mēģinājumi aizvērt muti neatkarīgajai presei nevainagotos ar panākumiem. Bartaševičs ir bagāts, viņa rokās ir resursi. Uz šī politiķa varas un naudas fona Ludzas Zeme ir puteklis, taču mēs ticam, ka šoreiz naudas vara cietīs sakāvi. Mēs ticam godīgai tiesai un godīgai policijai. Pērkams ir daudz kas, taču, Bartaševiča kungs, nopirkt cieņu un godu gan nav iespējams. Sabiedrībai ir jāzina patiesība par saviem politiķiem, ko mēs kā medijs arī cenšamies nodrošināt.

Ludzas Zemes galvenā redaktore Laima Linuža

Atbildēt

atbilde arī niknajam

24.03.2015. 10:52

Sveicināti! Ludza rakstā figurē tādēļ, ka publikāciju sagatavoja laikraksts Ludzas Zeme.
LZ redakcija

Atbildēt

Arī nikns

24.03.2015. 10:47

"Problēma Rēzeknē ar tām liela, jums Ludzā laikam ar to nav tādas problēmas."

Kāds sakars Pietiek-am ar Ludzu?

Atbildēt

kazimirs

24.03.2015. 10:47

Ļucinas zeme ir jenotības piektā kāja,tikai ļoti rūpīgi masķējās,veikli lokās,ka nopeļ visus" patriotus".

Atbildēt

Nikns aborigēns

24.03.2015. 10:29

Bet kāpēc tik tagad to visu "pamanīja"?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...