Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

integrālis

12.10.2017. 10:46

ja pasaka A, tad jāsaka B. liepnieks moralizē par valsts noslēpums izpaušanu, un tur viņam taisnība. bet- pašlaik latvijas valdošā elite par valsts noslēpumu ir padarījusi tādas lietas, kuras nebūt nav klasificējamas par valsts noslēpumu. arī mk sēdes bieži vien notiek aiz slēgtām durvīm, nez kas tur tiek tāds runāts, ko sabiedrībai nevajadzētu zināt. aiz slepenības plīvura tiek noslēpti valsts īpašumu pārdošanas darījumi, pat pēdējā NEPL izvirzītā radio vadības- valdes ievēlēšana un kandidātu izvirzīšana bija valsts noslēpums. vai jau nav par tālu aiziets? drīz valsts noslēpums tā turpinot būs prezidenta vārds, kuru ievēlēs un mēs nezināsim, kas viņš ir, kā viņu sauc.

Atbildēt

stalins

09.10.2017. 11:00

Interesanti ,kā Jurģis uzzināja,kas šis te sarunas pasvieda "IR" redakcijai?Tas taču arī valsts noslēpums,vai ne?

Atbildēt

q

08.10.2017. 23:30

Raksta autors ieminējās par demokrātisku pasauli. Oligarhija nav savienojama ar demokrātiju, tās ir dažādas iekārtas. Un, jā, ir ne jau tikai 3 oligarhi...
Ja būtu demokrātija (tautas vara) , tad tautai kā saimniekam būtu jāzin, ko tā kalpi dara, vai neapzog saimnieku pliku.

Atbildēt

Ir noslēpums, jā, jā

08.10.2017. 23:05

Ja tgrīs bandīti spiež, kā sagr;abt īpašumus, kā sagrābt varu , kā sadot pa kalu ģenerālprokuroram, kā toiesnesim, kā sagrābt masu medijus - tas ir "valsts noslēpums".
Viens baņkieris TV 24 teica, ka NA Maksātnespējas administratori bandīti - tas ir valsts noslēpums, tā izteikties par "latviskākās" partijas dievināto iestādi, par kuru aiskārumu ierobežot ar likumu, padzina savu ministru Jāni Bordānu.

banda Latvija ir slepena, publicēt viņu satunas aizliegts, tā ir "opeatīvā informācija".

Nabaga Jurģis, kā cieš no sadarbības ar saviem bosiem?!

Atbildēt

Drauģeļis Jurģis

08.10.2017. 22:55

"Laikam jau tā ir tā slavenā saprāta balss.

Rīdzenes sarunas – tā ir tikai viena nozagta operatīvā informācija.

Skaidrs, ka arī mūsu Rīdzenes sarunas nāk no Potapovas un drauģeļiem "- re cik tu varens, zino\ss, gudrs, ar saprāta balsi paurī?!

Kā no dieva, visu zini un saproti.

Slepena informācija - kas tajās sarunās ir slēpjams, slepens? Drauģeļi papļāpāja un viss. Un tu uztraucies. Kā tu zini, ka pasvieda Potapova un co? Ja informācija boja jau krimināllietā, kas tur vairs slepens? Lietā nemēdz būt slepeni dokumenti un tos varēja nokopēt eksemplāru kopētāji, sekretāri, 3 prokurori, uzraugi - prokurori, priekšnieki, kuri uzrauga lietas, vēl un vēl. Bet tu mauc virsū, kam? Kas tā tāda Potapova un drauģeļi?

Jurģi, tevi uzmeta tavi drauģeļi, tagad tu brauc virsū katram, kuram tavs pakausis ar pelavām spēj piekļūt, izdomāt. Cik tu nejauks, Liepniek, kad tevoi atstāja un neprASA TAVUS PADOMUS NEMAKSĀ, VAI PAT NESAMAKSĀJA, CIK TU GRIBĒJI. MEKLĒ JAUNUS KLIENTUS?

Atbildēt

CENZĒTS

08.10.2017. 21:05

»

ontūn

Jūs vairs neesiet interesants


jūs (u.c. taml. iedomāti "anonīmie" onanīmiķi) arī. Jau sen.

Atbildēt

Retorisks

08.10.2017. 20:16

Kam gan interesē šķēles ex-padauzas viedoklis šādā kontekstā?

Atbildēt

pilsonis

08.10.2017. 17:11

»

divdabis

Raksts ir pretrunīgs un tam gan piekrītu gan nepiekrītu...


Lielākajai daļai po.uj.? Tu mērīji to lielāko daļu? Man tās interesē, visiem maniem draugiem un paziņām, cik zinu, arī. Tā, ka nefilozofē te par sabiedrības lielāko daļu!

Atbildēt

Pensionārs

08.10.2017. 15:46

Kas tad ir tik "izsmeļoša" un patiesību sludinošā raksta autors Jurģis Liepnieks, kam Lato Lapsa ir atvēlējis paust savu godīgo attieksmi pret Rīdzenes sarunām. Izdruka no Delfi vēstures saka ".Prokurors Edvīns Piliksers no 18 lietā apsūdzētajiem reālu brīvības atņemšanu prasīja sešiem, tostarp Liepniekam prokurors prasīja brīvības atņemšanu uz pieciem gadiem un naudas sodu 170 minimālo mēnešalgu apmērā. Savukārt otrs lietas prokurors Monvīds Zelčs lietā apsūdzētajam Liepniekam prasīja piemērot maigāku sodu, proti, viņš Liepniekam prasīja noteikt sodu 400 minimālo mēnešalgu apmērā, jo prokurors Liepnieka rīcībā saskatījis vainu mīkstinošus apstākļus." Un tas tika prasīt par tādu nevainīgu pasākumu, kurā J.L. viens no 3AAA andra labā roka tika apsūdzēts par digitālās TV afēras īstenošanu kopā ar savu šefu A.
Paldies, Liepnieka kungs, ka Jūs esat atklājis šo drausmīgo noziedznieku, kas no KNAB ir nozadzis
Rīdzenes sarunu ierakstu. Jūsu, kā godīga pilsoņa, pienākums ir nodot šo slepeno imformāciju KNAB un valsts policijai, kas meklē šo noziedznieku.

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

08.10.2017. 15:22

»

divdabis

Raksts ir pretrunīgs un tam gan piekrītu gan nepiekrītu...


C.: "Vai Ločmele publicēja noslēpumus? Nedomāju, ka uz viņai iedotajām sarunām, lai kādā taustāmā matērijā tās tika dotas, bija uzraksti "LIELS NOSLĒPUMS", "ŠAUSMĪGI SLEPENS" vai tamlīdzīgi. Tā kā .... ko pārmest."
-----------

1. ločmele publicēja to, kas ir AIZLIEGTS ar LIKUMU. (skat. norādi uz konkrētu NA kometārā iepriekš - 07.10.2017. 20:49). Un, pie tam vēl, šādi APZINĀTI PRETLIKUMĪGI šī pseido "žurnāliste" ir izpildījusies kārtējo n-to reizi, demonstrējot vairākas desmitgades "ilgtspējīgu" recidīvu (cita starpā - tieši tāpat, kā 100% VISI šajā pašreizējā "valstī" krampjaini agonējošajos masmēdītājos parazitējošie tā dēvētie "žurnālisti").

2. Mediju sfēras prioritārā "speciālā" normatīvā reglamentācija (skat. norādi iepriekš), tieši tāpat kā sekundārā "vispārējā" normatīvā reglamentācija, neparedz iespēju atļauties nezināt un nerespektēt vai pat apzināti ignorēt LIKUMU nevienam fiz. / jur. personāžam. Pat - neskatoties uz arvien masveidīgāk dominējošu tieksmi subjektīvi "domāt" (vai NEdomāt) un "vispārzināmajā praksē" izpildīties saskaņā ar savu privāto juridiski analfabētisko vai pat apzināti PRETLIKUMĪGO "revolucionāro pārliecību".

3. Līdz ar to, ņemot vērā arī iepriekš proponēto – ločmelei (u.c. taml. kriminālrecidīviem apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" piekopējiem / zombētājiem / zombij.faniem) var ne tikai "politkorekti vāvuļojoši" un taml. absolūti nekaitīgi "pārmest" apzināti klaji prettiesisku un pat demonstratīvi PRETLIKUMĪGU shēmošanu un izpildīšanos publiskajā telpā (!!!!!). Vienlaikus, saskaņā ar LIKUMU (un, t.sk., atbilstoši identificētiem konkrētiem likumpārkāpumiem) - pret šādiem recidīviem noziedzniekiem ir obligāti nepieciešams arī LIKUMĪGI pamatoti iniciēt administratīvo pārkāpumu procesus, vērst civilprasības, kā arī izvirzīt kriminālapsūdzības.

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

Lurģis Jiepnieks

08.10.2017. 15:10

»

???

Neko, pilnìgi neko neesi pateicis, jurģi! Saimnieks būs neapmierināts ar rakstu! Neviena pamatojuma, kāpēc pret valsti vērstas sazvērnieciskas sarunas no kampēju puses ir valsts noslēpums? Patiesībā taču viss ir otrādi...


Perfekti... Demagogs un deģenerāts Liepnieks saimnieka (cik viņam tādu nav bijis?) uzdevumā ne tikai vilku no meža izmelos, savu tēvu, māti pārdos...

Atbildēt

divdabis

08.10.2017. 14:24

Raksts ir pretrunīgs un tam gan piekrītu gan nepiekrītu.
Skaidrs ka sarunām "kājas aug" no Juta&Annas brandžas. Viņiem šīs sarunas bija, nozagt var tikai tas, kam ir piekļuve. Viņiem bija. Arī stils līdzīgs, kā "Jūrmalgeitas" sarunu nopludināšanā.
Par Ločmeli. Nevar viņu salīdzināt ar to pašu Snovdenu. Tas nozaga to kas bija pieejams, Ločmele tiražēja to ko iedeva zaglis (vai starpnieks).
Vai Ločmele publicēja noslēpumus? Nedomāju, ka uz viņai iedotajām sarunām, lai kādā taustāmā matērijā tās tika dotas, bija uzraksti "LIELS NOSLĒPUMS", "ŠAUSMĪGI SLEPENS" vai tamlīdzīgi. Tā kā .... ko pārmest.
Vai tas sabiedrības interesēs? Gan jā, gan nē. Daļa sabiedrības ir nodarbināta, jāņemās ap sarunām, tekošām lietām laika nepietiek.Personīgi es nekādus ieguvumus no sarunām sev pagaidām neredzu.Varbūt vēlāk.
Par noslēpumiem. Atkal katram sava pieeja. Viens to uzskata par noslēpumu, cits nē.Vienam pludināt izdevīgi, citam nē. Lielākajai daļai po.uj.
Par attieksmi pret noslēpumiem. Šajā un Jūrmalas sarunu nopludināšana Juta&Anna izturas vienādi - absolūta vienaldzība,pat atbalsts. Toties Liniņas un Balakleiska gadījumos stipri satarakojās, izmantoja visus pieejamos resursus uz "pilnu klapi".
Tā kā uz to visu var paskatīties dažādi, kā kuram tas ir tobrīd izdevīgi.

Atbildēt

???

08.10.2017. 13:59

Neko, pilnìgi neko neesi pateicis, jurģi! Saimnieks būs neapmierināts ar rakstu! Neviena pamatojuma, kāpēc pret valsti vērstas sazvērnieciskas sarunas no kampēju puses ir valsts noslēpums? Patiesībā taču viss ir otrādi!

Un par lembergu Ločmelei šoreiz ir taisnība- nav viņam tiesību sēdēt pie koalīcijas padomes galda, jo viņš ir nekas! Neviens vēlētājs par viņu nav balsojis! Lai koalīcijas padomēlemj tikai pie frakcijām piederoši deputāti, kuri ir ievēlēti, nevis visādi salašņas un bandīti!

Atbildēt

izsmiekls

08.10.2017. 13:41

3 oligarhi nav valsts. Tāpēc viņu sarunas nevar būt valsts noslēpums. Tas ir viņu privāts noslēpums, kas nācis gaismā.

Atbildēt

fzss

08.10.2017. 13:20

atpelni tautai nozagto, Jurģi :P ?

Atbildēt

Mērglis

08.10.2017. 11:37

Liepniekam patīk rakstīt. Bet raksts kopumā ir nekorekts, jo netiek ņemti vērā apstākļi, kas notiek ar latviešu tautu, kura tad arī būtu valsts noslēpuma turētāja un glabātāja. Latviešu tauta tā tomēr nav. Kas tad? Maskavas čekistu mantinieki - SAB, DP. To izperētie vadītāji, kas sargā valsts noslēpumu, ar tā niansēm un patiesībām, ko noved līdz žurnālistiem, manipulē ar sabiedrisko domu atkarībā no konkrētas vajadzības. Bet vajadzības rodas, jo uzticība valstij iet zudumā un jārada jaunas politiskas kustības un partijas.DP izperējusi jaunu partiju PAR- Bordāna, Potapovas, Juraša. Bet nopludinātās sarunas nav vērtējamas viennozīmīgi. Jurašs nāk no DP, kur viņa vārdiem runājot TV 24, viņa pasaules redzējumu veidoja operatīvā dienesta darbabiedri, bet miljons kukulī Jurašam ar kriminālprocesu ir tikai DP operatīvā lieta, lai Jurašam izaudzētu politisko kapitālu. Viss joprojām notiek pēc Maskavas čekistu principiem - ja gribi politisko karjeru, tad jāsāk ar dienestu slepenajās iestādēs. Jurašs nejauši TV izteicās, ka bijis spiests iet politikā, tomēr neatklāja, kas viņu spiedis. Viennozīmīgi ir vērtējams tikai viens fakts - LV Maskavas čekistu valsts pārvaldei, Potapovai, Bordānam, Liepniekam, Lapsam, Ločmelei ar nezināmajiem Ir saimniekiem tāpat kā SAB un DP neeksistē tādas vērtības kā latviešu tautas intereses. Visi runā par Latvijas tautu, nepieminot krievu nacistiskos okupantus un Latvijas pdeokupācijas nepieciešamību.

Atbildēt

Žulis

08.10.2017. 08:11

Runājot par noslēpumiem, vispirms vajadzētu noskaidrot kurš, ko un no kā slēpj. Bieži ir dzirdēts tāds apgalvojums, ka mēs paši esam šī valsts.Tad kas mums pašiem būtu no sevis slēpjams? Vai noziegumi pret valsti var būt valsts noslēpums? Valsts noslēpums var būt tikai kaut kas tāds, kas mums ir jānoslēpj no citām valstīm. Tie galvenokārt ir ar valsts aizsardzības un ārlietu jomu saistīti jautājumi. Civilajās valsts iestādēs tādu lietu, kas būtu klasificējamas kā valsts noslēpums tikpat kā nav. Tieši atklātība civilo iestāžu darbā ir svarīgs, valstiski labvēlīgs faktors. Jo no tautas jau neko labu, godājamu, cienījamu neviens necenšas slēpt. Visi labie darbi un labie plāni tiek izreklamēti un izbazūnēti visos masu saziņas līdzekļos. Slēpts vienmēr tiek kaut kas netīrs, negodīgs, nelietīgs - tātad īstenībā pretvalstisks. Jo katra pret tautu vērsta nelietība ir PRETVALSTISKA un katra valsts amatpersona , kas šādu nelietību realizē ir valsts ienaidnieks. Šī raksta autors īstenībā cīnās par valsts ienaidnieku tiesībām uz savas, pret valsti un tautu vērstās, nelietīgās rīcības paturēšanu slepenībā. Taču tautai ir tiesības zināt kas un kā tos aplaupa un postā dzen. Kas un kā kļūst bagāti ar tautai nozagto un noblēdīto naudu. Ņemsim kaut vai šo portālu pietiek.com. Ja šī portāla nebūtu, tauta daudz ko nezinātu par valdošo varasvīru nelietībām un ar augošu sajūsmu skrietu par šiem neliešiem balsot kārtējās vēlēšanās, kā to dara tie, kuri "par politiku neinteresējas" vai "izvairās no negatīvas informācijas". Liegt tautai informāciju par personām, kas publiski izvirza savas kandidatūras uz valsts pārvaldi, vai arī strādā augstos amatos valsts pārvaldē ir noziegums pret valsti. Un noziegums pret valsti nevar būt valsts noslēpums.

Atbildēt

Raivis un Dzintars

08.10.2017. 07:40

»

lauķis

Skumji ir tas ka tāds Liepnieks nesēž cietumā


Tāpēc, ka Nacionālo žīdu apvienība cietuma naudu no jaunā Liepājas cietuma novirzīja savai kultūrai:

Kultūras ministrijai 2018.gada budžets būs par 6 miljoniem lielāks; lielāko daļu novirzīs darbinieku atalgojuma palielināšanai

Atbildēt

Pēteris

08.10.2017. 07:39

»

agents

Tautai nav jazina kurs uzsedinaja Valsti uz krievu gazes adatas ,nav jazina ,kas izlaupija mezus,kas lava izlaupit bankas , kas lava ostas uztaisit par ofsoriem ,kas lava sagrabt dzelzcelu , buvet zelta tiltu , izlaupit LM utt


Tautai ir jāzina, kā iznīcināja "Liepājas metalurgu", kā prihvatizēja "Dienu", kā notirgoja "Zemes banku", kā pierobežas zemes atdeva ārzemniekiem, kā sagrāva ceļu fondu un par citiem "Jaunā laika" un "Vienotības" varoņdarbiem.

Atbildēt

agents

08.10.2017. 07:20

Tautai nav jazina kurs uzsedinaja Valsti uz krievu gazes adatas ,nav jazina ,kas izlaupija mezus,kas lava izlaupit bankas , kas lava ostas uztaisit par ofsoriem ,kas lava sagrabt dzelzcelu , buvet zelta tiltu , izlaupit LM utt.

Atbildēt

fedja

07.10.2017. 22:19

vienotībnieki un potāpovieši varen satraukušies,ka tik sparīgi cenšas nozākāt Liepnieku.Smieklīgi un skumji.

Atbildēt

smieklīgi

07.10.2017. 21:03

lai nu kurš būtu raizējies par mazāk tiesiskas un politiski vājākas valsts nākotni. Vai tad nu autora vecā priekšnieka slogans – mēs nemīlam šo valsti, vairs nav sabiedrības interesēs? Pašam piederdzās?

Atbildēt

janis

07.10.2017. 21:02

Tikai mieru!Viņam liek un murģis neziepnieks ruporē.

Atbildēt

Jurģelis Liepniekotājs

07.10.2017. 20:56

Ar lielu prieku ieliku šim rakstam mīnusiņu. Jurģis tā arī neminēja, kāpēc atklāt šāda veida noslēpumu nav labi. Gan jau agri vai vēlu sabiedrība dabūs arī zināt kaut ko par slaveno Andri, vairāk nekā zinām šobrīd, kas zin ;)

Atbildēt

kukū

07.10.2017. 20:29

»

Nja

A kāpēc tas ir valsts noslēpums, ja ziņas korupciju tāds pēc likuma nevar būt? Jāslēpj varas sagrābēju noziegumi, vienīgais iemesls, kā es domāju


tieši tāpat kā krievu valoda nav vainīga, ka krievi ir okupanti šajā zemē, tāpat sarunas par korupciju vēl nenozīmē korupciju. potapova diemžēl šo lietu sacūkoja, nopludinot info presei un apstādinot operatīvās iestrādnes, kas varēja beigties ar apsūdzību.

Atbildēt

boom

07.10.2017. 20:24

Cienījamajam Jurģim vajadzēja zināt, ka 3A tieši tāpat zog slepenu informāciju, filmē, fotografē utt.

Kaut vai šis materiāls - Šlesers par noklausīšanos viesnīcā, kur viņam uzticami specdienestu darbinieki nodevuši info.
https://www.youtube.com/watch?v=_SPWK8t7mJw

Tas skaitās normāli, bet nodot žurnālistiem nenormali?

Atbildēt

..

07.10.2017. 20:19

Vēl, J. Liepniek. Vai tu zini, ka Latvijas slepenotāji slepeno desmitiem, simtiem mentu paveiktu slepkavību. Ka slepkavības šeit ir kā konveijera līnija. Vai tas būtu jāzina visiem, vai tam jābūt "valsts" "noslēpumam"?

Atbildēt

..

07.10.2017. 20:07

"Skaidrs, ka arī mūsu Rīdzenes sarunas nāk no Potapovas un drauģeļiem."
Fūū, tu lētais pretekli! Šitā var izteikties tikai primitīvākie un trulākie no latviešu mēsliem. Un viss puslīdz sakarīgais šā raksta vēstījums sāk pretīgi smirdēt. Pirms publicē, pārlasi!
Par tēmu - rakstā uzsvērtais ir spēkā tikai normālās, tiesiskās valstīs, kādu principā nav. Pie varas visur ir viena vai cita līmeņa izdzimteņi. Un, ja cilvēki, kas redz un zina, kā tiek slepenoti ārprātīgi noziegumi, ka noziedznieki tiek sveikā ar tādu pašu noziedznieku palīdzību, neiztur, tad tas ir tikai normāli un cilvēcīgi. Un paldies viņiem!
Tev līdz Snowden un Assange kā cūkai līdz debesīm.

Atbildēt

Nja

07.10.2017. 19:50

A kāpēc tas ir valsts noslēpums, ja ziņas korupciju tāds pēc likuma nevar būt? Jāslēpj varas sagrābēju noziegumi, vienīgais iemesls, kā es domāju.

Atbildēt

CENZĒTS

07.10.2017. 19:49

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem"

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi

7. pants. Nepublicējamā informācija

[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]

V nodaļa
Atbildība par šā likuma pārkāpšanu

[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]

==============
==============

Aktuālais w-resurss: https://likumi.lv/doc.php?id=64879

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

AAA

07.10.2017. 18:43

Vai tikai šamējais nesāk uztraukties par sava patrona Kampēja sablamēšanu?

Atbildēt

b. Nevilks

07.10.2017. 18:09

Ja valsts noslēpums nonācis avīžnieku rokās, tas vienādiņ vairs nav nekāds noslēpums. (Pat priekšteči zināja, ka "izlietu ūdeni nesasmelsi".)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....