Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fausts

27.02.2019. 10:53

Krīze ir ,bet ne jau tikai tā saucamās rietumu civilizācijas,bet gan patreizējā zemi apdzīvojošā homo-sapiens krīze kurš nevis attīstās, kā tas no dabas likumiem paredzēts un -kas ir galvenais dzīvības uzdevums,augt, attīstīties un radīt,bet degradējas un iznīcina apkārtējo vidi un telpu ap sevi,degradē apkārtējās dzīvības formas.
Mainot sabiedrības formātus,valstiskuma un ticības atribūtus jau pašā saknē nekas nemainās,jāmainās jau paša cilvēka sapratnei par savu vietu un uzdevumu,par dzīves jēgu un uzdevumiem kuri ir doti kā iespēja pilnveidoties un attīstīties kā dzīvības formai.Šāda uzdevuma pildīšanu nevar veikt ar tehnokrātiskas attīstības ceļu,attīstīt nepieciešams ikviena cilvēka iespējas augt,ja šādas iespējas netiek sniegtas tad attiecīgā sabiedriskā formācija nokļūst strupceļā un sabrūk.

Atbildēt

J.Pods

19.02.2019. 13:18

Paldies par rakstu, taču likt poligāmiju blakus verdzībai, kanibālismam un infanticīdam ir nejēdzība.

Vismaz 85% mūsdienu Rietumu zemēs ļaudis to piekopj, lai arī sauc to savādāk.


Atbildēt

formula

18.02.2019. 18:41

Nav nekāda krīze ! Eiropai uzspieda karu un turīgāko daļu okupēja .Sorosieši un Krievija gavilē. Bet ,kas šo karu vada ?

Atbildēt

Ideologija

18.02.2019. 13:05

»

jautaajums

Pārnacionālā korporokrātija ir izpildmehānisms , jautājums bija par ideoloģiskajiem tēviem


ir Romas kluba postulāti, peļņa, pavairojot savu kapitālu un ietekmi - bija minēts - kopējas intereses. Samazināt zemes populāciju līdz 1 miljardam iedz. utt. Snobiska ideoloģija. Nekas nav mainījies. Arī pēkšņš kara uzsākums starp Krieviju un Ķīnu labi palīdzētu šīs ideoloģijas realizācijā. Būtu daudz bojāgājušo. Fleksibli krīzes situācijā tas varētu būt risinājums. Citas ideoloģijas nav. Runas par ekoloģiju, cilvēktiesībām, sociālismu utt. ir tukšas.

Atbildēt

Pie pārnacionālām struktūrām

18.02.2019. 12:25

»

jautaajums

Pārnacionālā korporokrātija izmanto visus līdzekļus, tistarp cionistu Gudro stratēģiju un taktiku


pieder arī slepeno Latvijas 15 korporāciju apvienība L!K!A! , kas strādā savās interesēs pret latviešu tautu un valsti. Tās biedri ir atklāti M. Ruka grāmatā 25 gadi sektā. VVF, Raivis Dzintars, Ilmārs Rimševics utt.

Atbildēt

Pārnacionālām korporācijām

18.02.2019. 12:19

»

jautaajums

Pārnacionālā korporokrātija izmanto visus līdzekļus, tistarp cionistu Gudro stratēģiju un taktiku


pieder zinātniski pētnieciskie institūti. Pētējumi nav pieejami pasaules sabiedrībai. Šos pētījumus korporokrātija izmanto savām vajadzībām. Krievijā tai ir Ekonomikas institūts, kas pēta un analizē sabiedrību Krievijā. Krievija atrodas pašlaik nenoteiktā revolucionārā situācijā un arī vienlaikus pilsoņu kara priekšstadijā. Revolūcija nāktu no masām, bet kādam tās jāvada. Pilsoņu karā sadalītos armija divās, trīs utt. nometnēs.Viss, kas attiecas uz Krieviju attiecas uz Latviju.

Atbildot uz jautājumu. Pārnacionālajās struktūrās arī pastāv pretrunas un iekšēja cīņa, bet viņus apvieno kopēja cīņa pret valstīm, valstu savienībām utt. Kopējas intereses. Korporokrātija ir vienota savā organizācijā. Formālie regulārie saieti viedokļu un rīcības saskaņošanai notiek dažādos kongresos, klubos, ekonomikai veltītos forumos, valstu galotņu tikšanss reizēs. Tās visas ir izkārtnes, kuru aizsegā notiek tikšanās aiz slēgtām durvīm. Kā židiņš R. Zīle teica, ka ES lēmumi notiek aiz aizslēgtām durvīm.

Sabiedrībai redzamajās tikšanās reizēs tiek runāts par sabiedrību interesējošiem jautājumiem, migrāciju, dabas aizsardzību utt., bet reālie viedokļi vēlāk pēc vispārējiem tiek saskaņoti. Jāatceras, ka korporokrātijas rīcībā tiek algoti labākie intelektuālie spēki, ka tie pat nezin, kā labā strādā.

Tā ASV zinātnieki izstrādāja paralizēto cilvēku kustības čipsu izstrādi, ko inplantē cilvēkā, bet viņi nezināja, ka šos čipsus paredzēja izstrādāt sabiedrības čipēšanai, veselu cilvēku iznīcināšanai, čipā iestrādājot vielas, kuras no čipa ievada cilvēka organismā ar dažādu radiofrekfenču palīdzību utt.

Pārnacionālo korporāciju labākā īpašība ir attīstība, ko garantē fleksibilitāte. Dabiski, ka sistēmās attīstās krīzes situācijas, bet tieši fleksibilitāte - regulāras tikšanās ar viedoļu saskaņotību, rīcību, kuru neierobežo nekādi likumi, birokrātija, ir korporokrātijas attīstības pamatā. Krīzes situācijā fleksibli tiek atrasts labākais punkts attīstības vektoram līdz nākošai krīzei.

Tikām korporokrātija valstis un valstu savienības paralizē ar birokrātiju, regulāri mainīgu likumdošanu, paralizējot un iznīcinot biznesus godīgajiem, ar praidiem, pasākumiem pret globalizāciju, migrāciju utt. Nodarbina sabiedrību un medijus ar muļķībām.

Atbildēt

jautaajums

18.02.2019. 11:42

»

Jaajaa, muļķi!

Parunājiet arī pie reizes pie rasu jaukšanās...


Pārnacionālā korporokrātija izmanto visus līdzekļus, tistarp cionistu Gudro stratēģiju un taktiku...
Bet kāds vai kādi taču vada šo pārnacionālo korporokrātiju,vismaz idejiskā līmenī.

Atbildēt

Jaajaa, muļķi!

18.02.2019. 10:38

Parunājiet arī pie reizes pie rasu jaukšanās.

Arī par pasaules valdību, kuras nav un nebūs. Ir korporokrātija, kura sastāv no klubiem un citām nevalstiskām organizācijām ar skaistiem nosaukumiem par klimata izmaiņām, dabas saglabāšanu, kuru aizseā tiekas korporokrātijas vadība. Saskaņojot viedokļus un rīcību.

Tā bij. PSRS teritorijā tiek piekopts izdedzinātās zemes princips. Tiek iznīcināts viss,"kas kustas". Tostarp uzņēmējdarbībā, biznesā. Ja nevar iznīcināt, nopērk. Jo nedrīkst būt nacionālo biznesu, kas rada patstāvību un korporscijām nelabvēlīgu politiku ar likumiem.


Pārnacionālā korporokrātija izmanto visus līdzekļus, tistarp cionistu Gudro stratēģiju un taktiku, veic padziļinātu valsts un pašvaldību pētniecību, analizē lēmumus utt. Anglosakšu stilla pētniecībā pētāmie tiek pētīti kā medījums vai barība. Ja tu ilgi "tēlosi" barību, tevi noteikti apēdīs. Rietumu civilizācijas korporokrātija veidojusies nežēlīgos apstākļos, vienīgā, kuras pieredze un kapitāls ir saglabājušies paaudžu pārmantotības ceļā, pārsvarā to veido aristokrāti...

Pārnacionālo struktūru lēmums bija arī Krimas okupācija bez viena šāviena. Arī sarunas par Kuriļu salu atdošanu Japānai, Baikāla zemju noma Ķīnai, visā vai ojot Krieviju. Sankcijas pret krieviju ir tikai Krievijas oligarhu naudas ekspropriācija.

No Nordstream 2 iegūs starptautiskās korporācijas, jo Rosgaz nepieder Krievijai. Krievija neiegūs neko, jo peļņu no Krievijas izved. Sabiedrībai tiek pasniegts, ka cionists Putins strādā Krievijas interesēs. Šo melu aizsegā tiek iznīcināta Krievijas armija. Jo Putins paziņoja, ka Krievijai ienaidnieku nav.

Slepeno korporāciju saietos, iespējams, ka vienosies Krimu apmainīt pret Kaļiņingradas apgabalu ar nomu, vai citādi. Pārnacionālās korporācijas strādā fleksibli, strauji piemērojoties jaunajiem apstākļiem, tādēļ ir bezjēdzīgi runāt par Rietumu krīzi. Kā notiek attīstība! Attīstības vektoram atrod vislabvēlīgāko punktu no radušās krīzes situācijas.

Atbildēt

jautaajums

18.02.2019. 09:02

»

Līdzsvaram

1.Tautu pārvietošanās ir bijušas vienmēr. Arābu un āfrikāņu gēni uzlabos eiropeiešu genus. 2.Turīgākie ķīnieši, indieši u.c. bēgs uz Eiropu, kad piesārņojums šajās valstīs būs kritisks. 3.Kristīgās baznīcas reformēsies, informāciju sistēmu attīstības rezultātā (nevajag baznīcu iedomāties kā ēku un īpašumus...


Vai ir kas dzirdēts par Rita likumu?Pirmās pakāpes divu rasu krustojums ir lielisks , bet turpinājumā degradācija.To zina katrs ciltslietu zootehniķis bet cilvēkiem to nestāsta,cilvēks taču esot radības kronis.Un reliģijas reformēt ir bezjēdzīgi , tās būvētas uz melīgiem pamatiem.

Atbildēt

Līdzsvaram

18.02.2019. 08:33

1.Tautu pārvietošanās ir bijušas vienmēr. Arābu un āfrikāņu gēni uzlabos eiropeiešu genus. 2.Turīgākie ķīnieši, indieši u.c. bēgs uz Eiropu, kad piesārņojums šajās valstīs būs kritisks. 3.Kristīgās baznīcas reformēsies, informāciju sistēmu attīstības rezultātā (nevajag baznīcu iedomāties kā ēku un īpašumus).

Atbildēt

Tieši Rietumu civilizācijas korporokrātijai

18.02.2019. 06:20

pieder SVF/PB. Kristina la Garda, kas vada PB, organizē šo korporāciju interesēs šodien postpadomju telpas jaunās naudas oligarhu ekpropriāciju Rietumu ofšoros un bankās šodien, apsūdzības tiek izvirzītas korupcijā, valsts nozagšanā, narkotiku kontrabandā utt. Starp eksproriētajiem ir arī pederasts no čekas laikiem, pusžīds Lembergs, kuru apspēlēja CIP Meroni. Tieši CIP ar savu finanšu izlūkdienestu strādā korporokrātijas interesēs.

Lai sabiedrības piespiestu runāt cionistu stratēģijā par Rietumu civilizācijas krīzi, izdomā dažādus iemeslus. Jo labāk, lai sabiedrība runā par krīzi, nevis iziet ielās, kur to sagaida līdz zobiem bruņotas pretterorisma vienības. Krievija "ņedajedajet" divdesmit procentu iedzīvotāju. Latvijā aptuveni tikpat. Labāk parunāsim par Rietumu civilizācijas norietu un krīzi!

Arī Latvija dzīvo uz parāda, vadoties no starptautiskajai korporokrātijai piederošo SVF/PB aizdevumu slepenajiem nosacījumiem Latvijas Valsts kasei.

LV šodien nespēj noteikt 40 procentu starptautiskajai korporokrājai piederošo uzņēmumu patiesā labuma guvējus. Un arī, visticamāk, nekad nenoteiks, jo slepenie PB aizdevumu līgumi Latvijas valsts kasei, iespējams, to nepieļauj. Bet tie ir valsts noslēpumi. Šobrīt ASV pilsonis K. Kariņš paziņo, ka kasei trūkst 660 milj. €. Tos var tikai aizņemties no PB. Uz mūsu nākotnes rēķina.

Atbildēt

Nav Rietumu civilizācijas krīzes

18.02.2019. 05:48

Pag. g.s. 40. gados attīstījās korpokrātija. Šo vārdu pirmo reizi min grāmatā Ekonomikas slepkavas grēksūdze. Starptautiskā buržuāzija konstatēja, ka masoni nespēj apmierināt visas viņu vajadzības. Ilgstoši uzkrātā kapitāla kustība prasīja iziet no valstu un starptautiskās likumdošanas robežām. Tā radās pārnacionālās globālās korporatīvās struktūras, kas pārkāpa likumus. Korporokrātija nostiprinājās tieši Reigana un Tečeres laikā. Tieši starptautiskās korporācijas organizēja Otro pasaules karu ar mēģinājumu iznīcināt Krieviju un Vāciju. PSRS laikos tās pietunāja starptautiskā tirgū PSRS pārdot lētu naftu, iznīcinot Irākas un vēl dažu arābu valstu naftas eksportu. PSRS vadība izveidoja atsevišķu struktūru, kas sadarbojās ar starptautiskām korporācijām kā Shell utt.No lētās naftas ieguva Japāna un Vācija kā valstis. PSRS struktūras nezināja 80. gados, kur likt naudu no naftas eksporta, lielāko daļu iepludināja PSRS ekonomikā, bet citus miljardus PSRS nomenklatūra noslēpa ārzemju kontos, sākot sadarbību ar starptautiskajām globālajām pānacionālajām korporācijām, kas veicināja morālu un materiālu PSRS sabrukumu 90. gados.

Izvirzīt teoriju par Rietumu civilizācijas sabrukumu ir maldināšana, jo korporokrātijas patieso labumu guvēji nav zināmi pat Latvijas uzņēmumu sarakstā, korporācijām pārvaldit Latviju pat līdz lētā darbspēka eksportam no Latvijas.

Tikai divi aspekti liek runāt par it kā Rietumu norietu - valsts kā struktūras sabrukums, nespējot kontrolēt ofšorus, un nabadzīgo un bagāto plaisas palielināšanās. Korporācijas ir ļoti stipras, jo pārvarējušas visas pretrunas un turpina attīstīties.

Arī indivīds šodien var attīstīties, tikai .. pārkāpjot likumu. Tādi ir spēles noteikumi.

Atbildēt

IM

18.02.2019. 03:53

»

Autors aicina

Sāc ar sevi. Viņš min, ka jau Somijā siro migrantu izvarotāju grupas, kuras drīz sasniegs Latviju un tikai tad Latvija sāks domāt, kā tām pretoties...


"Sāc ar sevi. "
Muļķīgs sauklis. Kurš indivīds gan sāks ar sevi un noliks sevi savā vietā? Kā saka, gaidiet ar maisu.
Jāsāk ar to ka sabiedrība katram indivīdam ierāda savu vietu, kam vieta skapī tam skapī, kam uz galda tam uz galda.
Bet ja "sāk ar sevi" tad skaidrs tak ka no galda slapī neviens nelīdīs, bet no skapjiem uz galda straumītēm vien.

Atbildēt

Smīns

17.02.2019. 23:33

Ja autoru var paslavēt, tad vienīgi par pūtienu Krievijas melnsimtnieku stabulē. Tie jau ar komunistu laikiem dziedāja to pašu- Rietumi pūst un pūst...PSRS nepuva, bet plauka, saskaņā ar šo dziesmu, bet...nez kāpēc sabruka "plaukstošā" Krievija. Ka tik nākotnē nebūtu tas pats par spīti latviskā, supernacionālā putinista pareģojumiem.

Atbildēt

janis

17.02.2019. 23:19

Autoru var arī paslavēt par labo gribu,kas ir jūtama.Raksts veidots uz seku faktu uzskaitīšanu,un liekas,pakārtots raksta nobeigumam-sabiedrības brīdināšanai,kas apsveicami.
Lasītāja aizrādījums par visa veida kreisuma noliegšanu un pielīdzināšanu ļaunumam ir pamatots.

Atbildēt

primitīvi salīdzinot

17.02.2019. 23:03

Eiropas krīzi var raksturot kā tumsoņas un inteliģenta piespiedu tikšanos. No tā sākas visas problēmas. Kas ir tumsoņa? Primitīvs cilvēks ar mazu vai nemaz izglītibu, kurš nesaprot gudras runas, kurš rupji brēc pretī un grib dzīvot kā dzīvojis. Kā ar tādu runāt? Inteliģents mēģina tā un šitā, vienmēr ar labu, bet inteliģents nesaprot, ka tumsoņa to nesaprot un viņam inteliģenta runas ir pie vienas vietas. Kā atrisināt šādu krīzi? Inteliģents saka - jāsūta tumsoņa skolā. To dara, bet maz kas mainās, skolot tumsoņu ir vajadzīgas vismaz 2 paaudzes. Ja tumsoņu ierodas pārāk daudz, tie galu galā iespiež labo inteliģentu kaktā un uzkakā tam virsū. Beigas.

Atbildēt

Gudriniekiem

17.02.2019. 22:51

Nevis, kā izpaužas krīze. Bet atklājiet, kas ir civilizācijas krīze kā tāda. Tikai tad izvērtējiet, kā tā izpaužas. Tad sapratīsit, kas ir vērtības un, kas ir politika. Politika ar likumiem ir pret vērtībām, piem., nezagt. Likums noteica K. Kariņa atlīdzību Briselē virs 20 000 € mēnesī, praktiski neko nedarot utt. Ja neko nedara, tad ar likumu apzog mūs... Tātad raksturojiet pašu krīzi, nevis to, kā tā izpaužas.

Atbildēt

Radio Merkurs klausītājs

17.02.2019. 22:43

»

nepiekrītu 2 tēzēm

1. Ka ar mazu dzimstību ar Eiropu ir cauri. Tā ir totāla propoganda tikai lai ievestu migrantus. Eiropā dzima un dzims bērni un tas nekad neapstāsies. labi, būs mazāk cilvēku un ? Mazas valstis ar nelielu iedzīvotāju daudzumu var pastāvēt gadsimtiem ilgi. Ne jau masas nosaka valsts pastāvēšanu, bet ...


2.Pasaules karā vāciešu armija bija 10 reizes mazāka par krievu armiju. Bet krievs knapi uzvarēja. Bez amerikāņu un citu valstu palīdzības nekad krievs nebūtu uzvarējis.
Tā ir, ka vajadzīga kvalitēta un nevis kvantitāte. Muslimu zemēs ir daudz cilvēku un tie vairojas kā truši, bet daudzas muslimu zemes ir nekulturālas un ļoti nabadzīgas.

Atbildēt

nepiekrītu 2 tēzēm

17.02.2019. 22:26

1. Ka ar mazu dzimstību ar Eiropu ir cauri. Tā ir totāla propoganda tikai lai ievestu migrantus. Eiropā dzima un dzims bērni un tas nekad neapstāsies. labi, būs mazāk cilvēku un ? Mazas valstis ar nelielu iedzīvotāju daudzumu var pastāvēt gadsimtiem ilgi. Ne jau masas nosaka valsts pastāvēšanu, bet gan intelekts.
2. Eiropā ar baudu iet dzīvnieciskuma virzienā. Ar baudām nodarbojas tikai neliels % iedzīvotāju. Tieši sabiedrības, kas visu laiku ražo bērnus kaut gan tiem pat nav ko ēst kā piemēram Āfrikā, vai musulmaņu zemēs, ir dzīvnieciskas, jo sekss ir 1. vietā, neskatoties ne uz ko. Kāpēc musulmanim vajadzīgas 5 sievas? Tāpēc, ka dzīvnieks.

Atbildēt

Pesimists

17.02.2019. 21:56

Kopumā tā viņš ir, Rietumu krīze ir acīmredzama, bet rakstā tiek konstatēta šī acīmredzamā patiesība triviālā līmenī. Tas protams ir labāk kā noliegt acīmredzamo, kā joprojām pie mums (un ne tikai) ir ierasts, bet šāda veida trivialitāte, kura ir izteikta Zeltīša kungam un viņa virtuālajām izpausmēm, rosina pārdomas par autoru no sērijas: „Jūs esat nodevējs vai idiots?!”

Pietāti pret izcili nežēlīgajiem un pēc tam arī izvirtušajiem romiešiem atstāsim bez ievērības, varbūt ne tā sanāca izteikties un noformulēt, un ne tas varbūt ir galvenais. Bet nu autora apsēstība ar antikreisumu ir ... vairāk kā interesanta, jo tas arī atklāj visu destruktīvo procesu būtību, tai skaitā arī tos, ko autors min gan šajā, gan citos savos veikumos.

Tas, ka tiek asi kritizēts tas kreisiskums, ar kura rokām un kura aizsegā tiek ievazātas ļoti daudzas destrukcijas un izvirtības, ir ļoti labi, bet tā pielīdzināšana visam kreisajam ir vai nu politiskā idiotija vai arī apzināta destrukcija, kura labi iekļaujas tajā pašā antisabiedriskajā projektā, kurā pidarsociālisti, jo tādā veidā tiek liets ūdens uz tām dzirnavām, kuras diskreditē vienīgo politisko virzienu, kurš vispār ir spējīgs pārvarēt ieskicēto krīzi.

Nezinu cik aprobežotam ir jābūt, lai neredzētu un nesaprastu, ka kreisie ir dažādi un ka pidarsociālisti ir tikai daļa no kreisajiem, kuri pie tam nonāk konfrontācijā ar tradicionālajiem sociālistiem, pie kuriem ir pieskaitāmi gan vairums padomju komunistu, gan Ļeņins, gan Staļins. No elementāras politiskās loģikas viedokļa tos tā kā vajadzētu nodalīt, ja esi par tradicionālām vērtībām un tradicionālo sabiedrību. Savukārt šī fakta ignorēšana liecina, ka persona ir vai nu politiski aprobežota vai arī tai ir pie kājas tradicionālās vērtības un galvenais ir antikreisums, un tad jau iespējams varbūt pat var pieļaut un veicināt pidarsociālistu darbošanos, lai taisītu politisko kapitālu uz to apkarošanu, paralēli diskreditējot visu sociālistisko. Nacistu-fašistu un pidarsocioālistu alianse ir fakts, kurš ir labi redzams visā pasaulē.

Kādēļ tikai kreisās idejas var izvest no krīzes (protams ne pidarsociālistu, kuras savā būtībā ir kreisā profonācija)? Tādēļ ka nekreisajiem ideoloģiski ir nospļauties uz sabiedrību un ar tādu pieeju krīzi nav iespējams pārvarēt. Lai pārvarētu kaut vai tikai demogrāfisko krīzi, ir nepieciešams sociālisms ģimenēm, ko var realizēt tikai izmantojot kreisās idejas un pieeju. Ar pārējo ir līdzīgi. Savukārt no nekreiso ideju skatu punkta viss ir kārtībā, ja vien pašam ir labi un visa cepšanās ir tikai par to, ka lūk mani personiski tas skar vai var sākt skart... ai, ai es nabadziņš.

Atbildēt

Hmm

17.02.2019. 21:10

»

hm

Izņemot secinājumus daudz kam varētu pievienoties...


Redzi, K. Markss savā dzīves nogalē izteicās, ka bijis jāraksta darbs Valsts, nevis Kapitāls. Profesors Fursovs min, ka šodien Markss sacītu, ka bijis Kapitāla vietā jāraksta darbs Pārnacionālās struktūras, kas noteic kapitāla un valstu politisko būtību. Tas būtu darbs par periodu no 15. g.s. - par masoniem, žīdu cionistiem, slepenajiem klubiem, valstu slepenajiem dienestiem un pasaules bagātniekiem.

Atbildēt

hm

17.02.2019. 20:03

Izņemot secinājumus daudz kam varētu pievienoties.
Bet runājot par kapitālisma krīzi, paradoksāli, ka kapitālisma vai imperiālisma nonākšana krīzes stāvoklī sakrīt ar pasludināto uzvaru pār komunismu. Uzvarēja komunismu un nobeidzās ...
Runājot par nākotni, tā ir zīlēšana kafijas biezumos. Ķīnas veiksmīgais ekonomiskais hibrīds apvieno gan komunismu, gan kapitālismu, paturot prātā 3000 gadu ilgo civilizācijas pieredzi. Vai tāda izskatīsies nākotnes sabiedrības uzbūve? Šaubos.
Mākslīgais intelekts? Jau Čaplinam bija filma, kurā viņu baroja šis mākslīgais intelekts. Tad gan to savādāk apzīmēja. Kāpēc mākslīgais intelekts nevarēs līdzināties ar cilvēku? Šaubas tam nepiemitīs, ticība, emocijas. Zināšanas ir maza smadzeņu daļa, pārējais - zināšanu un emociju sajaukums. Vai to var iegūt mākslīgi? Pagaidām noteikti ne!
Bet pavisam balta lapa šodien ir mikropasaule. Kvarki un bozoni. Varbūt tās izzināšana noteiks cilvēces nākotnes plānus? Mikropasaule sevī slēpj neaptveramas iespējas. Bet varbūt mūsu nākotne pavisam tepat - kodolkara formā?

Atbildēt

Hmm

17.02.2019. 19:44

»

ja

4. idustriālā revolūcija padarīs liekas daudzas profesijas, tad vajadzētu padomāt par taisnīgāku ienākumu sadali starp iedzīvotājiem. Vai atkal neliela iedzīvotāju grupa sagrābs lielākās bagātības


Runas par industriālo revolūciju būtu pamatotas, ja iznīcinātu Ķīnas ekonomiku. Tā tomēr nav iznīcināta. Tādēļ var runāt vien par globālo kultūras revolūciju. Jo dzīvojam kultūras kapitālisma apstākļos.

Atbildēt

ja

17.02.2019. 17:27

4. idustriālā revolūcija padarīs liekas daudzas profesijas, tad vajadzētu padomāt par taisnīgāku ienākumu sadali starp iedzīvotājiem. Vai atkal neliela iedzīvotāju grupa sagrābs lielākās bagātības?

Atbildēt

Q

17.02.2019. 17:26

Vispirms vajadzētu iztīrīt Saeimu un valdību no pederastiem, kas ir galvenais deģenerātu priekšpulks!

Atbildēt

Autors aicina

17.02.2019. 17:06

Sāc ar sevi. Viņš min, ka jau Somijā siro migrantu izvarotāju grupas, kuras drīz sasniegs Latviju un tikai tad Latvija sāks domāt, kā tām pretoties!

Negaidi! Sāc šodien sagatavot Latviju tās spējai pretoties izvarotāju grupu sirojumiem. Ņem un organizē vietējo izvarotāju grupas! Labāk, lai tās ir vietējo izvarotāju grupas, nevis svešzemju sirotāju, kas sagatavos Latvijas spēkus pretoties šai nelaimei.

Atceries - grūti mācībās (starp izvarojamām var gadīties nevainīgas), viegli karā. Kad Latvijā ieradīsies izvarotāju grupas- sirotājas, tās varēs izvarot vietējie izvarotāji ministra Rinkeviča (god. pederasta) vadībā.

Atbildēt

Paldies!

17.02.2019. 15:47

Īpašs prieks, ka kāds piesauc arī P.Jurēviču - viņa darbus vajadzētu likt izlasīt un nokārtot zināšanu eksānenu katram valsts ierēdnim un deputātam, pirms dot pielaidi amatam!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

21

Prezidents un Drāma

FotoKatra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet industriālais laikmets prasīja darba rokas. Otrajā vairums armiju braši iejāja zirgu mugurā, lepni zobenus vicinot (kaujā pie Mokras vācieši zaudēja 50 tankus, bet poļi 300 zirgus), bet kara noslēgumā cilvēce pieredzēja Hirosimu un Nagasaki.
Lasīt visu...

6

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

FotoŠī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com kontā @bembijs publicēja tagad izdzēstu ierakstu, kurā ievietoja ekrānšāviņu no politiskās partijas Nacionālā savienība “Taisnīgums” profila, tam pievienojot komentāru: “Gribētu, lai Rīgas valsts 2. ģimnāzija pastāsta, ko viņu mūzikas skolotājs darīja šajā “akcijā”.”
Lasīt visu...

6

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

FotoKultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas būvniecību, līdz 2016.gada 31.decembrim pārskaitot būvniekiem pēdējo maksājumu 104 904 eiro apmērā. Kopumā par ēkas būvniecību 8 gadu laikā valsts samaksājusi 195 565 638 eiro, un tai pret būvnieku nav parādsaistību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...