Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Santa

12.11.2021. 20:38

Varbūt no sarkanā ozola uztaisīt galdu AO direktoram. Tas tak var nokalst un atkal būs cepšanās.

Atbildēt

pasažieris

12.11.2021. 13:29

Nav tas koks daudzu jauniestadītu koku vērts. Veidemane? Veca tante, kam viendzimumu pāru aplamāšana ir svarīgāka pa Latvijas kultūras un zinātnes bendēšanu.

Atbildēt

zzz

11.11.2021. 16:45

»

biete

40 - 50 gadi ir ļoti cienījams vecums kokam blīvas pilsētvides apstākļos, pie tam iestādītam "nevietā


Butu labi ja tos 200 iestaditu,nevis naudu sasiveretu pa savu draugu kabatam

Atbildēt

biete

09.11.2021. 17:56

40 - 50 gadi ir ļoti cienījams vecums kokam blīvas pilsētvides apstākļos, pie tam iestādītam "nevietā".
20 tūkstoši EUR viena nevietā augoša koka pārstādīšanai vai aptuveni 200 jaunu itin labu stādu par to pašu naudu - lūk, kāds ir jautājums.

Atbildēt

laikabiedrs

08.11.2021. 23:52

Beidz tarkšķēt! Noriebies ir Tavs naids un dumjība.Laikam vecums.

Atbildēt

julie33

08.11.2021. 21:36

Today I am going to tell you about a website from which you can earn 100 to 150 dollars per hour. In which no account and no registration is required. No need to work or copy and paste. Now you can earn money without working for 24 hours. And nobody know this method yet, for this you have to visit this website.. Www.webwork8.com

Atbildēt

Mežinženieris

08.11.2021. 21:32

Apsveicama ideja!
Sarkanais ozols ir pavisam noteikti saglabājams, taču, ja viņu izraks un noliks glabāšanā, nevis tūlīt pārstādīs - tad labāk neglabāt, ietaupīsies naudiņa un klapatu būs mazāk,jo aizies bojā tāpat.
Koks saglabājams, pašlaik gan dzīvojam laikā, kad lielākā daļa darāmā tiek veikta pavirši, nedomājot par ieguvumiem, vai sekām.

Dažus gadus atpakaļ, tādi nedomājoši cilvēki nocirta, piemēram, Latvijas Lauksaimniecības Universitātei piederošajā Lielauces pils parkā vairākus Japānas korķa ozolus, ciršanas vietai blakus atstājot savu mūžu jau nodzīvojušus, gandrīz nokaltušus kastaņus un bezvērtīgus krūmus, nevis saudzējot šos retos kokus.
Tādi nu saimnieki savās mājās esam! Bet ceru, ka ozola likteni kungi izlems pozitīvi, un, vismaz šeit viss būs kārtībā.

Atbildēt

tur pat kopojas

08.11.2021. 20:55

bomži ar vaidelamni ?

Atbildēt

nu,nu...

08.11.2021. 20:53

»

patriots

Ozols...un sarkanais...nu,nu


patriots...un smagi zombētais...neārstējams...🤔

Atbildēt

valsts iedzivotajs

08.11.2021. 20:03

Manabalss parakstu vaksana https://manabalss.lv/rigas-autoostas-simbola-sarkana-ozola-saglabasana/show

Atbildēt

Tālis

08.11.2021. 17:55

Latvijā būvēs šaurākas sliedes, lai nav ātri jābrauc. Citur taisa ar ātrumu 500km/st. Eiropas nomalē neko labāku nevajag! Lēnām vadās tās sapirktās vecās bruņumašīnas, pasažieru būs maz.

Atbildēt

patriots

08.11.2021. 17:32

Ozols...un sarkanais...nu,nu...🤔

Atbildēt

bomžu svētozols

08.11.2021. 17:12

viņi tur pat kopojas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft