Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ruslans

06.07.2013. 23:48

gribu noņemtis
ar lausaimniecīu,latvija ar laiku gūtu no tā ienākumus.bet man nau tehnikas un latvija mani neatbalsta,bankas kredītus tehnikaj nedot.man dārgu nevajag,galvenajs laj var zemīti apstrādāt.lūdu cienījamais mēra kungs palīdat man šo jautājumu atrisināt,mans e-pasts [email protected],lv nr22067507,ruslans savins.

Atbildēt

ruslans

06.07.2013. 23:32

lieta tāda ka man bija bankā nelie kredits.es tiku cietumā nebija iespēju nomaksāt to.banka pārdeva manu kredītu julian firmaj,tie man jauc galvu.es gribu nodarboties ar lauksaimniecības darbiem,dot ienākumus latvijai.bet man nav nekādas tehnikas laj to zemīti varētu apstrādāt bankas man tehnikaj atsaka dot naudu,bet ātri jau rudens.palīdzat mēra kungs atrisināt šo jautājumu dārgu nevajag parastu strādājošu ar agreg atiem.mana adrese rēzeknes novads,sakstagala pagasts,ciskādi-zaļā iela25,e-pasts [email protected] nr.22067507ruslans savins

Atbildēt

Uškakovs

31.03.2013. 23:42

Man uzpampusi mute, tāpēc nevaru atbildēt.

Atbildēt

SS

27.03.2013. 00:48

Ņemot vēra padomju okupantu stulbumu, vajadzēja iegādāties padomju laiku skaitāmos kauliņus.

Atbildēt

mhm?

24.03.2013. 11:44

Pazīstams darba stils un mērogi - Izglītības, kultūras un sporta departamentā , šķiet, darbojas bijusī Valsts kancelejas Finanšu departamenta vadītāja, bet IT departamentā Valsts kancelejas iestādes darbības nodrošinājuma departamenta vadītājas meita ( pec viņas vārdiem - pie viņiem ir tā un seko stāstījums... )

Atbildēt

stop

19.03.2013. 00:44

vēl tur lēmumā ir kļūda - ALTEA piedāvājums ir 6258 bez PVN, bet kopsavilkumā norādīts, ka 6528LVL.

Atbildēt

...

18.03.2013. 19:55

Un tas ir viss? ātrums, PC?
a ostas un kontrabanda vaškevica stilā???

Atbildēt

nost ar Ušaku

18.03.2013. 17:43

A ko tad tas Ušakovs vispār spēj un ko zina???

Atbildēt

Feini

18.03.2013. 15:42

»

Ibio

Uz tāda Ipoda labāk Tetri spēlēt, jo savādāk, jau puse tur nesaprot par ko ir runa


iPads Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta ierēdņiem būs vajadzīgs, kad trolejbusos būs bezvadu internets. iPads būs kā pamudinājums, lai IKSD darboņi brauktu ar sabiedrisko transportu

Atbildēt

Ibio

18.03.2013. 15:34

Uz tāda Ipoda labāk Tetri spēlēt, jo savādāk, jau puse tur nesaprot par ko ir runa.

Atbildēt

50s

18.03.2013. 14:20

Rigas Domes veletaji pasi novis virvi , kura pasi karasies !

Atbildēt

uška

18.03.2013. 12:17

Gods izšķērdēt Rīgas nodokļu maksātāju naudiņu!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

18.03.2013. 11:01

...vai tad TIEŠĀĀĀĀM NAV ATBILDĒTS ???!!! ... vajadzēja pajautāt uz Venecuēlu aizbraukušjam Lapsam - varbūtt tika ievērots cits formāts, kuru mamikina (ar mazo burtu) "bezcenzūrā" pieminēja Lapsa uz jautājumu, kas savulaik bezmaz pirms gada tika jau uzdots, un Lapsa solīja padomāt - vai Lapsa varot nosaukt kaut vienu politiķi Latvijā, kurš viņu daudzmaz apmierinātu... ilgstošā "tugodumošanas" procesa rezultātā Lapsa spēja atbildēja, ka TIKAI VIENU - SUKAŠOVU ... kaut tur esot šis un tas ar RS, brīvostu un ielām ... tomēr pats galvenais esot, ka vinš,luķ, pazvanot Lapsam personīgi pa telefonu, lai visu izskaidrotu ...
.
...a, par zeģēli vispār nav ko runāt - tas pamuļķis nav pat tik vien spējīgs...kā TRĪS AR PUSI gados novērst portaļa www.riga.lv tehniskās problēmas, kuru esamība, kā man apgalvoja no domes atsūtītā atbilde, liedzot dažas agrāk pieejamās opcijas ... runa bija par iepriekšējā sasaukumā piedāvāto ērto iespēju katram interesentam, ieejot "Notikumi pašvaldībā" saņemt informāciju par katras dienas komitejas sēdēm un darba kaŗtību, ko lems šajā sēdē, tādejādi izvēloties kur un ko paklausīties ...bet visas pasaules labaķā mēra un visas Latvija labākā politikā(pēc Lapsas)Sukašova domei netīk lieku reizi radīt sev apgrūtinājumu ar rīdzinieku iesaistīšanos ...labāk, laišie vien klausās Sukašova mutes bezdēšanā -tāpat,kā papīrs pacieš visu, arī gaisa verbāla tricināsāna pacieš visu ...

Atbildēt

Siles strebeklis

18.03.2013. 10:54

Visiem, kam priekškājas un šņukurs ir silē - es ļoti ļoti garšoju ...

Atbildēt

IP

18.03.2013. 09:28

nu ko te cepjās, vienkārši Ausaiņa porno kolekcija aizņem daudz vietas, 64Gb ir minimums...:D

Atbildēt

nazis

18.03.2013. 09:24

»

Buba

Pietiek uzmanībai pagājuši garām miljoni - Vērmanītes puķu kioski,izzagšana Rīgas namos,Dienvidu tilts, bet skats aizķēries pie pupu mizu vērtiem dažus tūkstošus I-pad.Tādas īpatnēji selektīvas brilles Kūmiņam


Lapsa pasviedis kautkaadus siikumus tautai, lai vinjam neparmet par to, ka neraksta par SC. Padumajesh, paarmaksaajushi paarsimts latus, toties tauta shuumeejas un nepamana, ka ar Ushakova gaadiibu Kavacs ar Ameriku nozhuljiijushi valuutas spekulaacijaas 6 miljonus.

Atbildēt

Als

18.03.2013. 09:15

»

duksis

nu šoreiz atļaušos oponēt Lapsam...


Nedirs, pašvaldība var izsludināt ieprukumu un paņmet par 1/2 veikala cenas

Atbildēt

nunu

18.03.2013. 08:37

»

duksis

nu šoreiz atļaušos oponēt Lapsam...


Pirmkārt, aizpildīt 10Gb jau vien ir izaicinājums, ja strādā tikai ar dokumentiem, nevis kopē nelegālas filmas un seriālus.
Otrkārt, pat ja jāstrādā ar kaut kādiem megafailiem, tad iPad kā vienīgā ierīce, uz kuras glabāt failus, ir ļoti stulbs risinājums. Respektīvi, tik un tā jātur rezerves kopijas.
Treškārt, ja jau pašvaldībai ir serveri uz kuriem glabāt failus, priekš kam izmantot iPad kā serveri? Pastrādā ar savu gigabaita failu, uzliec uz servera, izdzēs no iPad veco un uzliec jauno.

Pat ja RD ir objektīvi nepieciešami šāda veida datori, tad ļoti gribētos dzirdēt, kāpēc tieši iPad un kāpēc 64Gb.

Atbildēt

ipad lietotājs

18.03.2013. 05:59

»

duksis

nu šoreiz atļaušos oponēt Lapsam...


Man ir 16GB iPad un nekad nav vajadzējis vairāk vietas, lietoju šo jau gandrīz gadu. Es gan uz iPad nekopēju filmas un spēles, tikai mazliet mūzikas un ļoti daudz dokumentus. Paskatījos pašlaik, man ir 5GB brīvas vietas vēl.

Nedomāju, ka Izglītības depam ir izteikta vajadzība pēc apjomīgiem multimediju failiem.

Atbildēt

Džonsa karma

17.03.2013. 23:43

Apple rullē!

Atbildēt

duksim

17.03.2013. 23:26

Daudz interesantāks visā šajā procesā ir uzvarētājs, kurš piegādā tikai dzelžus, bet nenodrošina nekādu servisa pakalpojumus. Apple filozofijas būtiska īpašība ir tā, ka pērkot dzelžus tiek nodrošināta apmācība un apkalpošana, ko šis uzvarētājs nevar nodrošināt. RD visdrīzāk pēc tam tik pat daudz samaksāja kādiem IT kadriem, kas to visu sagatavoja lietošanai un apmācīja lietotājus. Protams plikai "sērfošanai" internetā diez vai vajadzēja šadas jaudas verķus.

Atbildēt

hm

17.03.2013. 22:54

»

duksis

nu šoreiz atļaušos oponēt Lapsam...


Un kam tad departamentam tads apjoms!

Atbildēt

duksis

17.03.2013. 22:31

nu šoreiz atļaušos oponēt Lapsam...
Ja neesi kompetents tehnikā, nu paaicini talkā tehnisko speciālistu : redzi, ipad-iem ir viena īpatnība - ja ievajadfzēsies bikbik vairāk par tiem 16Gb, tad varēsi pakārties - 16gb un VISS - klāt pielikt (atmiņas kartes) _nevar_ ...
Un ja prasa tieši šādus modeļus, tad varbūt prasīt pamatojumu nevis "izpildītājam" (ITC) bet gan "lietotājam" (IKSD)...
Un nu nevajadzētu "kurināt" uguni salīdzinot valsts/pašvaldību iepirkumu cenas ar veikala cenām - nu NEVAR pašvaldība aiziet uz veikalu, nolikt čupiņu ar latiņiem un vēl pakaulēties par atlaidi...

Atbildēt

foto

17.03.2013. 21:59

foto: Bill Gates

Atbildēt

omg

17.03.2013. 21:45

Pilnīgs murgs. Kādi vēl ipad??? Tapēc, ka Urlakovam pašam aplle produkcija? PA 250ls būtu nopirkuši nesliktākus Nexus ar android... murgs

Atbildēt

Latvietis

17.03.2013. 20:56

Uzskatu ka mr Ušokovam ir stidzīgi jaliedz iebraukšanas atļuja Latvija ! Ja viņam ir LV pase, tad steidzīgā kārtā jātņem !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...