Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tādu

22.07.2020. 21:37

»

aldziņu neredzēji, vai ne?

Man ar tāda patiktu


Kas privātā uzņēmumā neatrastu darbu par 700 mēnesī, pie valsts siles ir tūkstoši, kā šis.

Atbildēt

aha

22.07.2020. 13:56

»

Janis

RNO biznesa modelis- iekaset no iedzivotajiem naudy un.. neka nedarit


ģēniji, viņi prasa naudu par lietusūdeņiem, kas no ielas tek pretēji fizikas likumiem kalnup augšā uz nama pusi :)))

Atbildēt

Janis

22.07.2020. 13:13

RNO biznesa modelis- iekaset no iedzivotajiem naudy un.. neka nedarit
.

Atbildēt

loģiski

22.07.2020. 09:20

»

paklau, autor

Sētnieku amatiem arī konkursi jārīko? Drīkst vietējos vai noteikti vajag starptautisku izmantojot kādu personāla atlases kompāniju


Kaut kādai atlasei arī sētniekiem vajadzētu būt, lai izvairītos no tādiem Martinsoniem, bet amatiem, kur pelna virs 1000, pavisaam noteikti.

Atbildēt

lapķjai

22.07.2020. 09:18

»

nukasiko

taisnība kož acīs, garīgi slimā pastala?:DJa tava māte, mauka, tevi ieņēmusi no krievu armijnieka: alkaša, sadista un pederasta, tu nemaz normāls nevarēji piedzimt.

Atbildēt

Drum

22.07.2020. 08:40

»

patiesības balss

Namu pārvaldnieks NEKAD nav bijis Nila kontrolē - to vienmēr kontrolēja Gods kalpot Rīgai un misters divdesmitnieks. Tie kas pārzin šo virtuvi, zin, ka saimnieciskajos darījumos kontrole bija mistera divdesmitnieka rokās. Vai atceraties Štrama un Spriņča stāstu? Kas aiz viņiem stāvēja? Vai tas nebija...


No papīriem redzams, ka Nils bija RNP kapitāla daļu turētājs visus pēdējos gadus:-/ Ja ne viņš, kurš tad? :-/ Nu labi, tauta gan stāsta, ka reālais fīrers esot bijis tāds Petrovs (tagad Alternative) un RNP biroja vadītājs, kas nācis no PA :-/ (un tad jau kāda korporatīvā saikne ar Attīstībai/PAR no EM laikiem arī var izlīst :-/)

Atbildēt

RNP bezdarbība

22.07.2020. 07:48

Tam Elmāram Martinsonam nav pat iedzīvotājiem pieejama e- pasta adrese. Ar viņu sazināties nav iespējams. Barons atradies! Mēs taču viņam algu maksājam!!! Viss iet uz postu- māju fasādes noplukušas, aprakstītas, lieveņi pie daudzdzīvokļu mājām sagruvuši, koplietošanas koridori neremontēti, zālāji izbradāti, smirdīgas atkritumu savākšanas telpas, nemazgāti konteineri u.c. -visu nemaz nav iespējams uzskaitīt. Pāris gadus bija profesionāls un atbildīgs valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs, kurš jau stundas laikā atbildēja uz iedzīvotāju vēstulēm, kurš personīgi pārbaudīja darbu izpildi, kurš nebija nekāds "kundziņš", bet vajadzības gadījumā pat svētku dienās un brīvdienās organizēja darbus. Tagad RNP nepilda savus pienākumus, bet gan atrakstās ar "copy paste" vēstulēm , kurās uzskaita visus iemeslus, lai tikai NEPILDĪTU savus pienākumus.Kur skatās KNAB, prokuratūra?

Atbildēt

ja valstī zagšanu nekontrolē

22.07.2020. 06:00

bet jumto

Atbildēt

paklau, autor

22.07.2020. 05:00

Sētnieku amatiem arī konkursi jārīko? Drīkst vietējos vai noteikti vajag starptautisku izmantojot kādu personāla atlases kompāniju?

Atbildēt

vcb

21.07.2020. 22:58

Komentāru rakstītāji tikpat apdāvināti kā Pietiek lasītājs. Nu baigais notikums par ko rakstīt publikāciju - uzņēmums pieņēma darbā sekretāri-lietvedi bez konkursa. Atraduši zelta bedri... Tak pieslēdziet smadzenes kādreiz (ja jums vispār tādas ir)!

Atbildēt

xxx

21.07.2020. 21:10

vai tad tiem, kuriem, neveicot konkursu, lika pieņemt šo speciālisti, nebija par notikumu jāziņo Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centram? Vai tad neziņojot netiek tak pārkāpts likums par interešu konfliktu?

Atbildēt

patiesības balss

21.07.2020. 19:44

»

No Melu laboratorijas

Ko jūs gribiet no mums, Pagaidu administrācijas, kura ir iecelta no partijas, kurai nav savas sejas, ir tikai izlikšanās. Jau kaut kur tika minēts, ka es Ervīna Bolšteina ar savu Pagaidu administrāciju neesmu labāks, ne slitāks par Nila administrāciju - viens un tas pats cimds. Tātad, mums arī vajadzīga...


Namu pārvaldnieks NEKAD nav bijis Nila kontrolē - to vienmēr kontrolēja Gods kalpot Rīgai un misters divdesmitnieks. Tie kas pārzin šo virtuvi, zin, ka saimnieciskajos darījumos kontrole bija mistera divdesmitnieka rokās. Vai atceraties Štrama un Spriņča stāstu? Kas aiz viņiem stāvēja? Vai tas nebija kāds pakrastiņš kopā ar misteru divdesmitnieku? Vai neliekas dīvaini, ka sods pienācās sšiniekiem, bet misterus neaiztika? Kāpēc valsts drošības dienesti piesedza šīs nelikumības un neatklāja patiesību?

Atbildēt

Хм

21.07.2020. 19:44

Господа решили, что типа им можно, по рейтингам согласие вспиравно не выиграет. Поскрипят латыши и выберут тех же, кто уже в сейме

Atbildēt

slimajam

21.07.2020. 18:51

»

Ļoti sirsnīgā anekdote par neapmierinātu latvieti

Jaunajam krievam pieder sarkans uzvalks un 600. mersedess


Labāk tava māte būtu pārgulējusi ar kādu latviešu dzērāju, bet negājuši uz krievu kazarmām. Varbūt nebūtu iznācis tāds garīgais invalīds.

Atbildēt

nu nu

21.07.2020. 18:40

»

bravo

latviesa zaglja geeni uzplaukst visaa kraasnjumaa,..labs cels uz nekurieni


Krievmīļus, čekas pakalpiņus un pederastus īsti par latviešiem nevar uzskatīt.

Atbildēt

Ļoti sirsnīgā anekdote par neapmierinātu latvieti

21.07.2020. 18:27

»

Čukča

Prātā gan nāk sirsnīgā anekdote par čukču, kas bija sadomājis studēt par rakstnieku, un uz eksaminācijas komisijas jautājumiem, kuru no klasiķu daiļdarbiem ir lasījis, atbildēja: “Čukča nav lasītājs, čukča ir rakstītājs.” (No oriģināla krievu valodā: “Čukča ne čitateļ, čukča pisateļ...


Jaunajam krievam pieder sarkans uzvalks un 600. mersedess.
Jaunajam čukčam pieder sarkanas ragavas un 600 ziemeļbriežu.
Jaunajam latvietim pieder sarkana seja un 600 latu parāds par Parex bankā ieķīlātu dzīvokli.

Atbildēt

bravo

21.07.2020. 17:07

latviesa zaglja geeni uzplaukst visaa kraasnjumaa,..labs cels uz nekurieni

Atbildēt

beigas

21.07.2020. 16:25

Nē taču- tas adaptācijas periods Zemes dienesta priekšniecei. Izvērsuma sākums

Atbildēt

No Melu laboratorijas

21.07.2020. 15:48

Ko jūs gribiet no mums, Pagaidu administrācijas, kura ir iecelta no partijas, kurai nav savas sejas, ir tikai izlikšanās. Jau kaut kur tika minēts, ka es Ervīna Bolšteina ar savu Pagaidu administrāciju neesmu labāks, ne slitāks par Nila administrāciju - viens un tas pats cimds. Tātad, mums arī vajadzīga nauda maksāt partijai no aitu bara, kārst naudu no rīdziniekiem tāpat kā Nils - caur Rīgas namu pārvaldniku. Kādēl ums ncirpt dezorganizētos dzīvokļu īpašniekus, ņemt no viņu maksājumus un likt savā kabatā, ja to nesodīti var paņemt caur firmām ar trīskāršu māju apsaimniekošanas un renmontu maksu. Un Valsts kontrole guļ miegā, neko nedara, lai atklātu mūsu blēdības un prokuratūra, kurai VK sūtīja materiālus - kāds sēž cietumā?

Zagļi UN KORFUMPANTI Latvijā taču cietumĀā NESĒŽ, tādēl uz priekšu, uz misters 20 % uzvaru arī Pagaidu administrācijā.

Atbildēt

Vovan Bunkernij

21.07.2020. 14:57

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Bet vienalga, Nils bija sliktāks


Staļinists, NKVDešņiku pēctecis Gņils Išakovs ir nelietis pēc definīcijas

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

21.07.2020. 14:29

Bet vienalga, Nils bija sliktāks! :) :) :)

Atbildēt

Uldis

21.07.2020. 14:21

»

PIETIEK

Domājat, ka tas būs gana politkorekti un atbilstoši globālajām pareizo uzskatu un pareizo domu tendencēm


Varavīkšņu karogoto OIK afēristu un čekas kropļu partija nebūs labāka par SC staļinistiem, rusistiem, sātanistiem, čekistiem un krievu armijniekiem - deģenerātiem. Abiem viens saimnieks

Atbildēt

Čukča

21.07.2020. 13:36

Prātā gan nāk sirsnīgā anekdote par čukču, kas bija sadomājis studēt par rakstnieku, un uz eksaminācijas komisijas jautājumiem, kuru no klasiķu daiļdarbiem ir lasījis, atbildēja: “Čukča nav lasītājs, čukča ir rakstītājs.” (No oriģināla krievu valodā: “Čukča ne čitateļ, čukča pisateļ.”)
Varbūt pietiek.com varētu savu autoru literāro kolektīvo pseidonīmu "Pietiek lasītājs" nomainit ar "Čuk-ča"? Jo vairāk ņemot vērā Īslandes ķērpju un temperatūras svārstību ietekmi uz lasītāja/rakstītāja kognitīvajām funkcijām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

21

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

FotoPasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un citus...
Lasīt visu...

21

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

FotoPasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam, ko stāsta ziņās, kļūst ar katru dienu arvien mazāk. Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav. Svarīgākais ir, kas notiek ap to.
Lasīt visu...

21

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

FotoKanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas kustība” (Российское имперское движение). Vairums sarakstā iekļauto grupējumu tiek saistīti ar Islama valsti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....