Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Rimšēvičgeita

Jūlijs Krūmiņš
27.02.2018.
Komentāri (62)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aļaskas lasisi

02.03.2018. 17:09

»

Aļaskas lasis

Ir neskaidrības ar Rimševicu. Var būt, ka viņš, visticamāk, ir bijis VDK aģents, bet, nonācis ASV un ES ietekmē, negrib vairs pildīt vecos VDK uzdevumus, ko arī pildīja ar Parex, Krajbanku utt., bet tagad esam eirozonā. ES un ECB izvirza savas prasības Latvijai un Rimševičam no 2013. gada, ja R.nepaliek...“Tāpat raidījums vēsta, ka Rimšēviča privātmājas Langstiņos šonedēļ redzēta automašīna ar ASV vēstniecības numuriem. Bankas prezidents nevēlējās nedz apspriest sarunas saturu, nedz arī to, vai diplomāti lūdza viņu amatu atstāt.”

http://jauns.lv/raksts/zinas/271512-paradas-jauna-informacija-par-skandalozo-rimsevica-zvejas-ballites-fotografiju

Atbildēt

Aļaskas lasis

02.03.2018. 12:50

Ir neskaidrības ar Rimševicu. Var būt, ka viņš, visticamāk, ir bijis VDK aģents, bet, nonācis ASV un ES ietekmē, negrib vairs pildīt vecos VDK uzdevumus, ko arī pildīja ar Parex, Krajbanku utt., bet tagad esam eirozonā. ES un ECB izvirza savas prasības Latvijai un Rimševičam no 2013. gada, ja R.nepaliek LB amatā, nav alternatīvas un grib aiziet ar godu.

Drīzāk izskatās, ka raksta autors un Rimševics ir bijušie VDK aģenti. Bet, tā kā R. pieviļ Krievijas VDK – Krievijas FSB un pieviļ SAB, DP, Kontroles dienestu, Ģenprokuratūru, kuras ir cēlušās no Latvijas VDK un sadarbojas ar Krievijas FSB, tad Krievijas FSB un SAB, Kontroles dienests, Ģenprokuratūra ar KNAB izrēķinās ar Rimševicu, jo kļuvis paklausīgs ASV un ECB, jo Latvija no 2013. gada ir eirozonā ar euro.

Rimševics pret Krievijas FSB un SAB, DP, Kontroles dienestu, ko vada Kalnmeijers, līdz šim ir izpildījis visus uzdevumus ar Parex un Krājbankas diversijām pret Latvijas ekonomiku, kas radīja vispār vajadzību pēc naudas Latvijā, tostarp Krievijas naudas (Krievijas FSB naudas) Latvijas komercbankās. Bet tagad R.jau pirms dažiem mēnešiem paziņojis, ka vairs nepretendēs uz LB vad. amatu.

Nebrīnīšos, ja R. vnk novāks – visticamāk, SAB ar DP rokām, Ģenprokuratūra, neatradusi slepkavu, lietu izbeiigs. Jo R. vairs nevienam nav vajadzīgs, bet pats atzinis, ka zin parāk daudz un ir daudziem neērts. Un novāks par to, ka nesadarbojas ar Krievijas FSB, SAB, DP un Kontroles dienestu.

Arī šis Jūļa Mūļa raksts un bijušā VDK aģenta Ojāra Blumberga raksts PIETIEK
https://www.pietiek.com/raksti/vai_tiesam_ilmars_varetu_but_dzeris_no_gorluskas/

ir Krievijas FSB, SAB un Ģenerālprokuratūras uzbrukuma Rimševicam sastāvdaļa. Raksts ir profesionāls, lai nomelnotu ticami.., visticamāk, savējo no VDK aģentu vidus, kas negrib vairs sadarboties ar Krievijas FSB, SAB un Kontroles dienestu, vai ir bijis dubultaģents.. īsi pirms Rimševiča mājas apzagšanas un izdemolēšanas, pie viņa majas redzēta ASV vēstniecības automašīna..visticamāk, arī kāds draugs no ASV vestniecības R.ziņojis, ka viņu grib nošaut..tikai SAB un Ģeneralprokuratūra turpina tēlot idiotus kā absurda teātrī.

Atbildēt

Raksturīgi

01.03.2018. 17:25

Ka gandrīz visi šī cirka aktieri ir ar poļu, ukraiņu vai vācu ebreju uzvārdiem.

Atbildēt

josifs

01.03.2018. 12:39

Jūlij Tu esi no sarkanas buržuāzijas darboņiem,Straume ir profesionals izmeklētājs,man škiet kā Tu esi viens no krievijas profesionāliem blēziem,un Tev arī nav sveša ABLV satāvs.Straume ir savas zemes patriots,un nepieļaus lavijas finanšu izlauīšanu.

Atbildēt

Jumsīm bez tabletītēm,

01.03.2018. 10:17

»

es tā domāju

ka tavējais ir cip-a,vai arī no Tvaika ielas palātas,pareizi


redzams, kad Rimševics teicis laicīgi un viennozīmīgi, kas gatavojas, un arī nākošais gads būs, viņš, šis te nenesīs pa lielam neko jaunu. Uz doto bŗrīdi priekš mumsīm un priekš jumsīm pie tam tāpatās, ja runā pa situāciju, ar ko izceļamies mēs, latvieši.

Atbildēt

Uldis

28.02.2018. 21:27

»

Es domāju tā,

ka ir vairākas tumšas epizodes Repšes rubļu vagoni uz Krievijas robežas, varēja okupantiem kompensācijā izmaksāt, kas izbrauktu uz Krieviju...


Godmaņa valdība veselu mēnesi no krievu oficieriem un čekistiem maisiem un čemodāniem uzpirka Krievijas rubļus, kurus visus pēc tam salādēja vagonos un atdeva atpakaļ krieviem. Šai noziegumā nav Repšes vaina.

Atbildēt

Uldis

28.02.2018. 20:54

»

To nevar

skaidri pateikt, vai Krievijas specdienesti gan Maizīti, gan Kalnmeijeru kontrolē, vai tikai paši Kalnmeijers un Maizītis nemaldina sabiedrību, tēlojot savējos, bet patiesībā abi var būt Krievijas FSB, Krievijas FDD aģenti. Es abu vārdiem neticu ne par gramu. Kalnmeijers ir vienlaicīgi Kontroles dienesta...


Par vēršanos pret Rimšēviču, es Kalnmeieru un KNAB drīzāk uzslavētu. Kas attiecas uz ABLV un Rietumu banku naudas mazgāšanu, līdzekļu pārskaitīšanu Krievijas gatavotiem terora aktiem un uzturēšanās atļauju gādāšanu bandītiem un čekistiem, pilna atbildība gulstās uz SAB, DP, IeM, FKTK un pašu Rimšēviču.
Latvijas kredītreitingu būtiski uzlabotu bandītu un čekas banku īpašnieku un to lobējošo politiķu un ierēdņu ietupināšana aiz restēm.

Atbildēt

Tev visi te

28.02.2018. 15:54

»

es tā domāju

ka tavējais ir cip-a,vai arī no Tvaika ielas palātas,pareizi


no Tvaicenes vai sorosisti? Es tevi saprotu. Iedzer tabletīti. Ja nelīdz, izsauc mugunsdzēsējus vai civilo pārvaldi ar suņiem un uzskaiti!😀

Atbildēt

To nevar

28.02.2018. 13:57

»

Uldis

Maizīti no čekistiem īrētā dzīvoklī arī itkā aptīrīja


skaidri pateikt, vai Krievijas specdienesti gan Maizīti, gan Kalnmeijeru kontrolē, vai tikai paši Kalnmeijers un Maizītis nemaldina sabiedrību, tēlojot savējos, bet patiesībā abi var būt Krievijas FSB, Krievijas FDD aģenti. Es abu vārdiem neticu ne par gramu. Kalnmeijers ir vienlaicīgi Kontroles dienesta vadītājs un Ģenprokurors, milzīga vara, bet izliekas par apaļu idiotu, bet pret Rimševicu paudis, ka var aizturēt, jo pierādījumu pietiekot. Vairāk mani interesē nezināmais izmeklēšanas tiesnesis, kas piedalījās aizturēšanā un deva akceptu skaļajai aizturēšanai, Latvijai smagi ciešot ar kredītreitingu pazemināšanos.

Atbildēt

Uldis

28.02.2018. 12:26

»

Drošs..

Ja kāds nespēj ar 150 000 eur algu gadā nosargāt vienu māju un sevi tad tā ir skopulìba..vai izteikts stulbums


Maizīti no čekistiem īrētā dzīvoklī arī itkā aptīrīja.

Atbildēt

Es domāju tā,

28.02.2018. 12:00

»

raksta pensionētais Saeimas deputāts

Dariet,ko gribiet ,bet tā alkatība, ar kuru mans senais kolēga no LTF laikiem Ilmārs Rimševics pieķēries pie nepiesietas vai slikti piesietas naudas savākšanas savā kulē ,mani ,Latvijas patriotu (vismaz "bijušo")pārsteidza un apmulsināja -ne pa jokam. Cilvēks turpat jau gadsimta ceturksni ieņem secīgi...


ka ir vairākas tumšas epizodes Repšes rubļu vagoni uz Krievijas robežas, varēja okupantiem kompensācijā izmaksāt, kas izbrauktu uz Krieviju.

Otrs , ja vērtējat par R. uzdevumu no VDK, tas varēja būt pirmais - Parex izzagšanas veicināšana ar sociālā budžeta un privatizācijas fonda pensijām.

Trešā lieta. R. uzdevums veicināt Krievijas naudas ienākšanu Latvijā ABLV, Norvik u.c. Krievijas FSB, Krievijas FDD pašlaik ar Guseļņikovu nomelno R. , lai neatklātu viņu kā Krievijas FSB, KDD aģentu laikā, kad ASV pretojas šiem pasākumiem - Krievijas ietekmes palielināšanai Latvijā ar banku sektoru.

Nedomāju, ka Krievijas FDD viņam lika ņemt kukuļus, viņš tos nav ņēmis, lietu safabricējuši, lai R. aizbāztu muti vispār. Visām pusēm būtu izdevīgia viņa izgaišana. Jo viņš zin pārāk daudz.

Atbildēt

Taskanji

28.02.2018. 10:12

Jūli beidz tēlot visgudro :) tādu kā Rimševiču vajaga zemāk par plintusu nolaizt! Es saprotu ka pozicionē sevi kā problēmu risinātāju, bet sen jau tāds neesi! Rimševičš ir iedomīgs blēdis uz to norāda visu notikumu gaita!

Atbildēt

Ziņģe latviešiem svešumā

28.02.2018. 09:43

https://www.youtube.com/watch?v WdvsckFswAk

Atbildēt

raksta pensionētais Saeimas deputāts

28.02.2018. 09:23

Dariet,ko gribiet ,bet tā alkatība, ar kuru mans senais kolēga no LTF laikiem Ilmārs Rimševics pieķēries pie nepiesietas vai slikti piesietas naudas savākšanas savā kulē ,mani ,Latvijas patriotu (vismaz "bijušo")pārsteidza un apmulsināja -ne pa jokam. Cilvēks turpat jau gadsimta ceturksni ieņem secīgi divus visaugstākos amatus Latvijas Bankā ,jau gadsimta ceturksni kā koruptants un kukuļmans APZOG Latvijas valsti un 100 mainīgi gudrākās galvas NEREDZ! Neredz arī "knāb" ,nedz proKULATŪRA un ... neknābj. Un viens krievu šeftmanis -gusmanis spiests nākt palīgā LATVIJAI,lai glābtu to un ,protams,iemīļoto Rīgas Jūrmalu no bojāejas !Nu,kauns taču! Un ,ja arī man, atkal un atkal, nāk prātā gudrie bērnībā mācītie Sūnu Vecīša vārdi no MAIJAS UN PAIJAS : Tumsa gaismu apēdusi -Mēness rāda tukšo pusi-Lapas melnas,nav vairs zaļas- LAI NAV ZAĻAS! KAS MAN DAĻAS !?,tomēr vecīgais pļāpīgums neļauj klusēt... Pat Einārs Repše ,kuram nekad neuzticējos un neuzticēšos,cieši pieturas pie pārliecības,ka Ilmārs ir GODAVĪRS un tiek apmelots ! Pat vairāk ,nekā viņš pats savulaik,kad ar (nevis PAR!) miljonu latu devās glābt Latviju! Kārtis galdā ,kungi,biedri! Kā lai Latvijā izdzīvo vienkāršs bezdarbnieks ,ja pat VALSTS bankas prezidentam pietrūkst līdzekļu ,lai "savilktu galus" ģimenes budžetā. Un pie tādām iespējām,kur AMATS -tikai par palīdzēšanu vien atvērt kādu jaunu banku Latvijā-ja vien gribētu-pat bez lielām grūtībām -varētu klusi un mierīgi atļaut saņemt līdz 5 miljoniem zaļo, nākas bičot no trūcīga ,Putina izmocīta krievu cilvēka dažus desmitus tūkstošu dolāru -līdz pat simttukstoš-iem ! Tātad -kulīti ar sīknaudu! Par vagonu te pat runas nav! Es iepazinu šo cilvēku vēl kad viņš bija students tālu DŽORDŽTAUNĀ un viesojās LTF mītnē ,Vecpilsētas ielā ,manā pagrabiņa kabinetā. ...Jauks,kautrīgs zēns ,kurš laipni ,pieklājīgi apjautājās,vai viņam atradīsies vieta neatkarīgajā Latvijā -pēc banku ,finansu specialitātes apgūšanas. Atvadoties apsolīju,ka viņš bezdarbniekos nepaliks un iedevu līdzi ceļamaizi-grāmatu "NAUDAS UN TĀS APGROZĪBAS TEORIJA " - PSRS izdevuma tulkojumu latviešu valodā. Pēc pusgada vēlreiz tikāmies -tālā interesantā seminārā Armēnijā ,tad vēl šad tad.. .Būdams piesardzīgs cilvēks,protams,noskaidroju,kāpēc tieši viņam kritusi izvēle studēt ASV,jo man taču bija skaidrs ,kā tur var nokļūt! Bija jāsadarbojas vai jābūt vismaz uzticama sadarbnieka atvasei un politiski droša rekomendētāja apliecinājumam par derīgumu . Un ,domāju, abi pēdējie- kā noskaidroju- bija droši no VDK pozicijas raugoties.
Laiciņu vēlāk apjautājos pie diviem latviešu profesoriem -tautsaimniekiem no ASV -Jura Vīksniņa un Gundara Ķeniņa -Kinga ,ko viņi domā par uz ASV komandēto topošo jauno specialistu un viņa politisko pārliecību- uz studiju mērķuzdevumu raugoties . Abi ar smaidu atbildēja,ka uzdevums, kuru students saņem aizbraucot mācīties uz ASV esot viena lieta ,bet pavisam cita -kādu uzdevumu bij. students saņem pēc beigšanas ,atgriežoties dzimtajā zemē -kā ceļamaizi. Nu ko tur varēja iebilst...? Pat laulībā dodoties, ko tikai viens otram nesasola, tas tak nenozīmē ,ka sānsoļu nebūs!
Bet ... bez jau minētās aizdomīgās alkatības ir vēl dažas grūti saprotamas lietas. Esot SILĪTEI gandrīz tikpat tuvu kā Jēzus Kristus,nesaprotu ne tikai kāda bija vajadzība pēc sīknaudas maizes kukulīša iegādei ,bet arī PĒC DAŽU SIMTU TŪKSTOŠU AIZŅĒMUMA komercbanku sfērā. Tik lielam zaglim tak tas nevarēja būt vajadzīgs ! Katru gadu jāraksta deklarācijās,jānorēķinās gan ar aizdevuma atdošanu gan kredita % atmaksu .
Un,kaut arī IR kaut kādas dīvainas bildītes,kuras nav grūti uztaisīt ar mūsdienu tehniskajām iespējām ,tā savādi izskatās arī tik bagātīgu kungu viesugalds ar atkorķētajām tieši šāda šnabja pudelēm ,bet tik sekli -BEZ NEVIENAS GLĀZĪTES ,bez nevienas vismaz krievu graņonkas!
Vai tiešām Ilmārs varētu būt dzēris no gorluškas? Tam nu gan es neticu. Es vēl saprastu ,ja to darītu ar draisku smaidu Baiba Rubese . Bet Ilmārs! Noteikti NĒ ! Un tā-kopsavilkums.
Ar sadarbošanos ar VDK pagaidām kaut kā nesaiet kopā gali. Bet ... tuvojas SAEIMAS vēlēšanas. Un Ilmāra Rimševica pēdējā laika -gan iekšpolitiskais,gan ārpolitiskais kriticisms varētu būt kādiem -vai nu iekšējiem ,vai ārējiem spēkiem bīstams-ja viņš sāktu TUKŠI RUNĀT. Varbūt nemaz nav slikti piesiet viņu garākā tiesvedības ķēdē ? Redz kā Lembergs dabū spārdīties un pats tiek spārdīts .Pieredze tak tieslietās mums ir . Un nevienu līdz pat nāves stundai bez rūpīgas izskatīšanas ,palaikam atjaunojot tiesu sastāvus,LATVIJĀ BEZ PAMATA NENOTIESĀS!
Domāju ,ka iedziļinoties faktos satrauc tikai divas lietas-pārlieku treknie atalgojumi un bagātīgās prēmijas Valsts Bankā ,kas mulsina .
Un tas,ka Ilmāram ir kaut kāda īpaša pārliecība,ka Kamčatkas laša gaļa ir augstvērtīgāka ,nekā ASV aristokrātu iecienītā Aļaskas laša,kaut gan ,atbilstoši kartei un ūdens straumēm ,atrodas daudz tuvāk Japānas vai iespējamajai Korejas kodolsprādzienu zonai-tātad varētu būt bīstamāka lietošanā... Kā domājiet jūs ,LASĪTĀJI ?

Bijušais Latvijas Republikas Augstākās padomes deputāts Ojārs Blumbergs

Atbildēt

zināšanai

28.02.2018. 09:14

»

L.Grantiņš LRTT

Man vairākas reizes pārmests: Tu visur vaino tikai krie_"ebrejus" ! Tā jau galīgi nav, sacīju, jo vainoju arī komunistus. Un necik sen arī piebildu, ka gadās jau arī kāds latviešu maita, kā Jūlijs Krūmiņš…. . Un kas notiek pēc pāris dienām ? Latvijas televīzijā Krūmiņš pasaka, ka ir “ebrejiskas” izcelsmes...


Langstiņos dzīvojošās juristes Inetas Malahovskas draugs Jūlijs Krūmiņš ir līdzatbildīgs par Latvijas valsts nozagšanu un mafiozās tiesu sistēmas izveidošanos. Ķīnā tādiem piespriež nāves sodu. Latvijā tādi pagaidām jūtas mūžīgi. Bet laiks iet pret viņiem. Saņems Dieva sodu arī Jūlijs Krūmiņš, kuru visa tauta nolādējusi.

Atbildēt

canny

28.02.2018. 07:50

njemot veeraa visas lidiz shim LV notikushaas peripeetijas, katraa zinjaa man, ir sajuuta, ka nedriiskt ticet nevienam - ne rimshevicam, ne tiem, aks vinju apsuudz, viss var buut safabricets, bet tik pat labi - viss var buut arii pa iistam.
otrs- nu kaada jeega amerikanajiem buutu tricinaat vienu mikropsokipus banku(globaala meerogaa). uzskatu, ka shis bija gadiijums - nav duumu bez uguns.
var jau mekelet vainoogos, vainot visaa ameriku utt- bet mums jaabuut godiigiem pret sevi un citiem - ja mee snodarbojamies ar netiiraas un reizeem pat asinjainaa snaudas mazgaashanu, tad ir jareekjinaas ar iespeejamaam sekaam.
labaak atstaajam sho netiiiro un amoraalo ruupalu visaadaam panamaa un belizaam. Latvija var pelniit iztiku savaadaak, -godiigi.

Atbildēt

008

28.02.2018. 07:18

»

007

kas būs ar ASV ienaidniekiem,tas nemirs dabīgā nāvē...bet nu vecais Jūlis gan varēja mazāk muldēt,pats devis kukuļus uz velna paraušanu...nu kad no ''gelām''atgājis tēlo baigi pareizo


Jūlis ir vecs kinošņiks, pateicības(kukuļa) došana ir atstrādāta kā filmas sižets no PSRS laikiem. Bet slikti šajā arodā apmācīt jaunos, piemēram, Jorenu. Viņiem Jūlis ir elks ar cigāriem un savrupmājām.

Atbildēt

wow

28.02.2018. 06:59

Var jau būt, ka Jēkabiņu viņa darbinieki informēja post factum, tas tak' KNAB ir bijis raksturīgi!

Atbildēt

kode

28.02.2018. 06:02

Pilnībā pievienojos autoram

Atbildēt

sēlis

28.02.2018. 04:55

Kad latvieši beidzot sāks domāt ar savu galvu, nevis klausīt katram aizdīķa saimnieka uzbrēcienam? Pat ezim ir skaidrs ,ka sorosītu izveidotais KNAB un SAB maizīte ir galvenie jeņķu latvāņu kolonijas kontroles un pārvaldes ieroči!

Atbildēt

Drošs..

28.02.2018. 04:22

Ja kāds nespēj ar 150 000 eur algu gadā nosargāt vienu māju un sevi tad tā ir skopulìba..vai izteikts stulbums..
Neba trauku mazgātâju aptīrija pēc darba naktī ejot mājup ar kâjăm caur Maskačku..bet ļoooti turīgu vīru...

Atbildēt

www.govlawyer.lv

28.02.2018. 03:31

Arests,
piemēram uz 4 vai 48 stundām,
ir paredzēts Latvijas likumos un
Eiropas cilvēktiesību konvencijā,
pie tur uzskaitītiem nosacījumiem.

Arests nav vainas apliecinājums,
tas nepārkāpj nevainības prezumpciju,
bet ierobežo cilvēktiesības brīvi pārvietoties.

Atbildēt

Kautkāds ārprāc!

28.02.2018. 02:27

»

L.Grantiņš LRTT

Man vairākas reizes pārmests: Tu visur vaino tikai krie_"ebrejus" ! Tā jau galīgi nav, sacīju, jo vainoju arī komunistus. Un necik sen arī piebildu, ka gadās jau arī kāds latviešu maita, kā Jūlijs Krūmiņš…. . Un kas notiek pēc pāris dienām ? Latvijas televīzijā Krūmiņš pasaka, ka ir “ebrejiskas” izcelsmes...


Tik daudz kri- z-du jebreju! Kaut striku un laternu būtu gana. Zātani aši jīstākie. Bundeskrachs! Galvenais katrai dvēselai Latvijas līdumos nesap-st savas karmas laukus garīguma dinensijā. Nāks diena, nāks likuma tiesa! Kad es Jums saku!

Atbildēt

007

28.02.2018. 01:26

kas būs ar ASV ienaidniekiem,tas nemirs dabīgā nāvē...bet nu vecais Jūlis gan varēja mazāk muldēt,pats devis kukuļus uz velna paraušanu...nu kad no ''gelām''atgājis tēlo baigi pareizo...

Atbildēt

Gāzmaska

27.02.2018. 23:45

Kamēr atļausim komunistiem, bandītiem un okupantiem sevi identificēt ar Latvijas tautu un neaizliegsim tiem savas noziedzīgās darbības veikt zem saukļa "Latvijas nacionālās intereses", ļoti daudziem cilvēkiem nebūs skaidrības vispār notiek.
Gandrīz katrā televīzijas raidījumā vai radio diskusijā, šie sarkanie izdzimumi min vārdu MŪSU "nacionālais".

Atbildēt

ho

27.02.2018. 22:30

Bandītam bandīta valoda! Nē, Straumem nebija jāiet pie Kučinska, lai paaicinātu Rimsi un kopīgi izlemtu kā visu paslaucīt zem tepiķa. Tā jūsu bandītu shodkās un strelkās dara, ne likumīgā EU dalībvalstī. Bet kur nu bandītam līdz tam aizdomāties!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.02.2018. 22:14

Man vairākas reizes pārmests: Tu visur vaino tikai krie_"ebrejus" ! Tā jau galīgi nav, sacīju, jo vainoju arī komunistus. Un necik sen arī piebildu, ka gadās jau arī kāds latviešu maita, kā Jūlijs Krūmiņš…. . Un kas notiek pēc pāris dienām ? Latvijas televīzijā Krūmiņš pasaka, ka ir “ebrejiskas” izcelsmes latvietis… . Ārzemju informācijas avoti Lembergu dēvē par JEWA(žīds). Un cik vienādi tagad abi vaino ASV, kaut gan vainīga ir Izraēla… . ECB nav labāka par ABLV. Uz kurieni dienu pirms kratīšanas bija aizskrējis Rimšēvičs, ja ne pie ECB “brāļiem”… . Rimšēvičs ir bandīts līdz kaulu smadzenēm un tāds pat latvietis kā Lembergs, Godmanis vai Krūmiņš…

Atbildēt

Joriks

27.02.2018. 21:45

Palika iespaids, ka Krūmiņš par kaut ko ir samīzies...

Atbildēt

reptilis

27.02.2018. 21:19

Vienīgais ,kur var piekrist - par pastulbo Latkovski...,bet tā - vajadzēja tā kā saprast - vismaz pagaidām ASV ir galvenais naudas centrs Pasaulē un tas kontrolē īstas naudas(dolāra) plūsmu pa visu Pasauli. Kad norēķināsimies Juaņās vai tikai Euro ,tad varēs runāt savādāk. ASV ir problēmas un tās cenšās risināt uz citu rēķina -tas ir fakts...dota ziņa - naudu ieguldīt ASV!

Atbildēt

Es

27.02.2018. 20:39

»

"...gribu teikt, ka labi pazīstu Ilmāru Rimšēviču gandrīz 30 gadus...


Arī!

Tas, kā visu kalibru kungi izteicās par latu, ir palicis prātā. Diemžēl arī tas neliecināja par pašapziņu; tagad vieni pakalpoja ASV, toreiz citi pakalpoja ES, bet vēl pirms tam Maskavai. Lupatu lelles.

Atbildēt

aga

27.02.2018. 20:29

Jebkurš jurists jums paskaidros, ka kukuļa ņemšanu ir grūti pierādīt. Vajag pieķert uz vietas, vai nofilmēt. Vai neticamu abu pušu piekrišanu. Izskatās , ka 5gadus vecu notikumu, pieņemsim pat ar telefonierakstiem būs nereāli pierādīt.

Atbildēt

Aivars

27.02.2018. 20:13


Komunists Lembergs aiz dusmām atklāj versiju kā ASV sāk iejaukties Latvijas banku un korupcijas lietās. Laba zīme.

https://www.youtube.com/watch?v JiwQCt0DlnY

Atbildēt

Jūlij, Jūlij

27.02.2018. 20:07

Tavu naivumu. Mūsējie ātri saprot kurš stiprāks, tam arī pieslejas. Mums vienkārši nav nekādu interešu, tikai prasta tieksme meklēt, un arī atrast, saimnieku, kam suniskā padevībā pakalpot, sagaidot kaulu ar mazumiņu gaļas no saimnieka galda.

Atbildēt

juris

27.02.2018. 20:06

Jā, vecums nenāk viens..........

Atbildēt

27.02.2018. 19:55

"...gribu teikt, ka labi pazīstu Ilmāru Rimšēviču gandrīz 30 gadus."
Tas arī atņem objektivitāti. Nevienu nevar pazīt pilnībā.
Nepazīstu valsts nodevēju sulaini rimšēviču, bet likvidējot nacionālo valūtu, šis sulainis solīja lielu kuģi ar dažādiem labumiem. Tā var solīt nožēlojama radība, kas pārējos uzskata par vērā neņemamu šlaku. Tagad viņš ir nolaists uz zemes un tas ir pareizi.

Atbildēt

smeiklīgi

27.02.2018. 19:32

nav citu komentāru

Atbildēt

Straumi

27.02.2018. 19:29

Nevajag atlaist..Vinu vajag arestēt un KNAB kā ārzemju ietekmes organizāciju likvidēt..Magones lieta beidzās..ar ko? Ar tranzita sabojāšanu..Rinkēvičam vainu nepierādīs...Bet banku sektors sačarēts..Yanks, go fckn home..

Atbildēt

Siguldas onkulis

27.02.2018. 19:19

cik cilvēku, tik viedokļu...
Vieni brēc, ka vainīgs Ilmārs, citi, ka Jēkabs.
Bet gribētos redzēt pierādījumus tam, kas notiek un elementāru skaidrojumu.

Atbildēt

:)))

27.02.2018. 19:16

Jūli , jūs tur visi esiet sūdaini.

Atbildēt

jautājums

27.02.2018. 19:13

Kā cilvēkam, kam ir izteikti nāves draudi, ienāk prātā iet uz kino , uz pēdējo seansu? Kino un tumsa ir vislabākais brīdis šos nāves draudus realizēt? Nu atbildi, Krūmiņ!

Atbildēt

kurmis

27.02.2018. 18:53

4.maijs nodeva varu viszemisko -padomju okupantu viscentīgāko un padēvigāko sulaiņu-komsorgu,partorgu,čekistu un viņu aģentu rokās.Amati tiek nodoti no viena komunista cita komunista rokās,no viena komsorga cita komsorga rokās.Kā stāstija VDK un LKPveidotās Tautas Frontes čekists,tad komsorgs R. tika speciāli apmācīts viņu uzdevumā lai ieņemtu šo amatu.Arī R. priekšgājējs otrs R.jau bija no galvas līdz kājām sasmērējies okupantu kalpībā.Tā kā daudzu mūsu varasvīru goda vīra reputācija ir nereāls mīts un saistība ar Krievijas specdienestiem rūgta realitāte,tāpat kā autora.

Atbildēt

Malahovska no Langstiņiem

27.02.2018. 18:21

Jūlij, šoreiz es pievienojos Latkovskim.

Latkovskis uzskata, ka vajadzīgs visu FKTK lēmumu audits pat kopš "Parex bankas" krīzes laikiem.

"Visu. Par visu. Mums ir principā jāsāk no "Parex bankas". Kādi lēmumi bija. Ko ieteica bankas prezidents toreiz, cik daļās sadalīt. Par to visu tika mēļots, bet to var redzēt oficiālu sanāksmju protokolos. To var redzēt Budžeta komisiju sēdēs," sacīja Latkovskis. Vaicāts, kāpēc tikai tagad viņš pauž šādu ierosinājumu, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs atzina, ka tikai pagājušā gada vasarā pa diplomātiskiem kanāliem saņemta informācija par to, ka Ilmārs Rimšēvičs, iespējams, nav pats labākais bankas vadītājs. "Mīksti formulējot," piemetināja politiķis.

"Tad, kad tu iesi lēmumu auditam cauri, tad tur arī parādīsies, kas par cilvēkiem, kādā veidā iesaistīti, kāpēc vieni vai otri lēmumi ir pieņemti, citi nav pieņemti. Un uz tā rezultātu var būvēt. Ja mēs neizauditēsim visu šo, sākot no "Parex". Mēs nevaram būvēt ne uz kā. Mēs tagad nomainīsim nākamo, bet nākamais arī izrādīsies..." darāmo iezīmēja parlamentārietis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...