Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilnis

26.04.2018. 09:48

Man viena alga kāda ir viņa seksuālā orientācija, mani tas neskar un mani tas neinteresē.
BET MANI INTERESĒ GAN:
Šī cilvēka vājais veikums pārstāvot Latvijas intereses psaulē.
mans personīgais secinājums - šis cilvēks ir vai nu karjerists vai arī bez mugurkaula.
ASV intereses viņam ir bijušas VIENMĒR augstāk par latvijas interesēm.Ja pēdējā bumbošanā ASV Sīrijā tiešām uzmestu atombumbu, nebrīnītos ka šis cilvēks Latvijas vārdā šādu neģēlību slavētu.
Nekomentēšu vairāk - bet es nevēlos šādu ārlietu ministru. Mūsu valsts pelnījusi ko labāku...

Atbildēt

Blice

24.04.2018. 14:48

»

,

Uz baumu pamata cilvēkiem nav jāmaina darbs. Labi zinu, ka arī par mani ir plaši baumots par attiecībām ar priekšnieku. Kuru nekad nav bijis. Savukārt Latvijā viendzimuma attiecības nav iespējams reģistrēt, tās nav atzītas, tāpēc juridiski pat ja Drēģeris ar Rinkēviču dzīvotu vienā mājā un gulētu vienā...


Saki, normālā valstī pret cilvēkiem nevēršas viņu seksuālās orientācijas, ādas krāsas, reliģiskās piederības dēļ? Gribētos arī, lai normālā valstī cilvēki neizceļ un neplātās ar šādu slimību kā ar sasniegumu, lepnumu, viņš ar to varēja mierīgi paklusēt, savu termiņu paturot to pie sevis.

Atbildēt

skatoties tikai

24.04.2018. 13:54

»

atbilde_jūs nezināt

Jūs, redzu, lieliski pārzināt geju seksa tehnikas. Nez, kā tad tā? Laikam daudz laika veltāt šī jautājuma izpētei...


uz viņu,bet Jūs velti aizrāvāties ar tik garu komentāru.Vai tik neesat biedrs līdzbraucējs?

Atbildēt

,

24.04.2018. 13:20

Uz baumu pamata cilvēkiem nav jāmaina darbs. Labi zinu, ka arī par mani ir plaši baumots par attiecībām ar priekšnieku. Kuru nekad nav bijis. Savukārt Latvijā viendzimuma attiecības nav iespējams reģistrēt, tās nav atzītas, tāpēc juridiski pat ja Drēģeris ar Rinkēviču dzīvotu vienā mājā un gulētu vienā gultā katru nakti un to neslēptu, piemēram, publicētu soctīklos ikdienišķas bildes no kopīgas dzīves, nevienam nav pamata vai tiesību teikt, ka viņi nedrīkst būt pakļautības attiecībās. Šī norma attiecas tikai uz laulātajiem un radiniekiem cik tur pakāpēs. Pilnas, ziniet, darbavietas gan Latvijā, gan ārzemēs, kur kopā strādā cilvēki, kuriem ir intīmas attiecības. Absolūtais vairākums: heteroseksuālas.
Pagaidām jūsu aktivitātes ir kaut kas pa vidu starp ņerkstēšanu, ka kāds nedanco pēc jūsu stabules, un homofobiskiem uzbrukumiem. Rinkēviču netaisos ne aizstāvēt, ne pelt, lai gan man viņš šķiet viens no sakarīgākajiem šīs valdības ministriem. BET es neciešu un necietīšu homofobiskus uzbrukumus. Normālā valstī pret cilvēkiem nevēršas viņu seksuālās orientācijas, ādas krāsas, reliģiskās piederības dēļ. Gribas, zieniet, lai arī Latvija pietuvojas kaut kādai normalitātei.

Atbildēt

FKK

24.04.2018. 13:17

Vēlaties uzzināt Rinkēviča nākotnes perspektīvas?

Tikko uzzinājām Rinkēviča partijas Vienotības piedāvājumu vēlēšanām. Divos, trijos vārdos to var raksturot - “atsildīta veca zupa.” Partijas līderu saraksts ir, maigi izsakoties, nepārliecinošs. Neļaujoties vēlmju domāšanas ilūzijām - ir nospiedoši liela varbūtība, ka Vienotība tomēr nepārvarēs 5%. Iepriekš vēl varēja cerēt, ka notiks brīnums, bet ar ar Reiru un Straujumu kā “lokomotīvēm” … Stāsts ir beidzies diezgan droši.

Tas nozīmē, ka rudenī Rinkēvičs un kompānija zaudēs amatus ārlietu ministrijā. Viņu vietā ievāksies kāds ZZS vai Saskaņas politiķu komanda. Ņemot vērā, cik Rinkēviču necieš gan maskavieši, gan ventspilnieki, tad viņi nelaidīs garām iespēju publiskot visu iespējamo oficiāli pieejamo informāciju par Rinkēviča politisko tūrismu gadu garumā. (kaut gan maskaviešiem uz viņu nevajadzētu turēt ļaunu prātu - Rinkēvičs ir viens no tiem, kurš ar savu politisko mazspēju veicināja Vienotības bēdīgo norietu un tā nobruģēja ceļu maskaviešiem un ventspilniekiem uz varu.)

Ņemot vērā, ka diplomātiski arī nav nekādu spožu sasniegumu, tad Rinkēvičs savu atlikušo mūžu pavadīs pelēkā aizmirstībā, gremdējoties atmiņās, kā par nodokļu maksātāju naudu reiz apceļoja pasauli un uz globālās politikas operas skatuves bija trešā plāna kordziedātājs, kaut kur skatuves pašā dibenā.

Atbildēt

GTi

24.04.2018. 12:39

»

,

Ja jūs uzskatāt, ka Drēģerim nav piemērota izglītība (IR, 2 augstākās, lieliska kombinācija), ka viņš nemāk normāli rakstīt runas (MĀK) vai kā citādi nespēj pildīt savus profesionālos pienākumus, celiet šo informāciju gaismā. Ar pierādījumiem, lūdzu. Vērsieties pret iekšējām partiju rebēm, savējo iekārtošanu...


Ja jau Drēģerim ir visas Jūsu pieminētās profesionālās kvalitātes, tad viņam un ministram sen vajadzēja saprast, ka 


1)privāto un profesionālo attiecību jaukšana ir neprofesionāli un neētiski jebkurā gadījumā.

2) šādā vispirmām kārtām jau neprofesionāla rīcība diskreditē gan Ārlietu ministriju, gan valdību kopumā.

3) ņemot vērā Jūsu pieminētā Drēģera profesionālās kvalitātes viņam nebūtu problēmu atrast citu, savai kvalifikācijai atbilstošu darba vietu. Tas noņemtu jelkādi aizdomu šaubu, ka ministrs nespēj nošķirt privāto dzīvi no profesionālajiem pienākumiem, piedevām izmantojot nodokļu maksātāju līdzekļus.

4) Tik augsts politisks amats pieprasa daudz augstākus ētiskos un profesionālos standartus, kur nevar būt atrunas.

5) Piesaukt ministra orientāciju šajā gadījumā ir pašmērķīgi un nekādi nekalpo tolerances veicināšanai, jo šis fakts tiek izmantots, lai attaisnotu citādi profesionāli un ētiski nepieņemamu rīcību visaugstākajā politiskajā līmenī.

6) Visbeidzot ļoti subjektīva piebilde - Jūs minējāt, ka Drēģeris MĀK rakstīt runas. Ja godīgi, tad grūti atcerēties kādu no Rinkēviča runām, kura būtu izraisījusi rezonansi tieši domas dziļuma, plašuma un tālredzības dēļ. Grūti atcerēties kaut vienu runu, kura kaut mazliet varētu pretendēt uz politiskās retorikas prātā paliekošas vērtības statusu. Arī no izteiksmes, formas viedokļa - tādas runas Rinkēvičam grūti atcerēties. Vienīgais, kas patiešām izraisīja rezonansi bija viens twittera paziņojums. Tas tika nodēvēts par drosmīgu, kaut gan šī atzīšanās nāca PĒC vēlēšanām, nevis PIRMS vēlēšanām. Ja tas būtu noticis PIRMS vēlēšanām, tad tas būtu politiskas drosmes.

P.S. Jums slikti sanāk būt par Rinkēviča politisko advokātu. Pietiek.com rakstu varat izdrukāt un nosūtīt uz visām pasaules malām. Atbilde būs viena - saskaņā ar demokrātisku, atbildīgu valsts pārvaldes principiem - privātās dzīves nenodalīšana no profesionālo pienākumu pildīšanas ir neētiskā un neprofesionāla. Visaugstākajā politiskajā līmenī - bīstamā pretrunā ar valsts un sabiedrības interesēm

Atbildēt

,

24.04.2018. 12:10

Ja jūs uzskatāt, ka Drēģerim nav piemērota izglītība (IR, 2 augstākās, lieliska kombinācija), ka viņš nemāk normāli rakstīt runas (MĀK) vai kā citādi nespēj pildīt savus profesionālos pienākumus, celiet šo informāciju gaismā. Ar pierādījumiem, lūdzu. Vērsieties pret iekšējām partiju rebēm, savējo iekārtošanu. Bet jūs izvēlaties homofobisku uzbrukumu. Jūs iedodat labu kārti rokā ikvienam, kurš grib pierādīt, ka Latvijā homoseksuālus cilvēkus vajā un aizskar. Atliek izdrukāt šo (un citus jūsu portāla raksts) par ārlietu ministru, komentārus, kurus jūs nepapūlaties moderēt un, lūdzu, klaja naida runa, vēršanās pret amatpersonu viņa seksuālās orientācijas dēļ. Vēlreiz atgādinu, nav nekas pret to, ka tiek uzraktas nelikumības, bet ne šādā veidā.

Atbildēt

to GTi

24.04.2018. 11:47

Pievērsieties arī citām ministrijām. Tai pašai TM, kur Iesalnieks nu nekādi nebūtu tas kompetentākais un atbilstošākais amatam, ko ieņem. Papētiet Zemkopības ministriju. Ja jūs klaji uzbrūkat tikai vienai ministrijai un vienam ministram, turklāt spēlējot ar homofobijas kārti, kas arī civilizētās sabiedrībās ir absolūti nepieņemami, to var uzskatīt par vajāšanu.

Atbildēt

GTi

24.04.2018. 11:30

»

,

Pietiek.coms ir palicis kaut kādā trešās klases līmenī. ierauga Rinkēviču un uzreizi brēc: pediņš, pediņš. Dižais analītiskais žurnālists Lapsas kungs drīzāk varētu papētīt, kas ir pārējie ārlietu ministra padomnieki. Tas, ka Drēģeris brauc komandējumis līdzi, ir ok. Ārlietu ministriem vienmēr brauc...


Jūs jautājiet - "kādā veidā par padomnieci tika Sondore. Vai Reire." Te ir arī atbilde par Rinkēviča patieso būtību, arī šie gadījumi raksturo viņa profesionālo līmeni - viņš citas intereses liek augstāk par nepieciešamību nodrošināt ārlietu ministrijā augstu profesionālu līmeni. Drēģera gadījumā izvēli nosaka citi apsvērumi, Sondores vai Reires gadījumā - citi. Kopīgs ir tas, ka valsts un sabiedrības intereses ir pakārtotas. Un līdz ar to arī rezultāts ir likumsakarīgs - vājš.
Piedevām mēs labi apzināmies, ka minētie gadījumi ir tikai skaļākie, redzamākie.
Zanda Kalniņa-Lukaševica, Solvita Āboliņa - tās arī acīmredzamas politiskas izvēles. Es neapgalvoju, ka viņas būtu vissliktākās iespējamās, tā nav, atšķirībā no iepriekšminētajiem kliedzošajiem "kadriem", viņas pavisam nav zemē metamas - tomēr viņu nokļūšana minētajos amatos ir politiskās konjunktūras diktētas izvēles. Tās visas ir liecības par Rinkēviču.
Ar homofobiju te ir maz sakara. Drēģera gadījums ilustrē tikai visai banālo valsts līdzekļu izmantošanu privāto attiecību vajadzībām. Neatkarīgi no orientācijas, šādas lietas atbildīgas sabiedrības uzskata par galēji neētisku rīcību.

Atbildēt

Nja

24.04.2018. 11:29

Pēc visa spriežot, Lato Lapsa atkal ir nopirkts attiecīgu pakalpojumu sniegšanai.

Atbildēt

,

24.04.2018. 10:47

Pietiek.coms ir palicis kaut kādā trešās klases līmenī. ierauga Rinkēviču un uzreizi brēc: pediņš, pediņš. Dižais analītiskais žurnālists Lapsas kungs drīzāk varētu papētīt, kas ir pārējie ārlietu ministra padomnieki. Tas, ka Drēģeris brauc komandējumis līdzi, ir ok. Ārlietu ministriem vienmēr brauc līdzi preses pārstāvis (lai arī viņš murgainajā ministriju klasifikācijā tagad ir padomnieks, būtībā viņš ir tas, kas agrāk saucās preses sekretārs). Tie vienmēr pavada ministrus. Drēģeris arī nav slikts vai neprofesionāls preses sekretārs. Citās ministrijās ir galīgas nulles. Pat ja viņiem ar ministru saskan ne tikai darbā, ziniet, nu, who cares? Jūs gribējāt ar ārlietu ministru intīmas attiecības un esat greizsirdīgi, vai?
Drīzāk uzdodiet sev jautājumu, kādā veidā par padomnieci tika Sondore. Vai Reire. Un kādus tādus padomus, ko ārlietu ministrs nezinātu pats, šīs personas viņam var dot. Tur bija vajadzīgi spēcīgi ekonomisti vai starptautisko tiesību speciālisti, kas tiešām var uzlabot ministrijas darbu. Ministrs nevar zināt visu, bet nu ar tādiem padomniekiem kā viņam.... cik viņš pats var, tik ir. Uz citu ministru fona tas ir labi, bet ja padomnieki nebūtu partijas sponsoru un partijas biedru sievas, būtu labāk.

Atbildēt

Piebilde - Šeit neiet runa

24.04.2018. 08:25

Latviešu valodā tiešam - runa nekad nekur neiet!
Mācīsimies runāt un rakstīt latviski!!

Atbildēt

Grads

24.04.2018. 08:06

»

Viedoklis

Diemžēl daudziem komentētājiem trūkst tolerances. Kāpēc jaucamies cilvēka personīgā privātdzīvē? Katrs pavada savu brīvo laiku, vai privāto dzīvi kā grib. Vieni, vairākums, veido tradicionālu ģimeni, citi dzemdē bērnus un tad tos pamet, sit, vai pat nogalina. Citi izvēlas viendzimuma dzīves veidu. Kāpēc...


Šeit neiet runa par toleranci, bet likuma pārkāpumu. Kā būtu, ja kāda ministra (deputāta u.t.t.) sieva tiktu iecelta par "padomnieku" un ņemta visur līdz par valsts, t.i. mūsu naudiņām? Interešu konflikts, KNABs un pa pilno. A te pat informāciju slēps tāpēc ka gejs? Ar ko gejs labāks par normālu cilvēku? Viņš var tāpēc pārkāpt likumu un savu faktisko dzīvesbiedru uzturēt par valsts līdzekļiem?

Atbildēt

Me

24.04.2018. 07:37

Tagad viņi dibina Jauno vienotību, ha hā! Kariņš jau izmuldējies, ka Latvijā slikts sociālais nodrošinājums,- kas tad to ir tādu uztaisījis, ja ne viņi paši?! Respektīvi, nebalsojiet ne par Edgaru, ne par kādu citu no tā bara! Vislabākais - boikotēt vēlēšanas vispār!

Atbildēt

Jjk

24.04.2018. 06:32

Kroplis

Atbildēt

viesturs

24.04.2018. 06:21

Rinkēvičs vispār ņuhu pazaudējis. Nepietiek , ka atbalsta lielvalstu agresiju, tad vēl grib pofigā tērēt valsts naudu

Atbildēt

Ministra darba plāna apspriešana

24.04.2018. 04:23

- Uzbudināt vīrieti ir vieglāk par vieglu.
- Bet otrādi?
- Nu lai būtu otrādi, tad būs japapišās.

Atbildēt

Bnm

24.04.2018. 00:17

»

Lasītājam

Ir diezgan drošticams pamats uzskatīt, ka Kārlis Ulmanis bija gejs. Baumoja jau visa Rīga. Gan jau ne bez pamata. Ļoti pārtikušās Luksemburgas premjeministrs šobrīd ir gejs. Lai nu kurš tā plēstos par savu valsti. Pat ārzonas un netīras naudas gatavs piesegt. Īrijas premjerministrs ir gejs. Arī valstij...


Kas tā par propogandu noklusējot otru patiesības pusi? Īrijā klājās labi jau pirms 10 gadiem kad tas gejs vēl amatā nebija. Arī luxemburga allaž bijusi bagāts nostūris. Vai sākas kas līdzīgs kā nesen atpakaļ kad vēsturiskas personības sāka vilkt ārā no aizkapa piedēvējot tām homosexualitāti. Ja nevar apstrīdēt - tātad homosexuāls. Gejs vai lezbiete ir persona kurai nav līdz galam izveidojusies vai arī ir deformēta dzimumidentitāte dažādu iemeslu dēļ.

Atbildēt

Antiņam

23.04.2018. 23:14

»

Viedoklis

Diemžēl daudziem komentētājiem trūkst tolerances. Kāpēc jaucamies cilvēka personīgā privātdzīvē? Katrs pavada savu brīvo laiku, vai privāto dzīvi kā grib. Vieni, vairākums, veido tradicionālu ģimeni, citi dzemdē bērnus un tad tos pamet, sit, vai pat nogalina. Citi izvēlas viendzimuma dzīves veidu. Kāpēc...


Ja gejs bāzīsies virsū tavam pusaugu dēlam vai lezbiete meitai, ar mērķi viņu pavest,vai tev būs pret viņu tolerance? Izskatās tu nezini kā tas viss notiek reālajā dzīvē, nezinošais "abstraktā humānisma apoliģēts" :)

Atbildēt

Viedoklis

23.04.2018. 22:53

Diemžēl daudziem komentētājiem trūkst tolerances. Kāpēc jaucamies cilvēka personīgā privātdzīvē? Katrs pavada savu brīvo laiku, vai privāto dzīvi kā grib. Vieni, vairākums, veido tradicionālu ģimeni, citi dzemdē bērnus un tad tos pamet, sit, vai pat nogalina. Citi izvēlas viendzimuma dzīves veidu. Kāpēc mēs gribam pamācīt šos cilvēkus, ja vien viņi nav iesaistīti bērnu vajāšanā, vai nemaksā uzturlīdzekļus, vai sit savus bērnus, kropļo tos?

Atbildēt

Tu esi pats lielākais fantazētājs

23.04.2018. 22:42

»

jautājums Laimonim

Sakiet, jūs bieži nododaties homoerostiskā fantāzijām? Varbūt laiks drusku paanalizēt sevi un atzīt savu patieso seksuālo orientāciju. Heteroseksuāli cilvēki, aplūkojot sabiedrībā pazīstamu geju fotogrāfijas, nemēdz nodoties fantāzijām par viņu intīmo dzīvi...


Dibenu Edža vienmēr labs kumosiņs kurā tauta draudzīgi vienojas lāstos. Nu kurš tad vēl labāks pretendents? Pārējie tikai zog, pamet vecās laulenes, mahinējas,viens un tas pats...a šitais kraupis publiski atzinies tādā neķītrā nodarbē kā p***ja šļūcināšanā di**ā pie tam vecim!!!Uzreiz pēc vēlēšanām! Absolūti neņemot vērā tendences un viedokļus un morāles normas šajā valstī! Un šāds kā tautas pārstāvis??!! Nodevība!!!Fuuuuuuuj!

Atbildēt

Nesaproti vai, tiešām?

23.04.2018. 22:03

»

atbilde_jūs nezināt

Jūs, redzu, lieliski pārzināt geju seksa tehnikas. Nez, kā tad tā? Laikam daudz laika veltāt šī jautājuma izpētei...


Tāmdēļ, ka viņa ir simpātiska ministre,Ekonomikas ministre, šahiste ar spožu prātu. Pret gudrām, inteliģentām sievietēm vīriešiem ir respekts un milzu bailes vienlaikus; a bet tas tur- atbaidošs peder*sts uz kuru izgāzt zaņķi, slikto garastāvokli, paspļaudīties,īsi sakot cilvēka daba.

Atbildēt

Vispār

23.04.2018. 21:41

»

Lasītājam

Ir diezgan drošticams pamats uzskatīt, ka Kārlis Ulmanis bija gejs. Baumoja jau visa Rīga. Gan jau ne bez pamata. Ļoti pārtikušās Luksemburgas premjeministrs šobrīd ir gejs. Lai nu kurš tā plēstos par savu valsti. Pat ārzonas un netīras naudas gatavs piesegt. Īrijas premjerministrs ir gejs. Arī valstij...


Bet izskanēja arī pretējas baumas - ka viņš bijis vairāku dāmu mīlnieks. Ka jaunības trauma liegusi kā vīrietim dibināt sakarus ar sievietēm. Arī ka viņa nelabvēļi izplatījuši baumas par viņa nobīdi . Vai arī ka viņam bijis ārlaulības dēls. Tagad tādi laiki- visiem grib piekabināt zilo birku.

Atbildēt

Nu bļa beidz!

23.04.2018. 21:34

»

jautājums Laimonim

Sakiet, jūs bieži nododaties homoerostiskā fantāzijām? Varbūt laiks drusku paanalizēt sevi un atzīt savu patieso seksuālo orientāciju. Heteroseksuāli cilvēki, aplūkojot sabiedrībā pazīstamu geju fotogrāfijas, nemēdz nodoties fantāzijām par viņu intīmo dzīvi...


Par kādu 'patieso' orientāciju tu tur gvelz? Par to,kas patiesībā ir dezorientācija? Orientācija eksistē tikai viena, visas pārējās ir dezorientācijas- uz savu dzimumu, bērniem, kustoņiem, līķiem.

Atbildēt

Lasītājam

23.04.2018. 20:44

Ir diezgan drošticams pamats uzskatīt, ka Kārlis Ulmanis bija gejs. Baumoja jau visa Rīga. Gan jau ne bez pamata. Ļoti pārtikušās Luksemburgas premjeministrs šobrīd ir gejs. Lai nu kurš tā plēstos par savu valsti. Pat ārzonas un netīras naudas gatavs piesegt. Īrijas premjerministrs ir gejs. Arī valstij neklājas slikti. Es drīzāk teiktu, ka tie ar pakuplu bērnu bariņu vērtējami drusku ar aizdomām kā politiķi. Tie būs tie, kas rausīs saviem bērniem, iekārtos viņus siltās vietās, shēmos un mahinēs, lai reizēm pat neapzinātā zemapziņas līmenī raustu savam klanam un pēcnācējiem.

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

23.04.2018. 20:44

Agrāk bija Kārlis Ulmanis , tagad komunists Bigmanis , agrāk Meierovics , tagad........?

Atbildēt

Lasītājs

23.04.2018. 20:32

Tā jau raksta, ka geji savas gejiskās intereses stāda augstāk par valsts un tautas interesēm. Īsto bērnu viņiem nav un tautas un valsts nākotne tāpēc tos neinteresējot.

Atbildēt

...

23.04.2018. 20:08

Normāli. Raimis jau arī par saviem kopīgajiem braucieniem ar Kazeku neizplūst. Ja citādi nevar, tad arī kundzi paņem līzdi. Rinkēvičs savukārt ņem papildus līdzi to pi pi pilde kāviņutursauc..

Atbildēt

atbilde_jūs nezināt

23.04.2018. 20:03

Jūs, redzu, lieliski pārzināt geju seksa tehnikas. Nez, kā tad tā? Laikam daudz laika veltāt šī jautājuma izpētei.
Nē, man jāsaka, es nemēdzu nodoties pārdomām par to, ko un kā seksā dara tas vai cits ministrs vai ministre. Atšķirībā no jums, kas tūliņ sāk uzbudināties, es tajā bildē redzu tikai un vienīgi ministru.
Sakiet, jums šādas domas nāk prātā tikai, skatoties uz ārlietu ministru? Vai par gultas tematiku aizdomājaties arī, aplūkojot sievieškārtas ministru (Reiznieces-Ozolas, piemēram) fotogrāfijas? Un ja nē, tad kāpēc nē?

Atbildēt

khmm

23.04.2018. 19:23

Izejošais Nr.? Datums?

Atbildēt

Mermunds

23.04.2018. 19:14

»

Vietējais

A.P. situāciju novērtējis precīzi. Lai gan tuvojas datu aizsardzības jaunie noteikumi. Tas būs laiks kad iestāsies pilnīga slepenība, neviens neko, ne par ko, nedrīkstēs zināt. It sevišķi par nodokļu naudas izniekošanu prezidentu, ministru un viņu pavadošo personu ekskursijām


Kā teica viens vīrietis citam trolejbusā, atbildei uz šādiem gājieniem no valsts puses esot jābūt iedzīvotāju sabotāžai un sīkām diversijām nolūkā vājināt un vēlāk - demontēt šādu prettautisku režīmu.

Atbildēt

janis

23.04.2018. 18:37

Kāds piemēs viņš var būt jaunai paaudzei,kad pieaugušiem ir riebums un kauns.

Atbildēt

Jaunā Vienotība

23.04.2018. 18:29

Pedarastiem pensiju nemaksāt,jo bērnu viņiem nav!

Atbildēt

jautājums Laimonim

23.04.2018. 17:53

Sakiet, jūs bieži nododaties homoerostiskā fantāzijām? Varbūt laiks drusku paanalizēt sevi un atzīt savu patieso seksuālo orientāciju. Heteroseksuāli cilvēki, aplūkojot sabiedrībā pazīstamu geju fotogrāfijas, nemēdz nodoties fantāzijām par viņu intīmo dzīvi.
Lasot komentārus pie rakstiem, kur figurē ārlietu ministrs, nākas secināt, ka viņš kaut kā ļoti uzbudina latentos homoseksuāļus, kas komentāros nododas tiešām reāli grafiskām fantāzijām.

Atbildēt

NashaRussia

23.04.2018. 17:47

Gomoseki

Atbildēt

Džonijs

23.04.2018. 17:36

Tā vien liekas,vai nu ārējo lietu pārvalde ir LATVIJAS,nav dzirdēta neviena prātīga un sakarīga doma,redzējums,centiens,panākums,vēlme.Tikai citu "graudu" odobrjamsj un centīgs melu atbalsts.

Atbildēt

Vietējais

23.04.2018. 16:55

A.P. situāciju novērtējis precīzi. Lai gan tuvojas datu aizsardzības jaunie noteikumi. Tas būs laiks kad iestāsies pilnīga slepenība, neviens neko, ne par ko, nedrīkstēs zināt. It sevišķi par nodokļu naudas izniekošanu prezidentu, ministru un viņu pavadošo personu ekskursijām.

Atbildēt

A.P.

23.04.2018. 16:11

Protams, pie pederasta var strādāt tikai muļķi - dotās izcili muļķīgās atbildes autori. Tauta/valsts, kurai ārpolitiku veido pederasti un nepārprotami muļķi, nevar gaidīt citu tautu/valstu cienīgu attieksmi. Nevar būt runa par patiesu cieņu. Iespējama ir vienīgi cieņas simulēšana, kas ir vēl lielāks pazemojums nekā atklāta valoda, pederastu un muļķu tautu/valsti nodēvējot pelnītos vārdos.

Atbildēt

Laimonis

23.04.2018. 16:02

Skatos uz pidermina bildi un domāju: kas gan viss tik taj mutē nav pabijis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...