Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NU, Pietieku lasītājam- latju Lapsai

30.12.2018. 13:49

tikai ZOOFĪLIJA prātā. Jebkura cita kopošanā forma - ienīsta un sveša.

Atbildēt

andris a

24.10.2018. 18:43

(bell)(bell)(bell)Sociologi-šodien 23.10.2018.g. Euronews garā raidījumā Turcijas prezidents Erdogans burtiski taisnojās par noslepkavoto Saudi Arābijas karalistes žurnālistu.TV Raidīumu skatījās simtiem miljoni skatītāju visā pasaulē. Šī semītu vardarbīgā žurnālista slepkavība-DIENAS LAIKĀ -PIE IESLĒGTIEM MSLīdzekļiem- atgādina, kā 2-divas māsiņas žīdenes/ gan centās...tad neveiksmīgi slēpt/ -faktiski nesen ! 1941.g.Latvijas valsts okupācijas sākumā- judokomunistu organizētā ČEKĀ spīdzināja-vilka nost nagus dzīviem latviešu pamattautas patriotiem. Un kas tad ir mainījies-, bet mainījies gan IR- tagad slepkavo SEMĪTI VIENS OTRU un VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.., LAI VEICAS!.un TURPMĀK LIEK CILVĒKUS PILNĪGĀ MIERĀ !.:))

Atbildēt

koko

22.10.2018. 13:20

Raksts ir galīgi jukuša safabricējums!
Ja liktu šoferu dēlus tad viņam patiktu, bet nu profesionāli cilvēki - nē! Latvieti attopies!

Atbildēt

Žulis

18.10.2018. 09:23

Es gan neesmu latviešu pederasts. Es esmu parastais latviešu deģenerāts- psihiski slims latviešu dzērāju kakājums, kas der tikai interneta pietaisīšanai.

Atbildēt

Edvīns Puķe

18.10.2018. 09:13

Pediņu kantora turētājs....

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.10.2018. 17:48

»

Žulis

Tas ir mans laiks -latviešu jaunā deģenerāta laiks. Jo latvieši stulbāki, jo man labāk. Es jūtos psihiski normāls, kaut gan vācieši mani momentā likvidētu kā nekur nederīgu kropli. Bet pie latviešiem es esmu varonis, jo latvieši visi ir varoņi Merķeļa, Staļina, Alfrēda Rozenberga, Baltā nama, Kremļa...


Priedīšpap,- ak tūkstošveidi! - tavas performances nudien sāk atkārtoties.

Ja atmiņa tev netur, atgādināšu - jautājums bija par čomu būšanu attīstītajā sociālismā. A tu par portāla pievemšanu te performē, turklāt nikus zogot.

Kur iemācījies zagt? Arī attīstītajā sociālismā? Jā, toreiz arī zaga uz nebēdu. Manam priekšnieķelim "Kompresorā" bija portfelis. Droši vien tev tajā laikā arī bija portfelis, ne? Nu lūk! Priekšnieķelis bija speciāli izgatavojis metāla kannu, kas perfekti derēja iekšā portfelī, un kannā katru dienu nesa ārā no rūpnīcas benzīnu. Katru dienu pa kādiem 5 litriem. Mēnesī sanāca ap 100. Jo taču - kas piederēja tautai, tas piederēja visiem!

Lai tev jauks vakars, Priedīšpap! Zinu jau zinu - tev kā ateistam (komunistiem visiem bija jābūt ateistiem!) bausļi nebija jāzina, un tālab "Tev nebūs zagt" tev ir tukša skaņa. Tak vienalga lai jauks vakars!

Atbildēt

Žulis

17.10.2018. 15:18

»

Pomeranču Vainadziņš

Priedīšpap, attīstītajā sociālismā pederastija arī zēla un plauka - protams, ne atklātā veidā. Šiem bija savas slēgtās "brālības". Man un Tev to droši vien nesaprast, tak cilvēks no tās perversiju dabas nekur laikam nevar aiziet pat ja draud krimināls...


Tas ir mans laiks -latviešu jaunā deģenerāta laiks. Jo latvieši stulbāki, jo man labāk. Es jūtos psihiski normāls, kaut gan vācieši mani momentā likvidētu kā nekur nederīgu kropli. Bet pie latviešiem es esmu varonis, jo latvieši visi ir varoņi Merķeļa, Staļina, Alfrēda Rozenberga, Baltā nama, Kremļa, Vindzoras pils skatījumā. Es esmu lielākais šī portāla pievēmējs. Par to mani ciena, jo latvieši ciena tikai cilvēciskos izdzimteņus, kurus pat likvidēt negribas, lai nesmērētu ap mēsliem rokas.

Atbildēt

bnf

17.10.2018. 12:09

»

Pietiek lasītājs

Tak šis raksts ir pilnīgas muļķības...


Merka neesamiba ari atspogulo rinkas darbibu ministrija. Ko devusi strategiska partneriba ar asv? Labak dzivojam? Ak ja, seit automatiski neatkaribas riski un rietumu vertibu ieviesana!
Eiropas savieniba Latvijas zemniekiem konkreti ko ir "izsitis" rinkevics? Strategisko partneribu un rietumu vertibas? A veders tukss, nbet mums rietumu vertibas! Pastalam karina makaronus uz ausim glumie tipi, ka rinka, un nav brinums, ka ticam nez kadiem strategiskiem partneriem, kuri appis citadeles bankas lieta, un mistiskam rietumu vertibam!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.10.2018. 10:03

»

spēj ļerkštēt tikai kāds jaunais latviešu izdzimtenis, kurš nezina par supernaidīgo attieksmi pret pederastiem PSRS. Pajautājiet pederastam Birkavam, kā viņam klājās padomju laikā. Tikai latviešu smirdošajā "brīvvalstī" pederasti kļuva cienījamas personas ar kropli streipu un vvf dēlu priekšgalā. Tagad...


Priedīšpap, attīstītajā sociālismā pederastija arī zēla un plauka - protams, ne atklātā veidā. Šiem bija savas slēgtās "brālības". Man un Tev to droši vien nesaprast, tak cilvēks no tās perversiju dabas nekur laikam nevar aiziet pat ja draud krimināls.

Aber "čomu būšana" laikam nebija domāta par pederastiem. Attīstītajā sociālismā vispārējā deficīta apstākļos čomu būšana bija noteicošais faktors, lai koka rubļus varētu, kā saka, atprečot. Arī lai varētu iekārtoties siltā vietiņā plāno galdiņu urbt - uz mata tāpat kā tagad.

Atbildēt

Dzirdes apmāns

17.10.2018. 09:39

Galvenais, ka Rinkēvičam ir tikpat labi nostādīta balss kā Rimšēvičam. Un ar to manipulē. Tautai patīk klusi un pārliecinoši runātāji.

Atbildēt

ha-ha

17.10.2018. 09:02

»

Ir gan

Bet kamēr Brigmaņi, Lembergi, Reiri u.c.dinozauri no tā režīma turpinās būs politikā, čomu būšanas sērga turpināsies


Okupācijas režīma komsorgi,partorgi,čekas aģenti joprojam ir topā.Ekonomiskai diversijai pret valsti izmantotais OIK projekts netiek pārtraukts,jo varot ciest diversanti.Kremļa propogandas pavairošanai tiek izmantots Lattelekoms.Arī neloģiskā un absurda ņemšanas ar pašu radīto un akceptēto saskaņu ir nenoliedzama pretvalstiska un antidemokrātiska kņada,kura norāda uz dīvainu izpratni par valsts drošību un reputāciju.

Atbildēt

jautaajums

17.10.2018. 07:34

»

kaķis

Rimšēvičs vai Rinkēvičs, kāda starpība. Ticiet vien ticiet raksta autoram, kam vienalga, par kādu personāžu runa


Kāda atšķirība , pederasts Rinkevičs vai augļotāju patašors Rimševičs , deģenerāti.

Atbildēt

zaglers

17.10.2018. 06:42


Rinkevič no Zagler muļķu bandas

Atbildēt

zed

17.10.2018. 00:24

Arlietu ministrija-nekompetentu klīnisku idiotu ,geju un lezbiešu perēklis! Jāizdzenā!

Atbildēt

kaķis

16.10.2018. 22:49

Rimšēvičs vai Rinkēvičs, kāda starpība. Ticiet vien ticiet raksta autoram, kam vienalga, par kādu personāžu runa.

Atbildēt

Ir gan

16.10.2018. 22:34

»

Jānis

Tā ir attīštītā sociālisma un PSKP ievazātā sērga -"čomu būšana


Bet kamēr Brigmaņi, Lembergi, Reiri u.c.dinozauri no tā režīma turpinās būs politikā, čomu būšanas sērga turpināsies.

Atbildēt

:)))

16.10.2018. 22:32

Ne ar ko šis ministrs nav izcēlies, Eiropā nekas nav dzirdēts. Reire izliekas par diplomātijas speciālisti, bet sanāk tā visai vāji, pa vienkāršo, padomiski.

Atbildēt

hmm

16.10.2018. 20:49

Bet ko tad J;us no viņa gaidījāt?

Atbildēt

kļimoviča aita

16.10.2018. 20:41

»

Pietiek lasītājs

Tak šis raksts ir pilnīgas muļķības...


Taktiskie mērķi - palielināt VAZELĪNA krājumus valstī.

Stratēģiskais PEDAIŅA mērķis - IEBĀZT VAZELĪNU SEV PAKAĻĀ!

Atbildēt

Pietiek lasītājs

16.10.2018. 20:05

Tak šis raksts ir pilnīgas muļķības.
Lai vispār varētu sākt vērēt ārlietu ministra darbu, sākumā jāzin mērķi, tad mērķi jāsalīdzina ar rezultātiem.
Kāda starpība ko ministrs aicina savā komandā, ja vien mērķi tiek sasniegti. Ministrs atbild par mērķu sasniegšanu. Nezinot mērķus, neņemot tos vērā, kautko vērtēt? Tas ir tīrs baura līmenis.
Mērķi? Kādi tad ir mūsu mērķi? Labākajā gadījumā jums pateiks Krievijas agresijas novēršana.
Bet redziet, ārlietu mērķus nevar noteikt atrauti no mūsu valsts pastāvēšanas mērķiem. Tādi arī nav noteikti.
Piemēram, ķīnieši simtiem gadu atpakaļ teica tā - stratēģija bez taktitkas ir ilgākais ceļš uz uzvaru, taktika bez stratēģijas ir bezjēdzīga stostīšanās pirms zaudējuma.
Stratēģija ir mērķi > 50+ gadi. Taktika ir mērķi, lai sasniegtu ilgtermiņa mērķus.
Tātad ārlietu mērķi tiek noteikti atbilstoši ilgtermiņa mērķiem.
Ja mēs iedomājamies mūsu iespējamos mērķus, intereses, tad ko tieši Rinkēvičš ir sasniedzis? Kādas mūsu intereses ir aizstāvējis sarežģītās situācijās? Nosauciet kaut vienu piemēru pa visiem gadiem?
Man iegūtie rezultāti drīzāk izskatās pēc kriminālnoziegumiem.

Atbildēt

kļimoviča aita

16.10.2018. 18:44

Ir jābūt PEDAINIM, lai pilnā mērā spētu novērtēt fotogrāfijā redzamā PEDAIŅA SKAISTUMU !

Atbildēt

zoss

16.10.2018. 18:30

Protams, lielie pakaļas caurumi satraukušies. Zanda Kalniņa-Lukaševica ir politiķe ar teologa izglītību, nenormāla Sorosiste

Atbildēt

16.10.2018. 17:33

»

Jānis

Tā ir attīštītā sociālisma un PSKP ievazātā sērga -"čomu būšana


spēj ļerkštēt tikai kāds jaunais latviešu izdzimtenis, kurš nezina par supernaidīgo attieksmi pret pederastiem PSRS. Pajautājiet pederastam Birkavam, kā viņam klājās padomju laikā. Tikai latviešu smirdošajā "brīvvalstī" pederasti kļuva cienījamas personas ar kropli streipu un vvf dēlu priekšgalā. Tagad pederastu partijas ir vēmekļiem latviešiem, ārlietu ministrs ir pederasts.

Atbildēt

jards

16.10.2018. 15:39

Šis ministrs ir nodarījis simtiem miljonu zaudējumus valstij ar dažādām savām "iniciatīvām" vai bezdarbību..

Atbildēt

Arturs Nagliņš

16.10.2018. 14:27

Tā ir planetāra mēroga patiesība - pederasti ir ļoti konsolidēta šķirne. Nav gaidāms, ka latviešu kropļu bedrē tas tā varētu nebūt un šo viepli neviens mēsls neaizstāvētu. Latvieši vispār aizstāv tikai savus mēslus. Tā gan ir tikai lokāla mēroga patiesība.

Atbildēt

Politisko pidarasu

16.10.2018. 14:01

kantoris Rinkevičs.

Atbildēt

suns

16.10.2018. 13:54

Valdošajiem bļodlaižiem vajadzētu ņemt vērā saimnieku prioritāšu maiņu, vecais boss Obama centīgi aizstāvēja pederastus padarot šo izvirtību par valsts demokrātijas rādītāju, Tramps savukārt iztrieca pidorus no Baltā nama, laiks arī mūsu grīdas lupatām mainīt savu attieksmi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...