Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NU, Pietieku lasītājam- latju Lapsai

30.12.2018. 13:49

tikai ZOOFĪLIJA prātā. Jebkura cita kopošanā forma - ienīsta un sveša.

Atbildēt

andris a

24.10.2018. 18:43

(bell)(bell)(bell)Sociologi-šodien 23.10.2018.g. Euronews garā raidījumā Turcijas prezidents Erdogans burtiski taisnojās par noslepkavoto Saudi Arābijas karalistes žurnālistu.TV Raidīumu skatījās simtiem miljoni skatītāju visā pasaulē. Šī semītu vardarbīgā žurnālista slepkavība-DIENAS LAIKĀ -PIE IESLĒGTIEM MSLīdzekļiem- atgādina, kā 2-divas māsiņas žīdenes/ gan centās...tad neveiksmīgi slēpt/ -faktiski nesen ! 1941.g.Latvijas valsts okupācijas sākumā- judokomunistu organizētā ČEKĀ spīdzināja-vilka nost nagus dzīviem latviešu pamattautas patriotiem. Un kas tad ir mainījies-, bet mainījies gan IR- tagad slepkavo SEMĪTI VIENS OTRU un VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.., LAI VEICAS!.un TURPMĀK LIEK CILVĒKUS PILNĪGĀ MIERĀ !.:))

Atbildēt

koko

22.10.2018. 13:20

Raksts ir galīgi jukuša safabricējums!
Ja liktu šoferu dēlus tad viņam patiktu, bet nu profesionāli cilvēki - nē! Latvieti attopies!

Atbildēt

Žulis

18.10.2018. 09:23

Es gan neesmu latviešu pederasts. Es esmu parastais latviešu deģenerāts- psihiski slims latviešu dzērāju kakājums, kas der tikai interneta pietaisīšanai.

Atbildēt

Edvīns Puķe

18.10.2018. 09:13

Pediņu kantora turētājs....

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.10.2018. 17:48

»

Žulis

Tas ir mans laiks -latviešu jaunā deģenerāta laiks. Jo latvieši stulbāki, jo man labāk. Es jūtos psihiski normāls, kaut gan vācieši mani momentā likvidētu kā nekur nederīgu kropli. Bet pie latviešiem es esmu varonis, jo latvieši visi ir varoņi Merķeļa, Staļina, Alfrēda Rozenberga, Baltā nama, Kremļa...


Priedīšpap,- ak tūkstošveidi! - tavas performances nudien sāk atkārtoties.

Ja atmiņa tev netur, atgādināšu - jautājums bija par čomu būšanu attīstītajā sociālismā. A tu par portāla pievemšanu te performē, turklāt nikus zogot.

Kur iemācījies zagt? Arī attīstītajā sociālismā? Jā, toreiz arī zaga uz nebēdu. Manam priekšnieķelim "Kompresorā" bija portfelis. Droši vien tev tajā laikā arī bija portfelis, ne? Nu lūk! Priekšnieķelis bija speciāli izgatavojis metāla kannu, kas perfekti derēja iekšā portfelī, un kannā katru dienu nesa ārā no rūpnīcas benzīnu. Katru dienu pa kādiem 5 litriem. Mēnesī sanāca ap 100. Jo taču - kas piederēja tautai, tas piederēja visiem!

Lai tev jauks vakars, Priedīšpap! Zinu jau zinu - tev kā ateistam (komunistiem visiem bija jābūt ateistiem!) bausļi nebija jāzina, un tālab "Tev nebūs zagt" tev ir tukša skaņa. Tak vienalga lai jauks vakars!

Atbildēt

Žulis

17.10.2018. 15:18

»

Pomeranču Vainadziņš

Priedīšpap, attīstītajā sociālismā pederastija arī zēla un plauka - protams, ne atklātā veidā. Šiem bija savas slēgtās "brālības". Man un Tev to droši vien nesaprast, tak cilvēks no tās perversiju dabas nekur laikam nevar aiziet pat ja draud krimināls...


Tas ir mans laiks -latviešu jaunā deģenerāta laiks. Jo latvieši stulbāki, jo man labāk. Es jūtos psihiski normāls, kaut gan vācieši mani momentā likvidētu kā nekur nederīgu kropli. Bet pie latviešiem es esmu varonis, jo latvieši visi ir varoņi Merķeļa, Staļina, Alfrēda Rozenberga, Baltā nama, Kremļa, Vindzoras pils skatījumā. Es esmu lielākais šī portāla pievēmējs. Par to mani ciena, jo latvieši ciena tikai cilvēciskos izdzimteņus, kurus pat likvidēt negribas, lai nesmērētu ap mēsliem rokas.

Atbildēt

bnf

17.10.2018. 12:09

»

Pietiek lasītājs

Tak šis raksts ir pilnīgas muļķības...


Merka neesamiba ari atspogulo rinkas darbibu ministrija. Ko devusi strategiska partneriba ar asv? Labak dzivojam? Ak ja, seit automatiski neatkaribas riski un rietumu vertibu ieviesana!
Eiropas savieniba Latvijas zemniekiem konkreti ko ir "izsitis" rinkevics? Strategisko partneribu un rietumu vertibas? A veders tukss, nbet mums rietumu vertibas! Pastalam karina makaronus uz ausim glumie tipi, ka rinka, un nav brinums, ka ticam nez kadiem strategiskiem partneriem, kuri appis citadeles bankas lieta, un mistiskam rietumu vertibam!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.10.2018. 10:03

»

spēj ļerkštēt tikai kāds jaunais latviešu izdzimtenis, kurš nezina par supernaidīgo attieksmi pret pederastiem PSRS. Pajautājiet pederastam Birkavam, kā viņam klājās padomju laikā. Tikai latviešu smirdošajā "brīvvalstī" pederasti kļuva cienījamas personas ar kropli streipu un vvf dēlu priekšgalā. Tagad...


Priedīšpap, attīstītajā sociālismā pederastija arī zēla un plauka - protams, ne atklātā veidā. Šiem bija savas slēgtās "brālības". Man un Tev to droši vien nesaprast, tak cilvēks no tās perversiju dabas nekur laikam nevar aiziet pat ja draud krimināls.

Aber "čomu būšana" laikam nebija domāta par pederastiem. Attīstītajā sociālismā vispārējā deficīta apstākļos čomu būšana bija noteicošais faktors, lai koka rubļus varētu, kā saka, atprečot. Arī lai varētu iekārtoties siltā vietiņā plāno galdiņu urbt - uz mata tāpat kā tagad.

Atbildēt

Dzirdes apmāns

17.10.2018. 09:39

Galvenais, ka Rinkēvičam ir tikpat labi nostādīta balss kā Rimšēvičam. Un ar to manipulē. Tautai patīk klusi un pārliecinoši runātāji.

Atbildēt

ha-ha

17.10.2018. 09:02

»

Ir gan

Bet kamēr Brigmaņi, Lembergi, Reiri u.c.dinozauri no tā režīma turpinās būs politikā, čomu būšanas sērga turpināsies


Okupācijas režīma komsorgi,partorgi,čekas aģenti joprojam ir topā.Ekonomiskai diversijai pret valsti izmantotais OIK projekts netiek pārtraukts,jo varot ciest diversanti.Kremļa propogandas pavairošanai tiek izmantots Lattelekoms.Arī neloģiskā un absurda ņemšanas ar pašu radīto un akceptēto saskaņu ir nenoliedzama pretvalstiska un antidemokrātiska kņada,kura norāda uz dīvainu izpratni par valsts drošību un reputāciju.

Atbildēt

jautaajums

17.10.2018. 07:34

»

kaķis

Rimšēvičs vai Rinkēvičs, kāda starpība. Ticiet vien ticiet raksta autoram, kam vienalga, par kādu personāžu runa


Kāda atšķirība , pederasts Rinkevičs vai augļotāju patašors Rimševičs , deģenerāti.

Atbildēt

zaglers

17.10.2018. 06:42


Rinkevič no Zagler muļķu bandas

Atbildēt

zed

17.10.2018. 00:24

Arlietu ministrija-nekompetentu klīnisku idiotu ,geju un lezbiešu perēklis! Jāizdzenā!

Atbildēt

kaķis

16.10.2018. 22:49

Rimšēvičs vai Rinkēvičs, kāda starpība. Ticiet vien ticiet raksta autoram, kam vienalga, par kādu personāžu runa.

Atbildēt

Ir gan

16.10.2018. 22:34

»

Jānis

Tā ir attīštītā sociālisma un PSKP ievazātā sērga -"čomu būšana


Bet kamēr Brigmaņi, Lembergi, Reiri u.c.dinozauri no tā režīma turpinās būs politikā, čomu būšanas sērga turpināsies.

Atbildēt

:)))

16.10.2018. 22:32

Ne ar ko šis ministrs nav izcēlies, Eiropā nekas nav dzirdēts. Reire izliekas par diplomātijas speciālisti, bet sanāk tā visai vāji, pa vienkāršo, padomiski.

Atbildēt

hmm

16.10.2018. 20:49

Bet ko tad J;us no viņa gaidījāt?

Atbildēt

kļimoviča aita

16.10.2018. 20:41

»

Pietiek lasītājs

Tak šis raksts ir pilnīgas muļķības...


Taktiskie mērķi - palielināt VAZELĪNA krājumus valstī.

Stratēģiskais PEDAIŅA mērķis - IEBĀZT VAZELĪNU SEV PAKAĻĀ!

Atbildēt

Pietiek lasītājs

16.10.2018. 20:05

Tak šis raksts ir pilnīgas muļķības.
Lai vispār varētu sākt vērēt ārlietu ministra darbu, sākumā jāzin mērķi, tad mērķi jāsalīdzina ar rezultātiem.
Kāda starpība ko ministrs aicina savā komandā, ja vien mērķi tiek sasniegti. Ministrs atbild par mērķu sasniegšanu. Nezinot mērķus, neņemot tos vērā, kautko vērtēt? Tas ir tīrs baura līmenis.
Mērķi? Kādi tad ir mūsu mērķi? Labākajā gadījumā jums pateiks Krievijas agresijas novēršana.
Bet redziet, ārlietu mērķus nevar noteikt atrauti no mūsu valsts pastāvēšanas mērķiem. Tādi arī nav noteikti.
Piemēram, ķīnieši simtiem gadu atpakaļ teica tā - stratēģija bez taktitkas ir ilgākais ceļš uz uzvaru, taktika bez stratēģijas ir bezjēdzīga stostīšanās pirms zaudējuma.
Stratēģija ir mērķi > 50+ gadi. Taktika ir mērķi, lai sasniegtu ilgtermiņa mērķus.
Tātad ārlietu mērķi tiek noteikti atbilstoši ilgtermiņa mērķiem.
Ja mēs iedomājamies mūsu iespējamos mērķus, intereses, tad ko tieši Rinkēvičš ir sasniedzis? Kādas mūsu intereses ir aizstāvējis sarežģītās situācijās? Nosauciet kaut vienu piemēru pa visiem gadiem?
Man iegūtie rezultāti drīzāk izskatās pēc kriminālnoziegumiem.

Atbildēt

kļimoviča aita

16.10.2018. 18:44

Ir jābūt PEDAINIM, lai pilnā mērā spētu novērtēt fotogrāfijā redzamā PEDAIŅA SKAISTUMU !

Atbildēt

zoss

16.10.2018. 18:30

Protams, lielie pakaļas caurumi satraukušies. Zanda Kalniņa-Lukaševica ir politiķe ar teologa izglītību, nenormāla Sorosiste

Atbildēt

16.10.2018. 17:33

»

Jānis

Tā ir attīštītā sociālisma un PSKP ievazātā sērga -"čomu būšana


spēj ļerkštēt tikai kāds jaunais latviešu izdzimtenis, kurš nezina par supernaidīgo attieksmi pret pederastiem PSRS. Pajautājiet pederastam Birkavam, kā viņam klājās padomju laikā. Tikai latviešu smirdošajā "brīvvalstī" pederasti kļuva cienījamas personas ar kropli streipu un vvf dēlu priekšgalā. Tagad pederastu partijas ir vēmekļiem latviešiem, ārlietu ministrs ir pederasts.

Atbildēt

jards

16.10.2018. 15:39

Šis ministrs ir nodarījis simtiem miljonu zaudējumus valstij ar dažādām savām "iniciatīvām" vai bezdarbību..

Atbildēt

Arturs Nagliņš

16.10.2018. 14:27

Tā ir planetāra mēroga patiesība - pederasti ir ļoti konsolidēta šķirne. Nav gaidāms, ka latviešu kropļu bedrē tas tā varētu nebūt un šo viepli neviens mēsls neaizstāvētu. Latvieši vispār aizstāv tikai savus mēslus. Tā gan ir tikai lokāla mēroga patiesība.

Atbildēt

Politisko pidarasu

16.10.2018. 14:01

kantoris Rinkevičs.

Atbildēt

suns

16.10.2018. 13:54

Valdošajiem bļodlaižiem vajadzētu ņemt vērā saimnieku prioritāšu maiņu, vecais boss Obama centīgi aizstāvēja pederastus padarot šo izvirtību par valsts demokrātijas rādītāju, Tramps savukārt iztrieca pidorus no Baltā nama, laiks arī mūsu grīdas lupatām mainīt savu attieksmi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...