Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu tak

21.09.2019. 14:34

Delīrijs,...Pujāts viņu sien trako kreklā

Atbildēt

Joske

21.09.2019. 13:37

Pujāta darbs ir jāpamet,jo robežapsardzes darbs ir zmā līmeni,jo no skatuves ir labāk nokāpt laikus,kamē nenosviež.

Atbildēt

Nesaka bet varbūt šnauc ar zālīti.

21.09.2019. 12:22

Nav kārtības valstī. Dzēroņas dienestā un kad pieķer slims. Gnaķ tādus uzmūžu no ieņemajiem amatiem. Dzēris piķerts tinies apkaunojums mundierim.

Atbildēt

TTT

21.09.2019. 07:01

»

hi hi

tu ar muitniekiem neko nejauc,iepazīsti kompetenci,tad bla bla bla


Ja redzi, ka blakus trīs sit vienu arī nav tavā kompetencē iejaukties? Tu esi zvērējis Latvijas valstij, vai jau aizmirsi.

Atbildēt

Bijusais

20.09.2019. 09:54

Nevis aiziet masu medijos dauds slep .robezsardze viena no pirmaem taja skaita.

Atbildēt

...

20.09.2019. 09:48

Bībelē ir teikts: kas ir bez grēka, lai pirmais met akmeni. Grēks ir ievēlēt Kātiņu un Levitu, kuri parakstījās par akcīzes nodokļa samazināšanu alkoholam, ļaujot tautai nodzerties. Grēks ir pieļaut valdībā ministrus, kas atņem skolniekiem brīvpusdienas. Nav labi, ka robežsargs dzer. Bet tās ir sekas kaut kam. Cēloņi ir citi. Latvijā nevalda tiesiskums. Valda bandīti, kas speciāli nodzurdina un nogalina spējīgākos. Diskusijai būtu jābūt,kā tiesāt Ivaru Godmani par noziegumiem pret latviešu tautu.

Atbildēt

cf

20.09.2019. 07:22

To Pujātu pirmo izmest. Zivs pūst no galvas !

Atbildēt

Valsts robežsardzes direktoram!

19.09.2019. 23:13

God. Valsts robežsardzes direktor G.Pujāta k-gs! Jūs, bet pirms tam Garbara k-gs cītīgi cenšaties visus pārkāpumus, noziedzīgus nodarījumus, ko paveic Valsts robežsardzes pakļautie darbinieki, cītīgi noslepenot, noklusēt no sabiedrības, no plašsaziņas līdzekļiem un sabiedrības. Tas pierāda, ka Jūs cenšaties noslēpt no sabiedrības un no augstākās politiskās vadības savu personīgu bezatbildību un nespēju vadīt tik nopietnu valsts iestādi, kāda ir Valsts robežsardze. Tāpēc Jums, G.Pujāta k-gs, godīgi atzīties, ka nespējāt vadīt dienestu un no amata atkāpties.
Savukārt iekšlietu ministram S.Ģirģena k-gam vajadzētu pārvarēt savu gļēvumu un ierosināt atlaist no Valsts robežsardzes direktora amata G.Pujātu. Ministram, kā politiķim, nav jābaidās rīkoties stingri un noteikti. Pretējā gadījumā peles staigās pa galdu, jo runcis nav spējis tos izķert.
Sabiedrība sagaida G. Pujāta un S. Ģirģena skaidrojumus un rīcību.

Atbildēt

To L

19.09.2019. 21:52

Ko darīt ja tāda valsts. Rīgas pārvaldē kapteinis atgriezās no komandējuma alkohola reibumā, pēc dažām stundām aizgāja uz slimības lapas. Veselības inspekcija atzina, ka ģimenes ārsts spēja atšķirt slimības simptomus no alkohola reiboņa. Tagad arī gaida, kad ārsti viņu norakstīs pensijā.

Atbildēt

Nu bet!

19.09.2019. 20:58

»

TTT

Robežsardze jau tāda butaforija kā lielākā daļa Latvijas iestāžu. Uz papīra esam, it kā strādājam, bet kontrabanda iet - cigaretes, degviela cisternām, alkohols "eksportam", zagtie auto. Atskaitēs par nedēļu tikai kādam nav dokumentu, kādam beigusies uzturēšanās atļauja, viltota polise utml...


Tieši tā! Kurš nevar pārvest degvielu, tas to atlej no dienesta transporta. Alko un cigas izubago vai izspiež no robežšķērsojošajiem, apkauno valsti kā vien spēj un prot. Mazie gariņi pa blociņam, pa buteļonkai, augša cisternām un konteineriem. Toties sodīti tiek vietējie sprīdīši, kuru pasēm beidzies termiņš.

Atbildēt

TTT

19.09.2019. 19:35

Robežsardze jau tāda butaforija kā lielākā daļa Latvijas iestāžu. Uz papīra esam, it kā strādājam, bet kontrabanda iet - cigaretes, degviela cisternām, alkohols "eksportam", zagtie auto. Atskaitēs par nedēļu tikai kādam nav dokumentu, kādam beigusies uzturēšanās atļauja, viltota polise utml.

Atbildēt

Andris

19.09.2019. 18:56

Tas ir ārkārtas gadijums, majoru Latvijā sodīs.

Atbildēt

+

19.09.2019. 18:47

»

Eglītis

Laikam būs lietojis kontrabandas spirķiku


+ uzsmekejis pa virsu kontrabandas cigaretes.

Atbildēt

!

19.09.2019. 18:45

ari apbrunoti patrioti medz saslimt.

Atbildēt

Aivija

19.09.2019. 17:54

Ko saka ienākumu deklarācija?

Atbildēt

nekādu bet

19.09.2019. 17:39

»

nu bet

Kā var neslimot?! Sevišķi jau šādā situācijā


Majoran tas jau jāzina ļoti labi.Bet-kurš nostučīja?

Atbildēt

Eglītis

19.09.2019. 17:13

Laikam būs lietojis kontrabandas spirķiku.

Atbildēt

nu bet

19.09.2019. 15:31

Kā var neslimot?! Sevišķi jau šādā situācijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....