Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris

16.06.2015. 18:39

Pāradresāts; Tagad aktuālie ir ''Lielie Projekti'' , kas ir vērsti pret Baltās rases cilvēkiem, pamatā Eiropā. Lai tie ''Varenie'', kas grib uzspiest pieņemt mums vēl pie 500 000-šiem, kas jau šeit dzīvo nelegāli Latvijas okupācijas rezultātā,no 1339.,1945.-1990.g. jaunus Afrikāņus utml. citas mentalitātes būtnes.. Zinām, ka katru gadu no 10-3000 mums ierodas Jaunie imigranti =t.s. Uztutēšanās atauju veidā, tas ir par naudu, kuras izcelsme arī nav pieprasīta. Tātad, lai TIE,,, kas grib šādu murgu izvērst, lai 1-nu gadu kādu tādu paņem pie sevis ģimēnē un 24 st. diennaktī ar vidokamerām TV rāda šo ''cirku'', būtu stipri interesanti.:))

Atbildēt

malacis

11.06.2015. 23:21

paklau, Lotār, mums jau viens Birkerta klucis Latvijā ir, varbūt vairāk nevajag?

Atbildēt

to Grantiņam

10.06.2015. 13:13

»

L.Grantiņš H-86

Interesanti gan, Levits, kurš bijis klāt visu šo nelietību legalizēšanai un kurš nav latvietis


Ah tad nav latvietis? Ko tu netaeksi!Ameriks,Urbanovičs,Turlajs un Co ir itkā latvieši nu un?Un tādu "latviešu"ir līdz riebumam,ieskaitot GAIĻUS,kuri apzaga Latviju un tad 2-us gadus burāja nestrādajot.20 "latviešu"arhitekti pret Birkertu.jo redz nepatīk piebūve,bet pēc kā izskatās un izkrop'
lo Rīgu tie lielveikalu būri?L.G.,kā ir kropli latvieši,tā arī žīdi,kā Ždanoka un Co,bet NEDRĪKST visu tautu nogānīt.Tā darīja Hitlers un Staļins.

Atbildēt

andris

05.06.2015. 16:37

Pāradresācija:(sun) Jūdu kristīgās baznīcas=pelēko humanoīdu rases= farizeju /mācītaju/ kārtējais uzbrukums baltās rases cilvēkiem, tie ir tie paši varmākas , slepkavas, zagļi un zombētāji, lai savas ""augstākās"" kastas vadoņiem izpilditu cilvēku pazemošanas rituālus un beigās savāktu visvērtīgākās dvēseles , ko izmantot jūdu farizeju labā mūsu Midgard Zemes paverdzināšanas projektā , kā arī kā savu kosmosa kuģu degvielai starpgalaktiskiem lidojumiem. Labi ka 3.06.----mūsu Vēja Māte izjauca pelēko humanoīdu globālam uzbrukumu caur savu pārstāvi Eg.Lev....Zināms, ka pat ieejot jebkurā kulta celtnē / baznīcā/ cilvēks enerģētiski ir iezombēts caur viņu maģiju. No visiem viņu rituāliem jebkuram baltās rases cilvēkam ir jābēg kā no uguns! Lai pastāvīgi esam Baltu Gaismā !(sun)

Atbildēt

Šalle

04.06.2015. 09:50

Birkerta izcilā arhitektūra jau ir sačakarējusi skatu uz pārdaugavu ar ar pelēko nenosakāmas domas celtni. Tagad vajag vēl sačakarēt otru krastu ar baltu piebūvi jau tā nojauacamam klucim. Okupācjas muzejam ir jāpārvācas uz Stūra māju! Pati māja jau ir kā muzeja eksponāts. Ideāls magnēts tūristiem. Vajag tik reklamēt. Vecrīgas sirds nav vieta melnam zārkam. Tas jau tagad kropļo skaisto Vecrīgu. Pāķi!

Atbildēt

Nu,

04.06.2015. 03:18

»

Ēdelweiss

par kādu okupaciju tas debiloīds Lotārs Sture tur muld..??? vai viņam iestajušas pēdejas mēnesreizes vai ari 20 prāta klīmakss. Okupācija ir tad, aj vienas vaslts armija, veicot kara darbības, pārņem citas suvernas valsts teritoriju... Bet, tie tavas pasugas gnīdas -latviesi , 1940 gada , pakalusot ...


... uzraksti taču vienu teikumu normālā latviešu valodā, tu, lielais vēstures speciālist! Kad Kremlī troļļiem prātu dalīja, tev laikam tāds skrejamais bija piemeties, ka tev pat tējkarote smadzeņu netika...
Nu tak startē uz vašu Rašu bez lielas kavēšanās!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

02.06.2015. 23:54

Interesanti gan, Levits, kurš bijis klāt visu šo nelietību legalizēšanai un kurš nav latvietis... .
http://tautastribunals.eu/?p=27153

Atbildēt

gribu zināt!

02.06.2015. 22:25

Kas ir tie ļaudis bildē? Varu pieņemt, ka vidū stāv Lotārs Stūre. Bet kāpēc te eksponētas arī divas sievietes? Un kāpēc dāma pa labi nav uzvilkusi kaut ko patriotisku, lai labāk iederētos kopējā noskaņā? Varbūt šī dāma fotogrāfijā ir kā simbols nesakarīgajai piebūvei, ko Lotārs tik ļoti grib piecelt esošajai muzeja ēkai?

Atbildēt

arturs

02.06.2015. 20:21

tie daudzie arhitekti iestājas pret neloģisku projektu. viņi uztraucas par to, lai Okupācijas muzejs būtu muzejs, nevis kārtējais Expo variants. arhitekti ir publiskojuši savus komentārus par to, ka nav vajadzīgs sadārdzināt piemiņas vietu izbūvējot sarežģītas un dārgas pazemes telpas un kaudzi ar ofisiem. vairāk jau izskatās, ka raksta autoram svilst naudiņas apgūšana...

Atbildēt

Praatniex

02.06.2015. 19:51

Šis plātīgais "zīmulis" nav pelnījis, lai šamējā murgojumus lasītu!

Atbildēt

nu gan

02.06.2015. 19:27

»

Vo

Oh, kā te padomju režīma troļļu ferma sašūmējusies...


jenot attopies,izbeidz vienreiz muldēt par "starptautisko atzīšanu".Kautreiz paskaties patiesas ziņas par Afganistānu,Balkāniem,Iraku,Lībiju,Sīriju,ukropiju kaut vai,kā dimantiki varēja izskalot tik ātri tavējo pelēko vielu!?

Atbildēt

Vo

02.06.2015. 19:19

Oh, kā te padomju režīma troļļu ferma sašūmējusies!
Nekādas okupācijas neesot bijis. Nekādas aktīvas karadarbības neesot bijis. Bez karadarbības nav okupācijas. Latvieši - gnīdas, Ulmanis NKVD aģents. Ievelc nu elpu, demagog, citādi, ka nepietaisi bikses aiz pārliekas centības te savas gudrības bārstot.
Palasi kaut meklētājā jēdziena skaidrojumu vārdam "okupācija", tad palasi par okupācijas fakta starptautisku atzīšanu attiecībā uz Latviju un aizej kaktā nokaunies!

Atbildēt

Gerberts Saldinātājs

02.06.2015. 18:49

kāpēc līdz šodienai šim nav dota kāda krusta medāļa,šis ir cietis un novērtējums!?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.06.2015. 17:05

Okupācijas meistar, kas izvēlējās sūro grūto dzīvi trimdā. Labāk izbaudi okupantu propogandu tur par tevi arī tiek runāts
https://youtu.be/oQDZJsp_vpo
https://youtu.be/0WScGdbicS4

Atbildēt

Ēdelweiss

02.06.2015. 16:52

»

Edge

"Jo, krītot okupācijas varai, pat nīstamākie režīma pakalpiņi apgrieza kažokus, piesprauda auseklīšus un kļuva paipuisīši, paliekot siltajās vietās. Arī vilks, mainot kažoku, savu dabu nemaina...


Izsaktās ka tu to saki par to sarkano fasistu-komunistu noziedzīga rezima priekapuišiem : Gunti Ūlmani, Andri Amēriku, Ūldi Sesku, arī mpar tām sarkano fasistu-komunistu noziedzīga rezīma priekameitām komS(j)UČKĀM Laimdotu Straujumu, Sandru Kalnieti, Ilzi Mucineici, ..........

Atbildēt

Ēdelweiss

02.06.2015. 16:47

par kādu okupaciju tas debiloīds Lotārs Sture tur muld..??? vai viņam iestajušas pēdejas mēnesreizes vai ari 20 prāta klīmakss. Okupācija ir tad, aj vienas vaslts armija, veicot kara darbības, pārņem citas suvernas valsts teritoriju... Bet, tie tavas pasugas gnīdas -latviesi , 1940 gada , pakalusot NKVD aģentam Kārlim Ūlmanim , neidarija nevienu šavienu, neizradīja nekādu bruņoro pretestību, jo arī PSRS armija meveica nekādas aktīvas karadarbības= nešava... Vienīgais, ka to ver saukt par aneksiju, bet Latvijas legitimā valdība acu pati parakstija dokumentus....

Atbildēt

02.06.2015. 16:39

Stūre, beidz slēpties aiz ģimenes.Beidz nekaunīgi ekspliatēt savu ģimeni savu iedomu mērķiem!

Atbildēt

1905

02.06.2015. 16:33

Trimdinieki dārgie, trimda jau sen kā beigusies, jo Latvija vairs nav PSRS sastāvā. Kāpēc nepametat ASV un nebraucat uz dārgo, mīļoto tēvzemi?Padzīvojiet te, tad Okupācijas muzejs būs prioritāšu saraksta pašā, pašā apakšgalā. Starp citu, okupācijas fakts ir strīdīgs jautājums un to viennozīmīgi tā dēvēt nevar.

Atbildēt

žults

02.06.2015. 16:24

lieliska iespēja pazīmēties, atrādot arī pārējos...
Tipa Brīnumu lauks: Izmantojot iespēju, grib nodot sveicienu Tētim, Mammai, Birutai, Askoldam, Sūnu ciemam un tautiešiem trimdā.
Vai paša pagalms ir sakopts?

Atbildēt

Edge

02.06.2015. 16:23

"Jo, krītot okupācijas varai, pat nīstamākie režīma pakalpiņi apgrieza kažokus, piesprauda auseklīšus un kļuva paipuisīši, paliekot siltajās vietās. Arī vilks, mainot kažoku, savu dabu nemaina."
====================================================
"Paldies" kažokmetējiem jāsaka arī 5. Saeimas apstiprinātajai valdībai - īpaši Latvijas Ceļa izvirzītajam tieslietu ministram. Bez "eiropeiski" civilizēto palīdzības jau Latviešu strēlnieku mezejs ne tiktu likvidēts - un likumprojekti par "kažokmetēju" lustrēšanu (ierobežojums ieņemt augstākus amatus) noraidīti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...