Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris

16.06.2015. 18:39

Pāradresāts; Tagad aktuālie ir ''Lielie Projekti'' , kas ir vērsti pret Baltās rases cilvēkiem, pamatā Eiropā. Lai tie ''Varenie'', kas grib uzspiest pieņemt mums vēl pie 500 000-šiem, kas jau šeit dzīvo nelegāli Latvijas okupācijas rezultātā,no 1339.,1945.-1990.g. jaunus Afrikāņus utml. citas mentalitātes būtnes.. Zinām, ka katru gadu no 10-3000 mums ierodas Jaunie imigranti =t.s. Uztutēšanās atauju veidā, tas ir par naudu, kuras izcelsme arī nav pieprasīta. Tātad, lai TIE,,, kas grib šādu murgu izvērst, lai 1-nu gadu kādu tādu paņem pie sevis ģimēnē un 24 st. diennaktī ar vidokamerām TV rāda šo ''cirku'', būtu stipri interesanti.:))

Atbildēt

malacis

11.06.2015. 23:21

paklau, Lotār, mums jau viens Birkerta klucis Latvijā ir, varbūt vairāk nevajag?

Atbildēt

to Grantiņam

10.06.2015. 13:13

»

L.Grantiņš H-86

Interesanti gan, Levits, kurš bijis klāt visu šo nelietību legalizēšanai un kurš nav latvietis


Ah tad nav latvietis? Ko tu netaeksi!Ameriks,Urbanovičs,Turlajs un Co ir itkā latvieši nu un?Un tādu "latviešu"ir līdz riebumam,ieskaitot GAIĻUS,kuri apzaga Latviju un tad 2-us gadus burāja nestrādajot.20 "latviešu"arhitekti pret Birkertu.jo redz nepatīk piebūve,bet pēc kā izskatās un izkrop'
lo Rīgu tie lielveikalu būri?L.G.,kā ir kropli latvieši,tā arī žīdi,kā Ždanoka un Co,bet NEDRĪKST visu tautu nogānīt.Tā darīja Hitlers un Staļins.

Atbildēt

andris

05.06.2015. 16:37

Pāradresācija:(sun) Jūdu kristīgās baznīcas=pelēko humanoīdu rases= farizeju /mācītaju/ kārtējais uzbrukums baltās rases cilvēkiem, tie ir tie paši varmākas , slepkavas, zagļi un zombētāji, lai savas ""augstākās"" kastas vadoņiem izpilditu cilvēku pazemošanas rituālus un beigās savāktu visvērtīgākās dvēseles , ko izmantot jūdu farizeju labā mūsu Midgard Zemes paverdzināšanas projektā , kā arī kā savu kosmosa kuģu degvielai starpgalaktiskiem lidojumiem. Labi ka 3.06.----mūsu Vēja Māte izjauca pelēko humanoīdu globālam uzbrukumu caur savu pārstāvi Eg.Lev....Zināms, ka pat ieejot jebkurā kulta celtnē / baznīcā/ cilvēks enerģētiski ir iezombēts caur viņu maģiju. No visiem viņu rituāliem jebkuram baltās rases cilvēkam ir jābēg kā no uguns! Lai pastāvīgi esam Baltu Gaismā !(sun)

Atbildēt

Šalle

04.06.2015. 09:50

Birkerta izcilā arhitektūra jau ir sačakarējusi skatu uz pārdaugavu ar ar pelēko nenosakāmas domas celtni. Tagad vajag vēl sačakarēt otru krastu ar baltu piebūvi jau tā nojauacamam klucim. Okupācjas muzejam ir jāpārvācas uz Stūra māju! Pati māja jau ir kā muzeja eksponāts. Ideāls magnēts tūristiem. Vajag tik reklamēt. Vecrīgas sirds nav vieta melnam zārkam. Tas jau tagad kropļo skaisto Vecrīgu. Pāķi!

Atbildēt

Nu,

04.06.2015. 03:18

»

Ēdelweiss

par kādu okupaciju tas debiloīds Lotārs Sture tur muld..??? vai viņam iestajušas pēdejas mēnesreizes vai ari 20 prāta klīmakss. Okupācija ir tad, aj vienas vaslts armija, veicot kara darbības, pārņem citas suvernas valsts teritoriju... Bet, tie tavas pasugas gnīdas -latviesi , 1940 gada , pakalusot ...


... uzraksti taču vienu teikumu normālā latviešu valodā, tu, lielais vēstures speciālist! Kad Kremlī troļļiem prātu dalīja, tev laikam tāds skrejamais bija piemeties, ka tev pat tējkarote smadzeņu netika...
Nu tak startē uz vašu Rašu bez lielas kavēšanās!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

02.06.2015. 23:54

Interesanti gan, Levits, kurš bijis klāt visu šo nelietību legalizēšanai un kurš nav latvietis... .
http://tautastribunals.eu/?p=27153

Atbildēt

gribu zināt!

02.06.2015. 22:25

Kas ir tie ļaudis bildē? Varu pieņemt, ka vidū stāv Lotārs Stūre. Bet kāpēc te eksponētas arī divas sievietes? Un kāpēc dāma pa labi nav uzvilkusi kaut ko patriotisku, lai labāk iederētos kopējā noskaņā? Varbūt šī dāma fotogrāfijā ir kā simbols nesakarīgajai piebūvei, ko Lotārs tik ļoti grib piecelt esošajai muzeja ēkai?

Atbildēt

arturs

02.06.2015. 20:21

tie daudzie arhitekti iestājas pret neloģisku projektu. viņi uztraucas par to, lai Okupācijas muzejs būtu muzejs, nevis kārtējais Expo variants. arhitekti ir publiskojuši savus komentārus par to, ka nav vajadzīgs sadārdzināt piemiņas vietu izbūvējot sarežģītas un dārgas pazemes telpas un kaudzi ar ofisiem. vairāk jau izskatās, ka raksta autoram svilst naudiņas apgūšana...

Atbildēt

Praatniex

02.06.2015. 19:51

Šis plātīgais "zīmulis" nav pelnījis, lai šamējā murgojumus lasītu!

Atbildēt

nu gan

02.06.2015. 19:27

»

Vo

Oh, kā te padomju režīma troļļu ferma sašūmējusies...


jenot attopies,izbeidz vienreiz muldēt par "starptautisko atzīšanu".Kautreiz paskaties patiesas ziņas par Afganistānu,Balkāniem,Iraku,Lībiju,Sīriju,ukropiju kaut vai,kā dimantiki varēja izskalot tik ātri tavējo pelēko vielu!?

Atbildēt

Vo

02.06.2015. 19:19

Oh, kā te padomju režīma troļļu ferma sašūmējusies!
Nekādas okupācijas neesot bijis. Nekādas aktīvas karadarbības neesot bijis. Bez karadarbības nav okupācijas. Latvieši - gnīdas, Ulmanis NKVD aģents. Ievelc nu elpu, demagog, citādi, ka nepietaisi bikses aiz pārliekas centības te savas gudrības bārstot.
Palasi kaut meklētājā jēdziena skaidrojumu vārdam "okupācija", tad palasi par okupācijas fakta starptautisku atzīšanu attiecībā uz Latviju un aizej kaktā nokaunies!

Atbildēt

Gerberts Saldinātājs

02.06.2015. 18:49

kāpēc līdz šodienai šim nav dota kāda krusta medāļa,šis ir cietis un novērtējums!?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.06.2015. 17:05

Okupācijas meistar, kas izvēlējās sūro grūto dzīvi trimdā. Labāk izbaudi okupantu propogandu tur par tevi arī tiek runāts
https://youtu.be/oQDZJsp_vpo
https://youtu.be/0WScGdbicS4

Atbildēt

Ēdelweiss

02.06.2015. 16:52

»

Edge

"Jo, krītot okupācijas varai, pat nīstamākie režīma pakalpiņi apgrieza kažokus, piesprauda auseklīšus un kļuva paipuisīši, paliekot siltajās vietās. Arī vilks, mainot kažoku, savu dabu nemaina...


Izsaktās ka tu to saki par to sarkano fasistu-komunistu noziedzīga rezima priekapuišiem : Gunti Ūlmani, Andri Amēriku, Ūldi Sesku, arī mpar tām sarkano fasistu-komunistu noziedzīga rezīma priekameitām komS(j)UČKĀM Laimdotu Straujumu, Sandru Kalnieti, Ilzi Mucineici, ..........

Atbildēt

Ēdelweiss

02.06.2015. 16:47

par kādu okupaciju tas debiloīds Lotārs Sture tur muld..??? vai viņam iestajušas pēdejas mēnesreizes vai ari 20 prāta klīmakss. Okupācija ir tad, aj vienas vaslts armija, veicot kara darbības, pārņem citas suvernas valsts teritoriju... Bet, tie tavas pasugas gnīdas -latviesi , 1940 gada , pakalusot NKVD aģentam Kārlim Ūlmanim , neidarija nevienu šavienu, neizradīja nekādu bruņoro pretestību, jo arī PSRS armija meveica nekādas aktīvas karadarbības= nešava... Vienīgais, ka to ver saukt par aneksiju, bet Latvijas legitimā valdība acu pati parakstija dokumentus....

Atbildēt

02.06.2015. 16:39

Stūre, beidz slēpties aiz ģimenes.Beidz nekaunīgi ekspliatēt savu ģimeni savu iedomu mērķiem!

Atbildēt

1905

02.06.2015. 16:33

Trimdinieki dārgie, trimda jau sen kā beigusies, jo Latvija vairs nav PSRS sastāvā. Kāpēc nepametat ASV un nebraucat uz dārgo, mīļoto tēvzemi?Padzīvojiet te, tad Okupācijas muzejs būs prioritāšu saraksta pašā, pašā apakšgalā. Starp citu, okupācijas fakts ir strīdīgs jautājums un to viennozīmīgi tā dēvēt nevar.

Atbildēt

žults

02.06.2015. 16:24

lieliska iespēja pazīmēties, atrādot arī pārējos...
Tipa Brīnumu lauks: Izmantojot iespēju, grib nodot sveicienu Tētim, Mammai, Birutai, Askoldam, Sūnu ciemam un tautiešiem trimdā.
Vai paša pagalms ir sakopts?

Atbildēt

Edge

02.06.2015. 16:23

"Jo, krītot okupācijas varai, pat nīstamākie režīma pakalpiņi apgrieza kažokus, piesprauda auseklīšus un kļuva paipuisīši, paliekot siltajās vietās. Arī vilks, mainot kažoku, savu dabu nemaina."
====================================================
"Paldies" kažokmetējiem jāsaka arī 5. Saeimas apstiprinātajai valdībai - īpaši Latvijas Ceļa izvirzītajam tieslietu ministram. Bez "eiropeiski" civilizēto palīdzības jau Latviešu strēlnieku mezejs ne tiktu likvidēts - un likumprojekti par "kažokmetēju" lustrēšanu (ierobežojums ieņemt augstākus amatus) noraidīti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...