Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Balts

14.06.2017. 00:25

Varas iestades ir sagrabushi lielako tiesu genetiski melnie ka mes redzam pasaule iet represijas parsvara pret genetiski blondiem cilvekiem,latvija tie juta strke utt,ar Trampu tas pats stasts...melnie alkst pec baltu miesas...laiks attirities no melniem parazitiem

Atbildēt

:)

06.06.2017. 18:51

»

HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES

HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES...


Ko tik te nesaraksta?!
Pirms pārpublicēt vecus tekstus, der painteresēties par to, vai visas rakstā pieminētās personas ir dzīvas.
Kādā veidā L.Grantiņa kungs iecerējis nogādāt uz sarunām ar NATO, ANO u.c. instanču darbiniekiem vēsturnieku Induli Roni? Ekshumēs viņa pīšļus, vai kā?

Atbildēt

777

29.05.2017. 14:55

»

kalniņa

Krievijas pilsoņu skaits vēl vairosies,kad Krievija izdos savas pases visiem, kas dzimuši PSRS un vēlas tās pilsonību. Krievu valodu latviešu jauniešiem neiemāca un viņi turpinās emigrēt.Vai no ši strupceļa vispār ir kāda izeja


Ari panemtu un Vairotu Pareizticigo Lapklajiba.
700 GADU Vacu kungu paklauti un 25gadus Latviju sorosid balelinu darbibas liek Uzslavu SSSR viena TAISNIBA.
Milicija ciena un bezmaksas medicina skola un nodrosinats darbs cienigas vecumdienas

Atbildēt

Janis pret Korupciju

29.05.2017. 14:50

»

RKB

Apkopējas dēls(Sparāns)atradis vietu, kur realizēt savus sapņus (SAB). Sapņus, kurus nevarēja realizēt bērnība, tagad realizē ar SAB apliecības palīdzību.Konsultē tirgus krāpnieku (Meļņiku), kura rokas mirkst jaunā cilvēka Maksima asinīs


Sparans Cigaresu razotnes un Naftas biznesa jumts iespejams ari Spirta nelegalo apriti 350t menesi (Iecavas,Kalsnavas,Daugavpils)
MUITAS PARVALDE dola.

Atbildēt

Maniaks

29.05.2017. 14:17

»

>>>

ES un ANO pienākums ir gādāt, lai viss latviešu tautai un Latvijas valstij nozagtais tiktu atdots atpakaļ...


Pilnīgas mulkības, tas ir mūsu pienākums savā valstī ieviest kārtību. Kā tas izdarāms, nevienu neinteresē, galvenais, lai formāli atbilst likumu prasībām. Nevienam citam tāda pienākuma nav. Uzvarētājus netiesā. Satversmē taču rakstīts, ka vara pieder tautai, ja latviešu tauta negrib, nespēj vai kā citādi atgūt, vai realizēt varu, neviens cits tās vietā to nevar izdarīt. Ir vnk infantīli sūdzēties, lai kāds cits palīdz to izdarīt.Cekisi un čekisti, demagoģijas un politiskā bandītisma izcilnieki to ļoti labi zin un saprot.. sen, čal, pa galvu neesat dabūjuši?

Atbildēt

iuris

29.05.2017. 10:12

»

Anna

Piekrītu, ka jāienāk godīgiem juristiem. Tikai kā? Godīgie nav ērti, tos neņem


Dzintars Rasnačs, Jānis Maizītis, Ēriks Kalnmeiers un Ivars Bičkovičs sargā čekas maisus un valsts izzadzējus. Ja valsts pastāv uz kolaborantu, t.i.noziedznieku bāzes,tad to nav iespējams mainīt bez ārējās palīdzības. Vispirms jau nodrošinot godīgas un caurspīdīgas vēlēšanas.

Atbildēt

Anna

29.05.2017. 10:05

»

par tiesisku valsti

Ne jau visi juristi ir nelieši. Irarī godīgi un zinoši juristi...


Piekrītu, ka jāienāk godīgiem juristiem. Tikai kā? Godīgie nav ērti, tos neņem.

Atbildēt

I.O.

29.05.2017. 09:58

Cēlonis postam ir tas, ka ienāca okupants un nostiprinājās mūsu zemē, istabās, pat dziļāk... Ka iebruka POSTĪTĀJS- KLEJOTĀJS. No 40. gada mēs tikām metodiski, mērķtiecīgi nīdēti. Ir iznīcināti gaišākie prāti un karstākās sirdis!
POSTĪTĀJS ir te JOPROJĀM kā vēzis mūsu organismā. Kā čaklu skudru mājā kāds daudzus gadus vandītu ar koku...
Mērķtiecīgi un gudri, jau kopš neatkarības deklarēšanas 1990. gadā, slepus un neuzkrītoši turpinās diversija pret Latviju- kā vājāko Baltijas posmu. Izmantojot kā ieroci, gan atklāti, gan slepeni- pelēko nelatvisko ekonomiku, kriminālās struktūras, atstāto 5 kolonnu, KGB aģentus, lielās sveštautiešu masas un atsevišķus vietējos- nodevējus.
- Dezorganizējot vietējo komercdarbību, ražošanu 90- tajos – pārņemšana, sadalīšana, izlaupīšana, rekets, tālākos gados- reiderisms.
- Diskreditējot valsts orgānus, tiesu sistēmu, šķeļot mūsu vienotību un pašapziņu.
- Radot ēnu ekonomiku- 80% uzņēmumi ir svešu, nelojālu Latvijai īpašnieku pārvaldījumā. Tie krīzi neizjūt un uz Latviešu legālo firmu un Latvijas valsts problēmām iedzīvojas.
Un tā metodiski un plānoti, kremļa kuratoru un ideologu neuzkrītošā kontrolē soli pa solim grauj valsti. Skalo pamatus.
- Ne bez svešas rokas savulaik tika aizmuguriski "uzmesta" Jaunā laika valdība, kas bija sākusi asāku pretošanos. Vietā sasēdās ielikteņi Slakteris, tad Kalvītis un uzplaukuma aizsākumi tika nograuti par labu Austrumu biznesam un Gazpromam. To laiku daudzi jau aizmirsuši diemžēl. Un naski ķengājas līdzi svešajiem par saviem, mūsu pašu cilvēkiem, kuri pūlas sasmelt nesasmeļamo...

Valstī 70 procentu privātfirmu, kur tuvu vai visās prasa runāt krievu valodā. Simtu simtiem tādu "kantoru" Rīgā un 5 lielākajās Latvijas pilsētās. Sekas- ļoti daudz pamattautas jaunieši masīvi tiek spiesti izbraukt meklēt darbu un iztiku svešumā. . Kopš 2009. gada Krievijas pilsoņu skaits Latvijā izaudzis par 60%. (Šlesera/ Kalvīša un līdzīgo darbības sekas).
Tas "MINORITET" labāk ir šeit iedzīvojies, kā pamattauta. Trojas zirgu savu Rīgā un 4 citās pilsētās viņi stumj uz mums jau pilnīgi atklāti.
Eiropā izplešas Krievijas organizētā noziedzība; tostarp arī Latvijā.

- sekas jau mēs protam saskatīt un aprakstīt, strīdēties par detaļām, kam atņemt, kam nedot. Vēlētos, lai pilsoņi vairāk padomātu un akcentētu cēloņus šādai situācijai, kurā mērķtiecīgi un ar viltu novesta ir Latvija un mūsu tauta. Tad arī rīcības virzieni un izglābšanās metodes būtu pašsaprotamas un skaidras.

Atbildēt

kalniņa

29.05.2017. 09:56

Krievijas pilsoņu skaits vēl vairosies,kad Krievija izdos savas pases visiem, kas dzimuši PSRS un vēlas tās pilsonību. Krievu valodu latviešu jauniešiem neiemāca un viņi turpinās emigrēt.Vai no ši strupceļa vispār ir kāda izeja?

Atbildēt

Velta

29.05.2017. 09:53

»

HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES

HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES...


Paldies Helsinki 86 par vērtējumu, ka mūsu nelaimes vakar, šodien un,ja nekavējoties neatjaunos tiesiskumu, vēl turpmākos gadus ir okupācijas sekas. Pēc 1990.gada 4.maijā varu saghrāba tā pati kompartijas un KGB nomenklatūra ar savien stukačiem, kura pārvaldīja un kaurai rokās bija svarīgākais instruments - informācija. Viņi visu noteica un turpina nopietni traucēt vai ietekmēt, braukājot pēc instriukcijas uz Maskavu vai tiekoties ar emisāriem, kuri, apejot valdību, tiekas ar izredzētām personām.

Atbildēt

RKB

29.05.2017. 09:45

Apkopējas dēls(Sparāns)atradis vietu, kur realizēt savus sapņus (SAB). Sapņus, kurus nevarēja realizēt bērnība, tagad realizē ar SAB apliecības palīdzību.Konsultē tirgus krāpnieku (Meļņiku), kura rokas mirkst jaunā cilvēka Maksima asinīs.

Atbildēt

xxx

29.05.2017. 08:57

Partijas «Saskaņa» Rīgas domes deputāta kandidāts Aleksejs Rosļikovs pērnā gada rudenī aizdomīgos apstākļos nonācis Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrības (LAPA) valdē, bet tagad šo posteni aktīvi izmanto priekšvēlēšanu aģitācijai pirms vēlēšanām, vēsta TV3 raidījums «Nekā personīga». Tā ir tikai redzamā Aisberga daļa, kā Kremli apkalpojošais personāls pārņem spēka struktūras NATO dalībvalstī Latvijā.

Atbildēt

HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES

29.05.2017. 08:46

HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES


Zaļš, tautastribunals.euLatvijas CTAG HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES.Latvijas cilvēktiesību grupa Helsinki-86 atkārtoti pieprasa NATO, ANO un ES apturēt Latvijas Republikas suverenitāti un attīrīt visas valdības iestādes no bijušajiem KGB darbiniekiem un viņu ielikteņiem, kuri darbojas Krievijas specdienestu vadībā.Latvijas armija ir “Trojas zirgs” NATO struktūrās. Pēc pirmā Krievijas signāla tā uzbruks Latvijā stacionētām NATO vienībām. Pie katra NATO uzticīga latviešu virsnieka ir pielikts likvidators, kurš trauksmes gadījumā nekavējoties nošaus attiecīgo NATO uzticīgo personu.Visas LR represīvās struktūras vada bijušie komunisti, KGB darbinieki un viņiem uzticīgi šo darbinieku pēcnācēji.Arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, premjerministrs Māris Kučinskis un Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, ir Maskavai uzticīgi cilvēki, kuri nāk no Ventspils mēra Aivara Lemberga aprindām.Aivars Lembergs, tāpat kā Rīgas mērs Nils Ušakovs, ir anti- NATO un anti- ES noskaņoti Putina partijas piekritēji. Aivars Lembergs komunists un KGB darbonis, kurš apzadzis Latviju miljardu apmēros. Nils Ušakovs noķerts spiegošanā par labu Krievijai, bet neskatoties uz to, turpina valdīt pār Rīgu.Latvijā ir ap 20 000 tūkstoši nelegālie kaujinieki, kuri darbojas dažādās apsardzes vienībās, kuras pilnībā nokomplektētas no bijušajiem krievu militāristu pēcnācējiem.NATO, pirms nav veikta Latvijas attīrīšana no Krievijas vadībā strādājošiem elementiem, nedrīkst apbruņot Latvijas armiju ar moderniem ieročiem, jo tie tiks vērsti pret NATO un atdoti Krievijai.Latvijā visu nosaka pagrīdes komunistiskā partija un bijušie KGB darbinieki, sarkanie nacisti, NATO, ES un ASV pretinieki.Pagrīdes komunistiskās partijas politbiroja locekļi: A. Borovkovs, I. Godmanis, A. Brigmanis, J. Savickis, G. Indriksons, E. Johansons, V. Kargins, A. Lembergs, A. Šķēle, A. Šlesers, A. Suharenko u.c. bijušie komunisti un KGB darbinieki.Visi šeit minētie, apzogot valsti un tautu, ir kļuvuši par miljonāriem un multi- miljonāriem.Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kas nav atvērusi savus KGB arhīvus un kurā visi KGB darbinieki ieņem augstus amatus. Latvijā atrodas globālā terorisma koordinācijas centrs.Helsinki- 86 dibinātājs Linards Grantiņš un represētais vēsturnieks- profesors Indulis Ronis pieprasa tikšanos ar ES, ANO, NATO un ASV vadošajām amatpersonām, lai liecinātu par noziegumiem, ko veic sarkanie nacisti pret latviešu tautu un Latvijas valsti.


LCTAG HELSINKI-86 dibinātājs un vadītājs L. Grantiņš29.03.2016

Atbildēt

>>>

29.05.2017. 08:43

»

Maniaks

Maz ticams, jo šie cits pret citu neliecinās nekad, ES prokuratūra nevar aizvietot LV amatpersonas ne tiesnešus, ne prokurorus, ne izmeklētājus, tikai apstrādāt LV iestāžu izsniegto informāciju - apsūdzību izvirzīšanai, visos veidos tiks traucēta gan informācijas ieguve, gan pierādījumu vākšana. Nemaz...


ES un ANO pienākums ir gādāt, lai viss latviešu tautai un Latvijas valstij nozagtais tiktu atdots atpakaļ.

To, ka Latvijas valsts ir “nozagta”, saka Maiks Hadsons, Volstrītas ekonomists un Kanzassitijas Misūri Universitātes profesors, kurš konsultējis daudzu pasaules valstu valdības un ANO.

Atbildēt

Maniaks

29.05.2017. 08:38

»

>>>

Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) priekšnieks Gatis Gudermanis un pašreizējais VP koledžas direktors Rauls Kviesītis (kuru bieži apmeklē Tālavs Jundzis, Dzintars Rasnačs, Ivars Bičkovičs, Aivars Borovkovs utt.) kurš arī savulaik vadīja ENAP, ir saistīti ar uzņēmumiem...


Maz ticams, jo šie cits pret citu neliecinās nekad, ES prokuratūra nevar aizvietot LV amatpersonas ne tiesnešus, ne prokurorus, ne izmeklētājus, tikai apstrādāt LV iestāžu izsniegto informāciju - apsūdzību izvirzīšanai, visos veidos tiks traucēta gan informācijas ieguve, gan pierādījumu vākšana. Nemaz nerunājot par Krievijas FSB atbalstu ar kriminālo struktūru iesaisti šiem noziedzniekiem. Šie noziedznieki pieķerti tūdaļ medijus informē, ka nevienu nevar atzīt par noziedznieku, kamēr to nav izdarījusi tiesa .. kas ir uz vienu roku ar šiem noziedzniekiem uzplečos.. Johansons raksta, ka pirmie " neatkarīgās Latvijas " pusē pārgāja tiesneši, tad prokurori utt.

Atbildēt

neklusēsim

29.05.2017. 08:34

»

Maniaks

Es ari redzēju to Panorāmas sižetu ar Maizīti, Kalnmeijeru un Mažvietu. Sākot filmēt, Mežmiets cēlās un gāja prom, filmētājs, cik var saprast, viņu atsēdināja, visi izskatījās samulsuši, visvairāk Borovkovs. Izskatījās, ka Maizītis atklāti ar šiem TV kadriem norāda, ka galvenais lēmējs ir Borovkovs, ...


Jānis Maizītis ir Latvijas mafiozās tiesu sistēmas veidotāja komunista Andra Guļāna ģimenes draugs. Tieši viņu laikā nošāva tiesnesi (arī komunistu, kurš daudz zināja) Jāni Laukrozi un vēlāk it kā pašnāvību izdarīja Laukrozes dēls (strādājis SAB). Superbagātie palikušie Maizītis, Guļāns un Borovkovs ir tiesājami par genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

tv

29.05.2017. 08:29

2015. gada 21. jūnijā Tv ziņoja, ka vairāk nekā pusgadu virsprokuroru Vilni Ulmi novērojis KNAB. Bijušas aizdomas par negodprātīgām šīs amatpersonas darbībām. Ulmis tika pieķerts kukuļa prasīšanā un viņu aizturēja. Kopā ar viņu arī Kriminālistikas pārvaldes vadītāju Uģi Araku. Vilnis Ulmis ir prokurors jau 18 gadus. Nekā personīga avoti tiesībsargu aprindās stāsta, ka Ulmja labi paziņas esot policisti Gatis Gudermanis, Uģis Araks un Rauls Kviesītis.

Atbildēt

Maniaks

29.05.2017. 08:29

»

l

Pietiek.com komentārs...


Es ari redzēju to Panorāmas sižetu ar Maizīti, Kalnmeijeru un Mažvietu. Sākot filmēt, Mežmiets cēlās un gāja prom, filmētājs, cik var saprast, viņu atsēdināja, visi izskatījās samulsuši, visvairāk Borovkovs. Izskatījās, ka Maizītis atklāti ar šiem TV kadriem norāda, ka galvenais lēmējs ir Borovkovs, kurš ar Godmani sāka veidot ar Maskavu Latvijas VDK. Johansons savā grāmatā interesanti dod zīmi - ka viņš lepojas, pievērš šim faktam uzmanību, ka sācis veidot pirmais Latvijas VDK, kas būtu neatkarīga no Maskavas, bet, ka viņam neuzticējās Maskava un pirmās pārrunas par Latvijas VDK veica ar viņu Borovkovs un Godmanis, Johansonam norādot, ka Maskavā jau Borovkovs un Godmanis visu sarunājuši.

Atbildēt

>>>

29.05.2017. 08:25

»

Maniaks

Saskatu vien ne tikai it kā muļķību, bet reālu Krievijas FSB diversiju pēdas. Tādi - Mīkliņa, Kalndreijers, Mežmiets tikai piesedz šos noziegumus. Normālā valstī nekas tāds nebūtu iespējams


Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) priekšnieks Gatis Gudermanis un pašreizējais VP koledžas direktors Rauls Kviesītis (kuru bieži apmeklē Tālavs Jundzis, Dzintars Rasnačs, Ivars Bičkovičs, Aivars Borovkovs utt.) kurš arī savulaik vadīja ENAP, ir saistīti ar uzņēmumiem, kas nodarbojas ar atkritumu un arī kontrabandas cigarešu iznīcināšanu, 2014.gada beigās rakstīja žurnāls "Ir". Cilvēki saprot, kas slēpjas aiz "cigarešu iznīcināšanas". Tagad ir 2017. gads. Kas mainījies? Nekas. Ceram, ka jaunizveidotā Eiropas Prokuratūra būs godīgāka un aizvilks šos bandītus uz cietumu.

Atbildēt

Maniaks

29.05.2017. 08:18

»

bespēcība

Patiesība......un tālāk.......nekas..esam bezspēcīgi.......un varam tikai noraudzīties uz šo visu farsu, kas notiek ar pielaižu sistēmu utt utt........un Čerņeckim ar saviem pakalpiņiem, tajā skaitā protams Prusaku, lai dievs piedod, cik daudz viņi nodarījuši pāri citiem un iznīcinājuši to karjeras...


Saskatu vien ne tikai it kā muļķību, bet reālu Krievijas FSB diversiju pēdas. Tādi - Mīkliņa, Kalndreijers, Mežmiets tikai piesedz šos noziegumus. Normālā valstī nekas tāds nebūtu iespējams.

Atbildēt

l

29.05.2017. 08:14

Pietiek.com komentārs:

Śodienas Panoràmà( katrs var atkàrtojumà noskatîties) spriežot par KNAB pretendentiem un par to pielaidi valsts noslèpumam, pie viena galda sèžam un spriežam redzami Mîkliña, Kalndreijers, Mežmiets un Aivars Borovkovs, bij. LPSR VDK virsnieks, ar kura lietvedîbu H 86 vadîtàju L. Grantiñu nosûtîja uz Centràlcietumu kriminàlo noziedznieku zonà, kur krimikiem liedza viñu aizstàvèt. Ćekas generàlis Johansons zavos memuàros precîzi noràda, kka Maskava viñamvairs kà LPSR VDK vadîtàjam neuzticèjàs, bet Latvijas VDK izveidi veidoja Godmanis un Borovkovs. 400 VDK darbinieki pàrgàja uz DP un SAB, śodien ar jaunu agentûru stràdà Krievijas FSB interesès, veicot politikas un ekonomikas diversijas aktus pret Latviju. Kamèr netiks par saviem noziegumiem notiesàti Borovkovs un Godmanis, Borovkovs un Godmanis turpinàs kopà ar bijuśiem cekistiem un ćekistiem graut Latvijas politisko un ekonomisko stabilitàti. Ne velti Borovkovs, Mežmiets, Mîkliña un Kalndreijers paślaik safabricè kriminàllietu pret H86 vadîtàju par LV iekàrtas grauśanas mèginàjumu.

Atbildēt

bespēcība

29.05.2017. 08:11

Patiesība......un tālāk.......nekas..esam bezspēcīgi.......un varam tikai noraudzīties uz šo visu farsu, kas notiek ar pielaižu sistēmu utt utt........un Čerņeckim ar saviem pakalpiņiem, tajā skaitā protams Prusaku, lai dievs piedod, cik daudz viņi nodarījuši pāri citiem un iznīcinājuši to karjeras (galvenais ierocis pielaižu sistēma).:(..
Gribu tikai teikt, ka dievs visu redz un ja ne šajā dzīvē, tad nākamajā maksās viņu pašu bērni.

Atbildēt

H86

29.05.2017. 08:07

Kamēr Rīgas mērs sociāldemokrāts Nils Ušakovs aģitēja pārdeklarēties uz Rīgu, lai galvaspilsētā strādājošo nodokļi nonāk tieši tās kasē, mēra ārštata padomnieks ekonomikas jautājumos Ēriks Teilāns savu dzīvesvietu deklarējis apartamentos Princeses Greisas avēnijā Monako.

Turp aizdeklarējušies vēl virkne Latvijas miljonāru, secināms, pārbaudot publiskos reģistros atrodamās adreses.

Blakuskvartālā dzīvesvietu deklarējis naftas produktu biznesa miljonārs, Liepājas mēra Ulda Seska znots un partiju sponsorētājs Raimonds Kisiels, bet tālāk tajā pašā ielā deklarējies autotirgotājs Valdis Spredzis.


Pēc dažādiem vērtējumiem tā ir pasaules dārgāko ielu trijniekā.

Tie ir no Latvijas valsts un latviešu tautas nozagtie miļjardi.

Noziedzīgi būtu domāt, tādi bandīti kā Sparāns, Maizītis, Gudermanis, Kviesītis, Kalnmeiers, Bičkovičs, Mežviets, Godmanis, Borovkovs domātu par Latviju un latviešu tautu.

L. Grantiņa H-86 & LRTT piedāvājums Jānim Bordānam !

Protams, ka viņš no šāda piedāvājuma atsacījājās.

Tur, Jāni Bordān, kur es būšu, tur noziedznieki- Latvijas izlaupītāji, savām kājām aizies uz “pelnīto vietu”!Pirmkārt, ko darīšu, būs starptautiska LIETAS izskatīšana, kas attiecas uz okupāciju un 1949 gada Ženēvas Konvencijas īstenošanu pēcokupācijas periodā, visaptveroša Latvijas dekolonizācija !-Tiks gādāts, lai starptautisko ekspertu klātbūtnē tiktu atvērti čekas maisi !- Tiks gādāts, lai visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) stātos Tautas Tiesas priekšā un sniegtu atskaiti par katru Latu/Eiro.-Tiks gādāts, lai visi čekisti un komunisti tiktu sodīti, par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par kolaboracionismu- sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.-Tiks gādāts, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.-Tiks gādāts, lai katra latviešu ģimene saņemtu vismaz 5- 7 hektārus aramzemes bez nekādiem nodokļiem tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām to pārdot.-Tiks gādāts, lai latviešu tautai un Latvijas valstij, ar starptautisko institūciju palīdzību, tiktu atdots atpakaļ viss nozagtais- izlaupītais.-Tiks gādāts, lai nekavējoši tiktu atsaukti visi darbinieki no ES, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma” un, pirmkārt, jau šeit pieminētais Egils Levits !-Tiks gādāts par visu, kas saistīts ar Tiesiskuma atjaunošanu Latvijā, kas atbilst Starptautiski izstrādātiem Likumiem un 1922. gada Satversmei !-Tiks gādāts par to, lai visi tie, kuri pārkāpuši šos Starptautiskos Likumus un Satversmi, tiktu tiesāti starptautiskā Tribunālā Hāgā !Redziet, Bordāna kungs, es prasu tikai to, kas paredzēts Starptautiskos Likumos un Satversmē.Kāpēc tauta nav dzirdējusi no Jums neko līdzīgu ?

Atbildēt

Maniaks

29.05.2017. 06:39

»

Zinītis

Kad VID un Finansu policijā ir pilnīga bezadbildības vertikāle- priekšnieki jūtas nesodāmi, bet padotie dara briesmu lietas ar patiesiem nodokļu maksātājiem mēģinot izspiest pēdējo līdz pat biznesa iznīcināšanai, pašsaprotami tāds kroplis kā Meļņiks ar savu korumpēto konsultantu palīdzību valsts struktūrās...


Ja Meļņiku jāraksturo, tad viņš ir, vai varētu būt izcils Krievijas FSB agents, jo izcili sagrauj un degradē LR valsts drosības struktūras ar mulķ sparāniem un citiem idiotiem. Tādēļ jājautā, kāpēc viņš nav kādā purva akacī ar akmeni kaklā, vai cietumā uz mūžu? Bet ar viņu auklējas?

Atbildēt

kukū

29.05.2017. 05:46

Tā notiek ,kad vergi kļūst par kungiem , verga domāšana nemainās!

Atbildēt

Dodiks

28.05.2017. 23:13

Sparāns, apkopējas dēls, laikam nezin, kas ir torpēda.

Atbildēt

Zelta vārdi:

28.05.2017. 19:37

Ja papēta šo „orgānu” iekšējo struktūru, var konstatēt, ka tajos ir izveidojušies dažādi grupējumi, kas izmanto tiem piešķirto valstisko varu un iestādes izsniegtās apliecības, kas ļauj veikt “izmeklēšanas”, “jumtošanas” un “norēķinus” ar tiem neizdevīgām personām. Šīs grupas darbojas nevis valsts labā, bet tikai savās personīgās interesēs ar savtīgiem mērķiem.

Atbildēt

Fakti

28.05.2017. 19:10

Jēkabsons, kā bijušais Iekšlietu ministrs un patiess demokrātisko vērtību aizstāvis, bet - nevis kā ierindas pilsonis, 2012. gadā vērsās pie ģenerālprokuratūras un SAB par notiekošo patvalaļu ar ko tajā periodā nodarbojās V.Meļņiks un nodarbojas arī tagad. Meļņiks izmantoja savus sakarus SAB, kā arī uzpirka valsts ierēdņus un saimniekoja Latvijā. Viņa rokas mirkst asinīs. Vislielākais blēdis daudzmilijonu lietās, kurš krāpa Latvijas valsts kasi. Žurnālā "Astoņkājis" visinteresantākais likās raksts par diviem kungiem. Pirmais - kā Rinkēvičs zīmejās kā demokrātisko vērtību ierēdnis, bet tajā pašā laikā pārdevies Meļņikam ar netro reputāciju. Ja viņš būtu patiess demokrātisko principu atbalstītājs, tad pēc dokumentu un pierādījumu publikācijas viņam vajadzētu atkāpties. Vakar, piemēram, Īslandes premjers demisionēja sakarā ar Panamas ofšoru skandālu.
Otrais kungs - Sparāns, Satversmes un Valsts tiesību aizstāvis, pārkāpis visas iespējamās viņam piešķirtās valsts pilnvaras, iejaukts dažādos valsts un Satversmes pārkāpumos turpina patvaļu un saņem no Meļņika konvertus par konsultācijām (patiesībā viņš saņem instrukcijas no Meļņika, lai realizētu viņa shēmas caur Sparāna valsts pilnvarām drošības iestādēs kā SAB koordinatoram, kurš kā reiz koordinē Meļņika shēmas).
Jēkabsons - kā patiess kristietis un patriots toreiz - 2012. gadā nevārēja paciest šo Meļņika patvaļu, bet Meļņiks tieši 2012. gada vidū atmazgāja vairākus miljonus Ukrainas valsts naudas. Tas bija periods, kad sāka arī dāsni uzpirkt valsts ierēdņus, lai apklusinātu un izbeigtu savu netīro lietu tālāku izmeklēšanu starptautiskajas tiesībsarājošas iestādēs un starptautiskajā tiesvedībā.

Atbildēt

Ministrs

28.05.2017. 19:08

Iekšlietu minisrs Jēkabsons parliecinoši, dokumentāli pierādīja, ka daži Satversmes un valsts sargātāji tik lēti un bezatbildīgi pārdod valts intereses. Sajā rakstā var redzēt cik viegli Vaska nopirka Sparānu kā konsultantu, lai turpmāk pielietotu kā instrumentu cīņā ar oponentiem, uzdzenot bailes un veicot pasūtījumu caur tādiem kā Sparāns. Vasīlijs jebkurā tikšānās ja netiek panākts vēlamais draudēja, ka izmantos savu ietekmi SAB, konkrēti ar Sparānu. Vasīlijs uzbūvējis savas iebiedēšanas shēmas arī priekš krāpnieciskiem darījumiem ar kuģiem, kurus iepirka LR Aizsardzības ministrija no bankrotējušām kuģu būvetavām, kad Rinkēvič bija Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs.

Atbildēt

Detektīvs

28.05.2017. 19:06

Ir daudz jautājumu kādiem mērķiem visu mūžu viņš vāc bijušos ierēdņus no Valsts Policijas, Drošības policijas, SAB, prokuratūras. Tagad viss skaidrs, tādiem gadījumiem, kad viņš tiek saukts pie atbildības un pasludināts meklēšanā Interpola, tad šie korumpētie ierēdņi viņu piesegs, bet nē nesanāks, tagad lietai ķerušās klāt Eiropas Savienības iestādes.

Atbildēt

Zinītis

28.05.2017. 19:05

Kad VID un Finansu policijā ir pilnīga bezadbildības vertikāle- priekšnieki jūtas nesodāmi, bet padotie dara briesmu lietas ar patiesiem nodokļu maksātājiem mēģinot izspiest pēdējo līdz pat biznesa iznīcināšanai, pašsaprotami tāds kroplis kā Meļņiks ar savu korumpēto konsultantu palīdzību valsts struktūrās aizpludinājis sazagto naudu , nenomaksājot nevienu centu valsts kasē. Lūk kāds mums ir valsts vadītāja padomdevējs, lielais valsts patriots!

Atbildēt

A.Krasnopjorovs

28.05.2017. 19:03

Kāpēc varas jumta vertikālē nav iekļauti Reinika miliču komplekts no DP?

Atbildēt

Slaviks

28.05.2017. 19:02

V.Meļņiks jūt Sparāna atbalstu un uzvedās klaji bezkaunīgi, ciniski un atklāti darbojās pret jebkādām normām un noteikumiem. Tik atklātu noziegumu pat neveic lielceļa laupītāji. Konkrētai naudas atmazgāšanai no TKB arī kājas aug no V.Meļņika. Viņš no zagtās naudas iedalīja savai meitai Jekaterīnai 2 milj. eur.Viņa savukārt realizēja shēmu par vērcpapīru iepirkšanu un ENAP šo afēru atklāja. Paskatīsimies vai Sparāns izdarīs spiedienu uz ENAP, lai slēgtu šo lietu pret Meļņika radiniekiem. Viņš tak ir afērista Meļņika drošības konsultants.

Atbildēt

Raitis

28.05.2017. 19:00

Sabiedrībā jau sen nobriedus situācija par to, kas notiek SAB it īpaši, kas saistīts ar Sparānu un viņa sabiedroto Maizīti.Šos cilvēkus sen vajadzēja atstādināt no svarīgiem amatiem valsts iestādēs tādās kā SAB, kuras atbild par valsts drošību. Šie abi Sparāns un Maizītis kā pārītis, ar savām nelikumīgām darbībām rada draudus sabiedrībai un valstij kā kontabandas un noziedznieku "jumtotāji".

Atbildēt

Ivis

28.05.2017. 18:59

Jūs uzminējāt, tas ir tieši tas afērists Meļņiks, kurš SAB un tirdzniecības komisijas (LAT-RUS)aizsegā atmazgāja caur Latviju 800 milj. usd no ukrainas valsts kases un pēc atmazgāšanas vēl uzmeta ukraiņus uz 50 milj. usd.

Atbildēt

LDZ

28.05.2017. 18:58

Kā šie brašie aizstāvji no SAB, KNAB, kuri it kā cīnās par valsts satversmes drošību, neievēro vai nav gribējuši ievērot Meļņika pretlikumīgās darbības.Viņi spējigi strādāt tikai uz pasūtījumu, kā gadījumā ar U.Magoni.

Atbildēt

A.N.

28.05.2017. 18:19

Raksts attiecās uz tādu interesantu problēmu kā speciālo dienestu transformācija. Šajā ziņā noteikti ir zināma vēsturiskā pieredze. Tā jau pašā sākumā liecina, ka speciālo dienestu transformācija izmanto specifisku metodoloģiju. Radikāla transformācija notiek reizē ar valsts iekārtas radikālu transformāciju, bez kuras var realizēt tikai skaistu kosmētisko remontu. Teiksim, nomainīt VDK/DP/SAB lielāko priekšnieku, kas automātiski visiem (tautai un specd.darbiniekiem) asociējās ar dziļiem pārkārtojumiem, kas reāli nemaz nav tik dziļi kaut vai tāpēc, ka nevar jokoties ar „stukaču” kontingentu, kuru izveidot nevar vienā dienā uz brokastu laiku un nevar atstāt bez kontroles – palaist savvaļā. LR atjaunošana nebija valsts iekārtas radikāla transformācija. Tika nomainītas vienīgi izkārtnes - ideoloģiskā demagoģija, valsts simbolika, terminoloģija. Varu saglabāja tie paši cilvēki (LKP un VDK kadri). Tiesa, viņu dzīve izmainījās radikāli – padomju plikadīdas kļuva miljonāri. Vārdu sakot, LR ir fikcija. Ja grib izveidot īstu LR, tad ir jāmaina valsts iekārta, reizē ar kriminālās valsts iekārtu aizslaukot arī kriminālās valsts spec.dienestus.

Atbildēt

Jansons

28.05.2017. 18:17

»

Gundars

Bijušie padomju augstie darbinieki un specdienestu pārstāvji nevis vienkārši «apmeta kaţoku uz otru pusi», tātad nodeva savu agrāko komunistisko piederību un ideālus, un nu centās sagrābt sev personīgi lielākas kapitālistiskās bagātības, bet, tieši otrādi, viņi – lielā mērā – palika uzticīgi savai agrākajai...


Agri atjaunots nekas netiks, jo vara, spēka struktūras un noziedzīgā pasaule ir vienā neatšķetināmā kamolā. Vēlu nebūs ko atjaunot. Pēc neilga laika Latvijā aktīvo latvijas patriotu būs tikpat daudz kā tagad lībiešu valodā runājošie. Skumji atzīt: cerība mirst pēdējā.

Atbildēt

viedoklis

28.05.2017. 18:15

arī Ulmanis saprata, ka bez apvērsuma nekas nemainīsies, vieni maitas būs nomainīti uz citiem, bet galā nekas nemainīsies. Ir vajadzīgs valsts apvērsums, lai izglābtu Latvijas valsti no valdošajiem zagļiem un viņu siles draugiem.

Atbildēt

Gundars

28.05.2017. 17:21

Bijušie padomju augstie darbinieki un specdienestu pārstāvji nevis vienkārši «apmeta kaţoku uz otru pusi», tātad nodeva savu agrāko komunistisko piederību un ideālus, un nu centās sagrābt sev personīgi lielākas kapitālistiskās bagātības, bet, tieši otrādi, viņi – lielā mērā – palika uzticīgi savai agrākajai piederībai un ideoloģijai, un tieši tās vārdā arī iznīcināja Latviju un latviešus kā savus ienaidniekus. Par to Helsinki 86 dibinātājs Linards Grantiņš informējis visus iespējamos rietumeiropas vadītājus. Agri vai vēlu Latvijā tiks atjaunots tiesiskums!

Atbildēt

par tiesisku valsti

28.05.2017. 17:11

Ne jau visi juristi ir nelieši. Irarī godīgi un zinoši juristi.

Lūk, lasiet:

2017.gada 14.maijā laikrakstā NRA ir nopublicēti divi raksti par korupcijas apkarošanas un novēršanas jautājumiem: 1. SAB direktors: KNAB daudzas lietas ir apstājušās un nav darba rezultātu. 2. Deputāti apdraud smago korupcijas noziegumu izmeklēšanu

Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācija un citas biedrības jau labu laiku ceļ trauksmi, ka pie pašreizējā tieslietu ministra Dzintara Rasnača, ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera cilvēkiem nav pieejama ne taisnīga tiesa, ne taisnīga prokuratūra.

Mēs atgādinām, ka pēdējā laikā ir publicēti vairāki aicinājumi demisionēt tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam un ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieiram.

Līdz šim Dzintars Rasnačs un Ēriks Kalnmeiers ciniski izlikušies neredzam un un nedzirdam šos atmaskojošos rakstus ar aicinājumu viņiem demisionēt.

Varbūt Dzintars Rasnačs un Ēriks Kalnmeiers demisionēs pēc šīm kritiskajām publikācijām, kad pašreizējais Satversmes aizsardzības direktors Jānis Maizītis spiests atzīt valsts nozagšanu un to, ka nekas netiek darīts tās atgūšanai.

Gribētos gan zināt, kādu atbildību par to nesīs līdz šim darījuši dāsni apmaksātie uzraugošie prokurori, augstākas pakāpes prokurori un ģenerālprokurors?

Iepriekš nosauktās publikācijas liek mums papildināt aicinājumu demisionēt arī KNAB priekšnieka v.i. Ilzei Jurčai, Latvijas Republikas Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai un arī pašam Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizītim, jo arī viņi ir atbildīgi par radušos stāvokli, par ko Latvijas valdību pelnīti kritizē jau starptautiskās organizācijas.

Tāpat arī aicinām veicināt jaunu, zinošu un godīgu darbinieku ienākšanu tiesību aizsardzības iestādēs, lai atgūtu nozagto valsti un atjaunotu tiesiskumu.

* Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācijas vārdā – asociācijas valdes priekšsēdētājs

Atbildēt

Arturs Nagliņš

28.05.2017. 17:10

Būtu jau labi, ja ar to vien pietiktu: "To visu redzot, veselīgi domājošs cilvēks saprot, ka visatļautība, likumu neievērošana un patvaļa valsts institūcijās turpinās valdīt līdz brīdim, kamēr nenotiks nopietna kadru nomaiņa šajās institūcijās un strādāt nesāks pilnīgi jauni darbinieki, kuru mērķis būs likumības principa ieviešana un valsts interešu realizācija. Tikmēr balles karaļi būs šādi, lūk, elementi, kas varu izmanto tikai un vienīgi savtīgos nolūkos." Un vai tad ir ar ko nomainīt? Publikācijas par priekšvēlēšanu akcijām provincē liecina, ka arī tur nav palikuši godīgi un gudri cilvēki. Pārāk daudz ir sižetu par kaut kādiem deputātu kandidātiem deģenerātiem un blēžiem. Vēl nesen tā nebija. Province, kas principā Eiropā ir "balto" cilvēku pēdējā cerība saglabāt seju globālās migrācijas laikmetā, Latvijā ir tukša. Vērtīgākais cilvēciskais materiāls ir aizceļojis. Palikuši tikai idioti, pederasti, vietējo Mazo Bandu zagļi. Vismaz tāds iespaids rodas mediju materiālos. Arī "pietiek" materiālos.

Atbildēt

?

28.05.2017. 17:07

Ko par to saka "izcili godīgie juristi" Aivars Borovkovs (biedrība "Latvijas juristu biedrība"), Rihards Bunka (biedrība "Latvijas juristu apvienība"), Ivars Redisons (biedrība "Par godīgumu tiesu varas sistēmā "Temīda"") un citi "izcili godīgie juristi", kas kopā studējuši, strādājuši un daudz zina viens par otru?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...