Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

06.12.2020. 13:58

Latvijai būtu jākoncentrējas uz valstī esošo ienākumu nevienlīdzību, kas ir gan sociāla, gan ekonomiska problēma, un Latvijā ir viens no lielākajiem rādītājiem Eiropas Savienībā, intervijā “900 sekundēm” atzina Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis (JV).

Viens no (toreiz “Vienotības”) solījumiem pirms Eiroparlamenta vēlēšanām 2008. gadā bija arī nabadzības un nevienlīdzības mazināšana. Ceturtdien, 21. martā, “900 sekundēs” pretnabadzības eksperte pavēstīja, ka plaisa starp turīgajiem un mazturīgajiem šajos gados ir tikai un vienīgi augusi, turklāt vēl par spīti augošai ekonomikai.

Atbildēt

Māris Ābele

30.11.2020. 07:54

https://www.twaku.com/Edvinovics

Atbildēt

Nu nu

29.11.2020. 12:36

»

Dainis Skaistais

Komentētāju problēma ir tā, ka tie ir nākuši no LPSR laikiem...


Ģīmis krunkains kā veca vīra priekšādiņa, gan jau ar’ tā “vadība” no tiem noliegtajiem lpsr laikiem vien nākušas, vai nu dikti ātri dzīvojušas

Atbildēt

ej tak tu rata

29.11.2020. 09:52

»

Mārtiņš Bondars

Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa


klausities latvijas melu radio un skatities latvijas melu tv nepiespiedisiet !

Atbildēt

vietējais

28.11.2020. 20:35

»

Mārtiņš Bondars

Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa


Nekad neko nēsu saņēmis aploksnē, bet atšķirībā no tevis, es smagi strādāju šai valstī jau tad, kad tu čurāji vēl autiņos un stāvēju barikādēs, lai tādi kā tu varētu par brīvu iegūt izglītību, ceļot un mācīties ārzemēs, bet kā redzu neko nēsi sapratis no dzīves.Spilgts pierādījums, ka izglītībai ar cilvēka gudrību nav nekā kopēja.

Atbildēt

Skaistulim

28.11.2020. 19:27

Izmazga asti un krepes

Atbildēt

hmr

28.11.2020. 16:24

»

janis

Nav ne TV, un nav arī nevienā Radio raidijumos nesaklausu objektīvas zinas,gribot negribot jaklausās Baltkrievijas zinu kanāli, un citi kanāli,piemēram radio 1.brīvajā mikrafonā Tomsons zvanītāju pārtrauc pusvārdā,un vienam otram nedod to pateikt,vai tas Radio 1 ir Tomsona personigais radio...


Latvijas problēma, ka 80% žurnālistu un t.s. "radošo" pieturās pie piderasu un Sorosa ideoloģijas! Vilku barā jākauc pārējiem vilkiem līdzi - citādi Tomsons paliks bez darba un kā homofobs tiks skaļi nosodīts. Režisors Hermanis arī izteicās pret piderasiem un Sorosu, un Eiropas teātros šis pēkšņi tika ieskaitīts homofobos un uz Eiropas teātriem gandrīz vairs netiek aicināts. Bet sorosoīds Kairišs aizstāv Sorosa idejas un tāpēc tiek pie lielas naudas gan teātrī, gan priekš multikulturālu un nacionālismu nosodošu filmu taisīšanas.

Atbildēt

janis

28.11.2020. 14:10

Nav ne TV, un nav arī nevienā Radio raidijumos nesaklausu objektīvas zinas,gribot negribot jaklausās Baltkrievijas zinu kanāli, un citi kanāli,piemēram radio 1.brīvajā mikrafonā Tomsons zvanītāju pārtrauc pusvārdā,un vienam otram nedod to pateikt,vai tas Radio 1 ir Tomsona personigais radio.

Atbildēt

Cajok

28.11.2020. 12:19

Caj,cajok,cajisce ctobi stojal
Hujisce

Atbildēt

millers

28.11.2020. 06:52

kāds patiess prieks palasīt par kārtējiem kropļiem,te loto,te lizda,te kāda znotiņa grābj vairāk,nekā vajadzētu ,te kāds cits iesūcis tā pavairāk ,bet ,nekas,pavilksim arī šos, mēs taču varam

Atbildēt

tyre

28.11.2020. 00:02

Fuuu, kas par fizionomiju! Alkatīga un riebīga.
Gan jau par prēmiju pirktais gaļas gabals rīklē iesprūdīs! Un citi pirkumi arī laimi nenesīs.

Atbildēt

vietējais

27.11.2020. 20:54

»

Mārtiņš Bondars

Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa


Ja Amerikā ir jāmaksā par radio un tur tu maksāji, tad nebija ko vilkties te uz Latviju un vilkt līdzi visus mēslus ko esi sagramstījis pa pasauli. Te ir Latvija un sabiedrība pate bez tevis sapratīs kas viņai ir vajadzīgs.

Atbildēt

Spīdola

27.11.2020. 19:18

»

Mārtiņš Bondars

Ceru, ka beidzot Latvijā ieviesīs obligātu sabiedrisko mēdiju abonomentmaksu! Katram iedzīvotājam gadā obligāti būs jasamaksā 200 eiro - šī nauda aizies sabiedriskā radio un TV uzturēšanai. Summa nav liela. Rupji rēķinot 15 eiro mēnesī. Pat mazāk kā viena pusdienu maltīte...


Valsts grib iekasēt naudu, lai priekšniekiem maksātu milzu algas un prēmijas, bet padotos turētu badā un pakļautībā.

Kas organizē tautas neapmierinātības pieaugumu soli pa solītim? Viena netaisnība pēc otras. Kad lūzīs vadzis, kas no tā cietīs un kas iegūs?

Atbildēt

Inese

27.11.2020. 19:14

»

Mārtiņš Bondars

Ceru, ka beidzot Latvijā ieviesīs obligātu sabiedrisko mēdiju abonomentmaksu! Katram iedzīvotājam gadā obligāti būs jasamaksā 200 eiro - šī nauda aizies sabiedriskā radio un TV uzturēšanai. Summa nav liela. Rupji rēķinot 15 eiro mēnesī. Pat mazāk kā viena pusdienu maltīte...


Ja jau tik spoža doma bija sabiedrībai jāuzraksta, tad varēja gramatiski pareizi rakstīt "mediji", nevis "mēdiji." Gramatika jaatkārto laikam. Un - ja nespēj pareizi uzrakstīt, tad jādomā, ka nekādas spozās idejas šajā galvā nav.

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

27.11.2020. 19:05

»

vietējais >>>bondaram

Man šķiet ka tādi bondari vēl dzīvo staļina laikā, citādi nemurgotu par obligāto maksājumu...


Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa
nēmējiem vai maksātājiem?!
Es ilgus gadus nodzīvoju ASV un varu teikt, kad ASV par radio bija obligāts maksājums.

Atbildēt

13 janvāris

27.11.2020. 18:19

Šis ir ceļš uz dumpi ,ko negribētu!

Atbildēt

vietējais >>>bondaram

27.11.2020. 18:13

Man šķiet ka tādi bondari vēl dzīvo staļina laikā, citādi nemurgotu par obligāto maksājumu.
Tieši staļina laikā bija izplatītas obligātās nodevas, obligātie maksājumi, bet tas bija pēckara izpostītajā valstī. Turpretī mūsdienu bondari vēlas izpostīt šodienas valsti.Laikam nav pietiekami sazadzies.

Atbildēt

vietējais

27.11.2020. 18:06

Man nav vajadzīgs mēdijs kurš par manu naudu zombēs man smadzenes, nevienu centu no valsts budžeta viņiem, jau tā ir piemēslojuši ēteri ar reklāmām ka izraisa tikai riebumu. Lai viņi pārtiek no savām reklāmām un nebāžas iedzīvotājiem virsū ar nepārtrauktām atlaidēm.Lai tie mēdiju darbinieki paši bauda tās atlaides.

Atbildēt

atbilde

27.11.2020. 17:13

»

jautājums

Kur sūtīt


Uz poda!

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

27.11.2020. 17:05

»

Minors

Jau kādus septiņus gadus neklausos nevienu LR kanālu ; enerģētiski un informatīvi ignorēju zema līmeņa zombējošos ruporus . Žēl tik , ka finansiāli nav iespējama ignorance. Rekomendēju visiem . Sevišķi pensionāriem , kas bendē jau tā vājo , covida sabeigto nervu sistēmu


Ceru, ka beidzot Latvijā ieviesīs obligātu sabiedrisko mēdiju abonomentmaksu! Katram iedzīvotājam gadā obligāti būs jasamaksā 200 eiro - šī nauda aizies sabiedriskā radio un TV uzturēšanai. Summa nav liela. Rupji rēķinot 15 eiro mēnesī. Pat mazāk kā viena pusdienu maltīte.
Ja gribam mēdijos kvalitāti, tad, pirmkārt, mēdiju darbiniekiem jānodrošina Eiropai atbilstoša alga.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

27.11.2020. 16:53

Ir pienākusi ziema. Aukstās naktis un saltie rīti ir kļuvuši par ikdienu. Līdz ar ziemu pieaug kovid-19 sirgstošo skaits. Lai pārvarētu kovid-19 sērgas otro vilni, ievērosim visus valdības ierobežojumus un mediķu rekomendācijas. Ieturēsim 2 metru distanci, nedrūzmēsimies. Rūpīgi mazgāsim rokas ar ziepēm un lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus. Saslimšanas gadījumā apzinīgi ievērosim pašizolāciju. Būsim apzinīgi šajā krīzes brīdī. Sargāsim savu un apkārtējo veselību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas veselību un zemes aizsardzību! Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Māte. Cerēsim, lūgsimies un ticēsim. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai ticība Pērkonam kalpo mums par zobenu! Godināsim savus senčus un Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #Tēvzeme #Latvija #sentēvi #veselība #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Minors

27.11.2020. 15:16

»

forcemajeure

LR - bābu tribunāls. raidījums atvērtie faili, "pētnieciskā" žurnālistika. vēmiens nāk. kaut kādi seni notikumi jaunās skaņās, apzīžļāta no pirksta izzīsta problemātika


Jau kādus septiņus gadus neklausos nevienu LR kanālu ; enerģētiski un informatīvi ignorēju zema līmeņa zombējošos ruporus . Žēl tik , ka finansiāli nav iespējama ignorance. Rekomendēju visiem . Sevišķi pensionāriem , kas bendē jau tā vājo , covida sabeigto nervu sistēmu .

Atbildēt

Vadībai jāpaliek!

27.11.2020. 14:27

»

Novērotājs

Interesanti, kādēļ paši Latvijas Radio darbinieki neceļ skaļu un publisku brēku par neaizvietojamās blondīnes nekaunību un mantrausību. Tad jau piekrīt, ka viss kārtībā


Tāpēc, ka viņiem algu aploksnē maksā noziedznieks un deģenerāts Soross. Viņiem viss kārtībā, dzīvo pārtikuši un badā nemirst.

Atbildēt

Vadībai jāpaliek!

27.11.2020. 14:24

»

45

Cik tas ir pretīgi..... Visas ir japatriec no amatiem ! Kaut kādai ētikai taču japastav šai Dieva aizmirstajā zemītē


No amatiem jāpatriec sorosoīdus un piderasu ideoloģijas aizstāvjus.

Atbildēt

Fu ku nesmuki izsaimnieko

27.11.2020. 13:24

Latvijas rādžis iznāk tomēr nestrādā tautai. Bet bosam kas grib vēlamas ziņas. Latvijas rādžis birikrātijas rupors.

Atbildēt

45

27.11.2020. 13:21

Cik tas ir pretīgi..... Visas ir japatriec no amatiem ! Kaut kādai ētikai taču japastav šai Dieva aizmirstajā zemītē...

Atbildēt

Novērotājs

27.11.2020. 13:20

Interesanti, kādēļ paši Latvijas Radio darbinieki neceļ skaļu un publisku brēku par neaizvietojamās blondīnes nekaunību un mantrausību. Tad jau piekrīt, ka viss kārtībā.

Atbildēt

exLTV

27.11.2020. 13:16

man par 25 gadu darbu zaķusalā ģendirs uzdāvināja lietussargu, Juskā tāds maksāja 3 eiras, pēc tam nejauši ieraudzīju. Sev ikgadējas lielas prēmijas, citiem pildspalviņas, šokolādīte, pierakstu blociņš tikai struktūrdaļu vadītājiem....

Atbildēt

Par teicamu darbu, lojalitāti žīdu cionistu

27.11.2020. 13:04

»

Blondīne

Patiesībā tās būtu smieklīgi , ja nebūtu tik skumji. Radio pat veseliem 15 cilvēkiem ir pasniegtiz ziedi un foto!!!!!! Par to, ka viņi, tur strādājuši 20- 50 gadus! Fantastiska ņirgāšanās par darbiniekiem! Pašām par gada darbu vēl ap 6000 prēmija. Par ko


komunistu, čekistu genocīda politikai pret latviešu tautu.

To var saprast. Viņas visas ir sievietes un labi apzinās, ja viņas nedarītu to, ko no viņām sagaida, atrastos citas.

Ja būtu vīrieši, tad kā Dz. Kolāts, alkoholiķis..

Atbildēt

Blondīne

27.11.2020. 12:52

Patiesībā tās būtu smieklīgi , ja nebūtu tik skumji. Radio pat veseliem 15 cilvēkiem ir pasniegtiz ziedi un foto!!!!!! Par to, ka viņi, tur strādājuši 20- 50 gadus! Fantastiska ņirgāšanās par darbiniekiem! Pašām par gada darbu vēl ap 6000 prēmija. Par ko?!

Atbildēt

jautājums

27.11.2020. 12:46

»

Skaistulis

Atsūti savu bildi


Kur sūtīt?

Atbildēt

nevajag izmantot svešu nosaukumu pat tad, ja gribas kakāt ar prieku,

27.11.2020. 12:42

»

.CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

Šeit daru to ar prieku, jo citur manu kakāšanu bloķē


tāpat kā nevajag ēst, tirst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu...

Atbildēt

precīzi

27.11.2020. 12:36

»

īsi

Ej d


Izēd savu nakstpodu atkal.

Atbildēt

millers

27.11.2020. 12:29

bet,tā ir jūsu,nodokļu maksātāju nauda ,kāpēc nenodauzat šos kropļus???

Atbildēt

Skaistulis

27.11.2020. 11:34

»

Reti kura aita

Nomirst dabiga nave aiz vecuma


Atsūti savu bildi!

Atbildēt

Reti kura aita

27.11.2020. 11:19

Nomirst dabiga nave aiz vecuma.
Si blonda aitina izskatas smagi nojaata.

Atbildēt

forcemajeure

27.11.2020. 11:17

LR - bābu tribunāls. raidījums atvērtie faili, "pētnieciskā" žurnālistika. vēmiens nāk. kaut kādi seni notikumi jaunās skaņās, apzīžļāta no pirksta izzīsta problemātika.
algās raidījuma veidotājiem ap 5k mēnesī. no nodokļu maksātāju naudas, btw

Atbildēt

Nekā jauna

27.11.2020. 10:21

https://www.facebook.com/liepinsedgars/posts/3177236592329417

Atbildēt

Tas labi, aizmiglo latviešu sabiedriskās domas vadībai

27.11.2020. 10:10

»

degs ellē zagļi

gfgfgfgfg


nacionālo apziņu ar lielām pēmijām - naudu, lai paklausīgi turpina burbulēšanu par latviešu tautai nebūtiskām tēmām.

Atbildēt

Dzintars

27.11.2020. 09:46

Tukiša ,vai Tā nau gadījumā tā pati persona , kas gribēja izkrāpt no iedzīvotāju biedrības naudu, par avāriju dzīvoklī ,ko izraisīja nesaskaņota dzīvokļa pārbūve.

Atbildēt

degs ellē zagļi

27.11.2020. 08:05

gfgfgfgfg

Atbildēt

Ilmārs

27.11.2020. 07:49

Tiekot amatos, cilvēku negausībai, kā redzam, nav robežu. Vai tiešām augstprātībai, visatļautībai un cinismam netiks pielikts punkts?!

Atbildēt

.CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

27.11.2020. 05:39

»

īsi

Ej d


Šeit daru to ar prieku, jo citur manu kakāšanu bloķē.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....