Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

06.12.2020. 13:58

Latvijai būtu jākoncentrējas uz valstī esošo ienākumu nevienlīdzību, kas ir gan sociāla, gan ekonomiska problēma, un Latvijā ir viens no lielākajiem rādītājiem Eiropas Savienībā, intervijā “900 sekundēm” atzina Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis (JV).

Viens no (toreiz “Vienotības”) solījumiem pirms Eiroparlamenta vēlēšanām 2008. gadā bija arī nabadzības un nevienlīdzības mazināšana. Ceturtdien, 21. martā, “900 sekundēs” pretnabadzības eksperte pavēstīja, ka plaisa starp turīgajiem un mazturīgajiem šajos gados ir tikai un vienīgi augusi, turklāt vēl par spīti augošai ekonomikai.

Atbildēt

Māris Ābele

30.11.2020. 07:54

https://www.twaku.com/Edvinovics

Atbildēt

Nu nu

29.11.2020. 12:36

»

Dainis Skaistais

Komentētāju problēma ir tā, ka tie ir nākuši no LPSR laikiem...


Ģīmis krunkains kā veca vīra priekšādiņa, gan jau ar’ tā “vadība” no tiem noliegtajiem lpsr laikiem vien nākušas, vai nu dikti ātri dzīvojušas

Atbildēt

ej tak tu rata

29.11.2020. 09:52

»

Mārtiņš Bondars

Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa


klausities latvijas melu radio un skatities latvijas melu tv nepiespiedisiet !

Atbildēt

vietējais

28.11.2020. 20:35

»

Mārtiņš Bondars

Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa


Nekad neko nēsu saņēmis aploksnē, bet atšķirībā no tevis, es smagi strādāju šai valstī jau tad, kad tu čurāji vēl autiņos un stāvēju barikādēs, lai tādi kā tu varētu par brīvu iegūt izglītību, ceļot un mācīties ārzemēs, bet kā redzu neko nēsi sapratis no dzīves.Spilgts pierādījums, ka izglītībai ar cilvēka gudrību nav nekā kopēja.

Atbildēt

Skaistulim

28.11.2020. 19:27

Izmazga asti un krepes

Atbildēt

hmr

28.11.2020. 16:24

»

janis

Nav ne TV, un nav arī nevienā Radio raidijumos nesaklausu objektīvas zinas,gribot negribot jaklausās Baltkrievijas zinu kanāli, un citi kanāli,piemēram radio 1.brīvajā mikrafonā Tomsons zvanītāju pārtrauc pusvārdā,un vienam otram nedod to pateikt,vai tas Radio 1 ir Tomsona personigais radio...


Latvijas problēma, ka 80% žurnālistu un t.s. "radošo" pieturās pie piderasu un Sorosa ideoloģijas! Vilku barā jākauc pārējiem vilkiem līdzi - citādi Tomsons paliks bez darba un kā homofobs tiks skaļi nosodīts. Režisors Hermanis arī izteicās pret piderasiem un Sorosu, un Eiropas teātros šis pēkšņi tika ieskaitīts homofobos un uz Eiropas teātriem gandrīz vairs netiek aicināts. Bet sorosoīds Kairišs aizstāv Sorosa idejas un tāpēc tiek pie lielas naudas gan teātrī, gan priekš multikulturālu un nacionālismu nosodošu filmu taisīšanas.

Atbildēt

janis

28.11.2020. 14:10

Nav ne TV, un nav arī nevienā Radio raidijumos nesaklausu objektīvas zinas,gribot negribot jaklausās Baltkrievijas zinu kanāli, un citi kanāli,piemēram radio 1.brīvajā mikrafonā Tomsons zvanītāju pārtrauc pusvārdā,un vienam otram nedod to pateikt,vai tas Radio 1 ir Tomsona personigais radio.

Atbildēt

Cajok

28.11.2020. 12:19

Caj,cajok,cajisce ctobi stojal
Hujisce

Atbildēt

millers

28.11.2020. 06:52

kāds patiess prieks palasīt par kārtējiem kropļiem,te loto,te lizda,te kāda znotiņa grābj vairāk,nekā vajadzētu ,te kāds cits iesūcis tā pavairāk ,bet ,nekas,pavilksim arī šos, mēs taču varam

Atbildēt

tyre

28.11.2020. 00:02

Fuuu, kas par fizionomiju! Alkatīga un riebīga.
Gan jau par prēmiju pirktais gaļas gabals rīklē iesprūdīs! Un citi pirkumi arī laimi nenesīs.

Atbildēt

vietējais

27.11.2020. 20:54

»

Mārtiņš Bondars

Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa


Ja Amerikā ir jāmaksā par radio un tur tu maksāji, tad nebija ko vilkties te uz Latviju un vilkt līdzi visus mēslus ko esi sagramstījis pa pasauli. Te ir Latvija un sabiedrība pate bez tevis sapratīs kas viņai ir vajadzīgs.

Atbildēt

Spīdola

27.11.2020. 19:18

»

Mārtiņš Bondars

Ceru, ka beidzot Latvijā ieviesīs obligātu sabiedrisko mēdiju abonomentmaksu! Katram iedzīvotājam gadā obligāti būs jasamaksā 200 eiro - šī nauda aizies sabiedriskā radio un TV uzturēšanai. Summa nav liela. Rupji rēķinot 15 eiro mēnesī. Pat mazāk kā viena pusdienu maltīte...


Valsts grib iekasēt naudu, lai priekšniekiem maksātu milzu algas un prēmijas, bet padotos turētu badā un pakļautībā.

Kas organizē tautas neapmierinātības pieaugumu soli pa solītim? Viena netaisnība pēc otras. Kad lūzīs vadzis, kas no tā cietīs un kas iegūs?

Atbildēt

Inese

27.11.2020. 19:14

»

Mārtiņš Bondars

Ceru, ka beidzot Latvijā ieviesīs obligātu sabiedrisko mēdiju abonomentmaksu! Katram iedzīvotājam gadā obligāti būs jasamaksā 200 eiro - šī nauda aizies sabiedriskā radio un TV uzturēšanai. Summa nav liela. Rupji rēķinot 15 eiro mēnesī. Pat mazāk kā viena pusdienu maltīte...


Ja jau tik spoža doma bija sabiedrībai jāuzraksta, tad varēja gramatiski pareizi rakstīt "mediji", nevis "mēdiji." Gramatika jaatkārto laikam. Un - ja nespēj pareizi uzrakstīt, tad jādomā, ka nekādas spozās idejas šajā galvā nav.

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

27.11.2020. 19:05

»

vietējais >>>bondaram

Man šķiet ka tādi bondari vēl dzīvo staļina laikā, citādi nemurgotu par obligāto maksājumu...


Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa
nēmējiem vai maksātājiem?!
Es ilgus gadus nodzīvoju ASV un varu teikt, kad ASV par radio bija obligāts maksājums.

Atbildēt

13 janvāris

27.11.2020. 18:19

Šis ir ceļš uz dumpi ,ko negribētu!

Atbildēt

vietējais >>>bondaram

27.11.2020. 18:13

Man šķiet ka tādi bondari vēl dzīvo staļina laikā, citādi nemurgotu par obligāto maksājumu.
Tieši staļina laikā bija izplatītas obligātās nodevas, obligātie maksājumi, bet tas bija pēckara izpostītajā valstī. Turpretī mūsdienu bondari vēlas izpostīt šodienas valsti.Laikam nav pietiekami sazadzies.

Atbildēt

vietējais

27.11.2020. 18:06

Man nav vajadzīgs mēdijs kurš par manu naudu zombēs man smadzenes, nevienu centu no valsts budžeta viņiem, jau tā ir piemēslojuši ēteri ar reklāmām ka izraisa tikai riebumu. Lai viņi pārtiek no savām reklāmām un nebāžas iedzīvotājiem virsū ar nepārtrauktām atlaidēm.Lai tie mēdiju darbinieki paši bauda tās atlaides.

Atbildēt

atbilde

27.11.2020. 17:13

»

jautājums

Kur sūtīt


Uz poda!

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

27.11.2020. 17:05

»

Minors

Jau kādus septiņus gadus neklausos nevienu LR kanālu ; enerģētiski un informatīvi ignorēju zema līmeņa zombējošos ruporus . Žēl tik , ka finansiāli nav iespējama ignorance. Rekomendēju visiem . Sevišķi pensionāriem , kas bendē jau tā vājo , covida sabeigto nervu sistēmu


Ceru, ka beidzot Latvijā ieviesīs obligātu sabiedrisko mēdiju abonomentmaksu! Katram iedzīvotājam gadā obligāti būs jasamaksā 200 eiro - šī nauda aizies sabiedriskā radio un TV uzturēšanai. Summa nav liela. Rupji rēķinot 15 eiro mēnesī. Pat mazāk kā viena pusdienu maltīte.
Ja gribam mēdijos kvalitāti, tad, pirmkārt, mēdiju darbiniekiem jānodrošina Eiropai atbilstoša alga.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

27.11.2020. 16:53

Ir pienākusi ziema. Aukstās naktis un saltie rīti ir kļuvuši par ikdienu. Līdz ar ziemu pieaug kovid-19 sirgstošo skaits. Lai pārvarētu kovid-19 sērgas otro vilni, ievērosim visus valdības ierobežojumus un mediķu rekomendācijas. Ieturēsim 2 metru distanci, nedrūzmēsimies. Rūpīgi mazgāsim rokas ar ziepēm un lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus. Saslimšanas gadījumā apzinīgi ievērosim pašizolāciju. Būsim apzinīgi šajā krīzes brīdī. Sargāsim savu un apkārtējo veselību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas veselību un zemes aizsardzību! Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Māte. Cerēsim, lūgsimies un ticēsim. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai ticība Pērkonam kalpo mums par zobenu! Godināsim savus senčus un Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #Tēvzeme #Latvija #sentēvi #veselība #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Minors

27.11.2020. 15:16

»

forcemajeure

LR - bābu tribunāls. raidījums atvērtie faili, "pētnieciskā" žurnālistika. vēmiens nāk. kaut kādi seni notikumi jaunās skaņās, apzīžļāta no pirksta izzīsta problemātika


Jau kādus septiņus gadus neklausos nevienu LR kanālu ; enerģētiski un informatīvi ignorēju zema līmeņa zombējošos ruporus . Žēl tik , ka finansiāli nav iespējama ignorance. Rekomendēju visiem . Sevišķi pensionāriem , kas bendē jau tā vājo , covida sabeigto nervu sistēmu .

Atbildēt

Vadībai jāpaliek!

27.11.2020. 14:27

»

Novērotājs

Interesanti, kādēļ paši Latvijas Radio darbinieki neceļ skaļu un publisku brēku par neaizvietojamās blondīnes nekaunību un mantrausību. Tad jau piekrīt, ka viss kārtībā


Tāpēc, ka viņiem algu aploksnē maksā noziedznieks un deģenerāts Soross. Viņiem viss kārtībā, dzīvo pārtikuši un badā nemirst.

Atbildēt

Vadībai jāpaliek!

27.11.2020. 14:24

»

45

Cik tas ir pretīgi..... Visas ir japatriec no amatiem ! Kaut kādai ētikai taču japastav šai Dieva aizmirstajā zemītē


No amatiem jāpatriec sorosoīdus un piderasu ideoloģijas aizstāvjus.

Atbildēt

Fu ku nesmuki izsaimnieko

27.11.2020. 13:24

Latvijas rādžis iznāk tomēr nestrādā tautai. Bet bosam kas grib vēlamas ziņas. Latvijas rādžis birikrātijas rupors.

Atbildēt

45

27.11.2020. 13:21

Cik tas ir pretīgi..... Visas ir japatriec no amatiem ! Kaut kādai ētikai taču japastav šai Dieva aizmirstajā zemītē...

Atbildēt

Novērotājs

27.11.2020. 13:20

Interesanti, kādēļ paši Latvijas Radio darbinieki neceļ skaļu un publisku brēku par neaizvietojamās blondīnes nekaunību un mantrausību. Tad jau piekrīt, ka viss kārtībā.

Atbildēt

exLTV

27.11.2020. 13:16

man par 25 gadu darbu zaķusalā ģendirs uzdāvināja lietussargu, Juskā tāds maksāja 3 eiras, pēc tam nejauši ieraudzīju. Sev ikgadējas lielas prēmijas, citiem pildspalviņas, šokolādīte, pierakstu blociņš tikai struktūrdaļu vadītājiem....

Atbildēt

Par teicamu darbu, lojalitāti žīdu cionistu

27.11.2020. 13:04

»

Blondīne

Patiesībā tās būtu smieklīgi , ja nebūtu tik skumji. Radio pat veseliem 15 cilvēkiem ir pasniegtiz ziedi un foto!!!!!! Par to, ka viņi, tur strādājuši 20- 50 gadus! Fantastiska ņirgāšanās par darbiniekiem! Pašām par gada darbu vēl ap 6000 prēmija. Par ko


komunistu, čekistu genocīda politikai pret latviešu tautu.

To var saprast. Viņas visas ir sievietes un labi apzinās, ja viņas nedarītu to, ko no viņām sagaida, atrastos citas.

Ja būtu vīrieši, tad kā Dz. Kolāts, alkoholiķis..

Atbildēt

Blondīne

27.11.2020. 12:52

Patiesībā tās būtu smieklīgi , ja nebūtu tik skumji. Radio pat veseliem 15 cilvēkiem ir pasniegtiz ziedi un foto!!!!!! Par to, ka viņi, tur strādājuši 20- 50 gadus! Fantastiska ņirgāšanās par darbiniekiem! Pašām par gada darbu vēl ap 6000 prēmija. Par ko?!

Atbildēt

jautājums

27.11.2020. 12:46

»

Skaistulis

Atsūti savu bildi


Kur sūtīt?

Atbildēt

nevajag izmantot svešu nosaukumu pat tad, ja gribas kakāt ar prieku,

27.11.2020. 12:42

»

.CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

Šeit daru to ar prieku, jo citur manu kakāšanu bloķē


tāpat kā nevajag ēst, tirst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu...

Atbildēt

precīzi

27.11.2020. 12:36

»

īsi

Ej d


Izēd savu nakstpodu atkal.

Atbildēt

millers

27.11.2020. 12:29

bet,tā ir jūsu,nodokļu maksātāju nauda ,kāpēc nenodauzat šos kropļus???

Atbildēt

Skaistulis

27.11.2020. 11:34

»

Reti kura aita

Nomirst dabiga nave aiz vecuma


Atsūti savu bildi!

Atbildēt

Reti kura aita

27.11.2020. 11:19

Nomirst dabiga nave aiz vecuma.
Si blonda aitina izskatas smagi nojaata.

Atbildēt

forcemajeure

27.11.2020. 11:17

LR - bābu tribunāls. raidījums atvērtie faili, "pētnieciskā" žurnālistika. vēmiens nāk. kaut kādi seni notikumi jaunās skaņās, apzīžļāta no pirksta izzīsta problemātika.
algās raidījuma veidotājiem ap 5k mēnesī. no nodokļu maksātāju naudas, btw

Atbildēt

Nekā jauna

27.11.2020. 10:21

https://www.facebook.com/liepinsedgars/posts/3177236592329417

Atbildēt

Tas labi, aizmiglo latviešu sabiedriskās domas vadībai

27.11.2020. 10:10

»

degs ellē zagļi

gfgfgfgfg


nacionālo apziņu ar lielām pēmijām - naudu, lai paklausīgi turpina burbulēšanu par latviešu tautai nebūtiskām tēmām.

Atbildēt

Dzintars

27.11.2020. 09:46

Tukiša ,vai Tā nau gadījumā tā pati persona , kas gribēja izkrāpt no iedzīvotāju biedrības naudu, par avāriju dzīvoklī ,ko izraisīja nesaskaņota dzīvokļa pārbūve.

Atbildēt

degs ellē zagļi

27.11.2020. 08:05

gfgfgfgfg

Atbildēt

Ilmārs

27.11.2020. 07:49

Tiekot amatos, cilvēku negausībai, kā redzam, nav robežu. Vai tiešām augstprātībai, visatļautībai un cinismam netiks pielikts punkts?!

Atbildēt

.CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

27.11.2020. 05:39

»

īsi

Ej d


Šeit daru to ar prieku, jo citur manu kakāšanu bloķē.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...