Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nē

11.04.2024. 12:12

»

nain

tā tavējo sorosistu un "trimdas" ataudzes pastalnieku kārtība


Soross gādā par jūsu, lapķjinieku ar partjankām kas smird pēc mīzaliem, privilēģijām.

Atbildēt

nain

10.04.2024. 20:48

»

ziniet

to-ka visu tirgo pa blatiem sauc par ruskii mir, jo ta ir krievu kārtība


tā tavējo sorosistu un "trimdas" ataudzes pastalnieku kārtība...

Atbildēt

plānprātiņam

10.04.2024. 16:11

»

Patriotiskais gars

Hei-jā,Hei-jā HEILmanim,MALACIS DRAUDZĪBĀ ar judeju...


Avenam Latvijas pilsonību notirgoja tavējie morālie kropļi, konkrēti Pederastu partiju: JV un A/Par, kriminālās kases turētājs, Jaunups.

Atbildēt

viņu kritizēt nevar

10.04.2024. 15:32

medijus, zagļus, ačgārnos u.c. kritizēt nevar...........................JA PATOLOĢIJA, TAD INDIVIDUĀLAS VAJADZĪBAS UN SVĒTAIS....DIEVS STARP CITU TIKAI VIENS UN BAUŠĻOS RAKTĪSTS-TEV NEBŪS CITUS DIEVUS -staļinus u.c.- TURĒT.........................................viņi jau TĒLO ticīgos, ne es

Atbildēt

Patriotiskais gars

10.04.2024. 14:56

Hei-jā,Hei-jā HEILmanim,MALACIS DRAUDZĪBĀ ar judeju
OLIGARKU no Kievijas Petras AVENU!gejropas sojuzs
noņēmis sankcijas pret AVENU un FRIDMANU.Pret
vērtību tiesu boreļjuškam,fonderuļainai,mišeļuškam
nav spēciņa,JUDEJIEM IR SPĒKS un VARA.HEILman,
veiksmi Ogresgala AUGŠUPEJAI no bezizejas nākotnes
VISUMĀ.

Atbildēt

tā ir

10.04.2024. 13:00

»

kara kurināšana ir kriminālnoziegums saskaņā ar LRKrimināllikumu

neaizmirstiet to


Kara kurinātāju, absolūtā ļaunuma konglomerāta, nosaukums ir jānotīra no pasaules kartes, bet tā nesēji no Kenigsbergas līdz pat Haišenvaj un Čukotkai bez ierunām ir denacificējami un demilitarizējami, tā, ka no tiem smakas vairs nepaliek.

Atbildēt

tā ir

10.04.2024. 12:02

»

pirms lamāt citus paskatieties paši uz sevi

ja nebūtu Krievijas, tā ar steigu būtu jāizdomā, citādi 4.maija mafioziem vairs nebūtu nekādas vīģes lapas ar ko piesegt savu kaunumu


Smirdīgais asinskārais civilizēto pasauli apdraudošais konglomerāts ir un tas nav jāizdomā. Tas ir jālikvidē pēc iespējas ātrāk un vēlams dabai draudzīgā veidā.

Atbildēt

slimajam

10.04.2024. 11:59

»

deģenerātam

Tev NATO debīlības centrā pateica, ka krievi rīkoja divus pasaules karus? Wow. Ko vēl krievi rīkoja? Mēness aptumsumus, plūdus, epidēmijas... droši, droši dod tik vaļā, lai visi zina, ko kuratori jums māca tavā troļļu fermā


Mēness aptumsumu nespēj sarīkot ne varenā ASV ne Ķīna, kur nu vēl bezsmadzeņu krievu bidlomasa. Plūdus, uzspridzinot Kahovkas HES, tiem izdevās sarīkot un pateicoties krievu augstmaņu neizmērojamai alkatībai, kad tie uz dambjiem nozaga miljardus, tagad Urālu upe nes jaunoslīkušo un no kapiem izskaloto krievu līķus, bet pārpludinātās mājas ar motorlaivām apbraukā krievu marodieri.
Varu iedomāties, kad tiks pārrauts Sajānas-Sušenskas HES dambis un ūdens uz Ziemeļu ledus okeānu aiznesīs visu Jeņisejas HESu kaskādi, kopā ar desmitiem pilsētu un simtiem ciemu.

Atbildēt

deģenerātam

10.04.2024. 11:33

»

slimajam

Aizmirsti par pasaules karu! Kad krievi rīkoja abus pasaules karus, tiem bija vareni sabiedrotie: ASV un Lielbritānija un attīstīta rūpniecība. Ne Nauru, ne Nikarugua, ne z-Koreja, ne Irāna par viņiem nekaros, bet čurkas: osetīni un abhāzi, ir tādi pat karotāji kā krievi. Šodienas situācija ir tāda, ...


Tev NATO debīlības centrā pateica, ka krievi rīkoja divus pasaules karus? Wow. Ko vēl krievi rīkoja? Mēness aptumsumus, plūdus, epidēmijas... droši, droši dod tik vaļā, lai visi zina, ko kuratori jums māca tavā troļļu fermā!

Atbildēt

slimajam

10.04.2024. 10:08

»

tādi kā jūs ar savu histēriju izprovocēja arī 1. Pasaules kaŗu!

savas galvas jums nav uz pleciem? vai tāpēc, ka Ukrainā karš, Latvijai jānolaižas līdz Zieneļkorejas līmenim


Aizmirsti par pasaules karu! Kad krievi rīkoja abus pasaules karus, tiem bija vareni sabiedrotie: ASV un Lielbritānija un attīstīta rūpniecība. Ne Nauru, ne Nikarugua, ne z-Koreja, ne Irāna par viņiem nekaros, bet čurkas: osetīni un abhāzi, ir tādi pat karotāji kā krievi. Šodienas situācija ir tāda, ka Putins pēdējo krievu iztērēs Donbasā un atstās Ukrainā dzelzi turpmākiem simts gadiem.

Atbildēt

elementāri

10.04.2024. 10:00

»

?

vai tad nevar bombardēt bez kara pieteikšanas


Kad Staļins 1929. gadā uzbruka Tivas republikai un nogalināja tās vadītāju, 1936. Spānijai, 1939. Polijai un Somijai, 1940. Igaunijai, Latvijai, Lietuvai un Rumānijai, nekādi kari netika pieteikti.

Atbildēt

nu nē

10.04.2024. 09:56

»

apbižota liver- jeb aknu desa

1.pasaules karu kaut kādi margināļi-histēriķi izprovocēja, un imperiālistiskie režīmi ne pri čom? Tādas teorijas pastāv. Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet


Nekādi margināļi-histēriķi, bet konkrēti Koļana II Asiņainā vēlēšanās sagrābt daļu Austroungārijas, Balkānus un daļu Turcijas, lai iegūtu izeju uz Vidusjūru un pabarot krievus ar cilvēku asinīm, pirms tie viens otru sāk griezt nost. Kas tur bija meklējams Francijai, Lielbritānijai un vēlāk ASV, kurām pēc loģikas vajadzēja būt civilizētās Vācijas pusē, vispār nav izskaidrojams. Ja nebūtu bijusi ASV agresija, kas piespieda Vāciju noslēgt pazemojošo Brestas miera līgumu, karš būtu beidzies taisnīgi un sarīkot Otro pasaules imperiālistisko karu krieviem nebūtu pat teorētiska iespēja.

Atbildēt

wow

09.04.2024. 14:51

Kurš te uzurpējis tiesības runāt visas Latvijas vārdā!?

Atbildēt

pag Kindzuli

09.04.2024. 14:13

»

Kindzulis

lūk, cik liela ir šā raksta autora ticamība


Jums tas ir visai savādi: Kaut kādiem komentu autoriem Jūs nez kapēc ticat vairāk kā rakstu autoriem.Kapēc Jums tā?

Atbildēt

Nu

09.04.2024. 10:52

»

heheee

Jūs jau sen Burvi dzīvojat kā Monako, lielais sūdiņ...Jums interesē tikai sava kabata..un tas ir viss kas jūs interesē, tovarišč Burvis


tak liec to idiotu mierā: Kļuvis galīgi stulbs pēc tam kad šo padzina no Saeimas un Rīgas domes.

Atbildēt

heheee

09.04.2024. 10:20

»

??

Kāpēc tad mēs nedzīvojam, kā Monāko? To tu saprot mazo sūdiņ


Jūs jau sen Burvi dzīvojat kā Monako, lielais sūdiņ...Jums interesē tikai sava kabata..un tas ir viss kas jūs interesē, tovarišč Burvis.

Atbildēt

Dzintars

09.04.2024. 08:30

Godāt mani Dzintars Akinfovs.
O- kalnā sedošais kura vārdu skaļi nedrīkst izrunāt, SAKI KO DARĪT, NEVIS SMAKO, SAKI KO MUMS ZEMES TĀRPIEM DARĪT, NEVIS ATSTĀSTI CITU TEIKO, BET, SAKI NO SEVIS O-SVĒTAIS kalnā sēdošais.
Vācam parakstus par sabiedriskā mēdija reorganizēšanu jo to darbība neatbilst sabiedrības(lielākās, jo pie varas esošie pārstāv mazāko sabiedrības daļu)INTERESĒM UN IR PRETRUNĀ AR LATVIJAS REPUBLIKĀ NOTIEKOŠO?

Atbildēt

painteresējies, ko par LV un latviešiem domā Eiropā

09.04.2024. 06:28

»

Precizējums

Laikam pārrakstījāties - mafiozs veoidojums gadsimtiem ir bijusi krievija, tikai no kariem tā arī ir veidojusies un vārījusies


nevis no propagandas, bet parunā ar cilvēkiem; Amerikā vispār neviens neatšķir Balkānus no Baltijas un tāda LV ciņiem pie vienas vietas. tā kā nemaāniet sevi - LV ir mazā Krievija, ES, Trojas zirgs, visa krievžīdu mafija šeit zog un ālējas kopā ar krieviem, atšķiras tikai politiskie saukļi - LV norma ir pederastija, Krievijā - nacionālisms

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.04.2024. 00:27

»

Fredis

Jūsu rakstītā ir daļa taisnības, tomēr nesaprotot-kas ir Krievija, un kāda bijusi tās ārpolitika pēdējos 350 gados, pie šādiem rakstiem nev jēgas ķerties....Ja uzskatāt ka es kļudos, parunājiet ar osvoboditeliem par to, kā viņi te nokļuva un vai LV tikai okupēta no viņiem....Un tad Jūs varēsiet par ...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku ( vai pat iedomātu "ienaidnieku" ), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): "Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (...) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju." ... (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija". No latīņu val. "diffamare" – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
-------
Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): "Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās." ... (citāts iz "parakstītāju grupas locekļu" publiskotā proponējuma "atklāta vēstule "valsts drošības padomei" (VDP), saeimas "nacionālās drošības komisijai" (NDK) i-neta w-lapā "pietiek-com")
-------

"Ir sacīts: "Bailēm - lielas acis!"..."
( "latv(ĀN)ijas" LUMP.EŅZOMBIJU "sāga" )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Slāj LUMP.ENIS, pa ceļa malu,
No "divlitrenes" strēbdams alu,
Un grāvī nospļaudamies, truli ~
Kā riktīgs "lav(ĀN)ijas" šmulis...

Te pēkšņi - vējš šim 'velk' gar ģīmi,
Kas (protams) "nevēdina" 'štīmi',
Bet (bailēs) - saslien stāvus spalvas,
Uz "alkonauta" ...("viedās" galvas):

"Kas tas par 'prikolu, bļin' bija?!???
Kurš 'lohs' man mūli ap(grābstīja)?!
'A, možka (pat) - dot bietē' taisās?!?
Par šo, vot, "fantāzija raisās"
(Tak' - nevar būt, ka 'pālī' smagā,
Man smadzeņ.podu 'ļerga' dragā,
Un "plastmasnieka" 'ģiftes' tvaikā,
Jau rādās murgi, dienas laikā?!...):

Vai tikai "Lielais (slāvu) Lācis",
No Austrumkraja šurp nav nācis,
Kas LUMP.EŅUS mīs PAŠU sū#os,
Un "masmē.dekļu" spama plūdos?
Par to jau "deŖmolibeŗsati",
Caur "mē.dekļiem un ZOMBO-kasti"
Sen "mesidžu" priekš "baura" sūta,
Kas, "propa-GANDĒTS", ūzās pļūta:

"Bruks ATKAL "rusiJĀŅI" sētā,
Pie "laviJĀŅA" NOZOMBĒTĀ,
Lai 'kluci noliktu' ('ar čupu'),
Uz "titulnāciju" (TIK glupu)!
Liks ATKAL "vēzī" un kāps virsū,
Tiem "letōņiem", kas "jēdz" ar ...('ķēķi')
(Jo - galvu "ieslēgt" šiem nav dūšas ~
Ka tik' tur "popkorns neuzpūšas")!!
Būs ATKAL "partkomi" un "ČEKA",
Kā iepriekš - "komuņagu CeKa",
Šo "padlatv(ĀŅ)u valsti" drāzīs,
Kur Lielais Lācis ...(purnu) bāzīs!!!
VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
Kad, krietni vēl PIRMS (!) "milēnija",
"Pē-eS-eR-eS"-a "tautu saimei",
Tiek "no(g)rauts ...(mūris), pilnai laimei"!!!!
Un ATKAL - "kolChozos" tiks dzīti,
Tie, kas, kā "liekie"(?!?), izraidīti,
Uz "SYB-īrijām" trimdās sūrās,
No SILES "valsts" pie Dzintarjūras!!!!!
Liks ATKAL "vergot" rūpniecībā,
Tiem, kas pie "zupas ķēķa" 'strīpām',
Pēc "JEWRO-lendas" paikas lētās,
Nīkst "latv(ĀN)ijas" (sīk)pilsētās!!!!!
Cels ATKAL (bērnu pilnas) skolas,
NE – likvidēt tās (tukšas) solās,
"valsts" & 'pašvald(au)ņi' (rōzā-zili):
'A nafig' "bauriem" Gaismas Pilis!!!!!
Kas neskries bučot ...(kedas) "jeņķiem" ~
Drīz "atstieps pedāļus" dēļ kreņķiem,
Kas neļaus "jewropai" 'ņemt priekšā' ~
Drīz Lāča ...(ķepās) 'trāpīs' iekšā!!!!!!!..."
...
Vējš ATKAL 'velk' gar tŗulu ģīmi,
Līdz - LUMP.ENIM, kas izguļ 'štīmi',
No BAILĒM redzokļi "sprāgst" vaļā ~
Šis, "nolūzis", krāc briksnī zaļā:
No izdangātā "ceļa" – grāvī,
Šo "fūzelbamšļa" (mīz)als rāvis,
Zem galvas (pustukšs) paripojis,
Un 'fiškā' MURGUS "ieskalojis":

NAV nekāds Austrumkraja "Lācis",
Ne ŠAJĀ pseido-"valstī" nācis,
Ne LUMP.EŅIEM pa ...('fišku') maucis,
Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
Ne SVEŠI "partkomi", ne 'menti',
Drāž "latv(ĀN)iju", "permanenti",
Ar "ilgtspēju" jau gadu gadiem,
Bet – SILES cūklopi (ar radiem)...
...
Jau SEN trūd 'svalkā' "padomija" ~
Tās vietā - "JEWRO-leiputrija",
Nu LUMP.EŅIEM gan 'fišku masē',
Gan "Brjukselei" 'slauc piķi' kasē.

Bet ZOMBĒŠANA -- TĀDA PATI:
Līdz ('mīīžot') "ačām kātos", plati,
Blenž LUMP.EŅI, kam "tieva kiška",
Pat "DOMĀT līdz!!!" iz SAVAS 'fiškas'...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

??

08.04.2024. 22:00

»

beidz dirst Burvi

Tu neesi tauta, un cilvēki atšķirībā no tevis daudz ko saprot


Kāpēc tad mēs nedzīvojam, kā Monāko? To tu saprot mazo sūdiņ?

Atbildēt

vice

08.04.2024. 19:09

...un uzskatu, ka „sabiedriskie” mediji to pašreizējā veidolā ir drauds Latvijai, un būtu likvidējami/reorganizējami/pārveidojami nekavējoties!

Egil, šis LABI!!! Tikai, kādēļ vēl nav izdarīts?

Tikai kur Egils (NA) bija iepriekšējos 5-10 gadus?

Vai tikai ne valdībā (kura šo visu šļuru ievazājusi)?

Vai kaut kas "te, pēkšņi" atgadījies, Egil?

Līdz šim bija savādāk?

Karš turpinās 10.GADU!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.04.2024. 17:25

Sabiedrisko mediju cērmes nav apmierinātas ar tā organisma īpašnieku, kurā tās dzīvo un parazitē.

Atbildēt

Jautājums

08.04.2024. 17:06

»

Gustavs

Es jau par šo tēmu izteicos pie citiem rakstiem, bet varu atkārtot, ka LR ir jāmaina vadība un vadošie darbinieki. Kapēc? Tapēc ka runā muļķības...


Vai tad LR tāpēc ir jāmaina vadība, ka Latvija pilna ar viduvējībām, un izcilību mums ir ļoti maz? Mazvērsīte, cita starpā, ir ļoti laba žurnāliste un lieliski atrod zelta graudus Latvijas popmūzikā. Gustav, kur mīt Jūsu "Latvijas 1. Republikas mūzika, ko zina, dzied un atceras tauta", es nezinu, bet arī no pirmskara laikiem Mazvērsīte kādu graudu ir izvilkusi :).
Neviens nenoliegs, ka Lapčenoks bija/ir izcils dziedātājs, bet tak arī notis nepazina - pats to ir stāstījis :).
Nepamatoti vecišķi un kašķīgi rūkts, Gustav!

Atbildēt

?

08.04.2024. 16:45

Latvijas Radio galvenā redaktore varbūt varētu nosaukt raidījumus mazākumtautību valodās, izņemot krievu? Nav vai gandrīz nav! Tātad, loģiski, ko aizstāv. Jautājums tikai- kāpēc? Atalgojuma pēc vai arī Kremlis ir paņēmis savas lakstīgalas pie dziesmas?

Atbildēt

Ženēvas konvencija

08.04.2024. 16:36

»

vecais

Šito gan nevajadzēja dirst! Neba visi cittautieši ir ienaidnieki. Tikpat PIESPIEDU valodā neklausīsies, meklēs savu


Jebkurš okupants un viņu pēcnācējs ir uzskatāms par ienaidnieku, kamēr nav veikta dekolonizācija un kolaboracionistu lustrācija.

Atbildēt

vecais

08.04.2024. 16:23

Šito gan nevajadzēja dirst! Neba visi cittautieši ir ienaidnieki. Tikpat PIESPIEDU valodā neklausīsies, meklēs savu ...

Atbildēt

https://youtu.be/RojQpxXKJZc

08.04.2024. 16:03

LR Saeima - zagļu un meļu kolhozs!

Atbildēt

??

08.04.2024. 15:58

»

neprtendējot ne uz eksperta, ne žurnālista titulu, uzdrošinos paust viedokli, ka

pašreiz lamāt Krieviju ir


Bet visa tā LSM lamāšanās ir debilizējoša un cilvēki nesaprot, kā var tādu herņu runāt pa radio vai rādīt tv! Un mazāk gribošie iedziļināties tēmā sāk ticēt šiem meliem, bet nesaprot kāpēc pie mums viss paliek dārgāks un nauda jādod Ukrainai, bet ne mūsu, nabadzībā eksistējošajiem tautiešiem. Un lai šādā nabadzībā mēs varētu dzīvot, mums būs jāgatavojas karam aizstāvēt savu nabadzību?

Atbildēt

Nezinītis

08.04.2024. 15:56

»

vice

...un uzskatu, ka „sabiedriskie” mediji to pašreizējā veidolā ir drauds Latvijai, un būtu likvidējami/reorganizējami/pārveidojami nekavējoties


NA ir vienotības satelīts - parazītzivs, kad šos laiž pie šprices. Kad vairs nav, tad vissirslikti. Viss ir arī viņu roku darbs. Viņi par to uzņemsies... politisko atbildību (pat ne tādu absolūtu sīkumu).

Atbildēt

Nezinītis

08.04.2024. 15:54

Nu, skaidrs. Atkal Helmanis ir izgāzies.
Divus gadus no vietas latvijas radio un tv varēja apkalpot kovida afēristus un ierobežot biznesu un privāto dzīvi, kā palaistuves apkalpot koalīciju bez neviena kritiska jautājuma, bet NA tas derēja, jo bija koalīcijā. Tagad Helmanim pēkšņi iestājusies atklāsme.
Nē, mums nebūs pa ceļam.

Atbildēt

Endija

08.04.2024. 15:35

Pilnīgs genders!

Atbildēt

vice

08.04.2024. 15:12

...un uzskatu, ka „sabiedriskie” mediji to pašreizējā veidolā ir drauds Latvijai, un būtu likvidējami/reorganizējami/pārveidojami nekavējoties!

Egil, šis LABI!!!

Tikai kur Egils (NA) bija iepriekšējos 5-10 gadus?

Vai tikai ne valdībā (kura šo visu šļuru ievazājusi)?

Atbildēt

yes

08.04.2024. 15:00

»

neprtendējot ne uz eksperta, ne žurnālista titulu, uzdrošinos paust viedokli, ka

pašreiz lamāt Krieviju ir


galveno ukrainas kara propogandisti viktoriju nudelman pirms paris nedelam baidens loti drosmigi atlaida no darba.

Atbildēt

pacietīgi skaidroju

08.04.2024. 14:36

»

hi hi

...tu ta tas latviešu tautas-vārds,moins,kā tikt


Vajadzētu spriest niansētāk. Ne tik staļiniski - 'kas nav ar mums, tas ir pret mums'. Nevajadzētu katrai brīvākai, kritiskai domu izpausmei uzreiz piekabināt kremlisku etiķeti, ja vien tas nav maizes darbs... Kāpēc LV daudzi domā, ka drošība būs lielāka, jo vairāk būs sīkas ieriebšanas pret krieviem? Piekrītu, ka valsts finansēto mēdiju motīvs ir nauda, bet tas jautājums, ko viņi uzdod, vienlaikus dod iespēju revidēt pieeju drošībai kompleksi. Šāda revīzija var parādīt: 1) reāli nekas netiek darīts jau gadudesmitiem, lai latviešu taitas aizsardzībai būtu viss vajadzīgais un mūsdienu līmenī, 2) toties tiek veikta kūdīšana, lai būtu kā Ukrainā. Vai LV pārvaldnieki nevarētu tomēr spēlēt mazliet mazāk kolhoznieciski, lai viss nebūtu tik baltiem diegiem šūts un neradītu iespaidu par vārdu kliedzošu nesaskaņu ar darbiem? Par paniku un aplamību? Par vēlmi karot arī savā zemē?

Atbildēt

Mūks no Afonas: Kremlī ir blēži, zagļi un slepkavas!

08.04.2024. 14:27

»

neprtendējot ne uz eksperta, ne žurnālista titulu, uzdrošinos paust viedokli, ka

pašreiz lamāt Krieviju ir


https://youtu.be/RojQpxXKJZc

Atbildēt

neprtendējot ne uz eksperta, ne žurnālista titulu, uzdrošinos paust viedokli, ka

08.04.2024. 14:20

pašreiz lamāt Krieviju ir:
1)"īsteni patriotiski";
2)žurnālistiem - finansiāli izdevīgi.
Atklāts lai paliek jautājums, kas izprovocēja karu Ukrainā, kuri pasaulē savāc asiņu naudu, ...Krima, Donbass/Lugaska - Ukrainas teritorijas?

Atbildēt

nu jā jūs kā ebrejiete runājat latviešu vārdu un apsaukājat latviešus par krieviem

08.04.2024. 13:18

»

redz

ja Tev nekā cita vairs nav ko te darīt, kā lamāties un uzbrukt, tad labāk dodies uz rodinas Sputnik..Tur tevi labāk sapratīs


varbūt tomēr pati kravājiet somas un Izaēlu prom pie citiem tādiem pāsiem krievžīdiem, nacionāliste atradusies vai zin, runās man te latviešu tautas vārdā, okupācijas palieka...

Atbildēt

jūs kundzīt darāt to par ko vainojat citus

08.04.2024. 13:05

»

Fredis

Bet ko darīt, ja Jūs pats te paužat Kremļa stulbās idejas Ne jau es-bet Jūs


ja jums ebreju bandīts helmanis ir gaismeklis, kas reketēja pa ogres tirgu deviņdesmitajos gados, un ja ticat, ka NA ir latviska, nevis ebrejiska un gatava paklpot kremlim, tad ar jums ir visai švaki, troļļojiet, cik gribat, bet ticamības nav, kremlis vienīgais arguments, un tas ats ar āža kāju sārta un pederastu uzdevumā

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...