Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

formula

25.04.2022. 11:23

Būtībā pretvalstisks aicinājums krievu hibrīdkaram raksturīgs,jo ir pretrunā ar Satversmi ,kas nosaka tikai un vienīgi vīrieša un sievietes laulību. Kādi vēl visi "dzimumi "? Šie "vienlīdzības "proporciju konstruktori var turpināt prasību lai visur un vienmēr obligāti piedalītos :
- visas vecumu grupas;
- strādājoši, nestrādājoši ;
-sliņķi un čaklie ;
-dzērāji un nedzērāji ;
-klusētāji un muldētāji ;
-visas saeimā pārstāvētas partijas un bezpartejiskie;
-izglītotie un neizglītotie;
-kukukuļu ņēmēji un kukuļu neņēmējie;
- autobraucēji un nebraucēji;
....../apnika/

Atbildēt

Pakule

24.04.2022. 02:23

Vai tad iepriekšējā petīcija santehniķu asociācijai jau tika apmierināta?

Atbildēt

cik gan stulbai jābūt

23.04.2022. 13:20

»

uz skaistuma konkursu

Tā skaistule bildē taču ir Veidemanes kundze


lai neatšķirtu skaistuli bildē -lezbiešu vadoni kristīni Garinu no Veidemanes kundzes.?Nav skaidrs,ko gan Veidemane dažai labai aitai ir tādu nodarījusi,ka tāds zvērīgs naids un nemiers plosa komentāru driķētājas?Kāds sakars skaistulei bildē un viņas aktivitātēm ar Veidemani?Nu pilnīgi nekāda sakara.

Atbildēt

bgj

23.04.2022. 09:16

Kā teica Edgars Liepiņš - vista dzer bet nemīž.

Atbildēt

Nedzimis

22.04.2022. 13:00

Ja lezbas un pedini ir atsevišķi dzimumi, tad jau ir 4. Vienlīdzību visiem! Visi čurā pie visiem! Urrā!

Atbildēt

nu

22.04.2022. 09:15

vispār ir pilnīgi vienalga, kas spriež par valstij, tautai, cilvēkiem būtiskiem jautājumiem, galvenais, lai būtu profesionālis, personība, kas VISPĀR SPĒJ SPRIEST,izdarīt loģiskus,praksē, teorijā,faktos kaut vai saprātīgos empīriskos pieņēmumos balstītus secinājumus. Personīgi bija kauns skatīties un klausīties bijušo labklājības ministri, kas mēģināja primitīvi, pie katras iespējas, demonstrēt savas sievišķās kvalitātes,norunājot labākajā gadījumā, priekšā uzrakstītu tekstu, nevis loģikā un kaut minimālā sapratnē par lietu, balstītu spriedumu.

Atbildēt

Zigis

22.04.2022. 06:54

»

72 genderi

uz drupu kaudzes. Rīt drīz ko nebūs. Te viņiem līdztiesības trūkst? Par ko šobrīd raizēties...


Tauta neko nav aizmirsusi?
Šī pauze medicīniskajā terorā to parādīs. Cāļus skata rudenī. Jau tagad tie kam bija aktīva pozīcija met kažokus otrādi. Ja šķēliens šprice nešprice bija gana labs cilvēcisko īpašību uzrādītājs,tagad ir otrs šķēliens karogu krāsās.

Atbildēt

Tolerantais parčiks

21.04.2022. 23:51

Latvijas “homunkulu” petīcija
Tev patīk kulstīt mēli, taču tevi neviens neklausās!? Tev patīk skribelēt, taču tevi neviens nelasa!? Tu negribi strādāt, bet saņemt naudu vien par to, ka esi!? Izdomā sev dzimumu un visas durvis tavā priekšā būs vaļā!

Atbildēt

85

21.04.2022. 22:06

Cilvēku sugai divu "dzimumu" celsme, divi dažādi "tēvi" ( Nav runa par kaut kādiem t.s. "gejiem", vai dēmonkrātijas parazītu organizēto vīriešu un sieviešu dzimumu naidošanas jautājumu ). Tas ir evanģēlijs. Kāpēc organizētā reliģija to noklusē? Oriģinālais, pamatdzīvotāju, kā, teiksim, "Dieva", un diametrāli pretējs, ar visādiem mutantkropļu hibrīdiem, kuri, kā nebūtībā zūdošā parazītmehānisma sasaistīti parazīti, savu nozīmi un eksistences jēgu te jau ir zaudējuši, tāpēc reāllaikā ar virsjēgas saprāta palīdzību tiek korektēti ārā no pasaules veselības.

Atbildēt

uz skaistuma konkursu

21.04.2022. 21:18

Tā skaistule bildē taču ir Veidemanes kundze?

Atbildēt

Lilī

21.04.2022. 15:30

»

nu galīgi garām

Tā Vaiddemane redzēta žurājam Operas skvēriņā pie koka ar ar paceltu kāju


Mazmājiņas arī nedrīkst dalīt pēc EMm un Žo. Ja, tā sauktajās, vīru daļās vēl ir puslīdz kārtība, un tie var lietas kārtot solidarizējoties- sēdus, tad sieviešu daļā nav manīts neviens stāvus čuramtrauks. Jā, un vēlētos vēl Straipa komentāru par riebeklīšu plūkšanos Azovas jūras krasta skvēriņos.

Atbildēt

72 genderi

21.04.2022. 14:55

uz drupu kaudzes. Rīt drīz ko nebūs. Te viņiem līdztiesības trūkst? Par ko šobrīd raizēties?
Da te neviena gendera drīz nebūs.Ir pilnīgi skaidrs, ka JV vājprātīgie rudenī mēģinās atkal ieslēgt kovidu, lai notirgotu vakcīnas, novērstu ielu protestus un nofeikotu vai nepieļautu vēlēšanas, kurās tiem nekas nespīd. Tauta neko nav aizmirsusi un nešaubīgi mēģinās izrēķināties ar Koalīciju ja ne fiziski, tad vismaz vēlēšanās. Kariņam vajadzētu nopietni domāt par dzīves vietas maiņu, ja tauta viņu noķers dzīvu, labi nebūs. Tagad iet copy-paste 1940.gads.

Atbildēt

Nezināmai parakstītāji grupai

21.04.2022. 14:22

Tā ir ka 30 gadus genderidiotisms LV piekopj slēpti agresīvu izpausmi un meklē ,,visus dzimumus ,,......

Atbildēt

hmm

21.04.2022. 14:17

Vai tiešām šajā trakajā laikā vēl jākacina tauta?

Atbildēt

Cidonijs

21.04.2022. 14:09

Diskriminācija ir tad, ja "eksperts" tiek sākts šķirots pēc dzimuma, rases un tautības. Faktiski, šie sarakstītie punkti ir viena liela diskriminācija, jo piedāvā cilvēkus šķirot un ieviest kvotu sistēmas.

Atbildēt

Vis šokolādē

21.04.2022. 13:55

Visādu dzimuma pārstāvji? Laikam jāsaprot - sieviešu dzimums, vīriešu dzimums un nenosakāmais dzimums(mainīgi hameleoniskais). Ar vien vārd sakot, katrā saietu diskusā, piespiedu kārtā, jābūt arī pa kādam p-d-ņam (ekspertam).

Atbildēt

Peteris ārsts

21.04.2022. 11:31

Attēlā ir krieviete vai latviete ?

Atbildēt

Ja

21.04.2022. 10:57

Kāpēc raidījumos nepiedalās arī suņi un kaķi? Nekavējoties pārtraukt šādu diskrimināciju!

Atbildēt

jurisx

21.04.2022. 10:48

Pretīgi klausīties, kad radio ēterā skan uzaicināto sieviešu kā ekspertu vāvuļošana par kara tēmām. Vienkārši izcili pretīgi.

Atbildēt

XXL

21.04.2022. 09:50

»

lauķis

Būs dzimtas nebūs deģenerātu.Dzimtas ir kā karsts kartupelis mutē,par to nerunā.Diemžēl dzimtas ir pilnībā iznīcinātas


Nevienam uzņēmējam dzimtas,tautības un valstu sadalījums nav izdevīgs, darba spējam jābūt mobilam un pēc izlietošanas viegli utilizējamam.

Atbildēt

Sprauga starp priekšzobiem

21.04.2022. 08:40

»

Arvids

Ļoti pamatots aizrādījums rakstā! Lai novērstu šo netaisnību, ierosinu steidzīgi izveidot dāmu komisiju, sastāvošu no erudītām kundzēm: Ievas Brantes, Baibas Pisenieces,Magones Šutovienes, Samantas Tīnas, Kombuļu Ineses,un,lai neviens nejustos aizvainots, tur klāt piepulcināt visiem zināmo drag queen...


Labs piedāvājums, tikai ar likumu jānosaka, ka šādā klubiņā apspriestais uzreiz stājas spēkā, jo tā vajag. Nekādus tur argumentus, pieredzi vai ekspertīzi nevajag, vajag kvotas personām ar vagīnu, un viss tad notiks.

Atbildēt

Zilace

21.04.2022. 08:38

»

Arvids

Ļoti pamatots aizrādījums rakstā! Lai novērstu šo netaisnību, ierosinu steidzīgi izveidot dāmu komisiju, sastāvošu no erudītām kundzēm: Ievas Brantes, Baibas Pisenieces,Magones Šutovienes, Samantas Tīnas, Kombuļu Ineses,un,lai neviens nejustos aizvainots, tur klāt piepulcināt visiem zināmo drag queen...


Un kur tad deputāte Akurātere.... redzēju viņu,
zsakoties par to, kāpēc nevar samazināt PVN... šedevrs...
Kaut gan, ir jau vīriešu - TV ekspertu - starpā izcilas personības... te gan jāpiebilst, ka vīrieši vairāk vai nu izbauda savas personības "dievišķību", vai arī "bīda" kāda jautājuma atrisināšanu savas vai sev tuvas grupas interesēs....

Atbildēt

Sprauga starp priekšzobiem

21.04.2022. 08:38

ar mūsdienu iespējām ir likvidējama, tiesa, mežacūkas skaistums tāpēc nevairosies.

Vispār es ieteiktu katrā raidījumā nodrošināt viena bērna/jaunieša, viena atbildīgā ministrijas pārstāvja, viena valsti par savu kabatu uzskatoša partijnieka, viena dedzīga opozicionāra, vienas mājsaimnieces/virējas ar bērnu, viena invalīda un viena ārzemnieka dalību. Nu, lai būtu reāls ekspertu panelis, ar savu Grētu, blondīni un likumīgo zagli. Tikai tad dzīvsvaru nevērojošās būtnes ar "tiesībām" varētu rimties.

Atbildēt

Putina fassismss Dombasaa

21.04.2022. 08:16

Putina ,,spec operaacija,, fassisma paraugs.

Dombassa organizeeti pagrabi pamatiedziivotaaju spiidzinaasanai ar ,,elektriibu,, izgeerbjot plikus aplejot ar aukstu udeni un ar ,,skoccu,, pieliimeejot pie galda un 2 elektriibas vadi ,,caurumos,, un ta liidz zaudee samannu.

jaapieziimee, ka to visu dariija Krievijas fsb un kgbesniki, pat spiidzinaasana piedaliijaas ,,aarsti,, kas ,,atgrieza,, sajaa saulee spiidzinaamos zaalees, paskataties un sie krievu asinainie fassisti braauka pa Eiropu, Krieviju ka naaciju ir jaizole ka ,,biistamu,, sugu un iebraukt sai ,,naacija,, EU buutu aizliegta uz muuzu.

https://www.youtube.com/watch?v eekn6kpRRQ8

Atbildēt

Patiesais

21.04.2022. 06:38

varbūt daļa vīriešu, kuri piedalās raidījumu diskusijās uzskata sevi par sievietēm, - tādēļ nebūtu pamata pārmest, ka tiek pārkāpta Satversme, vai kāds cits nopietns noramtīvai akts. JĀdzīvo ar muūsdienu vērtību izpratni. Tā mēs paši gribējām.

Atbildēt

lauķis

21.04.2022. 05:38

Būs dzimtas nebūs deģenerātu.Dzimtas ir kā karsts kartupelis mutē,par to nerunā.Diemžēl dzimtas ir pilnībā iznīcinātas.

Atbildēt

Haralds Kalns

21.04.2022. 00:16

Iespējams, ka Sabiedrisko mēdītāju saturu ieteicams pieķēzīt ar dažu izdzimteņu fekālijām. Taču neviens nedrīkst tikumīgi godīgus, Satversmi ievērojošus konservatorus un godīgus pilsoņus apķēzīt ar savām izvirtību neķītrībām!!!

Atbildēt

Dod pieci roberto

20.04.2022. 22:26

Visu zemju proletariāts

Atbildēt

Arvids

20.04.2022. 21:42

Ļoti pamatots aizrādījums rakstā! Lai novērstu šo netaisnību, ierosinu steidzīgi izveidot dāmu komisiju, sastāvošu no erudītām kundzēm: Ievas Brantes, Baibas Pisenieces,Magones Šutovienes, Samantas Tīnas, Kombuļu Ineses,un,lai neviens nejustos aizvainots, tur klāt piepulcināt visiem zināmo drag queen Amuna Davis.Katrā diskusijā varētu pieaicināt izpausties trīs no šīm par jebkuru jautājumu runāt gatavām aktīvistēm, un jautājums būtu atrisināts.

Atbildēt

viņas stučī labāk

20.04.2022. 21:16

Arī čekas maisos nav vienādi pārstāvēti visi dzimumi, tobiš vairākumā stukači-vīrieši, turklāt gandrīz visi - 5.daļa (ideoloģiskās diversijas) bet ļoti maz 1.daļa (ārējā izlūkošana). Sievietes-stukačkas daudzas ir pēc tam apprecējušās, pārprecējušās un nomainījušas uzvārdus, tobiš grūtāk atpazīstamas, ja iepriekšējie uzvārdi nav zināmi.

Atbildēt

bez komentāriem

20.04.2022. 20:50

divi vīrieši nedrīkst vadīt raidījumu, ja vien viens no viņiem nav gejpersona.... nedod Dievs, ka K.Streipa anītis patiesībā ir cita vīrieša neskarts, bet kungs ir melis un sieviešnīdējs, kurš vienkārši spītīgi un nelietīgi negrib atdot savu darba vietu kādai ziņu analītiķei lezbietei

Atbildēt

ja kas

20.04.2022. 20:18

»

dabas māte

Nav "visi" dzimumi, ir "abi" dzimumi


Dabas mātei gan bija jāzina, ka ir 5 dzimumi: vīrieši, sievietes, hermafrodīti, mermi un fermi.

Atbildēt

Jā jā

20.04.2022. 19:15

»

samulsinājāt

pēc kādām pazīmēm var noteikt dzimumu! Ja mūlis kā mērkaķim, rumpis kā cūkai, rupjš balss tonis, nu kā tai vecmammai no TV Vaidemanei,laika, ...labāk ar tādu nesaskrieties... murgi naktī rādīsies


Ļoti nepieklājīgi.Pats jau arī diez vai skaistumkonkursā vari piedalīties. Par tevi pat nevar teikt , ka skaistums nāk no iekšām. Nu,rupjš kā zirga deķis.

Atbildēt

dabas māte

20.04.2022. 19:14

Nav "visi" dzimumi, ir "abi" dzimumi.

Atbildēt

es arī par to pašu

20.04.2022. 19:10

»

Marika

vispār jau viedokļus izteikt rosina erudīcija, ne dzimums


Pilnīgi pareizi. Šeit nu galīgi nevietā izmantota dzimumu līdztiesība.

Atbildēt

samulsinājāt

20.04.2022. 19:10

pēc kādām pazīmēm var noteikt dzimumu! Ja mūlis kā mērkaķim, rumpis kā cūkai, rupjš balss tonis, nu kā tai vecmammai no TV Vaidemanei,laika, ...labāk ar tādu nesaskrieties... murgi naktī rādīsies...

Atbildēt

pareizi

20.04.2022. 18:51

vairāk garīgus kroplus,neliešus un ījabes!

Atbildēt

Marika

20.04.2022. 18:39

Lūdzu nediskriminēt pārējo diagnožu turētājus, bet aicināt visu diagnožu spektru uz viedokļu depozitāriju, savādāk tikai psihiatrija ir pārstāvēta pilnā spektrā.

Atbildēt

Marika

20.04.2022. 18:33

vispār jau viedokļus izteikt rosina erudīcija, ne dzimums.

Atbildēt

Žulis

20.04.2022. 18:28

Kādi "visi" dzimumi?!Cilvēki ir DIVU dzimumu būtnes. Nevajag seksuālās novirzes dēvēt par dzimumiem. Galīgi jau aptrakuši ar to jēdzienu falsificēšanu.

Atbildēt

Keno

20.04.2022. 18:11

Ir 72 dzimumi, kāpēc tiek aicināti tikai divi no dzimumiem?

Atbildēt

Idiotu viedokļiem

20.04.2022. 18:09

nav dzimuma!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...