Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jukums

19.05.2018. 13:13

Šī kundze NA izpilda komjaunatnes idioloģiju.

Atbildēt

Rolis

20.04.2018. 11:33

»

ja autore domā, ka

"šis forums varētu būt NVO sabiedrības enerģijas un domu apmaiņa", tad kāds sakars tam visam ar Saeimu? Apmainīties ar domām un enerģiju cilvēki var bez partiju čaumalām


Autore droši vien savas “NVO” aizsegā sper pirmos soļus ceļā uz ievēlēšanu Saeimā. Droši vien pati jūtas viltīga kā zebiekste un nemanāma kā muša uz sienas, kā ūdens lāse okeānā.

Atbildēt

ja autore domā, ka

20.04.2018. 08:26

"šis forums varētu būt NVO sabiedrības enerģijas un domu apmaiņa", tad kāds sakars tam visam ar Saeimu? Apmainīties ar domām un enerģiju cilvēki var bez partiju čaumalām.

Atbildēt

vēsture

19.04.2018. 19:43

»

Ja autore ir

VDK virsniega Ojāra Blumberga meita, radiniece utt., tad mēģina VDK stilā ar šiem tekstiem iebarot godīgo centību, rūpes par sabiedrību. Tieši tāpat, iznīcinot, konvien var, darbojās VDK virsnieks Ojārs Blumbergs līdz šai dienai...


Rēzeknes apriņķa šucmans-šāvējs boleslavs maikovskis aizlaidās ar nacistiem un bija PBLA SPICĒ.Tā tik "apvienība"?!Cik tādu vēl tur bija un tā ataudze?

Atbildēt

Nūū

19.04.2018. 15:47

»

Rolis

Ar kādām tiesībām Blumberga savu divu cilvēku biedrību sauc par NVO un uzskata, ka visiem jāmetas ceļos viņas priekšā un jābučo viņai tur vai citur


Ja tev lika mesties ceļos un pie tam bučot to, ko nevēlies, tad par to noteikti jāraksta sūdzība Ministru prezidentam un Valsts prezidentam. Tā ir vardarbība.

Atbildēt

Rolis

19.04.2018. 07:59

»

Roli, vecais murgotāj,

viņa tev stāstīja par savu personisko dzīvi, ka zini, cik bērni, vīri, cik mīļākie? tu, vecais, pim...i! Līdi gar paksi un lūrēji iekšā pa logu? Jeb neņēma tevi pretī


Ar kādām tiesībām Blumberga savu divu cilvēku biedrību sauc par NVO un uzskata, ka visiem jāmetas ceļos viņas priekšā un jābučo viņai tur vai citur?

Atbildēt

Roli, vecais murgotāj,

18.04.2018. 19:25

»

Rolis

Divas personas uztaisa biedrību. Pēc tam tā biedrība var līst jebkur, kur vien ņem pretī. Vajadzētu vienai tādai biedrībai, kura par baigo NVO grib iztaisīties, likt vismaz 100 biedru savākt. Citādi šitāda viena pati ProBono.ibio vecene vazājas apkārt, kaut ko murgo, laikam vīra nav, bērnu nav un naudas...


viņa tev stāstīja par savu personisko dzīvi, ka zini, cik bērni, vīri, cik mīļākie? tu, vecais, pim...i! Līdi gar paksi un lūrēji iekšā pa logu? Jeb neņēma tevi pretī?

Atbildēt

Kristīna

18.04.2018. 12:10

Izrādās , savās domās neesmu viena. Starptautisks NVO monitorings negatīvi vertē Latvijas NVO situāciju kopumā : https://monitor.civicus.org/newsfeed/2018/04/10/Latvian-civil-society-concerns-grow-closing-space/

Atbildēt

Aplamības

17.04.2018. 16:26

»

Ja autore ir

VDK virsniega Ojāra Blumberga meita, radiniece utt., tad mēģina VDK stilā ar šiem tekstiem iebarot godīgo centību, rūpes par sabiedrību. Tieši tāpat, iznīcinot, konvien var, darbojās VDK virsnieks Ojārs Blumbergs līdz šai dienai...


Bērni netabild par vecāku darbiem un nedarbiem, nebāz zies ar saviem secinājumiem ... ja meita. Nu, un? Varbūt dēla sieva, ko tad - arī pielipa čekisms?

Tā ka nekarinai birkas tur, kur nevajag.

Atbildēt

NACIKI

17.04.2018. 15:32

...šo pelēko peli,jo ātrāk,jo labāk...jāņem nost...tur divu domu nevar būt...:)

Atbildēt

to skaidrībai

17.04.2018. 14:54

Tieši tā! Tāpat darba devēju konfederācija, tirdzniecības kamera utt. Lērums parazītu kantori.

Atbildēt

brrrrrrrr

17.04.2018. 13:42

Tās vecenes, eh, lien iekšā visur, pat uz copi, mežā iekšā, večiem līdzi! Cik ģimeņu tā nav izputinātas!

Atbildēt

skaidrībai

17.04.2018. 13:28

NVO forums jau ar tiesi tādu nolūku ir radīts, lai izskatītos, ka valdība uztur dialogu ar sabiedrību caur dažādu NVO uzklausīšanu, bet patiesībā viņus sabiedrības viedoklis neinteresē. Līdzīgi kā mums ir visādi apkarošanas biroji un tiesību inspekcijas, jo uzpapīra pasaulei izskatās viss kārtībā, bet reāli - mēs visi zinām kā ir.
Par augstprātību - esmu pārliecināta ka valstsvīri un valstssievas neiebilstu pret roku bučošanu un klanīšanos līdz zemei viņu svarīguma apziņā, jo visā nopietnībā uzskata sevi par kaut ko augstāku...

Atbildēt

Ja autore ir

17.04.2018. 08:53

VDK virsniega Ojāra Blumberga meita, radiniece utt., tad mēģina VDK stilā ar šiem tekstiem iebarot godīgo centību, rūpes par sabiedrību. Tieši tāpat, iznīcinot, konvien var, darbojās VDK virsnieks Ojārs Blumbergs līdz šai dienai.

Pateicoties G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem uzzinām, kā Blumbergs mēģināja savervēt G. Valdmani, ārzemju latvieti, kpā ar PBLA Meirovicu. Abi Valdmanim uzdeva vispirms nomelnot kādu godīgu PBLA latvieti. Valdmanis no tā atteicās. Ja sāktu sadarboties, viņam piesolīja kļūt Latvijā par miljonāru, lai pievienojoties O. Blumberga vadītai 56 cilvēku grupai, kura nodarbojas ar Latvijas izzagšanu un ekonomikas slepkavošanu.

Par O. Blumberga, Savicka, Godmana, Straujumas, Kučinska, Repšes, VVF, Zatlera, Lemberga utt. galvām būtu jāizsola atlīdzība.

Atbildēt

Zinošais

17.04.2018. 08:10

»

Raksta, kā mūs mauc Saeima

Saeima cenšas nostiprināt GADSIMTA AFĒRU...


Pievienojos ! ! !
Un juristu mafija ir "lieliski" sakārtojusi visos līmeņos sākot ar likumdevēju un beidzot ar tiesu izpildītājiem !

Atbildēt

KO VAR MŪLDĒT

17.04.2018. 01:14

Ko var gvezt pati lielākā mūldētāja Latvijā, POPULISTE un tukšvārdiste,gan jau ka vīrs arī nespēja tukšo gvelzni ?

Atbildēt

Antra

16.04.2018. 21:51

»

Vietējais

Kas, piemēram, man būtu jāizdara lai pievienotos šim forumam? Tāpat vien jau Saeimas ēkā pat iekļūt nevar


Pievienoties Aliansei var un iekļūt Saeimā var, bet tur nav ko darīt - tas ir farss un nav manīts, ka NVO Alianse risinātu kaut vienu tautai svarīgu jautājumu. Pati es mēģināju kādreiz ietekmēt un runāt pretī, man ledz vārdu, pārtrauca un fakstiski svilpa ārā.

Tā nepilda par zibeņnovedēja lomu. Bet tā gan jau saņem valsts naudu un šķērdē, kas vērtējams kā valsts līdzekļu izšķērdēšanas un izsaimniekošanas paņēmiens un valsts varas melno darbu lobēšana. Man ir piemēri, bet nav vērts "smērēties" ar faktiem, tiem nav jēgas. Aliansē piedalās vairāki varas funkcionāri un pedaloties jautājumu risināšanā tiek tēlots, ka jautājumu akceptē sabiedrība. Tā ir ļaunrātīga rīcība.

Atbildēt

Raksta, kā mūs mauc Saeima

16.04.2018. 21:24

Saeima cenšas nostiprināt GADSIMTA AFĒRU?

To varēs novērst, ja pie varas nāks cita koalīcija un vairs nebūs Saskaņas, kura balso kopā ar ZZS un NA.
OIK nr.2 – zemes piespiedu izpirkšana par amorālu cenu:
OIK nr.3 – zemes lieluma noteikšana, kurā tiks iekļauti kvartāli, “liekā zeme” un piegulošā zeme, kurai nav apbūves iespēju.

Vai tiešām lēmēji ir tik, atvainojos, stulbi, ka nesaprot – visa problēma ir ar fiktīvo zemes KADASTRĀLO VĒRTĪBU.

NOSAKIET PATIESU ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU UN PROBLĒMA TIKS NOŅEMTA NO DIENAS KĀRTĪBAS.
Tas laikam deputātiem “nepielec” vai PIETRŪKST DROSMES VAI viņi NEVĒLAS ATTEIKTIES NO PARTIJU SPONSORIEM, kuri rosās gan jau gar partijām? Re, LA raksta, ko un kā tautu “aplaimos” deputāti!
Nu, nāk darbā politiskā REKLĀMA – mēs strādājam tautas labā, balsojiet par mums, partijas NA Tieslietu ministrs Rasnačs bija nepatiess, gribēja iedzīt tautu verdzībā, ieķīlāt dzīvokli par labu zemes īpašniekam, re kā, bet mēs glābjam tautu. Vai tiesa?
Dāmas un kungi! GADSIMTA AFĒRA TURPINĀS! SaSkaņa (komisijas vadītājs) un ZZS (Darba grupas vadītājs) strādā saskaņoti, “profesionāli un precīzi”.
Proti, gribas tikt no jauna Saeimā, jo nāk vēlēšanas, bet “baltie baroni” ar NA ministra Rasnača atbalstu neļauj rast risinājumu, jo grib ieviest jaunu “OIK” nr. 2 – jaunu tautas aplaupīšanu, bet deputātiem, partijām arī gribas no šiem baroniem saņemt hohorārus, dāvanas vēlēšanau reklāmas izklaidēm un tautas apkrāpšanai ar politiskām rreklāmām.
PIRMKĀRT, deputātiem bija jāzina, ka šai zemei NAV TIRGUS VĒRTĪBAS – tā neražo un nerada vērtības, šī zeme apgrūtināta ar dzīvojamo māju un ar citu personu – juridisko personu komunikācijām, kas nav norādīta zemes robežu plānos, tiek slēpta, lai gan likums nosaka, ka šiem šiem zemes lietotājiem ir jāslēdz līgums ar zemes īpašnieku.
Vai nav skaidrs, ka NĪ vērtēšanā ir jāatjauno 1918.gada Latvija un 1938.gada likumdošana, kas reglamentē zemes vērtību (pie tam BŪVEI UN ZEMEI ir viena kadastrālā vērtība), ka vērtību zemei nosaka pēc ienākumiem 3 gadu laikā. Bez tam jāievēro taisnīguma princips, ka 100 % gadījumos pārkāptas pirmpirkuma tiesības, kas radīja fiktīvu zemes “TIRGUS VĒRTĪBU”. Šis PIESPIEDU likums tautai būs īsts OIK nr 2.
OTRKĀRT, zemi, varbūt, varētu izpirkt par summu, par kādu to iegādājās.
TREŠKĀRT, zemes cena jāvērtē pēc taisnīguma principa, ka tā vērtību radīja tieši dzīvokļu īpašnieki, jo laikā kad atsavināja, nacionalizēja, tā bija nederīga, bez vērtības, purvi, ganības, bez komunikācijām, krūmi utt. Par kādu tirgus vērtību var runāt. Tā vērtība jau izpirkta, apmaksāta ar darbu 60 gadu laikā, tādēļ STOP fiktīvajai kadastrālajai vērtībai!
CETURTKĀRT, zemi, ko atguva tā tika nodota dāvanā, jo 1938.gadā un turpmāk nebija izpirkta, vairākuma gadījumos. VIENIEM ZEMI DĀVINA, OTRIEM ŠO DĀVANU JĀIZPĒRK par 100 vai 1000 – kārtīgu tirgus vērtību?
Attopieties, taisnie deputāti – tā ir tiesiska valsts?! Likumam jāsākas no patiesas zemes kādastrālās vērtības noteikšanas !
PIEKTKĀRT, kā zemes īpašnieki pēc 1940.gada, kuriem nacionalizēja zemi, pārējai tautai režīms 60 gadu laikā neļāva pelnīt tik, lai iegūtu īpašumus vai iegūtu zemi īpašumā – tātad, abas puses ir vienādi DISKRIMINĒTAS, vienādi cietušas un lai šie “baltie baroni” un nacionalizētie neplātās ar savu īpašuma varenību un tiesībām, neliek atbildību tautai par o … kup … ācijas režīma nodarījumiem.

Taisnie deputāti to neizprot, ka arī te vajag lemt pēc taisnīguma principa?

Bet UZMANĪBU, šeit iezīmējas arī vēl viens OIK - nr. 3 izteikts elements:
Problēmas ir par ZEMES LIELUMU. Jau šodien Rīgas dome visā Rīgā taisa shēmas, kā dzīvokļiem “iesmērēt” papildus zemes gabalus. Nav skaidrs, kā kurā reizē to dara, bet tiek lēsts, ka “tirgojas” ar zemes baroniem – no viņiem pērk vai iemaina zemi vai citādi, bet nerodas šaubas, ka tur darbojas visu iespējamo shēmu un naudas plūsmas varianti. Pēc tam, Rīgas dome steidz atbrīvoties no darījumu ieguvumiem, lai šo zemi iemēra jau šodien uz dzīvokļu rēķina, lai to aprūpē uz iedzīvotāju rēķina, tas nekas, ja tas būtu jāapsaimnieko par īpašuma nodokļa naudu – budžets plāns, jāplēš divas un trīs ādas.
Jautājums ar zemes lielumu – tā būs paildus šī gadsimta afēra, tas būs pašvaldību “OIK” balto baronu labā. Arī pašvaldības ieinteresētas lielāku NĪN par lielāku zemi un ne tikai, lai mājas to apsaimnieko un maksā apsaimniekotājiem par to. Alkatība glūn no katra stūra!

Atbildēt

Rolis

16.04.2018. 20:17

»

Kurlands

Vai gadījumā tā Kristina Blumberga nav tā savādā Twitter lauvene (plosās tur uz nebēdu), kas uztaisījuse kaut kādu štrunta biedrībeli "ProBonoPublico.Latvia" un ar to lien pa visām spraugām iekšā, kur vien var ielīst


Divas personas uztaisa biedrību. Pēc tam tā biedrība var līst jebkur, kur vien ņem pretī. Vajadzētu vienai tādai biedrībai, kura par baigo NVO grib iztaisīties, likt vismaz 100 biedru savākt. Citādi šitāda viena pati ProBono.ibio vecene vazājas apkārt, kaut ko murgo, laikam vīra nav, bērnu nav un naudas arī nav. Otrs biedrības dibinātājs E. Svirskis vismaz nelien nekur, savu degunu nebāž. Eh, vecenes.

Atbildēt

Juris Pūce kā OIK pārstāvis

16.04.2018. 19:37

un Zaiga Pūce kā biedrības “Ascendum” pārstāve ir reāla problēma

Atbildēt

čekistu mednieks

16.04.2018. 16:24

“Oligarhu sarunu” izmeklēšanā un VDK aktīvu pārņemšanā iesaistītā Aivara Borovkova atmaskošana
Iespējams, “oligarhu sarunu” izmeklēšanā un VDK aktīvu pārņemšanā iesaistītais Borovkovs esot veicis smagus likuma pārkāpumus pret Latvijas valsti!?

Kā nākas, ka Oligarhu Sarunu Parlamentārās izmeklēšanas komisijas (PIK) vadītājas Inguna Sudraba padomdevējs Borovkovs un KNAB / Anti-corruption Agency of Latvia SKP vadītājs ir personas, par kuru darbībām saistībā ar VDK aktīvu pārņemšanu dažādas Saeimas PIK ir devušas atzinumu- smagi likuma pārkāpumi pret Latvijas Valsti?!
(skat. no 33.lpp.1994.gada PIK gala ziņojumā)


Ojārs Blumbergs

Ak,šaFsmas ! Un es tikko Aivaram aizsūtīju vēstuli ,jo ,reizē ar Induļa ĶĒNIŅA aiziešanu NEKROPOLES ceļos,esmu kļuvis Borovkova draugu pulkā viņa gados visvecākais draugs. Par viņa klātesamību VDK lielos darbos Latvijas teritorijā gan mani māc šaubas- vienīgi laikā ,kad VDK funkcijās iekļāva arī ekonomiskos noziegumus. Bet tad jau ekspremjērs Birkavs būtu ,piem. ,trīskārt lielāks "čekists" .Borovkova darbība kokvilnas laukos un citur austrumos gan viņu izcēla sabiedrībā,padarīja populāru arī politiskajā laukā ATMODĀ.
Uzrādīto PIK ziņojumu neesmu lasījis. Un tā īsti neticēšu arī,ja izlasīšu kaut ko kas tapis LatvijasCeļa laikos!,To patlaban šādā formātā nevaru izlasīt-izdarīšu to pie sava rakstāmgalda. Bet -liels PALDIES jebkurā gadījumā! Ceru,ka mūsu draudzība turpināsies !
PS Es ar to nebiju domājis manu un AiBo draudzību. Jau trīs reizes itin ka esmu to apturējis,taču man par brīnumu viņš atkal un atkal aicina draudzību atjaunot. Un ... tiklīdz uzdodu kādu skarbāku jautājumu ,ļoti rūpīgi,draudzīgi visu ,kas viņam zināms šai attiecīgajā lietā ,izskaidro .
PS2 Kādas Kalnozola domas par VDK "jauno maiņu" ,kas seko šim rakstam ,gan izsauc smieklus. Kādi te slepenie jaunie aģenti,ja Savicka kunga dzimšanas dienā viņu , 4.maijā ,apsveica teju vai visu dienu viena vesela Latvijas televīzija un visi,izņemot pirms 1945.g mirušos,LATVIJAS VALSTS PREZIDENTI ! :D

Biruta Loze

Visa prokuratūra zināja, ka Birkavs un Zālitis ir pederasti. Latvijas Ceļa laikā pirtiņā par pederastu pataisīja arī godavīru Jāni Skrastiņu, kuram pēc tam "palika bailes". Bet par čekistiem varat parunāt ar manu bijušo priekšnieku Oļģertu Šabanski, kuram Latvijas Ceļa laikā Vācijas kontā "nejauši" ieskaitīja 200 000 (kāda maza summiņa tā bija, salīdzinot ar Borovkovam pieejamām summām SWH saistībā ar Latvijas kuģniecības, bankas Olimpijas, Ventspils naftas u.c. deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas ietvaros priHvatizējamiem objektiem, vai ne, mana gada gājuma laikabiedr www.draugiem.lv/user/767766/ ?). Mēs paši drīz iesim Nekropoles ceļus, bet pirms nāves es jaunajiem izstāstīšu visu, ko zinu, tajā skaitā arī par Birkavu un Borovkovu. Bet Jūs kā bijušais Augstākās Padomes deputāts no savas puses varat pastāstīt jaunajiem, kā Latvijā tika iznīdētas dziednīcas, piemēram Baldones dziednīca, Ķemeru dziedniecīca, Rīgas līcis, Zinatņu Akadēmijas dziednīca, Marienbāde, kas bija domāta represētajiem veselības atjaunošanai un daudzas citas lielākas un mazākas dziednīcas?

Ojārs Blumbergs

Biruta, tas jauki,ka Jums ir ko pastāstīt. Taču ne pederastija izšķirs Latvijas likteni,nedz poligamija,nedz poliandrija :D. Redzu,ka arī jūs kaut kur sliecaties piederēt pie tiem draiskajiem vētrasputniem ,kurus nes uz priekšu revolucionāra tonuss. Man gribētos juristus redzēt ne tik tribunārus ,bet vairāk leiborālus- aktīvus , uz ilgtermiņa ,aktīvas ražošanas darba iebīdīšanu tautas domāšanā pavērsušos - kā uz pamata tautas atdzimšanai. Noziedzībai- PĀRKĀPUMIEM - kā juridiska termina jēdzieniem sabiedrības apritē- jākrītas svarā ,tā vietā jāpaceļ PIENĀKUMA , CENTĪBAS, ATBILDĪGUMA , TAUPĪGUMA UN SAUDZĪGUMA ,ĪPAŠUMA,MANTAS AIZSARDZĪBAS nozīme. Tas,ko mācīja ULMAŅLAIKĀ-manā bērnībā.! ( neesmu ulmanists,jo arī viņš pats faktiski nebija tāds. Tādu viņu centās padarīt viņa apjūsmotāji preses ballēs-savtīgās cerībās uz kādu guvumu no tā!) Kategoriski esmu pret SHOLASTIKU -tāpat saimnieciskajā dzīvē nekas nav kaitīgāks par burbuļpūšanu un plātīšanos ar panākumiem,JA TAVAM DARBAM UN PRASMĒM NAV TEVIS MĀCĪTU SEKOTĀJU !!! Un pavisam traki ,ja to dara apzināti-melo tautai,izmantojot tiesības izmantot valsts tribīnes tukšai neesošu panākumu cildināšanai.
Nekas nav vienkāršāk ,kā atklāt un atklāt un atkalatklāt trūkumus ,pārkāpumus ,kļūdas ,kad kopš tām pagājis veselas jaunas paaudzes laiks. Kāda jēga manam savulaik visai rūpīgi sagatavotajam projektam par 500-vietīgas pensionāru patversmes ierīkošanu Baldones sanatorijā-pat, ja es to uzskatītu par labāko no saviem biznesa projektiem- tautas senioru un represēto labiekārtotai izvietošanai.Vai dzīvojamo māju un darbavietu radīšanas aktivitātēm Krievijā krieviem,kuri izbrauc no LATVIJAS uz senču mītnes zemi - ar krievu pašu darbaspēku ,viņu pašu līdzekļiem un ,izmantojot tolaik lielo gatavību rietumvalstīs tādas aktivitātes finansiāli atbalstīt,ja LNNK ,Tēvzemes un Brīvības "varoņgari" -dobelmaņi un svētakmeņi mani pasludināja par krievu pakaļlaizi . Ja nebūtu šie skaļie ,plikie brēcieni -"krievi ,pulcē

jaties Rīgas stacijā jau šovakar!-Rīt agri aiziet uz Krieviju pēdējais vilciens bez maksas! Parīt jau būs uz pleskavu un maskavu jādodas kājām ! Ja pie tiem 30000 ,kurus izdevās pārcelt uz Krieviju,būtu piebiedrojušies no Rīgas vēl vismaz 100000 no 250000 atlikušo izbraukt gribētāju,Rīga būtu daudz latviskāka galvaspilsēta- turklāt tai laikā tas būtu panākts bez kašķa .
Par Oļģertu Šabanski. Nu zinu tak visu-studentijas laikabiedris BULVĀROS - pāris kursus jaunāks un PALDIES Par ,gāzes ,elektrības,degvielas lietām Latvijā tak nevarēju nezināt. Un nesaprotu,kā šodien var mācīt mani ,kā vajadzēja rīkoties ar šīm saimniecībām,ar transportu ,dzelzceļu ,aviāciju ,transporta tīkliem un cauruļvadiem tolaik. Vai tiešām ir tā,ka Latvijā dzimst tikai "ēzeļi"' ,kuri nesaprot ,KA 1990.-1992. gados LATVIJAI NEKAS NEPIEDERĒJA ! VISU bija AR DIEVVĀRDIEM, MĀNĪŠANOS ,KONJAKU UN DĀVANĀM, UN "SOLĪJUMIEM"' JĀDABŪ NO MASKAVAS KOMUNISTU ŠIŠKĀM LEĢITĪMI NOFORMĒTS . PSRS socialistisko īpašumu Latvijā aizsargāja vismaz 200000 bruņotu vīru! Un tie kas tagad pļurkst , nekad neuzzinās ,kā Arhitektūras,Celtniecības ,Transporta,Sakaru ,Enerģētikas komisija ar tās priekšsēdētāju Ojāru Blumbergu priekšgalā un komisijas paspārnē esošo 6 ministru nemirstīgi gaišajiem prātiem panāca,ka praktiski nekas pat no VISSAVIENĪBAS PAKĻAUTĪBAS ĪPAŠUMIEM no Latvijas uz Krieviju paņemts netika. Un nacionāl- patriotiskā kūkošana no krūmiem šai procesā nebija spējīga ko Latvijai dot. Un ne '" 4. maija "režīms ko izsaimniekoja -tas tikai paguva dabūt šo mantu kopā,lai PRIVATIZĀCIJAS LIELAĢENTŪRAI ,kuru nodibināja jau 1994.g janvārī -pusgadu pēc mūsu aiziešanas- būtu ko privatizēt.

Atbildēt

Kurlands

16.04.2018. 15:52

Vai gadījumā tā Kristina Blumberga nav tā savādā Twitter lauvene (plosās tur uz nebēdu), kas uztaisījuse kaut kādu štrunta biedrībeli "ProBonoPublico.Latvia" un ar to lien pa visām spraugām iekšā, kur vien var ielīst?

Atbildēt

Moyartr

16.04.2018. 15:51

Vai tiešām šī augstprātība autorei ir tāds negaidīts atklājums? Valsts amatpersonu vairākums izturas augstprātīgi pret tiem, kuri tādi nav, pie tam, jo augstāks amats, jo šī augstprātība ir lielāka.

Atbildēt

Pupa

16.04.2018. 15:50

Iespējams, ka daļa patiesības rakstītajā ir.

Bet cienītā autore izceļas ar tādu tukšvārdību un frāžainību, ka izlasīt līdz galam šo savārstījumu ir pagrūti.

Atbildēt

Zilupes mērs Oļegs Agafonovs

16.04.2018. 15:15

neprata valsts valodu, kad ar viņu sarunājās I, Mūrniece (NA), bet medijiem viņa atklāja, ka sarunājusies latviski. Tie izrsdījās meli. Arī valsts amatpersonu vazāšanās pa Lestenes leģionāru kapiem ar izrādīšanos un fotografēšanos ir I. Mūrnieces darbības, kas apkauno latviešu leģionāru piemiņu.

Atbildēt

Jūs variet taisīt desmitiem NVO

16.04.2018. 15:06

un Tautas sapulces ezotērikas paplašināšanai. Tas viss ir bezjēdzīgi - tikties ar Saeimas deputātiem, ministriem utt. Tikai popularizēsit šos bandītus. Visu pārvalda un noteic te, ka nozaguši šo valsti - tie, kam pielaide valsts noslēpumiem - bij. čekistiem un komunistiem, bet viņiem nav ne mazākās intereses ko mainīt.

Tikai aklie neredz, ka valstī pret tautsaimniecību notiek viena diversija pēc otras un katra aizvien smagāka.

KNAB Straumes un Kučinska, ko atbalstīja I, Mūrniece, trieciens Latvijas ekonomikai mērāms simtos miljonos euro, kas tiks segti uz maznodrošināto un pensionāru rēķina, cietīs visa tautsaimniecība, jo LV dzīvo uz parāda. Tā bija mērķtiecīgi apzinātā un pabeigtā noziedzīgā Straumes un Kučinska rīcība ar starptautiski skaļu un nepamatotu Rimševica aizturēšanu, sagraujot LV kredītreitingus dažu dienu laikā.

Jābūt prātā apdalītiem, lai ar šādām personām kopā veidotu Tautas sapulci vai forumu. Šo cilvēku vieta ir ilgstoši cietumsodi slēgta tipa iestādēs, tai skatā kopā ar I. Mūrnieci.

Atbildēt

K.Blumbergai

16.04.2018. 15:01

K. Blumberga raksta: Esmu arī saņēmusi dīvainu ziņu no I.Mūrnieces biroja [sūtītājs Juris Vīgulis], kas liecina, ka šai personai meli un viltus nešķiet nosodāma rīcība. Arī par to informēšu vēlāk, pēc apstākļu noskaidrošanas, jo neticu, ka Saeimas priekšsēdētāja I.Mūrniece domā līdzīgi.

Ināra Mūrniece ir vistiešākā veidā atbildīgā par notiekošo. Tāpat kā viņas partijas biedri Dzintars Rasnačs, Gaidīs Bērziņš, Jānis Iesalnieks ir atbildīgi par mafiozo tiesu sistēmu un šīs mafiozās tiesu sistēmas līdzveidotājiem Jāņa Maizīša iecelšanu Satversmes Aizsardzības birojā trešo reizi un čekistu (Čekas maisu) slēpšanā.

Atbildēt

A.P.

16.04.2018. 14:58

»

A.P.

Kaut kāda jocīga izdarība! Ko sab.org. var dot valstij, parlamentam, ja to vadītāji skolas līmenī skaidro, kas ir forums? Kāds no tā visa labums, ja neliete Mūrniece melo utt.? Latviešu parlaments nekad nav balstījies uz zinātnieku, dažādu profesiju speciālistu palīdzību. Tas ir vispārzināms fakts. ...


Šī tirāde ļoti piestāv nacionāli reakcionārai un krimināli oligarhiskai "valstij" ar noziegumu brīvību Lielās Bandas diriģējumā: "Saeima uzskata NVO par līdzvērtīgu partneri un atzīst, ka NVO līdzdalība dod būtisku ieguldījumu likumu ierosināšanas, sagatavošanas un izvērtēšanas procesā. Saeima, uzlabojot informācijas pieejamību un izmantojot NVO ekspertu veiktā izpētes darba rezultātus, nodrošina pieņemto likumu kvalitāti. Saeima un NVO savā sadarbībā ievēro ilgtspējīgas attīstības un pēctecības principus. Saeima nodrošina atklātību un caurredzamību šīs sadarbības veidošanā, kā arī piedāvā vienādas iespējas visām nevalstiskajām organizācijām. Saeima neatbalsta rīcību, kuras rezultātā veidojas augsne korupcijai vai interešu konfliktam vai rodas aizdomas par to. Saeima atbalsta NVO, izstrādājot tiesību normas, kas veicina labvēlīgu vidi pilsoniskās sabiedrības un NVO attīstībai. Pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai un NVO līdzdalības veicināšanai tiek izmantota nacionālā un starptautiskā labā prakse." Protams, ja nebūtu aptaurētais latviešu "miljons", tad tik prasta
demagoģija nebūtu iespējama.

Atbildēt

A.P.

16.04.2018. 14:49

Kaut kāda jocīga izdarība! Ko sab.org. var dot valstij, parlamentam, ja to vadītāji skolas līmenī skaidro, kas ir forums? Kāds no tā visa labums, ja neliete Mūrniece melo utt.? Latviešu parlaments nekad nav balstījies uz zinātnieku, dažādu profesiju speciālistu palīdzību. Tas ir vispārzināms fakts. Kāpēc "simts gudrākās galvas" sāka balstīties uz sab.org., par kuru kompetenci parlamentārās problemātikas jomā nekas nav zināms? Vai tikai te nav latviešu varas inteliģencei divas dārgas iespējas: 1) sadalīt naudiņu, 2) izrādīt smadzeņu trūkumu, idiotiju? Domājams, tiekamies un turpmāk tiksimies ar debilizācijas svaigu piemēru. To sola autore.

Atbildēt

!

16.04.2018. 14:29

Kad vienreiz vēlētāji nāks pie prāta, un ķēkšas Ināriņas strādās virtuvē, nevis sēdēs Saeimā!

Atbildēt

Vietējais

16.04.2018. 14:24

Kas, piemēram, man būtu jāizdara lai pievienotos šim forumam? Tāpat vien jau Saeimas ēkā pat iekļūt nevar.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...