Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jukums

19.05.2018. 14:13

Šī kundze NA izpilda komjaunatnes idioloģiju.

Atbildēt

Rolis

20.04.2018. 12:33

»

ja autore domā, ka

"šis forums varētu būt NVO sabiedrības enerģijas un domu apmaiņa", tad kāds sakars tam visam ar Saeimu? Apmainīties ar domām un enerģiju cilvēki var bez partiju čaumalām


Autore droši vien savas “NVO” aizsegā sper pirmos soļus ceļā uz ievēlēšanu Saeimā. Droši vien pati jūtas viltīga kā zebiekste un nemanāma kā muša uz sienas, kā ūdens lāse okeānā.

Atbildēt

ja autore domā, ka

20.04.2018. 09:26

"šis forums varētu būt NVO sabiedrības enerģijas un domu apmaiņa", tad kāds sakars tam visam ar Saeimu? Apmainīties ar domām un enerģiju cilvēki var bez partiju čaumalām.

Atbildēt

vēsture

19.04.2018. 20:43

»

Ja autore ir

VDK virsniega Ojāra Blumberga meita, radiniece utt., tad mēģina VDK stilā ar šiem tekstiem iebarot godīgo centību, rūpes par sabiedrību. Tieši tāpat, iznīcinot, konvien var, darbojās VDK virsnieks Ojārs Blumbergs līdz šai dienai...


Rēzeknes apriņķa šucmans-šāvējs boleslavs maikovskis aizlaidās ar nacistiem un bija PBLA SPICĒ.Tā tik "apvienība"?!Cik tādu vēl tur bija un tā ataudze?

Atbildēt

Nūū

19.04.2018. 16:47

»

Rolis

Ar kādām tiesībām Blumberga savu divu cilvēku biedrību sauc par NVO un uzskata, ka visiem jāmetas ceļos viņas priekšā un jābučo viņai tur vai citur


Ja tev lika mesties ceļos un pie tam bučot to, ko nevēlies, tad par to noteikti jāraksta sūdzība Ministru prezidentam un Valsts prezidentam. Tā ir vardarbība.

Atbildēt

Rolis

19.04.2018. 08:59

»

Roli, vecais murgotāj,

viņa tev stāstīja par savu personisko dzīvi, ka zini, cik bērni, vīri, cik mīļākie? tu, vecais, pim...i! Līdi gar paksi un lūrēji iekšā pa logu? Jeb neņēma tevi pretī


Ar kādām tiesībām Blumberga savu divu cilvēku biedrību sauc par NVO un uzskata, ka visiem jāmetas ceļos viņas priekšā un jābučo viņai tur vai citur?

Atbildēt

Roli, vecais murgotāj,

18.04.2018. 20:25

»

Rolis

Divas personas uztaisa biedrību. Pēc tam tā biedrība var līst jebkur, kur vien ņem pretī. Vajadzētu vienai tādai biedrībai, kura par baigo NVO grib iztaisīties, likt vismaz 100 biedru savākt. Citādi šitāda viena pati ProBono.ibio vecene vazājas apkārt, kaut ko murgo, laikam vīra nav, bērnu nav un naudas...


viņa tev stāstīja par savu personisko dzīvi, ka zini, cik bērni, vīri, cik mīļākie? tu, vecais, pim...i! Līdi gar paksi un lūrēji iekšā pa logu? Jeb neņēma tevi pretī?

Atbildēt

Kristīna

18.04.2018. 13:10

Izrādās , savās domās neesmu viena. Starptautisks NVO monitorings negatīvi vertē Latvijas NVO situāciju kopumā : https://monitor.civicus.org/newsfeed/2018/04/10/Latvian-civil-society-concerns-grow-closing-space/

Atbildēt

Aplamības

17.04.2018. 17:26

»

Ja autore ir

VDK virsniega Ojāra Blumberga meita, radiniece utt., tad mēģina VDK stilā ar šiem tekstiem iebarot godīgo centību, rūpes par sabiedrību. Tieši tāpat, iznīcinot, konvien var, darbojās VDK virsnieks Ojārs Blumbergs līdz šai dienai...


Bērni netabild par vecāku darbiem un nedarbiem, nebāz zies ar saviem secinājumiem ... ja meita. Nu, un? Varbūt dēla sieva, ko tad - arī pielipa čekisms?

Tā ka nekarinai birkas tur, kur nevajag.

Atbildēt

NACIKI

17.04.2018. 16:32

...šo pelēko peli,jo ātrāk,jo labāk...jāņem nost...tur divu domu nevar būt...:)

Atbildēt

to skaidrībai

17.04.2018. 15:54

Tieši tā! Tāpat darba devēju konfederācija, tirdzniecības kamera utt. Lērums parazītu kantori.

Atbildēt

brrrrrrrr

17.04.2018. 14:42

Tās vecenes, eh, lien iekšā visur, pat uz copi, mežā iekšā, večiem līdzi! Cik ģimeņu tā nav izputinātas!

Atbildēt

skaidrībai

17.04.2018. 14:28

NVO forums jau ar tiesi tādu nolūku ir radīts, lai izskatītos, ka valdība uztur dialogu ar sabiedrību caur dažādu NVO uzklausīšanu, bet patiesībā viņus sabiedrības viedoklis neinteresē. Līdzīgi kā mums ir visādi apkarošanas biroji un tiesību inspekcijas, jo uzpapīra pasaulei izskatās viss kārtībā, bet reāli - mēs visi zinām kā ir.
Par augstprātību - esmu pārliecināta ka valstsvīri un valstssievas neiebilstu pret roku bučošanu un klanīšanos līdz zemei viņu svarīguma apziņā, jo visā nopietnībā uzskata sevi par kaut ko augstāku...

Atbildēt

Ja autore ir

17.04.2018. 09:53

VDK virsniega Ojāra Blumberga meita, radiniece utt., tad mēģina VDK stilā ar šiem tekstiem iebarot godīgo centību, rūpes par sabiedrību. Tieši tāpat, iznīcinot, konvien var, darbojās VDK virsnieks Ojārs Blumbergs līdz šai dienai.

Pateicoties G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem uzzinām, kā Blumbergs mēģināja savervēt G. Valdmani, ārzemju latvieti, kpā ar PBLA Meirovicu. Abi Valdmanim uzdeva vispirms nomelnot kādu godīgu PBLA latvieti. Valdmanis no tā atteicās. Ja sāktu sadarboties, viņam piesolīja kļūt Latvijā par miljonāru, lai pievienojoties O. Blumberga vadītai 56 cilvēku grupai, kura nodarbojas ar Latvijas izzagšanu un ekonomikas slepkavošanu.

Par O. Blumberga, Savicka, Godmana, Straujumas, Kučinska, Repšes, VVF, Zatlera, Lemberga utt. galvām būtu jāizsola atlīdzība.

Atbildēt

Zinošais

17.04.2018. 09:10

»

Raksta, kā mūs mauc Saeima

Saeima cenšas nostiprināt GADSIMTA AFĒRU...


Pievienojos ! ! !
Un juristu mafija ir "lieliski" sakārtojusi visos līmeņos sākot ar likumdevēju un beidzot ar tiesu izpildītājiem !

Atbildēt

KO VAR MŪLDĒT

17.04.2018. 02:14

Ko var gvezt pati lielākā mūldētāja Latvijā, POPULISTE un tukšvārdiste,gan jau ka vīrs arī nespēja tukšo gvelzni ?

Atbildēt

Antra

16.04.2018. 22:51

»

Vietējais

Kas, piemēram, man būtu jāizdara lai pievienotos šim forumam? Tāpat vien jau Saeimas ēkā pat iekļūt nevar


Pievienoties Aliansei var un iekļūt Saeimā var, bet tur nav ko darīt - tas ir farss un nav manīts, ka NVO Alianse risinātu kaut vienu tautai svarīgu jautājumu. Pati es mēģināju kādreiz ietekmēt un runāt pretī, man ledz vārdu, pārtrauca un fakstiski svilpa ārā.

Tā nepilda par zibeņnovedēja lomu. Bet tā gan jau saņem valsts naudu un šķērdē, kas vērtējams kā valsts līdzekļu izšķērdēšanas un izsaimniekošanas paņēmiens un valsts varas melno darbu lobēšana. Man ir piemēri, bet nav vērts "smērēties" ar faktiem, tiem nav jēgas. Aliansē piedalās vairāki varas funkcionāri un pedaloties jautājumu risināšanā tiek tēlots, ka jautājumu akceptē sabiedrība. Tā ir ļaunrātīga rīcība.

Atbildēt

Raksta, kā mūs mauc Saeima

16.04.2018. 22:24

Saeima cenšas nostiprināt GADSIMTA AFĒRU?

To varēs novērst, ja pie varas nāks cita koalīcija un vairs nebūs Saskaņas, kura balso kopā ar ZZS un NA.
OIK nr.2 – zemes piespiedu izpirkšana par amorālu cenu:
OIK nr.3 – zemes lieluma noteikšana, kurā tiks iekļauti kvartāli, “liekā zeme” un piegulošā zeme, kurai nav apbūves iespēju.

Vai tiešām lēmēji ir tik, atvainojos, stulbi, ka nesaprot – visa problēma ir ar fiktīvo zemes KADASTRĀLO VĒRTĪBU.

NOSAKIET PATIESU ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU UN PROBLĒMA TIKS NOŅEMTA NO DIENAS KĀRTĪBAS.
Tas laikam deputātiem “nepielec” vai PIETRŪKST DROSMES VAI viņi NEVĒLAS ATTEIKTIES NO PARTIJU SPONSORIEM, kuri rosās gan jau gar partijām? Re, LA raksta, ko un kā tautu “aplaimos” deputāti!
Nu, nāk darbā politiskā REKLĀMA – mēs strādājam tautas labā, balsojiet par mums, partijas NA Tieslietu ministrs Rasnačs bija nepatiess, gribēja iedzīt tautu verdzībā, ieķīlāt dzīvokli par labu zemes īpašniekam, re kā, bet mēs glābjam tautu. Vai tiesa?
Dāmas un kungi! GADSIMTA AFĒRA TURPINĀS! SaSkaņa (komisijas vadītājs) un ZZS (Darba grupas vadītājs) strādā saskaņoti, “profesionāli un precīzi”.
Proti, gribas tikt no jauna Saeimā, jo nāk vēlēšanas, bet “baltie baroni” ar NA ministra Rasnača atbalstu neļauj rast risinājumu, jo grib ieviest jaunu “OIK” nr. 2 – jaunu tautas aplaupīšanu, bet deputātiem, partijām arī gribas no šiem baroniem saņemt hohorārus, dāvanas vēlēšanau reklāmas izklaidēm un tautas apkrāpšanai ar politiskām rreklāmām.
PIRMKĀRT, deputātiem bija jāzina, ka šai zemei NAV TIRGUS VĒRTĪBAS – tā neražo un nerada vērtības, šī zeme apgrūtināta ar dzīvojamo māju un ar citu personu – juridisko personu komunikācijām, kas nav norādīta zemes robežu plānos, tiek slēpta, lai gan likums nosaka, ka šiem šiem zemes lietotājiem ir jāslēdz līgums ar zemes īpašnieku.
Vai nav skaidrs, ka NĪ vērtēšanā ir jāatjauno 1918.gada Latvija un 1938.gada likumdošana, kas reglamentē zemes vērtību (pie tam BŪVEI UN ZEMEI ir viena kadastrālā vērtība), ka vērtību zemei nosaka pēc ienākumiem 3 gadu laikā. Bez tam jāievēro taisnīguma princips, ka 100 % gadījumos pārkāptas pirmpirkuma tiesības, kas radīja fiktīvu zemes “TIRGUS VĒRTĪBU”. Šis PIESPIEDU likums tautai būs īsts OIK nr 2.
OTRKĀRT, zemi, varbūt, varētu izpirkt par summu, par kādu to iegādājās.
TREŠKĀRT, zemes cena jāvērtē pēc taisnīguma principa, ka tā vērtību radīja tieši dzīvokļu īpašnieki, jo laikā kad atsavināja, nacionalizēja, tā bija nederīga, bez vērtības, purvi, ganības, bez komunikācijām, krūmi utt. Par kādu tirgus vērtību var runāt. Tā vērtība jau izpirkta, apmaksāta ar darbu 60 gadu laikā, tādēļ STOP fiktīvajai kadastrālajai vērtībai!
CETURTKĀRT, zemi, ko atguva tā tika nodota dāvanā, jo 1938.gadā un turpmāk nebija izpirkta, vairākuma gadījumos. VIENIEM ZEMI DĀVINA, OTRIEM ŠO DĀVANU JĀIZPĒRK par 100 vai 1000 – kārtīgu tirgus vērtību?
Attopieties, taisnie deputāti – tā ir tiesiska valsts?! Likumam jāsākas no patiesas zemes kādastrālās vērtības noteikšanas !
PIEKTKĀRT, kā zemes īpašnieki pēc 1940.gada, kuriem nacionalizēja zemi, pārējai tautai režīms 60 gadu laikā neļāva pelnīt tik, lai iegūtu īpašumus vai iegūtu zemi īpašumā – tātad, abas puses ir vienādi DISKRIMINĒTAS, vienādi cietušas un lai šie “baltie baroni” un nacionalizētie neplātās ar savu īpašuma varenību un tiesībām, neliek atbildību tautai par o … kup … ācijas režīma nodarījumiem.

Taisnie deputāti to neizprot, ka arī te vajag lemt pēc taisnīguma principa?

Bet UZMANĪBU, šeit iezīmējas arī vēl viens OIK - nr. 3 izteikts elements:
Problēmas ir par ZEMES LIELUMU. Jau šodien Rīgas dome visā Rīgā taisa shēmas, kā dzīvokļiem “iesmērēt” papildus zemes gabalus. Nav skaidrs, kā kurā reizē to dara, bet tiek lēsts, ka “tirgojas” ar zemes baroniem – no viņiem pērk vai iemaina zemi vai citādi, bet nerodas šaubas, ka tur darbojas visu iespējamo shēmu un naudas plūsmas varianti. Pēc tam, Rīgas dome steidz atbrīvoties no darījumu ieguvumiem, lai šo zemi iemēra jau šodien uz dzīvokļu rēķina, lai to aprūpē uz iedzīvotāju rēķina, tas nekas, ja tas būtu jāapsaimnieko par īpašuma nodokļa naudu – budžets plāns, jāplēš divas un trīs ādas.
Jautājums ar zemes lielumu – tā būs paildus šī gadsimta afēra, tas būs pašvaldību “OIK” balto baronu labā. Arī pašvaldības ieinteresētas lielāku NĪN par lielāku zemi un ne tikai, lai mājas to apsaimnieko un maksā apsaimniekotājiem par to. Alkatība glūn no katra stūra!

Atbildēt

Rolis

16.04.2018. 21:17

»

Kurlands

Vai gadījumā tā Kristina Blumberga nav tā savādā Twitter lauvene (plosās tur uz nebēdu), kas uztaisījuse kaut kādu štrunta biedrībeli "ProBonoPublico.Latvia" un ar to lien pa visām spraugām iekšā, kur vien var ielīst


Divas personas uztaisa biedrību. Pēc tam tā biedrība var līst jebkur, kur vien ņem pretī. Vajadzētu vienai tādai biedrībai, kura par baigo NVO grib iztaisīties, likt vismaz 100 biedru savākt. Citādi šitāda viena pati ProBono.ibio vecene vazājas apkārt, kaut ko murgo, laikam vīra nav, bērnu nav un naudas arī nav. Otrs biedrības dibinātājs E. Svirskis vismaz nelien nekur, savu degunu nebāž. Eh, vecenes.

Atbildēt

Juris Pūce kā OIK pārstāvis

16.04.2018. 20:37

un Zaiga Pūce kā biedrības “Ascendum” pārstāve ir reāla problēma

Atbildēt

čekistu mednieks

16.04.2018. 17:24

“Oligarhu sarunu” izmeklēšanā un VDK aktīvu pārņemšanā iesaistītā Aivara Borovkova atmaskošana
Iespējams, “oligarhu sarunu” izmeklēšanā un VDK aktīvu pārņemšanā iesaistītais Borovkovs esot veicis smagus likuma pārkāpumus pret Latvijas valsti!?

Kā nākas, ka Oligarhu Sarunu Parlamentārās izmeklēšanas komisijas (PIK) vadītājas Inguna Sudraba padomdevējs Borovkovs un KNAB / Anti-corruption Agency of Latvia SKP vadītājs ir personas, par kuru darbībām saistībā ar VDK aktīvu pārņemšanu dažādas Saeimas PIK ir devušas atzinumu- smagi likuma pārkāpumi pret Latvijas Valsti?!
(skat. no 33.lpp.1994.gada PIK gala ziņojumā)


Ojārs Blumbergs

Ak,šaFsmas ! Un es tikko Aivaram aizsūtīju vēstuli ,jo ,reizē ar Induļa ĶĒNIŅA aiziešanu NEKROPOLES ceļos,esmu kļuvis Borovkova draugu pulkā viņa gados visvecākais draugs. Par viņa klātesamību VDK lielos darbos Latvijas teritorijā gan mani māc šaubas- vienīgi laikā ,kad VDK funkcijās iekļāva arī ekonomiskos noziegumus. Bet tad jau ekspremjērs Birkavs būtu ,piem. ,trīskārt lielāks "čekists" .Borovkova darbība kokvilnas laukos un citur austrumos gan viņu izcēla sabiedrībā,padarīja populāru arī politiskajā laukā ATMODĀ.
Uzrādīto PIK ziņojumu neesmu lasījis. Un tā īsti neticēšu arī,ja izlasīšu kaut ko kas tapis LatvijasCeļa laikos!,To patlaban šādā formātā nevaru izlasīt-izdarīšu to pie sava rakstāmgalda. Bet -liels PALDIES jebkurā gadījumā! Ceru,ka mūsu draudzība turpināsies !
PS Es ar to nebiju domājis manu un AiBo draudzību. Jau trīs reizes itin ka esmu to apturējis,taču man par brīnumu viņš atkal un atkal aicina draudzību atjaunot. Un ... tiklīdz uzdodu kādu skarbāku jautājumu ,ļoti rūpīgi,draudzīgi visu ,kas viņam zināms šai attiecīgajā lietā ,izskaidro .
PS2 Kādas Kalnozola domas par VDK "jauno maiņu" ,kas seko šim rakstam ,gan izsauc smieklus. Kādi te slepenie jaunie aģenti,ja Savicka kunga dzimšanas dienā viņu , 4.maijā ,apsveica teju vai visu dienu viena vesela Latvijas televīzija un visi,izņemot pirms 1945.g mirušos,LATVIJAS VALSTS PREZIDENTI ! :D

Biruta Loze

Visa prokuratūra zināja, ka Birkavs un Zālitis ir pederasti. Latvijas Ceļa laikā pirtiņā par pederastu pataisīja arī godavīru Jāni Skrastiņu, kuram pēc tam "palika bailes". Bet par čekistiem varat parunāt ar manu bijušo priekšnieku Oļģertu Šabanski, kuram Latvijas Ceļa laikā Vācijas kontā "nejauši" ieskaitīja 200 000 (kāda maza summiņa tā bija, salīdzinot ar Borovkovam pieejamām summām SWH saistībā ar Latvijas kuģniecības, bankas Olimpijas, Ventspils naftas u.c. deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas ietvaros priHvatizējamiem objektiem, vai ne, mana gada gājuma laikabiedr www.draugiem.lv/user/767766/ ?). Mēs paši drīz iesim Nekropoles ceļus, bet pirms nāves es jaunajiem izstāstīšu visu, ko zinu, tajā skaitā arī par Birkavu un Borovkovu. Bet Jūs kā bijušais Augstākās Padomes deputāts no savas puses varat pastāstīt jaunajiem, kā Latvijā tika iznīdētas dziednīcas, piemēram Baldones dziednīca, Ķemeru dziedniecīca, Rīgas līcis, Zinatņu Akadēmijas dziednīca, Marienbāde, kas bija domāta represētajiem veselības atjaunošanai un daudzas citas lielākas un mazākas dziednīcas?

Ojārs Blumbergs

Biruta, tas jauki,ka Jums ir ko pastāstīt. Taču ne pederastija izšķirs Latvijas likteni,nedz poligamija,nedz poliandrija :D. Redzu,ka arī jūs kaut kur sliecaties piederēt pie tiem draiskajiem vētrasputniem ,kurus nes uz priekšu revolucionāra tonuss. Man gribētos juristus redzēt ne tik tribunārus ,bet vairāk leiborālus- aktīvus , uz ilgtermiņa ,aktīvas ražošanas darba iebīdīšanu tautas domāšanā pavērsušos - kā uz pamata tautas atdzimšanai. Noziedzībai- PĀRKĀPUMIEM - kā juridiska termina jēdzieniem sabiedrības apritē- jākrītas svarā ,tā vietā jāpaceļ PIENĀKUMA , CENTĪBAS, ATBILDĪGUMA , TAUPĪGUMA UN SAUDZĪGUMA ,ĪPAŠUMA,MANTAS AIZSARDZĪBAS nozīme. Tas,ko mācīja ULMAŅLAIKĀ-manā bērnībā.! ( neesmu ulmanists,jo arī viņš pats faktiski nebija tāds. Tādu viņu centās padarīt viņa apjūsmotāji preses ballēs-savtīgās cerībās uz kādu guvumu no tā!) Kategoriski esmu pret SHOLASTIKU -tāpat saimnieciskajā dzīvē nekas nav kaitīgāks par burbuļpūšanu un plātīšanos ar panākumiem,JA TAVAM DARBAM UN PRASMĒM NAV TEVIS MĀCĪTU SEKOTĀJU !!! Un pavisam traki ,ja to dara apzināti-melo tautai,izmantojot tiesības izmantot valsts tribīnes tukšai neesošu panākumu cildināšanai.
Nekas nav vienkāršāk ,kā atklāt un atklāt un atkalatklāt trūkumus ,pārkāpumus ,kļūdas ,kad kopš tām pagājis veselas jaunas paaudzes laiks. Kāda jēga manam savulaik visai rūpīgi sagatavotajam projektam par 500-vietīgas pensionāru patversmes ierīkošanu Baldones sanatorijā-pat, ja es to uzskatītu par labāko no saviem biznesa projektiem- tautas senioru un represēto labiekārtotai izvietošanai.Vai dzīvojamo māju un darbavietu radīšanas aktivitātēm Krievijā krieviem,kuri izbrauc no LATVIJAS uz senču mītnes zemi - ar krievu pašu darbaspēku ,viņu pašu līdzekļiem un ,izmantojot tolaik lielo gatavību rietumvalstīs tādas aktivitātes finansiāli atbalstīt,ja LNNK ,Tēvzemes un Brīvības "varoņgari" -dobelmaņi un svētakmeņi mani pasludināja par krievu pakaļlaizi . Ja nebūtu šie skaļie ,plikie brēcieni -"krievi ,pulcē

jaties Rīgas stacijā jau šovakar!-Rīt agri aiziet uz Krieviju pēdējais vilciens bez maksas! Parīt jau būs uz pleskavu un maskavu jādodas kājām ! Ja pie tiem 30000 ,kurus izdevās pārcelt uz Krieviju,būtu piebiedrojušies no Rīgas vēl vismaz 100000 no 250000 atlikušo izbraukt gribētāju,Rīga būtu daudz latviskāka galvaspilsēta- turklāt tai laikā tas būtu panākts bez kašķa .
Par Oļģertu Šabanski. Nu zinu tak visu-studentijas laikabiedris BULVĀROS - pāris kursus jaunāks un PALDIES Par ,gāzes ,elektrības,degvielas lietām Latvijā tak nevarēju nezināt. Un nesaprotu,kā šodien var mācīt mani ,kā vajadzēja rīkoties ar šīm saimniecībām,ar transportu ,dzelzceļu ,aviāciju ,transporta tīkliem un cauruļvadiem tolaik. Vai tiešām ir tā,ka Latvijā dzimst tikai "ēzeļi"' ,kuri nesaprot ,KA 1990.-1992. gados LATVIJAI NEKAS NEPIEDERĒJA ! VISU bija AR DIEVVĀRDIEM, MĀNĪŠANOS ,KONJAKU UN DĀVANĀM, UN "SOLĪJUMIEM"' JĀDABŪ NO MASKAVAS KOMUNISTU ŠIŠKĀM LEĢITĪMI NOFORMĒTS . PSRS socialistisko īpašumu Latvijā aizsargāja vismaz 200000 bruņotu vīru! Un tie kas tagad pļurkst , nekad neuzzinās ,kā Arhitektūras,Celtniecības ,Transporta,Sakaru ,Enerģētikas komisija ar tās priekšsēdētāju Ojāru Blumbergu priekšgalā un komisijas paspārnē esošo 6 ministru nemirstīgi gaišajiem prātiem panāca,ka praktiski nekas pat no VISSAVIENĪBAS PAKĻAUTĪBAS ĪPAŠUMIEM no Latvijas uz Krieviju paņemts netika. Un nacionāl- patriotiskā kūkošana no krūmiem šai procesā nebija spējīga ko Latvijai dot. Un ne '" 4. maija "režīms ko izsaimniekoja -tas tikai paguva dabūt šo mantu kopā,lai PRIVATIZĀCIJAS LIELAĢENTŪRAI ,kuru nodibināja jau 1994.g janvārī -pusgadu pēc mūsu aiziešanas- būtu ko privatizēt.

Atbildēt

Kurlands

16.04.2018. 16:52

Vai gadījumā tā Kristina Blumberga nav tā savādā Twitter lauvene (plosās tur uz nebēdu), kas uztaisījuse kaut kādu štrunta biedrībeli "ProBonoPublico.Latvia" un ar to lien pa visām spraugām iekšā, kur vien var ielīst?

Atbildēt

Moyartr

16.04.2018. 16:51

Vai tiešām šī augstprātība autorei ir tāds negaidīts atklājums? Valsts amatpersonu vairākums izturas augstprātīgi pret tiem, kuri tādi nav, pie tam, jo augstāks amats, jo šī augstprātība ir lielāka.

Atbildēt

Pupa

16.04.2018. 16:50

Iespējams, ka daļa patiesības rakstītajā ir.

Bet cienītā autore izceļas ar tādu tukšvārdību un frāžainību, ka izlasīt līdz galam šo savārstījumu ir pagrūti.

Atbildēt

Zilupes mērs Oļegs Agafonovs

16.04.2018. 16:15

neprata valsts valodu, kad ar viņu sarunājās I, Mūrniece (NA), bet medijiem viņa atklāja, ka sarunājusies latviski. Tie izrsdījās meli. Arī valsts amatpersonu vazāšanās pa Lestenes leģionāru kapiem ar izrādīšanos un fotografēšanos ir I. Mūrnieces darbības, kas apkauno latviešu leģionāru piemiņu.

Atbildēt

Jūs variet taisīt desmitiem NVO

16.04.2018. 16:06

un Tautas sapulces ezotērikas paplašināšanai. Tas viss ir bezjēdzīgi - tikties ar Saeimas deputātiem, ministriem utt. Tikai popularizēsit šos bandītus. Visu pārvalda un noteic te, ka nozaguši šo valsti - tie, kam pielaide valsts noslēpumiem - bij. čekistiem un komunistiem, bet viņiem nav ne mazākās intereses ko mainīt.

Tikai aklie neredz, ka valstī pret tautsaimniecību notiek viena diversija pēc otras un katra aizvien smagāka.

KNAB Straumes un Kučinska, ko atbalstīja I, Mūrniece, trieciens Latvijas ekonomikai mērāms simtos miljonos euro, kas tiks segti uz maznodrošināto un pensionāru rēķina, cietīs visa tautsaimniecība, jo LV dzīvo uz parāda. Tā bija mērķtiecīgi apzinātā un pabeigtā noziedzīgā Straumes un Kučinska rīcība ar starptautiski skaļu un nepamatotu Rimševica aizturēšanu, sagraujot LV kredītreitingus dažu dienu laikā.

Jābūt prātā apdalītiem, lai ar šādām personām kopā veidotu Tautas sapulci vai forumu. Šo cilvēku vieta ir ilgstoši cietumsodi slēgta tipa iestādēs, tai skatā kopā ar I. Mūrnieci.

Atbildēt

K.Blumbergai

16.04.2018. 16:01

K. Blumberga raksta: Esmu arī saņēmusi dīvainu ziņu no I.Mūrnieces biroja [sūtītājs Juris Vīgulis], kas liecina, ka šai personai meli un viltus nešķiet nosodāma rīcība. Arī par to informēšu vēlāk, pēc apstākļu noskaidrošanas, jo neticu, ka Saeimas priekšsēdētāja I.Mūrniece domā līdzīgi.

Ināra Mūrniece ir vistiešākā veidā atbildīgā par notiekošo. Tāpat kā viņas partijas biedri Dzintars Rasnačs, Gaidīs Bērziņš, Jānis Iesalnieks ir atbildīgi par mafiozo tiesu sistēmu un šīs mafiozās tiesu sistēmas līdzveidotājiem Jāņa Maizīša iecelšanu Satversmes Aizsardzības birojā trešo reizi un čekistu (Čekas maisu) slēpšanā.

Atbildēt

!

16.04.2018. 15:29

Kad vienreiz vēlētāji nāks pie prāta, un ķēkšas Ināriņas strādās virtuvē, nevis sēdēs Saeimā!

Atbildēt

Vietējais

16.04.2018. 15:24

Kas, piemēram, man būtu jāizdara lai pievienotos šim forumam? Tāpat vien jau Saeimas ēkā pat iekļūt nevar.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...