Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Sāga par nogriezto ausi

Viedais Manels
13.04.2024.
Komentāri (81)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis.

19.04.2024. 21:02

Viedais manelis spriedumos padelis,izrādās Krievijas kabelis.

Atbildēt

Nu

18.04.2024. 16:50

»

nu nu

Par jums, smirdīgiem blusainiem asinskāriem lopiem izcilais rusologs S.Meļnikoff, rakstīja tādus vārdus...


Mēs, čangaļi, esam īstie latvieši. Jums, čiuļu pedofiliem, izvarotājiem, zoofiliem un miroņu drāzējiem bieti dirsā! Saprati gaili, ānusā izdrāztais?

Atbildēt

nu nu

18.04.2024. 16:19

»

Nu

Un kur tu tādus vārdus samācījies? No konteksta var saprast, ka tevi zonā nolaida un pataisīja par gaili. Par ko sēdēji? Matainā seifa uzlaušanu, droši vien, par ko gan citu. Країна, mūsdienās, nozīmē "valsts" gan ukraiņu gan baltkrievu dialektos, kurus tagad sauc par valodām (ukraiņu gan, pēdējo 30...


Par jums, smirdīgiem blusainiem asinskāriem lopiem izcilais rusologs S.Meļnikoff, rakstīja tādus vārdus:
"Напомним, что «русские» — мифический сказочный народ, выдуманный немецкими масонами в конце 18 века вместе с т.н. «русским языком» по заданию русских царей имперцев. Русскими называли объединенного в одну кучу конгломерата омонголенных финно-угорских народов, поэтому выступать с лозунгом «Я Русский!» и считать себя представителем несуществующего в реале (по крови) «русского народа» может любой желающий"
Nevienam, ne ukraiņiem, ne som-ugriem, ne tatāriem, ne mongoļiem, kuru asiņu nēsātāji jūs, starpetniska vergu varza, kas modificējusies zvērisku slepkavu bandā, esiet, nevienam neesiet savējie. Visiem jūs esiet naidīga sveša dzīvības forma, kam nav vietas starp cilvēkiem.

Atbildēt

DOMĀ līdzi‼!

18.04.2024. 14:50

»

nu nu

Kā jau tipiskam, caur anālu taisītam krievu deģenerātam, kam nav starpības, Šveice vai Zviedrija, Slovēnija vai Slovākija, Taizeme vai Taivāna, tu neredzi atšķirību starp "ukraina" un "okraina". Paskaidrošu tev, kuces, kura kopojās ar katru kas uzsauca krutku, bērnam, ka Ukraina nozīmē "pie valstīm". ...


KRIMINĀLLIKUMS.

71.pants. Genocīds

Par genocīdu, tas ir, par tīšu darbību nolūkā pilnīgi vai daļēji iznīcināt kādu nacionālu, etnisku, rases vai noteiktas reliģijas cilvēku grupu kā tādu, šādas grupas locekļus nogalinot, nodarot viņiem dzīvībai vai veselībai bīstamus miesas bojājumus vai novedot viņus līdz psihiskai saslimšanai, tīši radot viņiem tādus dzīves apstākļus, kas pilnīgi vai daļēji šos cilvēkus fiziski iznīcina, lietojot līdzekļus, kuru mērķis ir novērst bērnu dzimšanu šādā grupā, vai nododot bērnus piespiedu kārtā no vienas cilvēku grupas otrā — soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no 3 līdz 20 gadiem.

71.1 pants. Aicinājums uz genocīdu

Par publisku aicinājumu uz genocīdu — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 8 gadiem.

78.pants. Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana

(1) Par darbību, kas vērsta uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādu pašu darbību, ja to izdarījusi personu grupa vai valsts amatpersona, vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks vai ja tā izdarīta, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto darbību, ja tā saistīta ar vardarbību vai draudiem vai ja to izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 10 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem vai bez tās.

149.1 pants. Diskriminācijas aizlieguma pārkāpšana

(1) Par diskrimināciju rasu, nacionālās, etniskās vai reliģiskās piederības dēļ vai par cita veida diskriminācijas aizlieguma pārkāpšanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 1 gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi valsts amatpersona vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks, vai personu grupa vai ja tas izdarīts, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

DOMĀ līdzi‼! (protams, ja tev vispār ir ar ko DOMĀT)

Atbildēt

Nu

18.04.2024. 12:56

»

nu nu

Kā jau tipiskam, caur anālu taisītam krievu deģenerātam, kam nav starpības, Šveice vai Zviedrija, Slovēnija vai Slovākija, Taizeme vai Taivāna, tu neredzi atšķirību starp "ukraina" un "okraina". Paskaidrošu tev, kuces, kura kopojās ar katru kas uzsauca krutku, bērnam, ka Ukraina nozīmē "pie valstīm". ...


Un kur tu tādus vārdus samācījies? No konteksta var saprast, ka tevi zonā nolaida un pataisīja par gaili. Par ko sēdēji? Matainā seifa uzlaušanu, droši vien, par ko gan citu. Країна, mūsdienās, nozīmē "valsts" gan ukraiņu gan baltkrievu dialektos, kurus tagad sauc par valodām (ukraiņu gan, pēdējo 30 gadu laikā ir tā izkropļots, ka lai nu būtu). Ukraiņi, tāpat kā amerikāņi, ja vēlas, var saukt sevi par nāciju. Bet tā nav tauta ar vienotu kultūru un vēsturi. Gucuļiem ir kultūra, krimas tatāriem ir, pārējiem ir reģionālās tradīcijas (kazaku, piemēram).

Atbildēt

nu nu

18.04.2024. 09:20

»

Nu

Varbūt vajag vēsturi pamācīties, vismaz, pamatskolas līmenī? Par tautu var runāt no tā brīža, kad tāda ir minēta rakstos. Un rakstos ukraiņu "tauta" ir minēta tikai pēc 1922.gada. Tāpat kā Baltkrievu, starp citu. Šīs abas tautas ir Ļeņina izgudrojums. Pirms tam bija mazkrievi, impērijas Okrainas (nomales...


Kā jau tipiskam, caur anālu taisītam krievu deģenerātam, kam nav starpības, Šveice vai Zviedrija, Slovēnija vai Slovākija, Taizeme vai Taivāna, tu neredzi atšķirību starp "ukraina" un "okraina". Paskaidrošu tev, kuces, kura kopojās ar katru kas uzsauca krutku, bērnam, ka Ukraina nozīmē "pie valstīm". Країна ukraiņu valodā ir valsts.
Ukraiņu, kā tautas neesot, bet subkultūras - krievu feņa, kurai knapi 250 gadu, vismaz par 60% sastāv no ukraiņu vārdiem, viss pārējais ir tatāru un som-ugru vārdi. Vēl ilgi pirms tika uzcelta Maskava, Kijivā bija universitātes un muzeji. Ukraina bija Lietuvas lielkņazistes sastāvā, kad mongoļu zaldātiņi vēl tikai taisīja nākamos krievus. Hazāri, kas bija viena no lielākām tagadējās krievijas Eiropas daļas pamattautām, dzīvoja Pievolgā. Daļa no tiem pieņēma judaismu un tagad ir izglītoti, veselīgi un pārtikuši žīdi, bet daļa Bizantijas sātanismu un tagad ir visu nicināmas nodzērušās krievu bidlas.
Jums, planētas demogrāfiskam un bioloģiskam piesārņojumam, sava nekā nav. Par valodu es jau minēju. Lapķjas ir seno som-ugru apavi, pufaika - seno uiguru apģērs, balets - franču, raķetes - vācu Fau 1 un Fau 2, kalašnikovs - vācu Šmeisers, matrjoška ir no Japānas. Visas krievu varoņsāgas ir civilizētu tautu sāgas, no laikiem, kad Pēteris I jūs vēl nebija izdomājis. Pirms ASV demokrātu partija 1929. gadā uzsāka krievijas militarizāciju, krievu bidla ara zemi ar koka arklu, ko parasti vilka viņa bāba un tas ne tikai Spānijai vai Somijai, bet pat Igaunijai nebūtu uzdrīkstējies uzbrukt. Visa krievu vēsture ir vienas "ņebiļicas", kas nepārtraukti tiek sacerētas no jauna.
Jums, zemākiem primātiem - homo russicus, rašistiskiem izdzimteņiem, nav vietas uz Cilvēku planētas un to, paldies Dievam, apzinās aizvien vairāk homo sapiens. Pirmais svarīgais solis jau izdarīts, krievus nelaiž iekšā vairs nevienā civilizētā valstī, krievijas banku kartes vairs neapkalpo pat Turcijā, Kazahstānā un Armēnijā, krievi nevar saņemt Ķīnas UnionPay, kas pieejamas visiem pārējiem.
Lai uz pasaules beidzot iestātos miers un nebūtu terora draudu, ir vajadzīga totāla un globāla derusifikācija, lai jūs, necilvēkus, kā trakus suņus vajātu gan Amazones džungļos gan Antarktīdas ledājos.

Atbildēt

Nu

17.04.2024. 22:55

»

nu nu

Ukraiņi ir slāvu tauta ar savām saknēm, vēsturi un valodu, bet jūs, bezsugas organismi, kuri 50% gadījumos nezin, kas ir to tēvi, bet 90% gadījumos, kas ir vectēvi, jo jūs parasti esiet dzērumā grupņikā taisīti. Kad krievenei piedzimis nēģerēns, tā pat īpaši nav izbrīnīta. Ne jau tāpat vien jūs sauc...


Varbūt vajag vēsturi pamācīties, vismaz, pamatskolas līmenī? Par tautu var runāt no tā brīža, kad tāda ir minēta rakstos. Un rakstos ukraiņu "tauta" ir minēta tikai pēc 1922.gada. Tāpat kā Baltkrievu, starp citu. Šīs abas tautas ir Ļeņina izgudrojums. Pirms tam bija mazkrievi, impērijas Okrainas (nomales), no kā arī Ukrainas nosaukums, iedzīvotāji. Turklāt, krievu valodā nesaka в Украине, bet на Украине. Protams, reģionālās separātisma tendences bija arī agrāk, bet apmēram tādā pašā līmenī kā mūsu pašu čangaļiem. Tas, ko mūsdienās sauc par ukraiņu "tautu", ir kopīgs apzīmējums virknei šā brīža Ukrainas teritorijā ietilpstošajām stipri atšķirīgajām tautām. Piemērs - gucuļi. Vēsturiski tur, protams, ir jaukušies slāvi ar hazāriem, patsinakiem (pečeņegiem) tatāriem, poļiem u.t.t. Kur te senā slāvu tauta? Nesmīdini pagastu. Viņiem savas kultūras, kas ir viens no tautu raksturojošiem faktoriem, vispār nav. Tāpat kā amerikāņiem. Krieviem ir.

Atbildēt

redzējāt

17.04.2024. 16:34

kā pops ar motorlaivu brauc pa aplūdušajām teritorijām... atpalicība gadsimti pieci UN !!!!!!!!!! NO MŪSU RUNĀŠANAS GLUPAIS GUDRĀKS NEBŪS, TIKAI NAIDS....VAI NU ŠAUJ VAI KLUSĒ...JŪS TAČU REDZAT MŪSU GLUPOS PAT VADOŠOS AMATOS...nemācīsies nedomās ne par ko, sit, bet būs dumjš. Šim gadsimtam 70% 'nevelk līdzi'...kā risināt problēmu...skolas nedrīkstētu dot diplomu vairāk par 4 kl, ja jau nemāk % izrēķināt...nevis ministros

Atbildēt

nu nu

17.04.2024. 14:10

»

debilības centra zombijtrollim

tev par virsstundām tavs kurators kaut bišķi maksā, vai arī esi noderīgais idiots, sadists pederasts mazohists, ko var izmantot par velti visās atverēs un sevišķi perversos veidos


Vai esi viens no Festivāla bērniem, kā krievijā sauca nēģerus, kurus krievenes sadzemdēja pēc 1957. gada vispasaules jauniešu un studentu festivāla Maskavā?
Ai Jobeness, tiešām tu?

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

17.04.2024. 13:44

»

nu nu

Ukraiņi ir slāvu tauta ar savām saknēm, vēsturi un valodu, bet jūs, bezsugas organismi, kuri 50% gadījumos nezin, kas ir to tēvi, bet 90% gadījumos, kas ir vectēvi, jo jūs parasti esiet dzērumā grupņikā taisīti. Kad krievenei piedzimis nēģerēns, tā pat īpaši nav izbrīnīta. Ne jau tāpat vien jūs sauc...


tev par virsstundām tavs kurators kaut bišķi maksā, vai arī esi noderīgais idiots, sadists pederasts mazohists, ko var izmantot par velti visās atverēs un sevišķi perversos veidos?

Atbildēt

nu nu

17.04.2024. 09:30

»

Nu

Tu jau otrdienā esi zem kaifa? Kā zināms, ukraiņi ir untermenschen, to tev apliecinās jebkurš Ahnenerbe (jā, darbojas vēl šodien) pārstāvis. Tā bija Gebelsa propaganda, kas tā brīža vajadzību dēļ pasludināja ukru zemcilvēkus par puscilvēkiem. Bet viņi nav puscilvēki. Viņi ir zemcilvēki. Krievi nav, ...


Ukraiņi ir slāvu tauta ar savām saknēm, vēsturi un valodu, bet jūs, bezsugas organismi, kuri 50% gadījumos nezin, kas ir to tēvi, bet 90% gadījumos, kas ir vectēvi, jo jūs parasti esiet dzērumā grupņikā taisīti. Kad krievenei piedzimis nēģerēns, tā pat īpaši nav izbrīnīta. Ne jau tāpat vien jūs sauc par "иваны, не помнящие родства". Kā to skaidro: "Иван Непо́мнящий (Иван не помнящий родства) — крылатое выражение, фразеологизм, обозначающий человека без убеждений и традиций".
Nevienu krievu bidlu pat neinteresē, cik viņā ir som-ugru, cik mongoļu, cik slāvu asiņu.
Pēc 1957. 28. jūlija vispasaules jauniešu un studentu festivāla Maskavā, krievenes laida pasaulē tūkstošiem nēģerēnu, neskatoties uz to, ka bija stingri aizliegts kontaktēt ar ārzemniekiem.

Atbildēt

Atgādinājums portāla "Pietiek" īpašniekiem, patiesā labuma guvējiem

16.04.2024. 21:28

»

Jautājums portālam "Pietiek"

Saprotam, ka izteiksmes brīvība ir būtiska demokrātijas sastāvdaļa. Tomēr tas, ka tieši portālā "Pietiek" ir īpaši koncentrējušies Kremļa troļļi sevišķā daudzumā, jo ir padzīti no citiem sevi cienošiem portāliem, rada dažus jautājumus...


Šajā portālā vairs nepatīk lasīt tamlīdzīgus debilības centra zombijtroļļu vēmekļu komentārus. Sakarīgākie viedokļu rakstītāji un komentētāji iet prom - vairs nevēlas lasīt šos anonīmos deģenerātu rietumdeŗmoliberastu propagandonu agonijas vājprāta murgus.
Līdz ar to - portāla ienākumi no reklāmu izvietojuma neizbēgami un arvien radikālāk samazināsies. Tāpat kā portāla popularitāte un reputācija sabiedrībā. Vai portālam "Pietiek" to vajag, nopietni?

Atbildēt

Nu

16.04.2024. 19:46

»

nu nu

Vispār jau mazā gļēvā paranoidālā sadistiskā pedofīla Putina upuri pārsvarā ir Donbasā un citur Austrumukrainā dzīvojošie krievi par to, ka nesagaidīja krievu sadistu, marodieru un pederastu armiju ar sarkanām neļķēm...


Tu jau otrdienā esi zem kaifa? Kā zināms, ukraiņi ir untermenschen, to tev apliecinās jebkurš Ahnenerbe (jā, darbojas vēl šodien) pārstāvis. Tā bija Gebelsa propaganda, kas tā brīža vajadzību dēļ pasludināja ukru zemcilvēkus par puscilvēkiem. Bet viņi nav puscilvēki. Viņi ir zemcilvēki. Krievi nav, tur AH kļūdījās.

Atbildēt

nu nu

16.04.2024. 19:26

»

Nu

Bet jāņem vērā ka, nekādā gadījumā neattaisnojot Krievijas agresiju, visa civilizētā pasaule gavilē un pateicas Tam Kungam, ka Viņš, beidzot, ir sodījis zemiskāko un nicināmāko radījumu kopumu, kas tiek apzīmēts ar vārdu "ukraiņi". Krievija jau vienkārši ir rīkste Tā Kunga rokā. Kāds sakars tam ar Kremļa...


Vispār jau mazā gļēvā paranoidālā sadistiskā pedofīla Putina upuri pārsvarā ir Donbasā un citur Austrumukrainā dzīvojošie krievi par to, ka nesagaidīja krievu sadistu, marodieru un pederastu armiju ar sarkanām neļķēm.
Kā teica bijušais politieslodzītais, tagad politemigrants Boriss Stomahins: Putins ar raķetēm un bumbām būs Austrumukrainā izdedzinājis visu vati. Ja vēl 10 gadus atpakaļ vate tur bija 90%, tad tagad būs palicis ne vairāk kā 20%, bet krievijas vate būs barībs ierakumu žurkām un gaļas mušu kāpuriem.

Atbildēt

Nu

16.04.2024. 18:28

»

Jautājums portālam "Pietiek"

Saprotam, ka izteiksmes brīvība ir būtiska demokrātijas sastāvdaļa. Tomēr tas, ka tieši portālā "Pietiek" ir īpaši koncentrējušies Kremļa troļļi sevišķā daudzumā, jo ir padzīti no citiem sevi cienošiem portāliem, rada dažus jautājumus...


Bet jāņem vērā ka, nekādā gadījumā neattaisnojot Krievijas agresiju, visa civilizētā pasaule gavilē un pateicas Tam Kungam, ka Viņš, beidzot, ir sodījis zemiskāko un nicināmāko radījumu kopumu, kas tiek apzīmēts ar vārdu "ukraiņi". Krievija jau vienkārši ir rīkste Tā Kunga rokā. Kāds sakars tam ar Kremļa troļļiem? Te jau Sārta "Elfi" uzdarbojas, tu esi tikai viens piemērs. Arī no Pisenieka kantora?

Atbildēt

Jautājums portālam "Pietiek"

16.04.2024. 18:12

»

fakts

NATO ir butaforija


Saprotam, ka izteiksmes brīvība ir būtiska demokrātijas sastāvdaļa. Tomēr tas, ka tieši portālā "Pietiek" ir īpaši koncentrējušies Kremļa troļļi sevišķā daudzumā, jo ir padzīti no citiem sevi cienošiem portāliem, rada dažus jautājumus.
Ņemot vērā, ka faktiski esam reāla kara apstākļos, domājam, ka pat portālam "Pietiek" būtu jānodala mušas no kotletēm. Nav jau pat jādzēš, varētu vienkārši marķēt profesionālo kremļa troļlu vēstījumus.

Atbildēt

nu nezinu

16.04.2024. 10:07

»

Nu

Bet protams. Ja Latvijā kāds kaut ko līdzīgu izdarītu, aizsūtītu Omegu viņus ķert, tad tie gan viņus atvestu atpakaļ ar bērnu pūderi apbārstītus un safrizētus. Domāju, ka atvestu ar virkni jaunu locītavu un dažu detaļu iztrūkumiem, kas pa ceļam būs pazudušas. Bet dzīvus, lai var nopratināt. Ir viegli...


Kaut kā hohols Gapoņenko, pretīgā fašistu kuce Ždanok un citi naidīgie krievžīdi: Linģerman, Koren, Cilēvič, Giļman, nemaz nebaidās izkrist pa logu, nejauši apēst bālo vai zaļo mušmiri, vai pakļūs zem tramvaja, bet pēc čekistu: Pabrika un Štokenberga, sarīkotās "lietusargu revolūcijas", vienīgais vainīgais par Saeimas logu dauzīšanas izrādījās Ataols Bērziņš, bet neviens krievs, kuri darīja to pašu, turklāt pēc tam vēl marodēja LB vaikalu, nē.

Atbildēt

slimajam

16.04.2024. 09:51

»

Nu

"Nemotivēts sadisms"! Bļa, tu vispār saprati ko uzrakstīji? 140 līķi, ieskaitot sievietes un bērnus, brutāli grieztas rīkles (video var apskatīties), bet te - aiii, nabaga slepkavam ausi nogrieza! Ej tu zini kur, kropli mentālais


Ja ukraiņi par krievu zvērībām, dzīvus nodīrātu visus krievus uz planētas un to līdzskrējējus, tas būtu motivēts sadisms, bet 150 civiliedzīvotāju nomocīšana līdz nāvei Bučā un auss nogriešana nelaimīgam tadžikam tikai par to, ka tas bija tik stulbs, ka aizbrauca strādāt pie asinskāriem mežoņiem un sadistiem, lai tikai tas parakstītu visu, ko čekisti tam liek, bija nemotivēts sadisms.
Krieviem nav pat kripatiņas empātijas, tie visi ir psihopāti un sociopāti. Kad Ramzanka Dirova defektīvais dēls dauzīja bezpalīdzīgo krievu, kurš bija sadedzinājis korānu, neviens no krievu bidlomasas pat neiepīkstējās, kaut arī viņa pārvešana uz Grozniju, bija pretlikumīga.

Atbildēt

Ļoti trekni apmaksāts darbs

16.04.2024. 08:10

Lamāt Krieviju visiem NATO debīlības centra troļļiem ir darbs

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.04.2024. 07:11

Lamāt Krieviju visiem NATO debīlības centra troļļiem ir darbs, bet loģiski padomājot, vai ASV vai, piemēram, Izrēlā sitācija šajā jomā kaut kā atšķiras? Pa lielam tur viss ir pilnīgi tāpat.

Atbildēt

bnf

15.04.2024. 22:22

Nu re, cina pret patiesibas noskaidrosanu, tiek mesti ari tie, kuri it ka izradija kaut kadas "saprata" paliekas! bet izradas, ka ir kartejais "metodickas" atstradatajs "pareizai vestniecibai"!
Vairak ka 100 nogalinato, bet te "austina pazudusi"!

Atbildēt

Nu

15.04.2024. 20:22

»

slimajam

Nemotivēts sadisms nav īpaši izplatīta parādība. Tā raksturīga krieviem, serbiem, Hamas un Āfrikas cilvēkēdājiem. Neviens viņu vietā neko neizdomāja, čekisti iedeva autiņu, naudu un maršrutu, bet Rafšani un Džamšudi pat nenojauta, kādā spēlē iesaistīti. Saprotama lieta, ka tur nebija arī nekāds IGIL...


"Nemotivēts sadisms"! Bļa, tu vispār saprati ko uzrakstīji? 140 līķi, ieskaitot sievietes un bērnus, brutāli grieztas rīkles (video var apskatīties), bet te - aiii, nabaga slepkavam ausi nogrieza! Ej tu zini kur, kropli mentālais...

Atbildēt

Nu

15.04.2024. 20:20

»

slimajam

Nemotivēts sadisms nav īpaši izplatīta parādība. Tā raksturīga krieviem, serbiem, Hamas un Āfrikas cilvēkēdājiem. Neviens viņu vietā neko neizdomāja, čekisti iedeva autiņu, naudu un maršrutu, bet Rafšani un Džamšudi pat nenojauta, kādā spēlē iesaistīti. Saprotama lieta, ka tur nebija arī nekāds IGIL...


Bet protams. Ja Latvijā kāds kaut ko līdzīgu izdarītu, aizsūtītu Omegu viņus ķert, tad tie gan viņus atvestu atpakaļ ar bērnu pūderi apbārstītus un safrizētus. Domāju, ka atvestu ar virkni jaunu locītavu un dažu detaļu iztrūkumiem, kas pa ceļam būs pazudušas. Bet dzīvus, lai var nopratināt. Ir viegli, dīvānā piržot, komentēt teroristu aizturēšanas vienību darbību citā valstī.

Atbildēt

slimajam

15.04.2024. 20:02

»

Nu

Ko tu tur pīpē? Kuram koncerta apmeklētājam ausi nogrieza? Kurš organizēja un pasūtīja, lai dienesti skaidro. Kāpēc muka uz Ukrainu, ar vienu autiņu, kas izgaismots kamerās, nevis izklīda pa tadžiku stroibatiem. Gan jau kāds izdomāja viņu vietā. Noķēra izpildītājus un identificēja pēc kameru ierakstiem...


Nemotivēts sadisms nav īpaši izplatīta parādība. Tā raksturīga krieviem, serbiem, Hamas un Āfrikas cilvēkēdājiem. Neviens viņu vietā neko neizdomāja, čekisti iedeva autiņu, naudu un maršrutu, bet Rafšani un Džamšudi pat nenojauta, kādā spēlē iesaistīti. Saprotama lieta, ka tur nebija arī nekāds IGIL, jo veikt šaušanu koncertzēlē, tā būtu bijusi tīrā pašnāvība.

Atbildēt

Nu

15.04.2024. 19:53

»

Un

Kad Izraēla vēl nebija devusi atbildes triecienu par 7. oktobra Hamas, kremļa un Irānas pastrādāto terora aktu, visas pasaules marksisti, parazīti un LGBT sāka vaimanāt par Izraēlas necilvēcību pret "miermīlīgiem palestīniešiem


Jā, tikai tās vaimanas maz palīdzēja "miermīlīgajiem palestīniešiem". Viņiem jau tur visi tāpat uzskaitīti, ja noķēra kādu patiešām miermīlīgo, tad tam jau ādu nost nevilka. Bet par Shabak metodēm jau leģendas stāsta. Pietiek jau vienu no bariņa uztupināt uz mieta un pārējos sasēdināt skatītājos. Iesākumā. Tad, nākošajā seansā, jau advancētākas izklaides. Visi (atlikušie) sāk runāt pat bez ķīmijas un fiziskas ietekmēšanas.

Atbildēt

Nu

15.04.2024. 19:44

»

slimajam

Nekādi tadžiki koncerta apmeklētāju šaušanā nepiedalījās, jo šāvēji nebūtu braukuši prom iezīmētā mašīnā, bet būtu izklīduši tur pat metro un aizbraukuši dažādos virzienos. Saprotama, lieta, ka viņiem nevarēja būt izveidots atkāpšanās koridors pāri robežai cauri krievu armijai un mīnu laukiem un ko ...


Ko tu tur pīpē? Kuram koncerta apmeklētājam ausi nogrieza? Kurš organizēja un pasūtīja, lai dienesti skaidro. Kāpēc muka uz Ukrainu, ar vienu autiņu, kas izgaismots kamerās, nevis izklīda pa tadžiku stroibatiem. Gan jau kāds izdomāja viņu vietā. Noķēra izpildītājus un identificēja pēc kameru ierakstiem. Ausi nogrieza? Aiii... Kādi humānisti, tikai ausi. Pagaidām.

Atbildēt

slimajam

15.04.2024. 18:55

»

Nu

Ausi griezt, protams, ir puspasākums. Šos vajadzētu sēdināt uz mieta, lēnām, izvelkot šķērslīšus, kas notur sēdekli. Tas viņiem ir saprotami. Vai kastrēt, iebāzt pautus mutē, uzšķērst un izvilkt zarnas. Starp citu - ļoti eiropeiski. Varbūt kāds nokomentēs ko Cahals darīja ar notvertajiem teroristiem...


Nekādi tadžiki koncerta apmeklētāju šaušanā nepiedalījās, jo šāvēji nebūtu braukuši prom iezīmētā mašīnā, bet būtu izklīduši tur pat metro un aizbraukuši dažādos virzienos. Saprotama, lieta, ka viņiem nevarēja būt izveidots atkāpšanās koridors pāri robežai cauri krievu armijai un mīnu laukiem un ko viņi Ukrainā būtu darījuši ar rubļiem. Viņiem praktiski nevarēja būt iespēju ienest Krokusā šaujamieročus un aizdedzināšanas līdzekļus un šaut zālē, kurā tādos gadījumos vienmēr dežūrē vismaz 200 bruņotu miliču, absolūti neiespējami. Tas, ka Rosgvarde, kura vienmēr pilnā ekipējumā pa pieciem vienā reizē uzbrūk večiņai, kura tur rokā baltu lapu, brauca uz notikumu stundu, kaut varēja kājām aiziet desmit minūtēs, pat tuparillijam krievam liktu aizdomāties. Tā viennozīmīgi bija FSB kaujas operācija, tikai tās mērķis nekādi nav izskaidrojams, jo censties pārliecināt kādu, ka to organizēja ukraiņi laikā, kad tiem darba pilnas rokas ar krievijas karaspēku daļām, naftas pārstrādes uzņēmumiem un infrastruktūru, ir jābūt galējam plānprātiņam.

Atbildēt

Un

15.04.2024. 18:39

»

Nu

Ausi griezt, protams, ir puspasākums. Šos vajadzētu sēdināt uz mieta, lēnām, izvelkot šķērslīšus, kas notur sēdekli. Tas viņiem ir saprotami. Vai kastrēt, iebāzt pautus mutē, uzšķērst un izvilkt zarnas. Starp citu - ļoti eiropeiski. Varbūt kāds nokomentēs ko Cahals darīja ar notvertajiem teroristiem...


Kad Izraēla vēl nebija devusi atbildes triecienu par 7. oktobra Hamas, kremļa un Irānas pastrādāto terora aktu, visas pasaules marksisti, parazīti un LGBT sāka vaimanāt par Izraēlas necilvēcību pret "miermīlīgiem palestīniešiem".

Atbildēt

Nu

15.04.2024. 18:02

Ausi griezt, protams, ir puspasākums. Šos vajadzētu sēdināt uz mieta, lēnām, izvelkot šķērslīšus, kas notur sēdekli. Tas viņiem ir saprotami. Vai kastrēt, iebāzt pautus mutē, uzšķērst un izvilkt zarnas. Starp citu - ļoti eiropeiski. Varbūt kāds nokomentēs ko Cahals darīja ar notvertajiem teroristiem? Tur bija stipri advancētāka pieeja. Auss ir fufelis. Šitie visi "cilvēktiesību adepti", kas vaimanā par teroristam nogrieztu ausi, grieztu viņiem visu ko vien var, ja nogalinātas būtu viņu ģimenes. Un ja tiktu klāt.

Atbildēt

Qwe

15.04.2024. 16:41

Ten nav runa par krieviem bet par pidariem kuriem nogriež ausis. Domāju ka tādiem bija pipeli jānogriež un jādod žļambāt. Es pret putleru un vaTnikiem un tādiem pidariem

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 15:48

»

nu nezinu

Pēc maniem vērojumiem tikai krievus visi un viss kaitina


После прочтения многих комментариев создается впечатление, что соседи немного западнее Пскова в этом плане очень похожи на русских-тоже постоянно все кругом жить мешают, не дают

Atbildēt

nu nu

15.04.2024. 12:13

»

debilības centra zombijam

pederastam sadistam koprofilam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli


Man īpaši patika video no Derbentas, kur "varonis" palicis bez kājas, sēž pie valdības nama un sūdzas, ka tam nav ko ēst. Katram izdzimtenim, kurš bija uzvilcis krievu armijas uniformu būtu jāpiedzīvo visu savu tuvinieku baisu galu.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

14.04.2024. 21:04

»

tiešām

Baigie "latvieši", rij ar krieviem krutku no viena pudeles kakliņa un uzkož no viena barības trauciņa, nīst latviešu tautu un valsti, par tēmu nav nekas sakāms, bet ka tik kādam piekasīties


Tev jau savs burbulis labāk pazīstams, kurš ko rij un kā tikšķ. Visbēdīgāk ir etniskie latvieši kuri nespētu nokārtot VALODAS eksāmenu. Tātad - ko darīt ar šādiem caurkritušajiem? Mēģināt integrēt, vai uzreiz uz plašajām ārēm?

Atbildēt

debilības centra zombijam

14.04.2024. 21:04

»

nu nu

Reiz https://ipvnews.org/, laikam kādā 2016 gadā bija ieliktas divas bildes. Vienā krievu kuce ar automātu rokās un apakšā uzraksts: "aizbraukšu sapļaut dilles" (поеду накошу укропа). bet otrā, tā pati kuce, tikai bez vienas rokas un kājas...


pederastam sadistam koprofilam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

nu nezinu

14.04.2024. 20:17

»

muļķim

Jūs, krievžīdi neesat labāki par ukraiņiem. Kad ukrainis piedzima, žīds apraudājās


Pēc maniem vērojumiem tikai krievus visi un viss kaitina.

Atbildēt

nu nu

14.04.2024. 20:14

»

aizver muti sapuvušais gaisa maitātāj!

tava sadista marodiera pederasta deģenerāta civilizācijas atkrituma autobiogrāfija nevienam neinteresē, izfuksētais kropli ar koka klucīti qirsā


Reiz https://ipvnews.org/, laikam kādā 2016 gadā bija ieliktas divas bildes. Vienā krievu kuce ar automātu rokās un apakšā uzraksts: "aizbraukšu sapļaut dilles" (поеду накошу укропа). bet otrā, tā pati kuce, tikai bez vienas rokas un kājas.
Es pat nezinu, kas man vairāk patīk, Orska, kur pēc ūdens atkāpšanas uz ielām guļ slīkoņi, vai video ar krievu samovāriem, kuri ubago, nelabi smird un lamājas.

Atbildēt

nu nu

14.04.2024. 18:56

»

Uldis

"žmuriki" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti...


Žmuriki, tie ir labie krievi, protams ne tik labi, kā tie kas ar vienu atlikušo roku atsperoties ar koka klucīti, braukā uz dēlīšiem ar ritentiņiem, kas ir lielisks uzskates līdzeklis nogalināt alkstošiem krieviem, bet vienalga labi, jo vairs nekož un kad būs sapuvuši, arī gaisu vairs nemaitās.

Atbildēt

tiešām

14.04.2024. 18:48

»

apbižota liver- jeb aknu desa

"2 gadus atpakaļ" ir russicisms, pēc kā var viegli atpazīt krievijiešu troļļus. Latviski tā nesaka. Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet


Baigie "latvieši", rij ar krieviem krutku no viena pudeles kakliņa un uzkož no viena barības trauciņa, nīst latviešu tautu un valsti, par tēmu nav nekas sakāms, bet ka tik kādam piekasīties.

Atbildēt

ej nu!

14.04.2024. 18:40

»

Atīstītājs

Tā jau nav, ka nav attīstījusies! Baro tak Latviju ar graudiem, cepamo eļļu, pelmeņiem


Latvija pietiekošā daudzumā izaudzē graudus un vēl pāri paliek, eļļu iepērk no Ukrainas, Holandes, Ungārijas un citām civilizētām valstīm, bet krievu, kas pēc diršanas nemazgā rokas, taisītie pelmeņi ir tas pats kas krievu beļaši.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

14.04.2024. 18:21

»

krievu kroplim

Es viņam, caur anālu taisītam krievu deģenerātam, civilizācijas atkritumam, par to, ka krievu sadistu, marodieru un pederastu amijai jau 2 gadus atpakaļ vajadzēja būt Londonā un Marakešā, bet viņš man te stum pa vasaras vidu...


"2 gadus atpakaļ" ir russicisms, pēc kā var viegli atpazīt krievijiešu troļļus. Latviski tā nesaka. Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

Vai tad

14.04.2024. 17:22

»

trakomājā uz brīvdienām

6.palātā uz pieslēgts internets


mazpisaņš no salmiem izlīdis?

Atbildēt

trakomājā uz brīvdienām

14.04.2024. 17:15

»

Pirātu partija

Autoram nav saprašanas, kas un kāpēc organizē teroraktus...


6.palātā uz pieslēgts internets?

Atbildēt

Uldis

14.04.2024. 17:12

»

nu nu

Gan jau kremļa līdzdalībnieki Irānas lupatgalvas gaudos tāpat kā krievi. Ko tad mēs, mēs jau neko? Urālas ūdeņu, kur peld noslīkušie un no kapiem izskalotie krievu žmuriki, plūdi, ko sarīkoja pašu feodāļi, būs tīrais nieks salīdzinot ar ūdeni, kas nāks pēc Sajānas - Sušenskas dambja sagraušanas. Tad...


"žmuriki" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, visu nicināmie civilizācijas atkritumi ar nomīstām un nodirstām pastalām, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

Pirātu partija

14.04.2024. 17:10

Autoram nav saprašanas, kas un kāpēc organizē teroraktus.
Galvenais organizātors ir Krievijā pie siles esošie. Izpildīšana notiek caur FSB struktūrvienību IGIL.
Čekisti noorganizē teroristu šūniņu, dod tai ieročus, literatūru, finansējumu un vajadzības gadījumā izvelk laukā. “Crocus City Hall” bija čekistu izgāšanās.
Zālē šaudījās čekisti, un arī zāle bija pilna ar čekistiem, tos varēja atpazīt pēc čekistu firmas apģērba, tumši zils džempers, džinsas. ( Varat apskatīties video , kur interviju ņem simonjan, no Skripaļu indētājiem. Čekisti sēž savā firmas formā)
Dažiem video kadros redzama zem džempera pasplēpta operatīvā kabura, slēptai ieroču nēsāšanai.
Kamēr zālē sākās panika, “operaķivņiki” čekisti, augstasinīgi sēdēja savās vietās un veica notiekošā filmēšanu ar telefoniem.
Hallē bija modernākā ugunsdzēšanas sistēma, tomēr tā nodega. Lai to panāktu, laicīgi uz jumta tika sastiepts degmaisījums, profesionāli izvietots, bija jāzin Halles uzbūve, un apejot apsardzi, tā profesionāli jāpaslēpj. Noķertie tadžiki uz to nav spējīgi.
Milicijas iecirknis atradās 5.min no Halles, bet neviens ments ātrāk par pusstundu tur neieradās.
Arī Tadžiki tika izvēlēti parasti strtādnieki, tiem noīrēja mašīnu, bet tikšanos, lai brauktu uz darbu Baltkrievijā, nozīmēja blakus hallei. Kad “Crocus City” viss beidzās tadžiki sāka braukt uz darbu Baltkrievijā. Tie nemainīja mašīnu ( kas būtu jādara obligāti pēc šāda nozieguma), ne ko nezināja. Par darbu Baltkrievijā saņēma 5. tūkstoši rubļu !!! priekšapmaksu uz kartiņu MIR.
Nevis Euro vai $, bet rubļus !!!
Tā var izgāzties tikai raškas čeka. Godīgi sakot domāju, ka tadžikus nošaus aizturēšanas brīdī, bet nē, piekāva, spīdzināja, iebiedēja un piepumpēja ar narkotikām , lai tiesā neko nevar pateikt, jo daudz žurnālistu.
Pēc šīs izgāšanās čeka strādā pie pielaistām kļūdām. Skurpulozāk plāno nākošos teroraktus.
Ieplānoti vēl trīs terorakti Krievijā un vairāki ārzemēs.
Francijā, zilajam makaronam izjauks olimpiskās spēles, sagrozīs pogas AES, būs radiācijas noplūde.
Lamanša šaurumā, ja Fraņči neizkontrolēs, saspridzinās pazemes tuneli. Atpeldēs lašariks un uzliks spridzekli no tuneļa ārpuses.
Būs pasažieru prāmja ( nosaukumu neteikšu) sagrābšana. Prāmis liels, jauns, apmēram 365m garš. Sagrābs 5.tūkstoši ķīlnieku, par katru prasīs izpirkumu pāris miļjonus un pa kuģi arī. Tas būs IGIL, bet IGIL ir tā pati raška.
Vairāki terorakti Krievijā un tie tieši pirms puķina dubultnieka inagurācijas. Viens metro, spridzinās pārmiju. Sadursies vilcieni, vagoni uzlidos pasažieriem.
Vēl viens tunelī, četras stacijas ar cilvēkiem var aiziet zem ūdens.
Viens stadionā, spridzinās tribīnes.
Paskatīsimies, drīz, līdz 7.maijam, jābūt pirmajam.
Tikmēr cits kremļa iemītnieku grupējums gatavojas likvidēt puķina dubultnieku, arī tas līdz inogurācijai var nenodzīvot. Nākošais lukašestku.

Atbildēt

CNN ziņo

14.04.2024. 16:51

»

Nu

tevi orki noteikti izfuksētu


Zeļenskis esot izfuksēts! Ar katru dienu dziļāk ānusā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...