Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zane

26.04.2016. 10:11

Tas ir Āboltiņas roku darbs. Viņas agonija un vēlēšanās saglabāt varu. Tikai nožēlojami, ka Saeimā ir tik maz izglītotu cilvēku, kas spētu diskutēt par šo tēmu. Un ja kāds atļaujās, kā piemēram Judina kungs, tad viņš tiek pasludināts par valsts ienaidnieku. Āboltiņa aiz dažiem domājošiem cilvēkiem Latvijā, nespēj ieraudzīt patiesos valsts apdraudējumus un tas patiešām ir bīstami. Bet varbūt tāds ir viņas mērķis!!!

Atbildēt

Dainis Grabovskis

23.04.2016. 05:54

»

kukšs

tu tak pats arī gribēji piezīsties budžetam, kļūt par izredzēto, bet tevi noķēra, kad tu lēkāji pa skatuvi un izsvieda ārā


Man ir tikai viens mērķis, sakārtot šo valsti. Tas ka es tur netiku, ir šodienas tautas ciešanas augļi.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.04.2016. 07:15

»

Jokkerits

viena lieta ir jokot, bet var šitādas provokācijas arī nopietni domāt - tad tā ir diversija un hibrīdkaršs


Lūdzu nepūt no mušas ziloni, jo: kas ir hibrīdkaršs, vai ir oficiāls definējums. NAV! Kāpēc nav, tieši tāpēc, lai bez tiesas un izmeklēšanas varētu pielikt pie sienas. Bet ja būtu, varas piramīda sabruktu. Jo tad būtu oficiāls kara stāvoklis. Bet karā, kā jau karā.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.04.2016. 06:54

»

murs

Piespiedu darbs buutu jaapiespriezh par shaadu komentaaru drukaashanu, jurs


Kas tad tam cilvēkam būtu darāms? Tik never vaļā muti un nestāsti par to, ka jāpilda valsts budžets. Labāk, lai šis budžets izputētu. Lidz brīdim, kamēr būs izredzētie, kas piezīdušies šim budžetam, pirkstu nepakustināšu.

Atbildēt

Zini ko

22.04.2016. 01:22

Anekdote iz dzīves.
Man dzīvoklis 14 kv m, stāvu rindā 10 gadus. Nekā. Tad prasu vienai tantei - jūs jau sen Rīgā. Jā, mēs jau ilgu laiku Rīgā dzīvojam, sen, no šī gada maija (saruna septembrī). Kā jūs tikāt pie dzīvokļa. Izdomājām, ka jāpārdod sava māja Sibīrijas pilsētā, sēdāmies vilcienā ar visu ģimeni, četri bērni un prom uz Rīgu. Sēžam stacijā, dienu, otru, bet trešā diena ierodas rajona kompartijas komitejas pārstāvis. Kas notiek ar jums? Nav kur palikt dzīvojam stacijā ar visiem četriem bērniem. Paiet vēl diena divas un mums ierādīja 3-istabu dzīvokli. Saku, ka man ģimene, divi bērni un tikai 14 metri vienā istabā visi, kā mucā. Jums ta ir 14, bet mums nebija nekā. Nu ja skaidrs. Tā bija demokrātija, gādība par bērniem un ģimeni.
Tagad - miljoni pārdod savas iedzīves un no Sīrijas utt, prom uz Eiropu, tur došot katrai ģimenei atsevišķu dzīvokli ar ērtībām, pūšot tur no gaisa smaržas, lai labāks gaiss un dzīve uz nebēdu. Kaut kas līdzīgs vai ne? Starpība ir tikai skaitā un tas, ka Rīgas stacijā vairs nav pat lāgā kur apsēsties, visa apkrauta ar precēm, izskatās kā Centrālais universālveikals.

Atbildēt

nu bet dabiski

21.04.2016. 14:54

»

Viedais kroga draugs

Mani jau šodien uztrauc fakts, ka, piemēram, pēc publiska (jo dzird visi apkārtējie) disputa krogā, kurā pārliecinu blakus galdiņa "pudeles brāli", ka Latvija tomēr tika okupēta un tai nevajag iekļauties Krievijā (vai ASV), mums nevis jāiedzer par mieru, bet man jāziņo tur, kur vajag. Kas būs pēc ceturtdienas...


20. aprīlis = ādolfa šiklgrūbera (hitlera) dzimšanas diena.
21. aprīlis = totalitāras "valsts" parodijas dzimšanas diena.
22. aprīlis = vladimira uļjanova (ļeņina) dzimšanas diena.

Kā jau ir sacīts: "sūdi - pie sūdiem."

Atbildēt

Viedais kroga draugs

21.04.2016. 08:27

Mani jau šodien uztrauc fakts, ka, piemēram, pēc publiska (jo dzird visi apkārtējie) disputa krogā, kurā pārliecinu blakus galdiņa "pudeles brāli", ka Latvija tomēr tika okupēta un tai nevajag iekļauties Krievijā (vai ASV), mums nevis jāiedzer par mieru, bet man jāziņo tur, kur vajag. Kas būs pēc ceturtdienas pat domāt negribu. Orvela "Dzīvnieku fermas" likumi neizmainīs vairuma krievu domāšanu, bet, stimulējot latvju "stukačus-triecieniekus" atgrūdīs pārējo latviešu daļu, jājautā, kam rīklē.

Atbildēt

arnis

20.04.2016. 17:03

Nezinu kā ar pievienošanu, bet ASV prokurorus un tiesnešus gan mums vajadzētu.

Atbildēt

dozhiljis...

20.04.2016. 14:32

»

Austris

Izlasīju un neticu. Manā prātā tas nerūmējas. Jāmeklē Ourela grāmatas un jālasa, kas būs tālāk


Jarosina pievienot Latviju Ziemelkorejai, taalu jau neesam...
Ehh, kaada valstika neatkariiba,kaadi murgi :D! Vai tiesham DP strada daunji vai liekas,ka visi taadi tik tur tads "krejums" nolasijies.
Latvija ir jaunaa "sojuzaa",kur shiem atveleta pateretaja un cilvektirgotaja statuss...

Atbildēt

dozhiljis...

20.04.2016. 14:28

Baidas jenki un liberalpederasti 4.maija siles Pastalistaanaa pazaudet - vieni ietekmi, otri - barotavu.
Tapec steiga jastum cauri kriminallikums kursh jau taa bezpredela iestadem dos vel brivakas rokas - tagad jau uz jautajumiem nebus jaatbild:"tas ir SLEPENI", bet nebus jaatbild vispar !!!
Ziemelkoreja bus lielaka varda briviba ka Latvija. Komentetaji un zurnalisti pildiis cietumus, lai jau rosina buuvet lielu kjurkji,lai visiem ir vietas.

Atbildēt

lai krievi brauc krievija

20.04.2016. 13:18

šīs klauns paņem koptelovu aiz rokas un dodas pleskavas virzienā, tur kīna reāli draud pievienot sev. ja kāds doma ka baikals dega tāpat vien tads esot idiots, šogad dedzināšana turpināsies, to dara speciāli ķīnas diversanti.

nevajag Latvijā visadu krievu klaunu, vālējat prom kopā ar ģimenēm.

DP ceru arī šīm muļķim iedos pusgadu aiz restēm.

Atbildēt

Austris

20.04.2016. 10:30

Izlasīju un neticu. Manā prātā tas nerūmējas. Jāmeklē Ourela grāmatas un jālasa, kas būs tālāk.

Atbildēt

jautājums spečukiem=>vinkelis

20.04.2016. 07:32

Nu ja, amīšiem arī stipri dienesti.
Tomēr - kā tas nākas, ka netika galā ar panamiešu blēžiem? Sanāk - žurnālisti stiprāki, ko?

Atbildēt

vinkelis,cinitajs pret padomju varu

20.04.2016. 00:15

»

jautājums spečukiem

Vai šādus aņukus drīkstēs stāstīt


stastit anekdotes drikstes tikai par krieviem.anekdotei par asv sekos 6 menesu cietumsods latvijas demokratiskaja cietuma.

Atbildēt

hmm

19.04.2016. 18:16

Manuprāt svarīgākais ir saglabāt skaidru prātu un spēju domāt. ŠIS Denisa piedāvājums bija padomāt, vai Latvijas valsts nav vien tāds feiks?

Atbildēt

Dīvaini

19.04.2016. 18:12

Interesanti, ka "jokdaris" Koptelovs šogad sniedza palīdzīgu roku kremļa propagandona Filipsa vizītē Latvijā, kur šis personāžs kā parasti nodarbojās ar provokatīvu darbību aizbildinoties ar savu it kā "žurnālista" statusu. Tas par šo "jokdari" visu paskaidro. "Joks" bija plānota provokācija, kas saņēma atbilstošu atbildi. Visi, kas aizstāv šādus "jokdarus" nav pelnījuši ne mazāko uzticību.

Atbildēt

19.04.2016. 18:05

»

Laikā, kad Latvija apsprieda iestāšanos ES, piedāvāju tai izteikt vēlmi kļūt par ASV štatu...


trakais vecais muļķis nozombētais sorosītu trollis atkal klāt..

Atbildēt

sorositu apdullinosa propoganda

19.04.2016. 16:32

»

jautājums spečukiem

Vai šādus aņukus drīkstēs stāstīt


nu jau pat bezjedzigajas delfistu kulinarijas receptes latviesiem Latvija tiek uztiepta kaut kada amerikanu ,,spring rolls,,gatavosana un esana.Izradas ,ka ar bezjedzigo makdonalds leto ieskrietuvi Rigas pilsetas centra ir par maz !

Atbildēt

ANTISUVERENITATE

19.04.2016. 16:27

»

Juris

Nē, nav gan ienācis prātā. Suverenitāte vai nu ir, vai nu tās nav. Nomainot vienu savienību pret citu, suverenitāte iegūta netiek, bet tiek iegūti citi saimnieki un izrīkotāji


par ,,iestasanos,, agresivaja nato bloka Latvija netika rikots pat referendums !,,lemumu,, pienema masone vvf un paris asv uzpirkti deputati.

Atbildēt

nedzistosa Irakas & Afganistanas okupacijas bruce

19.04.2016. 16:25

»

zons

Krievija bija okupējusi Latviju un arī tagad no nopietnu Krievijas politiķu puses bieži vien tiek apšaubītas Latvijas tiesības uz neatkarību.Okupācijas brūce vēl asiņo un vēl ilgi paliks sāpīga,skārienjūtīgaVēl notiek 9.maija svētki un okupācijas pieminekļa pielūgšana.Jociņi no noteiktas iedzīvotaju...


latvijas algotni okupe Iraku un Afganistanu kops 2003 gada,katru gadu notriecot OFICIALI 12 miljonus ls(skat eiro kursu latvijas banka),bet tagad plano uzsakt militaras avanturas Kenija pec asv paveles.TAPEC NAV JABRINAS KA latvija,TIEK IEVISTAS MEDICINISKAS KVOTAS,TIEK MASVEIDA SLEGTAS SLIMNICAS UN SKOLAS.

Atbildēt

Juris

19.04.2016. 16:08

»

HARIS

Vai tev nav ienācis prātā,ka savu suverenitāti mēs varam saglabāt TIKAI esot ES un NATO


Nē, nav gan ienācis prātā. Suverenitāte vai nu ir, vai nu tās nav. Nomainot vienu savienību pret citu, suverenitāte iegūta netiek, bet tiek iegūti citi saimnieki un izrīkotāji.

Atbildēt

HARIS

19.04.2016. 15:43

»

Andris

Vajadzētu kaut kā noformēt petīciju...


Vai tev nav ienācis prātā,ka savu suverenitāti mēs varam saglabāt TIKAI esot ES un NATO?

Atbildēt

Andrejs

19.04.2016. 10:21

Vara kā tāda Latvijā ir kļuvusi par valsts pastāvēšanas riska faktoru un, citējot Henriju L. Oldi, informatīvajā karā ir ievainotie, smagi ievainotie un kritušie. Ievainotie vairs nav spējīgi adekvāti uztvert citādu viedokli. Smagi ievainotie vairs nav spējīgi uztvert citādu viedokli bez atbildes agresijas. Nogalinātie vairs nespēj paust savu viedokli bez agresijas. Nekvalitatīvai varai nav citu iespēju, jo situācijā, kad trūkst argumentu spēka, jāpielieto spēka arguments ...

Atbildēt

jautājums spečukiem

19.04.2016. 09:55

Vai šādus aņukus drīkstēs stāstīt? -

Müllers saka Štirlicam - Mēs zinām, kas jūs esat. Mēs atradām jūsu pirkstu nospiedumus uz krievu pianistes apaļumiem.
Štirlics - Bet jūs, Herr Müller, onanējat savā atejā.

Atbildēt

zz

19.04.2016. 09:52

Tā arī tev vajag, ko tagad raudi "varoni".

Atbildēt

zons

19.04.2016. 09:39

»

Andris

Zoniņ, vispirms atnāca pēc..., un neviens neko neteica. Tad atnāca pēc .... , un nebija neviena, kas varētu aizstāvības vārdu teikt


Bet šis kults ir pretlikumigs un apkarojams līdzīgi Sibirijas mēra apkarošanai.Visiem valsts drošības spēkiem ir jācīnas ar šī kulta pārnēsātajiem!

Atbildēt

Fēlis

19.04.2016. 08:13

Kas tulkoja? To ar vajadzēja norādīt.

Atbildēt

Janka

19.04.2016. 07:37

Nu ko, gribēja Putina trollītis parādīt, ka Latvijā tikai krievu šovinistus liek cietumā, nesanāca, tagad lai pasēž kopā ar savu čomaku...

Atbildēt

hm

19.04.2016. 07:02

Latvijā pēc 1. Ulmaņa laikiem visu pārējo laiku ir valdījusi tikai demokrātija.Tajā mēs visi esam uzauguši. Sākotnēji gan to sauca par demokrātisko centrālismu, tagad centrālismu atmetām.
Bet Staļina demokrātijas laikā nācās nopietni izvērtēt stāstīto anekdošu saturu. Citādi ...

Atbildēt

Andris

19.04.2016. 01:20

Vajadzētu kaut kā noformēt petīciju....

Vai esi par Latvijas suverenitātes atgūšanu, izstājoties no ES un NATO?

Ja par to paņema ciet, tad skaidrs, ka DP kalpo ES un NATO, bet ne Latvijas tautai. Ja par to neņems ciet, tad jādomā, ka nav iebildumu par to, ka suverenitātes status ir tāds, kā jautājumā, bet ne tāds, kā Satversmē. Redz, šitas jautājums ir patiešām jautājums, jo man rādās, ka man kā Latvijas pilsonim kā suverēnam nav tās 1/2mil daļas lemšanas šajā valstī. A kā rādās citiem? Lietas jāsakārto. Ja suverenitātes nav, par štatu nedrīkst, uz Krieviju nedrīkst... Vai visai Latvijai tagad Ādažu statuss? Nu varētu tautiņai pateikt, lai protamies, kamēr Europē visu Merķeles viesmīlību dienvidu bēdubrāļi nav iztērējuši. Ā, un kamēr pastalas var nopirkt.

Atbildēt

Andris

19.04.2016. 01:06

»

zons

Krievija bija okupējusi Latviju un arī tagad no nopietnu Krievijas politiķu puses bieži vien tiek apšaubītas Latvijas tiesības uz neatkarību.Okupācijas brūce vēl asiņo un vēl ilgi paliks sāpīga,skārienjūtīgaVēl notiek 9.maija svētki un okupācijas pieminekļa pielūgšana.Jociņi no noteiktas iedzīvotaju...


Zoniņ, vispirms atnāca pēc..., un neviens neko neteica. Tad atnāca pēc .... , un nebija neviena, kas varētu aizstāvības vārdu teikt.

Nav nekādas okupācijas brūces. Ir okupācijas elkdievības kults.

Atbildēt

Mans sakāmais

19.04.2016. 00:30

Izskatās, ka DP tā īsti nav sapratusi un ne tikai DP, bet arī valdošās aprindas neaptver stāvokļa nopietnību. Cilvēks, apzināti, saprotot sekas ir publiski deklarējis savu nostāju un izvēlējies sistēmas upura ceļu, lai pierādītu notiekošā absurdumu. Nu ko cienījamā 4.maija republika, Apsveicu. Esat tikuši pie pirmā īstā Latvijas Republikas disidenta. Tā pa nopietnam, klasisks "sirdsapziņas gūstekņa" piemērs. Es pat teiktu - hrestomātisks. Visādi girsi, lindermaņi, gapoņenki pat blakus nestāv! Pilsoniskās nepakļaušanās akcija, kā no mācību grāmatas.

Atbildēt

zons

19.04.2016. 00:08

Krievija bija okupējusi Latviju un arī tagad no nopietnu Krievijas politiķu puses bieži vien tiek apšaubītas Latvijas tiesības uz neatkarību.Okupācijas brūce vēl asiņo un vēl ilgi paliks sāpīga,skārienjūtīgaVēl notiek 9.maija svētki un okupācijas pieminekļa pielūgšana.Jociņi no noteiktas iedzīvotaju kategorijas par šo tēmu vēl ilgi tiks uztverti kā provokācija un būs advektīva atbildes reakcijaTas pats attiecas uz visiem mājieniem šajā virziena.Birdinat krokadila asaras nevajag,bet vīrišķigi saņemt pelnīto par savu neprasmi rīkoties ar nedzīstošam brūcem.

Atbildēt

emm

19.04.2016. 00:07

»

Viedais

Dīvaini, kāpēc neviens nesēž par LV suverenitātes deleģēšanu ES, Abrenes atdošanu, nacionālās valūtas likvidēšanu


Man ar tāds pats jautājums, bet ir visai loģiski ka ja kaut ko vispār ierosina tad ir jābūt arī spēcīgam pamatam(sabiedrības spiediens, valsts vara vai kas cits) lai to realizētu. Ja jums nav ticības valstij, kāda jēga tur kaut ko testēt?

Atbildēt

Re re

18.04.2016. 23:18

Jaunākā latviešu marasma stutēšanai ieteicams internetu (sociālos tīklus) nekavējoties piemālēt ar masveida aicinājumiem Latviju pievienot tādām valstīm kā Benina, Burkinafaso, Dzibuta, Kaboverde, Komoras, Santome un Principi, Malāvija. Iespējas lielas. Galīgo vārdu par pievienošanos ir jāuztic DP, kurai ir skaidra galva un kurai nav marasmātiķu slava.

Atbildēt

jurs

18.04.2016. 23:06

Bēdīgi, ka pieaudzis cilvēks var atļauties savu brīvo laiku veltīt šādām lietām kā petīcijas veidošana par Latvijas Valsts pievienošanu ASV.
Cik, atvainojos, stulbam un garlaikoties ir jābūt, lai ko tādu darītu, pie tam neapzinoties sekas. Uzskatu, ka piespiedu darbs ir īstais sods, lai par tādu petīciju veidošanu nebūtu laiks domāt.

Atbildēt

Atbrivotajs

18.04.2016. 23:04

Varda briviba ir jasaglaba. Pec Krimas un Dombasa okupacijas , tomer jaatzist ,ka demokratijai japrot sevi nosargat.

Atbildēt

Jokkerits

18.04.2016. 22:53

viena lieta ir jokot, bet var šitādas provokācijas arī nopietni domāt - tad tā ir diversija un hibrīdkaršs

Atbildēt

18.04.2016. 22:52

Laikā, kad Latvija apsprieda iestāšanos ES, piedāvāju tai izteikt vēlmi kļūt par ASV štatu.

Uz šo manu akciju man par izbrīnu nekavējoties sekoja ASV vēstniecības reakcija, kas publiski noliedza šo LV iespēju.

Un saprotama lieta, jo saskaņā ar Čikāgas un Harvardas universitātēs izstrādāto projektu - ES, kas skaidri atspoguļots ASV publicistikā, Latvijai bija jāiestājas ES.

Atbildēt

vanja

18.04.2016. 22:49

Vai tad autors ir pirmsskolas vecuma bērns, ka japiesārņo internets ar tādam petīcijām?

Atbildēt

jaja

18.04.2016. 22:44

»

Viedais

Dīvaini, kāpēc neviens nesēž par LV suverenitātes deleģēšanu ES, Abrenes atdošanu, nacionālās valūtas likvidēšanu


Štrunts par valūtu un ES, bet par Abrenes atdošanu gan kādam bija jāsēž un ne jau LG valdē vai ES parlamentā.

Atbildēt

..

18.04.2016. 22:37

»

Loģiski

viss divpunktam p......c, gaidi, kad tev atradīs


:) Mani nav jāmeklē, viņi visi tusē uz manas "līnijas". ... bet personīgi ļoti žēl, ka tā tiek piesmiets policista tēls. Īslaicīgu politisku intrigu dēļ. Raksta autoram jānovēl to visu uztvert pēc iespējas mierīgi, filosofiski, bet DP pieaugt!

Atbildēt

derdz

18.04.2016. 22:31

būtu pajautājis kāda ir tautība drošības darbiniekiem, varbūt, kāds būs pa pusei polis, pa pusei ukrainis, pa pusei krievs, pa pusei vācietis, pa pusei baltkrievs, un pārējā puse latvietis, kur latvieša puse, ir puse no sēļa, vai kurša, zemgalieša, latgalieša, prūša, leiša, utt. ... bet vēl senāk kurša pusīte, varētu būt skifi, vai vikingi, goti,utt.,...i sindi, pelasgi, utt, kur katrai tautai reiz bija sava veida valsts. Vai ir kāds dzirdējis kas ir etnopolitika! Vai kāds ir dzirdējis latas dzimta! utt. Mana vērtība ir tās tautas, kurām ir vēl vērtības, ģimeniskās, tradicionālās, utt., .. cieņa vienam pret otru, utt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...