Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zane

26.04.2016. 10:11

Tas ir Āboltiņas roku darbs. Viņas agonija un vēlēšanās saglabāt varu. Tikai nožēlojami, ka Saeimā ir tik maz izglītotu cilvēku, kas spētu diskutēt par šo tēmu. Un ja kāds atļaujās, kā piemēram Judina kungs, tad viņš tiek pasludināts par valsts ienaidnieku. Āboltiņa aiz dažiem domājošiem cilvēkiem Latvijā, nespēj ieraudzīt patiesos valsts apdraudējumus un tas patiešām ir bīstami. Bet varbūt tāds ir viņas mērķis!!!

Atbildēt

Dainis Grabovskis

23.04.2016. 05:54

»

kukšs

tu tak pats arī gribēji piezīsties budžetam, kļūt par izredzēto, bet tevi noķēra, kad tu lēkāji pa skatuvi un izsvieda ārā


Man ir tikai viens mērķis, sakārtot šo valsti. Tas ka es tur netiku, ir šodienas tautas ciešanas augļi.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.04.2016. 07:15

»

Jokkerits

viena lieta ir jokot, bet var šitādas provokācijas arī nopietni domāt - tad tā ir diversija un hibrīdkaršs


Lūdzu nepūt no mušas ziloni, jo: kas ir hibrīdkaršs, vai ir oficiāls definējums. NAV! Kāpēc nav, tieši tāpēc, lai bez tiesas un izmeklēšanas varētu pielikt pie sienas. Bet ja būtu, varas piramīda sabruktu. Jo tad būtu oficiāls kara stāvoklis. Bet karā, kā jau karā.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.04.2016. 06:54

»

murs

Piespiedu darbs buutu jaapiespriezh par shaadu komentaaru drukaashanu, jurs


Kas tad tam cilvēkam būtu darāms? Tik never vaļā muti un nestāsti par to, ka jāpilda valsts budžets. Labāk, lai šis budžets izputētu. Lidz brīdim, kamēr būs izredzētie, kas piezīdušies šim budžetam, pirkstu nepakustināšu.

Atbildēt

Zini ko

22.04.2016. 01:22

Anekdote iz dzīves.
Man dzīvoklis 14 kv m, stāvu rindā 10 gadus. Nekā. Tad prasu vienai tantei - jūs jau sen Rīgā. Jā, mēs jau ilgu laiku Rīgā dzīvojam, sen, no šī gada maija (saruna septembrī). Kā jūs tikāt pie dzīvokļa. Izdomājām, ka jāpārdod sava māja Sibīrijas pilsētā, sēdāmies vilcienā ar visu ģimeni, četri bērni un prom uz Rīgu. Sēžam stacijā, dienu, otru, bet trešā diena ierodas rajona kompartijas komitejas pārstāvis. Kas notiek ar jums? Nav kur palikt dzīvojam stacijā ar visiem četriem bērniem. Paiet vēl diena divas un mums ierādīja 3-istabu dzīvokli. Saku, ka man ģimene, divi bērni un tikai 14 metri vienā istabā visi, kā mucā. Jums ta ir 14, bet mums nebija nekā. Nu ja skaidrs. Tā bija demokrātija, gādība par bērniem un ģimeni.
Tagad - miljoni pārdod savas iedzīves un no Sīrijas utt, prom uz Eiropu, tur došot katrai ģimenei atsevišķu dzīvokli ar ērtībām, pūšot tur no gaisa smaržas, lai labāks gaiss un dzīve uz nebēdu. Kaut kas līdzīgs vai ne? Starpība ir tikai skaitā un tas, ka Rīgas stacijā vairs nav pat lāgā kur apsēsties, visa apkrauta ar precēm, izskatās kā Centrālais universālveikals.

Atbildēt

nu bet dabiski

21.04.2016. 14:54

»

Viedais kroga draugs

Mani jau šodien uztrauc fakts, ka, piemēram, pēc publiska (jo dzird visi apkārtējie) disputa krogā, kurā pārliecinu blakus galdiņa "pudeles brāli", ka Latvija tomēr tika okupēta un tai nevajag iekļauties Krievijā (vai ASV), mums nevis jāiedzer par mieru, bet man jāziņo tur, kur vajag. Kas būs pēc ceturtdienas...


20. aprīlis = ādolfa šiklgrūbera (hitlera) dzimšanas diena.
21. aprīlis = totalitāras "valsts" parodijas dzimšanas diena.
22. aprīlis = vladimira uļjanova (ļeņina) dzimšanas diena.

Kā jau ir sacīts: "sūdi - pie sūdiem."

Atbildēt

Viedais kroga draugs

21.04.2016. 08:27

Mani jau šodien uztrauc fakts, ka, piemēram, pēc publiska (jo dzird visi apkārtējie) disputa krogā, kurā pārliecinu blakus galdiņa "pudeles brāli", ka Latvija tomēr tika okupēta un tai nevajag iekļauties Krievijā (vai ASV), mums nevis jāiedzer par mieru, bet man jāziņo tur, kur vajag. Kas būs pēc ceturtdienas pat domāt negribu. Orvela "Dzīvnieku fermas" likumi neizmainīs vairuma krievu domāšanu, bet, stimulējot latvju "stukačus-triecieniekus" atgrūdīs pārējo latviešu daļu, jājautā, kam rīklē.

Atbildēt

arnis

20.04.2016. 17:03

Nezinu kā ar pievienošanu, bet ASV prokurorus un tiesnešus gan mums vajadzētu.

Atbildēt

dozhiljis...

20.04.2016. 14:32

»

Austris

Izlasīju un neticu. Manā prātā tas nerūmējas. Jāmeklē Ourela grāmatas un jālasa, kas būs tālāk


Jarosina pievienot Latviju Ziemelkorejai, taalu jau neesam...
Ehh, kaada valstika neatkariiba,kaadi murgi :D! Vai tiesham DP strada daunji vai liekas,ka visi taadi tik tur tads "krejums" nolasijies.
Latvija ir jaunaa "sojuzaa",kur shiem atveleta pateretaja un cilvektirgotaja statuss...

Atbildēt

dozhiljis...

20.04.2016. 14:28

Baidas jenki un liberalpederasti 4.maija siles Pastalistaanaa pazaudet - vieni ietekmi, otri - barotavu.
Tapec steiga jastum cauri kriminallikums kursh jau taa bezpredela iestadem dos vel brivakas rokas - tagad jau uz jautajumiem nebus jaatbild:"tas ir SLEPENI", bet nebus jaatbild vispar !!!
Ziemelkoreja bus lielaka varda briviba ka Latvija. Komentetaji un zurnalisti pildiis cietumus, lai jau rosina buuvet lielu kjurkji,lai visiem ir vietas.

Atbildēt

lai krievi brauc krievija

20.04.2016. 13:18

šīs klauns paņem koptelovu aiz rokas un dodas pleskavas virzienā, tur kīna reāli draud pievienot sev. ja kāds doma ka baikals dega tāpat vien tads esot idiots, šogad dedzināšana turpināsies, to dara speciāli ķīnas diversanti.

nevajag Latvijā visadu krievu klaunu, vālējat prom kopā ar ģimenēm.

DP ceru arī šīm muļķim iedos pusgadu aiz restēm.

Atbildēt

Austris

20.04.2016. 10:30

Izlasīju un neticu. Manā prātā tas nerūmējas. Jāmeklē Ourela grāmatas un jālasa, kas būs tālāk.

Atbildēt

jautājums spečukiem=>vinkelis

20.04.2016. 07:32

Nu ja, amīšiem arī stipri dienesti.
Tomēr - kā tas nākas, ka netika galā ar panamiešu blēžiem? Sanāk - žurnālisti stiprāki, ko?

Atbildēt

vinkelis,cinitajs pret padomju varu

20.04.2016. 00:15

»

jautājums spečukiem

Vai šādus aņukus drīkstēs stāstīt


stastit anekdotes drikstes tikai par krieviem.anekdotei par asv sekos 6 menesu cietumsods latvijas demokratiskaja cietuma.

Atbildēt

hmm

19.04.2016. 18:16

Manuprāt svarīgākais ir saglabāt skaidru prātu un spēju domāt. ŠIS Denisa piedāvājums bija padomāt, vai Latvijas valsts nav vien tāds feiks?

Atbildēt

Dīvaini

19.04.2016. 18:12

Interesanti, ka "jokdaris" Koptelovs šogad sniedza palīdzīgu roku kremļa propagandona Filipsa vizītē Latvijā, kur šis personāžs kā parasti nodarbojās ar provokatīvu darbību aizbildinoties ar savu it kā "žurnālista" statusu. Tas par šo "jokdari" visu paskaidro. "Joks" bija plānota provokācija, kas saņēma atbilstošu atbildi. Visi, kas aizstāv šādus "jokdarus" nav pelnījuši ne mazāko uzticību.

Atbildēt

19.04.2016. 18:05

»

Laikā, kad Latvija apsprieda iestāšanos ES, piedāvāju tai izteikt vēlmi kļūt par ASV štatu...


trakais vecais muļķis nozombētais sorosītu trollis atkal klāt..

Atbildēt

sorositu apdullinosa propoganda

19.04.2016. 16:32

»

jautājums spečukiem

Vai šādus aņukus drīkstēs stāstīt


nu jau pat bezjedzigajas delfistu kulinarijas receptes latviesiem Latvija tiek uztiepta kaut kada amerikanu ,,spring rolls,,gatavosana un esana.Izradas ,ka ar bezjedzigo makdonalds leto ieskrietuvi Rigas pilsetas centra ir par maz !

Atbildēt

ANTISUVERENITATE

19.04.2016. 16:27

»

Juris

Nē, nav gan ienācis prātā. Suverenitāte vai nu ir, vai nu tās nav. Nomainot vienu savienību pret citu, suverenitāte iegūta netiek, bet tiek iegūti citi saimnieki un izrīkotāji


par ,,iestasanos,, agresivaja nato bloka Latvija netika rikots pat referendums !,,lemumu,, pienema masone vvf un paris asv uzpirkti deputati.

Atbildēt

nedzistosa Irakas & Afganistanas okupacijas bruce

19.04.2016. 16:25

»

zons

Krievija bija okupējusi Latviju un arī tagad no nopietnu Krievijas politiķu puses bieži vien tiek apšaubītas Latvijas tiesības uz neatkarību.Okupācijas brūce vēl asiņo un vēl ilgi paliks sāpīga,skārienjūtīgaVēl notiek 9.maija svētki un okupācijas pieminekļa pielūgšana.Jociņi no noteiktas iedzīvotaju...


latvijas algotni okupe Iraku un Afganistanu kops 2003 gada,katru gadu notriecot OFICIALI 12 miljonus ls(skat eiro kursu latvijas banka),bet tagad plano uzsakt militaras avanturas Kenija pec asv paveles.TAPEC NAV JABRINAS KA latvija,TIEK IEVISTAS MEDICINISKAS KVOTAS,TIEK MASVEIDA SLEGTAS SLIMNICAS UN SKOLAS.

Atbildēt

Juris

19.04.2016. 16:08

»

HARIS

Vai tev nav ienācis prātā,ka savu suverenitāti mēs varam saglabāt TIKAI esot ES un NATO


Nē, nav gan ienācis prātā. Suverenitāte vai nu ir, vai nu tās nav. Nomainot vienu savienību pret citu, suverenitāte iegūta netiek, bet tiek iegūti citi saimnieki un izrīkotāji.

Atbildēt

HARIS

19.04.2016. 15:43

»

Andris

Vajadzētu kaut kā noformēt petīciju...


Vai tev nav ienācis prātā,ka savu suverenitāti mēs varam saglabāt TIKAI esot ES un NATO?

Atbildēt

Andrejs

19.04.2016. 10:21

Vara kā tāda Latvijā ir kļuvusi par valsts pastāvēšanas riska faktoru un, citējot Henriju L. Oldi, informatīvajā karā ir ievainotie, smagi ievainotie un kritušie. Ievainotie vairs nav spējīgi adekvāti uztvert citādu viedokli. Smagi ievainotie vairs nav spējīgi uztvert citādu viedokli bez atbildes agresijas. Nogalinātie vairs nespēj paust savu viedokli bez agresijas. Nekvalitatīvai varai nav citu iespēju, jo situācijā, kad trūkst argumentu spēka, jāpielieto spēka arguments ...

Atbildēt

jautājums spečukiem

19.04.2016. 09:55

Vai šādus aņukus drīkstēs stāstīt? -

Müllers saka Štirlicam - Mēs zinām, kas jūs esat. Mēs atradām jūsu pirkstu nospiedumus uz krievu pianistes apaļumiem.
Štirlics - Bet jūs, Herr Müller, onanējat savā atejā.

Atbildēt

zz

19.04.2016. 09:52

Tā arī tev vajag, ko tagad raudi "varoni".

Atbildēt

zons

19.04.2016. 09:39

»

Andris

Zoniņ, vispirms atnāca pēc..., un neviens neko neteica. Tad atnāca pēc .... , un nebija neviena, kas varētu aizstāvības vārdu teikt


Bet šis kults ir pretlikumigs un apkarojams līdzīgi Sibirijas mēra apkarošanai.Visiem valsts drošības spēkiem ir jācīnas ar šī kulta pārnēsātajiem!

Atbildēt

Fēlis

19.04.2016. 08:13

Kas tulkoja? To ar vajadzēja norādīt.

Atbildēt

Janka

19.04.2016. 07:37

Nu ko, gribēja Putina trollītis parādīt, ka Latvijā tikai krievu šovinistus liek cietumā, nesanāca, tagad lai pasēž kopā ar savu čomaku...

Atbildēt

hm

19.04.2016. 07:02

Latvijā pēc 1. Ulmaņa laikiem visu pārējo laiku ir valdījusi tikai demokrātija.Tajā mēs visi esam uzauguši. Sākotnēji gan to sauca par demokrātisko centrālismu, tagad centrālismu atmetām.
Bet Staļina demokrātijas laikā nācās nopietni izvērtēt stāstīto anekdošu saturu. Citādi ...

Atbildēt

Andris

19.04.2016. 01:20

Vajadzētu kaut kā noformēt petīciju....

Vai esi par Latvijas suverenitātes atgūšanu, izstājoties no ES un NATO?

Ja par to paņema ciet, tad skaidrs, ka DP kalpo ES un NATO, bet ne Latvijas tautai. Ja par to neņems ciet, tad jādomā, ka nav iebildumu par to, ka suverenitātes status ir tāds, kā jautājumā, bet ne tāds, kā Satversmē. Redz, šitas jautājums ir patiešām jautājums, jo man rādās, ka man kā Latvijas pilsonim kā suverēnam nav tās 1/2mil daļas lemšanas šajā valstī. A kā rādās citiem? Lietas jāsakārto. Ja suverenitātes nav, par štatu nedrīkst, uz Krieviju nedrīkst... Vai visai Latvijai tagad Ādažu statuss? Nu varētu tautiņai pateikt, lai protamies, kamēr Europē visu Merķeles viesmīlību dienvidu bēdubrāļi nav iztērējuši. Ā, un kamēr pastalas var nopirkt.

Atbildēt

Andris

19.04.2016. 01:06

»

zons

Krievija bija okupējusi Latviju un arī tagad no nopietnu Krievijas politiķu puses bieži vien tiek apšaubītas Latvijas tiesības uz neatkarību.Okupācijas brūce vēl asiņo un vēl ilgi paliks sāpīga,skārienjūtīgaVēl notiek 9.maija svētki un okupācijas pieminekļa pielūgšana.Jociņi no noteiktas iedzīvotaju...


Zoniņ, vispirms atnāca pēc..., un neviens neko neteica. Tad atnāca pēc .... , un nebija neviena, kas varētu aizstāvības vārdu teikt.

Nav nekādas okupācijas brūces. Ir okupācijas elkdievības kults.

Atbildēt

Mans sakāmais

19.04.2016. 00:30

Izskatās, ka DP tā īsti nav sapratusi un ne tikai DP, bet arī valdošās aprindas neaptver stāvokļa nopietnību. Cilvēks, apzināti, saprotot sekas ir publiski deklarējis savu nostāju un izvēlējies sistēmas upura ceļu, lai pierādītu notiekošā absurdumu. Nu ko cienījamā 4.maija republika, Apsveicu. Esat tikuši pie pirmā īstā Latvijas Republikas disidenta. Tā pa nopietnam, klasisks "sirdsapziņas gūstekņa" piemērs. Es pat teiktu - hrestomātisks. Visādi girsi, lindermaņi, gapoņenki pat blakus nestāv! Pilsoniskās nepakļaušanās akcija, kā no mācību grāmatas.

Atbildēt

zons

19.04.2016. 00:08

Krievija bija okupējusi Latviju un arī tagad no nopietnu Krievijas politiķu puses bieži vien tiek apšaubītas Latvijas tiesības uz neatkarību.Okupācijas brūce vēl asiņo un vēl ilgi paliks sāpīga,skārienjūtīgaVēl notiek 9.maija svētki un okupācijas pieminekļa pielūgšana.Jociņi no noteiktas iedzīvotaju kategorijas par šo tēmu vēl ilgi tiks uztverti kā provokācija un būs advektīva atbildes reakcijaTas pats attiecas uz visiem mājieniem šajā virziena.Birdinat krokadila asaras nevajag,bet vīrišķigi saņemt pelnīto par savu neprasmi rīkoties ar nedzīstošam brūcem.

Atbildēt

emm

19.04.2016. 00:07

»

Viedais

Dīvaini, kāpēc neviens nesēž par LV suverenitātes deleģēšanu ES, Abrenes atdošanu, nacionālās valūtas likvidēšanu


Man ar tāds pats jautājums, bet ir visai loģiski ka ja kaut ko vispār ierosina tad ir jābūt arī spēcīgam pamatam(sabiedrības spiediens, valsts vara vai kas cits) lai to realizētu. Ja jums nav ticības valstij, kāda jēga tur kaut ko testēt?

Atbildēt

Re re

18.04.2016. 23:18

Jaunākā latviešu marasma stutēšanai ieteicams internetu (sociālos tīklus) nekavējoties piemālēt ar masveida aicinājumiem Latviju pievienot tādām valstīm kā Benina, Burkinafaso, Dzibuta, Kaboverde, Komoras, Santome un Principi, Malāvija. Iespējas lielas. Galīgo vārdu par pievienošanos ir jāuztic DP, kurai ir skaidra galva un kurai nav marasmātiķu slava.

Atbildēt

jurs

18.04.2016. 23:06

Bēdīgi, ka pieaudzis cilvēks var atļauties savu brīvo laiku veltīt šādām lietām kā petīcijas veidošana par Latvijas Valsts pievienošanu ASV.
Cik, atvainojos, stulbam un garlaikoties ir jābūt, lai ko tādu darītu, pie tam neapzinoties sekas. Uzskatu, ka piespiedu darbs ir īstais sods, lai par tādu petīciju veidošanu nebūtu laiks domāt.

Atbildēt

Atbrivotajs

18.04.2016. 23:04

Varda briviba ir jasaglaba. Pec Krimas un Dombasa okupacijas , tomer jaatzist ,ka demokratijai japrot sevi nosargat.

Atbildēt

Jokkerits

18.04.2016. 22:53

viena lieta ir jokot, bet var šitādas provokācijas arī nopietni domāt - tad tā ir diversija un hibrīdkaršs

Atbildēt

18.04.2016. 22:52

Laikā, kad Latvija apsprieda iestāšanos ES, piedāvāju tai izteikt vēlmi kļūt par ASV štatu.

Uz šo manu akciju man par izbrīnu nekavējoties sekoja ASV vēstniecības reakcija, kas publiski noliedza šo LV iespēju.

Un saprotama lieta, jo saskaņā ar Čikāgas un Harvardas universitātēs izstrādāto projektu - ES, kas skaidri atspoguļots ASV publicistikā, Latvijai bija jāiestājas ES.

Atbildēt

vanja

18.04.2016. 22:49

Vai tad autors ir pirmsskolas vecuma bērns, ka japiesārņo internets ar tādam petīcijām?

Atbildēt

jaja

18.04.2016. 22:44

»

Viedais

Dīvaini, kāpēc neviens nesēž par LV suverenitātes deleģēšanu ES, Abrenes atdošanu, nacionālās valūtas likvidēšanu


Štrunts par valūtu un ES, bet par Abrenes atdošanu gan kādam bija jāsēž un ne jau LG valdē vai ES parlamentā.

Atbildēt

..

18.04.2016. 22:37

»

Loģiski

viss divpunktam p......c, gaidi, kad tev atradīs


:) Mani nav jāmeklē, viņi visi tusē uz manas "līnijas". ... bet personīgi ļoti žēl, ka tā tiek piesmiets policista tēls. Īslaicīgu politisku intrigu dēļ. Raksta autoram jānovēl to visu uztvert pēc iespējas mierīgi, filosofiski, bet DP pieaugt!

Atbildēt

derdz

18.04.2016. 22:31

būtu pajautājis kāda ir tautība drošības darbiniekiem, varbūt, kāds būs pa pusei polis, pa pusei ukrainis, pa pusei krievs, pa pusei vācietis, pa pusei baltkrievs, un pārējā puse latvietis, kur latvieša puse, ir puse no sēļa, vai kurša, zemgalieša, latgalieša, prūša, leiša, utt. ... bet vēl senāk kurša pusīte, varētu būt skifi, vai vikingi, goti,utt.,...i sindi, pelasgi, utt, kur katrai tautai reiz bija sava veida valsts. Vai ir kāds dzirdējis kas ir etnopolitika! Vai kāds ir dzirdējis latas dzimta! utt. Mana vērtība ir tās tautas, kurām ir vēl vērtības, ģimeniskās, tradicionālās, utt., .. cieņa vienam pret otru, utt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...