Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Teatris ir tiesas process

09.01.2016. 15:06

http://fronte.lv/2013/12/latvijas-tiesu-sistema-degradejas/

Atbildēt

Maize

06.01.2016. 11:07

»

Tāpēc ka ienaidnieks ir jāzin purnā


Smiekli nāk :).

Atbildēt

04.01.2016. 23:35

»

Maize

Un Jūs nākat lasīt šī pērkamā portāla ziņas


Tāpēc ka ienaidnieks ir jāzin purnā!..

Atbildēt

jurisx

03.01.2016. 17:49

Vai tik tas ar kuplajām ūsām nav kārtīgs kodējs?

Atbildēt

kuku

03.01.2016. 13:54

Taču tiesu sistēmas reformas realizēšana, nosakot Civillietu tiesu palātas likvidāciju un Civillietu departamenta tiesnešu skaita palielināšanu, ietekmējusi tiesnešu skaitu Civillietu tiesu palātā, samazinot to no 15 uz 9 tiesnešiem. "Šajā situācijā nozīmēt lietu izskatīšanai divu gadu laikā vairs nav iespējams," skaidro Augstākā tiesa.

VAI MANS NODOKĻU SLOGS ARĪ TĀPĒC SAMAZINĀJIES?

Atbildēt

!

03.01.2016. 13:29

»

Pietiek pelna ar tiesu priekšsēdētāju faktiskās rīcības ietekmēšanu? Un kā ar citām lietām, kas guļ putekļainos plauktos? Cik jāmaksā par to virzību Pietiek kontā


Skumji, bet tas ir fakts, ka kaut kādas aktivitātes sab.medijos ietekmē lietu virzību un cik noprotams arī tiesvedību iznākumu!:( Nu nenedrīkst tā būt!!!!

Atbildēt

03.01.2016. 12:28

Pietiek pelna ar tiesu priekšsēdētāju faktiskās rīcības ietekmēšanu? Un kā ar citām lietām, kas guļ putekļainos plauktos? Cik jāmaksā par to virzību Pietiek kontā?

Atbildēt

..

03.01.2016. 11:25

»

!

Bet ja viņam no tiesas iznākuma ir atkarīga viņa karjera? Piemēram tiesas priekšsēdētāja amats! Pats dzirdēju pa radio, ka toreizējais tieslietu ministrs Lazdovkis intervijā pateica, ka Jūrmalas tiesas priekšsēdētāja amatā nav apstiprināta dēļ Munkevica lietas!:) Nu tad meitenes, mēģinot iztapta, ar...


"ministrs Lazdovkis".. laikam jau valsts sekretārs. Būtu tikai pareizi, ja cilvēki zinātu, ar ko šādi sekretāri nodarbojas patiesībā un kā "veicina" "tiesiskumu", un kādēļ dažreiz zaudē amatus.

Atbildēt

!

03.01.2016. 11:07

»

Pilsonis

Ja tiesnesis ir nekompetents un JEBKĀDĀ veidā ietekmējams , viņš nedrīkst strādāt par tiesnesi


Bet ja viņam no tiesas iznākuma ir atkarīga viņa karjera? Piemēram tiesas priekšsēdētāja amats! Pats dzirdēju pa radio, ka toreizējais tieslietu ministrs Lazdovkis intervijā pateica, ka Jūrmalas tiesas priekšsēdētāja amatā nav apstiprināta dēļ Munkevica lietas!:) Nu tad meitenes, mēģinot iztapta, ar trīcošām rokām tad ar sataisīja tās ziepes! Bet tajā pašā laikā Jaunalksne no TV3 tiesājās 10 gadus un nevienam ministrijas ierēdnim nebija iebildumu par tiesu darbu!

Atbildēt

Yox

03.01.2016. 10:41

Kā ir pareizi teikt - Latvijā valda tiesiskais bičkovisms vai tiesiskais guļānisms?

Atbildēt

Maskavas kolegi.

02.01.2016. 23:35

Gundara Veidmana gramata "starp dzirnakmeniem", viss ir pateikts precizi par tiesnesiem Latvija- visi 100 % ir korumpeti noziedznieki. Gundaras nebija vel novertejis Drosibas policijas lomu, ka liek DP, tadu spriedumu iznes, savukart DP atlauj tiesnesim nemt naudu/kukuli. Viss tiesi ka Padomju LPSR laika un Krievija sodien. Vara, iekarta Valsts jau nemainijas 90 gados, bet gan notika kartejais noziegums Starptautisku seku nu jau. Varu nevardarbigi (noziedzigo) nekad sie Maskavas "lellu teatra" darboni, kopa ar krievu okupanttautu agresori, neatdos un okupeto Latvijas zemi nepametis.

Atbildēt

?

02.01.2016. 23:26

»

III

Minētais pants attiecas uz kaut ko pavisam citu, nevis rakstā pieminēto problēmu


Man jau liekas, ka tas likums par tiesu varu, skatoties mūsu tv, tiek pa liela ignorēts. Nožēlojami skatīties uz tiem tiesnešiem, kas komentē spriedumus.Visi tie raidijumi, piem. Nekā personīga, kas noskaņo sabiedrību un attiecīgi iespaido tiesnešus pieņemt nevis izsvērtus un taisnīgus spriedumus, bet taisīt spriedumus savu sižetu pasūtītītāju interesēs. Un tas viss notiek zem izmeklējošās žurnālistikas piesega, manipulējot ar nopludinātiem izmeklēšanas materiāliem un tendecioziem secinājumiem.Mienētais arī traucē tiesnešiem strādāt korekti!

Atbildēt

bb

02.01.2016. 22:51

Tā ir sena parādība un ne tikai AT. Lietas mēdz aizmirsties.

Atbildēt

Question?

02.01.2016. 22:36

Kāda jēga no tā kad tās tiesas notiks, ja 90% gadījumu viņas neskata lietas pēc būtības un spriedums ir zināms pirms tiesas?

Atbildēt

III

02.01.2016. 21:36

»

Likums pa tiesu varu.

11. pants. Nepieļaujamība iejaukties tiesas darbā...


Minētais pants attiecas uz kaut ko pavisam citu, nevis rakstā pieminēto problēmu.

Atbildēt

Paija

02.01.2016. 18:57

Tas ir labi. Žēl tikai ka sistēma pati nenodrošina tās saprātīgu darbību un sliņķu vai aizmāršu sodīšanu par nolaidību

Atbildēt

Likums pa tiesu varu.

02.01.2016. 18:28

11. pants. Nepieļaujamība iejaukties tiesas darbā
(1) Valsts iestādēm, sabiedriskajām un politiskajām organizācijām, citām juridiskajām un fiziskajām personām ir pienākums respektēt un ievērot tiesu neatkarību un tiesnešu neaizskaramību.
(2) Nav pieļaujama nekāda tiesas spriešanas ierobežošana, iespaidošana, ietekmēšana, tieši vai netieši draudi, citāda prettiesiska iejaukšanās tiesas spriešanā neatkarīgi no tā, kādā nolūkā un ar kādu ieganstu tas tiktu darīts. Likumdošanas aktos noteiktajā kārtībā aizliegtas demonstrācijas un piketi tiesu ēku telpās. Jebkura tiesneša ietekmēšana un iejaukšanās tiesas spriešanā sodāma likumā noteiktajā kārtībā.
(3) Nevienam nav tiesību pieprasīt no tiesneša atskaiti vai paskaidrojumus par to, kā izskatīta konkrētā lieta, vai arī apspriedes laikā izteikto viedokļu izpaušanu.

Vai mūsu valstī šis likums strādā? Vai tikai daļēji! Sabiedriskie mediji īsti to nerespektē un attiecīgi tiesām un tiesnešiem par šāda liku esamību neatgādina!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft