Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze M

07.09.2018. 09:58

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ"

Atbildēt

Zomberga

30.11.2015. 01:25

Melnis dzīvo kopā ar bijušās Jūrmalas virsprokurores Sigitas Priedes radinieci.

Atbildēt

Jānis

29.11.2015. 15:46

A.Melnis notikuma vietā ir bijis kopā ar savu mīļāko tājas pašas iestādes Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieci I.Zombergu. Divatā pēc tam atzimēja uzvaru dzērot ka parasi un ēdot LuLu picu.....Melni un Zombergu vajag sodīt pēc iespēja ātrāk un nežēlīgāk. Starp citu Melnis un Zomberga katrā otrā lietā bāž savu deguni ar savu varu lēmj par turpmāko lietas virzību, jo ir paši personīgi ir ienteresēti.

Atbildēt

29.11.2015. 13:30

Jūrmalas menti ir pretīgāki par Rīgas, jo jūrmalas pogainiem ātri pielīp biezo stils un sapņošana par saviem meršiem un porshe.

Atbildēt

abc

29.11.2015. 12:50

pēc šīs publikācijas sekos vēl citi iesniegumi idb par Melni un Jūrmalas policiju. Policijai likumība un personas drošība ir jāsargā,nevis jāapdraud, kā to izpilda Jūrmalas policija tās priekšnieka Meļņa vadībā

Atbildēt

Robis

29.11.2015. 12:19

»

Skumji

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi...


Kad A.Melni vēl tikai gatavojās iecelt par Jūrmalas iecirkņa priekšnieku, tad bija baumas, ka viņš šajā amatā tiekot iecelts ar DP ziņu (lai beidzot ieviestu kārtību).
Par to, ka viņa tēvs bija saistīts ar narkotisko vielu ražošanu rūpnīcā, tad jāatzīmē, ka tur tās ražoja vismaz gadus 10 (varbūt pat vairāk, pēc vietējo strādnieku teiktā), bet sēdēt vajadzēja tikai pāris cilvēkiem un tikai pāris gadus. Melnis, starp tiem, kuri sēdēja, manuprāt, nebija.

Atbildēt

cilvēk no malas!

29.11.2015. 09:40

»

cilvēks no malas

tu labāk paprasi lapsam, cik viņam maksā par šo pasākumu


Kas Tev plēš...? Lapsas galva iesprūdusi?

Atbildēt

cilvēks no malas

29.11.2015. 00:08

»


kādam te nav visi mājās....un tas neesmu es...

Atbildēt

andris

28.11.2015. 23:21

»

Līga

kāds sakars cik viņa svēta? Kas mēs jau pēc musuļmaņu likumiem dzīvoja, ka policija rīko linča tiesu


a kur ir pierādījumi? Pagaidām ir tikai vienas puses versija. Tā kā par kaut kādu linča tiesu runāt ir pāragri

Atbildēt

Līga

28.11.2015. 22:49

»

andris

Protams, ka nepublicēs. Tas taču nebūs interesanti, ja izrādīsies, ka tā dāmīte nemaz nav tik svēta, kā izliekas


kāds sakars cik viņa svēta? Kas mēs jau pēc musuļmaņu likumiem dzīvoja, ka policija rīko linča tiesu?

Atbildēt

ja

28.11.2015. 22:11

»

pilsonis

Policijas darbinieku mazās algas diemžēl nav vienīgais iemesls tam, ka policisti faktiski atbalsta noziegumus, jo pašā pamatā tomēr ir nepietiekama izglītība pēc Policijas akadēmijas likvidēšanas un pienākuma apziņas trūkums. Šādi policisti grauj visas policijas prestižu


cilvēks pēc dabas ir nelietīgs, tad tur nekāda Policijas akadēmija nelīdzēs.Gan milicijas laikos bija šeftmaņi, gan tagad ir. Tam nav nekāda sakara ne ar algām, ne izglītību. Un nevienas represīvas iestādes prestižs nekad nav bijis augsts. Nevienā valstī. Un protams, ka vislielākie bļāvēji par policijas sliktajiem darbiem ir tie, kuri paši sava stulbuma vai rakstura īpatnību dēļ ir "atrāvušies" no policijas. Šajā portālā tādu ir daudz. Sākot jau ar galveno policijas apkarotāju lapsu, buividiem, grantiņiem utt. Ir cilvēki, kuri visu mūžu nodzīvo un nesaskaras ar policiju un ir tādi, kuri uz katra soļa kasās ar visiem. Citi to dara par naudu, citi tapat vien, jo daba tāda...

Atbildēt

pilsonis

28.11.2015. 21:52

Policijas darbinieku mazās algas diemžēl nav vienīgais iemesls tam, ka policisti faktiski atbalsta noziegumus, jo pašā pamatā tomēr ir nepietiekama izglītība pēc Policijas akadēmijas likvidēšanas un pienākuma apziņas trūkums. Šādi policisti grauj visas policijas prestižu.

Atbildēt

Cilvēks no malas

28.11.2015. 19:29

»

PIETIEK

Domāju, visiem būtu interesanta Jūsu versija - kurš gan šajā situācijā ir tas, kas varētu maksāt?:) Kazi, varat pastāstīt un vēl varbūt pat pamatot


var jau būt, ka kāds ir tik naivs un tic, ka tu to dari pilnīgi nesavtīgi. Es ne. Bet man ir tiesības uz savu viedokli. Gluži tāpat kā visiem pārējiem komentētājiem.Vai ne?

Atbildēt

123

28.11.2015. 18:27

»

fre

Tā tam būt


Droši vien vecāki šķiras un dala mantu. Kurš ir ar bērnu, tam visas tiesības, otram tikai pienākumi. Tāpēc ir svarīgi būt tajā pašā mājoklī, kur atrodas bērns. Viss pārējais ir juridisks kalambūrs, kuru būs diezgan grūti atrisināt. Sen vajadzēja izmaiņas likumdošanā, lai tas vecāks, pie kura paliek bērns, nevarētu prasīt neierobežotas summas un īpašumus no otra vecāka. Patreizējā likumdošana ir pret bērna interesēm, jo vecāki cīnās uz visu banku un cietējs ir bērns. Vnk likumā ir jānosaka maksimālā summa.

Atbildēt

PIETIEK

28.11.2015. 17:00

»

cilvēks no malas

tu labāk paprasi lapsam, cik viņam maksā par šo pasākumu


Domāju, visiem būtu interesanta Jūsu versija - kurš gan šajā situācijā ir tas, kas varētu maksāt?:) Kazi, varat pastāstīt un vēl varbūt pat pamatot?

Atbildēt

bum

28.11.2015. 15:50

»

Ha

Tāpēc, ka laulība ir tiesisks pamats deklarēties, piemēram, vīra īpašumā, bet tas nav tiesisks pamats tur uzturēties, jo otrs to vairāk nevēlas


Iz Dzīvesvietas deklerēšanas likuma
(2) Personai ir tiesisks pamats apmesties uz dzīvi noteiktā nekustamā īpašumā, ja tai pieder šis nekustamais īpašums, attiecībā uz to ir noslēgts īres vai nomas līgums vai šā īpašuma lietošanas tiesības tā ieguvusi uz laulības, radniecības, svainības vai cita likumiska vai līgumiska pamata.

Atbildēt

Ha

28.11.2015. 13:34

»

bum

Un kāpēc? Uz kāda tāda likumīga pamata? Zinātājam taču noteikti ir attiecīgs likums pa rokai


Tāpēc, ka laulība ir tiesisks pamats deklarēties, piemēram, vīra īpašumā, bet tas nav tiesisks pamats tur uzturēties, jo otrs to vairāk nevēlas......

Atbildēt

cilvēks no malas

28.11.2015. 09:33

»

Pēteris

Tev un kauns? Nevar būt! Cik Saša Čornijs maksā par kaunēšanos


tu labāk paprasi lapsam, cik viņam maksā par šo pasākumu.

Atbildēt

Pēteris

28.11.2015. 05:44

»

cilvēks no malas

Tev vajadzētu pamācīties rakstīt, policijas darbiniek, citādi kauns lasīt tavu savārstījumu


Tev un kauns? Nevar būt! Cik Saša Čornijs maksā par kaunēšanos?

Atbildēt

Civis

28.11.2015. 00:56

Melnis ar Sozinova palīdzību izraka bedri Civiānam, bet liktenis izspēlēja ar šiem nelabo kārti, cik zināms šiem abiem tas ir tikai beigu sākums.

Atbildēt

andris

27.11.2015. 23:08

»

Gaidām

Pietiek un Lato


Protams, ka nepublicēs. Tas taču nebūs interesanti, ja izrādīsies, ka tā dāmīte nemaz nav tik svēta, kā izliekas.

Atbildēt

bum

27.11.2015. 21:06

»

Ha

Deklarēts es varu būt kaut pie Tevis, bet tas man nekādi nedod tiesības iet tavā īpašumā


Un kāpēc? Uz kāda tāda likumīga pamata? Zinātājam taču noteikti ir attiecīgs likums pa rokai.

Atbildēt

Man, kā Valsts policijas darbiniekam, kauns par tiem, kas valkā policistu formu, bet uzvedās, kā zagļi.

27.11.2015. 21:02

Man, kā Valsts policijas darbiniekam, kauns par tiem, kas valkā policistu formu, bet uzvedās, kā zagļi. Ja, ja, kā zagļi, jo nozog tautas ticību policijai. Šie zagļi policistu formā grauj Valsts policijas prestīžu, apzog valsti, jo nepilda tiem uzticētus dienesta pienākumus, saņemot par to ALGU un piemaksas, privilēģijas.
Šādus "policistus" no dienesta jāpadzem un pēc iespējas ātrāk. Bet gan jau viņi paliks un turpinās apzagt tautas ticību un graus policijas reputāciju, visas Iekšlietu ministrijas struktūru tēlu.
Žēl, ka tikai Pietiek uzdrošinājās publiskot informāciju par negodīgiem "policistiem" un to priekšnieku. Kur tad citi žurnālisti, preses izdevumi? Vai tad negribām, lai policijā strādā godīgi darbinieki?

Atbildēt

Esi uzmanīga.

27.11.2015. 21:01

Andrejs Sozinovs par Melni var atriebt?

Atbildēt

mala

27.11.2015. 20:40

»

Gaidām

Pietiek un Lato


tiešām! gaidu otras puses argumentus!

Atbildēt

Paija

27.11.2015. 17:11

Tādi tie vīrieši ira: attiecības ar vienu sievieti ir tikpat kā sausiņu grauzt, vajag vairākas miesas VIENLAIKUS.

Nu, ne jau visi tādi, bet vairums...

Atbildēt

ak

27.11.2015. 16:54

Ja par policiju viss aprakstītais ir patiesība, tad ir ļoti labi, ka ir uzsākts kriminālprocess un cerams, ka vainīgie tiks sodīti pēc pilnas programmas.
Bet, kas attiecas uz situāciju. Nu negribētu es būt tā vīra vietā. Pēkšņi pēc vairāk, kā gada prombūtnes, kad tev jau ir izveidojušās citas attiecības, pārnāk sieva un saka, es te tagad dzīvošu. Izģērbjas un aiziet gulēt uz guļamistabu, it kā viss būtu kārtībā. Un kur likt jauno draudzeni?
Vēl es negribētu būt, tās sievietes vietā, kas dzīvo ar to vīrieti. Vakarā pārnākot mājās ar tā vīrieša bērniem ieraudzīt, ka dzīvesbiedra sieva ir pārnākusi un tagad taisās te dzīvot. Un kāds vispār ir viņas statuss šādā situācijā?
Sievu man vismazāk žēl, jo viņa jau speciāli gāja uz konfliktu. Domāju, ka viņa ļoti labi saprata, ka vīrs vairs nevēlas ar viņu attiecības un kopdzīvi ne tik. Un tad vēl priekš pilnas laimes atvest mīļo māmiņu. Žēl protams, ka vīrs pirms jaunu attiecību uzsākšanas nebija juridiski sakārtojis savas attiecības ar sievu. Kaut vai iesniedzis laulības šķiršanās prasību. Ņemot vērā, vairākkārtīgi pieminēto laulības līgumu, mantas sadalei šķiršanās gadījumā nevajadzētu sagādāt problēmas. Tā, kā, ja būtu papīri kārtībā, nebūtu jāiejauc policija. Bet policijai lielais FUJ.

Atbildēt

Paija

27.11.2015. 16:32

Labi paēdušajam Kāmim sīkas nepatikšanas.

Atbildēt

stulbeni

27.11.2015. 15:39

»

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu...


Ieliec savu vēstuli komentāru sadaļā. Tas ir tikpat kā būtu publicēts.
Kopā ar pietiek.com izvēlētajiem vārdiem, uzrunām ...
Vai ieliec savu tekstu internetā un norādi saiti, kā var atrast tavu bēdu stāstu.
Vai tiešām nepietiek prāta tik elementārām lietām? Tāpēc jau stulbiem vīriem ir tā, ka nepatīkamās sievas ar zāģi jāizdzēš no pases un jāpazemo, jo civilizēti rīkoties jau jūs neprotat.

Atbildēt

Niknais

27.11.2015. 15:10

Ja iekšlietu struktūru salīdzinātu ar sabrukušo maksimu, tad tas par ko mēs sūdzamies ir salīdzināms ar to ko sūdzētos kāds kas atrastos zem gruvešiem vēl dzīvs būdams, jo tas fakts ka šī "makxima " ir jau sabrukusi celsānas stadijā ir skaidrs visiem..

Atbildēt

Skumji

27.11.2015. 10:54

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi ved uz Olainfarm, vai zem šīs zāļu ražotnes neslēpjas iespējams arī citu aizliegtu vielu ražotnes? Bet kopumā nolaižas rokas, ar to, ka suņi rej, bet karavāna iet tālāk. Tāpēc LV esam tur kur mēs esam, cilvēki dēļ naudas, varas gatavi dvēseli pārdot. Sen LV būtu jāņem Gruzijas piemērs, kā Sarkašvilī savā laikā atlaida 100% visus ierēdņus un pieņēma darbā, tādus, kas vēlas strādāt, palīdzēt nelaimē nonākušajiem. Skumji bet fakts, kas tagad būs ar nepamatoto kriminālprocesu? labi izbeigs, bet soda reģistros dati paliks, ka pret kundzi šāds process ir bijis, vai nevienam par šo nebūtu jānes nopietna atbildība?

Atbildēt

Baltis

27.11.2015. 09:23

Kam tiek gatavota silta un auglīga vietiņa latvju nīcā.

Atbildēt

baigi

27.11.2015. 08:23

Ļoti elementārs krim.process, jāpaceļ Meļņa darba laika uzskaites tabele un jāpaskatās vai tajā laikā viņš veica vai neveica dienesta pienākumus, ja nē tad reāls "ielidojums":))

Atbildēt

ahem

27.11.2015. 06:39

»

Ha

Sviests. Aiztur jau izmeklētājs, t.i. procesa virzītājs. Prokurors to visu uzrauga. Ievērojot, ka tagad nav vasara, nekā arī nevienam nebūs. Nu es arī negribētu, ka nešķirtā sieva pēc gada klaiņojumiem ierodas kā nekas nebūtu bijis un šiverē..... Tas ka sieva, nav pamats nākt vīra mājā, lai tur būtu...


Deklarētai personai ir tiesības ierasties kad vēlas - un tas neattiecas tikai uz sievām, tā ka ja negribi pamatu, tad nedeklarē. Tas pats attiecas uz īrniekiem - negribi problēmas, neīrē, jo tiklīdz izīrē, tā viņi ir piedeklarēti.

Ja stāsts ir patiess, tad policija pamatīgi ir pārkāpusi savas tiesības arī aizturēšanas ziņā - bez iemesla un ilgāk par 24h.

Vīrs gan ir lupata, ka nevar nodrošināt savai bijušajai dzīvesvietu un bojā dzīvi saviem bērniem.

Atbildēt

Aigars

27.11.2015. 00:36

»

interesents

un kā ar cigarešu un citu rūpalu piesegšanu, melni


Gribat teikt ka viņš kontrabandu ir piesedzis?

Atbildēt

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

27.11.2015. 00:26

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu no tā, ko saņēmi vēstulē. Un publicē arī to, ko rakstīji vēstulē pilsonim K. Pietiek tev pašam laikam šoreiz.

Atbildēt

interesents

27.11.2015. 00:25

un kā ar cigarešu un citu rūpalu piesegšanu, melni?

Atbildēt

xxx

26.11.2015. 23:28

Nu un ka ierosināts? Tā arī paliks gaidīt noilgumu.

Atbildēt

Roka roku mazgā, bet cik ilgi?

26.11.2015. 21:39

Malnis arī labi sastrādājies ar tagadējo apsardzes konsultantu bijušo DP specvienības šefu Grabovski.

Atbildēt

Šeherezade - šašliki bašļiki

26.11.2015. 21:26

»

janis

Salacas 14, lidzigi sozinovs rikojas.Par pusdienam


Salacas ielā 14, Rīgā Andrejs Sozinovs tiekās ar Rīgas Latgales iecirkņā priekšnieku Vladimiru Stoļarovu pie šašlikiem apspriežot "darīšanas".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....