Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lai

02.03.2018. 12:18

Dievs svētī autoru!

Dzīve 30 gadus noziegumu brīvības siltumnīcā nevar palikt bez sekām, kuras pārklāj viens visaptverošs un iedarbīgs komplekss vārdā „atrofija” - atrofija pret gudrību, tikumību, morāli, taisnīgumu, tiesiskumu, valstiskumu, patriotismu, suverenitāti, brīvību u.tml.

Atbildēt

Vai

02.03.2018. 12:12

Latvijā pašreiz nav novērojama vardarbība pret tautu? Domāju, ir vērts šādā aspektā paskatīties uz daudziem likumiem, par ko tiek nobalsots Saeimā, un kāda likumīga vara ir dota Rīgas domei, kur nu jau darbojas 'NESODĀMĪBAS LIKUMS". Un, runājot par pensionāriem u.c. maznodrošinātajiem, - tie vispār tiek ierobežoti, turēti kā mērkaķi būrī uz pabalstiem, vidēji apm 300 - eiro, bet NĪN viņiem jāmaksā vispārējā kārtībā un tāda pašā apjomā kā oligarhiem. Lai pensionāram neatņemtu pajumti, viņš atdod pašvaldībai /RD/ pēdējo kapeiku, pēc NĪN nomaksas nauda paliek tikai dzīvības izvilkšanai, bet mājiņa /!/ taču ir arī jāremontē! Tagad, kad algu līmenis strādājošajiem valstī pieaug, ar katru gadu nāks klāt arvien turīgāki pensionāri, un tas ir ļoti jauki, bet pašreizējos sīknaudas saņēmējus /jau sen vajadzīgi pārrēķini, indeksācijas notiek ļooooooti gausi un negribīgi, atšķirībā no deputātu algu indeksācijām/. Tātad - MAZO PENSIJU SAŅĒMĒJI IR VIENKĀRŠI NOŠAUJAMI, lai nevazājas pa ielām un nebojā valats prestižu./

Atbildēt

Māris Māris

01.03.2018. 10:53

No soda nav jābēg un jābaidās. Te pie mums nevienu nesoda. Rimšēviču neviens nesoda, bet tikai slavē. Sodīt draud Putinu un Kedimu, jo tas saka, ka drīz Latvijas Republika izzudīs, jo visi ar galvu staigājošie būs prom no tēvijas. Tā, lūk, te nevienu nesoda. Te ir labi dzīvot man.

Atbildēt

Nikolajs Ivanovs

27.02.2018. 13:02

Truli cilvēki no soda nebaidās. Trulums ir tik liels, ka bailes nav no soda. Vai latvieši ir truli cilvēki, es nezinu, jo es no viņiem izvairos.

Atbildēt

Dvinskis

26.02.2018. 10:07

Tas nepielec daudziem, kuri turpina ēst un lamāties.

Atbildēt

A.P.

25.02.2018. 14:29

Sēžu pie datora un raudu: "Delfos" speciāli izravē visus manus komentārus. Pareizi dara! Mūsdienās pederasti lieliski prot sevi aizstāvēt un tajā skaitā nepieļaut ne tikai pašu pederastu kritiku, bet arī viņu fanu kritiku, kas attiecas uz smirdošo latviešu valdošo kliķi, kura dāsni finansē "Delfu" pederastus bērziņus u.c. Pareizi dara, jo pederastiem, "par-politikas", "jābūtības dimensijas" idiotiem pieder Latvijas nākotne. Pēc 6.oktobra ļoti stabili - veidos valdību un valdībā nebūs tikai viens legālais pederasts.

Atbildēt

Dombrava

24.02.2018. 16:02

Es gribu būt ģenerālisimuss

Atbildēt

Priedītim ... izziņa :

24.02.2018. 15:36

Vīrieši pirž biežāk nekā sievietes

Vidēji katrs cilvēks to dara 14 reizes dienā

Ar šiem 14 pirdieniem petiek, lai piepūstu balonu

Lielākā daļa no pirdieniem notiek miegā

Sieviešu pirdieni ir smirdīgaki nekā vīriešu, jo to sastāvā ir vairāk sērogļūdeņraža

Piršana ir veselīga zarnu trakta pazīme, ja jūs nekad nepiržat, vērsieties pie ārsta.

Kā nesenie pētījumi parāda, tad pirdienu ostīšana var būt veselīga, to sastāvā ir vielas, kas aizsrgā no mitohondriālajiem bojājumiem.

Piršana notiek ar ātrumu 3 m/s

No tādām lietām kā košļene un kola jūs pirdīsiet vairāk

Visvairāk no dzīvniekiem pirž termīti. Pēc tam seko kamieļi, zebras, aitas, govis, ziloņi un suņi (īpaši labradori un retrīveri)

Pirdiena noturēšana nav kaitīga veselībai, bet tā var radīt nevajadzīgas sāpes un spazmas

Piršana īstenība pat palīdzot pazemināt asinsspiedienu

Ja nu jūs tiešām ciešat no pārmērīgas piršanas un neko nevar izdarīt, lai to samazinātu, tad jūs tos varat padarīt smaržīgākus. Kāds francūzis pēc briesmīgām vakariņām, kuru laikā cilvēki vai nosmaka no pirdienu smakas, izdomāja tabletas, kas ļauj pirdienam smaržot pēc šokolādes vai rozēm. Tās var iegādāties online veikalā un cena ir 19,90 €. Kas var būt labāks par dāvanu mīļotajam cilvēkam kā tabletes, kas liks pirdienam smaržot kā rozēm?

spoki.lv

Atbildēt

kļimoviča aita

24.02.2018. 14:50

»

J.B.

Kāpēc "PIETIEK" komentārus raksta tikai pretīgi kropļi? Agrāk portālā tā nebija. Tagad tikai ūdens un spļāvieni no kaut kādu nenormālo puses


TAS PR TIEM PRETĪGAJIEM KROPĻIEM NAV TIESA !!!
Tu, J.B., taču arī esi uzrakstījis komentāru !
Un es arī ik pa brīdim kaut ko ievārsmoju... !!!!!!

Atbildēt

Debesu kanceleja

24.02.2018. 13:48

»

Latvijas Valsts kase

no visām komercbankām nodokļos ieņem 200 000 000 euro, tikpat, cik Norviks bankas Guseļņikovs prasa no LV ASV šķīrējbankā, bet Rimševičam muti aizbāza ar paša aizņemtiem 100 000 euro, ja palaidīs muti, var naudu zaudēt. Apsūdzības nav uzrādītas, amatu nevar ieņemt, staigā noliets ar sūdiem. Tas viss...


nu cik var to rimševicu mazgāt ??? Viņam ir hroniska caureja !! Un smaka ir baigā !
Un viņš pats ir līdzdalībnieks šajā spēlē . Pārējais ir tarakānu savstarpējās cīņas zem ASV spiediena (pieaugoša).

Atbildēt

No Putina staļļa

24.02.2018. 12:56

»

ŽULIS-Deģenerāts

Kamēr nav izteicies ŽULIS-Deģenerāts, neko nevar zināt pareizi. Gaidiet ŽUĻA-DEĢENERĀTA komentvēmienu


Priecājieties, mēs visu vērojam un barojamies savā stallī no jūsu naida prety savām personībā. Malači - pat valsti pazemojat ar vārdu "grausts", tas ir, ka eksprezidenti dzīvo graustā. KAUNS. Mēs Putinu slavējam pat par masu slepkavībām - proti, par kara slepkavībām Ukrainā, par tūkstošiem mūsu tautiešu un Ukrainas karavīru un civiliedzīvotāju upuriem, bet jūs pazemojat savus eksprezidentus un savu valsti līdz ar to, pasaulei stāstiet, ka eksprezidneti dzīvo "bomžatnikā"- GRAUSTĀ.

Atbildēt

Latvijas Valsts kase

24.02.2018. 11:57

»

Tas pārlieku

gudrais ,visticamāk , savai ģimenei kaut ko nenovēlēja , jeb žadnostj fraijera pagubila...


no visām komercbankām nodokļos ieņem 200 000 000 euro, tikpat, cik Norviks bankas Guseļņikovs prasa no LV ASV šķīrējbankā, bet Rimševičam muti aizbāza ar paša aizņemtiem 100 000 euro, ja palaidīs muti, var naudu zaudēt. Apsūdzības nav uzrādītas, amatu nevar ieņemt, staigā noliets ar sūdiem. Tas viss, lai piesegtu Krievijas naudas iepludiāšanā Latvijā, arī Zkorejas kodoldarījumos, SAB un DP, Kalnmeijera vadītā Kontroles dienesta noziedzīgo bezdarbību, nekontrolējot naudas iepludināšanu Latvijā no Krievijas FSB. SAB un Ē. Kalnmeijera vadītais Kontroles dienests un Ģenprokuratūra vienlaicīgi ir Krievijas mazais divgalvainais ērglis.

Atbildēt

Tas pārlieku

24.02.2018. 11:18

»

Lasis

Vai tu zini, ka Latvijā valda četri komunisti: V, K, B un L...


gudrais ,visticamāk , savai ģimenei kaut ko nenovēlēja , jeb žadnostj fraijera pagubila ...
Lai viņi savā burkā nograuž viens otru .
Mani vairāk interesē uzvārds(i), kuri valsts vārdā izsniedz garantijas tā saucamajām komercbankām ?
Bet garantijas tiek nomaksātas no valsts budžeta , t.i. no mūsu nodokļu naudas ! Tie cūkas ir kaujami !

Atbildēt

reptilis

24.02.2018. 11:05

Iesaku noskatīties,kā CNN rada ""ziņas"" izmantojot aktierus jauniešus-https://www.youtube.com/watch?v 6pJdDU_Cz4M

Atbildēt

lauķis

24.02.2018. 08:06

Tikai Priedītis aizmirst par savu tautiešu , ēbreju pastrādātajām nelietībām.

Atbildēt

LIBERTĀRIETIS

24.02.2018. 02:20

ĪPAŠA VĀJPRĀTA FORMA !!!! NOSKATIETIES 10 SĒRIJU DOC FILMU -- REŽ, KARAULOVS ""РОССИЯ ВЛФДИМИРА ПУТИНА "" UN IZLASIET VIENA JEŅKA VĀRDĀ PERKINSS GRĀMATU ((IR ARĪ ANGLISKI--PEIEKŠ RUSOFOBIEM )) ""EKONOMIKU SLEPKAVAS GRĒKSŪDZE ""' ""' исповедь экономического убийцы"" читать онлайн http://www.rulit.me/books/ispoved-ekonomicheskogo-ubijcy-drugoj-perevod-read-147452-1.html

Atbildēt

Profesors Haoss

24.02.2018. 01:58

»

A.P.

Protams, cilvēce nesastopas pirmo reizi ar zagšanu kā kultūras elementu. Zagšana kā kultūras elements ir bijis sastopams arī citu tautu kultūrā dažādos laikmetos un dažādos kontinentos. Turklāt Latvijas teritorijā bez latviešiem dzīvo vēl viena etnosa pārstāvji, kuriem zagšana ir stabils un pozitīvs...


A.P. - viss precīzi un gudri. Latvijā ir divas šķiras - rīkļu rāvēji, naudas sūcēji un nagu maucēji un tauta. Tautai atņemts viss - masu mediji, alga, bet ja ir iekrājumi, tos atņem ar dažādiem maksājumiem, pielikumiem, pat par lietaino dienu satecējumu un dubultā par "siltuma cirkulāciju", kas ir bandītiskas risinājums.

Ja inteliģencei nav naudas, nav iespēju izdot masu preses izdevumus (tautai nav neviena avīzes, nav nevienas televīzijas un nav arī radio) - tadkā var rastie inteliģence, kas aizstāvētu savu tautu, kas kritizētu varu. Pat okupācijas laikā varēja samērā plaši kritizēt visu rangu priekšniekus un nedarītājus, bet ko tu vari kritizēt šodien? Varu pārplīsrt no kliegšanas, tevi nevien vērā neņem. Paskat - Valsts kontrole stāsta, kas notiek izmeklēšanā - ir vainīgais, ir krimināllieta, bet nekāda izmeklēšana gadiem nenotiek. Un zini, ka neviens nopietns korumpants nav noiesāts, kaut labi zināms, ka korupcija ir masveida un miljonos.

Rimševičs - man liekas ka tas ir triks priekš vēlēšanām, ka re, noitiek cīņa pret korupciju, "lielās zivis". Man pilna pārliecība, ka ši lieta izgāsīsies.

Tā ka Latvijā vairs nav inteliģences, nav LĀČPLĒŠU, nav Laimdotu un Spīdolu, visas organizācijas, kuras kaut ko varētu darīt kā "piektā vara" - ir bez naudas vai tā nedrīkst atvērt muti, tiks nogriezti līdzekļi.

Ierēdņiem vispār mute ir aizšūta, aizlodēta, aizmūrēta. Visu runā "preses sekretāri"vai priekšnieki - NOMERNKLATŪRAS vara.

Atbildēt

Lasis

24.02.2018. 01:42

»

Garīgi slimajam

Khmm... :))) , paklau ,kastrāt , tu vispār zini kam pasaulē pieder bankas


Vai tu zini, ka Latvijā valda četri komunisti: V, K, B un L.

Man liekas - viņi nosprieda, ka jātiek vaļā no pārlieku gudrā baņķiera. Izskatās, ka viss ir sarunāts, jo tas izriet arī no izteikumiem, kas izlien laukā kā āža kāja, pasteidzoties paziņot, ka KNABS strādā PROFESIONĀLI un PRECĪZI", ka bankas.Un jau pa priekšu paziņoja, kāds būs drošības līdzeklie un vēl vienu otru ziņu - kaāesot pārrunāts šis tas.

Labi,ja ir komanda un "pavēlnieks" var visu noteikt kā "Lieliskā Gadsimta" seriālā.

Tikai viens nav skaidrs - kā var sludināt par kukuļa pieprasīšanu un konkrētas summas pieņemšanu? Kaut minēts, ka apmēram vai ne mazāk. Kas ir, KUKUĻA summa vēl nav sakitīta, cik nolika norunātā vietā?

Atbildēt

Garīgi slimajam

23.02.2018. 23:35

»

Muļķim

latviešu aunam: un kas tad tās te atļāva? Vai tie arī bija krievi? Stulbs tu esi, latvieti! Ja latvieši būtu ar galvu, bet nevis ar blēžu purniem, tad neviena krievu, kā muldi, banka te nebūtu? Vai esi to spējigs, taututēls dullais, apjēgt? Tādi stulbeņi kā tu arī dzen elle Latviju...


Khmm... :))) , paklau ,kastrāt , tu vispār zini kam pasaulē pieder bankas ?
Vai tavās iekaisušajās gļotādās nav ienākusi doma , ka tikai karogs tika nomainīts , un ,ka komunistiem ,čekistiem nav tautības ,viņu profesija ir žids !

Atbildēt

Muļķim

23.02.2018. 22:46

»

Prieditim

Visas blezu un netiras naudas atmazgatajbankas Latvijaa ir krievu un tikai krievu


latviešu aunam: un kas tad tās te atļāva? Vai tie arī bija krievi? Stulbs tu esi, latvieti! Ja latvieši būtu ar galvu, bet nevis ar blēžu purniem, tad neviena krievu, kā muldi, banka te nebūtu? Vai esi to spējigs, taututēls dullais, apjēgt? Tādi stulbeņi kā tu arī dzen elle Latviju.

Atbildēt

Prieditim

23.02.2018. 22:15

Visas blezu un netiras naudas atmazgatajbankas Latvijaa ir krievu un tikai krievu.

Atbildēt

eši šveiks

23.02.2018. 20:37

»

sveiks ,

putina zābaku laizītāj. Gatavo sakvojažu , lujānveidīgais


sorosīdi.Kei melnā pantera....tik par jumses dāmas...pidrallllāāā.

Atbildēt

sveiks ,

23.02.2018. 20:02

»

hi hi

sorosoīd nomierinies,truseļus pazaudēsi


putina zābaku laizītāj. Gatavo sakvojažu , lujānveidīgais ... ;)

Atbildēt

POP Andropala

23.02.2018. 19:56

»

Adele Virga

SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA PASTĀVĒS un KĻŪS ARVIEN VARENĀKA UZ PLANĒTAS ZEME,tēvoča sema zemi AIZĒNOS ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA un INDIJA un jankijas neizbēgams sairums,kaut kas līdzīgs "izjūk bišu" strops.Tā viš notiksies!KRIEVIJA RUBIKONS


Krievija ir galīgā žoppāā ! Tuvojas interesanti notikumi . Ja video noskatīsies līdz beigām , tad tur var nojaust arī to , ka Krievijas naudas izzagšana un noguldīšana ASV ,kura tur tiek tagad atmaskota (nepilnīgi nopublicētais saraksts ) , atbalsojas arī pie mums ...

https://www.youtube.com/watch?time_continue 501&v Z5Hm4cc11xo

Atbildēt

tāpēc

23.02.2018. 19:32

»

J.B.

Kāpēc "PIETIEK" komentārus raksta tikai pretīgi kropļi? Agrāk portālā tā nebija. Tagad tikai ūdens un spļāvieni no kaut kādu nenormālo puses


ka deļpu,visādu tvnetu un lapeļu ddd kretīni sāk līst pa visām šķirbām,marts---kaķu riesta mēnesis--ņau ņau---atmiņas pendelei pie upes Volkovas.Vienīgais,GODS LATVJIEM KRITUŠIEM,kurus kolabrocionisti šucmaņi izķēra un piespiedu ievilka ļeģionā!

Atbildēt

Adele no zirga

23.02.2018. 19:26

»

Adele Virga

SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA PASTĀVĒS un KĻŪS ARVIEN VARENĀKA UZ PLANĒTAS ZEME,tēvoča sema zemi AIZĒNOS ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA un INDIJA un jankijas neizbēgams sairums,kaut kas līdzīgs "izjūk bišu" strops.Tā viš notiksies!KRIEVIJA RUBIKONS


ĶTR jau plešas līdz Urāliem, nākošajā piecdagē Vācijas ātrvilcieni simtus un tūkstošus ķīnas draugus vedīs uz Krieviju un Maskavu caur Kazaņu. Tūkstošiem un simtos tukstošos ķīniešu stāsies Krievijas armijā, la iekarotu Baltiju un Baltkrieviju.

Atbildēt

Adele Virga

23.02.2018. 19:21

SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA PASTĀVĒS un KĻŪS ARVIEN VARENĀKA UZ PLANĒTAS ZEME,tēvoča sema zemi AIZĒNOS ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA un INDIJA un jankijas neizbēgams sairums,kaut kas līdzīgs "izjūk bišu" strops.Tā viš notiksies!KRIEVIJA RUBIKONS!

Atbildēt

L. Grantiņš H86

23.02.2018. 18:55

»

L.Grantiņš LRTT

"Varas inteliģences zagļi noteikti paškritiski neatzīs valstisko nevērtību un noteikti visā vainos krievus. Visaprobežotākie vainos ebrejus. Latviešu deģenerātu ģenerālisimuss Grantiņš momentā tā rīkojās savā interneta mēslu bedrē."--------Tev taisnība, ka tautastribunals.eu ir mēslu bedre un, kurš ...


ZJB, lai esu nepieskaitāms, ko prātam neaptveramā saprašanā atzinusi Vācijas bundesklīnika, par ko mani nevar aizvilkt uz Latvijas tiesu, esu pateicīgs augstskajiem garīgajiem spēkiem. Visus, kas iekritīs LRTT bedrē, arī 4. maija kliikkes upurus, aivilkšu pie laternas Jēkaba ielā un visus tur uzkāršus!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

23.02.2018. 18:28

»

A.P.

Protams, cilvēce nesastopas pirmo reizi ar zagšanu kā kultūras elementu. Zagšana kā kultūras elements ir bijis sastopams arī citu tautu kultūrā dažādos laikmetos un dažādos kontinentos. Turklāt Latvijas teritorijā bez latviešiem dzīvo vēl viena etnosa pārstāvji, kuriem zagšana ir stabils un pozitīvs...


"Varas inteliģences zagļi noteikti paškritiski neatzīs valstisko nevērtību un noteikti visā vainos krievus. Visaprobežotākie vainos ebrejus. Latviešu deģenerātu ģenerālisimuss Grantiņš momentā tā rīkojās savā interneta mēslu bedrē."--------Tev taisnība, ka tautastribunals.eu ir mēslu bedre un, kurš tajā iekrīt, no sūdiem nekad neatmazgāsies. Tu šajā mēslu bedrē esi biežs ciemiņš un tāpēc par atmazgāšanos i nesapņo. Kas attiecas uz taviem ebrejiem, tad paskaties, ko par viņiem runā krievi. Noskaties šī raksta pēdējo video: ----https://tautastribunals.eu/?p 43593

Atbildēt

J.B.

23.02.2018. 18:27

Kāpēc "PIETIEK" komentārus raksta tikai pretīgi kropļi? Agrāk portālā tā nebija. Tagad tikai ūdens un spļāvieni no kaut kādu nenormālo puses.

Atbildēt

priedītes ,atkal

23.02.2018. 17:56

pieķēzits un tualetes papīrs pat nav lietots !

lieku priekšā nelielu ieskatu ukraiņu maidanā ...

https://www.youtube.com/watch?v 9-9r9zZzpX4

Atbildēt

Nepieskaitāmais,

23.02.2018. 17:26

murgi.

Atbildēt

A.P.

23.02.2018. 17:16

Protams, cilvēce nesastopas pirmo reizi ar zagšanu kā kultūras elementu. Zagšana kā kultūras elements ir bijis sastopams arī citu tautu kultūrā dažādos laikmetos un dažādos kontinentos. Turklāt Latvijas teritorijā bez latviešiem dzīvo vēl viena etnosa pārstāvji, kuriem zagšana ir stabils un pozitīvs kultūras elements. Tāpat cilvēce ir sastapusies ar pieeju, kad cilvēku darbības intelektuālās formas nenosaka piederību elitei un elites sastāvu. Tas plaši izpaužas mūsu laikmetā, kad valdošais politiskais spēks ir neformālie klani, kliķes, slepenas transnacionālās apvienības. Ja kādreiz valdošais politiskais spēks bija šķira, kā arī par valdošo politisko spēku varēja uzskatīt personības ar izteiktu sociālo domāšanu un iniciatīvu, tad mūsdienās tā vairs nav. Valda neformāli varas grupējumi, kurus ne reti dēvē par oligarhu grupējumiem. Šodienas Latvijā unikāla parādība nav arī tautas inteliģences jeb elites fundamentālā nevērtība un tautas inteliģences jeb elites degradācijas progress. Inteliģences jeb elites degradāciju principā neviens nevar apturēt, ja tautā neeksistē kontrelite, kā tas ir latviešu tautā. Kontrelite piespiež eliti pilnveidoties, paškritiski vērtēt sevi, audzināt sev elitāru maiņu. Ja tautā nav kontrelites, tad elite var degradēties neierobežoti plaši un neierobežoti dziļi. Degradācijas process plūst brīvi savā vaļā bez kontroles, velmes degradāciju ierobežot, savaldīt. Elitē iestājas tāda psiholoģiskā atmosfēra, kad elite pārstāj vispār rūpēties par savu kvalitāti un beigu beigās nemaz nav spējīga apjēgt savu totālo nevērtību. Šodienas Latvijā tas ir ļoti uzskatāmi. Jau apmēram 10 gadus ir apklususi žēlošanās par personību trūkumu valsts pārvaldei. Tāda žēlošanās bija populāra 90.gados. Tagad tā jau sen vairs nav sastopama. Tas var apliecināt tikai vienu mentālo stāvokli: elite ir ne vien samierinājusies ar personību trūkumu, bet ir laimīga ar savu tagadējo kvalitāti. Personības ar savu morālo un intelektuālo prasīgumu un kritiskumu nemaisās pa kājām „orgāniem”, „dzimuma-aspektiem”, „par-politikas” idiotiem, „jābūtības dimensijas” murgotājiem. Latviešu kultūras stabilais un pozitīvais elements zagšana tiek „elitāri” vadīts bez jebkādiem traucējumiem. Latviešu varas inteliģences kleptomānija var plaukt un ziedēt. Turklāt nav jāgaida nakts, kā tas bija pieņemts senajā Romā: clam, obscuro et plerumque nocte, kad zaga slepeni tumsā galvenokārt naktī...

Atbildēt

Kad reiz dieva sods piemeklēs AP par šiem urgiem?>

23.02.2018. 17:12

Kopš senseniem laikiem ir eksistējis arī asinsatriebības likums, jo sods nav taisnīgs soda saņēmējam - tas tikai liekas taisnīgs izpildītājam.

Godīgu sabiedrību ir iespējams izaudzināt tikai ja to audzina - sodi ir bezjēdzīgi, ja cilvēkiem nav apziņas ka tie ir kaut ko pastrādājuši nepareizi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...