Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilnis

30.04.2022. 08:18

Latvijai Otrā Pasaules kara laikā bija divas izvēles, iet karot kopā ar Hitleru vai Staļinu vai aizmukt uz Rietumiem un tagad atgriezties kā uzvarētājiem un pamācīt kā mums tagad izdzīvot, kā klanīties ASV un Rietumu lielvalstīm. Cienīsim savu vēsturi, jo mēs liela daļa Latviešu esam tās sastāvdaļa. Piemineklis traucē kolaborantiem, kuriem patreizējā situācijā ir izdevīgi iegūt apmuļkotās tautas daļas balsis pirms vēlēšanām. Piemineklis nav vainīgs, ka esam viena no nabadzīgākajām valstīm Eiropā, ka Latvieši mūk no savas dzimtenes un meklē pasaulē labāku vietu dzīvošanai. Atbildība ir jāprasa backām, kas Saeimā sēž 15-30 gadus, labi iekātojušies un saņēmuši labu naudu un ne par ko neuzņemas atbildību. Parex banka, OIK afēra, Liepājas metalurgs, tagad vakcīnu iepirkums 6 miljoni devu, pazaudējot 50 miljonus eiro, kaut Latvijā esam tikai 1,8 miljoni iedzīvotāju. No "labas" cilvēku dzīves mirstība Latvijā 2021 gadā pārsniedz 34 142 iedzīvotāji, kas ir lielākais reģistrētais mirušo skaits pēdējo 20 gadu laikā. Tāpat statistikas pārvaldes dati liecina, ka 2021 gadā dzimstība bija viena no zemākajām pēdējo 100 gadu laikā, proti, Latvijā reģistrēti 17 115 jaundzimušie. Bet mūsu valdība bruņosies, karos, cīnīsies par ASV "demokrātiju", par Austrumu valstu partnerību un gatava 3,8% no IKP atdot pasaules kārtības pārvaldīšanai pēc ASV prasībām.

Atbildēt

Nesatraucies

25.04.2022. 13:49

»

juhops

Par ziedojumiem- tieši tā! Kad dzīves dārdzības dēļ drīz nebūs ko rīt, tad varēs redzēt cik svarīgs tas piemineklis būs


Nesatraucies, ne jau visiem latviešiem primāri dzīvē jūsu vārdiem ir "rīšana", latvieši saziedos okupācijas pieminekļa nojaukšanai un tas ir svarīgi vienmēr un tas notiks...

Atbildēt

Nesatraucies

25.04.2022. 13:33

»

controlled demolition

Lai jau jauc nost...Aber KURSH maksaas? Laikam jau nodoklju maksaataaji, vai ne? Un kaada tad buus taame? Es ieteiktu labaak par ziedojumiem, kaapeec ne? Tad jau redzees, cik stipra taa veelme. Manupraat, taisniigi


Nesatraucies, saziedos okupācijas pieminekļa nojaukšanai un arī pabalstu, katra Latvijai nelojāla "pieminekļa apmeklētāja" izbraukšanai no Valsts...un kā vēl saziedos ...

Atbildēt

Latgola

21.04.2022. 11:52

Nez vai tie 25% Latvijas iedzīvotāju pēc pieminekļa nojaukšanas un Krievu partijas arestēšanas sāks karsti mīlēt Kolu, Rinkēviču un Dombravu. Drīzāk noies pagrīdē un dibinās Al kaidai līdzīgas šūniņas ar Al kaidas darbības metodēm. Vai mums to vajag, ņemot vērā robežas garumu ar Krieviju?

Atbildēt

ha-ha

20.04.2022. 17:43

»

Es

Ja tā uzmanīgi paskatās, kā nra grupē rakstus, kā izvēlas tematus, kādu saturu rada, tad diemžēl jāpiekrīt tiem, kas jau pirms laika nra nevērtēja diez ko augstu. Vismaz Facebook skatā nra.lv ir kļuvis par kaut ko nebaudāmu...


Citas žļurgas ta nav.Šodien klausījos satšķīvīšu medniekus,kuri pavisam nesen atbalstīja un finansēja Krievijas propogandas vistrakākos melu un šovinisma plūdus valstiskā līmenī ar bijušo okupantpartijas biedru un čekas aģentu vistiešāko dalību.Tagad viņi nav ar mieru likvidēt okupācijas laiku piemiņas vietas okupantiem.Toties tagad vēršot ciet latviešiem skatu uz pasauli caur satelitiem un internetiem,kā okupācijas gados,kad lai klausītos rietumu balsis,līda zem segām,ar segām nosedza logus,sūtīja āra bērnus lai tie ziņotu par apkārtložņām.Taču pie varas esot 4.maija okupantpartijas biedriem ar visu čekistu varzu un viņu svītu citāda lietu kārtība nav iespējam,jo par to iestājas arī visa oficiālā brīvības cīnitāju-čekas aģentu komanda,kura tagad nekautrējoties lec polku ar saviem represātajiem.

Atbildēt

Es

20.04.2022. 08:18

Ja tā uzmanīgi paskatās, kā nra grupē rakstus, kā izvēlas tematus, kādu saturu rada, tad diemžēl jāpiekrīt tiem, kas jau pirms laika nra nevērtēja diez ko augstu. Vismaz Facebook skatā nra.lv ir kļuvis par kaut ko nebaudāmu.

No vienas puses ir daži analītiskie žurnālisti, nodalīti no redakcijas slejas, kas raksta to, ko domā, taču mērce autoriem vienmēr ir viena un tā pati. Kā saka, lai par ko utainais domātu un runātu, tas vienmēr būs par utīm.

Un tad ir nra.lv paralēlā dzīve - zivjusievas sipenieces atklāsmes, mūsu bijušās lindas atklāsmes par dzīvi un uzšāvējiem, un tās Twitter kovidraganas pravietojumi. Kaut kas ārprātīgi sekls. Un šajā žļurgā kājas kustina Bens.

Atbildēt

ss

20.04.2022. 07:04

"1944.-1945. gadā tika atkārtoti okupēta un šī okupācija Latvijas tautai nesusi milzu ciešanas."
Eu Beni, kas Tev vainas bija Pārdaugavā smukā mājelē dzīvot tajos laikos, Tavi senči arī bija neslikti iekārtojušies dzīvē, pēc cietējiem neizskatījāties.

Atbildēt

pampelmūzis

20.04.2022. 00:47

Acīmredzot Kaprānam ir neveiksmes personīgā dzīvē, varbūt impotence.

Atbildēt

Haralds Kalns

19.04.2022. 23:18

Izskatās, ka Kaprāns paklupis un, krītot par dzimteni, nosmērējis ne tikai rokas, bet arī purnu!

Atbildēt

Apmierinātais

19.04.2022. 22:19

Kārtējais zaglis Bens, brēc pakaļ zaglim Kaprānam, "redz kur mūk, ķeriet zagli", Kaprāns aizskrējis aiz stūra, rāda uz Benu, "redz kur zaglis, ķeriet viņu".
Komunistu korpļi, jūs varat mēģināt jāt smadzenes cilvēkiem un stāsīt cik jūs "Beni", "Veidemanes", "Kaprāni" un citi Sorosa stipendiāti esat "balti un pūkaini", bet jūs bijāt, esat, aiz vien būsiet komunisti, un ne jau kaut kādi, jūs esat "zvērināti" komunisti, jūsu vadonis komunists Baidens un jūs no sava "kommunisma" celšanas ceļa nespējat noiet, jo komunists baidens jūs ir piekukuļojis, un pie vienas nepareizas jūsu kustības viņš jūs vienkārši "denaturēs", jūs to zinat, un jums tagad no tā ir visvairāk bail !!!!!!!

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

19.04.2022. 21:44

Izrādās, ka nodzertas un uz nomītām pastalām izmīztas smadzenes neatjaunojas un nav spējīgas pretoties dermoliberastu lumpenpropagandas zombējumam.

Atbildēt

ha-ha

19.04.2022. 19:55

Ukraiņi lej asinis lai aizstāvētu savu valsti,bet mūsu vara nevar izlemt 30 gadus okupantu uzvaras pieminekļa likteni,kurš patreizejos apstākļos,kad okupanta asiņainā roka ceļās klauvēšanai atkal pie mūsu durvīm,ir sevišķi nepieciešams ienaidnieku un līdzjutēju morālajam balstam.Tad nu šie līdzjutēji lec no biksēm ārā, lai glābtu sava svētuma un tautas gļēvuma apliecinājumu,diemžėl daudzi to dara skaidrā latviešu valodā un ar publiskas personas statusu.Mūsu galvenajam Spiegu Jānim atliek nervozi pīpēt stūrīti redzot tik publiskas Kremļa ietekmes aģentu nesodamas izdarības.

Atbildēt

MI

19.04.2022. 19:50

Oi,oi,oi.

Ej tu nost, tādi nu ir tie cilvēklopiņi, nepilnības kalngals. Uztici viņam Brīvo vārdu augstā godā turēt, bet iedod tik iespēju, un nožmiegs kā nemetās.

Tagad jau var vālēt uz aklo, ko sirds vien kāro. Padarot plašsaziņu propagondonā, jeb vienvirziena muldēšanā. Vienīgajā patiesība
Tagad plašsaziņa ir bez atgriezeniakās saites. Komentāri liegti.

Filigrāni, neticami, bet noticis fakts. Savā ziņā neticēju ka NRA uz to parakstīsies.

Būtu interesanti izlasīt šī paša kunga viedokli/ rakstu, kas notika ka NRA ir aizklapējusi ciet komentāru daļu?
1. Kauns no savas Tautas?
2. Nespēja ieviest reģistrētu komentēšanu?
3. Kas?

Reizēm raksts ir tikai raksts, bet komentāru daļā ar sava doma.

Sausais atlikums.
Man šis viss atgādina okupācijas laikā bloķenēs, virtuvē pie sienas propogandonu pļerkšķi.

Nja, lieki būtu atgādināt rakstniekiem. Pirms klabini taustiņus par citiem, paskaties pats uz sevi.

Jap! Savukārt attiecībā uz Pietiek.com šajā adpektā, kā teikt, noņemu cepuri Jūsu priekšā.

Atbildēt

controlled demolition

19.04.2022. 18:46

Lai jau jauc nost...Aber KURSH maksaas? Laikam jau nodoklju maksaataaji, vai ne? Un kaada tad buus taame? Es ieteiktu labaak par ziedojumiem, kaapeec ne? Tad jau redzees, cik stipra taa veelme. Manupraat, taisniigi.

Atbildēt

profesors

19.04.2022. 18:17

Lūdzu nesākiet zākāt Latvijas Zinātņu Akadēmiju! Mēs neesam sarkani!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...