Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilnis

30.04.2022. 08:18

Latvijai Otrā Pasaules kara laikā bija divas izvēles, iet karot kopā ar Hitleru vai Staļinu vai aizmukt uz Rietumiem un tagad atgriezties kā uzvarētājiem un pamācīt kā mums tagad izdzīvot, kā klanīties ASV un Rietumu lielvalstīm. Cienīsim savu vēsturi, jo mēs liela daļa Latviešu esam tās sastāvdaļa. Piemineklis traucē kolaborantiem, kuriem patreizējā situācijā ir izdevīgi iegūt apmuļkotās tautas daļas balsis pirms vēlēšanām. Piemineklis nav vainīgs, ka esam viena no nabadzīgākajām valstīm Eiropā, ka Latvieši mūk no savas dzimtenes un meklē pasaulē labāku vietu dzīvošanai. Atbildība ir jāprasa backām, kas Saeimā sēž 15-30 gadus, labi iekātojušies un saņēmuši labu naudu un ne par ko neuzņemas atbildību. Parex banka, OIK afēra, Liepājas metalurgs, tagad vakcīnu iepirkums 6 miljoni devu, pazaudējot 50 miljonus eiro, kaut Latvijā esam tikai 1,8 miljoni iedzīvotāju. No "labas" cilvēku dzīves mirstība Latvijā 2021 gadā pārsniedz 34 142 iedzīvotāji, kas ir lielākais reģistrētais mirušo skaits pēdējo 20 gadu laikā. Tāpat statistikas pārvaldes dati liecina, ka 2021 gadā dzimstība bija viena no zemākajām pēdējo 100 gadu laikā, proti, Latvijā reģistrēti 17 115 jaundzimušie. Bet mūsu valdība bruņosies, karos, cīnīsies par ASV "demokrātiju", par Austrumu valstu partnerību un gatava 3,8% no IKP atdot pasaules kārtības pārvaldīšanai pēc ASV prasībām.

Atbildēt

Nesatraucies

25.04.2022. 13:49

»

juhops

Par ziedojumiem- tieši tā! Kad dzīves dārdzības dēļ drīz nebūs ko rīt, tad varēs redzēt cik svarīgs tas piemineklis būs


Nesatraucies, ne jau visiem latviešiem primāri dzīvē jūsu vārdiem ir "rīšana", latvieši saziedos okupācijas pieminekļa nojaukšanai un tas ir svarīgi vienmēr un tas notiks...

Atbildēt

Nesatraucies

25.04.2022. 13:33

»

controlled demolition

Lai jau jauc nost...Aber KURSH maksaas? Laikam jau nodoklju maksaataaji, vai ne? Un kaada tad buus taame? Es ieteiktu labaak par ziedojumiem, kaapeec ne? Tad jau redzees, cik stipra taa veelme. Manupraat, taisniigi


Nesatraucies, saziedos okupācijas pieminekļa nojaukšanai un arī pabalstu, katra Latvijai nelojāla "pieminekļa apmeklētāja" izbraukšanai no Valsts...un kā vēl saziedos ...

Atbildēt

Latgola

21.04.2022. 11:52

Nez vai tie 25% Latvijas iedzīvotāju pēc pieminekļa nojaukšanas un Krievu partijas arestēšanas sāks karsti mīlēt Kolu, Rinkēviču un Dombravu. Drīzāk noies pagrīdē un dibinās Al kaidai līdzīgas šūniņas ar Al kaidas darbības metodēm. Vai mums to vajag, ņemot vērā robežas garumu ar Krieviju?

Atbildēt

ha-ha

20.04.2022. 17:43

»

Es

Ja tā uzmanīgi paskatās, kā nra grupē rakstus, kā izvēlas tematus, kādu saturu rada, tad diemžēl jāpiekrīt tiem, kas jau pirms laika nra nevērtēja diez ko augstu. Vismaz Facebook skatā nra.lv ir kļuvis par kaut ko nebaudāmu...


Citas žļurgas ta nav.Šodien klausījos satšķīvīšu medniekus,kuri pavisam nesen atbalstīja un finansēja Krievijas propogandas vistrakākos melu un šovinisma plūdus valstiskā līmenī ar bijušo okupantpartijas biedru un čekas aģentu vistiešāko dalību.Tagad viņi nav ar mieru likvidēt okupācijas laiku piemiņas vietas okupantiem.Toties tagad vēršot ciet latviešiem skatu uz pasauli caur satelitiem un internetiem,kā okupācijas gados,kad lai klausītos rietumu balsis,līda zem segām,ar segām nosedza logus,sūtīja āra bērnus lai tie ziņotu par apkārtložņām.Taču pie varas esot 4.maija okupantpartijas biedriem ar visu čekistu varzu un viņu svītu citāda lietu kārtība nav iespējam,jo par to iestājas arī visa oficiālā brīvības cīnitāju-čekas aģentu komanda,kura tagad nekautrējoties lec polku ar saviem represātajiem.

Atbildēt

Es

20.04.2022. 08:18

Ja tā uzmanīgi paskatās, kā nra grupē rakstus, kā izvēlas tematus, kādu saturu rada, tad diemžēl jāpiekrīt tiem, kas jau pirms laika nra nevērtēja diez ko augstu. Vismaz Facebook skatā nra.lv ir kļuvis par kaut ko nebaudāmu.

No vienas puses ir daži analītiskie žurnālisti, nodalīti no redakcijas slejas, kas raksta to, ko domā, taču mērce autoriem vienmēr ir viena un tā pati. Kā saka, lai par ko utainais domātu un runātu, tas vienmēr būs par utīm.

Un tad ir nra.lv paralēlā dzīve - zivjusievas sipenieces atklāsmes, mūsu bijušās lindas atklāsmes par dzīvi un uzšāvējiem, un tās Twitter kovidraganas pravietojumi. Kaut kas ārprātīgi sekls. Un šajā žļurgā kājas kustina Bens.

Atbildēt

ss

20.04.2022. 07:04

"1944.-1945. gadā tika atkārtoti okupēta un šī okupācija Latvijas tautai nesusi milzu ciešanas."
Eu Beni, kas Tev vainas bija Pārdaugavā smukā mājelē dzīvot tajos laikos, Tavi senči arī bija neslikti iekārtojušies dzīvē, pēc cietējiem neizskatījāties.

Atbildēt

pampelmūzis

20.04.2022. 00:47

Acīmredzot Kaprānam ir neveiksmes personīgā dzīvē, varbūt impotence.

Atbildēt

Haralds Kalns

19.04.2022. 23:18

Izskatās, ka Kaprāns paklupis un, krītot par dzimteni, nosmērējis ne tikai rokas, bet arī purnu!

Atbildēt

Apmierinātais

19.04.2022. 22:19

Kārtējais zaglis Bens, brēc pakaļ zaglim Kaprānam, "redz kur mūk, ķeriet zagli", Kaprāns aizskrējis aiz stūra, rāda uz Benu, "redz kur zaglis, ķeriet viņu".
Komunistu korpļi, jūs varat mēģināt jāt smadzenes cilvēkiem un stāsīt cik jūs "Beni", "Veidemanes", "Kaprāni" un citi Sorosa stipendiāti esat "balti un pūkaini", bet jūs bijāt, esat, aiz vien būsiet komunisti, un ne jau kaut kādi, jūs esat "zvērināti" komunisti, jūsu vadonis komunists Baidens un jūs no sava "kommunisma" celšanas ceļa nespējat noiet, jo komunists baidens jūs ir piekukuļojis, un pie vienas nepareizas jūsu kustības viņš jūs vienkārši "denaturēs", jūs to zinat, un jums tagad no tā ir visvairāk bail !!!!!!!

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

19.04.2022. 21:44

Izrādās, ka nodzertas un uz nomītām pastalām izmīztas smadzenes neatjaunojas un nav spējīgas pretoties dermoliberastu lumpenpropagandas zombējumam.

Atbildēt

ha-ha

19.04.2022. 19:55

Ukraiņi lej asinis lai aizstāvētu savu valsti,bet mūsu vara nevar izlemt 30 gadus okupantu uzvaras pieminekļa likteni,kurš patreizejos apstākļos,kad okupanta asiņainā roka ceļās klauvēšanai atkal pie mūsu durvīm,ir sevišķi nepieciešams ienaidnieku un līdzjutēju morālajam balstam.Tad nu šie līdzjutēji lec no biksēm ārā, lai glābtu sava svētuma un tautas gļēvuma apliecinājumu,diemžėl daudzi to dara skaidrā latviešu valodā un ar publiskas personas statusu.Mūsu galvenajam Spiegu Jānim atliek nervozi pīpēt stūrīti redzot tik publiskas Kremļa ietekmes aģentu nesodamas izdarības.

Atbildēt

MI

19.04.2022. 19:50

Oi,oi,oi.

Ej tu nost, tādi nu ir tie cilvēklopiņi, nepilnības kalngals. Uztici viņam Brīvo vārdu augstā godā turēt, bet iedod tik iespēju, un nožmiegs kā nemetās.

Tagad jau var vālēt uz aklo, ko sirds vien kāro. Padarot plašsaziņu propagondonā, jeb vienvirziena muldēšanā. Vienīgajā patiesība
Tagad plašsaziņa ir bez atgriezeniakās saites. Komentāri liegti.

Filigrāni, neticami, bet noticis fakts. Savā ziņā neticēju ka NRA uz to parakstīsies.

Būtu interesanti izlasīt šī paša kunga viedokli/ rakstu, kas notika ka NRA ir aizklapējusi ciet komentāru daļu?
1. Kauns no savas Tautas?
2. Nespēja ieviest reģistrētu komentēšanu?
3. Kas?

Reizēm raksts ir tikai raksts, bet komentāru daļā ar sava doma.

Sausais atlikums.
Man šis viss atgādina okupācijas laikā bloķenēs, virtuvē pie sienas propogandonu pļerkšķi.

Nja, lieki būtu atgādināt rakstniekiem. Pirms klabini taustiņus par citiem, paskaties pats uz sevi.

Jap! Savukārt attiecībā uz Pietiek.com šajā adpektā, kā teikt, noņemu cepuri Jūsu priekšā.

Atbildēt

controlled demolition

19.04.2022. 18:46

Lai jau jauc nost...Aber KURSH maksaas? Laikam jau nodoklju maksaataaji, vai ne? Un kaada tad buus taame? Es ieteiktu labaak par ziedojumiem, kaapeec ne? Tad jau redzees, cik stipra taa veelme. Manupraat, taisniigi.

Atbildēt

profesors

19.04.2022. 18:17

Lūdzu nesākiet zākāt Latvijas Zinātņu Akadēmiju! Mēs neesam sarkani!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...