Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

23.10.2019. 07:55

Vispirms koalīcijas partijām vajadzētu atzīties, kuri nelietīgie naudasmaisi, līdz šim, tās ir ar ziedojumiem šantažējuši, lai JKP, Jaunā Vienotība, Attīstībai Par, Nacionālā Apvienība, KPV.LV darbotos tikai viņu interesēs un tagad minētās partijas no šo nelietīgo naudasmaisu ietekmes tiktu vaļā. Konkrētos uzvārdus!

Atbildēt

K

21.10.2019. 21:19

»

Atpakaļrāpulis

Konstantīnam Čakstem ,Ludvigam Bolšteinam u.c.atdotu visu. Pašreizējiem ne kapeiku--izklakarēs


Čakstes radi, intervijā stāstīja par savu bērnību: Čakstem bija kaplone, virēja (mūsdienās sauktu par personīgo pavāru), aukle, šoferis, drēbju mazgātāja..... nez vai tu vispār zini, ka tieši šie čakstesveidīgie bija pašiedomātās ,,'poltiskās elites''pirmsācēji Latvijā, kas tieši tāpat kā tagad Latvijas pašiedomātā,,politelite'' dzīvoja atrauti no tautas??? Tai pat laika čakstveidīgo varas laikā ciematos bija pa 2 nabagmājas, pilnas ar valsts absolūti aizmirstiem cilvēkiem, kad čakstveidīgie frakās un viņu kundzes kažokādās ballējās pa operu, akurāt kā tagad ballējas varas elite''pa operu, Merķeļa ielas namu un Rundāles pili, teatriem. Tu to zini?

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

20.10.2019. 13:01

Za Rodinu ,za Stalina ,
Za Anjku ,za Vanjku!

Atbildēt

Partiju finansēšanas palielināšana ir naudas atmazgāšana

20.10.2019. 10:49

Partiju finansēšanas palielināšana ir naudas atmazgāšana
caur reklāmu kampaņām un reklāmu firmām pirmsvēlēšanu stadijā. Naudas plūsma sekojoša : valsts budžets- partiju kase- reklāmas birojs - partiju melnā kase (Kampara tumbočka).

Atbildēt

Siguldietis

19.10.2019. 16:06

»

lauķis

Partijas jāpārstāj finansēt no nodokļu maksātāju naudas,tikai biedru naudas,un nekādi ziedojumi


Pilnīgi pareizi, tikai no biedru naudas un nekā citādi. Es maksāju nodokļus un nevēlos, ka tos izkleķerē partiju bosi.

Atbildēt

Bordāns no cionistiem kopš Kluba 21 laikiem

19.10.2019. 15:27

»

bratka

Gods un slava Bordana partijai,vienīgā partija kura cīnās ar sarkaniem cekistiem


vecie komunisti, čekisti ir vienas sūdvaboles divi spārni. Tā visa operativņiku Duraša, Potapovas virzība, kritizējot varu, ir varas pašas imitācija, lai nezaudētu varu. Tāpat vara iespaido Navaļņiju Krievijā, lai laikus sagatavotu Putina varas oligarhiem cienīgu nomaiņu, nezaudējot varu. Navaļnijam ļauj kritizēt Putina režīmu. Tāpat izrēķinās ar cionistu Bordānu Latvijā, audzējot viņa politisko reitingu nākošajām vēlēšanām. Ari Durašam ierosina krimlietu formāli.

Nevar pati sistēma radīt sev pretiniekus, sistēma var radīt tikai sistēmu uzturošu - paliks, kas pārmainās. Rainis

Atbildēt

bratka

19.10.2019. 14:14

Gods un slava Bordana partijai,vienīgā partija kura cīnās ar sarkaniem cekistiem.

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

18.10.2019. 22:15

Konstantīnam Čakstem ,Ludvigam Bolšteinam u.c.atdotu visu. Pašreizējiem ne kapeiku--izklakarēs!

Atbildēt

Skatss

18.10.2019. 18:23

»

Skats

Viss bija jàraksta ar diviem s,neuzmanības kļùda


Pareizi - skatss. Tagad zinu.

Atbildēt

Skats

18.10.2019. 14:15

Vis ir loğiski. Lielākie bļāvēji ir tie, kuri nepiedalijās vēlèšanãs. Neatpaliek opozīcija, jo līdzšim viņiem bijuši visdàsnākie sponsori.

Atbildēt

J. Bordāns

18.10.2019. 06:44

J. Bordāns no Balviem
ir Napoleona laiku iebrukuma cariskajā impērijā palieka. Nekaunīgs, izcili krāpniecisks melis. Ar smaidu tīrus melus uzdod par patiesību. Patiesību, ko visi zin, prot lieliski izmantot savām manipulāciju vajadzībām. Prot runāt "tautas valodā" līdz tik teicamai šķietamībai, ka tauta sāk viņu identificēt ar sevi, kā to dara trakais plānā galdiņa urbējs L. Grantiņš H86. Sastrādājas ar visiem slependienestiem, ir pielaide valsts noslēpumiem. Kluba 21 biedrs, klubu izveidoja ārvalstu cionisti, lai piemeklētu savām vajadzībām atbilstošus parazītus- politiķus- mutes bajārus. Slependienestu bruņinieks J. Bordāns rūpīgi izvēlas savus politiskos melus, stratēģiski plānojot savu melu sekas. 

Mēģinājums palielināt maksu partijām no budžeta ir apzināts solis - vilinot cionistu partokrātijā jaunus cilvēkus, jo centralizētie slependienesti VDD kā "valsts cionistu korporokrātija" redz, ka aizvien vājākas cionistiem noderīgas personas nonāk politikā.

Tomēr galvenais cionistu uzdevums VDD slependienestu bruņiniekam J. Bordānam ir cits - "ebreju tiesas saimnieciskajos strīdos" izveidošana rokrokā ar Valstsgribas Kluci.

Atbildēt

jkp

17.10.2019. 20:04

Bordāns ir lielākais vepris Saeimā, kurš iekāpis silē ar abām kājām. Latvijas ceļa vecblēdis, galviņā Napoleona komplekss.

Atbildēt

manupraat

17.10.2019. 17:37

Kas tad iisti ir taa partiju neatkariiba? Mees esam vairaaK kaa devi'ni miljardi (valsts bud'zets) atdevu'si partiju riiciibaa un tagad ceram, ka vareesim ar da'ziem miljoniem piekuku'lot partijas, lai taas priek's sevis neko nesheemotu un nezagtu no tiem vi'niem uzticeetajiem devi'niem miljardiem. Kaads naivums! Tas ir apmeeram tas pats kaa kad iedot zaglim un bleedim kaadu miljonu, lai vi'n's to izmanto Juusu labaa, par vi'na pakalpojumu maksaat 'sim kadus da'zus tuuksto'sus un cereet, ka vi'n's godpraatiigi riikosiees ar juusu naudu.

Atbildēt

manupraat

17.10.2019. 17:10

Latvijaa nav politisko partiju, bet ir tikai ekonomiskie grupeejumi, kas sevi deevee par politiskajaam partijaam. 'Siem grupeejumiem visiem ir viena "politika" - izmantot Latviju kaa savu baro'sanaas sili. Valsts finanseejums 'siem siles lopiem nekaadu neatkariibu neradiis. Piebaaro to cuuku kaut vai ar kaviaru, vi'na taapat nepaarveertiisies par lauvu vai tii'geri, kur's aizstaavees Latvijas valsts un tautas intereses. Sen jau bija laiks paarstaat finanseet partijas par nodok'lu maksaataaju naudu, nevis veel domat pie's'kirt taam papildus miljonus.

Atbildēt

Dullà Paulïna

17.10.2019. 15:48

Laime bija tuvu ,bet tà saucamais bordelàns
aizmiga .Partiju finanséjums aiziet gar degunu .

Atbildēt

ticiet man

17.10.2019. 15:37

taisnība ir tiem, kuri saprot ka skopais maksā vismaz divas reizes. Šeit tā ir vistīrākā patiesība. Laimīgi tie, kuri to nav pamanījuši.

Atbildēt

skaidrs

17.10.2019. 15:19

ka valda politika"klausies manos vārdos, neskaties uz maniem darbiem", visi solījumi vēlētājiem sen ir aizmirsušies, tagad Bordāna kliķe grābj ko var...bet skolotājiem un veselībai naudas nav.

Atbildēt

Eduards Lunis

17.10.2019. 14:51

---Jau 2009. g. pētījumā, Pasaulē pazīstamais un atzi'tais ekonomikas profesors M. Hadsons , savā pētījumā -LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA-ir norādījis, ka NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA9 (SAEIMAS) NOZIEGUMU IZMEKLĒŠABU UN SODĪŠANU...!?
---Partiju vara ir nodarījusi kaitējumu Latvijai jau triju karu apmērā...!?
Partiju vara neatbilst Satversmei. Par šo faktu man nav snieguši atbildes ne saeimā, ne Bordāns, ne Drošība policija...!?
Mūs var gla'bt tikai LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!

Atbildēt

lauķis

17.10.2019. 14:17

Partijas jāpārstāj finansēt no nodokļu maksātāju naudas,tikai biedru naudas,un nekādi ziedojumi.

Atbildēt

Sandra Briķe

17.10.2019. 13:58

Nu jau gandrīz 30 gadus ir pierādījies, ka šāda vēlēšanu sistēma nav attaisnojusi tautas cerības uz demokrātisku un labklājības valsti, tādēļ', pirmkārt, ir jāmaina vēlēšanu sistēma. Dot naudu vēl tiem, kas šīs kaitīgās sekas rada un , lai tie vēl vairāk nostabilizētu ietekmi ir pilnīgs absurds, jo tāda lielo partiju esamība, nav sevi attaisnojusi. Godīgākajiem un gudrākiem prātiem nav iespējams tikt pie valdīšanas, lai sakārtotu valsti.

Atbildēt

Q

17.10.2019. 13:54

Saeimas lopiņiem tādas jūtas kā kauns un sirdsapziņa pārstāj eksistēt, tikko tie kļūst par deputātiem, acis spīd kā badīgām žurkām un trīcošās roķeles stiepjas pēc kukuļiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sistēma un opozīcija

FotoCilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts pasaulei ir pievērsts sistēmiski. Tāpēc sabiedrībā parasti tiek augstu vērtēti indivīdi ar sistēmisko pieeju. Tāda pieeja liecina par spēju uz pasauli lūkoties plašā tvērumā. Sastopama aksioma: jo plašāka pieeja, jo pilnvērtīgāka lietu un parādību interpretācija.
Lasīt visu...

18

Levita jaunvārdi un to tulkojums

FotoLevita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums, Latvijas valsts ceļš.
Lasīt visu...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...