Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

04.11.2019. 16:58

labāk garantēta status quo saglabāšana(dažiem liekas ka stagnācija), nekā sadalīšanās vai pagrimums, kas neglābjami būtu pie citas vadības, nu nav jau tie neatzītie harizmātiskie ģeniji izaudzēti, diemžēl, bet šitā vismaz ir cerība, uz priekšu!

Atbildēt

Joske

02.11.2019. 13:54

PSRS laikā bija brošūra iznākusi,,Nasi vjragi,,cionisms ir briesmīga sērga,viņi sabrucināja padomju savienību,sašķela tautas divās daļās,un izveidoja demokratiju,kur var zagt lielos izmēros,un tevi neiesēdinās,ja esi cionists.Vēl viena grāmata izdota 90.g.Naši brjagi,,autoru pēc šīs gramatas Maskava tika noslepkavots.

Atbildēt

Cyril

31.10.2019. 04:28

»

Dirsa Kreituse

vairs near saturēt


говно латыш

Atbildēt

Ārprāc

29.10.2019. 16:06

»

Mirdza

Nu, ko jūs gribiet? Viņiem taču ir lielisks piemērs, kam sekot - Putins-Medvedevs; Medvedevs-Putins. Un tā pa apli - Urbans-Ušaks utt... līdz bezgalībai


kāda tava daļa,kopojies kopā ar sorositiem un died pidrallalā.SC no tavas "uzmanības"ne silts ne auksts!

Atbildēt

Mirdza

29.10.2019. 12:01

Nu, ko jūs gribiet? Viņiem taču ir lielisks piemērs, kam sekot - Putins-Medvedevs; Medvedevs-Putins. Un tā pa apli - Urbans-Ušaks utt... līdz bezgalībai. :))))))))))))))

Atbildēt

plastalins

29.10.2019. 11:09

»

Osis

Partija kura 11 gadus zagusi un cakarejusi savejos.Un visiem labi


butu priecīgs ja viņi kolektivi izveletos suicidu

Atbildēt

Osis

29.10.2019. 10:17

Partija kura 11 gadus zagusi un cakarejusi savejos.Un visiem labi.

Atbildēt

voila

29.10.2019. 09:52

»

Patriotiskais gars

bet vienotā sorosistu lielinieku kopa Latvijas pagrimumu


diemžēl ar sabiedrības zināmas daļas svētību un atbalstu! Un cik lielu, to mēs ieraudzīsim arī ciparos, ja vien mediķi pastāvēs uz referendumu par saeimas atlaišanu ....

Atbildēt

Patriotiskais gars

29.10.2019. 09:43

bet vienotā sorosistu lielinieku kopa Latvijas pagrimumu.

Atbildēt

Lauku pāķis

29.10.2019. 03:16

»

varētu bez rupjībām

Interesanti, kuram apdalītajam Kreituse sapņos rādās


Dirsa-latvisks sarunvalodas vārds. Reti tiek lietots lamu vārda kontekstā. Nu kūmiņš pats šad tad jau ari nav nekāds svētais... Bet starp citu, vbūt gluži ne grāmatu ,bet pieminēšanu kā kolobracioniste Kreituse gan būtu pelnījusi... Viņa mainās līdzi visām sajūtamajām politiskajām vēsmām...

Atbildēt

varētu bez rupjībām

28.10.2019. 23:35

»

Dirsa Kreituse

vairs near saturēt


Interesanti, kuram apdalītajam Kreituse sapņos rādās!?

Atbildēt

Stukačiem lai slava

28.10.2019. 21:05

»

Dirsa Kreituse

vairs near saturēt


Arī šī meitenešauj kā no stukaču cilts - krievvalodīgi - Latvijau dala divās frontēs - krievvalodīgie un latviešvalodīgie. gan kā prfesore, nepaskaidrojiet, neuzrakstot, kas tie tādi ir: ukaraiņi vairs negrib būt piesaukti šajā partijas etniski norobežotajā varzā, tatāri, gruzīni un dienvidu tautas, kas dzīvo Latvijā arī vairs nau kreievi. Citas tautības vairs negrib būt sāšmulētas ar Kremļa karojošo politiku Latvijā, bet to Faņa nav sapratusi, šķeļ Latviju. Faņai laikam čekisti saka - pūt mūsu politikā, citādi piesviedīsim izrakstus no ziņojumiem čekai, tad izmetīs no skolas, nomētās ar akmeņiem.

Atbildēt

oui

28.10.2019. 21:01

veidojas interesanta situācija - latviešiem ir partijas biezā slānī, kurām nav pietiekoša elektorāta, bet krievu elektorāts draud palikt bez vienojošā elementa, skatīsimies.....

Atbildēt

Latišs

28.10.2019. 20:56

"Saskaņa" ir Kremļa veidojums. Ušakovs tiek nolikts par sargu, lai nepieļautu partiju "latižitēt, jo Ušaks ir piepircis pārāk daudz caurkritušu latišu. kuri koloboracējas un dzied Kremļa kurantu taurē. Kremlis tādēļ neļāva Ušakam atstāt partiju, lai vismaz kontrolētu, kas tajā notiek. Bet nē - vara būs Ušakam, Urbans ielikts vadīt partiju tikai kā kalps un pielīdējs, bez varas un bez teikšanas, lai (1) piemānītu latišus, latišu pensionārus balsot par Saskaņu, jo savu balsu vairs nepietiks, lai saglabātu to varu, kura ir Saeimā un jo sevišķi Rīgā. (2) Piekrita vadīt sabrukušu klinti, lai pats nenokristu no tās ar saviem īpašumiem un darījumiem vietās, kurās nevienam nepatīk atrasties.Šajā partijā nav neviena kaut cik ievērojama kadra ne partijas vadībai, ne amatiem pie varas. Nav nevienas iestādes, kura strādātu tautas labā - viss sasmērēts, sabojāts, izzagts.

Vai krievi ilgi to pacietīs? Vienreiz jābeidz karot ar "latišiem" un vilkt Latviju okupācijas valgos, jāsāk "zitjs družno vsem brayskim narodam un nezīmēties kā "krievveidīgo"- krievvalodīgo baram, kas atrodas visu laiku karojošās pozīcijas pret latišiem. Ir laiks atmosties, ka okupācijas tendenču uzturēšana ir jāizbeidz.

Atbildēt

Dirsa Kreituse

28.10.2019. 20:14

vairs near saturēt!

Atbildēt

Asiirietis

28.10.2019. 19:55

Saskanja ir tikai viens no okupācijas varas turpinātājiem okupētajā Latvijā. No pārējām partijām tāpat nav dzirdams par tiesisku okupācijas izbeigšanu un tiesu sistēmu bez čekistiem.

Atbildēt

formula

28.10.2019. 18:48

Speciāli savienkāršots raksts ? Un tik smalkas paralēles ar krievienm ! Tā it kā politmafija Latvijā divdesmit gadus zogot mūsu valsti nemainītu savus fīreriņus vietām.
Bez tam sosrosikā zagļu banda stoļicas domē ar izbīdīto ausauni un amērikiemn,taiļāniem,jūrašiem,martina soniem dragāja daloties ar mūžam izsalkušo pozīciju. Krišu no knābja izmeta un, re, kā sanāk.

Atbildēt

Tik ne to

28.10.2019. 15:39

Rokas nost no mūsu Jūrmalas! Nevienu sarkano konsultantu lidzās!

Atbildēt

Pleskavas Tarakàns

28.10.2019. 15:06

SASKANAS izvéle- URBIS . Vienreizigs,tiesàm
vienreizigs sis resnais URBIS!

Atbildēt

Q

28.10.2019. 15:03

Urbis ir pārbaudīts kadrs, bet kā zināms politiķi ir valsts budžeta izzadzēji, tāpēc arī viņiem vadonis būs pārbaudīts likumīgais zaglis!

Atbildēt

tā ir

28.10.2019. 13:40

šarikovismam kāda nākotne??????? pašam izmantot visus civilizācijas labumus un klaigāt par 'ekoloģiju', ja kājām iet negribas un ravēt nepatīk...............izaudzē barību vismaz sev un tad atver muti

Atbildēt

Ņetuški

28.10.2019. 13:39

Slavu vadībā grib kādas depessbusses banciņa un sestdienas brīvdienu svinoši kundziņi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...