Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emils 1

19.12.2018. 16:57

Sociologi-(bell) Sabiedriskā Integrācijas Fonda 6.8 milj eiro 100% ir jaizmanto MŪSU TAUTIEŠU ATNĀKŠANAS-NO PIESPIEDU EKOMISKĀS UN MORĀLĀS TRIMDAS PROCEDŪRAI-,LAI VIŅUS PASARGĀTU NO NELEGĀLIEM IMIGRANTIEM LATVIJĀ UN VIŅU DISKRIMINĀCIJAS PRET PAMATTAUTU -LATVIEŠIEM NO 1940.g.un iekļaušanu SABIEDRĪBĀ...DDD PROJEKTĀ -LAI IR !
Atbalstīsim LV Prezidenta R.Vēloņa 18.dec. LTV -1 intervijā teikto-KĀ PAVĒLI ! KA RĪGAS t.s. mēram N.Ušakovam tūlīt IR JĀATBRĪVO RĪGAS MĒRA AMATS UN DARBAVIETA-SOLIDARIZĒJOTIES AR SAVĒJIEM JAU APCIETINĀTAJIEM //arī ar kaķi/,I !Lai IR !

Atbildēt

Z

17.12.2018. 15:05

Ja, sabruks, žēl nebūs it nemaz! Jo ātrāk tas notiks, jo labāk visiem!

Atbildēt

Trampam

14.12.2018. 12:22

»

VB

Nepiedalos, jo esmu jau 64 g. vecs un ne man maisīties pa kājām jaunākiem, kam te būs jādzīvo un visa šī putra jāssasmeļ kaut pēc 200 gadiem. Loģiski, vai nē


70. Esi vārgulis? Ko atstāsi mantojumā. Mēslu kaudzi. Jāveido mežabrāļu ordenis. Jāpretojas. Bruņotu Aizsargu organizāciju.

Atbildēt

VB

14.12.2018. 09:23

»

jautaajums

Varbūt otrādi


Nepiedalos, jo esmu jau 64 g. vecs un ne man maisīties pa kājām jaunākiem, kam te būs jādzīvo un visa šī putra jāssasmeļ kaut pēc 200 gadiem. Loģiski, vai nē?

Atbildēt

kļimoviča aita

13.12.2018. 21:42

»

Skumjais Bruņinieks

Hm..ļoti savāds un aizdomīgs raksts. Pārlasīju to vairākas reizes, lai izprastu, ko autors grib pateikt un, kādā taurē pūš...


Patiešām skumjais bruņiniek!

Pastāsti mums kaut ko jautru!
Piemēram, kāds šobrīd ir Latvijas parāds, un galvenais - kā tas no nekā radies. Konkrēti. Ar datumiem, vārdiem.

Un nemīz - amurikāņi taču no savējā nemaz nekautrējas!

https://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/unitedstates

Atbildēt

Tauta un ideoloģija

13.12.2018. 15:41

»

Ja

Mees esam vai nu puulis, vai tauta. Ideolo'gija var buut tikai tautai un taa ir nacionaalisma ideolo'gija. Puulis ir gatavs nolin'cot katru, kur's ir paceelies augstaak par puuli.Puulim, vajag elkus, nevis ideolo'giju. Un valdo'saa vara puulim 'saadus elkus piegaadaa - sportistus, aktierus, estraades...


nav šķiramas. Tauta un nacionālisms tā labākajā versijā. Cieņa. Pašcieņa, cilvēcīgums. Vērtības. Tās tiek bradātas kājām. Nacionālisma ideoloģiskās konsekvences tiek aizstātas ar izdzīvošanu genocīda apstākļos. Nav to, kas pretojas. Modernā verdzība ar sekojošu digitālo koncentrācijas nometni banku kontrolē. No pieciem miljardiem jāpaliek vienam. Idiotus un mežoņus tas nesatrauc, viņi domā, ka nav spējīgi pretoties. Mērķis panākts.

Tie, kuri uztur šo verdzību, domā, ka ir gudrāki un viņus tas neskar. Viņi maldās. Viņus jau novēro.

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu,

13.12.2018. 15:32

»

Ja

Mees esam vai nu puulis, vai tauta. Ideolo'gija var buut tikai tautai un taa ir nacionaalisma ideolo'gija. Puulis ir gatavs nolin'cot katru, kur's ir paceelies augstaak par puuli.Puulim, vajag elkus, nevis ideolo'giju. Un valdo'saa vara puulim 'saadus elkus piegaadaa - sportistus, aktierus, estraades...


ka naidīgā vara mums piedāvā elkus. Elkus pūlim. Elkos ir arī tirliņi Prāta vētra, kas vienlīdz veiksmīgi nopūļo tautas - Krievijā un Latvijā. Tirliņi - kosmopolīti- kaitnieki un maitas. Viņos nav latviskā gara. Masturbanti - plaukstu pavasaristi- deģenerāti. Pūlis.

Atbildēt

Latvija briesmās

13.12.2018. 13:55

»

Skumjais Bruņinieks

Hm..ļoti savāds un aizdomīgs raksts. Pārlasīju to vairākas reizes, lai izprastu, ko autors grib pateikt un, kādā taurē pūš...


!!! !!!! !!!! !!!! !!!!! !!!!! !!!!!

LABĀK NEVAR PATEIKT: "Tas cinisms un visatļautība, ka tika nozagta mūsu valsts, tās kooperatīvās koruptīvās saites, ko izveidoja oligarhi ar Lembergu priekšgalā, ir dziļi iesakņōjušās latviešos...
Zagšana, kukuļošana..pakaļā līšana oligarhiem un sistēmai ir ilgstoši rullējušas..
Grūti, grūti būs mainīt mūsu domāšanu un paražas.
Smagos noziegumos apsūdzētais Lembergs dibināja valsts nozagšanas sistēmu mūsu valstī..Pēc tam Šķēle piebiedrojās ar devīzi.."zagsim divatā.." nu un pēc tam vēl buldozers Šlesers, kā komēta, ielauzās duetā ar devīzi.." a vot davai ka trijatā tagad turpināsim slaukt Latviju.."
Un tas turpinās vēl joprojām".
LATVIJA IR KORUPCIJAS UN IZLAUPIŠANAS BRIESMĀS ! !!! !!! !!!! !!!!! !!!!! !!!!! !!!!! !!!!

Atbildēt

Ja

13.12.2018. 13:24

»

Lietussargu revolūcija

izperēja tikai vienu revolucionāru. Kad to netaisnīgi turēja cietumā Čehijā un Latvijā, visi bailēs par sevi no viņa novērsās. Piektais gads dziesmās neskan.. vairs. Revolucionārā situācija sen nobriedusi. Evolūcija iesēdusies noziedznieku krēslos, kas parazitē uz šīs it kā latviešu valsts rēķina. Pasaules...


Mees esam vai nu puulis, vai tauta. Ideolo'gija var buut tikai tautai un taa ir nacionaalisma ideolo'gija. Puulis ir gatavs nolin'cot katru, kur's ir paceelies augstaak par puuli.Puulim, vajag elkus, nevis ideolo'giju. Un valdo'saa vara puulim 'saadus elkus piegaadaa - sportistus, aktierus, estraades un kinozvaigznes... Tuuksto'sgalvains puulis lau'zas uz slaveniibu koncertiem, veero televiizijas 'sovus un ziepenes, bet uz politisk'am demonstraacijaam aiziet labi ja da'zi desmiti vai paaris simti.Taapeec tie, kas see'z varas kreeslos dara visu iespeejamo, lai mees buutu puulis. Un vi'niem tas izdodas.

Atbildēt

Strupceļš

13.12.2018. 13:10

»

A.K.

Lai tautu iekustinātu, to vispirms vajag pamodināt. Runājot par Ansi Bērziņu, nevaru piekrist, ka VISI no viņa novērsās. Es zinu vismaz vienu, kurš nenovērsās, bet sāka cienīt šo vīru vēl vairāk. Vairums - jā, nobijās. Cilvēki. pārsvarā, ir gļēvi. Bet, pie noteiktas apstākļu sakritības, viņi var kļūt...


Strupceļā rodas idejas. Idejas pārtop ideoloģiskās konsekvencēs. Trūkst domājošu un jaunradošu personību. Mazizglītotība skolās, samazinot intelekta līmeni. Bremzējot. Spējīgākos augstskolās sev piesaista studentu un rekroru, profesoru korporācijas, pakļaujot ar buršu zvērestu, vedot pret latviešu tautas patiesajām interesēm, pret valsti. Nolemtība. Nav līderu. Izkauti, pakļauti, nodzirdīti ar alu buršu saietos.

1905., 1917. g. metodes šodien neder. Ir citas metodes. Idejas metodēm rodas strupceļā. Idejas rodas strupceļā.

Atbildēt

A.K.

13.12.2018. 12:24

»

Lietussargu revolūcija

izperēja tikai vienu revolucionāru. Kad to netaisnīgi turēja cietumā Čehijā un Latvijā, visi bailēs par sevi no viņa novērsās. Piektais gads dziesmās neskan.. vairs. Revolucionārā situācija sen nobriedusi. Evolūcija iesēdusies noziedznieku krēslos, kas parazitē uz šīs it kā latviešu valsts rēķina. Pasaules...


Lai tautu iekustinātu, to vispirms vajag pamodināt. Runājot par Ansi Bērziņu, nevaru piekrist, ka VISI no viņa novērsās. Es zinu vismaz vienu, kurš nenovērsās, bet sāka cienīt šo vīru vēl vairāk. Vairums - jā, nobijās. Cilvēki. pārsvarā, ir gļēvi. Bet, pie noteiktas apstākļu sakritības, viņi var kļūt par varoņiem. Esmu dzīvē redzējis, kā stūrī iedzīta pele lec purnā kaķim, un kaķis... atkāpjas. Latvijai nav alternatīvas - vai nu mosties un lūkot kaut ko mainīt, vai izgaist vēsturē...Kā tai pelei.

Atbildēt

Lietussargu revolūcija

13.12.2018. 03:35

izperēja tikai vienu revolucionāru. Kad to netaisnīgi turēja cietumā Čehijā un Latvijā, visi bailēs par sevi no viņa novērsās. Piektais gads dziesmās neskan.. vairs. Revolucionārā situācija sen nobriedusi. Evolūcija iesēdusies noziedznieku krēslos, kas parazitē uz šīs it kā latviešu valsts rēķina. Pasaules un arī latviešu- buršu korporācijas ir vienotas savā politikā ar vecajiem politnoziedzniekiem - komunistiem- čekistiem. Viņu ir daudz. Viņi organizē vēlēšanas un paši ievēl savējos. Politmafija tiesnešu krēslos. Bezcerība.

Situācija neko neizteic, ja nav personību, kas realizētu konceptuālu latviešu tautai noderīgu ideoloģiju. Ienaidnieki nesnauž. Viņi rūpējas, lai stāvoklis tikai pasliktinātops, lai viņiem vieglāk vadīt un pakļaut pūli. Pūlis- tie esam mēs!

Atbildēt

MartinsBrooks

13.12.2018. 02:34

Jebkura valsts eksistē, kā doma, ideja, dodoties pagātne, reiz nokļūsi līdz brīdim, kad pat idejiski valsts, arī Latvija, neeksistēja cilvēku domās. Man valsts(idejiski) neliekas svārīga, ja reiz tā ir destruktiva pret sabiedrību.
Visu karu, nemieru, vardarbības pamatā ir tas, ka cilvēkiem ir dalītas pasaules uztvere. Cilvēks jūtas piederīgs valstij, tautai, reliģijai, kur viens vai vairāku cilvēku kopums jūtas piederīgi kādai noteiktai idejai, un tad ir citu cilvēku grupa, kas ir citai. Rietumi pret austrumiem, Latvija pret Krieviju, islāms pret kristietību, spāņi pret katalāņiem un tā varētu turpināt.
Cilvēkam/iem ar vientotas pasaules uztveri, jeb kāda veida kari būtu neiespēji, jo tas jūtas kā daļa no VISA, nevis no daļas no kā.
Latvijas liktenis nav tik būtisks, cilvēku ir. LAtviešu cilvēki paši ir izvēlējušies vieglāko ceļu, tā vieta, lai strādatu, BŪTU, tie izvēlas parazitēt uz līdzcilvēkiem, VID, juristi, apdrošinātāji, karavīri utt. Arī pašreizēja situācija ir skumja, nesen izlasīju citātu, kas būtu atbilstoša esošam valsts stāvoklim.

“ANDREA: Unhappy the land that has no heroes! . . . GALILEO: No, unhappy the land that needs heroes.”

Kamēr cilvēki lemj un spriež, kam tad to valsti vajadzētu vadīt, gaidot savu varoni,paši aizmirst BŪT.

Esiet, jel!

Atbildēt

hm

12.12.2018. 23:34

Valsts 2 galvenās funkcijas - nodokļu iekasēšana un pilsoņu aizsardzība Latvijā ir nedaudz sašaurinātas. Valsts iekasē nodokļus, bet pārējo uztic ES vai NATO. Latvijai piemīt kolonoiāls statuss. Eirofondi, regulas un ģenerāļu pavēles.
Tā kā LV nav patstāvīga valsts, no tās arī neko nevar prasīt. Un kā valsts, ņemot vērā milzīgo emigrācijas līmeni un zemo dzimstību, tā arī nekad nebūs.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 21:34

»

Secinājums

Bēdīgi ja stratēģiskais partneris ir noziedznieks , vēl bēdīgāk ja pa Tēvzemi bradā sveši zābaki


secinājums!
Jums taisnība..Jūsu stratēģiskais partneris Putins tiešām ir noziedznieks..
Es nezinu, kas ir Jūsu Tēvzeme, bet varu nojaust, skatoties Krievijas virzienā
Manu Tēvzemi neviens nebradā pagaidām, bet Jūs jau gribētu, lai bradā..vai ne, Putina trolli..?

Atbildēt

priecīgais

12.12.2018. 21:32

»

Skumjais Bruņinieks

Hm..ļoti savāds un aizdomīgs raksts. Pārlasīju to vairākas reizes, lai izprastu, ko autors grib pateikt un, kādā taurē pūš...


Plāns bija gatavs,bet cilvēciskais,piedodiet,resurss grūtības neradīja.Arī trīs minētie bandinieki.

Atbildēt

Ritvars

12.12.2018. 20:22

Palikušie vecie fragmenti ēkā-vēlēšanās nepiedalījušos dēļ!

Atbildēt

Secinājums

12.12.2018. 19:41

»

Skumjais Bruņinieks

Hm..ļoti savāds un aizdomīgs raksts. Pārlasīju to vairākas reizes, lai izprastu, ko autors grib pateikt un, kādā taurē pūš...


Bēdīgi ja stratēģiskais partneris ir noziedznieks , vēl bēdīgāk ja pa Tēvzemi bradā sveši zābaki.

Atbildēt

novērotājs

12.12.2018. 19:02

Varbūt pozitīvās domāšanas kursus vajadzētu apmeklēt ne jau autoram, bet lasītājam kurš nevēlas dzirdēt patiesību bet dzīvo sapņu un ilūziju varā.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 18:25

Hm..ļoti savāds un aizdomīgs raksts. Pārlasīju to vairākas reizes, lai izprastu, ko autors grib pateikt un, kādā taurē pūš.
It kā ir daudzas lietas , kam var piekrist..ko daudzreiz pats esmu pieminējis -..nu, piemēram, ka nav vērts restaurēt, piepucēt nama sienas, ja paši pamati ir sapuvuši...
Bet tas arī viss..
Aizdomāties man liek autora uzrakstītais..".. Armija vairs nesargā zemi no svešiniekiem, bet kalpo tiem svešās zemēs..".
Nu, pirmkārt..mēs sargājam savu zemi un, ļoti svarīgi..mūsu sabiedrotie ar ASV priekšgalā palīdz mums sargāt neatkarību.
Otrkārt..tiek pārmest, ka mēs kalpojam svešās zemēs..
Es varu iztulkot..autors ar pirkstu rāda uz mūsu karavīru atrašanos citās zemēs, kad tie izpilda savu pienākumu pret savu galveno stratēģisko partneri un mūsu aizsardzības garantu ASV.
Un vēl lasu... "Brūkošo namu steidz ieņemt agrāk neredzēti svešzemju radījumi..."
Es, piemēram, patreiz redzu, ka mūsu namu steidz ieņemt AGRĀK REDZĒTS SVEŠZEMJU RADĪJUMS..un tā ir Putina Krievija - PSRS mantiniece.
Ko nozīmē tas, ka raksta autors "radījumi" raksta daudzskaitlī..kaut gan es redzu tikai vienu radījumu..Putinu un tas ir vienskaitlī..?
Ko nozīmē tas, ka raksta autors saka.."agrāk neredzēti svešzemju radījumi"..ja es skaidri zinu, ka radījums, kas grib ieņemt mūsu brūkošo valsti, nav agrāk neredzēts..šis "radījums" jau ir redzēts mūsu zemē kopš Pētera 1 laikiem līdz 1918. gadam un PSRS laikos.
Tas viss mani vedina uz domu, ka "esejas" autors..kā lai pasaka, nu , maigi izsakoties, skatās mūsu agresīvā kaimiņa Krievijas virzienā..
Vārdos tieši nekas un neviens nav minēts..bet zemteksts skaidri nojaušams.
Jo "svešzemju radījumi"..mums tam jānotic, ir noteikti agresīvie rietumi..
Mums piedāvā paiet malā, kad mūsu māja bruks..nojaukt visu un sākt no sākuma..lai neticam tām jaunajām partijām, kas piedāvā mūsu mājai kapitālo remontu.
Mums krievi tagad bāž acīs un bazunē.."mūsu valsts nav izdevusies.." un te mēs visi letiņi protestējam un gatavi krievam pa muti dot.
Bet tas "krievs" apzināti sajauc visu vienā putrā...mūsu atgūto neatkarību, valstiskumu...un to,kā mēs esam attīstījuši savu valsti.
Mūsu valsts ir izdevusies, ja runājam par neatkarības atjaunošanu, par valstiskumu, par mūsu valsts aizsardzību, iestājoties NATO, par iespējām, ko deva un dod joprojām , iestājoties ES..
Bet jāatzīst ar kaunu, ka pārvaldīt veiksmīgi savu valsti mēs neesam spējuši. AR KAUNU tas ir jāatzīst, dārgie draugi.
Mēs tiešām esam katastrofas priekšā un paši esam vainīgi. Mums valdoši politiķi un visi, kas piesūkušies pie siles, cenšās iestāstīt, ka .."latviets nekad nav dzīvojis tik labi, kā tagad.."
Nu nezinu, nezinu...zinu tikai to, ka mūsu valstī divas trešdaļas dzīvo uz nabadzības robēžas..un ja nebūtu valsts iedzīvotājiem iespēja bēgt uz ārzemēm pelnīt, tad nabago būtu vēl vairāk.
Zinu to, ka mūsu valstī ir milzīgi liels korupcijas līmenis..par ko mums tagad aizrāda pat ASV'
Zinu to, ka tieslietu sistēma ir degradēta, veselības sistēma zem katras kritikas, nodokļu politika tāda, ka uzņēmēji ņem pēdu no savas valsts.
Zinu to, ka galvenais valsts izzadzējs un valsts nozagšanas sistēmas radītājs Lembergs joprojām nav notiesāts un komandē mūsu valstī.
Drīzāk taisnība būtu teiktajam.."..latviets nekad vēl nav tik daudz un veiksmīgi zadzis, kā šajos neatkarības gados!".
Protams, mūsu mājai vajaga kapitālo remontu..tā nesabruks, esmu pārliecināts.
Tikai šo pārbūvi nav iespējams veikt ar veco sistēmu un to pārstāvētajām partijām. Tas nebūs viegli, jo sistēma, kā redzam, pretojās..
Tas cinisms un visatļautība, ka tika nozagta mūsu valsts, tās kooperatīvās koruptīvās saites, ko izveidoja oligarhi ar Lembergu priekšgalā, ir dziļi iesakņōjušās latviešos...
Zagšana, kukuļošana..pakaļā līšana oligarhiem un sistēmai ir ilgstoši rullējušas..
Grūti, grūti būs mainīt mūsu domāšanu un paražas.
Smagos noziegumos apsūdzētais Lembergs dibināja valsts nozagšanas sistēmu mūsu valstī..Pēc tam Šķēle piebiedrojās ar devīzi.."zagsim divatā.." nu un pēc tam vēl buldozers Šlesers, kā komēta, ielauzās duetā ar devīzi.." a vot davai ka trijatā tagad turpināsim slaukt Latviju.."
Un tas turpinās vēl joprojām..
Atbildēt

Izcili precīzs

12.12.2018. 18:03

Latvijas situācijas apraksts!

Atbildēt

lauķis

12.12.2018. 16:55

»

Be positive

Autoram derētu apmeklēt pozitīvās domāšanas kursus


Minēšu pozitīvāku piemēru.
Ja netīrā krūzē ielej tīru ūdeni , tas tik un tā paliek netīrs.

Atbildēt

Be positive

12.12.2018. 16:42

Autoram derētu apmeklēt pozitīvās domāšanas kursus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...