Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Latvija pirmajā vietā
25.07.2022.
Komentāri (57)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viltvārdim

02.08.2022. 14:41

»

Satversmes Tiesas tiesnesis

Mūsu tiesas lēmums ,kas aizskar 95% tautas priekšstatus par morāli, bāzes vērtībām un elementāro bioloģiju, nav leģitīms.Nevar tāds būt.Godīga referenduma iznākums par šo tēmu neraisa šaubas.Un ja godīgi, tad tāda Tiesa tik tiešām ir likvidējama


Kādi 95%?! 58 tūkstoši (no 1,5 milj) vien parakstījās parakstu vākšanas kampaņā par šo jautājumu. Gadu varēja parakstīties, bet nekā. Personīgi mani priecē no šī balsojuma izrietošais fakts, ka mūsu valstī lielum lielais vairums ļaužu tomēr zina jēdziena "cilvēktiesības" patieso nozīmi.

Atbildēt

Mindaugs.

31.07.2022. 14:19

»

Precizējums

Lauķi, Satversme ir - oficiāla un pilnīgi likumīga, neizplati te krievu specdienestu pasūtītos melus


Likumīga viņa būs ja ģenētiskais latvietis to rakstīs,ne ēbrejs no Hananānas ciltīm,Levits ,Koenu priesteru kalps,kura mērķis Latvijā atņemts latviešiem īpašumus,vbeikt tautas genocīdu .
Levīti ir Hanaānas bezzemju cilts ,tāpēc meklē sev kādu stūrīti uz šīs zemeslodes ,Kiprā ,Maltā viss aizņemts.

Atbildēt

Mindaugs.

31.07.2022. 14:14

»

draugs

Ja Tev patīk patreizējās anāli vardarbīgās attiecības ar pašreizējo varu, tad nav ko piebilst.Par gaumi nestrīdas. Lai viss paliek pa vecam- lokdauni, sodi un terors ar cenzūru


tāpēc jau cietumos liek kamerās tādus dīvaiņus ,ka politiķi ir tālu no garīgi izglītotiem indivīdiem ,ja to pieļauj,zinot ,kas notiek cietumu kamerās.
Un tajās nonāk cilvēki ( sodāmie) bez šādām dzimumorientācijas novirzēm,bet politiķu bezdarbība ( vardarbība faktiski) , soda izcietējus vēl papildus pārvērš par p.

Atbildēt

Mindaugs.

31.07.2022. 14:08

Sabiedrība tiek turēta informācijas badā ,kur skatās veselības ministrija ,neskaidro plašsaziņas līdzekļos ,ka dzimst cilvēki ar abu dzimumu reproduktīvajiem orgāniem ,kā tas ir teiksim gliemjveidīgajiem,sliekām.
Negribētu šo iedzimto ''anormāliju'' piedēvēt pie gēnu deģeneratīvām mutācijām ,tā noteikti ir katra indivīga evolūcijas stadija ,vai sievietes olnīcas defekts ,kad olnīca nenošķeļ spermatozoīda astīti ,kā tas ir mums veselajiem cilvēkiem..
Iespejams olnīcas funkcija ir arī dzimuma noteikšana ,bet tās neliela disfunkcija pieļauj transvestīta piedzimšanu .
Vai nu arī šie lgbt parstāvji ir gliejveidīgo reinkarnācija ,evolūcijas viena stadija ,tad šādi cilvēki ir jāsaprot ,un līdzigajiem jāļauj veidot laulību ..
Līdzīgi ar tiem ,kuriem ģenētiski uzrādās ,sieviete ar y hromosomu ,un vīrieši ar y hromosomas deficītu ( kuri sevi apjauš kā sievišķo dzimumu ) .
Par šiem cilvēkiem ( genētiskām deformācijām) vajag stāstīt sabioedrībai ( teiksim Zinamais nezināmajā ) , jo kura ģimene tieši nesaskaras ar šādiem pēcteciem,literatūrā nemeklē LGBT medicīniskos iemeslus .
Jau par savu veselību cilvēkiem nav iespēju parūpēties pilnā mērā ,kur nu vēl izzināt hromosomu deģenērācijas attiecībā uz transvestītiem.
Tās LGBT parādes ir apkaunojums tiem cilvēkim : " ejiet ielās ,mēs kā uz zoodārza dzīvniekiem uz jums skatīsiemies ''.,kā uz liliputiem viduslaiku iuzrādēs .
Tad jau arī ar Dauna ( aspargera ) u.c. sindromiem īpašajiem jārīko gājieni , ar attiecīgo atribūtiku ,,,cukura diabētiķiem ,hipertoņiķiem,šizofrēniķiem,.
Vajag medicīnas darbinieku dienā apvienot ,lai mediķi iet kopā vienā gājienā ar saviem pacientiem ,jo mēs esam viena liela ģimene uz zemeslodes .un īpaši ''dīvainos '' neizcelt , kā ar īnteliģenci '',kuri patiesībā ļoto tāli no patiesas garīgās inteliģences..

Atbildēt

draugs

28.07.2022. 22:54

»

:):):):):):)

Es arī esmu "tauta". Dievs, atpestī mani no šleserveidīgo neliešu un viņu pavadošās idiotu varzas "aizsardzības"! Aizsargā mani kā tautu no visa veida mazizglītotu lumpeņu varas


Ja Tev patīk patreizējās anāli vardarbīgās attiecības ar pašreizējo varu, tad nav ko piebilst.Par gaumi nestrīdas. Lai viss paliek pa vecam- lokdauni, sodi un terors ar cenzūru.

Atbildēt

Fakts

28.07.2022. 16:42

»

Jurim

līdz šim nevienam nav izdevies satversmes dokumentu atrast un nav tādas informācijas ka tā būtu kādreiz pieņemta


Nemuldi! Satversme ir oficiāli publicēta 1922. gada 30. jūnijā un stājās spēkā 1922. gada 7. novembrī. Mācīties vajag un vēsturi lasīt nevis stulbi dir.t!

Atbildēt

Precizējums

28.07.2022. 16:38

»

lauķis

kāda satversmes tiesa ja nav pašas satversmes


Lauķi, Satversme ir - oficiāla un pilnīgi likumīga, neizplati te krievu specdienestu pasūtītos melus!

Atbildēt

brex

28.07.2022. 09:16

»

Ģimene

Dabiskās ģimenes jautājums nav jākustina


Dzīvs tas ir tikai tavā sektā un tusiņos, kur pie pavarda lok iekšā pašbrūvēto, līdz acu ābolos iemetas dzelte. Daudzmaz izglītotos šī muļķības absolūti nekrata.

Atbildēt

Tiesnešiem vecumdienu nebūs.Un darba arī ne

28.07.2022. 06:37

»

olnīca

ŠAMIE SOĢI AR SAVIEM GREIZIEM SPRIEDUMIEM GĀDĀ SEV DARBU VECUMDIENĀS AUGSTĀKAJĀ TIESĀ. TAS LOĢISKI IZSECINĀMSNO PIETAISĪTĀ


Būs lustrācija.Lapas viņi parkos vāks, nevis spriedumus taisīs.Ja paveiksies izdzīvot pārmaiņu laikus

Atbildēt

olnīca

27.07.2022. 17:36

ŠAMIE SOĢI AR SAVIEM GREIZIEM SPRIEDUMIEM GĀDĀ SEV DARBU VECUMDIENĀS AUGSTĀKAJĀ TIESĀ. TAS LOĢISKI IZSECINĀMSNO PIETAISĪTĀ.

Atbildēt

brex

27.07.2022. 11:26

»

Satversmes Tiesas tiesnesis

Mūsu tiesas lēmums ,kas aizskar 95% tautas priekšstatus par morāli, bāzes vērtībām un elementāro bioloģiju, nav leģitīms.Nevar tāds būt.Godīga referenduma iznākums par šo tēmu neraisa šaubas.Un ja godīgi, tad tāda Tiesa tik tiešām ir likvidējama


O, bjin, procentu karalis atradies. Labākajā gadījumā kādi, nez, 8% garā vājo un neizglītoto, kas kaut kādā veidā sajutušies aizskarti, ja jau mēs kustinām to ārprātīgi tizlo “dabiskas ģimenes” jautājmu. Kādi tur 95%!? Muļķis.

Atbildēt

klausījos netālu no Spices

27.07.2022. 00:27

»

jaunie laiki

Šleseris ir savācis spēcīgus un tautā populārus kadrus.Ideja par konservatīvismu, ģimeni, 2 dzimumiem un pret globālistu dienaskārtību, klimata un kovidpsihozi ir ļoti spēcīga un tautai...


Ja tavas zināšanas nesniedzas tālāk par sava ciema robežām, tad varu atklāt noslēpumu, Ainārs aizgāja ciemos pie viena ietekmīga cilvēka, un sacīja apmēram tā: "Eu davaj, gribu taisīt partiju, bet problēmas ar kadriem un vilkmi." UZ ko tika saņemta atbilde: "Zin, saprot, tu pie manis neesi pats pirmais, kas tagad atnācis, bet man ir viens variants, kas palīdzētu vilkmi radīt." Tad tika samenedžeta tikšanās, izskaidrots Aināram, kādu auditoriju konkrētais cilvēks uzrunā gandrīz katru dienu, lai arī nav nekāds politiķis, un viss tika nodīlots. Tā lūk radās un veidojās visa Aināra "komanda", Protams, nenoliedzami arī viņš tur ir kādus cilvēkus ievilcis, bet būtību tas nemaina, viņš nav partijas vilcējspēks, bet tikai ļoti labs tās menedžeris.

Atbildēt

jaunie laiki

26.07.2022. 19:01

»

nu 3A

pie kam satvesmes tiesā viņam savēie. tracis, lai tiktu ievēlēts, un nekas cits


Šleseris ir savācis spēcīgus un tautā populārus kadrus.Ideja par konservatīvismu, ģimeni, 2 dzimumiem un pret globālistu dienaskārtību, klimata un kovidpsihozi ir ļoti spēcīga un tautai
tautai tuva.
Ko Knariņa hunta var likt priekšā?
4.vakcīnu? Koalīcija sūkā Lāču ledu)
Putins atvedīs Knariņam no Sibīrijas

Atbildēt

jeee jeee

26.07.2022. 11:37

Tik daudz mēslus cik savārijis ir Šlesers, kamēr bija pie siles, man liekas, nav savārijis vēl neviens. Rīgas siltums, airbaltic, Latvijas meži, Rīgas osta, Latvijas dzelzceļš, Liepājas autobusu parks u.t.t. u.t.j.p. vienīgais visā Saeimas pastāvēšanas vēsturē, kuru neizdeva kriminālvajāšanai, iedomājos cik daudzi deputāti toreiz tika vai nu iebiedēti vai nopirkti. Patiesībā viņš arī tagad kandidējot, daudzas sejas nemaz tajā sarakstā redzēt nevēlas, bet pienākas, jo bez viņiem Aināram izredzes ir ļoti vājas.

Atbildēt

Хм

26.07.2022. 11:32

Какие бы хорошие бизнесмены не были бы огранизаторами какой-либо партии, у такой партии в любом случае шансы в лучшем случае занять 1-2 места в Сейме. Потому что для пенсионеров все бизнесмены плохие.
Да и для многих чиновников (а их у нас много) аналогично-они им только мешают делать свое государственное дело. И до сих пор есть ощущение, что чиновники, даже те, кому по 35-40 лет, уверены, что это бизнесмены для них, а не они для бизнеса.

Atbildēt

labi ka publicē

26.07.2022. 10:36

»

Ainārs Šļaseronivčs

Vai tiešām PIETIEK ļauj publicēties katram meža dīvainītim, bez vispār kritikas un jēgas pār šādiem populistu "autordardbiem


tiesā taču šlasara ireņite...viens otru rej, lai cilvēki ievēl. Ja viens otru ļoti skaļi rej, tad tajā brīdī zog......................................kas apamāca papildrējējus ? LU streips. Visi taču viena grupa.nekas jau labāks no viņiem netiek.

Atbildēt

lauķis

26.07.2022. 09:48

»

visatļautība

ir ruskii mir neatņemama daļa jo tādiem ir tikai prasība-man pienākās, bet nav pienākuma ko darīt valsts un tautas labā


Interesanti,kāpēc man būtu kaut kas jādara valsts labā?Valstij vajadzētu būt tikai un vienīgi instrumentam nevis mērķim vai pašmērķim.
Tu novirzījies no tēmas.Dokumentus studijā vai arī apklusti.

Atbildēt

Ainārs Šļaseronivčs

26.07.2022. 08:21

Vai tiešām PIETIEK ļauj publicēties katram meža dīvainītim, bez vispār kritikas un jēgas pār šādiem populistu "autordardbiem"?

Vai ar Trampu ASV jau nepietika?

Atbildēt

12 krēsli

26.07.2022. 07:04

»

Mīna Tubzī

Antivakseru ir ļoti daudz, pat vairāk, kā var iedomāties. Ka tik nebūs tā - 1.oktobrī tiks uzlaists gaisā politiskais tubzis. Loģikas notiekošajā vairs nav, jo notikusi drausmīgi dziļa segregācija. Visdrīzāk tālākie notikumi nav prognozējami


bija tāda filma par blēžiem, kur stūrī iedzītais Ostaps , meklējot izeju no bezcerīgas situācijas, spēlēja šahu,ko nemācēja .Kad saprata, ka zaudē, ietrieca oponentam sejā šaha galdiņu ar visām figūrām un izgāja no stresa situācijas kā uzvarētājs.Latvju vēlētājs ir tā čakarēts un krāpts, ka šajās vēlēšanās ietrieks huntai sejā visu galdiņu.Un parūpēsies, lai bez antielures, antivakseriem, kristiešiem un konservatīvajiem, neviens cits pie varas nenonāktu

Atbildēt

Bordānu gaida karātavas

26.07.2022. 06:56

»

Nost ST, par Šleseru un Bordānu

ST pārkāpa Satversmi un otrs - ielīda Saeimas lauciņā, uzņemoties likumdevēja varu...


Viņa vadītajam JKP un viņu darbiem nav ne attaisnojuma , ne piedošanas.Konservatīvie, kas nodod vēlētājus un atbalsta viedndzimuma laulības! Kas tas vispār ir? Amerikas tūres epopeja luecina par kosmisku mērogu koruptīvām iecerēm- savas nākotnes peļņas vārdā izsaukt ASV sankcijas pa LV ostām!!! Par to nošauj tribunālā!

Atbildēt

lauķis

26.07.2022. 05:41

»

Juris lauķim

Tiesiskums nenozīmē visatļautību, kā tas ir ruskii mir. Visi nepieciešami normatīvie akti šajā sakarā ir pieņemti


Tu ne dē dē dē.Parādi kur ir Satversmes dokumenti un MK dokumenti.Kamēr tādu nav tikmēr par kaut kādu tiesiskumu runāt vispār nevar.Visatļautība ir no kriminālnoziedznieku puses sauktiem par saeimu un ministru kabinetu.

Atbildēt

Mīna Tubzī

26.07.2022. 04:59

Antivakseru ir ļoti daudz, pat vairāk, kā var iedomāties. Ka tik nebūs tā - 1.oktobrī tiks uzlaists gaisā politiskais tubzis. Loģikas notiekošajā vairs nav, jo notikusi drausmīgi dziļa segregācija. Visdrīzāk tālākie notikumi nav prognozējami.

Atbildēt

Nost ST, par Šleseru un Bordānu

26.07.2022. 00:14

»

Satversmes Tiesas tiesnesis

Mūsu tiesas lēmums ,kas aizskar 95% tautas priekšstatus par morāli, bāzes vērtībām un elementāro bioloģiju, nav leģitīms.Nevar tāds būt.Godīga referenduma iznākums par šo tēmu neraisa šaubas.Un ja godīgi, tad tāda Tiesa tik tiešām ir likvidējama


ST pārkāpa Satversmi un otrs - ielīda Saeimas lauciņā, uzņemoties likumdevēja varu.

Tā ir Sanitas Osipovas nekasunīga rīcība, it kā viņa visu to nesaprot, ielīda sekspoltikā un , manā skatījumā, pasludināja grupveida seksbrīvību un ģimeni, kurā drīz varēs atzīt, ka suns ir ģimenes loceklis, jo suņu un pat kaķu turētāji tā arī atzīst, skaļi un atklāti izsakās - tas ir mans ģimenes loceklis un pierādījums - ierīko kapus, svin kapusvētkus, uzstāda pieminekļus (idiotismam nav robežu).

Tik tālu esam. Šleser, būs balsotāji!

Bet, vēlētāji, neesiet tik stulbi - nemetiet nost domu BALSOT arī Jauno Konservatīvo Partiju, Jāni Bordānu, viņš ir darītājs, reformētājs un no viņa baidās mafiozi kā velns no krusta. Viņam ir daudz labi darbi, kurus mafiozi neļāva realizēt, arī par ģenerālprokuroru.

Atbildēt

Kalnietis

25.07.2022. 22:57

Šleseris ir nospraudis minimālo programmu-nolikt pie vietas sodomītus,pandēmistu panikas cēlājus un sorosītu tīklus.Pasargāt tautu no lokdauna, neitralizēt huntu. Balsojot par Koalīciju, mēs dabūsim tos pašus vecos piderus ar pideru gājieniem.Ar Šlesera komandu ir cerība- tur daudz dumpinieku un normālu ļaužu

Atbildēt

Satversmes Tiesas tiesnesis

25.07.2022. 22:49

Mūsu tiesas lēmums ,kas aizskar 95% tautas priekšstatus par morāli, bāzes vērtībām un elementāro bioloģiju, nav leģitīms.Nevar tāds būt.Godīga referenduma iznākums par šo tēmu neraisa šaubas.Un ja godīgi, tad tāda Tiesa tik tiešām ir likvidējama

Atbildēt

Haralds Kalns

25.07.2022. 22:03

Bordānu par Satversmes Tiesas priekš(pakaļas)sēdētāju- galveno patiesības paudēju!

Atbildēt

meli

25.07.2022. 21:33

vispirms jālikvidē Latvijas oligarhi un zagļi, kā pats Šlesers...

Atbildēt

>Mx

25.07.2022. 20:56

»

Mx

Kāds vēl Mars?! Pat uz Mēnesi neviens nekad nav lidojis


Piekrītu: Un Putins sen ir miris, bet viņa vietā sēž reptilis.

Atbildēt

paklau, vēsturniek:

25.07.2022. 20:55

»

Vēsturnieks

Satversmes sapulces stenogrammas neesi lasījis, pajoliņ


Ko tur ar idiotiem runāt? Tas ir tas pats, kas latviijciem stāstīt, ka iebraucot okupācijas laikā latvijā tika pārkāptas visas iespējamās starptautiskās normas šajā jomā. Tik pat brēks ka viņi te ir osvoboditeli. Mērkaķu attīstības līmenis.

Atbildēt

Vēsturnieks

25.07.2022. 20:46

»

Jurim

līdz šim nevienam nav izdevies satversmes dokumentu atrast un nav tādas informācijas ka tā būtu kādreiz pieņemta


Satversmes sapulces stenogrammas neesi lasījis, pajoliņ?

Atbildēt

Mx

25.07.2022. 19:52

»

Juris lauķim

Protams, ka Jums taisnība. Neviens nav bijis uz Marsa un tāda Marsa vispār nav


Kāds vēl Mars?! Pat uz Mēnesi neviens nekad nav lidojis.

Atbildēt

ммм

25.07.2022. 19:50

»

Vispirms

jālikvidē zagļu un aferistu bandas kas vada LV un viupirms Šlesers un visa viņa zagļu-valūtas spekulantu-bijušo čekas zinotaju kompanija


Precīzi! Interesanti, ko teiks Šlesers, kad tiks publicēti nelustrēto čekas smerdeļu saraksti?

Atbildēt

kārtība savā sētā

25.07.2022. 19:09

»

Lauku Vecis

A es riktiigi nesaprotu... Agraak tos pedinjus sitaam. Piemeeram, atejaas pie RIIGAS MODEEM. A ko, tagad vairs tochno nav briiv? Mauciiba. Lai atbrauc pie mums uz Ciblu, aatri tiksim galaa. CIBLA RULLEE


Cibla toč rullē. Pagasta bijusī vecene, tā kurai vīrs muitnieks, lielākie pagasta zemju īpašnieki, tos jau nesitam, tie savējie.

Atbildēt

Lauku Vecis

25.07.2022. 18:50

A es riktiigi nesaprotu... Agraak tos pedinjus sitaam. Piemeeram, atejaas pie RIIGAS MODEEM. A ko, tagad vairs tochno nav briiv? Mauciiba. Lai atbrauc pie mums uz Ciblu, aatri tiksim galaa. CIBLA RULLEE!

Atbildēt

lauķis

25.07.2022. 18:33

»

Juris lauķim

Protams, ka Jums taisnība. Neviens nav bijis uz Marsa un tāda Marsa vispār nav


Nu galīgi neveiksmīgs piemērs kas liecina par domāšanas problēmā.Te esot tiesiska valsts,tiesiskā valstī bez dokumentiem atbilstoši dokumentu juridiskā spēka likumam nekādas tiesiskas darbības nav iespējamas.Tā lūk marsieti.

Atbildēt

redz

25.07.2022. 18:26

»

Huntas trollis

LPV strauji zaudē saprātu esošajā Latvijas kara ekonomikā...


pievienot jau protams var, tikai ASV daļa tautas saceļas bez pievienošanas-savukārt LV tikai raksta pa lielam stulbus komentus ruskii mir stila..

Atbildēt

Juris lauķim

25.07.2022. 18:25

»

Jurim

līdz šim nevienam nav izdevies satversmes dokumentu atrast un nav tādas informācijas ka tā būtu kādreiz pieņemta


Protams, ka Jums taisnība. Neviens nav bijis uz Marsa un tāda Marsa vispār nav.

Atbildēt

Huntas trollis

25.07.2022. 17:58

LPV strauji zaudē saprātu esošajā Latvijas kara ekonomikā.

Satversmei jāpievieno rindas no ASV konstitūcijas, kas dod tautai ar iefočiem tokās sacelties pret tirāniju, valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem. Vienlaikus mainot vēlēšanu sistēmu.

Tai vietā, lai LPV sāktu runāt par cilvēktiesību atjaunošanu Latvijā, LPV muld tukšu. Tautas vairs nav, jo nav cilvēku un vilvēktiesību. Ir pūlis.

Kā šiem kremļa škeseristiem Latvija var būt pirmā vietā bez cilvēktiesībām?

Atbildēt

labvēlis

25.07.2022. 17:46

Mēs tagadiņ esam labiņi...pēc vēlēšanām-kaut vai ūdens plūdi...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...