Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www.govlawyer.lv

21.09.2016. 03:33

Satversmes tiesa ik gadu saņem ap 1000 pieteikumu
no privātpersonām, tai skaitā par to, ka
vīrs sit sievu, un ierosina daudz, daudz mazāk
lietu (piem. 10-20 lietas), jo cilvēli nemāk
sacerēt sūdzību, saprast likumu.

Otra lieta ir juridiskais pamatojums, kam jābūt.
Nav pārliecības, ka 22 gadus vecs jaunietis,
būdams slims, var saprast valsts juridisko sistēmu.

Kāpēc viņš ar draugu un radu finansiālu atbalstu
nevērsās pie jurista vai advokāta vai piem. ziedot.lv?

Atbildēt

paga paga

20.09.2016. 17:59

Vai tad sim jaunietim nevar iedot 1500 eu, valsts apmaksatas otras zales, un lai vins pats sameklee atlikusos 500 eu , tad vins varetu katru menesi pirkt 3 pakapes zales par 2000 eu.

Atbildēt

brīvais radikālis

20.09.2016. 14:27

»

tu

Skaties, ka nepāriet uz tevi


Tu - labāk nedraudi. Ja arī tās slimības uz tevi nepāries, nelabu galu ņemsi vienalga. Dievs nav mazais bērns.

Atbildēt

ciniķis

20.09.2016. 13:57

Šai valdībai un ierēdņiem vajag tikai un vienīgi vergus, kas spēj strādāt un maksāt, maksāt, maksāt....lai tie pārsimts pārrijušies lopi, kas komandē parādi, varētu turpināt savas dzīres mēra laikā.... Kam slimie? Pār bortu. Tas taču esot kapitālisms

Atbildēt

Anita

20.09.2016. 13:25

Satversmes tiesa jau sen kā aizstāv tikai un vienīgi bagāto intereses, bet pārējiem LR pilsoņiem saskaņā ar Latvijas Satversmi ir tikai un vienīgi pienākumi. Satversmes tiesa ir kļuvusi par kārtējo, nevajadzīgo uz uz nodokļu maksātāju "pleciem" uzturāmo iestādījumu!

Atbildēt

interesanti

20.09.2016. 10:34

Vai Lapsa ķērktu par "inovatīviem" Satversmes tiesas tiesnešiem, ja tie būtu pieņēmuši šādu sūdzība?

Atbildēt

juzis

20.09.2016. 10:26

Latvijā atklāti ar veselības aprūpes sistēmu sistemātiski iznīcina cilvēkus.Šeit ārste nevis cilvēkus,bet darba lopus.Līdzko esi ārā no darba lopa kategorijas,tu esi ārā arī no veselības aprūpes redzes loka un vari mierīgi sprāgt nost.Neviens tevi netrauces un netrauce arī sistēmu,kas gan ir pretrunā ar tiesiskumu,demokrātiju,bet kariķe Salaspils sporta un atpūtas nometnē ieviesto izrīcību ar cilvēkiem.Tas notiek pēc Latvijas iestāšanas ES!

Atbildēt

paga paga

20.09.2016. 10:17

Latvijas valdibai un Vejonim, kaa vins pats tikko izteicas Eiropas samitaa, visa uzmaniba ir javeltii nelegalo migrantu, slepkavu un diedelnieku izmitinasanai un vinu labas dzives nodrosinasanai Eiropaa. Par vietejiem nosplauties. Galvenais kaa pielist Merkelei un Junkeram, taa ir Latvijas varas aktualitate.

Atbildēt

Vo

20.09.2016. 09:13

Atkal kārtējie MK noteikumu grozījumi, kas kādam (kādiem) drauda atņemt dzīvību. Cik nesen kā valsts ar šādiem grozījumiem atņēma vienai c-hepatīta slimniecei viņas nopirktās, dzīvībai nepieciešamās zāles un tagad šim jaunietim atņem iespēju ārstēties un dzīvot. Ar preses un sabiedrības iesaistīšanos izdevās panākt ka iepriekš pieņemtie necilvēciskie MK noteikumu grozījumi tika atcelti un tagad simtiem c-hepatīta slimnieku ir iespējas glābt savu dzīvību.Kā būs šoreiz?
Mēdz teikt, ka šī ir mūsu valsts un mūsu demokrātiski ievēlēta valdība. Bet kā to saprast, ka mums ar šo savu valsti un savu valdību ir jācīnās kā ar tādu nezvēru, kas mūs nepārtraukti apdraud un atsevišķos gadījumos cenšas mums pat dzīvību atņemt? Normālās valstīs iedzīvotāji daļu savas naudas nodokļu veidā nodod valdībai, lai tā šos līdzekļus izmantotu visas sabiedrības kopējām vajadzībām. Bet mēs ar saviem nodokļiem barojam "nezvēru", ar kuru tad pēc tam pašiem jācīnās, lai kaut kā izdzīvotu. Un šis "nezvērs" ar katru gadu no mūsu nodokļiem kļūst arvien varenāks, bezkaunīgāks, nežēlīgāks, pašpārliecinātāks par savu varu un nesodāmību.

Atbildēt

dvinis

20.09.2016. 09:10

Šeit nu mūsu gudrie no Jēkaba ielas varētu padalīties ar "kvotām", jo situācija kādā nonācis šis cilvēks ir vairāk vai mazāk viņu lēmumu sekas.

Atbildēt

Ēdelweiss

20.09.2016. 08:31

»

ābols no ābeles

Bet, ja cilvēks nomirst nesaņemot medikamentus izejot visas tiesu instances


LR nav pilsoņu !!! 4.maija režima pltmafijas klanu kolāka Saeima Latvijā ieviesa un leģitimēja DZIMTBŪŠANAS iekārtu un visiem latvijas iedzīvotājiem noteica LATVIJAS VALSTIJ PIEDEROŠO ( piedrīgo) stausu.... Un tāpēc Saeima ar sev piederošajiem cilvēkiem izrikojas ka grib kā jau dzimtkungi..

Atbildēt

Ēdelweiss

20.09.2016. 08:11

»

Tā arī ir

Lai noplēstu nodokļus - tevi atradīs, lai kur tu arī Latvijā būtu! Bet lai palīdzētu - piga! Te nu mēs redzam kā uz delnas mūsu valsts tiesiskumu, demokrātiju un valsts varas ''pretimnākošo'' attieksmi, tajā skaitā, tiesu ņirgāšanos par slimu cilvēku. Izturību zēnam un lai Dieva sods nāk par šiem lēmējiem...


Suverenās, tiesiskās valstīs ir KONSTITŪCIJA kuru nekad nepārkāpj neviena tiesa. Bet latviski nacionāli valstiskajā pornogrāfijā ir tikai Satversme, kura paredzēta tikai un vienīgi latvijā valdošo politmafijas klanu kloākas Saeima noziedzīgo interešu aizstāvībai un 4.maija genocīda režima veiksmīgai eskalēšanai izmantojot Staļina principu - nav cilvēka, nav problēmu....

Atbildēt

niga

20.09.2016. 00:29

tad kad Rinkevičs uz MŪSU rēķina ved savus draudziņu pa pasauli drā... tad nauda atrodas, bet cilvēkam lai izdzīvotu nepietiek, žēl par tādu attieksmi........

Atbildēt

krūma

19.09.2016. 23:31

Dievs, lūdzu izdari tā, lai jaunietis izveseļojas, bet viņa neārstējamās slimības un nepatikšanas pāriet uz Laviņu, Osipovu un Kusiņu!

Atbildēt

Tā arī ir

19.09.2016. 22:50

Lai noplēstu nodokļus - tevi atradīs, lai kur tu arī Latvijā būtu! Bet lai palīdzētu - piga! Te nu mēs redzam kā uz delnas mūsu valsts tiesiskumu, demokrātiju un valsts varas ''pretimnākošo'' attieksmi, tajā skaitā, tiesu ņirgāšanos par slimu cilvēku. Izturību zēnam un lai Dieva sods nāk par šiem lēmējiem Dieva vietā.

Atbildēt

ābols no ābeles

19.09.2016. 20:48

Bet, ja cilvēks nomirst nesaņemot medikamentus izejot visas tiesu instances?

Lūk arī atbilde, kā LR rūpējas par saviem pilsoņiem!

Atbildēt

19.09.2016. 20:09

Tādi nu mums tie Satversmes sargi ir! Tieslietu padomē gan Laviņš dikti cīnàs, lai alga tiktu palielināta, plus mīnus, lai sanāk 10000-15000 mēnesī! Skumji, bet Satversme ir Satversme, bet tikai cilvēki ir tās soģi un interpretētāji!

Atbildēt

ss

19.09.2016. 19:40

»

w

Valsts kantoris cīnās par valsts labumu, jaunietis nekādus lielos nodokļus nemaksās, tātad nav vērts valstiski tērēties


Galvenais pašam nenonākt tādā situāccijā ! ( nav tādas valsts naudas , ir nodoklu maksātāju nauda!)

Atbildēt

w

19.09.2016. 19:30

Valsts kantoris cīnās par valsts labumu, jaunietis nekādus lielos nodokļus nemaksās, tātad nav vērts valstiski tērēties!

Atbildēt

Diemžēl

19.09.2016. 19:21

satversmē garantētās tiesības attiecas uz kādu tikai tad, ja pats tās spēj apmaksāt. Kapitālisms ir un paliek kapitālisms. Tā teikt katrs par sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

Foto2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums” [1] (likumprojekts), ar kuru ir plānots aizstāt pašreizējo Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu [2]. Iepazīstoties ar likumprojektu, nākas secināt, ka tiesnešu atalgojums pēc būtības nav mainīts, jo tas saglabāts līdzšinējā apmērā. Diemžēl izpildvaras ierēdņi ir meklējuši un atraduši iespējas, kā palielināt atalgojumu ierēdņiem, pilnībā ignorējot tiesu varu, proti, gan tiesnešus, gan arī tiesu darbiniekus.
Lasīt visu...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

Pēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca...

Foto

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

Aicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām...

Foto

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

Katru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni...

Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...