Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www.govlawyer.lv

21.09.2016. 02:33

Satversmes tiesa ik gadu saņem ap 1000 pieteikumu
no privātpersonām, tai skaitā par to, ka
vīrs sit sievu, un ierosina daudz, daudz mazāk
lietu (piem. 10-20 lietas), jo cilvēli nemāk
sacerēt sūdzību, saprast likumu.

Otra lieta ir juridiskais pamatojums, kam jābūt.
Nav pārliecības, ka 22 gadus vecs jaunietis,
būdams slims, var saprast valsts juridisko sistēmu.

Kāpēc viņš ar draugu un radu finansiālu atbalstu
nevērsās pie jurista vai advokāta vai piem. ziedot.lv?

Atbildēt

paga paga

20.09.2016. 16:59

Vai tad sim jaunietim nevar iedot 1500 eu, valsts apmaksatas otras zales, un lai vins pats sameklee atlikusos 500 eu , tad vins varetu katru menesi pirkt 3 pakapes zales par 2000 eu.

Atbildēt

brīvais radikālis

20.09.2016. 13:27

»

tu

Skaties, ka nepāriet uz tevi


Tu - labāk nedraudi. Ja arī tās slimības uz tevi nepāries, nelabu galu ņemsi vienalga. Dievs nav mazais bērns.

Atbildēt

ciniķis

20.09.2016. 12:57

Šai valdībai un ierēdņiem vajag tikai un vienīgi vergus, kas spēj strādāt un maksāt, maksāt, maksāt....lai tie pārsimts pārrijušies lopi, kas komandē parādi, varētu turpināt savas dzīres mēra laikā.... Kam slimie? Pār bortu. Tas taču esot kapitālisms

Atbildēt

Anita

20.09.2016. 12:25

Satversmes tiesa jau sen kā aizstāv tikai un vienīgi bagāto intereses, bet pārējiem LR pilsoņiem saskaņā ar Latvijas Satversmi ir tikai un vienīgi pienākumi. Satversmes tiesa ir kļuvusi par kārtējo, nevajadzīgo uz uz nodokļu maksātāju "pleciem" uzturāmo iestādījumu!

Atbildēt

interesanti

20.09.2016. 09:34

Vai Lapsa ķērktu par "inovatīviem" Satversmes tiesas tiesnešiem, ja tie būtu pieņēmuši šādu sūdzība?

Atbildēt

juzis

20.09.2016. 09:26

Latvijā atklāti ar veselības aprūpes sistēmu sistemātiski iznīcina cilvēkus.Šeit ārste nevis cilvēkus,bet darba lopus.Līdzko esi ārā no darba lopa kategorijas,tu esi ārā arī no veselības aprūpes redzes loka un vari mierīgi sprāgt nost.Neviens tevi netrauces un netrauce arī sistēmu,kas gan ir pretrunā ar tiesiskumu,demokrātiju,bet kariķe Salaspils sporta un atpūtas nometnē ieviesto izrīcību ar cilvēkiem.Tas notiek pēc Latvijas iestāšanas ES!

Atbildēt

paga paga

20.09.2016. 09:17

Latvijas valdibai un Vejonim, kaa vins pats tikko izteicas Eiropas samitaa, visa uzmaniba ir javeltii nelegalo migrantu, slepkavu un diedelnieku izmitinasanai un vinu labas dzives nodrosinasanai Eiropaa. Par vietejiem nosplauties. Galvenais kaa pielist Merkelei un Junkeram, taa ir Latvijas varas aktualitate.

Atbildēt

Vo

20.09.2016. 08:13

Atkal kārtējie MK noteikumu grozījumi, kas kādam (kādiem) drauda atņemt dzīvību. Cik nesen kā valsts ar šādiem grozījumiem atņēma vienai c-hepatīta slimniecei viņas nopirktās, dzīvībai nepieciešamās zāles un tagad šim jaunietim atņem iespēju ārstēties un dzīvot. Ar preses un sabiedrības iesaistīšanos izdevās panākt ka iepriekš pieņemtie necilvēciskie MK noteikumu grozījumi tika atcelti un tagad simtiem c-hepatīta slimnieku ir iespējas glābt savu dzīvību.Kā būs šoreiz?
Mēdz teikt, ka šī ir mūsu valsts un mūsu demokrātiski ievēlēta valdība. Bet kā to saprast, ka mums ar šo savu valsti un savu valdību ir jācīnās kā ar tādu nezvēru, kas mūs nepārtraukti apdraud un atsevišķos gadījumos cenšas mums pat dzīvību atņemt? Normālās valstīs iedzīvotāji daļu savas naudas nodokļu veidā nodod valdībai, lai tā šos līdzekļus izmantotu visas sabiedrības kopējām vajadzībām. Bet mēs ar saviem nodokļiem barojam "nezvēru", ar kuru tad pēc tam pašiem jācīnās, lai kaut kā izdzīvotu. Un šis "nezvērs" ar katru gadu no mūsu nodokļiem kļūst arvien varenāks, bezkaunīgāks, nežēlīgāks, pašpārliecinātāks par savu varu un nesodāmību.

Atbildēt

dvinis

20.09.2016. 08:10

Šeit nu mūsu gudrie no Jēkaba ielas varētu padalīties ar "kvotām", jo situācija kādā nonācis šis cilvēks ir vairāk vai mazāk viņu lēmumu sekas.

Atbildēt

Ēdelweiss

20.09.2016. 07:31

»

ābols no ābeles

Bet, ja cilvēks nomirst nesaņemot medikamentus izejot visas tiesu instances


LR nav pilsoņu !!! 4.maija režima pltmafijas klanu kolāka Saeima Latvijā ieviesa un leģitimēja DZIMTBŪŠANAS iekārtu un visiem latvijas iedzīvotājiem noteica LATVIJAS VALSTIJ PIEDEROŠO ( piedrīgo) stausu.... Un tāpēc Saeima ar sev piederošajiem cilvēkiem izrikojas ka grib kā jau dzimtkungi..

Atbildēt

Ēdelweiss

20.09.2016. 07:11

»

Tā arī ir

Lai noplēstu nodokļus - tevi atradīs, lai kur tu arī Latvijā būtu! Bet lai palīdzētu - piga! Te nu mēs redzam kā uz delnas mūsu valsts tiesiskumu, demokrātiju un valsts varas ''pretimnākošo'' attieksmi, tajā skaitā, tiesu ņirgāšanos par slimu cilvēku. Izturību zēnam un lai Dieva sods nāk par šiem lēmējiem...


Suverenās, tiesiskās valstīs ir KONSTITŪCIJA kuru nekad nepārkāpj neviena tiesa. Bet latviski nacionāli valstiskajā pornogrāfijā ir tikai Satversme, kura paredzēta tikai un vienīgi latvijā valdošo politmafijas klanu kloākas Saeima noziedzīgo interešu aizstāvībai un 4.maija genocīda režima veiksmīgai eskalēšanai izmantojot Staļina principu - nav cilvēka, nav problēmu....

Atbildēt

niga

19.09.2016. 23:29

tad kad Rinkevičs uz MŪSU rēķina ved savus draudziņu pa pasauli drā... tad nauda atrodas, bet cilvēkam lai izdzīvotu nepietiek, žēl par tādu attieksmi........

Atbildēt

krūma

19.09.2016. 22:31

Dievs, lūdzu izdari tā, lai jaunietis izveseļojas, bet viņa neārstējamās slimības un nepatikšanas pāriet uz Laviņu, Osipovu un Kusiņu!

Atbildēt

Tā arī ir

19.09.2016. 21:50

Lai noplēstu nodokļus - tevi atradīs, lai kur tu arī Latvijā būtu! Bet lai palīdzētu - piga! Te nu mēs redzam kā uz delnas mūsu valsts tiesiskumu, demokrātiju un valsts varas ''pretimnākošo'' attieksmi, tajā skaitā, tiesu ņirgāšanos par slimu cilvēku. Izturību zēnam un lai Dieva sods nāk par šiem lēmējiem Dieva vietā.

Atbildēt

ābols no ābeles

19.09.2016. 19:48

Bet, ja cilvēks nomirst nesaņemot medikamentus izejot visas tiesu instances?

Lūk arī atbilde, kā LR rūpējas par saviem pilsoņiem!

Atbildēt

19.09.2016. 19:09

Tādi nu mums tie Satversmes sargi ir! Tieslietu padomē gan Laviņš dikti cīnàs, lai alga tiktu palielināta, plus mīnus, lai sanāk 10000-15000 mēnesī! Skumji, bet Satversme ir Satversme, bet tikai cilvēki ir tās soģi un interpretētāji!

Atbildēt

ss

19.09.2016. 18:40

»

w

Valsts kantoris cīnās par valsts labumu, jaunietis nekādus lielos nodokļus nemaksās, tātad nav vērts valstiski tērēties


Galvenais pašam nenonākt tādā situāccijā ! ( nav tādas valsts naudas , ir nodoklu maksātāju nauda!)

Atbildēt

w

19.09.2016. 18:30

Valsts kantoris cīnās par valsts labumu, jaunietis nekādus lielos nodokļus nemaksās, tātad nav vērts valstiski tērēties!

Atbildēt

Diemžēl

19.09.2016. 18:21

satversmē garantētās tiesības attiecas uz kādu tikai tad, ja pats tās spēj apmaksāt. Kapitālisms ir un paliek kapitālisms. Tā teikt katrs par sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...