Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www.govlawyer.lv

21.09.2016. 03:33

Satversmes tiesa ik gadu saņem ap 1000 pieteikumu
no privātpersonām, tai skaitā par to, ka
vīrs sit sievu, un ierosina daudz, daudz mazāk
lietu (piem. 10-20 lietas), jo cilvēli nemāk
sacerēt sūdzību, saprast likumu.

Otra lieta ir juridiskais pamatojums, kam jābūt.
Nav pārliecības, ka 22 gadus vecs jaunietis,
būdams slims, var saprast valsts juridisko sistēmu.

Kāpēc viņš ar draugu un radu finansiālu atbalstu
nevērsās pie jurista vai advokāta vai piem. ziedot.lv?

Atbildēt

paga paga

20.09.2016. 17:59

Vai tad sim jaunietim nevar iedot 1500 eu, valsts apmaksatas otras zales, un lai vins pats sameklee atlikusos 500 eu , tad vins varetu katru menesi pirkt 3 pakapes zales par 2000 eu.

Atbildēt

brīvais radikālis

20.09.2016. 14:27

»

tu

Skaties, ka nepāriet uz tevi


Tu - labāk nedraudi. Ja arī tās slimības uz tevi nepāries, nelabu galu ņemsi vienalga. Dievs nav mazais bērns.

Atbildēt

ciniķis

20.09.2016. 13:57

Šai valdībai un ierēdņiem vajag tikai un vienīgi vergus, kas spēj strādāt un maksāt, maksāt, maksāt....lai tie pārsimts pārrijušies lopi, kas komandē parādi, varētu turpināt savas dzīres mēra laikā.... Kam slimie? Pār bortu. Tas taču esot kapitālisms

Atbildēt

Anita

20.09.2016. 13:25

Satversmes tiesa jau sen kā aizstāv tikai un vienīgi bagāto intereses, bet pārējiem LR pilsoņiem saskaņā ar Latvijas Satversmi ir tikai un vienīgi pienākumi. Satversmes tiesa ir kļuvusi par kārtējo, nevajadzīgo uz uz nodokļu maksātāju "pleciem" uzturāmo iestādījumu!

Atbildēt

interesanti

20.09.2016. 10:34

Vai Lapsa ķērktu par "inovatīviem" Satversmes tiesas tiesnešiem, ja tie būtu pieņēmuši šādu sūdzība?

Atbildēt

juzis

20.09.2016. 10:26

Latvijā atklāti ar veselības aprūpes sistēmu sistemātiski iznīcina cilvēkus.Šeit ārste nevis cilvēkus,bet darba lopus.Līdzko esi ārā no darba lopa kategorijas,tu esi ārā arī no veselības aprūpes redzes loka un vari mierīgi sprāgt nost.Neviens tevi netrauces un netrauce arī sistēmu,kas gan ir pretrunā ar tiesiskumu,demokrātiju,bet kariķe Salaspils sporta un atpūtas nometnē ieviesto izrīcību ar cilvēkiem.Tas notiek pēc Latvijas iestāšanas ES!

Atbildēt

paga paga

20.09.2016. 10:17

Latvijas valdibai un Vejonim, kaa vins pats tikko izteicas Eiropas samitaa, visa uzmaniba ir javeltii nelegalo migrantu, slepkavu un diedelnieku izmitinasanai un vinu labas dzives nodrosinasanai Eiropaa. Par vietejiem nosplauties. Galvenais kaa pielist Merkelei un Junkeram, taa ir Latvijas varas aktualitate.

Atbildēt

Vo

20.09.2016. 09:13

Atkal kārtējie MK noteikumu grozījumi, kas kādam (kādiem) drauda atņemt dzīvību. Cik nesen kā valsts ar šādiem grozījumiem atņēma vienai c-hepatīta slimniecei viņas nopirktās, dzīvībai nepieciešamās zāles un tagad šim jaunietim atņem iespēju ārstēties un dzīvot. Ar preses un sabiedrības iesaistīšanos izdevās panākt ka iepriekš pieņemtie necilvēciskie MK noteikumu grozījumi tika atcelti un tagad simtiem c-hepatīta slimnieku ir iespējas glābt savu dzīvību.Kā būs šoreiz?
Mēdz teikt, ka šī ir mūsu valsts un mūsu demokrātiski ievēlēta valdība. Bet kā to saprast, ka mums ar šo savu valsti un savu valdību ir jācīnās kā ar tādu nezvēru, kas mūs nepārtraukti apdraud un atsevišķos gadījumos cenšas mums pat dzīvību atņemt? Normālās valstīs iedzīvotāji daļu savas naudas nodokļu veidā nodod valdībai, lai tā šos līdzekļus izmantotu visas sabiedrības kopējām vajadzībām. Bet mēs ar saviem nodokļiem barojam "nezvēru", ar kuru tad pēc tam pašiem jācīnās, lai kaut kā izdzīvotu. Un šis "nezvērs" ar katru gadu no mūsu nodokļiem kļūst arvien varenāks, bezkaunīgāks, nežēlīgāks, pašpārliecinātāks par savu varu un nesodāmību.

Atbildēt

dvinis

20.09.2016. 09:10

Šeit nu mūsu gudrie no Jēkaba ielas varētu padalīties ar "kvotām", jo situācija kādā nonācis šis cilvēks ir vairāk vai mazāk viņu lēmumu sekas.

Atbildēt

Ēdelweiss

20.09.2016. 08:31

»

ābols no ābeles

Bet, ja cilvēks nomirst nesaņemot medikamentus izejot visas tiesu instances


LR nav pilsoņu !!! 4.maija režima pltmafijas klanu kolāka Saeima Latvijā ieviesa un leģitimēja DZIMTBŪŠANAS iekārtu un visiem latvijas iedzīvotājiem noteica LATVIJAS VALSTIJ PIEDEROŠO ( piedrīgo) stausu.... Un tāpēc Saeima ar sev piederošajiem cilvēkiem izrikojas ka grib kā jau dzimtkungi..

Atbildēt

Ēdelweiss

20.09.2016. 08:11

»

Tā arī ir

Lai noplēstu nodokļus - tevi atradīs, lai kur tu arī Latvijā būtu! Bet lai palīdzētu - piga! Te nu mēs redzam kā uz delnas mūsu valsts tiesiskumu, demokrātiju un valsts varas ''pretimnākošo'' attieksmi, tajā skaitā, tiesu ņirgāšanos par slimu cilvēku. Izturību zēnam un lai Dieva sods nāk par šiem lēmējiem...


Suverenās, tiesiskās valstīs ir KONSTITŪCIJA kuru nekad nepārkāpj neviena tiesa. Bet latviski nacionāli valstiskajā pornogrāfijā ir tikai Satversme, kura paredzēta tikai un vienīgi latvijā valdošo politmafijas klanu kloākas Saeima noziedzīgo interešu aizstāvībai un 4.maija genocīda režima veiksmīgai eskalēšanai izmantojot Staļina principu - nav cilvēka, nav problēmu....

Atbildēt

niga

20.09.2016. 00:29

tad kad Rinkevičs uz MŪSU rēķina ved savus draudziņu pa pasauli drā... tad nauda atrodas, bet cilvēkam lai izdzīvotu nepietiek, žēl par tādu attieksmi........

Atbildēt

krūma

19.09.2016. 23:31

Dievs, lūdzu izdari tā, lai jaunietis izveseļojas, bet viņa neārstējamās slimības un nepatikšanas pāriet uz Laviņu, Osipovu un Kusiņu!

Atbildēt

Tā arī ir

19.09.2016. 22:50

Lai noplēstu nodokļus - tevi atradīs, lai kur tu arī Latvijā būtu! Bet lai palīdzētu - piga! Te nu mēs redzam kā uz delnas mūsu valsts tiesiskumu, demokrātiju un valsts varas ''pretimnākošo'' attieksmi, tajā skaitā, tiesu ņirgāšanos par slimu cilvēku. Izturību zēnam un lai Dieva sods nāk par šiem lēmējiem Dieva vietā.

Atbildēt

ābols no ābeles

19.09.2016. 20:48

Bet, ja cilvēks nomirst nesaņemot medikamentus izejot visas tiesu instances?

Lūk arī atbilde, kā LR rūpējas par saviem pilsoņiem!

Atbildēt

19.09.2016. 20:09

Tādi nu mums tie Satversmes sargi ir! Tieslietu padomē gan Laviņš dikti cīnàs, lai alga tiktu palielināta, plus mīnus, lai sanāk 10000-15000 mēnesī! Skumji, bet Satversme ir Satversme, bet tikai cilvēki ir tās soģi un interpretētāji!

Atbildēt

ss

19.09.2016. 19:40

»

w

Valsts kantoris cīnās par valsts labumu, jaunietis nekādus lielos nodokļus nemaksās, tātad nav vērts valstiski tērēties


Galvenais pašam nenonākt tādā situāccijā ! ( nav tādas valsts naudas , ir nodoklu maksātāju nauda!)

Atbildēt

w

19.09.2016. 19:30

Valsts kantoris cīnās par valsts labumu, jaunietis nekādus lielos nodokļus nemaksās, tātad nav vērts valstiski tērēties!

Atbildēt

Diemžēl

19.09.2016. 19:21

satversmē garantētās tiesības attiecas uz kādu tikai tad, ja pats tās spēj apmaksāt. Kapitālisms ir un paliek kapitālisms. Tā teikt katrs par sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...