Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www.govlawyer.lv

21.09.2016. 02:33

Satversmes tiesa ik gadu saņem ap 1000 pieteikumu
no privātpersonām, tai skaitā par to, ka
vīrs sit sievu, un ierosina daudz, daudz mazāk
lietu (piem. 10-20 lietas), jo cilvēli nemāk
sacerēt sūdzību, saprast likumu.

Otra lieta ir juridiskais pamatojums, kam jābūt.
Nav pārliecības, ka 22 gadus vecs jaunietis,
būdams slims, var saprast valsts juridisko sistēmu.

Kāpēc viņš ar draugu un radu finansiālu atbalstu
nevērsās pie jurista vai advokāta vai piem. ziedot.lv?

Atbildēt

paga paga

20.09.2016. 16:59

Vai tad sim jaunietim nevar iedot 1500 eu, valsts apmaksatas otras zales, un lai vins pats sameklee atlikusos 500 eu , tad vins varetu katru menesi pirkt 3 pakapes zales par 2000 eu.

Atbildēt

brīvais radikālis

20.09.2016. 13:27

»

tu

Skaties, ka nepāriet uz tevi


Tu - labāk nedraudi. Ja arī tās slimības uz tevi nepāries, nelabu galu ņemsi vienalga. Dievs nav mazais bērns.

Atbildēt

ciniķis

20.09.2016. 12:57

Šai valdībai un ierēdņiem vajag tikai un vienīgi vergus, kas spēj strādāt un maksāt, maksāt, maksāt....lai tie pārsimts pārrijušies lopi, kas komandē parādi, varētu turpināt savas dzīres mēra laikā.... Kam slimie? Pār bortu. Tas taču esot kapitālisms

Atbildēt

Anita

20.09.2016. 12:25

Satversmes tiesa jau sen kā aizstāv tikai un vienīgi bagāto intereses, bet pārējiem LR pilsoņiem saskaņā ar Latvijas Satversmi ir tikai un vienīgi pienākumi. Satversmes tiesa ir kļuvusi par kārtējo, nevajadzīgo uz uz nodokļu maksātāju "pleciem" uzturāmo iestādījumu!

Atbildēt

interesanti

20.09.2016. 09:34

Vai Lapsa ķērktu par "inovatīviem" Satversmes tiesas tiesnešiem, ja tie būtu pieņēmuši šādu sūdzība?

Atbildēt

juzis

20.09.2016. 09:26

Latvijā atklāti ar veselības aprūpes sistēmu sistemātiski iznīcina cilvēkus.Šeit ārste nevis cilvēkus,bet darba lopus.Līdzko esi ārā no darba lopa kategorijas,tu esi ārā arī no veselības aprūpes redzes loka un vari mierīgi sprāgt nost.Neviens tevi netrauces un netrauce arī sistēmu,kas gan ir pretrunā ar tiesiskumu,demokrātiju,bet kariķe Salaspils sporta un atpūtas nometnē ieviesto izrīcību ar cilvēkiem.Tas notiek pēc Latvijas iestāšanas ES!

Atbildēt

paga paga

20.09.2016. 09:17

Latvijas valdibai un Vejonim, kaa vins pats tikko izteicas Eiropas samitaa, visa uzmaniba ir javeltii nelegalo migrantu, slepkavu un diedelnieku izmitinasanai un vinu labas dzives nodrosinasanai Eiropaa. Par vietejiem nosplauties. Galvenais kaa pielist Merkelei un Junkeram, taa ir Latvijas varas aktualitate.

Atbildēt

Vo

20.09.2016. 08:13

Atkal kārtējie MK noteikumu grozījumi, kas kādam (kādiem) drauda atņemt dzīvību. Cik nesen kā valsts ar šādiem grozījumiem atņēma vienai c-hepatīta slimniecei viņas nopirktās, dzīvībai nepieciešamās zāles un tagad šim jaunietim atņem iespēju ārstēties un dzīvot. Ar preses un sabiedrības iesaistīšanos izdevās panākt ka iepriekš pieņemtie necilvēciskie MK noteikumu grozījumi tika atcelti un tagad simtiem c-hepatīta slimnieku ir iespējas glābt savu dzīvību.Kā būs šoreiz?
Mēdz teikt, ka šī ir mūsu valsts un mūsu demokrātiski ievēlēta valdība. Bet kā to saprast, ka mums ar šo savu valsti un savu valdību ir jācīnās kā ar tādu nezvēru, kas mūs nepārtraukti apdraud un atsevišķos gadījumos cenšas mums pat dzīvību atņemt? Normālās valstīs iedzīvotāji daļu savas naudas nodokļu veidā nodod valdībai, lai tā šos līdzekļus izmantotu visas sabiedrības kopējām vajadzībām. Bet mēs ar saviem nodokļiem barojam "nezvēru", ar kuru tad pēc tam pašiem jācīnās, lai kaut kā izdzīvotu. Un šis "nezvērs" ar katru gadu no mūsu nodokļiem kļūst arvien varenāks, bezkaunīgāks, nežēlīgāks, pašpārliecinātāks par savu varu un nesodāmību.

Atbildēt

dvinis

20.09.2016. 08:10

Šeit nu mūsu gudrie no Jēkaba ielas varētu padalīties ar "kvotām", jo situācija kādā nonācis šis cilvēks ir vairāk vai mazāk viņu lēmumu sekas.

Atbildēt

Ēdelweiss

20.09.2016. 07:31

»

ābols no ābeles

Bet, ja cilvēks nomirst nesaņemot medikamentus izejot visas tiesu instances


LR nav pilsoņu !!! 4.maija režima pltmafijas klanu kolāka Saeima Latvijā ieviesa un leģitimēja DZIMTBŪŠANAS iekārtu un visiem latvijas iedzīvotājiem noteica LATVIJAS VALSTIJ PIEDEROŠO ( piedrīgo) stausu.... Un tāpēc Saeima ar sev piederošajiem cilvēkiem izrikojas ka grib kā jau dzimtkungi..

Atbildēt

Ēdelweiss

20.09.2016. 07:11

»

Tā arī ir

Lai noplēstu nodokļus - tevi atradīs, lai kur tu arī Latvijā būtu! Bet lai palīdzētu - piga! Te nu mēs redzam kā uz delnas mūsu valsts tiesiskumu, demokrātiju un valsts varas ''pretimnākošo'' attieksmi, tajā skaitā, tiesu ņirgāšanos par slimu cilvēku. Izturību zēnam un lai Dieva sods nāk par šiem lēmējiem...


Suverenās, tiesiskās valstīs ir KONSTITŪCIJA kuru nekad nepārkāpj neviena tiesa. Bet latviski nacionāli valstiskajā pornogrāfijā ir tikai Satversme, kura paredzēta tikai un vienīgi latvijā valdošo politmafijas klanu kloākas Saeima noziedzīgo interešu aizstāvībai un 4.maija genocīda režima veiksmīgai eskalēšanai izmantojot Staļina principu - nav cilvēka, nav problēmu....

Atbildēt

niga

19.09.2016. 23:29

tad kad Rinkevičs uz MŪSU rēķina ved savus draudziņu pa pasauli drā... tad nauda atrodas, bet cilvēkam lai izdzīvotu nepietiek, žēl par tādu attieksmi........

Atbildēt

krūma

19.09.2016. 22:31

Dievs, lūdzu izdari tā, lai jaunietis izveseļojas, bet viņa neārstējamās slimības un nepatikšanas pāriet uz Laviņu, Osipovu un Kusiņu!

Atbildēt

Tā arī ir

19.09.2016. 21:50

Lai noplēstu nodokļus - tevi atradīs, lai kur tu arī Latvijā būtu! Bet lai palīdzētu - piga! Te nu mēs redzam kā uz delnas mūsu valsts tiesiskumu, demokrātiju un valsts varas ''pretimnākošo'' attieksmi, tajā skaitā, tiesu ņirgāšanos par slimu cilvēku. Izturību zēnam un lai Dieva sods nāk par šiem lēmējiem Dieva vietā.

Atbildēt

ābols no ābeles

19.09.2016. 19:48

Bet, ja cilvēks nomirst nesaņemot medikamentus izejot visas tiesu instances?

Lūk arī atbilde, kā LR rūpējas par saviem pilsoņiem!

Atbildēt

19.09.2016. 19:09

Tādi nu mums tie Satversmes sargi ir! Tieslietu padomē gan Laviņš dikti cīnàs, lai alga tiktu palielināta, plus mīnus, lai sanāk 10000-15000 mēnesī! Skumji, bet Satversme ir Satversme, bet tikai cilvēki ir tās soģi un interpretētāji!

Atbildēt

ss

19.09.2016. 18:40

»

w

Valsts kantoris cīnās par valsts labumu, jaunietis nekādus lielos nodokļus nemaksās, tātad nav vērts valstiski tērēties


Galvenais pašam nenonākt tādā situāccijā ! ( nav tādas valsts naudas , ir nodoklu maksātāju nauda!)

Atbildēt

w

19.09.2016. 18:30

Valsts kantoris cīnās par valsts labumu, jaunietis nekādus lielos nodokļus nemaksās, tātad nav vērts valstiski tērēties!

Atbildēt

Diemžēl

19.09.2016. 18:21

satversmē garantētās tiesības attiecas uz kādu tikai tad, ja pats tās spēj apmaksāt. Kapitālisms ir un paliek kapitālisms. Tā teikt katrs par sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...