Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ggg

03.04.2020. 16:45

»

Tev ir gods šo lasīt

Pareizi, nav ko jaunus projektus attīstīt. Sēdēsim uz Gazprom adatas un sitīsim plaukstas, cik ļoti esam atkarīgi no krieviem


Sitisim plaukstas, cik loti busim atkarigi no ASV. Latviesu stulbumam nav robezu. Nevis vertet, kas ir izdevigi valstij., bet laizit zabakus vienam no agresivajakiem noziedzniekiem pasaule, tacu mes esam par stulbiem , lai to saprastu.

Atbildēt

toko

03.04.2020. 07:45

»

jā jā

Nav jāmīl Krievija, bet ar tādu domāšanu kā Jums, veiklie Bordāni un Pavļutas saorganizē OIK un OIK-2, un sakūdītie-sabaidītie bāliņi tiek apzagti regulāri


Un takad, kad aizliegtas pulcesanas, Puce izvedis savas reformas un Bordans Skultes terminalu.Vini dabus caur saimu visus likumus, lai atnemtu cilvekiem posma no Skultes lidz Incukalnam zemi un majas. Esiet modri un iztaisnojiet muguras, tas arprats, kas notiek Latvija ir jaaptur. Vai Jus ticat, ka OIK tiks atcelts? Tie, kas to ieviesa, to nekad neados ar labu.

Atbildēt

gunars

01.04.2020. 09:55

»

Tev ir gods šo lasīt

Pareizi, nav ko jaunus projektus attīstīt. Sēdēsim uz Gazprom adatas un sitīsim plaukstas, cik ļoti esam atkarīgi no krieviem


Bet klut atkarigiem no ASV ir labi? Kur cilvekiem var but tik aprobezota un vienpusiga domasana?

Atbildēt

jā jā

26.03.2020. 13:20

»

nu pag, pag

Jums jau nu gribētos, lai kā Ulmanis I - neko sliktu par Padomju Krieviju. Ar ko tas beidzās - okupāciju un represijām. Ejiet D, ar tādiem draugiem kā jums - ienaidniekus nevajag


Nav jāmīl Krievija, bet ar tādu domāšanu kā Jums, veiklie Bordāni un Pavļutas saorganizē OIK un OIK-2, un sakūdītie-sabaidītie bāliņi tiek apzagti regulāri.

Atbildēt

nu pag, pag

25.03.2020. 23:49

»

Raivis

Mazāk lamātu Putinu un Krieviju gāze būtu 2x lētāka, kā Baltkrievijā. Naciķu bandai un Bordānam rūp vienīgi izkārtot kukuļus no Ragausīm


Jums jau nu gribētos, lai kā Ulmanis I - neko sliktu par Padomju Krieviju. Ar ko tas beidzās - okupāciju un represijām. Ejiet D, ar tādiem draugiem kā jums - ienaidniekus nevajag.

Atbildēt

hm

25.03.2020. 18:59

MedGaz jauda ir tikai 8 miljardi kubikmetri (salīdzinājumam Baltijas jūras gāzesvads 2x55 ir 110 kubikmetri un jau tiek runāts par trešo) , kas Spānijai ir pārāk maz un tāpēc tā iepērk arī sašķidrināto gāzi.
Par Itāliju runājot. Greenstream taču ir gāzesvads no Lībijas. Vai tas darbojas? Ja jā, kāda tā jauda un MEG jauda?
Itālijai arī pietrūkst dabiskās gāzes un tāpēc tā iepērk sašķidrināto. Bet jūras dziļumā 2-3 km tiešām ir problemātiski ieguldīt gāzesvadu (no Izraēlas }.
Tas tikai vēlreiz apliecina, ka priekšroka tiek dota piegādei pa gāzes vadiem. Ja jaudas pietrūkst, tad valstis spiestas iepirkt sašķidrināto.
Diemžēl mums tā komercija iznāks otrāda.

Atbildēt

25.03.2020. 17:51

»

Tev ir gods šo lasīt

Pareizi, nav ko jaunus projektus attīstīt. Sēdēsim uz Gazprom adatas un sitīsim plaukstas, cik ļoti esam atkarīgi no krieviem


Attīsti, tikai bez garantēta iepirkuma. Ja kādreiz izdosies piedāvāt lētaku gāzi, pirksim

Atbildēt

Raivis

25.03.2020. 16:51

»

suns spalvu met

bet kremlinbots kā muld, tā turpina muldēt...


Mazāk lamātu Putinu un Krieviju gāze būtu 2x lētāka, kā Baltkrievijā. Naciķu bandai un Bordānam rūp vienīgi izkārtot kukuļus no Ragausīm.

Atbildēt

nelej udeni,tikai skaidra nauda ir nauda !

25.03.2020. 15:38

»

josifs

Bordāns un JKP biedri ir ļoti patriotiski,viņi saprot ka gazpromam-čekistu grupējuma gazei nevar uzticēties,tapēc Bordāns meklē no ASV gāzi,un pareizi dara


bordana sektanti paralize latvijas tautsaimniecibu un veic ekanomiskas diversijas ar asv sankciju palidzibu.vini ir jatiesa !

Atbildēt

6 video novērošanas kameras,

25.03.2020. 15:32

»

Saturns

Plāni mainījušies. Tiek apskatīta jauna vieta Tvaika ielā (bij. Aleksandra augstumi, arī ļoti vēsturiska un iedvesmojoša varoņdarbiem vieta...


sētai starp Brīvības gatvi 207 un Ropažu ielu nav uzliktas, bet 1.tramvajā runāja, ka tās atrodas Mežvieta, Cinkusa un Ulmaņa radagabalu nesen uzceltajās savrupmājās.

Atbildēt

suns spalvu met

25.03.2020. 14:10

»

hm

Gāzes termināla būve noteikti maksās vairākus desmitus miljonus, neskaitot tā uzturēšanas un amortizācijas izmaksas. Neskaitot ierobežojumus un neērtības, kuras radīs tā novietojums jūras malā...


bet kremlinbots kā muld, tā turpina muldēt

Spānijai piegādā gāzi pa MedGaz
Itālijai piegādā gāzi pa Greenstream, MEG un vēl plāno uzbūvēt GALSI.
Ir plānoti gāzes vadi uz Eiropu no Tuvajiem Austrumiem, bet saprotamu iemeslu dēļ tie netiks tuvākā nākotnē realizēti - kaŗš, nevis jūŗas dziļums ir šķēršļi. Gandrīz visur kur ir jālaiž šie gāzes vadi ir pasekls.

Kad Krievija piedāvās Latvijai iepirkt gāzi par Vācijas cenām, tad varētu apspriest ideju, ka nevajag sašķidrinātu gāzi, kuras cena ir salīdzināma ar Krievijas. Un tā kā ES pamazām apvieno visus gāzi vienotā tīklā, tad ja kuģi ar gāzi nepiestās Latvijā, tad piestās kaut kur citur, tikai tās pašas pārkraušanas izmaksas tad Latvija arī maksās un arī par starpnieka procentu.

Atbildēt

Rebes un rebes

25.03.2020. 13:56

»

Kàds goda consuls ?

goda -ideras,tàds pats kà Teksasas ubags


4. maija VDK valsts korporācijas ēnā kā Parex, kā oiki..

Atbildēt

xxx

25.03.2020. 13:34

Kaut tas trminālis uzsprāgtu. Par to katru dienu aidegšu melnu sveci.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

25.03.2020. 13:02

Pareizi, nav ko jaunus projektus attīstīt. Sēdēsim uz Gazprom adatas un sitīsim plaukstas, cik ļoti esam atkarīgi no krieviem.

Atbildēt

Liec mierà Gretu

25.03.2020. 12:39

»

Greta Tunberga

Nebezdi, lauķi


Ieraksti savu VDK segvàrdu ,ko tu visu laiku lomijies komisarj ? Vai ari morjacka ,ja bàbietis?

Atbildēt

Goda konsuls

25.03.2020. 12:03

https://www.diena.lv/raksts/pasaule/eiropa/ar-kontrabandas-cigaretem-automasina-piekerts-latvijas-goda-konsuls-ukraina-14236093

Atbildēt

aha

25.03.2020. 12:01

un tad kad es iepriekš rakstīju, ka biezie jūras krastā sapirkuši zemi un taisās tirgot privātmājas, tad te viens otrs bļāva, ka nē, tā nav, mēs par dabu tik domājam. Par savu ķešu domājam. Pie pakaļas tā daba, ja trubu taisītu mazliet tālāk, tad lapčinska savu pakaļu no krēsla nebūtu atrāvusi.

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

25.03.2020. 11:51

»

Ragausis iznàca uz dzertuves kàpném

un trisreiz nopirdàs .Kungis protestéja par léto alu atskaiditu ar hlorétu üdeni.Tai pat laikà ASV Senàts apstiprinàja 2 triljons dàlar ekonomikas stimulésanai. Teksasas investors atbrauca ar tuksàm kabatàm


Toties sim lïdzi ir dzirkles, ar ko cirpt vietéjos
aunus péc OIK-2 snites .Iznémuma kàrtà auni nocirps pasus cirpéjus. Understand ?

Atbildēt

Ragausis iznàca uz dzertuves kàpném

25.03.2020. 11:46

un trisreiz nopirdàs .Kungis protestéja par léto alu atskaiditu ar hlorétu üdeni.Tai pat laikà ASV Senàts apstiprinàja 2 triljons dàlar ekonomikas stimulésanai. Teksasas investors atbrauca ar tuksàm kabatàm .

Atbildēt

Zinošais

25.03.2020. 11:05

Ņemšanās ap gāzes termināli lieliski ilustrē objektīvās pretrunas ES līmenī un nespēju objektīvi izvērtēt riskus !
Skatoties no šodienas skatupunkta kļūdas bija sekojošas:
1. Ingalinas slēgšana, pirms nodrošināta tās ražojošo jaudu aizstāšana;
2. Nekritiskas naftas resursu un elektroenerģijas patēriņa prognozes - "treknajos" gados ar pamatojumu, ka nafta beigsies 2050 gadā un elektroenerģijas patēriņš pieaugs divas reizes, tika virzīts gan TEC 2 , gan Visaginas, gan Baltijas LNG termināļa projekti !

Realitāte izvērtās skarba visās jomās !
Ja jau zināmajam pievienojam vēl neskaidro pandēmijas ietekmi, tad situācija būs vēl drūmāka un pirmā ziņa kas to apstiprina ir LDZ atteikšanās no elektrifikācijas projekta, jo pat samazinātā apjomā tam nav ekonomiskā pamatojuma !
Ar Rail Baltic ir analogi !

Atbildēt

ui

25.03.2020. 10:48

kada var buut konkurence ja garantets iepirkums? tur kasds skolaa vispar ir gajis.konkurence ir tad ja nezini vai rit tas vispar buus vajadzigs

Atbildēt

Saturns

25.03.2020. 10:19

»

Marss

Lai VDD ar Cinkusu iet sēdēt Stūra mājā. Tur ir pagrabi, kur spĪdzināt noķertos spiegus, un lieli kabineti priekšniekiem ar sekretārēm. Rīgas centrā! Pirms tam gan jānoskaidro, cik lielu naudu ir izsaimniekojuši zem slepenības plīvura un lielāko meli cietumā


Plāni mainījušies. Tiek apskatīta jauna vieta Tvaika ielā (bij. Aleksandra augstumi, arī ļoti vēsturiska un iedvesmojoša varoņdarbiem vieta).

Bijām aizbraukuši ar dronu veikt teritorijas izpēti, bet viņš nogāzās žoga otrā pusē uz brauktuves, mūs vairs nelaida ārā, tāpēc nojaucām žogu.

Šobrīd notiek lauka darbs ar vietējo Sarķenes aģentūru, lai neatkārtojas Marsa stāsts ar parakstu vākšanu.

Kurš tur zem viena raksta komentēja ka vazelīns ar maltu analgīnu pret pumpām palīdz?? Noķeršu par tādu dezinformāciju! Vai tas varbūt bija domāts maitu analgīns?? Kāds zina kur var nopirkt? būs jāpiezvana Rinčam, viņš viņam pilna aptieciņa ar importa drapēm un smērēm.

Atbildēt

josifs

25.03.2020. 09:32

Bordāns un JKP biedri ir ļoti patriotiski,viņi saprot ka gazpromam-čekistu grupējuma gazei nevar uzticēties,tapēc Bordāns meklē no ASV gāzi,un pareizi dara.

Atbildēt

Ilmārs

25.03.2020. 08:50

Goda konsuls... Šādam cilvēkam nav goda, kurš izmanto savu statusu savtīgos nolūkos un divkosīgi veido viedokli, ka viss iecerētais ir tikai un vienīgi Latvijas labā. Šim cilvēkam nav goda!

Atbildēt

Marss

25.03.2020. 08:38

»

VENĒRAS DĀRZS

Vispār jau ne tikai kamerās. Lielāko daļu naudas ("vairāki miljoni") iztērēja pirms kamerām, kad sētai vairākās vietās tika pienagloti daži svaigi dēļi un atgriezumu gabali. Tāpēc nepietika līdzekli nokrāsot līdz galam visu sētu...


Lai VDD ar Cinkusu iet sēdēt Stūra mājā. Tur ir pagrabi, kur spĪdzināt noķertos spiegus, un lieli kabineti priekšniekiem ar sekretārēm. Rīgas centrā! Pirms tam gan jānoskaidro, cik lielu naudu ir izsaimniekojuši zem slepenības plīvura un lielāko meli cietumā.

Atbildēt

hm

25.03.2020. 08:18

Gāzes termināla būve noteikti maksās vairākus desmitus miljonus, neskaitot tā uzturēšanas un amortizācijas izmaksas. Neskaitot ierobežojumus un neērtības, kuras radīs tā novietojums jūras malā.
Jautājums. Vai mums jāiegulda miljoni jūrā? Atbilde vienkārša. Ja sašķidrinātā gāze lētāka kā cauruļvadu gāze, tad varētu būt, ka jā. Ja tomēr sašķidrinātā gāze izrādās dārgāka vai pat līdzvērtīga cenā, tad tas nozīmē, ka labprātīgi ierokam un noslīcinām jūrā miljonus. Idiotisms!
Kāpēc Vācija un Eiropa barojas ar gāzes vadiem? Ne jau tāpēc, ka no tiem nāk dārga gāze.
Kāpēc Itālijā, Spānijā piegādā sašķidrināto? Tāpēc ka Vidusjūras dziļums ir 2-3km.
Tā ka šoreiz mums paveicies, ka PSRS atstājusi mums mantojumā Inčukalna gāzes krātuvi un gāzes cauruļvadus - tas jāatzīst.

Atbildēt

jautaajums

25.03.2020. 05:37

»

Nja

Latvijas enerģētiskajai neatkarībai būt. Pietiks dārgi maksāt krievu fašistiem


Vai tad krieviem pieder gāze?Krievijā krievam nekas nepieder,tāpat kā Latvijā latvietim,ar gāzi šeptējas puikas ar peisakiem.Krievijas gāze tiek pārdota kā ASV gāze.

Atbildēt

VENĒRAS DĀRZS

25.03.2020. 00:47

»

MARSA PARKAM

ir NACIONĀLAS NOZĪMES STATUSS, tādēļ VDD par iepriekš it kā iztērētiem 10 miljoniem, 23.03.2020. uzlika 7 video novērošanas kameras puvušas sētas saglabāšanai, lai vides aktīvisti netraucētu liepu nozāģēšanai


Vispār jau ne tikai kamerās. Lielāko daļu naudas ("vairāki miljoni") iztērēja pirms kamerām, kad sētai vairākās vietās tika pienagloti daži svaigi dēļi un atgriezumu gabali. Tāpēc nepietika līdzekli nokrāsot līdz galam visu sētu.

Arī pietrūkst krāsotāji ar attiecīgās pakāpes pielaidi valsts noslēpumam, jo iepriekšējiem pielaide tika analēta, kad darba laikā tika pieķerti degustējam potenciālā pretinieka ražotu stiprinošu dzērienu. Tādējādi, dodot priekšroku, iespējams, neapzināti, izpaužot savas patiesās simpātijas, Varšavas bloka (tā pierastāk) dalībvalstu, pārtikas rūpniecības uzņēmumu ražotai produkcijai.

/Klasificēts saturs! Tikai iekšīgam salietojumam!/

Atbildēt

Būtībā

24.03.2020. 22:37

»

jaajaa

...pats lielais kuģis - terminālis stāv 2 km no krasta...tālāk truba


Jau Itālijā tādas gāzes tankeru piestātnes gar visu kūrorta zonu var redzēt. Un viss viņiem labi- tūristu vairāk kā LV (nu labi- kopš februāra daudz nav redzēti, bet gan jau kad pensionāri un hroniski slimie apmirs, jaunie un stiprie izveseļosies, gan jau atkal būs gana daudz). Par dabas aizsardzības aspektiem šībrīža pieejamo tehnoloģiju sakarā, diez vai ir ko bazīties- tā taču ir gāze, nevis nafta. Bet otru OIK gan negribās. Nevienam. Ja nu vienīgi projekta bīdītājiem un tiem, kas pie siles ar knābīšiem vaļā...

Atbildēt

Nja

24.03.2020. 22:18

Latvijas enerģētiskajai neatkarībai būt. Pietiks dārgi maksāt krievu fašistiem.

Atbildēt

tā viš i

24.03.2020. 21:53

nu bet es tak to jau sen teicu, tiklīdz Ragauša vārds pie apvāršņa paspīdēja...

Atbildēt

Jancis

24.03.2020. 21:52

Un kur tad tagad ir Latvijas slavenākais krokodils- ornitologs Ķerus? Ko nestraucās par jūras kaijām??? Nav neviens sapiķojis, lai satraucas? Vai jau ir sapiķojis, lai nesatraucas?? Besī ši zaļie un zilie, kas bļaustās dēļ zaļas naudiņas, ne zaļas idejas.

Atbildēt

Liene

24.03.2020. 21:33

JKP preikš Kariņa un ASV ir noderīgie idioti, tikai šitie vietējie stulbenīši - noderīgie idioti domā, ka viņi atbalstot savu tautiešu iznīcināšanu, paši paliks un dzīvos kā nieres pa taukiem. Tā nebūs idiotus neviens nemīl, bet tikai izmanto.

Atbildēt

jaajaa

24.03.2020. 21:22

»

pg

Vai Saulkrastu tuvumā, atskaitot gumijas laiveli, kāds nopietns kuģītis pie krasta var pienākt


...pats lielais kuģis - terminālis stāv 2 km no krasta...tālāk truba...:)

Atbildēt

pg

24.03.2020. 21:13

Vai Saulkrastu tuvumā, atskaitot gumijas laiveli, kāds nopietns kuģītis pie krasta var pienākt?

Atbildēt

Toties

24.03.2020. 20:52

»

saulkrastu tante

OBJEKTAM NAV PAŠLAIK NACIONĀLAS NOZĪMES STATUSS


Ragausim ir kuilja statuss

Atbildēt

jaajaa

24.03.2020. 20:44

»

hm

Jā, viss pareizi ... tikai sīka nianse, Ka Latvenergo obligāti jāpērk Ragauša piegādātā gāze


...nav nu gan tā...nav jau nekāda "nacionālo interešu" statusa...un, ja kāds grib tā, tad lai Latvenergo būvē, būs valstij piederošs terminālis...:)

Atbildēt

hm

24.03.2020. 20:23

»

jaajaa

...bet neviens jau negatavojas atteikties no gāzes...tieši otrādi...terminālis ir vienkārši vēl viens piegādes ceļš...vai truba pa taisno no Krievijas, vai Klaipēda, vai reverss utt., vienalga...pērk no tā, kas lētāk pārdod


Jā, viss pareizi ... tikai sīka nianse, Ka Latvenergo obligāti jāpērk Ragauša piegādātā gāze!
(vismaz tā skanēja par šo tēmu iepriekš rakstītajā rakstā.)

Atbildēt

jaajaa

24.03.2020. 20:16

»

R

Valdība taisās aizliegt malkas apkuri!Tā kā gāzes vada pretinieki padomājiet ar ko apkurināsim mājas.Dombrovska pēcnācēja jau brauca uz ASV pēc gāzes,bet sanāca čiks,tikai notrieca tautas naudu


...bet neviens jau negatavojas atteikties no gāzes...tieši otrādi...terminālis ir vienkārši vēl viens piegādes ceļš...vai truba pa taisno no Krievijas, vai Klaipēda, vai reverss utt., vienalga...pērk no tā, kas lētāk pārdod...:)

Atbildēt

jaajaa

24.03.2020. 20:13

»

hm

ASV dienā ražo ap 12 miljoni mucas un ar tendenci kāpināt ražošanu uz slānekļa ražotāju rēķina. SA pēc konflikta ar Krieviju grasās palielināt ražošanu līdz 12 - 13 miljoniem mucām, krievi ražo ap 10-11 miljoni mucām...


...salīdzināt naftu un metānu kā produktus nevar...nafta ir "ūdens", metāns - "skābeklis" vai "ūdeņradis"…:D...kad 10 gadus atpakaļ sāka šķidrināt un vadāt metānu tankeros, man arī smiekli nāca (tāpat kā Gazprom krieviem)...tagad viss ir pavisam citādi, un pašizmaksu jau pie klienta, piemēram, Katarai vai Nigērija praktiski sastāda "loģistika"...slānekļa gāze, protams, ka dārgāka...bet terminālis par ļaunu nenāktu...:)

Atbildēt

R

24.03.2020. 20:12

Valdība taisās aizliegt malkas apkuri!Tā kā gāzes vada pretinieki padomājiet ar ko apkurināsim mājas.Dombrovska pēcnācēja jau brauca uz ASV pēc gāzes,bet sanāca čiks,tikai notrieca tautas naudu!!!

Atbildēt

vecais spekulants

24.03.2020. 19:59

Kremla gazes agentura ir pieslegusi visus savus trollus . Tapec ,ka krievu gazi un naftu perk arvien mazak. Bet par krievu TEC 2 tauta maksa dargak neka buta jamaksa par saskidrinato gazi.

Atbildēt

hm

24.03.2020. 19:53

»

mh

...un tāpēc jeņķiem kā ēst vajag Venecuēlu. Pa lēto, protams, kā vienmēr


Venecuēlu viņiem vajag tāpēc, ka Venecuēlā ir smagā nafta, ar ko ražot dīzeli. Jo ASV nav smagās naftas un viņu kompānijas pašreiz to iepērk no Krievijas.
Bez tam Venecuēlā ir lielākās naftas iegulas pasaulē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...