Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kasiņš

25.09.2019. 19:59

kad tādi mēsli beidzot beigs staigāt pa mūsu zemi

Atbildēt

Mjā...

19.09.2019. 22:41

Izskatās, ka savickis pats te komentārus raksta un pats ar sevi strīdās.

Atbildēt

Trîsreiz variet minèt,

17.09.2019. 12:31

»

Ko cionistu kontrolētie mediji LV neraksta

Piemēram, nekad nerakstīs par cionistu politiku, ko realizē. Saeima un VP realizē uzdevumus, bet stratēģiju nepārzin...


kas notiks Latvijà ar valsts valodas statusu, kad latviešu būs mazākumā? Pareizi! Krievu valodai piešķirs valsts valodas statusu un neformāli Latvija kļūs par Krievijas impērijas guberņu.

Atbildēt

Ferdinands

17.09.2019. 08:21

Vovans nolēmis visas olas turēt vinā groziņā?

Atbildēt

Ko cionistu kontrolētie mediji LV neraksta

17.09.2019. 08:07

»

Kash

Dažkārt aizdomājos.... Savickis esot Kremļa aģents. Tas tiek paziņots ar lielu pārliecību. Tik neredz nekādu informāciju, ka viņš kaut ko Kremļā labā kaut ko pretvalstisku darītu... Mums atkal visu zin "tauta", bet drošības iestādes vispār neko? Vai arī šis dabūjis zīmogu pierē forever...


Piemēram, nekad nerakstīs par cionistu politiku, ko realizē. Saeima un VP realizē uzdevumus, bet stratēģiju nepārzin.

Sīks piemērs.

Daudzi nesaprot, ko, E. Levits sacīdams " mēs latvieši", ar to domā. Viņš jau iepriekš ir izteicies, ka latvieši ir, neatkarīgi no nacionalitātes - latvieši, ebreji, krievi, ukraiņi utt. , kas ir LV pilsoņi, skaitās latvieši. Faktiski tas notiek "pilsoņu nācijas" veidošanas procesā; līdzīgi veidojās amerikāņu nācija. Līdzīgi Putins Krievijā šodien veido Krievijas "pilsoņu nācijas" atjaunoto kosmopolītiskā nacisma impēriju, kurā krievu tautai jau šodien iedalīta nenozīmīga un diskriminēta loma. Piem., Maskavā krivi ir 29 procenti un viņu tiesības ierobežo. Cik procentu Rīgā ir latvieši? Tas ir noslēpums.

Iznīcinot nācijvalsts principu, saskaņā ar kuru valsts intereses sakrīt ar pamatnācijas tiesībām un interesēm, starptautiskais cionisms, lai destrukturizētu sabiedrību, to sašķeltu interešu grupās, attīstit haosu, lai sabiedrības ar cionisma kosmopolītiskā nacisma ideoloģiju pārvaldītu un ar parādiem pakļautu valstis, tiek sistēmiski un sistemātiski iznīcinātas nācijvalstu ideoloģijas paliekas pilsoņu apziņā, tiek veidota kosmopoītisks pūlis kā valsts pilsoņu nācija. Piem., amerikāņu nācija lieto angļu valodu, latviešu nācija latviešu, krievu, krievu nācija krievu.

Vai tagad nav pilnīgi skaidrs, kāpēc žīdcionists E. Levits sevi pieskaita latviešiem?

Atbildēt

Nu ja!

17.09.2019. 08:01

»

Jāsmejas

Sazvērestību cienītāju nosaukums - Itera spiesta atklāt patieso labuma guvēju ... Tāds labuma guvējs jau ir redzams Uzņēmumu reģistrā vismaz gadu, vispār Itera bija no pirmajiem uzņēmumiem, kuri to labuma guvēju pēc likuma uzreiz paziņoja


Jau veidojot Iteru un tirgojot Gazprom gāzi Latvijā, bija skaidrs, ka Savickis ar Iteru ir Krievijas FSB projekts, izmantojot ar Iteru iegūto naudu Latvijas politikas ietekmēšanai. Mēs taču redzam, kādi "sūdi" publiski rosās ap Savicki un kāda loma ir viņam Latvijas politikā. G. Ulmanis, A. Bērziņš, A. Kalvītis.. "Sūdu svīta".

Atbildēt

Jāsmejas

17.09.2019. 07:29

Sazvērestību cienītāju nosaukums - Itera spiesta atklāt patieso labuma guvēju ... Tāds labuma guvējs jau ir redzams Uzņēmumu reģistrā vismaz gadu, vispār Itera bija no pirmajiem uzņēmumiem, kuri to labuma guvēju pēc likuma uzreiz paziņoja.

Atbildēt

Interesanti

17.09.2019. 06:41

Kas to būtu zinājis, ka pienāks laiks izcilāko KGB aĝentu spēju apspriešanai! Cilvēcīgs ieteikums ir audzināt mazbērnus, nevis organizēt sportistu, zinātnieku, žurnālistu un citu pērkamu ļautiņu klanīšanos galvenā sponsora priekšā.

Atbildēt

Kash

17.09.2019. 05:19

Dažkārt aizdomājos.... Savickis esot Kremļa aģents. Tas tiek paziņots ar lielu pārliecību. Tik neredz nekādu informāciju, ka viņš kaut ko Kremļā labā kaut ko pretvalstisku darītu... Mums atkal visu zin "tauta", bet drošības iestādes vispār neko? Vai arī šis dabūjis zīmogu pierē forever?

Atbildēt

Jaja

17.09.2019. 02:03

»

007

Domāju esi no tiem,kas savas smadzenes un olas aptin ar folliju


kā tu VDK un Savicka kantorī Vecrīgā.. aiz bailēm no Borovkova nagumaucējiem..

Atbildēt

+++

17.09.2019. 00:19

Arī šis tips ir dzīvnieku šaušanas izklaides cienītājs

Atbildēt

Pats esi slims

16.09.2019. 22:26

»

007

ir kāds nelegāļu Top10? :))) raksti ne mazāk slimi,kā troļļu fermu ieslodzītie


jo VDK stilā citus vaino kā slimus. Paskaties pieejamo, ko pats Savickis par sevi saka. Zinot to, ka Putins ir no VDK un Savickis, Itera ir VDK prjekts naudas pumpītis caur pārdoto gāzi, naudai pa tiešo nonākot VDK- FSB rīcībā uzdevumu izpildei. Tas ir tik acīm redzami! Noteikti, ka pats galvenais FSB priekšnieks LV ir Savickis, šodien ar A. Kalvīti un bij. VP " sen čal pa galvu neesat dabūjuši" utt. pakalpiņos.. rediģējot LV politiku valsts noslēpuma līmenī.. Tas ir tik acīm redzami!

Atbildēt

NATO 100 procentīgais gals

16.09.2019. 22:02

»

..

Baltijas valstīs ir NATO. NATO neatdos nevienu pēdu zemes. Lai būtu vēl drošāk, Polijā agri vai vēlu izvietos pastāvīgus NATO spēkus. Arī iekšējā drošība tiek stiprināta, padzenot bankas, kuras atmazgā naudu, parādot patiesā labuma guvējus, padarot pieejamus alternatīvus energoresursus utt. Jo lielāki...


Un diezgan ātrais, uzņemot Ukrainu, Baltkrieviju. Tad jau pašu Krieviju ar var uzņemt. Ja viņi "apsolās" būt paklausīgi.
Fufels NATO vairs arī pats ir. NATO gaida tāds pats gals kā Tautu Savienību. Varēs tad atkal taisīt jaunu, teiksim Cilšu aliansi.
Latvijā sen kā būtu notikusi Daugavpils "tautas" revolūcija, ja Krievijai nebūtu sankcijas. Bet viņas jau nebūs mūžīgās, un solis pa solim...
NATO nāvesspriedums bija tad, kad pieņēma Latviju ar Igauniju.
Patiesībā lai NATO izdzīvotu, viņiem vajag izmest ārā Latviju un Igauniju. Redz kā ir patiesībā. Divas krievu satelītvalstis ir ar to pašu Krieviju iebāztas NATO.
Par Poliju jā, to NATO neatdos un nevar viņu paņemt nemaz tik vienkārši.

Atbildēt

Skaisti skan

16.09.2019. 20:28

»

..

Baltijas valstīs ir NATO. NATO neatdos nevienu pēdu zemes. Lai būtu vēl drošāk, Polijā agri vai vēlu izvietos pastāvīgus NATO spēkus. Arī iekšējā drošība tiek stiprināta, padzenot bankas, kuras atmazgā naudu, parādot patiesā labuma guvējus, padarot pieejamus alternatīvus energoresursus utt. Jo lielāki...


Bet kādi ir Latvijas iekšējie procesi? Latvieši aizbrauc, nomirst utt. Neviens nezin, cik to vēl ir Latvijā. Haoss visās nozarēs. Tās saucot par reformām. Es redzu, ka plīvos sarkanbaltsarkanais, formāli valsts valoda būs latviešu, bet, kad to būs mazumā, būs otra valsts valoda, pēc tam viena.

Atbildēt

Putinam ar Trampu ir ļoti draudzīgas attiecības

16.09.2019. 20:24

»

Latvis

Kad Trampam ar Putinu būs pilnvērtīgas sarunas, tad arī sadalīs Pasauli


Neviens nezin, ko viņi apsprieda Helsinkos. Tagad Tramps ievilka Putinu G7. ASV laiks beidzas. Tuvojas globāla finansu un ekonomikas krīze. It kā 2020. gadā. To mēginās atrisināt uz Krievijas un Ķīnas rēķina ar aktīvu Putina līdzdalību.

Atbildēt

Nesaki vis

16.09.2019. 20:20

»

Jurčiks

Pakts diez vai top. Vienkārši rietumi pieļaus to. Līdzīgi kā tai flmā konstatēts. Skats no komandpunkta...


Savickis LPSR laikos skaitījās visā PSRS pats labākais izlūks ārvalstīs. Ātri apguva svešvalodas utt. Empātisks savējais. Vēl tagad. Jautājums, kam savējais. FSB savējais, jo nav nodevis Krievijas FSB intereses, kuras realizē Putins, kurš vienlaikus atjauno Krievijas impēriju un iztop Romas klubam, iznīcinot krievus Krievijā - dzimtscilvēkus, mužikus. Ja Savickis būtu nodevis, būtu sen beigts. Bet ir dzīvāks par dzīvu! Un strādā ar interesi. Uzdevumus viņam nezinām. Bet naudu viņam nevajag, viņš ir Latvijas neatkarības ideoloģiskais pretinieks. ES vai PSRS ir latviešu tautas iznīcinātājas. Visi apstākļi ir pret mums.

Atbildēt

jaajaa

16.09.2019. 19:41

...nu, kad būs cena ap 150 dolāriem kā sašķidrinātajai, tad arī pārdos...vienkāršajam patērētājam pie vienas vietas, kas ir labuma guvējs, cenai tik nozīme...:)

Atbildēt

..

16.09.2019. 18:46

Baltijas valstīs ir NATO. NATO neatdos nevienu pēdu zemes. Lai būtu vēl drošāk, Polijā agri vai vēlu izvietos pastāvīgus NATO spēkus. Arī iekšējā drošība tiek stiprināta, padzenot bankas, kuras atmazgā naudu, parādot patiesā labuma guvējus, padarot pieejamus alternatīvus energoresursus utt. Jo lielāki panākumi jo vairāk te rada imižu, ka it ka Baltijas valstis tiks atdotas Krievijai. Pat Ukrainā un Baltkrievijā attālinās no Krievijas, nemaz nerunājot par Baltijas valstīm. Savickim būtu jāprasa atskaitīties, kā viņš godīgi nomaksājis nodokļus.

Atbildēt

Jurčiks

16.09.2019. 18:21

»

...

Iespējams ka top jauns Molotova Rībentropa pakts,vēsture mēdz atkārtoties


Pakts diez vai top. Vienkārši rietumi pieļaus to. Līdzīgi kā tai flmā konstatēts. Skats no komandpunkta.
Bet Jurīti pats FSB ar Putinu ir atstūmis no "siles gāzes". Jo cik gadus jau, 25 viņam bija ekskluzīvas tiesības pārdot Latvijai. Juris sākampa miljardu vai vairāk miljonu eiro peļņu sev, bet izlūkošanas un vervēšanas lietām naudu nedeva, vai deva skopi ļoti. Nu kas tur Godmanis ar visu kodlu... Un kas tur vēl. Bet visu naudu viņš savāca sev. Neatmaksājas Krievijai tik dārgs darbinieks.
Kā arī VDD tāpat pieder Krievijai un caur viņiem var daudz efektīvāk realizēt gan izlūkošananu, gan ietekmēšanu procesu, tiesnešu ielikšanu un īpašo lietu prokurorus.
Skops bija jaunatni evilkt krievu saietos un izgaismots aģents galu galā. Tā kā loģisks Krievijas gājiens. Nahren viņu barot, ja viņš norij vairāk nekā pienesumu atdos. Jau padsmit gadus. Ir ietekmīgākas sviras... VDD LR, SAB LR. Un to pietiek. It īpaši ka pašai Krievijai iet sūdīgi, sankcijas nolādētās neļauj naudu taisīt.

Atbildēt

Latvis

16.09.2019. 17:04

Mūsu vadoņi valsti nolaidīs tik tāl, ka atkal kirkenšteinveidīgajam būs jābrauc uz Maskavu pēc maizes un sāls.

Atbildēt

Iteras peļņa Krievijas FSB atbalsts

16.09.2019. 16:52

Krievijas FSB ar savu aģentu Savicki šodien aktīvi realizē jauno Kremļa politiku. Vecajā politikā galvenais sauklis bija krievu valoda un intereses. Šodien Kremļa politika ir atjaunot, nevis PSRS, bet Krievijas inpērijas teritoriju ar Urainas, Baltkrievijas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas iekļaušanu KF teritorijā. Viens no taktiskajiem soļiem Latvijas jaunatnes prātu apstulbināšanai bija veikalā Alfa izvietotais veikals ar Putina attēliem uz dažādām precēm.

Faktiski Krievijas FSB Trojas zirgs Latvijā ir bijušo komunistu, čekistu vadība, pie kuras pieder Savickis.

Krievijas jaunie plāni atjaunot "cara Putina ar oligarhu galmu" Krievijas impēriju, realizējas ar iejaukšanos VDD darbībā, faktiski to vadot veciem komunistiem un čekistiem. Krievijai ar saviem resursiem nav steigas ar finansu un politikas instrumentiem atjaunot bijušās Krievijas impērijas teritoriju. VDD jau nodrošinājis CVK balsu skaitīšanu saskaņā ar valsts noslēpumu.

Kā Rietumi ar Merkeli, Makronu, Trampu sekmē Ukrainas suverenitātes zaudēšanu, mēs redzam skaidri ar parakstīto Minskas vienošanos, kurā nav ierakstīta Krimas aneksija. Iespējams arī Baltijas valstis līdzīgā kārtā nonāks KF teritorijas sastāvā. Klusi par to vienojoties Rietumiem ar Kremli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...