Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kasiņš

25.09.2019. 20:59

kad tādi mēsli beidzot beigs staigāt pa mūsu zemi

Atbildēt

Mjā...

19.09.2019. 23:41

Izskatās, ka savickis pats te komentārus raksta un pats ar sevi strīdās.

Atbildēt

Trîsreiz variet minèt,

17.09.2019. 13:31

»

Ko cionistu kontrolētie mediji LV neraksta

Piemēram, nekad nerakstīs par cionistu politiku, ko realizē. Saeima un VP realizē uzdevumus, bet stratēģiju nepārzin...


kas notiks Latvijà ar valsts valodas statusu, kad latviešu būs mazākumā? Pareizi! Krievu valodai piešķirs valsts valodas statusu un neformāli Latvija kļūs par Krievijas impērijas guberņu.

Atbildēt

Ferdinands

17.09.2019. 09:21

Vovans nolēmis visas olas turēt vinā groziņā?

Atbildēt

Ko cionistu kontrolētie mediji LV neraksta

17.09.2019. 09:07

»

Kash

Dažkārt aizdomājos.... Savickis esot Kremļa aģents. Tas tiek paziņots ar lielu pārliecību. Tik neredz nekādu informāciju, ka viņš kaut ko Kremļā labā kaut ko pretvalstisku darītu... Mums atkal visu zin "tauta", bet drošības iestādes vispār neko? Vai arī šis dabūjis zīmogu pierē forever...


Piemēram, nekad nerakstīs par cionistu politiku, ko realizē. Saeima un VP realizē uzdevumus, bet stratēģiju nepārzin.

Sīks piemērs.

Daudzi nesaprot, ko, E. Levits sacīdams " mēs latvieši", ar to domā. Viņš jau iepriekš ir izteicies, ka latvieši ir, neatkarīgi no nacionalitātes - latvieši, ebreji, krievi, ukraiņi utt. , kas ir LV pilsoņi, skaitās latvieši. Faktiski tas notiek "pilsoņu nācijas" veidošanas procesā; līdzīgi veidojās amerikāņu nācija. Līdzīgi Putins Krievijā šodien veido Krievijas "pilsoņu nācijas" atjaunoto kosmopolītiskā nacisma impēriju, kurā krievu tautai jau šodien iedalīta nenozīmīga un diskriminēta loma. Piem., Maskavā krivi ir 29 procenti un viņu tiesības ierobežo. Cik procentu Rīgā ir latvieši? Tas ir noslēpums.

Iznīcinot nācijvalsts principu, saskaņā ar kuru valsts intereses sakrīt ar pamatnācijas tiesībām un interesēm, starptautiskais cionisms, lai destrukturizētu sabiedrību, to sašķeltu interešu grupās, attīstit haosu, lai sabiedrības ar cionisma kosmopolītiskā nacisma ideoloģiju pārvaldītu un ar parādiem pakļautu valstis, tiek sistēmiski un sistemātiski iznīcinātas nācijvalstu ideoloģijas paliekas pilsoņu apziņā, tiek veidota kosmopoītisks pūlis kā valsts pilsoņu nācija. Piem., amerikāņu nācija lieto angļu valodu, latviešu nācija latviešu, krievu, krievu nācija krievu.

Vai tagad nav pilnīgi skaidrs, kāpēc žīdcionists E. Levits sevi pieskaita latviešiem?

Atbildēt

Nu ja!

17.09.2019. 09:01

»

Jāsmejas

Sazvērestību cienītāju nosaukums - Itera spiesta atklāt patieso labuma guvēju ... Tāds labuma guvējs jau ir redzams Uzņēmumu reģistrā vismaz gadu, vispār Itera bija no pirmajiem uzņēmumiem, kuri to labuma guvēju pēc likuma uzreiz paziņoja


Jau veidojot Iteru un tirgojot Gazprom gāzi Latvijā, bija skaidrs, ka Savickis ar Iteru ir Krievijas FSB projekts, izmantojot ar Iteru iegūto naudu Latvijas politikas ietekmēšanai. Mēs taču redzam, kādi "sūdi" publiski rosās ap Savicki un kāda loma ir viņam Latvijas politikā. G. Ulmanis, A. Bērziņš, A. Kalvītis.. "Sūdu svīta".

Atbildēt

Jāsmejas

17.09.2019. 08:29

Sazvērestību cienītāju nosaukums - Itera spiesta atklāt patieso labuma guvēju ... Tāds labuma guvējs jau ir redzams Uzņēmumu reģistrā vismaz gadu, vispār Itera bija no pirmajiem uzņēmumiem, kuri to labuma guvēju pēc likuma uzreiz paziņoja.

Atbildēt

Interesanti

17.09.2019. 07:41

Kas to būtu zinājis, ka pienāks laiks izcilāko KGB aĝentu spēju apspriešanai! Cilvēcīgs ieteikums ir audzināt mazbērnus, nevis organizēt sportistu, zinātnieku, žurnālistu un citu pērkamu ļautiņu klanīšanos galvenā sponsora priekšā.

Atbildēt

Kash

17.09.2019. 06:19

Dažkārt aizdomājos.... Savickis esot Kremļa aģents. Tas tiek paziņots ar lielu pārliecību. Tik neredz nekādu informāciju, ka viņš kaut ko Kremļā labā kaut ko pretvalstisku darītu... Mums atkal visu zin "tauta", bet drošības iestādes vispār neko? Vai arī šis dabūjis zīmogu pierē forever?

Atbildēt

Jaja

17.09.2019. 03:03

»

007

Domāju esi no tiem,kas savas smadzenes un olas aptin ar folliju


kā tu VDK un Savicka kantorī Vecrīgā.. aiz bailēm no Borovkova nagumaucējiem..

Atbildēt

+++

17.09.2019. 01:19

Arī šis tips ir dzīvnieku šaušanas izklaides cienītājs

Atbildēt

Pats esi slims

16.09.2019. 23:26

»

007

ir kāds nelegāļu Top10? :))) raksti ne mazāk slimi,kā troļļu fermu ieslodzītie


jo VDK stilā citus vaino kā slimus. Paskaties pieejamo, ko pats Savickis par sevi saka. Zinot to, ka Putins ir no VDK un Savickis, Itera ir VDK prjekts naudas pumpītis caur pārdoto gāzi, naudai pa tiešo nonākot VDK- FSB rīcībā uzdevumu izpildei. Tas ir tik acīm redzami! Noteikti, ka pats galvenais FSB priekšnieks LV ir Savickis, šodien ar A. Kalvīti un bij. VP " sen čal pa galvu neesat dabūjuši" utt. pakalpiņos.. rediģējot LV politiku valsts noslēpuma līmenī.. Tas ir tik acīm redzami!

Atbildēt

NATO 100 procentīgais gals

16.09.2019. 23:02

»

..

Baltijas valstīs ir NATO. NATO neatdos nevienu pēdu zemes. Lai būtu vēl drošāk, Polijā agri vai vēlu izvietos pastāvīgus NATO spēkus. Arī iekšējā drošība tiek stiprināta, padzenot bankas, kuras atmazgā naudu, parādot patiesā labuma guvējus, padarot pieejamus alternatīvus energoresursus utt. Jo lielāki...


Un diezgan ātrais, uzņemot Ukrainu, Baltkrieviju. Tad jau pašu Krieviju ar var uzņemt. Ja viņi "apsolās" būt paklausīgi.
Fufels NATO vairs arī pats ir. NATO gaida tāds pats gals kā Tautu Savienību. Varēs tad atkal taisīt jaunu, teiksim Cilšu aliansi.
Latvijā sen kā būtu notikusi Daugavpils "tautas" revolūcija, ja Krievijai nebūtu sankcijas. Bet viņas jau nebūs mūžīgās, un solis pa solim...
NATO nāvesspriedums bija tad, kad pieņēma Latviju ar Igauniju.
Patiesībā lai NATO izdzīvotu, viņiem vajag izmest ārā Latviju un Igauniju. Redz kā ir patiesībā. Divas krievu satelītvalstis ir ar to pašu Krieviju iebāztas NATO.
Par Poliju jā, to NATO neatdos un nevar viņu paņemt nemaz tik vienkārši.

Atbildēt

Skaisti skan

16.09.2019. 21:28

»

..

Baltijas valstīs ir NATO. NATO neatdos nevienu pēdu zemes. Lai būtu vēl drošāk, Polijā agri vai vēlu izvietos pastāvīgus NATO spēkus. Arī iekšējā drošība tiek stiprināta, padzenot bankas, kuras atmazgā naudu, parādot patiesā labuma guvējus, padarot pieejamus alternatīvus energoresursus utt. Jo lielāki...


Bet kādi ir Latvijas iekšējie procesi? Latvieši aizbrauc, nomirst utt. Neviens nezin, cik to vēl ir Latvijā. Haoss visās nozarēs. Tās saucot par reformām. Es redzu, ka plīvos sarkanbaltsarkanais, formāli valsts valoda būs latviešu, bet, kad to būs mazumā, būs otra valsts valoda, pēc tam viena.

Atbildēt

Putinam ar Trampu ir ļoti draudzīgas attiecības

16.09.2019. 21:24

»

Latvis

Kad Trampam ar Putinu būs pilnvērtīgas sarunas, tad arī sadalīs Pasauli


Neviens nezin, ko viņi apsprieda Helsinkos. Tagad Tramps ievilka Putinu G7. ASV laiks beidzas. Tuvojas globāla finansu un ekonomikas krīze. It kā 2020. gadā. To mēginās atrisināt uz Krievijas un Ķīnas rēķina ar aktīvu Putina līdzdalību.

Atbildēt

Nesaki vis

16.09.2019. 21:20

»

Jurčiks

Pakts diez vai top. Vienkārši rietumi pieļaus to. Līdzīgi kā tai flmā konstatēts. Skats no komandpunkta...


Savickis LPSR laikos skaitījās visā PSRS pats labākais izlūks ārvalstīs. Ātri apguva svešvalodas utt. Empātisks savējais. Vēl tagad. Jautājums, kam savējais. FSB savējais, jo nav nodevis Krievijas FSB intereses, kuras realizē Putins, kurš vienlaikus atjauno Krievijas impēriju un iztop Romas klubam, iznīcinot krievus Krievijā - dzimtscilvēkus, mužikus. Ja Savickis būtu nodevis, būtu sen beigts. Bet ir dzīvāks par dzīvu! Un strādā ar interesi. Uzdevumus viņam nezinām. Bet naudu viņam nevajag, viņš ir Latvijas neatkarības ideoloģiskais pretinieks. ES vai PSRS ir latviešu tautas iznīcinātājas. Visi apstākļi ir pret mums.

Atbildēt

jaajaa

16.09.2019. 20:41

...nu, kad būs cena ap 150 dolāriem kā sašķidrinātajai, tad arī pārdos...vienkāršajam patērētājam pie vienas vietas, kas ir labuma guvējs, cenai tik nozīme...:)

Atbildēt

..

16.09.2019. 19:46

Baltijas valstīs ir NATO. NATO neatdos nevienu pēdu zemes. Lai būtu vēl drošāk, Polijā agri vai vēlu izvietos pastāvīgus NATO spēkus. Arī iekšējā drošība tiek stiprināta, padzenot bankas, kuras atmazgā naudu, parādot patiesā labuma guvējus, padarot pieejamus alternatīvus energoresursus utt. Jo lielāki panākumi jo vairāk te rada imižu, ka it ka Baltijas valstis tiks atdotas Krievijai. Pat Ukrainā un Baltkrievijā attālinās no Krievijas, nemaz nerunājot par Baltijas valstīm. Savickim būtu jāprasa atskaitīties, kā viņš godīgi nomaksājis nodokļus.

Atbildēt

Jurčiks

16.09.2019. 19:21

»

...

Iespējams ka top jauns Molotova Rībentropa pakts,vēsture mēdz atkārtoties


Pakts diez vai top. Vienkārši rietumi pieļaus to. Līdzīgi kā tai flmā konstatēts. Skats no komandpunkta.
Bet Jurīti pats FSB ar Putinu ir atstūmis no "siles gāzes". Jo cik gadus jau, 25 viņam bija ekskluzīvas tiesības pārdot Latvijai. Juris sākampa miljardu vai vairāk miljonu eiro peļņu sev, bet izlūkošanas un vervēšanas lietām naudu nedeva, vai deva skopi ļoti. Nu kas tur Godmanis ar visu kodlu... Un kas tur vēl. Bet visu naudu viņš savāca sev. Neatmaksājas Krievijai tik dārgs darbinieks.
Kā arī VDD tāpat pieder Krievijai un caur viņiem var daudz efektīvāk realizēt gan izlūkošananu, gan ietekmēšanu procesu, tiesnešu ielikšanu un īpašo lietu prokurorus.
Skops bija jaunatni evilkt krievu saietos un izgaismots aģents galu galā. Tā kā loģisks Krievijas gājiens. Nahren viņu barot, ja viņš norij vairāk nekā pienesumu atdos. Jau padsmit gadus. Ir ietekmīgākas sviras... VDD LR, SAB LR. Un to pietiek. It īpaši ka pašai Krievijai iet sūdīgi, sankcijas nolādētās neļauj naudu taisīt.

Atbildēt

Latvis

16.09.2019. 18:04

Mūsu vadoņi valsti nolaidīs tik tāl, ka atkal kirkenšteinveidīgajam būs jābrauc uz Maskavu pēc maizes un sāls.

Atbildēt

Iteras peļņa Krievijas FSB atbalsts

16.09.2019. 17:52

Krievijas FSB ar savu aģentu Savicki šodien aktīvi realizē jauno Kremļa politiku. Vecajā politikā galvenais sauklis bija krievu valoda un intereses. Šodien Kremļa politika ir atjaunot, nevis PSRS, bet Krievijas inpērijas teritoriju ar Urainas, Baltkrievijas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas iekļaušanu KF teritorijā. Viens no taktiskajiem soļiem Latvijas jaunatnes prātu apstulbināšanai bija veikalā Alfa izvietotais veikals ar Putina attēliem uz dažādām precēm.

Faktiski Krievijas FSB Trojas zirgs Latvijā ir bijušo komunistu, čekistu vadība, pie kuras pieder Savickis.

Krievijas jaunie plāni atjaunot "cara Putina ar oligarhu galmu" Krievijas impēriju, realizējas ar iejaukšanos VDD darbībā, faktiski to vadot veciem komunistiem un čekistiem. Krievijai ar saviem resursiem nav steigas ar finansu un politikas instrumentiem atjaunot bijušās Krievijas impērijas teritoriju. VDD jau nodrošinājis CVK balsu skaitīšanu saskaņā ar valsts noslēpumu.

Kā Rietumi ar Merkeli, Makronu, Trampu sekmē Ukrainas suverenitātes zaudēšanu, mēs redzam skaidri ar parakstīto Minskas vienošanos, kurā nav ierakstīta Krimas aneksija. Iespējams arī Baltijas valstis līdzīgā kārtā nonāks KF teritorijas sastāvā. Klusi par to vienojoties Rietumiem ar Kremli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...