Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgs nonsens

09.04.2024. 17:39

Vai tiešām sievietes grib turpmāk lai ar viņām iepazīstas tikai sievietes?! Tas ir dabisks process, es nerunāju par gramstīšanos, bet vienkārši uzrunāt, uzsmaidīt...nenoņemiet mums pēdējo prieciņu:) Protams Jaunajai Vienoībai demogrāfiskais process neinteresē vispār, visus ārā no LV, LV tagad vada oficiāli atzīts gejs, kas notiks tālāk, kas Jums pensijas pelnīs:)))

Atbildēt

Fredis

05.04.2024. 17:11

»

piekrītu ministrei

ar likumu vīriešiem aizliegt skatīties uz sievietēm. Lai skatās kokos, zemē, akmeņos, bet sievietes aplūkot nedrīkst. Tas ir jāaizliedz


Piekrītu: Tāda skatīšanās uz sievietēm ir dziļi apvainojoša. Nedrīkts viņas pētīt...viņas nav žurkas ko pēta. Lai dzīvo kā brīvi cilvēki-lai neviens viņas nepēta. Viņas tak vīriešus nepēta..Ir jābūt dzimumvienlīdzībai galu galā.

Atbildēt

Али

04.04.2024. 20:32

Есть такой мент Каспара Кокоревичс

Так вот. Он развращает молодых девушек в своем авто

Atbildēt

kā tad nē

04.04.2024. 18:30

»

nu nē

Gēnu nevar ievest, tas izstrādājas gadu simtos un pat Āfrikā krievs būs krievs. Netikumus, kā zagšanu un fekāliju stumdīšanu Latvijā ievazāja Pētera I karaspēks un popi


Tīri biloģiskā nozīmē nevar, bet ievest var domāšanu, uzvedību, vērtības un paradumus..ja ļoti cenšās.

Atbildēt

piekrītu ministrei

04.04.2024. 18:29

ar likumu vīriešiem aizliegt skatīties uz sievietēm. Lai skatās kokos, zemē, akmeņos, bet sievietes aplūkot nedrīkst. Tas ir jāaizliedz.

Atbildēt

tāpatvien

03.04.2024. 16:34

Kas var būt briesmīgaķs par izkritušu garu gaišu matu uz melnas kleitas sievietei sievietes gados? Garš blonds mats uz tiesneses melnās mantijas. Nu vienīgi mats zupā varētu būt vēl riebīgāks.

Atbildēt

Ideja

03.04.2024. 14:10

Bet varbūt tās dullās stervas izdzīt uz atsevišķas salas vienkopus. Lai tusē savā starpā un vīrieši nevarēs viņām tuvoties, problēma būs atrisināta.

Atbildēt

Tiesa mulku zeme

02.04.2024. 20:52

Ja virieti nosauksi par virieti,tiesa var tevi notiesat.

Atbildēt

Lata

02.04.2024. 17:51

Latvijas vīrieši jau tā ir kautrīgi. Nu būs aizliegts pavisam. Bērnu jau tā nav. Tagad nebūs nemaz. Dullie, apdomājieties, sievietēm patīk, ja vīrieši viņas iekāro, pat ja tie nav Īstie.

Atbildēt

vice

01.04.2024. 10:54

Kārtējā NEIZDUVUSIES Jaunās Krievotības vēža sociālistiskā pašpasludinātā "izcilība"!

Ar dzimumu nekāda sakara!!!

Atbildēt

Rofl

01.04.2024. 07:40

"Pati daba liek sievietei būt ievērojami atbildīgākai attiecību veidošanas jautājumos. Neielaisties paviršās attiecībās ar kuru katru "

Hahahaha!
Autoram gan ir laba humora izjuta. Mūsdienās jebkurai sievietei pirms laulībām ir 50+ seksuālie partneri.

Atbildēt

patiesībā

31.03.2024. 16:19

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

nu nē

31.03.2024. 14:44

»

kā tad nē

to gēnu jau te ieveda osvoboditeli ar saviem tankiem..Vai jau aizmirsi kā tie te ieradās


Gēnu nevar ievest, tas izstrādājas gadu simtos un pat Āfrikā krievs būs krievs. Netikumus, kā zagšanu un fekāliju stumdīšanu Latvijā ievazāja Pētera I karaspēks un popi.

Atbildēt

nu nē

31.03.2024. 13:59

»

vice

Mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzīta nodrošinātāja un GARANTĒTĀJA


Fīrers var būt tikai humānām tautām. Lībiņas - Egneres, Siliņas Ķirša un Zatlera sugas un saprāta brāļiem, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izstrādājies noturīgs verga gēns ar 47. hromosomām, var būt tikai pahans vai barvedis.

Atbildēt

Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību

31.03.2024. 13:53

es ierosinu izsludināt ministri ārpus likuma un samalt kaķu barības granulās kopā ar viņas Vienotību un citiem progresistu deģenerātiem.. Viņi cer izsprukt sveikā par saviem darbiem? laiki mainās, visi , kas te mēģina ievazāt rietumu progresistu un wokistu skamu , tiks izķerti un bargi sodīti. Pulksktenis tikšķ.

Atbildēt

vice

31.03.2024. 12:36

Mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzīta nodrošinātāja un GARANTĒTĀJA!

Okupantu "fīrera" armijas TIEŠĀ atbalstītāja!

Atbildēt

vice

31.03.2024. 12:34

Jaunās Krievotības vēzis visās svarīgākajās valsts pārvaldes institūcijās!

Kārtējā "DINAMISKO" kreiso populistu "KOMPETENCE, TĀLREDZĪBA, GODAPRĀTS"!

Prokremliskā sarkanā sērga!

Neatkarīgi no dzimuma!

Atbildēt

tā ir

31.03.2024. 12:08

»

Tatāržīdu Ļeņinu

vācieši no Šveices specvilcienā atveda uz Pēterburgu, lai sāktu krievu masveida slaktēšanu 100 gadu garumā


Ar nākamo krievu masveida slaktēšanu nodarbojās Ņevas Aleksandrs, Ivans Drausmīgais, Pēteris I, Koļans II Asiņainais. Krieviem vienmēr izbaros sev jaunu Jagodu, Ježovu, Abakumovu, Patruševu.

Atbildēt

Vēl viena kroplās vienotības prioritāte

31.03.2024. 12:02

Visi esam dzirdējuši, par murgiem, kad nesaprotamas organizācijas īpaši ASV cenšas dzēst un kropļot vēsturi kopsakarā ar dažādu dzimumu(kuru tagad ir ap 42) normalizēšanu un dzimumu maiņu nepilngadīgiem padarot par normu. Apsveicu ! Šie murgi, kroplības un dzimumu meiņas nepilngadīgajiem ir atnākušas arī līdz mums vienotības veidolā. Kārlis, kurš gribēja kļūt par Karlīnu drīz visiem liksies kā normāla pasaka bērniem salīdzinot ar to kas tuvākajā laikā tiks uzspiests no šo pārdevušos politikāņu puses.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

31.03.2024. 08:26

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Gu

31.03.2024. 03:22

Idejai nav ne vainas, bet tā attiecināma līdzvērtīgi uz abiem dzimumiem.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

30.03.2024. 22:07

»

hehe

Tomēr nenoturējās pļutkinens


tev problēmas ar nesaturēšanu turpinās, kā izrādās.......

Atbildēt

tev

30.03.2024. 22:03

»

hehe

Tomēr nenoturējās pļutkinens


atkal pieķēzījās pilni pamperi ar ikdienišķo pļutkinenu? Ej ka tu pie proktologa apārstēt savu pļutkinenu. Un nomani savu pļutkinena galvas blīvi arī, pie reizes.

Atbildēt

hehe

30.03.2024. 21:20

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tomēr nenoturējās pļutkinens .....

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

30.03.2024. 20:52

»

bet

Zatlers jau viens no tiem kuram ļoti patika ārzemnieki un viss kas ar tiem saistīts...Un arī paši LV vēlētāji aktīvi to atbalstīja, jo lūk-kas tas esot par Prezidentu-kurš nezinot angļu valodu, utt


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts."

Un, arī: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes." ;)

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)

-----------

Mediju ziņa (2008.g.): Valsts prezidenta V. Zatlera pirmssvētku vizītes laikā Liepājā *žurnālisti esot tikuši brīdināti, lai Zatleram netiktu uzdoti "provokatīvi jautājumi", kas neattiektos uz valsts dibināšanas svētku sarīkojumiem*, tostarp – "lai prezidents netiktu apgrūtināts ar jautājumiem par banku problēmām, politisko vai ekonomisko krīzi valstī un tamlīdzīgi"...
------

"Pēc grafika - pa reģioniem..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 14.11.2008., Nr.6. )

'Laiž' Voldiņš "jubilejas" tūrē:
Pirms "valsts", ko 'SILES biedri stūrē',
SEV rīkos 'hepī-bjūz-dei' rautu,
Šis 'motivēšot' "prasto" tautu...
...
Tiek "tepiķīši ritināti",
Un "augstie" viesi godināti ~
Tiem, kas 'pie riktēšanas likti',
Kā ierasts - jāpacenšas, dikti:

Lai 'kancelei', kur Voldiņš pļāpās,
Kāds čīkstošs dēlis nepatrāpās,
Lai "zaļbarībā" 'podests grimtu',
Un - ovācijas nenorimtu.

Lai "oratoram" smukas skuķes,
Pēc "izpildīšanās" 'grūž' puķes,
Bet - tiem, kas 'sadzīti' kā "pūlis",
Nav šķībs (dēļ garlaicības) 'mūlis'.

Un, galvenais, lai plašsaziņā,
Viss 'iet pa smuko', katrā ziņā!
Lai 'žurnaļugas piekož mēli',
Un 'biedram "tēlu" nelaiž dēlī':

"Liegts 'bīdīt' "tizlus" jautājums!!!
Un - 'taisīt feisus' aumež dum(j)us,
Ja Voldiņš ATKAL 'salaiž sviestā',
Kaut ko 'pa lielam' kādā miestā...

Par krīzi aizliegts interesēties!!!
Jo - Voldiņš tak' var izmuldēties,
Ko šis pie 'SILES' "ieseivojis",
Bet - 'kurators' nav "apgreidojis"...

Par "pateicībām" - i ne vārda!!!
Tāpat - ko ZOO-dārzā Bārda,
Par šamo 'čomiem tamborēja',
Pirms kalpot Pilī 'noriktēja'...

Drīkst uzjautāt: ko 'biedrs' ēdis?
(Ne - kurš ir "oligarhs" vai blēdis!...)
Kā 'vēders izgājies' no rīta?
(Ne - kura banka 'izručīta'!...)
Kā rezidencē remonts sokas?
(Ne - cik šim 'lone nāk uz rokas'!...)
Kā šīs "valsts" Pirmam Trusim klājas?
(Ne - vai tik' 'atstiepis nav kājas'!...)
Vai negrib Voldiņš 'burbuļvīnu'?
(Ne - kāds šim viedoklis par Ķīnu!...)
Kur 'ziepējies' vēl "tautās doties"?
(Ne - cik var Pilī 'mērkaķoties'!...)
'Vot - š'tādā vēzī' jautājumus ~
NE "provokatīvus" vai dum(j)us!!!..."
...
Pēc grafika - pa reģioniem,
Ar 'gaspažu' un kompanjoniem,
Klīst "prominence", "cēlā" gaitā:
"Ka tik' (MUMS) "svētkus" 'neizmaitā'!?..."

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ CENZĒTS ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Tā turpināt,peisuk!

30.03.2024. 20:29

»

yes

ar dzejas varsmam pret dermokratiskajam,,rietumu vertibam


https://youtu.be/THx4kKnXkXY

Atbildēt

Tatāržīdu Ļeņinu

30.03.2024. 20:27

»

izcilības pārskats

Arī Rainis ilgāku laiku uzturējās Šveicē


vācieši no Šveices specvilcienā atveda uz Pēterburgu, lai sāktu krievu masveida slaktēšanu 100 gadu garumā.

Atbildēt

yes

30.03.2024. 20:12

»

kas arī bija jāpierāda

deģenerāts pļutkinens analfabētiskais atkal ap*irsās pa šķidro, kā parasti


ar dzejas varsmam pret dermokratiskajam,,rietumu vertibam,,.

Atbildēt

šim

30.03.2024. 18:36

»

0

Slavenais komentieris -mēslams- atgriezies


cukfermā brīvs vakars

Atbildēt

mēslam

30.03.2024. 18:23

»

tiešām

Ar šo jautājumu pie Latvijas krievu pederastu līdera Ušakova griezies


Atkal tev tie pederasti, priekšā un pakaļā un visās citās atverēs. Tādi esiet, tie kas lepojas ar to, ka ir pederasti un ka tā ir gejropas pamatvērtība, kur visi pēc kārtas cits citu izdrāž.

P.S. Visticamāk, tāda karma tev...

Atbildēt

tiešām

30.03.2024. 18:04

»

mēslam

tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte


Ar šo jautājumu pie Latvijas krievu pederastu līdera Ušakova griezies!

Atbildēt

mēslam

30.03.2024. 17:49

»

nu nezinu

Kā es varētu zināt, ja man nav darīšanas ne ar LGBT ne ar krievu daudzmiljono žopņiku armiju


tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte.
Aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

30.03.2024. 17:48

»

nu nezinu

Kā es varētu zināt, ja man nav darīšanas ne ar LGBT ne ar krievu daudzmiljono žopņiku armiju


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "žopņikiem", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

Atbildēt

nu nezinu

30.03.2024. 17:27

»

:)))))))

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos


Kā es varētu zināt, ja man nav darīšanas ne ar LGBT ne ar krievu daudzmiljono žopņiku armiju?

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

30.03.2024. 17:05

»

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos .


deģenerāts pļutkinens analfabētiskais atkal ap*irsās pa šķidro, kā parasti. :)))))))

Atbildēt

:)))))))

30.03.2024. 17:02

»

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos .


Madars L. teica, ka katrs spriež pēc savas samaitātības pakāpes.

Atbildēt

:P

30.03.2024. 17:01

»

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos .


tu pats tādā krāsā.:))))))))))))

Atbildēt

tu spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi.

30.03.2024. 16:33

»

Hihi

Tu spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi


Tieši tā - tu arī esi varmācīgi izdupsēts visos caurumos, tāpēc spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi.:))))))).

Atbildēt

Hihi

30.03.2024. 16:10

»

:)))))))

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos


Tu spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi.:)))))))

Atbildēt

Uzmākšanos piedzīvojušais pasākuma apmeklētājs

30.03.2024. 15:36

Uz mani ar kāru skatienu blenza pusmūža vecmeita kultūras ministre (pati sevi sauc par jaunu sievieti).

Atbildēt

nu nezinu

30.03.2024. 14:39

»

nu ja

kā var neklausīt tēvoča Sema rīkojumam! LGLB jau darbojas, būs nākošie rīkojumi


Kas ir sliktāk, LGBT vai krievu armijas kaujas petuhi, kas viens otru aplipina ar AIDS, hepatītu, sifilisu, blusām, kaunuma utīm un zarnu infekcijām? Rietumu armijās noteikti nevar nevienu varmācīgi izdupsēt, kā tas ir pie krieviem.

Atbildēt

nu ja

30.03.2024. 14:22

»

laba ziņa

Pionier pils saimnieks gatavo likumprojektu par geju un lesbiešu attiecību veicuināšanu


kā var neklausīt tēvoča Sema rīkojumam! LGLB jau darbojas, būs nākošie rīkojumi!

Atbildēt

va vellos

30.03.2024. 12:42

»

Joboland Armagedon

Tas attiecas arī uz bārdainajiem večiem, kas paziņojuši, ka ir sievietes. Ja agrāk veči izskaidrojās kā pienākas. Bēda ar Latvijas pasēm, atka jāmaina, lai dzimuma vietā nebūtu identifikācijas...


Džeko, arī tas jau aizgājis līdz totālajam vakaram pie ezera.
Daru zināmu visiem, kas lasa, ka man jau vairākus mēnešus bijusi tā nelaime Rīgā redzēt sabiedrības cilvēkus, kas, būdami vīrieši, publiski paziņojuši, ka tāds-un-tāds viņus apvainojis kā sievietes. Tauta, jūs vairs kaut ko saprotat?! Senos laikos vismaz piedēkli nogrieza, nu labi, vismaz staigāja kleitiņās un tēloja grietiņas. Bet tagad, joki mazi, bioloģiski un pēc uzvedības 100 proču vietējie vīrieši pie tam vēl ierēdņu un jenotības aktīvistu amatos apgalvojas esam sievietes.
Sviests!!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...