Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atmoda?

13.11.2019. 06:19

»

Kristaps Ziemelis

Smieklīgs raksts. Nē, atļaušos nepiekrist. Pie varas esošie ir paši lielākie Latvijas patrioti. Viņi ir atmoda


Amerikāņi šiverē pa valsti, zog bankas, savāc biznesus, spiež pieņemt neizdevīgus lēmumus, amerikāņi valdībā, oik, klimata feiks un pāri visam ignorance? Viņi tā cer 4 gadus nosēdēt? Sorry, te nav Ziemeļkoreja un aptrakušie jenoti ar bordānistiem tiks aizvākti.

Atbildēt

kampējiem

13.11.2019. 01:08

Kerris un zagskaņa vienotā frontē grib gazt valdību.Viņus tāpēc piedavatie algu paaugstinājumi neapmierina un neapmierinās ,jo mērķis ir puzes zz un ari sc atgriešanas pie varas.Te var piedavat ko grib ,nekas nederēs.Tas taču tik uzkrītoši tiek darīts ar jauno rezidentu rokām.Nu brauciet tad prom uzreiz,jo ari tie 20 % hūs neapmierinās.Un Latvija nav ar Šveices klientu maksātspēju.Netaisiet te cirku.

Atbildēt

puvusi zivs

13.11.2019. 01:01

Sen jau mums praktiski ir maksas medicīna. Kur tie mijhoni,kas atvēlēti "medicīnai" paliek ,nav skaidrs.Algas lapas ,kas klejo pa netu,valdēm un peiekšniekiem ir desmitiem tūkstoši.Raujās pa vairākām vietām.Visi pacienti, ja pëc gadiem gaidīšanas rindās nav nomiruši,bet rindu sagaidijuši,spiesti dot ķepā ,tas rafinēti tiek pieprasits un likts noprast,cik un kam.Sapuvusi jau no galvas tā zivs.

Atbildēt

Oo

12.11.2019. 14:21

Ja Saeima pieņems 2020 budžetu, kas neizpilda likumu prezidenta pienākums ir Saeimu atlaist. Ja Prezidents to neizdarīs tad tas būs jādara tautai. Un deputātiem un tautai jācer ka šajā "procesā" cietušos dakteri ārstēs.
Es ceru, ka Latvijas iedzīvotājiem pietiks prāta mūsdienās neizlejot atrisināt šo pašreizējās varas stulbumu.

Atbildēt

Spainītis un lāpstiņa

12.11.2019. 08:20

»

Agnese

Ja visi mediķi sāks strādāt tikai 40 stundas nedēļā, lūk, tad būs krahs. Kam vajag, tie saprot, tāpēc viss tas teātris ar stīvēšanos un ,,opozīcijas" performanci. Un vēl- ir finanšu ietaupījums klīnikām, ja ilgstoši viens cilvēks veic triju darbinieku darbu. Uzskatu, ka vispār medicīnā jāaizliedz 24...


Jā, regulārs dienakts darbs veicina veza attistibu.
Vara pieder tautai, kuras priekšstāvji arī likumīgi nobalsoja par nediķu algu paaugstināšanu. Valdiba uz to nospļāvās un uztaisīja savas smilšu kastes spēlītes, tu man to es tev to. Kā šeit jau parādījušies raksti, tad nauda ir, jautājums kārtējo reizi par prioritātēm.

Atbildēt

lai iet ārstēties pie sportistiem, tie pārfinansēti

12.11.2019. 06:49

kaut paši norij nekaunīgi šo naudu. Sporta traumas par samaksu ārstējamas. Ēnu ekonomika. Nevar apkarot, apkarotajiem algas nost u.t.t.t.t.

Atbildēt

fakts

12.11.2019. 05:58

»

Agnese

Ja visi mediķi sāks strādāt tikai 40 stundas nedēļā, lūk, tad būs krahs. Kam vajag, tie saprot, tāpēc viss tas teātris ar stīvēšanos un ,,opozīcijas" performanci. Un vēl- ir finanšu ietaupījums klīnikām, ja ilgstoši viens cilvēks veic triju darbinieku darbu. Uzskatu, ka vispār medicīnā jāaizliedz 24...


Toties trollīši un valdība saka ka mediķiem vidējā alga jau tā par lielu.
Manuprāt vidēja alga ir neko neizsakošs lielums,stundu likme būtu objektīvāka.
Bet neko darīt,54% vēl gāja un balsoja.

Atbildēt

Agnese

11.11.2019. 23:47

Ja visi mediķi sāks strādāt tikai 40 stundas nedēļā, lūk, tad būs krahs. Kam vajag, tie saprot, tāpēc viss tas teātris ar stīvēšanos un ,,opozīcijas" performanci. Un vēl- ir finanšu ietaupījums klīnikām, ja ilgstoši viens cilvēks veic triju darbinieku darbu. Uzskatu, ka vispār medicīnā jāaizliedz 24 stundu darbs(kā tas ir civilizētā pasaulē) bet tad arī būs katastrofa, jo nebūs darbinieku. Šodien pat 72 stundas ,,noraujot" vienā darba vietā. Bet kuram tas interesē, neviens nepārbauda, varbūt dokumentus, bet ne realitāti.

Atbildēt

Aga

11.11.2019. 23:17

Ja valdība nepilda likumus, kāpēc tautai tie jāpilda?

Atbildēt

DDT

11.11.2019. 22:47

»

a411

Šlesera operatīvais darbinieks iziet tiešajā ēterā


Kapu tramvaja partijas trubadūrs kliedz "ķeriet zagli'.

Atbildēt

Solo

11.11.2019. 22:43

Palasiet Satversmi - 2.pants. Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, nevis koalīcijai.


Atbildēt

es

11.11.2019. 22:37

Pa šiem 30 “neatkarîbas” gadiem paliek tikai sliktàk un sliktàk. Shèmotàji un korupcionàri paliek aizvien nekaunīgāki un nekaunîgàki. Viņi sēžot savos ministēriju ādas krēslos saprot ka ir nesodāmi jo visi kas var sodīt jau ir viņu radinieki vai roklaižas. Tik ļoti skumji ap sirdi skatoties uz šito visu maucību :((((

Atbildēt

FM

11.11.2019. 22:17

»

Tas tik ir jautājums

Jautājiet Vinķelei, viņa pateiks vislabāk. Un vēl baibai bānei finanšu ministrijā, kura jau gadiem ilgi sēž finanšu ministrijā, un bīda savējos radus amatos kā gāja ar plotku, utt...


Baibai Bānei finanšu ministrijā, kura jau gadiem ilgi sēž finanšu ministrijā, un bīda savējos radus amatos un paklusi sadzer ar Reiru un padomnieku Kasparu Čerņecki pasmejas par marionetem

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

11.11.2019. 20:13

Smieklīgs raksts. Nē, atļaušos nepiekrist. Pie varas esošie ir paši lielākie Latvijas patrioti. Viņi ir atmoda!

Atbildēt

Bezzāģis

11.11.2019. 19:53

Siles pasaka par pasaku turpinas.

Atbildēt

Zinītis

11.11.2019. 19:46

Ministri gribēja viltīgi, sanāca kā vienmēr.

Atbildēt

a411

11.11.2019. 19:40

Šlesera operatīvais darbinieks iziet tiešajā ēterā...

Atbildēt

lauķis

11.11.2019. 19:33

»

Maris

Saskaņa vienīgā nav bijusi valdībā. NA visu laiku ir valdībā, un ir tik pat līdzatbildīgi par valstī esošo bardaku un tiesisko nihilismu. Valdība lemumi tiek pieņemti ar vairākuma balaojumu, un vainot vienu partiju vai atsevišķu nozarea ministru, ir nevietā. Tā ir sistēma


SC arī nevēlas būt valdībā,un nebūs,ta brandža vajadzīga aitu biedēsanai.Krievi nāk.
Šī valdība,tāpat kā visas iepriekšējās valdības, demonstrē pilnīgu visatļautību un atrautību no realitātes.

Atbildēt

Maris

11.11.2019. 18:55

»

Es?

Par Saskaņu, citreiz par NA. Nav škirbas


Saskaņa vienīgā nav bijusi valdībā. NA visu laiku ir valdībā, un ir tik pat līdzatbildīgi par valstī esošo bardaku un tiesisko nihilismu. Valdība lemumi tiek pieņemti ar vairākuma balaojumu, un vainot vienu partiju vai atsevišķu nozarea ministru, ir nevietā. Tā ir sistēma.

Atbildēt

Tas tik ir jautājums

11.11.2019. 16:32

»

paga paga

Kad beidzot slimnīcu valdēm un visādiem veselības dienestu priekšniekiem samazinās algas, kad??????!!!! Kad beigs dāsni sponsorēt ( pārmaksāt) farmācijas biznesu no varas puses, kad???!!! Tad arī sanāktu palielināt algas medmāsām un sanitāriem


Jautājiet Vinķelei, viņa pateiks vislabāk. Un vēl baibai bānei finanšu ministrijā, kura jau gadiem ilgi sēž finanšu ministrijā, un bīda savējos radus amatos kā gāja ar plotku, utt.
Tā bāne vienmēr paliek ēnā, un tā iekasē sev algas vairākās vietās. Un neparko neatbild. To parodiju vajag pakustināt kopā ar vinķeli, tad arī naudiņa izbirs.

Atbildēt

paga paga

11.11.2019. 16:06

Kad beidzot slimnīcu valdēm un visādiem veselības dienestu priekšniekiem samazinās algas, kad??????!!!! Kad beigs dāsni sponsorēt ( pārmaksāt) farmācijas biznesu no varas puses, kad???!!! Tad arī sanāktu palielināt algas medmāsām un sanitāriem.

Atbildēt

manupraat

11.11.2019. 15:58

Rakstaa pateikta pilniiga taisniiba. Bet nevienam jau negribas atziit, ka muusu valsti vada noziedznieki, kuriem sen jau vajadzeeja atrasties cietumaa. Kaadee'l gaajaat un par vi'niem balsojaat?!Vai tie'saam bijaat tik dumji, ka nesaprataat, ko darat?

Atbildēt

kāda tam jēga?

11.11.2019. 15:39

»

juris

Kliķes koalīcija pilnā sastāvā aiz restēm-tas nu gan būtu skaisti


nomainot cūklopus pie siles dzīvniekfermas shēma un būtība nemainās.

Atbildēt

Vienīgā cerība PKC NAP2027

11.11.2019. 15:28

Nesatraucies tik ļoti.
Pagājušajā nedēļā bija skaidrs, ka mūsu vienīgā cerība ir jaunais nacionālais attīstības plāns, tas būs tik nopietni, ka vai bail paliek.
Vai visas cerības ir uz NAP?
Vai visu atrisinās PKC?

Atbildēt

ta ir amerikanu valdiba !

11.11.2019. 15:06

prezidents ebrejs,likumdeveju virsvadone neonaciste !

Atbildēt

ha-ha

11.11.2019. 15:06

Un kā tad Zariņ ir ar medicīnas iekšējā pagalmā sakārtošanu,kurā vieni medicīnas birokrāti saņem 15 māsu algas un iegrūžot šajā melnajā caurumā lielākus līdzēkļus nevienlīdzība arī palielināsies?

Atbildēt

juris

11.11.2019. 14:31

Kliķes koalīcija pilnā sastāvā aiz restēm-tas nu gan būtu skaisti!!!!

Atbildēt

Ivars Zariņš demonstrē muļķību

11.11.2019. 14:26

Jo pat aklajam redzams, ka valsts demonstrē savas varas korporāciju, kuras loceklis ir pats I. Zariņš - noderīgs idiots, cilvēks "nulle"!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...