Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Šī valsts ir mana

Pietiek lasītājs
31.07.2015.
Komentāri (72)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

referendums

31.07.2015. 11:45

Valstij svarigus jautajumus nedrikst izlemt pa kluso aiz slegtam durvim, kaa to vienmer dara Latvijas vara.
n valstij svarigi jautajumi ir:

1. Imigracija.( kas apdraud latvisku valsti)
2. Aiznemums.( glabjot bankas un miljonarus)
3. Valsts valoda.
4. Valsts zemju izpardosana arzemniekiem.
5. Naudas maina.

Sajos jautajumos vienmer jariko referendums.

Atbildēt

antons mikoss

31.07.2015. 11:43

Detaļās analīze pamatota. Kopaina galīgi garām. Mūsu nelaime ar mērogu 1000:1 ceļas no krieviem, pagātnē, tagadnē un turpināsies nàkotnē.
Mani iepriecina Turcija, kura Sīrijā veido 100 km buferjoslu,kur deportēt 1,5 milj bēgļu no savas zemes. Nato atbalsta un piekrīt.

Atbildēt

no interneta

31.07.2015. 11:41

Pat ASV smejas par Eiropu, ka taa jutas vainiga beglu jautajumaa! Tapec arii pieved beglus ar kugisiem. Justies vainigai, kad neesi vainigs vai tas nerobezojas ar idiotismu?

Atbildēt

Bet

31.07.2015. 11:20

»

1905

tipiskam latviešu pastalniekam ir svarīgākais nevis saturs, bet gan autora vārds. Un pastalniekam katrs uzskats ir kroplīgs, kurš atšķiras no vina paša. Japiebilst, ka pastalnieka viedoklis nav paša veidots, bet gan tv ziņās un valdības pļurkšķēšanā saklausīts, kāri uzsūkts un atreferets. Autors, vienalga...


galvenais jautājums taču ir apiets! Galvenais jautājums ir par latviešu lietderību vai nelietderību pie valsts stūres, jo to visu taču sastrādā latvieši, par ko šī ūdensgabala ūdensgalva no trulības skolas klusē. Tas ir tas kodols, par ko netiek smirdināts šajā kompilētajā palagā!!!! Tā var muldēt līdz ģībonim, nepasakot par latviešu pašu stulbumu nedarbu laikā.

Atbildēt

Ēdelweiss

31.07.2015. 11:16

Šī skribelējuma autors vel lidz sim nav sapratis :
1) šī nav valts, bet gan ASV 51.štats ar to vietvalzu -Eirojudenoidaresenkomisaren parvaldi :
2) Viņam šaja "valstī" ir tikai dzimtcilveka statuss=latvijas Valstij piederošā statuss ;
3) Latvija valdošo politmafijas klanu kloāka Saeima un tas kliķe MK pilda tikai savu saimneiku ASV un Eirojudenpidaresenkomisaren rīkojumus.

Atbildēt

latvāņi smird

31.07.2015. 11:13

Jā, autor, tieši tāpēc arī aizbēgu no latvānijas, ka "šī valsts ir tava", un tev līdzīgu latvāņu piecūkota... paldies par komentāru U.U - īss un kodolīgs latvāņa precīzs raksturojums!

Atbildēt

Andrievs

31.07.2015. 11:00

"...valdības lēmums ir nedemokrātisks, tādējādi nelikumīgs un Satversmei neatbilstošs..."

No pirksta izzīsta muļķība jau teksta 4. teikumā!!!

Nekur neapstrīdētu demokrātisku vēlēšanu rezultātā izveidotas Saeimas ieceltā valdība lēmumus pieņem savas kompetences ietvaros un tātad DEMOKRĀTISKI.

Vai ir vērts turpināt lasīt arī 5. , 6. un parējos teikumus ?!
Es domāju, ka nē.

Atbildēt

31.07.2015. 10:37

»

un kāds ir piedāvātais risinājums, ko?

It kā pateikts ļoti daudz patiesību, bet koncentrēšanās tikai uz "bēgļi nāk" tomēr stipri pārspīlēta. Bēgļi nāk. Un nāks. Un paliks. Un mazāk dzīvotspējīgas tautas aizstās citas - veselīgākas, enerģiskākas. Bet tas būs nākotnē. Mēs dzīvojam šodien un šodienas problēmās. Nevar pārmest minimālās algas...


„ Dzīvotspējīgas tautas” - tautas – nācijas- tās plāno padarīt līdzīgas ASV – par lumpeņu sabiedrību bez nācijas, rases un dzimuma – tam noder praidisms, pedofīlisms.. Izcils paraugs ir amēba Nils Muižnieks.
„ Jo risinājuma tikpat nav. Visi noziegumi ir legalizēti. Viss ir pareizi, tiesiski un taisnīgi.”

Risinājumi ir, tikai tos nemeklē un negrib redzēt tie, kam tas ir ar pienākumu uzlikts – politiķi, valdība, prezidents..

Visi noziegumi nav legalizēti. Noziegumi pastrādāti saskaņā ar slepeniem līgumiem starp SVF/PB un centrālo Latvijas valdību, sākotnēji mutiski vienojoties ar ASV vēstniecības Latvijā pārstāvjiem, vēlāk parakstot līgumus ar SVF/PB. Latviešu tauta tiek uzskatīta par muļķu tautu – tai ilgstoši bija jāpilda „ mājasdarbi” , lai būtu uzskatāma par derīgu un gudru ar visu savu valsti.. Visi noziegumi ir pretrunā LR Satversmes 2. pantam – suverēnā vara pieder Latvijas tautai. Tauta ir sašķelta div daļās – kam pielaide valsts noslēpumam – līgumu nosacījumiem ar SVF/PB, kam nav.

Tādēļ nav ne tiesiskuma, ne taisnības, ne pareizi tas, kas notiek Latvijā. Latviju mēģina pataisīt līdzīgu ASV lumpeņu sabiedrībai – visiem jābūt amēbām – bez nācijas, rases un dzimuma – ka Nilam Muižniekam. Ka žīdiem bez savas valsts un zemes..

Atbildēt

vista

31.07.2015. 10:37

Tas ir trešais pasaules karš

http://www.welt.de/videos/article144658942/Der-Zug-ist-die-letzte-Hoffnung-der-Fluechtlinge.html

Austrijā Traiskirhenes nometnē katru dienu ierodas 400-600 bēgļu. 2000 nav gultas. lai gan Austrijas iestādes gultas visu laiku pieved, uz salīdzinoši šaurā ceļa nav iespējams katru dienu līdz 100 mašīnām ar gultām ievest, izkraut un izbraukt.

http://www.spiegel.de/fotostrecke/fluechtlinge-bittere-not-in-traiskirchen-fotostrecke-128777.html

Atbildēt

31.07.2015. 10:36

»

un kāds ir piedāvātais risinājums, ko?

It kā pateikts ļoti daudz patiesību, bet koncentrēšanās tikai uz "bēgļi nāk" tomēr stipri pārspīlēta. Bēgļi nāk. Un nāks. Un paliks. Un mazāk dzīvotspējīgas tautas aizstās citas - veselīgākas, enerģiskākas. Bet tas būs nākotnē. Mēs dzīvojam šodien un šodienas problēmās. Nevar pārmest minimālās algas...Visi noziegumi nav legalizēti. Noziegumi pastrādāti saskaņā ar slepeniem līgumiem starp SVF/PB un centrālo Latvijas valdību, sākotnēji mutiski vienojoties ar ASV vēstniecības Latvijā pārstāvjiem, vēlāk parakstot līgumus ar SVF/PB. Latviešu tauta tiek uzskatīta par muļķu tautu – tai ilgstoši bija jāpilda „ mājasdarbi” , lai būtu uzskatāma par derīgu un gudru ar visu savu valsti.. Visi noziegumi ir pretrunā LR Satversmes 2. pantam – suverēnā vara pieder Latvijas tautai. Tauta ir sašķelta div daļās – kam pielaide valsts noslēpumam – līgumu nosacījumiem ar SVF/PB, kam nav.

Tādēļ nav ne tiesiskuma, ne taisnības, ne pareizi tas, kas notiek Latvijā. Latviju mēģina pataisīt līdzīgu ASV lumpeņu sabiedrībai – visiem jābūt amēbām – bez nācijas, rases un dzimuma – ka Nilam Muižniekam. Ka žīdiem bez savas valsts un zemes..

Atbildēt

1905

31.07.2015. 10:34

»

U.U.

Tipiska latviešu filistra tipisks gļēvs pļāpājiens, baidoties pat nosaukt savu vārdu savas mājas aizstāvēšanai, kas ir tik raksturīgi dažādiem pseidopatriotiskiem muldētājiem. Par satura aplamībām, uzskatu kroplību nav vērts pat runāt. Noteikti kāds no brīvvalsts izglītības sacūkojumiem, kas ir aktīvi...


tipiskam latviešu pastalniekam ir svarīgākais nevis saturs, bet gan autora vārds. Un pastalniekam katrs uzskats ir kroplīgs, kurš atšķiras no vina paša. Japiebilst, ka pastalnieka viedoklis nav paša veidots, bet gan tv ziņās un valdības pļurkšķēšanā saklausīts, kāri uzsūkts un atreferets. Autors, vienalga vai tas ir Jānis, Pēteris vai Kristīne, ir veicis fantastisku darbu! Jo vairāk šādi Autori veidos mūsu tautu, jo labāk mums. Mēs patreiz esam tur kur esam, jo mums ir U.U. un tamlīdzīgi tūtiņdreiji.

Atbildēt

un kāds ir piedāvātais risinājums, ko?

31.07.2015. 10:10

It kā pateikts ļoti daudz patiesību, bet koncentrēšanās tikai uz "bēgļi nāk" tomēr stipri pārspīlēta. Bēgļi nāk. Un nāks. Un paliks. Un mazāk dzīvotspējīgas tautas aizstās citas - veselīgākas, enerģiskākas. Bet tas būs nākotnē. Mēs dzīvojam šodien un šodienas problēmās. Nevar pārmest minimālās algas saņēmējam, kurš strādā katru dienu no 8-5, ka viņam tikai divi bērni. Un čigānu piemērs neko nepalīdzēs. Ja latvietis zags vai tirgos narkotikas, kā to dara tie, kuri nekad nestrādā algotu darbu, tad ātri nonāks cietumā. Un kas tad notiks ar viņa bērniem? Tiks atdoti prostitūcijai, pedofīlijai un orgānu donoros?
Raudāt par nākotnes problēmām, kad nav risinājuma šodienai, var tikai priekšvēlēšanu eiforijas sakarā.
Latvijas mazpilsētas ir attīrītas no latviešiem, viņu mājas un dzīvokļi atsavināti. Skolu ēkas remontētas un tukšas. Vietas bēgļiem pietiks. Ja par katru bēgli Eiropa maksās noteiktu summu (no mūsu nomaksātiem nodokļiem), tad esošā "elite" un viņu bērni varēs vēl ilgi bezrūpīgi dzīvot. Nauda nesmird. Un policija vienmēr gatava aizsargāt svešo tiesības no latviešu nepamatotajām pretenzijām.
Latviešu nācijas iznīcināšana jau ir notikusi. Ar bezdarbu, ar ekonomisko un politisko beztiesību, ar vientulību, ar alkoholu, ar dančiem un šlāgeriem. Ko nu vairs raudāt? Jo risinājuma tikpat nav. Visi noziegumi ir legalizēti. Viss ir pareizi, tiesiski un taisnīgi.

Atbildēt

100 punkti

31.07.2015. 10:03

Šī nav jūsu valsts. Nav nevienas pazīmes kas par to liecinātu, ja neskaita melu midzeņu un kangaru ikdienišķo mantru. Tagad jau ir tā, ka jums ir jāmaksā par tiesībām šeit dzīvot - vai tad nē?
Nekas kad sistēma jūs sāks daudzīt ar bomi pa galvu jūs ātri visu sapratīsiet, pagaidām tas viss ir tikai rupji glāsti

Atbildēt

D.

31.07.2015. 09:51

»

U.U.

Tipiska latviešu filistra tipisks gļēvs pļāpājiens, baidoties pat nosaukt savu vārdu savas mājas aizstāvēšanai, kas ir tik raksturīgi dažādiem pseidopatriotiskiem muldētājiem. Par satura aplamībām, uzskatu kroplību nav vērts pat runāt. Noteikti kāds no brīvvalsts izglītības sacūkojumiem, kas ir aktīvi...


Piekrītu Jūsu vārdiem! Te kaut kas nav kārtībā. Tie sentimentālie čīkstētāji par "manu valsti" ir katru reizi tie lielākie nelieši un valsts nodevēji. Šis autors arī nesaka man savu vārdu. Tātad nav īsti pārliecināts par savu godīgumu tautas acīs. Ja pateiks vārdu, tad tauta tūlīt atmaskos, jo tauta visu redz un dzird. Tādi mazdūšīgie tagad sadzīs latviešu sētās melnos, kuri apmierinās latviešu bābas.Bābas noteikti iegūs. Mums ir bābu vara, kuras vēlas kārtīgus metamos.

Atbildēt

Ireland, Deutschland, Sverige

31.07.2015. 09:26

Iedomājieties, ka ar šādiem pat saukļiem izdzītu latviešu desmitus tūkstošus no Austrālijas, īrijas, Vācijas, Zviedrijas. ASV, kurās tagad latvieši un viņu radinieki dzīvo un strādā (tajā skaitā arī latvieši bēgļi).

negribas teikt ka ož pēc rasisma. Bet pēc pretīguma gan.

Atbildēt

gunča

31.07.2015. 09:26

Precīzs esošas situācijas Latvijā un attiecībās ar ES, bēgļiem raksturojums.

Atbildēt

anonīms

31.07.2015. 09:24

Šī epopeja ar nelegālo imigrantu uzņemšanu vēl reizi pierāda, 1) cik negodīgi un cik ciniski melīgi attiecībā pret Latvijas iedzīvotājiem ir Latvijā pie varas esošie politiķi un partijas, 2) cik zemiski paklausīgi šie poltiķi un partijas, ignorējot Latvijas valsts intereses, pilda Briseles kungu norādījumus. Pie cilvēka pamattiesībām pieder patvēruma tiesības. Tas nozīmē, ka Latvijai kā demokrātiskai un tiesiskai valstij ir pienākums dot patvērumu personām, kuras citās valstīs tiek vajātais aiz poltiskiem, reliģiskiem vai etniskiem principiem, kā arī personām, kuras bēg no karadarbības. Bet tā saucamie bēgļi, kurus Briseles kungi vēlas izmetināt Latvijā, pie šīm kategorijām 99% gadījumu nepieder. Tie ir tā saucamie ekonomiskie bēgļi, bet vēl pareizāk tie ir nelegālie imigranti, kuri nelegāli ir iekļuvuši kādā no Eiropas Savienības valstīm, lai baudītu Eiropas Savienības tā saucamos "sociālos labumus". Bieži vien šie nelegālie imigranti ir samaksājuši cilvēku kontrobandistiem par iekļušanau Eiropas Savienībā vairākus tūkstošus dolārus. Ir vairākas Eiropas Savienības valstis, kuras pienācīgi nesargā savas robežas un savlaicīgi nedara visu iespējamo, lai neielaistu savā teritorijā nelegālos imigrantus un iekļuvušos nelegālos imigrantus savlaicīgi nosūtītu atpakaļ. Tā vietā šīs valstis tagad, piesedzoties ar melīgiem solidaritātes un līdzcietības saukļiem grib šos nelegālos imigrantantus nodot citām Eiropas Savienības valstīm. Lai to panāktu tiek laists lietā viss iespējamsi melu, šantāžas un spiediena arsenāls. Latvijas politiķi, būdami pēc savas dabas kalpiski paklausīgi Briseles kungu pavēļu pildītāji, nerēķinoties ar Latvijas objektīvu nespēju šos tā saucamos bēgļus ne tikai integrēt Latvijas sabiedrībā, bet pat izmitināt, ir paklausīgi sākuši pildīt Briseles kungu norādījumus. Bet, lai apslāpētu vietējo iedzīvtāju protestus, pret Latvijas iedzīvotājiem tiek bezkaunīgi pielietosts viss iespējamsi melu un demagoģijas arsenāls.

Atbildēt

31.07.2015. 09:07

Vajag sastādīt paredzamo 250 bēgļu uzņemšanai, 250 Latvijas sieviešu politiķu sarakstu, sākot ar VVF, Āboltiņu, Kalnieti, Vaideri, Mūrnieci, Viņķeli, Santu Anču un citam redzamām sabiedrības dāmām, kas piekrīt bēgļu no Āfrikas uzņemšanai, veicot aptauju.

Atbildēt

represētais

31.07.2015. 09:05

Problēma ir tur, ka kliķei arvien grūtāk noturēt šaurā lokā visus noziegumus. Vispirms jau tas ir Latvijas ārējais parāds un ar to saistītie līgumi un fondu naudas izmantojums. Tie nekad nav bijuši Latvijas tautas labā parakstīti un lietoti. Tagad ir kau kā jāatstrādā, bet pateikt, ka tas viss ir tikai siles (priekš 300 000 siles atkarīgo) piepildīšanai un tam nekad nav bijis valstiska pamatojuma pārejai tautai. Feodālā-verdzības iekārta, kas iedibināta Latvijā nav un nekad šajā formātā neinteresēsies par tiem, kas nav sistēmas sastāvdaļa. To pierāda represīvā aparāta darbība, kas nerēķinās ar saprātu vai lietderību, bet tikai sargā kliķi no nozieguma atklāšanas

Atbildēt

U.U.

31.07.2015. 08:47

Tipiska latviešu filistra tipisks gļēvs pļāpājiens, baidoties pat nosaukt savu vārdu savas mājas aizstāvēšanai, kas ir tik raksturīgi dažādiem pseidopatriotiskiem muldētājiem. Par satura aplamībām, uzskatu kroplību nav vērts pat runāt. Noteikti kāds no brīvvalsts izglītības sacūkojumiem, kas ir aktīvi līdzdarbojies Latvijas pazudināšanā, bet tagad lišķīgi no savām muļķībām latviešu stukaču garā (anonīmi) atkratās no savas riebīgās pagātnes jeb vispār neapjēdz savas līdzšinējās čupošanās patieso bezvērtību.Tādu tipu dēļ esam tur, kur esam.

Atbildēt

31.07.2015. 08:40

Lai Āboltiņa , Straujuma. Mūrniece uzņem savās mājās tos bēgļus, ja nē viņas nolies ar melnu krāsu, lai kur tās parādītos. Sīkais huligānisms, ja noķer. Labāk, lai nenoķer, aizturot piekaus ka L. Grantiņu.

Latvieši bēgļu gaitās devās uz civilizētām zemēm, nevis Āfriku.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...