Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rečekistu blogs

17.12.2021. 09:31

»

Jāsaka, ka valdība sazvērestības teoriju ir īstenojusi un pārvērtusi praksē par visiem 100%, tā ka šobrīd tā jau laikam ir prakse ne teorija


ir izrādījies noderīgs kā dienasgrāmata.

Nav pa sadrumstaloto presi jāmeklē pretrunīgie miljonos (speciāli) satiražētie raksteļi, pietiek aiziet uz rečekistu lappusi un paskatīties, ko tur "atzina" par dezinformāciju un salīdzināt, kā viss jau ir šobrīd.

Šobrīd rečekistiem dienas kārtībā iznirelis bordāns. Bild apsūdz jaunos komunistus kukuļa ņemšanā.

Atbildēt

Kariņš ir pasūtījis 4'735'452 vakcīnu devas

17.12.2021. 09:28

Kariņš: Vajag vakcinēties! Omikrons nāk virsū.
Tauta: Priekš kam?
Kariņš: Jo vakcinācija tevi pasargās?
Tauta: No kā?
Kariņš: No tā, ko es pavēlēšu ar tevi izdarīt, ja tu nevakcinēsies.

Īsumā.

Atbildēt

17.12.2021. 09:18

Jāsaka, ka valdība sazvērestības teoriju ir īstenojusi un pārvērtusi praksē par visiem 100%, tā ka šobrīd tā jau laikam ir prakse ne teorija!

Atbildēt

Labāk

17.12.2021. 09:15

»

Neesam viss vienādi

Okupētajā Latvijā ieveda 700 000 ruskogovorjaščujus cilvēkēdājus


Labāk uztraucies šobrīd par to, cik latviešu ir palicis Latvijā šodien. Ja 1.5 miljoni, tad tā ir ļoti laba prognoze. Tie kas nespēj atlaist pagātni, tiem nav nākotnes!

Atbildēt

lauķis

17.12.2021. 08:57

»

Marika

Nez kā tā situācija ir Latvijas laukos...


Malēnijas pusē tā arī ir.Sadūrušies tikai tie kas vergo "valsts" sektorā.Diemžēl to lauku saimniecību palicis pavisam maz un lielāko tiesu tur ir veci ļauži.Naudas neesamība un pārtikas trūkums te nevienu neuztrauc.Ja nāks atņemt mājas tad tiks laipni sagaidīti.

Atbildēt

Marika

17.12.2021. 08:37

Nez kā tā situācija ir Latvijas laukos?
Amerikas laukos nozombēto % ir visai niecīgs.
Par iztiku laukos bēdu nav. Un mēs esam vairākums, kas neskatās TV un ignorē baiļu faktoru. Arī represīvie dienesti sāk aptvert, ka tiek manipulēti caur apšaubāmas kvalitātes ekspertu "viedokļiem". Tos var atpazīt pēc masku nenēsāšanas. Iespēja, kā tādi policisti tiks piespiesti represēt iedzīvotājus, ir ļoti niecīga, it īpaši ņemot vērā ieroču vienību skaitu uz katru māju, gandrīz vai utopiska.
Vairākkārt esmu lasījusi viedokli, ka mēs jau esam uzvarējuši un pašlaik galvenais ir nekrist panikā un depresijā, bet par visām varēm izturēt, jo "pasaules ļaunīšiem" pašlaik vērojam paniku, tie, kas atlaida darbiniekus uz potes pamata, tagad lūdz tiem nākt atpakaļ (manā apkaimē). Vakcinēšana nenotiek paredzētajos tempos, pārāk daudz to, kas neuzticas big pharma, kas ir bijuši spējīgi saskatīt lielo bildi un domāt out of box. Vakcinēto dati arī tiek uzpūsti, es zinu tikai vienu, kas atļāvās piemuļķoties.
Izstrādājiet sev plānu B, katram gadījumam, kā izdzīvot, ja pēkšņi nav vairs naudas iepriekš pieņemtā nozīmē. Citas lietas kalpos naudas vietā, bet atkarību no papīra naudas katram ir jāpārdomā pašam.
Cilvēki ir miruši visos laikos, neviens nav palicis nemirstīgs. Bet visiem mirušajiem pierakstot vienu diagnozi, tiek nozombēti visi lētticīgie. Un viņi patiešām tic!!!!, ka visus šodien piemeklē viena kaite un viens miršanas iemesls. Tātad vairs nemirst no vēža, no sirds asinsvadu sistēmas slimībām, pat negadījumos mirušajiem tiek pierakstīts tas pats nāves iemesls.

Atbildēt

P.N.D.

17.12.2021. 00:49

»

P.

— Kāda ir starpība starp sazvērestības teoriju un faktu


— Kāda ir starpība starp sazvērestības teoriju zombētājiem un viņu muļķotajiem zombijiem?
— Zombētāji savas teorijas melš no trakomājas 6. palātas kur zombiji nonāk vidēji pēc 6 mēnešiem.

Atbildēt

Kadiš par daudz remontē putnu būrus svaigā gaisā

17.12.2021. 00:19

»

atņemt finansējumu

Kurš dumāks-Kadišs vai manelis?Lūzeram gals


bet Manels par daudz gudrs un par daudz noraizējies.. viņa irganismam trūkst Zn, jo ir zems testaterona līmenis.. nevienam pūlim nevar palīdzēt..


Bet trauksmi Manels sit varenu.. tur kaut kas ir labs!

Citreiz, kad dauza pelnus, izlec dzirkstis, kas var aizdedzināt...

Karadraudi starp Ukrainu un Krieviju ir aizsegs, lai mēs baidāmies pakļaujamies huntai..

Atbildēt

Dzirdēju par eikalipta eļļu

17.12.2021. 00:14

»

Anta 68

Nebūs par ļaunu aptiekā nopirkt eikaliptu tinktūru, kas darbojas gan pret vīrusiem, gan baktērijām, tikko jūtamas pirmās slimības pazīmes, lietot pēc instrukcijas. Un vitamīnus var palietot jau tagad, ne visi ēd pilnīgi pareizu, sabalansētu uzturu, kas satur nepieciešamos vitamīnus...


utt. Gudrības un zināšanas nāk par vēlu.. parasti.. ir ārsti ķīmiķi, kuri uzsēdina uz ķīmiju pacientu.. īpaši vecākus.. ārsti ārstē slimības, nevis cilvēku, pacientu, kopumā...

Pareizi ir homeopātija... arī savā domāšanā plus asinsanalīzes, tostarp asins elektrolītu.. daudzi nezin pat, ka Zn jālieto vīriešiem jau pēc 35, lai uzturētu testasterona līmeni, nevis alus vēderu..

Kad sāk krust arī brīvā testaterona līmenis, sākas kaites, jo vīr testaterons uztur visu organisma metabolismu..

Tā līmeņa kritums var izsaukt pat cukura diabrētu.. utt.

Atbildēt

atņemt finansējumu

16.12.2021. 23:09

Kurš dumāks-Kadišs vai manelis?Lūzeram gals.

Atbildēt

Letiņs

16.12.2021. 22:53

»

Bezsugas kāmi

Vai jau pierakstījies rindā uz ceturto dozu?Kovidreliģiozajam lielākais grēks ir nomirt pirms kārtējās dozas saņemšanas.Pasteidzies


Nelaiķīt,ne jau tev es atskaitīšos par savu vakcināciju,tāpat ilgi neizvilksi ...:)

Atbildēt

Anta 68

16.12.2021. 21:56

»

Piekrītu pilnīgi

C19 ir bioloģiskais ierocis cita bioloģiskā ieroča - vakcinācijas palaišanai. Es izdzīvoju nepotēts, man ir 70 gadu, biju nedēļu slimnīcā, blakus palātā viens nomira. Viņa nāvi ārsti gaidīja, jo bija nolemts. Pa to nedēļu nomira viena slimnīcas ārste nepotēta. Esmu pilnībā atguvies no C19. Saslimu 21...


Nebūs par ļaunu aptiekā nopirkt eikaliptu tinktūru, kas darbojas gan pret vīrusiem, gan baktērijām, tikko jūtamas pirmās slimības pazīmes, lietot pēc instrukcijas. Un vitamīnus var palietot jau tagad, ne visi ēd pilnīgi pareizu, sabalansētu uzturu, kas satur nepieciešamos vitamīnus.
Man ir skepse gandrīz pret visu, ko man cenšas iestāstīt, tomēr - kāpēc gan ir pazudis remantadīns, kas derēja gan pret gripu, to ieteica arī, kad kāda ērce ir piezīdusies.

Atbildēt

Nekā vienojoša nevar būt

16.12.2021. 21:51

»

Letiņš

Bērīt,kas tu tāds esi,lai ES tev atskaitītos? Betonētāja vai trimmera operatora apliecību vari neplivināt! Šiem četriem slimības vēsture bija kā vidusmēra LV iedzīvotājam,vienojošais- visi bija nepotēti covidioti


Viss atkarīgs no katra individuālā veselības stāvokļa. Ārste, kas nomira slimnīcā bija 60 g v nepotēta, bet ļoti tieva un kaislīga .. smēķētāja. Citam cukura diabrēts utt. Liekais svars. Tagad veselu nav pat jaunatnes ap 30 g v vidū. Pat karavīrus nošpricē..

Ir hibrīdkarš un ar diviem bioloģiskiem ieročiem - C19 , pa laikam palaižot jaumu “mutāciju” un vakcinācija. Lai neizbēgtu neviens. Izdzīvo pēc slimošanas stiprākie bez vakcīnām. Tā arī ir dabiskā izlase.

Atbildēt

Bezsugas kāmi

16.12.2021. 21:42

»

Letiņš

Bērīt,kas tu tāds esi,lai ES tev atskaitītos? Betonētāja vai trimmera operatora apliecību vari neplivināt! Šiem četriem slimības vēsture bija kā vidusmēra LV iedzīvotājam,vienojošais- visi bija nepotēti covidioti


Vai jau pierakstījies rindā uz ceturto dozu?Kovidreliģiozajam lielākais grēks ir nomirt pirms kārtējās dozas saņemšanas.Pasteidzies.

Atbildēt

Letiņš

16.12.2021. 21:39

»

Bērīts mans kumeliņš

Pirmo reizi redzu tik īsu faktu izklāstu. Protams, ka tu, meli, zināsi arī pateikt, kas katram no šiem mitoloģiskajiem paziņu tēliem bija veselības vēsturē ierakstīts. Stāsti, vai arī aizver muti


Bērīt,kas tu tāds esi,lai ES tev atskaitītos? Betonētāja vai trimmera operatora apliecību vari neplivināt! Šiem četriem slimības vēsture bija kā vidusmēra LV iedzīvotājam,vienojošais- visi bija nepotēti covidioti!

Atbildēt

vno

16.12.2021. 21:31

»

Bērīts mans kumeliņš

Pirmo reizi redzu tik īsu faktu izklāstu. Protams, ka tu, meli, zināsi arī pateikt, kas katram no šiem mitoloģiskajiem paziņu tēliem bija veselības vēsturē ierakstīts. Stāsti, vai arī aizver muti


Esot arī eksemplāri, kuri jau pie skābekļa pieslēgti vēl apgalvo, ka covida nav un pieprasa, lai šos ārstē no īstās slimības (tikai paši nezin no kādas). Tiesa gan, tad jau parasti ir par vēlu.

Atbildēt

Piekrītu pilnīgi

16.12.2021. 21:19

»

Letiņš

Puņķutapa,ne_irs par dažu večuku pasargāšanu!Pēdējo divu gadu laikā esmu nobērējis ČETRUS!!!! paziņas no 41 līdz 58 gadiem,kuri uzskatīja ka Covids ir tikai iesnas


C19 ir bioloģiskais ierocis cita bioloģiskā ieroča - vakcinācijas palaišanai. Es izdzīvoju nepotēts, man ir 70 gadu, biju nedēļu slimnīcā, blakus palātā viens nomira. Viņa nāvi ārsti gaidīja, jo bija nolemts. Pa to nedēļu nomira viena slimnīcas ārste nepotēta. Esmu pilnībā atguvies no C19. Saslimu 21. oktobrī.
Zinu daudzus gadījumus, kad nomira mājās. Man grūti pateikt, vai potēties, vai nē. Tā ir katra paša izvēle. Riski ir lieli. Es atzīstu, lai katrs izvēlas pats. To, ka valsts rūpētos, es neticu. Pats nevakcinēšos.

Ja būtu pēc slimnīcas lietojis ķīmiskas zāles asins šķīdināšanai mēnesi, es nezinu. Asins analīzes man rādīja labu asins sķīdruma koeficientu. Kad izlasīju zāļu blaknes, tās ielidināju miskastē. Kaut 10 tabl. maksā 30 €.

Sāku soļot. D, C, Zn. Ziedputekšņi, Spirulina, ķirbju sēklas, baktērijas zarnām, godži ogas, pīlādžu ogas, aroniju ogas, medu, ķirbju un ābolu sula..minerālūdens ar Ph 7.4, kurkums ar pipariem.. ūdens ne mazāk kā litru dienā..

Atbildēt

Lēnām pār tiltu un bez panikas

16.12.2021. 21:03

»

memento

visi mēs peldam vienā upē, cits veiksmīgāk, cits ne tik sekmīgi. Bet te uz zemes esošs, pilnīgi neviens nevar noteikt zemes griešanos vai tās apstāšanos, pat ne vēja virzienu .....tas tikai nozīmē, ka notiks tas, kas notiks, bet tas nebūs nekādā sakarā ar dolāru žūksni kādam kabatā. Jo ieviest kaut ...


Ne vienmēr viss ir tā, kā izskatās. Pagaidām viņiem viss iet pēc plāna līdz QR koda ieviešanai.

Bet mērķi, iespējams, ir citi. Ja arī ir tie paši, ko visi saprotam vienādi, tad jāteic, ka neviena jauna sistēma nav ieviešama, ja ir vecā, kas traucē un izlīdzina ātrumu..

Tendence ir elektroniskā koncentrācijas nometne, valstis novedot haosā ar globālu ekonomikas un finanšu sistēmas mākslīgu sabrukumu, varas totalitārisma teroru, politiski sagrautām valstīm lūdzot Vatikāna (melnās internacionāles) un PVO globālajai varai izveidot pasaules valdību.

Vismaz zinām, ka Levita & Kariņa kliķe un 14. Saeima, kuras deputātus atlasīs saskaņā ar valsts noslēpumu, valsti ved pretī haosam un bezdibenim. Un tas nav maz, ko zinām! Zināšanas ir spēks. Uzvaru citreiz nes apsteidzošas darbības..

Lidz gada beigām ASV var pat paziņot par defoltu..

Kur atrodas valsts kritisko infrastruktūru serveri...?

Ja cionisti spēlē spēli uz trim - divi karo, trešais no tā vinnē, varam pāriet uz šahu pret cionistiem. Baltie sāk un uzvar.

Atbildēt

Maksa par dažu slimu večuku šķietamo pasargāšanu no vīrusa ir strauja soļošana sociālā reitinga un policejiska režīma virzienā.

16.12.2021. 20:56

Nesamērīgi, neadekvāti UN neproduktīvi. Nekāda sakara ar epidemioloģiju.

Atbildēt

Bērīts mans kumeliņš

16.12.2021. 20:53

»

Letiņš

Puņķutapa,ne_irs par dažu večuku pasargāšanu!Pēdējo divu gadu laikā esmu nobērējis ČETRUS!!!! paziņas no 41 līdz 58 gadiem,kuri uzskatīja ka Covids ir tikai iesnas


Pirmo reizi redzu tik īsu faktu izklāstu. Protams, ka tu, meli, zināsi arī pateikt, kas katram no šiem mitoloģiskajiem paziņu tēliem bija veselības vēsturē ierakstīts. Stāsti, vai arī aizver muti.

Atbildēt

Letiņš

16.12.2021. 20:31

»

Latvija - neizdevusies valsts?

Pļūts: Eksprestesti ir ļoti neprecīzi, tāpēc mēs tos nevaram izmantot, lai ielaistu skatītājus PČ hokejā. Mirkli vēlāk valsts plāno eksprestestu iepirkumus visu darbinieku klātienes testēšanai...


Puņķutapa,ne_irs par dažu večuku pasargāšanu!Pēdējo divu gadu laikā esmu nobērējis ČETRUS!!!! paziņas no 41 līdz 58 gadiem,kuri uzskatīja ka Covids ir tikai iesnas ...

Atbildēt

111

16.12.2021. 20:24

Polijas premjers Muraveckis soctīklos ciniski ierakstījis, ka visas protesta akcijas ir bezjēdzīgas un globālais plāns tiks īstenots JEBKURĀ GADĪJUMĀ.
Cilvēki, vai tiešām jūs nesaprotat, kas notiek?

Atbildēt

memento

16.12.2021. 20:06

visi mēs peldam vienā upē, cits veiksmīgāk, cits ne tik sekmīgi. Bet te uz zemes esošs, pilnīgi neviens nevar noteikt zemes griešanos vai tās apstāšanos, pat ne vēja virzienu .....tas tikai nozīmē, ka notiks tas, kas notiks, bet tas nebūs nekādā sakarā ar dolāru žūksni kādam kabatā. Jo ieviest kaut kādu savu kārtību uz zemes pie tam paliekošu ir nelabojama pēdējā nelgas cerība

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

16.12.2021. 19:51

Pļūts: Eksprestesti ir ļoti neprecīzi, tāpēc mēs tos nevaram izmantot, lai ielaistu skatītājus PČ hokejā. Mirkli vēlāk valsts plāno eksprestestu iepirkumus visu darbinieku klātienes testēšanai.

Gada stulbākais ūdensputns: Nevakcinētie var izplatīt vīrusu, tāpēc tiem ir jānosaka ierobežojumi, arī liedzot iespēju saņemt bezdarbnieka pabalstu. Vakcinētie var izplatīt vīrusu, tāpēc viņi drīkst uzturēties kopā dažādās vietās bez maskas un ceļot.

Piekariņš: Nevakcinētie var nomirt, tāpēc viņi ir jāierobežo. Vakcinētie nevar nomirt un vairs nemirs, tāpēc mēs visu darām pareizi.

FukRuks: Pavēles stāvēt policistiem uz autoceļiem nebija, jo policisti vienmēr paši izlemj, kur stāvēt. Deputātu saslēdzām rokudzelžos, jo viņš varēja sev kaut ko nodarīt. Gribējām viņu varbūt arī nošaut, lai viņš kaut ko nenodara kādam pilsonim, mums ir laba pieredze, pārņemta darbā no PSRS, ar psihisko slimību piedēvēšanu politiskajiem oponentiem.

Nesmukāns: Es, ja man būtu vara, aplenktu visu Vecrīgu un visus sodītu divreiz. Pēc tam divreiz vēlreiz divreiz. Un brīvību Navaļņijam!

Farss ir kļuvis krimināls. Maksa par dažu slimu večuku šķietamo pasargāšanu no vīrusa ir strauja soļošana sociālā reitinga un policejiska režīma virzienā.

Atbildēt

Selekcionārs

16.12.2021. 19:41

Variantu par nožēlu ir maz. Vienīgais reālais ir visu Eiropas korumpēto elitu fiziska iznīcināšana, nacionālās un finansiālas suverenitātes atjaunošana un iedzīvotāju mobilizēšana armijā, lai būtu gatavi atvairīt glibālistu algotņu uzbrukumu.

Atbildēt

“Sociālās gaļas” palīgā sauciens

16.12.2021. 18:38

»

Kariņš jau guļ “nāves koridorā uz morgu”

Nejauši internetā lam.lv noskatījis LTV1 1:1 ar Kariņu 15.12.2021. ierakstu...


Kovidafēra ir šoka terapija “sociālajai gaļai”, iebiedējot un pakļaujot, padarot huntai lojāliem?

“Sociālie kropļi”, kurus apmierina beztiesiskums?

Kovidhistērija un kovidbailes.

Vēl vienu, lūdzu, “šoka ārprāta informācijas teroru! Mums, “sociālajai gaļai”, ar omikronu par maz, ļoti nepieciešamas jaunas terora un dresūras formas!!

Ar elektrošokeru, rokudzelžu un steku pielietošanu mums ir par maz!

PVO vadītājs ir ultraglobālists un Pasaules valdības izveides fans!

Mēs ļoti vēlamie pavisam īstu globālu ekonomikas divesrsifikāciju un pavisam īstu globālu lokdaunu vēl efektīvākā globālā psihozē! Mūsu izklaidei Latvijā strauji audzis vidējais atalgojums kovidafēru apkalpojošam personālam - valdībai, deputātiem, mediķiem, partokrātijai un policistiem!

Atbildēt

P.

16.12.2021. 18:35

— Kāda ir starpība starp sazvērestības teoriju un faktu?
— Vidēji seši mēneši.

Atbildēt

Kariņš jau guļ “nāves koridorā uz morgu”

16.12.2021. 18:27

Nejauši internetā lam.lv noskatījis LTV1 1:1 ar Kariņu 15.12.2021. ierakstu.
Jautājumi un atbildes, redzams, iepriekš bijušas saskaņotas. Teātris.

Vienus melus no Kariņa gan dzirdēju, ka viņš personīgi, lai kā gribētu vienpersonīgi, nekādus lēmumus nevarot pieņemt.

Kas tad bija tā vienpersoniskā K. Kariņa rezolūcija pēc PVO pārstāvja rekomendācijām? Tā pati, ar kuru K. Kariņš vienpersoniski ar savu rezolūciju uzdeva I. Viņķelei izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”?

Vai PVO hierarhiski ir K. Kariņam augstāka varas organizācija Latvijā par valsts prezidentu un pašu Ministru prezidentu vai Saeimu?

Internetā klīst baumas, ka PVO gatavojas kļūt par globālu pārnacionālu valstu pārvaldes sistēmu, gatavojoties parakstīt sadarbības līgumu ar katru valsti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...