Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Noris

26.06.2018. 11:16

Ati, Jums nav nekādu cerību pārvarēt 5% barjeru.Tur jau bija 100 afeŗisti, kāpēc lai ievēlētu krāpniekus un idiotu.

Atbildēt

motorhead

25.06.2018. 20:23

Tad nu aptin to jostu sev ap oriņiem un ej gulēt. Nav pat islēgts, ka pēc daudzu gadu pārtraukuma būs kāds pacēlums, vai...

Atbildēt

KPVLV

25.06.2018. 09:09

sākotnēji kā Suņubūdu sponsorēja Meroni, passaulslavens aferists, žīds un cionists. Tad varēja, jo nebija partija KPVLV. Ākstu un klaunu Kaimiņu cionistu vara veido par cietēju, lai tauta pavilktos ar cerību un ticību uz vēlēšanām. Naivā veidā, Tamužu kā KPVLV finansētāju pieslēdza partijai ar visu kompromātu, lai Kaimiņu aizturētu kā cietēju, kas pretojas iluminātu- komunistu - cionistu varai. Cionistu rokasgrāmata Saeimai "Gudro stratēģija un taktika" māca, ka tauta ar valsts finasējumu, veidojot politiskas kustības, partijas, jāgrūž no vienas vilšanās nākošajās.

Sakūdot tautu ar skaļiem lozungiem - komunsti, OIK zagļi utt. KPVLV, nonākot Saeimā, radīs vilšanos, jo nav iespējams ne OIK ierobežot, ne komunistus- cionistus- iluminātus atstādināt no varas, ne radīt apstākļus, kā atdot valsts parādu, ko radījuši komunisti-cionisti, ne atgriezt tautiešus Latvijā. Sekos vēl dziļāka vilšanās.

Tauta ir jānogurdina ar skaistiem solījumiem un runām, pretrunīgiem viedokļiem. Tā tautai nolaiž tvaiku. Lai tikai vilciens neizkustas no stacijas. Komunistu- cionistu- iluminātu- brīvmūrnieku un žīdmasonu.

Atbildēt

josifs

25.06.2018. 09:04

Tauta būs ar Kaimiņu,to mēs parādīsim 6.oktobrī,varu pārņems KPVLV !!!

Atbildēt

A

25.06.2018. 08:43

Vergiem, pēc būtības, nedrīkst dot varu, jo viņi to izmanto tikai personīgā labuma gūšanai un līdzcilvēku pazemošanai, nu tieši kā tagad ir pie mums!

Atbildēt

Izsmiekls

25.06.2018. 08:26

Tādā sabiedrībā dzīvojam, kur ļoti daudzi visa veida likumpārkāpumus un šmugulēšanos uzskata par normu, bet būdami pieķerti kliedz par “policejisku valsti”. Dažiem pat patīk pozicionēties kā citu likumpārkāpumu un korupcijas atmaskotājiem, bet viņiem šausmīgi nepatīk, kad kāds cits atklāj viņu pašu nelikumības. Tad vainīgs ir KNABs, kurš ne tā paskatījās, izturējās ar necieņu ( lasi - ar ķermeņa valodu un sejas izteiksmi neradīja iespaidu, ka tic visam teiktajam uz vārda un pieņem šo versiju kā vienīgo pareizo par spīti visiem citiem pierādījumiem), kratīja vecmāmiņu un neticēja krokodila asarām. Vienvārdsakot dažs domā, ka te ir banānu republika, kurā var viegli kļūt bagāts un ietekmīgs, ja vien dabū sponsorus un stāsta pareizas pasakas vēlētājiem. Tomēr šī ilūzija ir izrādījusies nepamatota. Tagad šie “sistēmas upuri” tēlos mocekļus un cerēs, ka vēlētājs viņiem noticēs. Daļa ticēs. Mazākā daļa, kura akli ticēja arī līdz šim.

Atbildēt

hi hi

25.06.2018. 07:44

Jā dzīvotu policejiskā valstī,tad tādi t.s. maztēvijas sardziņi sēdētu ļoti klusu ar savu demagoģiju.Viss ir OKEI,tipa ukrijas un lavrušijas.

Atbildēt

par četriem metriem

25.06.2018. 07:43

Ja cilvēks ir pieaudzis un viņam nav caureja, vai nodzertas aknas, tad 4 metri pietiek 4 dienām vismaz, ja ne visām astoņām. Ir tāds realitātes šovs "Survival" -- Kaimiņam (un ne tikai) tas būtu, kā fantastika, bez cik daudz lietām ir iespējams izdzīvot.
Ko viņš tur slaucīja tik dikti..??, ka tie izsniegtie metri bija tik šokējoši, ka tas bija jāizmanto, kā ievads vēstījumā līdzcilvēkiem..?? Varūt ēda to, jo tur nebaroja..??
Vai arī uz priekšu ir cerība dzirdēt un lasīt par šī papīra lietošanas niansēm šai "klaunu būdā"??

Atbildēt

Viedais

25.06.2018. 03:54

Reizēm dīvaini lasīt visādas apskaidrības. Kur jūs bijāt pirms 4 metriem tualetes papapīra?!

Atbildēt

der atcerēties

24.06.2018. 23:08

ka Kaimiņš sākumā bija kopā ar Bondaru (kurš teica, ka viņa prezidente ir VVF), ar Ufo, ar Neo, kuri viņu uzmeta. Tad vēl saistība ar kādu no Ventspils grupējumiem (kurš gan tur ir labāks par otru?).

Atbildēt

švamme

24.06.2018. 19:18

Šīs sistēmas iedīgļus saskatīju jau sen, ap 2000.g., kad arī sāku skatīties, kur iespējams nodrošināt nākotni sev un bērnam, jo Latvijā, kā Sandra jau te minēja, "cilvēkiem nav drošības ne fiziski, ne garīgi, ne arī eknomiski. Un uz to brīdi vēl nebija ne jausmas, par ko pārvētīsies uz to brīdi iecienītā UK, kur šodien jau pat briti skatās, kur mukt, kur drošāk. Un ar nožēlu jāsaka, ka neesmu tik advancēts līderis, lai organizētu masas uz pretestību, jo jau tai laikā astoņkājis bija ļoti spēcīgs, bet vēl maskējās. Nu vairs nemaskējas. Bet esmu ļoti pateicīga liktenim, ka man bija iespēja sākt dzīvi relatīvi drošā valstī ASV (tālu no megapolēm šeit ir "small town" idille). Neredzu, kā Latviju varētu restartēt bez spēka no ārpuses.
Par Kaimiņu - atklāsme nāca par vēlu, vajadzēja daudz agrāk domāt par sistēmas taustekļiem, kā arī ievērot kaut jel kādu piesardzību, operējot ar finansēm no šaubīgiem avotiem, kā arī tevis sacītajam ir jāatbilst tevis darītajam.

Atbildēt

Bet ja nu Zakatistovs

24.06.2018. 18:57

»

Zakatistovs ieradies no K'anādas

kā čekiste, brīvmūrniece, VVF...


ir cionists?

Atbildēt

Zakatistovs ieradies no K'anādas

24.06.2018. 18:55

kā čekiste, brīvmūrniece, VVF.

No klaida kā G. Valdmanis, 6.Saeimas deputāts, kas savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem atklāj cionistu izdalīto rokasgrāmatu Saeimas deputātiem "Gudro stratēģija un taktika".

Cionisti- komunisti- ilumināti izsmēja G. Valdmani, kad viņš atteicās ar tiem sadarboties, izzogot Latviju, ko viņam piedāvāja.

A. Zakatistovs ir šļurību filosofs, kurš filosofē par Latvijas tautu un valsti, nevis latviešu tautu un valsti. Bet ari viņš nav cionists, tādēļ tiks izsmiets un pazemots savas lētticības dēļ.

Atbildēt

Poltergejs

24.06.2018. 17:56

Sen jau Atis Daiļdirsējs te raksta, vai tikai, kad sāka dirsa degt, samaksāja Lapsam?

Atbildēt

Poltergejs

24.06.2018. 17:55

Ati, tev dirsā mati.

Atbildēt

Žeglovs

24.06.2018. 15:38

Ati Zakatistov, zaglim ir jāsēž cietumā.

Atbildēt

Cionisti - komunisti- čekisti

24.06.2018. 13:38

»

Uldiis

Kur tad tu, mēsls, esi bēdzis, tāpat jau atkal balsosi par Vienotības prokremliskiem zagļiem un pederastiem, vai par to sugasbrāļiem, SC


joprojām pārvalda Latviju. Visas pie varas esošās un jaunās politiskās kustības tiek veidotas par cionistu naudu, maldinot un aiz sevis vedot partijas un tautu.

Par cionistu naudu rada jaunas politiskas kustības ar skaistiem solījumiem, lai cionisti turpinātu cionisma- iluminātu politiku - iznīcināt tautas ( daudz cilvēku, daudz problēmu), valstis pakļaujot ar parādiem (parādu verdzību un augļošanas procentiem).

Atbildēt

Jebkādas aizturēšanas veic ar

24.06.2018. 13:32

»

pilsonis

Ja procesa virzītājiem būtu jāatmaksā valsts budžetā līdzekļi par Zakatistova, Tamuža un Kaimiņa uzturēšanos izolatorā, tad šādi lēmumi tiktu izvērtēti krietni rūpīgāk


tiesneša un prokurora atļauju. Jaunie likumgrozījumi, ko apstiprinājusi cionistu Saeima, atbrīvo no materiālās atbildības tiesnešus un prokurorus par prettiesisku lēmumu ( piem. aizturēt) pieņemšanu. Aizturēšana ir cilvēktiesību ierobežošana.

Žīdmasonu cionistu vadītā Saeima, izdarot šādus likumgrozījumus, atver durvis tiesnešu un prokuroru patvaļai.

Atbildēt

Uldiis

24.06.2018. 13:25

»

Diemžēl

Mēs it kā no vilka (no VIENOTĪBAS) bēgām, uzrāvāmies uz lāci (ZZS+ Saskaņaa un NA Maksātnespējas un Tiesu varas "pornogrāfiju...


Kur tad tu, mēsls, esi bēdzis, tāpat jau atkal balsosi par Vienotības prokremliskiem zagļiem un pederastiem, vai par to sugasbrāļiem, SC

Atbildēt

Sandra Briķe

24.06.2018. 13:21

Sandra Briķe 24.06.2018. 14:13

Bez kaut kāda atbalsta politiskiem spēkiem, arī šim ne, jāpasaka, ka, zinot, kas notiek varas struktūrās, t.sk., policijā, prokuratūrā, tiesās, tiesu sistēmā sistēmā kopumā, es jau sen izjutu bailes dzīvot šajā valstī un vēlējos, lai mani bērni pamet šo valsti, jo ar šādu politiku nav nākotnes un cilvēkiem nav drošības ne fiziski, ne garīgi, ne arī eknomiski. Tas kā izrēķinās ar tiem, kas cenšas kaut ko izmainīt atbilstoši demokrātijai, izrēķinās - ar citiem ar ''smalkākām''metodēm, ar citiem rupjākām. Kādēļ pēc visas šīs šļuras vēl tieslietu ministrs Dz.Rasnačs ir pie varas, kādēļ Saeima tā balsoja, ja es varu pierādīt, ka viņš ir melis un rupji pārkāpj likumus, ir vērts par to padomāt. Esošās varas tā centralizēja varu grupējumu rokās, bīdīja savējos, bet ar zemu zināšanu līmeni un izkropļotu izpratni par demokrātiju un cilvēktiesībām, ka paši tagad baidās no savas radītās sistēmas, jo paši jebkurā brīdī var nokļūt prettiesiski aiz restēm. Domāju, ka arī A.Kaimiņš balsoja par manu atcelšanu, un daudzi citi, kas nav domājoši un ir bailīgi, kā Judins, Egnere, kas ir zem savas koalīcijas pātagas. Es šādas sekas paredzēju jau daudzus gadus atpakaļ, jau 1998.gadā, kad pirmoreiz kandidēju uz Saeimu, jo sapratu, ka tiesu sistēma ir uz sabrukuma robežas, tā tagad ir kā sava mafija. Tie augšējie kungi ir nodrošinājuši savus bērnus ārzemēs un ar naudu un mantu arī nodrošinājušies, bet mūsu tautu ''cērpj kā tādas aitas līdz ādai un drīz izņems pat orgānus'', lai tikai grupējumiem būtu ar ko baroties. Kā šo palaisto ''varas mašinēriju'' un grupējumus apturēt? - Tas tik vienkārši nav iespējams, jo daļa uzskata, ka tā ir norma, un par demokrātiju sauc pie kriminālatbildības. Zinošākiem un gudrākiem pie varas nav iespējams tikt, LR Satversme tiek pilnībā ignorēta, mums pašiem vairs nav iespējams savu valsti atveseļot, cilvēki ir aizdzīti, jo viņiem šeit nav droši, bet ko lai dara tie, kam nav kur braukt, un, kas savu sirdi un dvēseli atdevuši savai Dzimtenei un zemei?

Atbildēt

pilsonis

24.06.2018. 13:03

»

jibiorio

Bet ja viņus tiesa atzīs par vainīgiem, lai šie maksā kā par viesnīcu, vai ne


Šobrīd par to pilnīgi nevajadzīgo iebiedēšanas teātri ar personu ievietošanu izolatorā maksājam mēs visi. Ja tiesa atzīs, ka personu ievietošana izolatorā ir bijusi nepamatota, tad mums kā nodokļu maksātājiem neviens neatlīdzinās izdevumus, kaut gan vajadzētu šos izdevumus piedzīt no procesa virzītāja.

Atbildēt

pilsonis

24.06.2018. 12:23

Ja procesa virzītājiem būtu jāatmaksā valsts budžetā līdzekļi par Zakatistova, Tamuža un Kaimiņa uzturēšanos izolatorā, tad šādi lēmumi tiktu izvērtēti krietni rūpīgāk.

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

24.06.2018. 11:58

»

Nevajag dirts - mēs varam !

Navajag jaukt pimpi ar pirkstu tāpat kā demokrātiju ar visatļautību. Latviešu tauta ne ar ko nav sliktāka par pārējām. Daudzviet pat labāka. Ja vienīgais veids, kā izdzīvot ir pārkāpt likumus, tad kaut kas nav kārtībā ar sistēmu un likumiem. Ir nepareizās sistēmas sliktie piemēri( no eiropejiska - nejaukt...


Tie ir mana brāļa vājprātīgā latviešu ķēma deģenerāta portāla PIETIEK pievēmēja latviešu tipiska mēsla ŽUĻA izkārnījumi! Viņu šorīt atkal atmazgāja no kārtējās aptaisīšanās un izlaida pie latviešu tautas.

Atbildēt

jibiorio

24.06.2018. 11:57

Nebūtu pārkāpis likumu, nekad to neuzzinātu? Bet, ja nopietni, par ko žēlaba? Par to, ka paturēja dažas stundas ilgāk? Tā jau palaida vaļā ātrāk, nekā varēja noturēt.

Atbildēt

Diemžēl

24.06.2018. 11:50

»

Imants

Tik vienkārši, saprotami skaidri pateikts par būtisko. Latvija ir patiesi policejiska valsts, "komandas" valsts ar komandieriem vadībā, kuri nosaka politiku un būtību. Pareizi pateikts - šajā valstrī tieši tādēl dzīvot ir smagi. Man nav nekādu sevišķu raižu, bet kad redzu šādas cūcības, man kauns, ka...


Mēs it kā no vilka (no VIENOTĪBAS) bēgām, uzrāvāmies uz lāci (ZZS+ Saskaņaa un NA Maksātnespējas un Tiesu varas "pornogrāfiju").

Ko gribējāt, to dabūjāt. Nevajag padoties musinājuma pret Vienotību, Vaira teica pareizi - viss kas vērst pret VIENOTĪBU, ir pret valsti. Proti, to kā nekorumpēto partiju, bez korupcijas skandāliem, vajadzēja noēst, padzīt, tas ir hibrīdkara elements.

Vienotība nav zelta pīrādziņš, tāpat sistēmas elks, bet nebija tik ļauna, kā klusā, pamatīgā ZZS un NA nekā nedarīšana, plivinoties ar "latvietību" nomācošā politika uz visiem stūriem.

Atbildēt

Edge

24.06.2018. 11:21

»

Nevajag dirts - mēs varam !

Navajag jaukt pimpi ar pirkstu tāpat kā demokrātiju ar visatļautību. Latviešu tauta ne ar ko nav sliktāka par pārējām. Daudzviet pat labāka. Ja vienīgais veids, kā izdzīvot ir pārkāpt likumus, tad kaut kas nav kārtībā ar sistēmu un likumiem. Ir nepareizās sistēmas sliktie piemēri( no eiropejiska - nejaukt...


"Suņi rej, bet karavāna dodas tālāk."
Ierēdniecība darbojas, reālā demokrātija plaukst un zeļ, pilsonīši knosās, kustība notiek vienā virzienā:
"Aizbraucēju skaits stabils – Latviju ik gadu pamet ap 20 tūkstošiem." (la.lv)

Atbildēt

Nevajag dirts - mēs varam !

24.06.2018. 11:06

»

A.P.

LR pareizs nosaukums ir nacionāli reakcionāra un krimināli oligarhiska valsts. Tāds ir teorētiski pareizais nosaukums reālajai valstiskuma formai. Tā ir vēsturiski jauna un unikāla valstiskuma forma. Tā ir sastopama tikai Krievijā un tās klonā Latvijas Republikā. Respektīvi, bijušajā PSRS. Šo valstiskuma...


Navajag jaukt pimpi ar pirkstu tāpat kā demokrātiju ar visatļautību. Latviešu tauta ne ar ko nav sliktāka par pārējām. Daudzviet pat labāka. Ja vienīgais veids, kā izdzīvot ir pārkāpt likumus, tad kaut kas nav kārtībā ar sistēmu un likumiem. Ir nepareizās sistēmas sliktie piemēri( no eiropejiska - nejaukt ar eirogejisku): Krievija, Latvija, Baltkrievija, Ziemeļkoreja (tik traki protams nav :) ), bet ir daudz valstis, ar savā protams niansēm, kuras ir atradušas pareizo virzienu: Visas vecās eiropas valstis, Igaunija(procesā), Lietuva( procesā),Polija(procesā), Čehija(procesā), utt. Ideālu valst nav , bet virzienam ir jābūt. Latvija no sistēmas viedokļa ir sūda bedre un un pat cilvēki , kas šo sistēmu tur pie dzīvības (policisti, ārsti, pedagogi, utt) ti saprot. Tikai liela daļa ierēdniecības un to ģimenes locekļi izliekas neredzam, jo zina ko ZZS, NA, V utt. ir piesolījuši un kā kinkrēt viņu bankas kontu vai darba konfortu tas ietekmēs. Ierēdniecība ir aktīvākie balsotāji, kuri katru gadu ievēl vienus un tos pašus kretīnus. Jūdas graši !

Atbildēt

Mentam

24.06.2018. 10:49

»

kā vienmēr

Par policejisku valsti sāk brēkt brīdī, kad nākas atbildēt par saviem noziegumiem


Cilvēkam, kurš nav sastapies personiski ar šiem dēmoniem un viņu “darba metodēm” , būs grūti noticēt, ka viss ir tādā dirsā. Kontroles nekādas, atbildība 0, bet attaisnojums - mazas algas, attiecīgi morālas tiesības pilnīgai patvaļai !?

Atbildēt

Edge

24.06.2018. 10:32

»

Ja nedzer , tad pohu nav ;)

1. Tiesībsargājošo iestāžu darbinieku deklarācijas ar realitāti ir jāpārbauda sistemātiski, nevis selektīvi. Mēslus vajg izmest, bet pārējiem vajag pacrlt algas...


Labāk 1 gruntīgs sponsors (spēles noteikumu sastādītājs), nevis 1000 padomdevēju.
"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti." Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. Ar viņa pūlēm tapuši daudzi svarīgi likumprojekti, viņš ir arī Satversmes preambulas autors. (LA, 20.05.2017.)

Atbildēt

Ahaaa

24.06.2018. 10:32

Ljoti vnk- saatanistiem patiik skatiities un izjust baudu un guut energjiju laikaa kad kaads ciesh!

Atbildēt

Ja nedzer , tad pohu nav ;)

24.06.2018. 10:26

1. Tiesībsargājošo iestāžu darbinieku deklarācijas ar realitāti ir jāpārbauda sistemātiski, nevis selektīvi. Mēslus vajg izmest, bet pārējiem vajag pacrlt algas;
2. Periodisks melu detektors ar veselības pārbaudi, lai izskaustu vilkačus un nepieskaitāmos;
3. Visu pratināšanu audio/video fiksāciju, lai izskaustu iespēju ietekmēt lieciniekus un sagrozīt faktus;
4. Atbildības ieviešana praksē par nepamatotām apsūdzībām un falsifikācijām. Likums ir, bet tas nestrādā, jo prokuratūra piesedz un dala kukuļus (es tev tu man princips);
5. Tiesnešu ētikas komisijas likvidācija(bezjēdzīgs radījums). Nepieciešams radīt publisku un neatkarīgu kontroles mehānizmu. Analfabēti, maukas un narkomāni tiesās strādāt nedrīkst.
6. Tiesiska valsts nevar būt tukši vārdi , kā lidz šim NA izpildījumā. Tie ir valsts pamati.
7. Cilvēkus ar padomijas izglītību un darba pieredzi klāt tieslietām nelaist;
8. Satversmes tiesību stiprināšana. Tagad satversme ir tualetes papīrs, jo jebkurš ierēdnis var izdot dokumentu, kuram ur vairāk varas. Satversmes likumi netiek ievēroti un tā ir parodija/pornogrāfija.
9. Specdienestu skaita samazināšana un to pastiprināta kontrole. Pārāk daudzir dienestu, kuri darbojas bez kontroles un uzraudzības;
10. Īsa un skaidra definīcija - kas ir Latvijas tautas pamatvērtības un tiesības, kuras NEKAD netiek pārkāptas.

Atbildēt

kā vienmēr

24.06.2018. 10:24

Par policejisku valsti sāk brēkt brīdī, kad nākas atbildēt par saviem noziegumiem.

Atbildēt

Edge

24.06.2018. 10:20

»

Imants

Tik vienkārši, saprotami skaidri pateikts par būtisko. Latvija ir patiesi policejiska valsts, "komandas" valsts ar komandieriem vadībā, kuri nosaka politiku un būtību. Pareizi pateikts - šajā valstrī tieši tādēl dzīvot ir smagi. Man nav nekādu sevišķu raižu, bet kad redzu šādas cūcības, man kauns, ka...


"Anarhists" L.Lapsa pateica pirms 7 gadiem vēl "skaidrāk": Dzīvojam policejiski bandītiskā valstī. (nra.lv)
Cik cilvēku - tik viedokļu par valsti.
J.Peters, dzejnieks: "Faktiski dzīvojam pilnīgi jaunā valstī, ko sauc par Eiropas Savienību. Līdz ar to mūsu izbraukšana patiesībā ir iekšēja pārvietošanās." (kasjauns.lv)

Atbildēt

Imants

24.06.2018. 10:08

Tik vienkārši, saprotami skaidri pateikts par būtisko. Latvija ir patiesi policejiska valsts, "komandas" valsts ar komandieriem vadībā, kuri nosaka politiku un būtību. Pareizi pateikts - šajā valstrī tieši tādēl dzīvot ir smagi. Man nav nekādu sevišķu raižu, bet kad redzu šādas cūcības, man kauns, ka dzīvoju komunistiski- čekistisk\ā valstī, ka nekas nav mainījies, toikai pārvērtoies par savādāku sistēmu ar sludinājumiem - mēs esam demokrātiska valsts, no kā patiesība nav ne sm akas. Tevi apcoietina, tevi apzog ar visādiem OIK un tev j\āklusē, nevari pateikt - komunist Brigmani, ej projām no politikas, no Saeimas, pietiek.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...