Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stalins

29.01.2017. 14:44

Pietiek ir īstie arpolitikas eksperti,jautājums-kapēc šī tikšanās ir neveiksme?tā ir liels LR ārpolitikas sasniegums Ārpolitika nav razborkas aiz bāra durvīm.

Atbildēt

juris

29.01.2017. 12:54

»

w

..tantei kgb alibi pavisam nedroši nostrādāts, ja slepkavu organizācijas līdzskrējējus maisos marinēs vēl 30 gadus


Maisos ir tikai dejotāji un koristi,pat aktieri nav artodami,kur nu vēl....

Atbildēt

777

29.01.2017. 12:10

»

A.Kavacis

Prezidentu priekšzīme kā etalons...


Paldies. Patiesi un korekti. Manās acīs tā saulīte pabalēja jau pašā sākumā, kad Bojārs viņu ieveda saemā. Bet kad viņa atļāvās leģionāru pasākumā pie Brīvības pieminekļa parādīt pirkstu pie deniņiem, viņas gaismiņa izdzisa pavisam, lai neteiktu parādījās kā mēslu čupa. Kā mēs, latvieši tik ātri aizmirstam:kaut vai piemēram Abrene? Viss pārējais ir sīks fenderis, muldēšana utt. Bet laiks visu saliek pa plauktiņiem. Šī persona gozējas un barojas par tautas naudu- tautas, par kuru uzdrošinas necienīgi izteikties. Pretīga, sīka un nožēlojama persona. Un Meža kapi nav taisnais ceļš uz Paradīzi- tā ir jānopelna šeit un tagad.

Atbildēt

no Jūrmalas

29.01.2017. 11:46

Tikai garīgs kroplis tā var vajāt Prezidenti.

Atbildēt

Vairu cienīs

29.01.2017. 10:20

Rubesa, Āboltiņa, Straujuma, Zatlers, Ulmanis (gunča), Sudraba, Dombrovskis, Zīle, Gerkens, Krūmiņš, Straume, Caune, pat Šķēle, Lembergs un Šlesers.
Kas viņiem visiem ir kopīgs?
Tas, ka viņi nav tauta!

Atbildēt

VVF Alpu

29.01.2017. 10:14

namiņā nebija, bet (Vairas Vīģes) masku jau var nopirkt jebkurā lielveikalā?!
Pulkstenis arī paripoja zem skapja un glezna izkalta un sarāvās līdz pastmarkas izmēram. Dzīvokli pils cenā noteikti vajadzēja. Ja mašīnu, tad bruņotu. Ja kapu, tad tādu, lai Rainim ēnu virsū mestu. Un vēl daži "sīkumiņi", lai no cieņas pret bijušo prezideni ne kripatiņas pāri nepaliktu.
Vairai āža kāja izlīda un parādīja ka būtībā viņa ir prasta bāba, nevis cienījama persona.

Atbildēt

Ss

29.01.2017. 09:31

»

A.Kavacis

Prezidentu priekšzīme kā etalons...


100%, labi , ka to kāds redz!

Atbildēt

VB

29.01.2017. 08:35

»

arī domāju, ka tracis nevietā

jā, VVF nepazīst krievus, gribēja runāt, domāja cilvēks kā cilvēks. Nav visi cilvēki, suņus laiž gaiteņos kārtoties, domādams neizdomāsi. Izejamie naktskrekli..... krievu kauns putins un līdzīgie


"Nav visi cilvēki, suņus laiž gaiteņos kārtoties, domādams neizdomāsi."

Šis labs, ja nav piemelots!
Nepazīstamā pasaulē gan jau, ka arī mēs neatšķirtu ūdenslīdēju tērpus no kosmonautu skafandriem..., bet nu suņi viņiem taķs vismaz bija.

Atbildēt

VB

29.01.2017. 08:24

»

Andis

Viss jau VVF darbībā likās atbilstošs viņas statusam un atbilstībai ieņemamajam amatam, ja šaubas neradītu kāds sīkums VVF biogrāfijā, pat ne sīkums, bet kāda fotogrāfija, kur VVF redzama...


Varēja!
Tikai tad parasti veda un kāds pavadīja, kuru, protams, fotogrāfijā neiekļāva - ar to bija jāsamierinās, ja ārpus Rīgas...

Atbildēt

padoms

29.01.2017. 01:06

»

padoms

M.Bondars ir dikti smuks, viņu varētu par karali ievēlēt. Ģimenīte arī laba


Un rezidence varētu būt Rundāles pilī, nevis tajā vācu ordeņa pilī.
Galu galā, vai monarhija nebūtu labāka par kaut kādu oligarhiju vai plutokrātiju, kas slēpjas aiz demokrātijas maskas? :-)

Atbildēt

"R.Zuikam"

29.01.2017. 00:11

Tas ,ka cien.K.Zuika un viņa brālis Roberts ir miruši,nenozīmē,ka nevar citēt viņa rakstīto.Paldies tiem,kas atgādina Kārļa teikto un rakstīto!

Atbildēt

Andis

28.01.2017. 23:58

Viss jau VVF darbībā likās atbilstošs viņas statusam un atbilstībai ieņemamajam amatam, ja šaubas neradītu kāds sīkums VVF biogrāfijā, pat ne sīkums, bet kāda fotogrāfija, kur VVF redzama
uz kādas mājas sliekšņa pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados. Vai kāds var izkaidrot padomju gadus piedzīvojušamiem, ka no rietumiem atbraucis "emigrants" varēja bez atbilstoša akcepta viesoties savā Tēvu zemē un ceļot pa to.

Atbildēt

Par Davosu

28.01.2017. 21:41

Atceros, kā VVF, atgriezusies no Davosas foruma, uz kurieni bija devusies ar A.Šleseru paziņoja, ka "tagad viņš ir kā balta lapa ".Kas mainījās Šleserā, ka pēkšņi viņš kļuva neaiskarams ? Šogad Uz Davosas forumu devās M. Bondars bez ielūguma. Pats par to samaksādams 10000 EUR. Veikls zēns, visur paspēj. Arī par Rīgas mēru tiks, kā to jau pavēstīja bij. IE ministrs M.Gulbis.

Atbildēt

Roberts Zuika

28.01.2017. 21:22

»

Kārlis Zuika

...


Cik man zināms Kārlis Zuika jau labu laiku atdusas Liezēres smiltājā, es atdusos pelnos, bet kā tad vēl var tvītot še šai zemē.... ????

Atbildēt

hm

28.01.2017. 21:18

Krievijas un Kanādas tautiešu tikšanās. Uzvārds Putins ir nedaudz pārkrievots mūsu pašu Putens.
Latviešiem derētu lepoties ar tik ietekmīgu tautieti, ne meklēt utis svešā kažokā.

Atbildēt

juris

28.01.2017. 21:12

Notikums un tā organizēsana aprakstīti ar daudzām kļūdām un neprecizitatēm. ja jau Pietiek gribēja to pavēstīt bāleliņiem, tad vajadzēja tam sagatavoties nopietni un nepieļaut tik daudz neprecīzitātes. Beigās sanāca dzeltenās preses līmēņa raksts. Biju labākās domās par Pietiek rakstniekiem.....

Atbildēt

w

28.01.2017. 20:54

..tantei kgb alibi pavisam nedroši nostrādāts, ja slepkavu organizācijas līdzskrējējus maisos marinēs vēl 30 gadus????

Atbildēt

Re

28.01.2017. 18:50

Labs foto! Laikam pieskata sev jaunu pulksteni vai izmekle Liepajas veju...

Atbildēt

A.Kavacis

28.01.2017. 18:40

Prezidentu priekšzīme kā etalons

Bērnu priekšzīme, uzvedības un darbības etalons ir viņu vecāki. Valstu vadītāji kļūst par visas valsts un tautas reprezentantiem un spēkā uzturēto morālo vērtību etalonu. Ja pieminam Latvijas Valsts un Ministru prezidentu Kārli Ulmani, atmiņās aust viņa vienkāršība, pieticība, darba griba, uzticība un godprātība. Nav neviena no tagadējās valsts varas elites, kas īsā laikā valsts un tautas labā būtu paveicis tik daudz, kas ar tīru sirdsapziņu būtu uzturējis tik labu kontaktu ar tautu. Ja viņam pārmet politisku tuvredzību, tad to var darīt vien tādēļ, ka Kārlis Ulmanis kā godprātības vadīts cilvēks, nevarēja pieņemt domu, ka ir arī tādi staļini, molotovi, ribentropi un hitleri, kuri, jau līgumus slēdzot, domā kā tos pārkāps- cilvēki bez goda un bez sirdsapziņas. Tā Kārlis Ulmanis bija un paliek Latvijas valstsvīru godprātības etalons.
Ambiciozā Vaira Vīķe- Freiberga ne reizi vien piesauca „Ulmaņa autoritāro režīmu”, tā iesaistīdamās patiesi neatkarīgas Latvijas noķengātāju korī un cerēdama kļūt par „spīdekli”, kas apēnos Ulmaņa slavu. Ko viņa ir atstājusi aiz sevis? Tikai nožēlojamus egoisma uzplaiksnījumus. Atzinusies, ka ir bijusi kontaktos ar triju valstu specdienestiem un cerēdama uz augstāko ANO amatu, viņa bez kaunēšanās pazemoja savu valsti un tautu. Ne reizi neapmeklēja Lestenes brāļu kapus, pat formāli nepasakot paldies latviešu leģionāriem, kuri nosargāja arī viņas iespēju emigrēt. Nkad neatdodama godu nacionālajiem partizāniem, viņa „barojās” ar padomju diversanta Samsona padomiem. „Skriedama” uz slepenu tikšanos ar čekistu Putinu Austrijā, „izlēkdama” pret Baltijas valstu vienoto nostāju, braukdama uz Maskavu svinēt boļševiku uzvaras svētkus, viņa ir radījusi gandrīz nepieskaitāmās iespaidu pati par sevi. Kur tad vēl čekista Drozdova vizīte Rīgā un Krievijas patriarha svētība „latvijiešu” tautai! Tas viss tika darīts ar cerību uz ANO ģenerālsekretāres amatu. Eiropas karaļnamu vizītes nobāl uz šo vērienīgo pasākumu fona. Praktiskā labuma no tā ļoti maz, bet Latvija arī te „labi maksāja” par prezidentes ambīcijām uz augstāko amatu ANO. Tā nu V. V. Freiberga Latvijas vēsturē sevi ir iezīmējusi kā neierobežota egoisma etalonu. Viņa ir kalpojusi pirmkārt sev, nevis Latvijai vai latviešu tautai.Prāv. emeritus

Andrejs Kavacis
Tālr. 3761256

Atbildēt

laba izvēle

28.01.2017. 18:40

Grigalis nebija VDK, bet GRU virsnieks! Un sēdēja pie VVF kopā ar Bondaru un Co no rīta līdz vakaram. Labs tulks un teicams speciālists.
Bondars lika mammīti gulēt, Grigalis darīja savu darbiņu.

Atbildēt

Kārlis Zuika

28.01.2017. 18:36
Patīkamākā prezidente!

Ausmas Viļkinas raksts„Nenovēl Ulmanim līdzīgu prezidentu” 2007.gada 19maijā laikrakstā „Latvijas Avīze” izraisija nožēlu par tā laika izpratni. Kāpēc tā notiek?
Vispirms citēju Cienījamās Latvijas Prezidentes teikto: ”Lai nu kā,”sacīja V. Vīķe-Freiberga, „bet es Latvijas tautai nenovēlu tādu nākamo Valsts prezidentu, kurš rīkotos tā vai līdzīgi, kā darīja Kārlis Ulmanis. Viņš atlaida Saeimu, paņēma sev likumdevēja varu un kā Ministru prezidents paturēja arī tiesības izraudzīties un iecelt ministrus. Ulmanis arī atlaida ievēlētos pašvaldību vadītājus un to vietā, līdzīgi kā tagad Vladimirs Putins Krievijā, iecēla gubernatorus. Tiesa, Kārļa Ulmaņa vadītā valsts bija neatkarīga, bet demokrātiska, gan tā nebija.”
Tālāk raksta autore piemin: „Jo,lūk, tādā parlamentārā republikā kā Latvija Valsts prezidenta pilnvaras ir visai ierobežotas, bet arī ar tām pašām Vīķes-Freibergas kundze ir panākusi ļoti daudz.”
Rodas jautājums, ko panākusi?
Tā sauktajos Ulmaņa Laikus, es atļaujos salīdzināt ar šodienu, jo es esmu Kārļa laikā izdienējis Latvijas armiju, pabeidzis Madonas ģimnāziju un izstrādājies tēva sētā. Es uzskatu sevi par pilntiesīgu Latvijas valsts līdzgaitnieku.Piedzīvoju arī „Baigo Gadu” un ar ieročiem rokās cīnijos pret sarkano mēri. Aizvien mazāk paliek to dzīvo liecinieku, kas var salīdzināt tos Ulmaņlaikus ar šodienas laiku pēc 1990. gada. Tāpēc aicinu arī citus dzīvos lieciniekus izteikt savu viedokli, atmiņas.
Latvijas prezidente!
Jums ir vesels pulks palīgu, pieejami Valsts arhīva dokumenti, varat vēl aprunāties ar dzīvajiem lieciniekiem. Kur Jums radies tāds naids pret Latvijas dižgariem?
Pret pirmo valsts valdības vadītāju, prezidentiem Jāni čaksti, Gustavu Zemgali, Albertu Kviesi un citiem dižgariem, pat Andreja Eglīša bērēs Jūs nēsat piedalījusies.
Es atceros arī to, ka laikrakstā „Jaunā Avīze” Jūs nosaucāt Albertu Kviesi par netīkamāko prezidentu bez jebkāda pamata. Kurš tad no Jūsu priekštečiem ir kaut ko labu padarījis Lavijas valsts labā? Varbūt Augusts Kirhenšteins, Vilis Lācis vai Salamons Šustins?
Kārlis Ulmanis aiz sevis atstāja plaukstošu labklājības zemi, kas ar savu dzīves labklājības līmeni atradās Eiropas valstu priekšgalā. Mums no ārzemēm brauca strādnieki, jo trūka darba roku Eksports pārsniedza importu. Tagad viss ir otrādi.
Un to Jūs uzskatat par sasniegumu šodien?
Jūs pēc sevis atstājāt sagrautu tautsaimniecību, izpārdotu zemi un izmisušu tautu. Jūs savā runā pieminat Satversmi, Latvijas valsts pamatlikumu. Cik savarīgi ir to pildīt!
Bet kāpēc Jūs to nepildat? Kam Jūs kalpojat?

Kārlis Zuika,BD
Ulmaņlaiku līdzgaitnieks.

Atbildēt

>LNT

28.01.2017. 17:44

»

LNT

Jānis Grigalis ir Māra tētis


Grigalis av Gaigals

Atbildēt

--> xxx

28.01.2017. 15:59

»

xxx

Šis portāls ir palicis par kaut kādu reālo sūdu bedri, bet kā saka - nauda nesmird


Un ko tad tu te grozies ? Patīk laikam.

Atbildēt

ar marasma sindromiem

28.01.2017. 15:28

Vai vecuma demence draud katram bijušajam saeimas prezidentam pēc 80 gadiem?

Atbildēt

w

28.01.2017. 09:57

atceros dārgo pētījumu par "Liepājas vēju" bez jabkādas vērtības

Atbildēt

Fakti

28.01.2017. 09:01

»

nepareizi

Davosas dalibas nauda ir loti liela. Pats izlasi


Maksā biznesa cilvēki. Politiķus uzaicina.

Atbildēt

ss

28.01.2017. 07:50

Valsts simbols????? Kāds ir prātu izkūkojis- kanādas mēris, un savtiga veca plekste vina ir!!Latvijas kauna traips- kūku Vaira ar marasma sindromiem!

Atbildēt

xxx

28.01.2017. 07:26

Šis portāls ir palicis par kaut kādu reālo sūdu bedri, bet kā saka - nauda nesmird.

Atbildēt

švamme

28.01.2017. 06:08

»

jibiorio

Nu ko, grozies kā gribi - rīt 12.00 bēres


man neaprakstāms kauns par šo manas valsts (it kā) pārstāvi
Man puse no ģimenes dzīvo apkārt Montreālai, un neviens nav dzirdējis par tādu zinātnieci ????
grozies kā gribi - rīt bēres

Atbildēt

LNT

28.01.2017. 04:52

Jānis Grigalis ir Māra tētis.

Atbildēt

jibiorio

28.01.2017. 00:32

Nu ko, grozies kā gribi - rīt 12.00 bēres...

Atbildēt

janis

28.01.2017. 00:29

Mūs iznīcina meli sev un citiem,tas,ka padevāmies prasībām melot.Un šodien viss ir meli,jo uz tiem tas būvēts.
Ar izmisumu un kaunu atceros viņas interviju,laikam,BBC reportierim.Suniska locīšanās pēc kumosa.

Atbildēt

jurisx

28.01.2017. 00:01

No kura laika VVF ir valsts simbols ?Valdošā kliķe galīgi nojūgusies...?Lai paņem savās zaglīgajās roķelēs LV Satversmi un iegaumē uz visiem laikiem, kas ir valsts simboli.

Atbildēt

švamme

27.01.2017. 22:43

»

Robis

Paklausoties VVF, tad, kad runājamais viņai nav sagatavots un iemācīts, tad patiešām - jāatzīst, ka viņa ir krietni zemākā līmenī, kā jebkura mūsu pensionāre. Viņa ir vienkārši ļoti prasta un neiedomājami iedomīga tante gados


Visz ziņojuma kvitesence paslēpta pāris teikumos:
"...ko kāds no V. Vīķes-Freibergas prezidentūras laika premjeriem sev neraksturīgi strupi, pat rupji raksturo ar šādiem vārdiem: „Viņa šajā sarunā pilnībā izgāzās. Viņa nebija gatava, turklāt neņēma vērā faktu, ka nepārvalda krievu valodu. Putins gan bija labi sagatavojies un tad viņš izdr... viņu par visiem jautājumiem – par naftas tranzītu, par krievvalodīgo jautājumu. Un viņa tur stāvēja un klausījās, kā viņš viņu tur strostēja. Pilnīga izgāšanās...”
"...V. Vīķe-Freiberga pazemojās tik tālu, ka sāka pat dot solījumus Latvijas valsts vārdā (tostarp piešķirt pilsonību visiem Latvijā dzimušajiem bērniem, pilngadību sasniedzot) un beigu beigās atklāti lūdza sarunu divatā, kas jau notika vāciski."
Šie teikumi vislabāk raksturo, kas viņa ir patiesībā.
Un atskatoties uz pagātni ir vienkāršāk saprast, kāpēc latviešu stapā bija tik akla "dievības saules" pielūgšana? Tāpēc, ka vēl nebija izaugusi paaudze, ka perfekti pārvalda valodas, uz to laiku tas arī bija viņas trumpis. Bet šodien iepazīstoties ar viņas runām, gara darbiem, šodienas valodu pratēji ir neizpratnē, kā ši persona varēja tikt pie, lai arī mazas, bet valsts vadīšanas??? Viņas vienīgā iekšējā dziņa ir alkatība.

Atbildēt

Robis

27.01.2017. 22:17

»

spēju nav, bet vēlēšanās ir un būs

man skaidrs tikai viens: merkantīlā veča uz Latvijas rēķina gribēja iebraukt pasaules vareno starpā, bet klupdama, krisdama to vienkārši nespēja, savas aprobežotības dēļ, kā jau te viens minēja, viņas vienīgais pluss bija valodu zināšanas, viss, punkts, pilnīgi nekādu diplomātijas dotību, tikai vēlēšanās...


Paklausoties VVF, tad, kad runājamais viņai nav sagatavots un iemācīts, tad patiešām - jāatzīst, ka viņa ir krietni zemākā līmenī, kā jebkura mūsu pensionāre. Viņa ir vienkārši ļoti prasta un neiedomājami iedomīga tante gados.

Atbildēt

muļķības

27.01.2017. 22:04

»

ha

Lapsa sāk līdzināties pusjukušajiem grantiņiem


lapsam vienkārši labi ir samaksāts, un tagad ķengājas par visu naudu.

Atbildēt

spēju nav, bet vēlēšanās ir un būs

27.01.2017. 21:24

man skaidrs tikai viens: merkantīlā veča uz Latvijas rēķina gribēja iebraukt pasaules vareno starpā, bet klupdama, krisdama to vienkārši nespēja, savas aprobežotības dēļ, kā jau te viens minēja, viņas vienīgais pluss bija valodu zināšanas, viss, punkts, pilnīgi nekādu diplomātijas dotību, tikai vēlēšanās. nu bet tas slimīgais narcisizms vēl ilgi ilgi dos atraugas, jo vairāk nāks gaismā, ko vēl nezinām. viņas valodā klausoties, lasot rodas pamatots jautājums: kā, kas viņu iecēlis zinātnieku kārtā??? lielākais ko viņa pelnījusi ar savam prāta spējām, ir pārdot avīzes kioskā

Atbildēt

nekas nav par velti!

27.01.2017. 20:47


An annual membership to the World Economic Forum (required if you want to buy a ticket to Davos) costs $52,000

A ticket to Davos itself costs $19,000, plus tax (That's $71,000 for one person to come).

If you want to go to the private industry sessions, which everyone here agrees are where the real value is, you have to become an "Industry Associate," which costs $137,000 a year.

If you want to bring a colleague, you can't just buy another ticket for $19,000--you have upgrade your membership to "Industry Partner," which costs $263,000 (vs $52,000). Then you have to buy the two tickets, for a total cost for 2 people of $301,000.

Atbildēt

Davos

27.01.2017. 20:44

It has been revealed that members pay about £22,000 (€28,911, $31,473) on average

Atbildēt

Bet kas notiek tagad pašu mājas

27.01.2017. 20:31

Jūrmals tiesas tiesnesi R.Buls taisa spriedumu Gulami lieta par FPP arestētās naudas daļēju atgriešanu uz aidomīgu Ukraiņu papīru pamata. R.Bula sieva advokāte bijusī prokurere Agrita Bule ir garants.

Atbildēt

arī domāju, ka tracis nevietā

27.01.2017. 20:19

jā, VVF nepazīst krievus, gribēja runāt, domāja cilvēks kā cilvēks. Nav visi cilvēki, suņus laiž gaiteņos kārtoties, domādams neizdomāsi. Izejamie naktskrekli..... krievu kauns putins un līdzīgie.

Atbildēt

ha

27.01.2017. 18:55

Lapsa sāk līdzināties pusjukušajiem grantiņiem.

Atbildēt

lapsa ir reāli slims!

27.01.2017. 17:16

Nu ļoti dīvaini, ka Krievijas un Latvijas prezidentu tikšanos organizē Putina padomnieks Baltijas jautājumos. To taču, pēc viņa domām, vajadzēja organizēt Krievijas vēstniekam Pakistānā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....