Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haralds Kalns

30.10.2021. 22:48

Ja valdība piekrīt,ka latvieši ir krietni veselīga nācija,tad es no savas puses saku- sto procentov veselības aprūpes sistēma ir točno proporcionāli adekvāta pamuļķai valdībai! Pavļuts zārkā ar Leniņu- mūžam nemirstīgi!

Atbildēt

Lauku Pele

30.10.2021. 12:45

Ar pošu uzspiešanu ir tā, ka redzama "gaisma tuneļa galā": piemēram, mani darba devēji jau sapratuši, ka tā sauktās "kovidvakcīnas" neizslēdz iespēju, ka sapotētie tāpat saslimst un aplipina citus, tāpēc visiem ražošanā un tiešajā tirdzniecībā nodarbinātajiem mūsu kompānijā tagad katru reizi pirms došanās uz darbu pašiem mājās jāveic eksprestestus un jāparaksta apliecinājumu, ka viss kārtībā, tāpat rītos pirms katra izbraukuma arī tiem, kuri apmeklē un konsultē uzņēmuma klientus. Šāda rīcība vīrusa izplatības ierobežošanā noteikti ir daudzkārt efektīvāka par eksperimentālajām ĢMO potēm un to obligātu uzspiešanu ar draudiem un viltu. Kompānijai papildus ieguvums būs tāds, ka mēs, daži strādājošie "antivakseri", paliksim lojāli savam uzņēmumam līdz šīs darba dzīves beigām un strādāsim ar patiesu atdevi un iedvesmu. Nu tā kaut kā.

Atbildēt

jane

30.10.2021. 11:34

I get paid over $190 per hour working from home with 2 kids at home. I never thought I’d be able to do it but my best friend earns over 15k a month doing this and she convinced me to try. The potential with this is endless.
HERE ➤➤.WWW.jump80.com

Atbildēt

Latvijai nav ne vainas

29.10.2021. 21:23

»

Latvija - neizdevusies valsts?

Ja valstī stāsta, ka esot INFEKCIJAS epidēmija, ka mirstot daudz cittautiešu, tomēr vienlaikus šos cilvēkus neinformē viņiem saprotamā medijā un valodā, tad ticamība tam, ka tā ir medicīnas problēma, ir nulle. Tā ir POLITISKA lieta


Nu nevajag jau visas ticēt ko stāsta ...varbūt šie ļaudis nemaz negrib tikt informēti un nevajag saskatīt politiku kur viņas nav,prieks tam ir profesionālu mediķu un zinātnieku viedoklis. Uzklausīsim viņus!

Atbildēt

Eda teikumi

29.10.2021. 20:33

»

vispār

Pilnīgi pajāt kāds ir vecums un citas slimības. Ja pie vidējās mirstības ap 80 cilvēkiem dienā, 64 mirst ar covid-19, tad ir tikai divas iespējas vai nu covid-19 ir nāves cēlonis vai arī inficēti ir 80% visu iedzīvotāju


Nevis pajāt, Saulcerīt, bet svarīgi; jo tie daudzie mirušie jau ir tieši vecie ļauži. Ja inficēti ir 80% iedzīvotāju un covid ir tiešām bīstams, tad daži desmiti cilvēku slimnīcā ir nenopietns cipars. 80% no 1,9 miljoniem (mīnus 300-400k ārzemēs) nav simti, tas joprojām ir 1,5 miljoni. Tev kaut kur kaut nedaudz izskatās, ka slimo 1,5 miljoni? Tev ir garīga kaite?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

29.10.2021. 20:29

»

...tā nauda , protams, ņirgsāšanās

uz transportu nozog ( 40 eu jau nopirktā biļete, plus 60 eu no jauna celam) 100 mēnesī, atmet sunim kaulu. krievu pensionāri cik ilgi vizInājĀs par MANU naudu, slimnīcās guļ par kā naudu ???Par MANU naudu, es vakcinājos lai nekauņas ārstētu un tie varētu sabotēt vakcināciju. DEVBILO KOMUŅAGU NEKAUŅU...


Ja valstī stāsta, ka esot INFEKCIJAS epidēmija, ka mirstot daudz cittautiešu, tomēr vienlaikus šos cilvēkus neinformē viņiem saprotamā medijā un valodā, tad ticamība tam, ka tā ir medicīnas problēma, ir nulle. Tā ir POLITISKA lieta.

Atbildēt

...

29.10.2021. 18:28

»

klasika ir nemirstīga

kad pienāks letiņiem tie laiki


KAD Č AIZIES PIE SAVIEM KRIEVIEM...

Atbildēt

...tā nauda , protams, ņirgsāšanās

29.10.2021. 18:27

uz transportu nozog ( 40 eu jau nopirktā biļete, plus 60 eu no jauna celam) 100 mēnesī, atmet sunim kaulu. krievu pensionāri cik ilgi vizInājĀs par MANU naudu, slimnīcās guļ par kā naudu ???Par MANU naudu, es vakcinājos lai nekauņas ārstētu un tie varētu sabotēt vakcināciju. DEVBILO KOMUŅAGU NEKAUŅU PUDENCIJU VSLSTELE

Atbildēt

...

29.10.2021. 18:17

»

protams

Gravitonu arī neviens nav atradis, tāpēc atver logu un lido


Tu neticēsi,arī elektrons nav atklāts.Tā joprojām ir tikai torija.Nav noteiktas masas un enerģijas definīcias,zinatnei pat nav zināms kas ir elektrība,tikai kautrējas to atzīt.Lai gan liela daļa zinātnieku par to sākuši runāt.

Atbildēt

vispār

29.10.2021. 18:04

»

Eda vārdi

Neko tādu tu nezini un nevari zināt. Slimnieku dati netiek izpausti tik sīki. Tev ir sekcijas rezultāti, slimības vēsture, izraksti pieejami? Varbūt citi dati par šiem 66? Vecums, primārās, sekundārās slimības? Nav? Tad nemuldi tukšu


Pilnīgi pajāt kāds ir vecums un citas slimības. Ja pie vidējās mirstības ap 80 cilvēkiem dienā, 64 mirst ar covid-19, tad ir tikai divas iespējas vai nu covid-19 ir nāves cēlonis vai arī inficēti ir 80% visu iedzīvotāju.

Atbildēt

klasika ir nemirstīga

29.10.2021. 17:55

»

tere!

apsveicu igauņus, diemžēl, letiņš neko tādu nespēj


kad pienāks letiņiem tie laiki,
ko citas tautas tagad redz?......

Atbildēt

29.10.2021. 15:29

https://youtu.be/vrJmsl1lCLo

Atbildēt

Ezis

29.10.2021. 13:36

Vakar lasīju Igaunijas presi, kur rakstīts, ka Igaunijas valdība ir nolēmusi katram elektroenerģijas lietotājam (neatkarīgi ne no kā) šoziem segt pusi no elektroenerģijas rēķina. Pie tam cilvēkiem neko nevajadzēs darīt, lai šo atlaidi saņemtu-līdz abonentam rēķins jau nonāks kā puse no sarēķinātās summas.

Atbildēt

Karstais vads

29.10.2021. 13:22

»

toties

daudzi , arī tu ,ir staigājoši miroņi vēl dzīvi esot


Nepatiess un pāragrs apgalvojums par mani. Patiess apgalvojums par veciem cilvēkiem ar vairākām kaitēm. Sevišķi par veciem cilvēkiem ar 2020. gadā un arī šogad neārstētām kaitēm. Protams, ka mirs - un daudz mirs. Sabiedrībā daudz vecu un slimu cilvēku. Nepielūdzami.

Atbildēt

Jautājums

29.10.2021. 13:04

»

sekojiet naudas plusmai

Covid krīzes miljardi plūst uz ASV


Kā citādi lai aizlāpa milzīgo bedri un ASV milzu budžeta deficītu?

Atbildēt

Jautājums

29.10.2021. 13:02

»

Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.

+++ Švābs ierēc


Varbūt tāds tad arī ir lielais plāns: samazināt planētas iedzīvotāju skaitu uz veco un savu laiku nokalpojušo cilvēku rēķina?

Atbildēt

Karstais vads

29.10.2021. 12:44

»

koijots

Tā kā antivakseriem ir nepieciešama laba veselība, augsta imunitāte (ko tie pamatā arī pasludina par vienu no galvenajiem iemesliem nevakcinācijai), tad visā šajā braukšanas atvieglojumu likvidēšanā racionālais grauds ir acīmredzams - valsts rūpējas par šo indivīdu veselību/imunitāti, stimulējot tos...


Kāpēc viņiem būtu papildus nepieciešama laba veselība? Visi taču saprot, ka problēmas ar covid vai gripu piemeklē pirmkārt večukus. Večukus vienmēr piemeklē problēmas, jo organisms ir nolietots.

Cik ilgi var tēlot muļķi, izvairoties no pašsaprotamā?

Atbildēt

viss O.K.

29.10.2021. 11:58

»

Vakcīnas būs visiem

No delkarētā VIDā: Artūrs Krišjānis Kariņš, akcionārs Pharma Giant Eli Lilley


Nekā personīga,tikai bizness.
Par laimi tuvojas patērētāju sabiedrības gals,tas būs arī jebkura biznesa gals.

Atbildēt

Vakcīnas būs visiem

29.10.2021. 11:15

No delkarētā VIDā: Artūrs Krišjānis Kariņš, akcionārs Pharma Giant Eli Lilley.
Komercsabiedrība "Lilly & Co.
Komercsabiedrības reģistrācijas numurs komercreģistrā un juridiskā adrese: ''AJ ASV, Indianapolis,
Indiana 46285 USA

Atbildēt

Nu.....

29.10.2021. 10:07

»

koijots

Tā kā antivakseriem ir nepieciešama laba veselība, augsta imunitāte (ko tie pamatā arī pasludina par vienu no galvenajiem iemesliem nevakcinācijai), tad visā šajā braukšanas atvieglojumu likvidēšanā racionālais grauds ir acīmredzams - valsts rūpējas par šo indivīdu veselību/imunitāti, stimulējot tos...


Alkohola lobēšana šobrīd un ielikšana pirmās nepieciešamības preču sarakstos ar bezmaksas piegādēm pie klienta durvīm arī ir valsts vīru rūpes par cilvēku veselību. Cilvēku atstāšana bez darba - nu labāk lai mirst badā nekā no Covid. Dzelžaina loģika!

Atbildēt

koijots

29.10.2021. 09:45

Tā kā antivakseriem ir nepieciešama laba veselība, augsta imunitāte (ko tie pamatā arī pasludina par vienu no galvenajiem iemesliem nevakcinācijai), tad visā šajā braukšanas atvieglojumu likvidēšanā racionālais grauds ir acīmredzams - valsts rūpējas par šo indivīdu veselību/imunitāti, stimulējot tos vairāk pārvietoties kājām svaigā gaisā.

Atbildēt

Priežu skuju tēja

29.10.2021. 09:30

Suramīns ar šo tiek galā.

Atbildēt

Muris

29.10.2021. 07:35

Es par to izvēlēto senioru vecumu no 60 gadiem. Man ir 61 gads, bet līdz pensijai vēl nepilni četri gadi, kas jāstrādā līdz pilniem 65 gadiem, kas manam dzimšanas gadam ir noteikts, kā pensionēšanās vecums. Bet jau esmu ieskaitīs senioros, neskatoties uz to, ka vēl ilgi jāstrādā. Vakcinējos lai saglabātu darba iespējas un tādēļ ceru ka vakcinēšanās pabalstu saņemšu kā kompensāciju par šo piespiedu pasākumu.

Atbildēt

gudrajam

29.10.2021. 07:31

»

protams

Ir arī sen pazīstamā un pārbaudītā urīnterapija


Jā gan. Mātesmāte bērniem, kad saslima un klepoja, likusi dzert urīnu, lai kā viņi negribēja. Tomēr visi septiņi izdzīvoja. Tagad dažam pretklepus sīrupam sastāvā ir amonjaks, ko var atrast arī urīnā.
Padomijā neticēja visādiem pesteļiem, bet arī dažviet slimnīcās pielietoja un pētīja veco labo augu terapiju, un diezgan veiksmīgi.

Atbildēt

...

29.10.2021. 05:35

Viela pārdomām.Pasaulē gadā saražo 8,5 milj.t. fosgēnu dažādām rūpnieciskajām vajadzībām.
Fosgēns ir nedegoša, toksiska, viegli sašķidrināma gāze. Fosgēns ir ogļskābes dihloranhidrīds. To var iegūt, oksidējot hloroformu vai hlorējot oglekļa monoksīdu. Fosgēns arī var veidoties, degot hloru saturošām organiskajām vielām. Fosgēns ir inde. To lietoja Pirmajā pasaules karā ķīmiskajos ieročos.
Hlora saturošās vielas mums ir visapkārt neiedomājamos daudzumos.

Atbildēt

Eda vārdi

29.10.2021. 05:22

»

tāds sīkums

Tikai tie 64 visi mira ar covid-19!Pašnāvnieku un no vēža mirušo mazāk nepalika


Neko tādu tu nezini un nevari zināt. Slimnieku dati netiek izpausti tik sīki. Tev ir sekcijas rezultāti, slimības vēsture, izraksti pieejami? Varbūt citi dati par šiem 66? Vecums, primārās, sekundārās slimības? Nav? Tad nemuldi tukšu.

Atbildēt

...

29.10.2021. 05:07

»

tāds sīkums

Tikai tie 64 visi mira ar covid-19!Pašnāvnieku un no vēža mirušo mazāk nepalika


Visi labi zina ka zīlēšana kafijas biezumos ir precīzaka par tiem testiem.Joprojām neviens to covid 19 vīrusu nav atradis.Neiespējami testēt to kas nav atrasts.Versija par organisma saindēšanos ir kā karsts kartupelis mutē ortodoksālajai medicīnai.

Atbildēt

tāds sīkums

29.10.2021. 05:01

»

Eda teikumi

Latvijā ik dienas vidēji nomirst apt.70-80 cilvēku. Kur sensācija


Tikai tie 64 visi mira ar covid-19!Pašnāvnieku un no vēža mirušo mazāk nepalika.

Atbildēt

Eda teikumi

29.10.2021. 04:35

»

Fakts uz sejas

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi


Katru dienu Latvijā nomirst 16 cilvēku ar vēzi vien. Gadu no gada. Apdomā to! Un uzticies medicīnai un zinātnei, protams.

Atbildēt

Eda teikumi

29.10.2021. 04:29

»

SPKC twitteris

64 miruši, no tiem 55 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 9 vakcinēti


Latvijā ik dienas vidēji nomirst apt.70-80 cilvēku. Kur sensācija?

Atbildēt

gudrajam

28.10.2021. 23:18

»

pamuļķim

Kāpēc mocīties ar potēm, ja to pašu darbiņu var izdarīt ar vīrusu, kurš pats izplatās bez kādām pūlēm un reklāmas


Kā domā, vai pret vīrusu zāļu nav? Bija taču tāds remantadīns, diez kāpēc pazuda? To ieteica ne tikai pret gripu, arī pret ērču encefalītu. Kad mežā sēņojot pieķērās kāda ērce, drošībai paņēmām remantadīnu, neies tāda nieka dēļ apgrūtināt ārstus.
Nemaz neatkārtošos par fitoterapiju. Pārbaudītas lietas ir drošākas kā kas jauns un eksperimentāls.

Atbildēt

Nu moins

28.10.2021. 22:48

»

SPKC twitteris

64 miruši, no tiem 55 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 9 vakcinēti


"P.S. Īpatnēji, bet līdzīga aina vērojama Krievijas Samaras apgabalā, kur nepotētajiem pensionāriem vecumā virs 65 gadiem bloķē sociālās kartes, kas garantē bezmaksas braucienus sabiedriskajā transportā"- tātad pie mums valda Krievijas plitika, situācija Ko, tas no tā, ka te krievi to pašu izsauc uz ko strādā māte Krievija arī Latvija- jo sliktāk, jo labāk?
Nav šaubu, ka mums ir raiba sabiedrība, tālu no Lietuvas un san mērā tālāk no Igaunijas, bet audzuināšana vienād bijusi.

Ja tauta pati neievēros distancēšanos, maska, kontaktus, situācija būs "latviaj pasaulē pirmajā vietā", valdība neko neizdarīs - tās ir 30 gadu korupcijas, alkatības un nagu maukšanas politikas rezultāts - tauta nikna, dusmīga, neiecietīga, apkrāpta, pazemota, piesmieta, iedzīta DEPRESIJĀ. Un valdība turpina naidot tautu, pretstatīt vakcinētos pret nevakcinētajiem un atb ilstoši valdības teroran m aug arī vīrusa izoplatība un sekas - kā stāsta, izsaka viedokli - vīrusu izvazā vakcinētie. Tautas šķirošana ir velna darbs, ienaidniekam par laimi un prieku.

Atbildēt

SPKC twitteris

28.10.2021. 22:34

64 miruši, no tiem 55 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 9 vakcinēti

Atbildēt

pamuļķim

28.10.2021. 22:24

»

Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.

+++ Švābs ierēc


Kāpēc mocīties ar potēm, ja to pašu darbiņu var izdarīt ar vīrusu, kurš pats izplatās bez kādām pūlēm un reklāmas?

Atbildēt

Pagaidām dzīvais...

28.10.2021. 22:12

»

Fakts uz sejas

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi


Vai ir zināms arī vakcinēto skaits, šo 66 nelaimīgo, vidū? Viss ir pārāk nopietni, lai vienkārši klusētu.

Atbildēt

КПСС

28.10.2021. 21:49

»

sekojiet naudas plusmai

Covid krīzes miljardi plūst uz ASV


Visu laiku plūda uz kremli, bet tad tu nebļāvi jo rijāt kopā.

Atbildēt

zerohedge.com

28.10.2021. 21:24

»

Fakts uz sejas

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi


https://www.zerohedge.com/political/danish-health-minister-threatens-shut-down-society-if-more-people-dont-get-vaccinated

As we highlighted on Monday, Denmark just suffered its worse COVID case load since May, while the virus reproduction (R number) also jumped to 2.01, which is the highest level since January.

Over 75 per cent of Denmark’s 5.8 million inhabitants have been fully vaccinated.

Despite the fact that 85 per cent of people over the age of 12 are vaccinated, Denmark has seen more than 1,000 daily cases of COVID for a week straight.

Now authorities are threatening to “shut down society,” according to opposition party health spokesman Martin Geertsen, if more Danes don’t take the shot.

“If we are to keep Denmark open, we must have more people get the vaccine,” said Health Minister Magnus Heunicke

Although Heunicke said the vaccine would remain voluntary, he ominously warned the unvaccinated that their refusal to get the jab “no longer works.”

Atbildēt

ehh

28.10.2021. 21:21

»

ko piedava tu ?

gobzema spredikus un palidzibu beru organizacija


Diemžēl, katram pašam būs jāveic darbietilpīgais un transformējošais mājasdarbs, lai atrastu, uztvertu un adaptētu jau atklāti pieejamo informāciju. Tikai tas ļaus saprast notiekošā ļaunuma iespaidīgumu un dziļumu. Ne viss ir tā kā mums to pasniedz daudzi politiķi, ierēdņi, vadošie mēdiji, ekonomisti un finansisti. Smadzeņu skalošana notiek kolosālos apjomos.

Atbildēt

Fakts uz sejas

28.10.2021. 21:19

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi!

Atbildēt

Dire Straits - Brothers In Arms

28.10.2021. 21:06

https://www.youtube.com/watch?v jhdFe3evXpk

Visiem brāļiem un māsām, kas dažādu apstākļu dēļ ierauti šajā biokarā. Lai Spēks ir ar Jums! Visums noteikti agri vai vēlu atspēlēsies ļaunajiem maitām. Saudzējiet un cieniet viens otru. Arī kritušos un ievainotos.

Atbildēt

Viedoklis

28.10.2021. 20:57

Pensionāram nekas no tās naudas nepaliks, tā nauda sakarā ar cenu palielināšanos tūliņ tiks pārsūknēta gan uz latvenergo vai citiem tirgotājiem. Pensionārs ir tikai starpnieks, kurš īsu brīdi būs paturējis to naudu savās rokās.

Atbildēt

ko piedava tu ?

28.10.2021. 20:51

gobzema spredikus un palidzibu beru organizacija ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...