Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gatis

18.04.2022. 01:02

Kaut kur ļoti sen izlasīju tādu atziņu, ka Hitlers bija boļševiku krievijas redzamāko vadoņu uzcītīgākais un talantīgākais māceklis. Šodienas notikumi Ukrainā vēlreiz pasaulei apliecina un pierāda, ka šī atziņa ir patiesa.

Atbildēt

Valdis

17.04.2022. 20:53

Vijai esejas jāraksta neviss jākomentē politiskas lietas kurās nav saprašanas.Ukrainas teritorijā kodolraķetes bija bet palaišanas pogas Maskavā.Tieši ASV uzstāja lai aizvāc patalāk no viņu bazēm Eiropā.Tāpat Budapeštas memorands nebija Krievijas Domē ratificets tā kā nav juridiski noformēts.Zeļenskim bija visas iespējas noverst karu bet pietrūka dūšas izpildīt Minskas vienošanos.Likās ka sponsori kartīgi sabruņos un izdosies atkarot Donbasu.

Atbildēt

Divus gadus vēlāk LPSR VDK komandējums uz Hamburgu

15.04.2022. 15:46

Mēs iepazināmies 1989. gada rudenī profesora Dītriha Andreja Lēbera mājā Hamburgā. Pirms tam profesors man klusiņām pačukstēja: iepazīstināšu tevi ar izcili gudru cilvēku, kam paredzu lielu nākotni, viņa vārds ir EGILS LEVITS. Profesora paredzējums izrādījās pravietisks. Egils Levits ir Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais Augstākās Padomes padomnieks, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais vēstnieks Austrijā un Šveicē, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. Ar viņa pūlēm tapuši daudzi svarīgi likumprojekti, viņš ir arī Satversmes preambulas autors. Tagad – viens no Valsts prezidenta amata kandidātiem. Es teiktu – cienīgs šā amata kandidāts, kura ievēlēšana būtu liels ieguvums Latvijai. Aicinot Egilu Levitu uz sarunu, zināju, ka tā būs saturīga un dziļa, taču man prātā nebija nācis, ka tajā būs arī piedzīvojumu romāna cienīgi sižeta pavērsieni un gluži negaidīti atklājumi.

Atbildēt

радистка Кэт

15.04.2022. 15:34

Vija Beinerte ar pseidonīmu Kate – dzimusi 1954. gadā, savervēta 1987. gadā

Atbildēt

.

15.04.2022. 15:07

»

Interesents

Vai Beinerte skuj pežu


Palaizīsi, uzzināsi

Atbildēt

Interesents

15.04.2022. 10:58

Vai Beinerte skuj pežu?

Atbildēt

дурак латыш

15.04.2022. 10:27

»

Uzrakstījusi visu,

ko zin


Padalies ar zināšana arī Tu

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

14.04.2022. 21:31

»

kā jau bija paredzams

kremļa fašists uzreiz aktīvi iesaistījās diskusijā par anāliem, bet atsauci uz ziņu pat nepieminēja


ukrānu anālais fašists izmisīgi meklē atsauces uz savām pederastu ziņām lai varētu uzreiz aktīvi iesaistīties diskusijā par izjātiem anāliem.

Atbildēt

kā jau bija paredzams

14.04.2022. 17:28

»

NEkrievu kroplim

tev tie izjātie anāli nemainīgi galvenā prioritāte... Laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako


kremļa fašists uzreiz aktīvi iesaistījās diskusijā par anāliem, bet atsauci uz ziņu pat nepieminēja.

Atbildēt

krievu kroplim

14.04.2022. 17:19

»

NEkrievu kroplim

tev tie izjātie anāli nemainīgi galvenā prioritāte... Laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako


Nekad neesi aizdomājies, kāpēc jūs sauc par "рукожопие"? Tāpēc, ka jums dirsa ir centrālais orgāns.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

14.04.2022. 16:19

»

Bez domāšanas

Ssien


pats nevari sev sasiet, ja citus aicini palīgā?
Smags tavs gadījums, visticamāk, tāda karma tev...

Atbildēt

NEkrievu kroplim

14.04.2022. 16:15

»

krievu kroplim

Iedod atsauci, jeb savu feiku sarullē trubiņā un iebāz savā izjātā anālā! Atsauci no BBC, bet ne RT


tev tie izjātie anāli nemainīgi galvenā prioritāte... Laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako.

Atbildēt

to jocīgais

14.04.2022. 15:51

»

Patriots

Krievija jau ir šo karu zaudējusi, krievi jau atkāpjas visās frontēs, šodien uzspridzināja krievu flagmaņkuģi, lidmašīnas ir notriektas, krievu armijai trūkst pārtikas, viņi nespēj izvest laukā savus kritušos, visi kadirovieši ir pilnībā iznīcināti


Kam krieviem kritušie, ja viņi pat ievainotos pamet, kad jāved prom salaupītā sadzīves tehnika? Pēc kritušo/ievainoto attiecības, kas parasti nekad nav mazāka, kā 1/3, ir viss pamats uzskatīt, ka komandieri savējos ievainotos nogalina, vai samet dzīvus un aprok tranšejā, kopā ar kritušiem.
Cieņa pret kritušiem aizgājējiem, tas tikai pie mums, cilvēkiem.

Atbildēt

krievu kroplim

14.04.2022. 15:45

»

Palasiet bbc

BBC ziņo ,ka Krematorska sabumbota ar UBS munīciju , kas piederējusi UBS 13 pretgaisa bataljonam , dzīvības zaudējuši 56 civiliedzīvotāji


Iedod atsauci, jeb savu feiku sarullē trubiņā un iebāz savā izjātā anālā! Atsauci no BBC, bet ne RT.

Atbildēt

Patriots

14.04.2022. 15:31

Krievija jau ir šo karu zaudējusi, krievi jau atkāpjas visās frontēs, šodien uzspridzināja krievu flagmaņkuģi, lidmašīnas ir notriektas, krievu armijai trūkst pārtikas, viņi nespēj izvest laukā savus kritušos, visi kadirovieši ir pilnībā iznīcināti!!!

Atbildēt

sociopāts

14.04.2022. 15:22

Vispār kā sociopāts varu pateikt - spēka valoda nelīdz. Var sociopātu uzvarēt, bet viņš pie pirmās iespējas atriebsies. To es saku jo pats esmu sociopāts. Var tikai ierobežot vai pilnībā iznīcināt. Tāda spēka izrādīšana neko nedod.

Atbildēt

Palasiet bbc

14.04.2022. 14:47

BBC ziņo ,ka Krematorska sabumbota ar UBS munīciju , kas piederējusi UBS 13 pretgaisa bataljonam , dzīvības zaudējuši 56 civiliedzīvotāji .

Atbildēt

lauķis

14.04.2022. 14:28

»

IM

Ir gan tikai neviens to nezina...


Patiesība katram sava,taisnība ir viena.

Atbildēt

IM

14.04.2022. 13:57

»

Fakts

Nav tādas vienas patiesības! Atkarībā no redzes loka un personības konstrukcijas "patiesība" var būt katram sava


Ir gan tikai neviens to nezina.
Praksē patiesība ir kā aisbergs. Ir redzamā patiesība un ir neredzamā patiesība. Patiesība katram sava? Katram sava patiesība var būt tikai pie dažādiem tuvinājumiem absolūtai patiesībai. Kam lielāks tuvinājums tam lielāka patiesība. Ļoti bieži tuvinājums tiek aizstāts ar skaļumu. Tā ka nav dažādas patiesības bet ir dažādi tuvinājumi patiesībai un to palaišanas skaļums. Patiesība ir jāmeklē. Mums, Melu Savienības Muļķu zemē protams nodarboties ar patiesības meklēšanu neiesaka. Nu taču lai nenonāktu konfliktā ar profesionāliem patiesības devējiem. Iesaka pieņemt patiesību tādu kādu to mums pasniedz no tribīnes patiesības devēji. Un pasniedz to parasti ļoti rupjā tuvinājumā un kā likums vienmēr kāda savtīgos nolūkos.

Atbildēt

pēc tiesas

14.04.2022. 13:33

»

he, he

Feiks par kaujas gāzēm Alepo izgāzās tāpat kā izgāzās azoviešu feiks par kaujas gāzēm Mariopolē. Kad fašisti ir iedzīti stūrī un tiek mērķtiecīgi iznīcināti, tad viņiem visi meli ir atļauti. Nekādas Turcijas kolonnas krievi nav bombardējuši. Neizplati atkal feikus


Visas zvērības, kādas vien uz pasaules jebkad ir bijušas, krievi nekad nepalaiž garām iespējas tās izmantot. Lai tam darītu galu, slimā, asinskārā, tumsonīgā, sātanisma apsēstā un pederastijas pārņemtā krievu pasaule ir likvidējama ar visiem tās simboliem un atribūtiem.

Atbildēt

he, he

14.04.2022. 13:02

»

Turca

Un kāpēc krievija lietoja kaujas gāzes Aleppo un bombardēja Turcijas kolonnu kas pārvietojās uz krievu norādīto miera uzturēšanas punktu


Feiks par kaujas gāzēm Alepo izgāzās tāpat kā izgāzās azoviešu feiks par kaujas gāzēm Mariopolē. Kad fašisti ir iedzīti stūrī un tiek mērķtiecīgi iznīcināti, tad viņiem visi meli ir atļauti. Nekādas Turcijas kolonnas krievi nav bombardējuši. Neizplati atkal feikus!

Atbildēt

Precizējums

14.04.2022. 11:40

»

huj gnu

Tu slimais sifilisa cūkas purns, varbūt nezini, bet rietumu sponsorētie nemiernieki Sīrijā ir gandrīz pilnībā likvidēti un to izdarīja nevis vāgnerieši, bet Krievijas armija. Par to, protams, no Vašingtonas tev nav paziņojuši. Un starp citu arī Mariopole ir gandrīz pilnīgi atbrīvota no ukraiņu fašistiem...


Mūsdienās fašisti ir tikai krievijā. Būtu lieliski, ja viņi visi tiktu iznīcināti. Mariupolē zvēriski fašisti iznīcināja ukraiņus - mierīgos iedzīvotājus, kas mīlēja savu savas ģimenes un valsti, un kašķi ne ar vienu nemeklēja.

Atbildēt

iebruka

14.04.2022. 11:23

»

Patiesais

Nav atbildes, kapec krieviha iebruka


jo bruģēja ceļu uz parīzi-eiropas kundzību...glupais aleksandrs tēva slepkava arī jādelēja pa parīzi un un zoldāti varoja preilenes....

Atbildēt

nu nu

14.04.2022. 10:19

»

Diemžēl

Tas ir nopirkts, klusums, jo meliem nav citu zāļu tikai kā tikai citi meli vai klusums. Par klusēšanu, savukārt, mums ļauj un ļauj aizņemties. Tāpat kā ukraiņiem aizdod un aizdod naudu ieročiem. Neaizmirstiet, ka ASV nekad nevienam tāpat par brīvu nekad neko nav devusi


Lai izglābtu krievu sadistu, marodieru un pederastu armiju, ASV demokrātu partija caur lendlīzi investēja karā vairāk kā 10% no sava budžeta un piedalījās karā no pirmās kara dienas, bumbojot Vācijas kara rūpnīcas. Par to nepateicīgās krievu fašistu cūkas, nav atlīdzinājušas pat 5% un pēc tam kad ASV vēl 1945.-46. gados izglāba krievu necilvēkus no neizbēgamas bada nāves, Kremlis uzsāka auksto karu.
Ja nebūtu bijis ASV agresijas pret Vāciju, visdrīzākais tevis šodien nebūtu, jo nebūtu bijis krievu armijas garnizonu, kur tava māte, šļauka, tevi ieņēma.

Atbildēt

Pišjānis Rudzītis

14.04.2022. 10:15

Man kā pussociopātam ir viss saprotams arī ar pusspēku. Pat mazāk.

Atbildēt

pēc tiesas

14.04.2022. 10:06

»

Balagan

prezidents baidens... demokrātijas nesējs Belgradā... apspiesto pastalnieku "brīvības" garants... muahaaaa...


Par serbu pastrādātām zvērībām Horvātijā, Bosnijā un Kosovā, Belgrada bija jānotīra no pasaules kartes, Serbija taisnīgi jāsadala un visi serbu militāristi un popi jāsoda ar nāvi.

Atbildēt

mēslam

14.04.2022. 10:03

»

reņģe

Neērti fakti. Diemžēl patiesībai šobrīd nav pieprasījuma. Precīzāk, pareizā propoganda rullē visam pa virsu bez kaunēšanās, tagad pat vairs sieniņš nav jādod. Citi laiki


Nespēju iedomāties, ko tu, mazais kroplīti, pļūtīsi, kad uz sagrautā Kremļa Spaska torņa būs uzvilkts Ukrainas korogs?

Atbildēt

Diemžēl

14.04.2022. 09:33

»

nopirkts klusums vai neērts jautājums

Kamdēļ par šo faktu noklusē Beinertes kundze un Latvijas preses un diskusiju pārraižu dalībnieki


Tas ir nopirkts, klusums, jo meliem nav citu zāļu tikai kā tikai citi meli vai klusums. Par klusēšanu, savukārt, mums ļauj un ļauj aizņemties. Tāpat kā ukraiņiem aizdod un aizdod naudu ieročiem. Neaizmirstiet, ka ASV nekad nevienam tāpat par brīvu nekad neko nav devusi.

Atbildēt

Tak beidziet…

14.04.2022. 08:59

…te ņemties! Pasaules hegemonam ir pienācis gals. Tas nu ir skaidrs jau pat bērnam. Beidziet te apsaukāties un pieņemiet realitāti! Ir īstais laiks sākt domāt, ko darīsim un kā dzīvosim tālāk. Pietiek uzturēt amerikāņu kundzību! Esam, tai skaitā arī Eiropa, viñiem atdevuši nu jau arī pēdējās apakšbikses. Esam pliki un nabagi ir milzīgu parādu tarbu kaklā.
Tā globālā melu kampaña pret Krievija ir pretīga. Atveriet, ļaudis, acis! Viss ir daudz savādāk, nekā izskatās.
Atklāsme daudziem būs sāpīga.

Atbildēt

gena

14.04.2022. 08:43

Autore tāda plaša profila speciāliste. Gan medicīnā, gan par karu. Kādas Jūsu domas par hadronu pāatrinātāju?

Atbildēt

huj gnu

14.04.2022. 08:43

»

nu nu

Kad es tev piemīztu mutē, slimais mērgli un pēc tam atvainotos, tev gribētos, lai es labāk nebūtu atvainojies. Tev būtu tāda sajūta, ka es tev vēl divas reizes esmu iemīzis mutē. Jūsu galvenam pederastam no Sultāna "atvainošanās" noteikti labāk nepalika, gluži otrādi...


Tu slimais sifilisa cūkas purns, varbūt nezini, bet rietumu sponsorētie nemiernieki Sīrijā ir gandrīz pilnībā likvidēti un to izdarīja nevis vāgnerieši, bet Krievijas armija. Par to, protams, no Vašingtonas tev nav paziņojuši. Un starp citu arī Mariopole ir gandrīz pilnīgi atbrīvota no ukraiņu fašistiem. Vairāki tūkstoši padevās, bet pārējos likvidēja. Toa arī tev cūkas purnam Vašingtonas ziņās nestāsta. Un pat Grizijas karu visa pasaule zina, ka pirmie karu sāka gruzīni 8.augusta rītā no sākuva veicot Chinvalas apsāudi ar artilēriju, pāc tam dodoties uzbrukumā. Krievu miera uzturētāji divas dienas sēdēja savā bāzē ielankumā kāmēr viņiem palīgā atnāca Krievijas karaspēks un uzbrūkošos gruzīnus piespieda bēgt. To gan rakatīja pat rietumu mēdiji. Tev ar laikam ar sifilisu slimas smadzenes, ka vienu atceries, bet citus notikumus negribi atcerēties.

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 08:41

Автор "призабыла", что после сбитого самолета Эрдоган лично звонил Путину, было несколько встреч, и в итоге они так наладили контакт, что даже сейчас Турция не поддерживает санкции против России. И при этом никакой критики со стороны ЕС и НАТО в сторону Турции.
А про Грузию хорошо прописано в соседней статье, кто там первый начал и кто потом галстуки жевал.

Atbildēt

Balagan

14.04.2022. 08:28

prezidents baidens... demokrātijas nesējs Belgradā... apspiesto pastalnieku "brīvības" garants... muahaaaa...
prātu izkūkojis sadists un pedofils!
izdzimtenis, kādus Pasaulei reti pieredzēt nācies...
aizstāvis, amunakui... kāreiz oriekš idiotiem latviešiem...
Vam Zhopa... xexexexe...

Atbildēt

mr-swabs

14.04.2022. 07:59

»

Uzrakstījusi visu,

ko zin


un kam tic...

Atbildēt

reņģe

14.04.2022. 07:57

»

muļķīgs sacerējums, kas pilns ar feikiem

Starp citu, kad turki notrieca krievi SU, Putins pieprasīja atvainoties. Sultāns no sākuma atteicās, bet pēc apmēram nedēļas publiski atvainojās un samaksāja kompensācijas bojā gājušo lidotāju ģimenēm...


Neērti fakti. Diemžēl patiesībai šobrīd nav pieprasījuma. Precīzāk, pareizā propoganda rullē visam pa virsu bez kaunēšanās, tagad pat vairs sieniņš nav jādod. Citi laiki.

Atbildēt

Oleksandr Palii

14.04.2022. 07:39

you tube par moskvas etnosu

Atbildēt

vismaz Bučā zīdaiņus nevaroja baškīri

14.04.2022. 07:39

bet pleskavas bičkovi un vēl filmēja un sūtīja bildes...............................................................................................līķiem auskarus-arī meietenēm - plēsa pleskava. Bijusī vācu cariste...................tāds tas līmenis

Atbildēt

?????????????

14.04.2022. 07:35

kas ir bidons-kurš zog un bērni zagļi narkošas, šteinmeiejers-kurš melo, ka Ukraina nepieņem, VIŅŠ NEMAZ NAV PIETEICIES !!!!!!!!!!!!!!!!!-laikam jau ne tikai 'krievi', bet arī KRIEVU IMPĒRIJAS VĀCIEŠI-cari ta' bija vācieši- un visu citu tautību kopmunisti jeb superzagļi...glupie krievi tikai instruments, lai vāciešiem pašiem nav jābūvē konc. nometnes.............................bet krievi gā uz baškiriem.............................

Atbildēt

Patiesais

14.04.2022. 06:57

Nav atbildes, kapec krieviha iebruka.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...