Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

DRAUGI MĪĻIE!

23.03.2016. 22:38

Man vectēvs jau pirms 30gadiem teica, puisiit, veido savu mazo pasauli ap sevi un neiedziļinies lielo vīru lietās-tās kuru katru mirkli tiem atspēlēsies.. Piemērs=Gatis Sakniitis, Slavenais Advokāts..nošāvās..- daudzi citi pseido bagātnieki..
Draugi, veidojiet savus mazos, neatkarīgos uzņēmumus un esiet saimnieki sev paši.
Ar cieņu.

Atbildēt

doms

17.03.2016. 03:10

Steidzami vajag arī sākt manabalss.lv kampaņu.

Atbildēt

L

16.03.2016. 19:18

Sakiet vai gadījunā neatgriežas Staļina režīms varbūt drīz sāks izsūtīt trimdā.

Atbildēt

žo

13.03.2016. 19:02

»

smiekli nak

Turpmāk sodīs personu par to, ka viņas rīcībā ir valsts noslēpuma objekts, lai gan persona nemaz nezināja, ka tas ir valsts noslēpums. Kruta! Gluži kā pagājušā gadsimta 80 gados


Izskatās ka esi pārāk augstās domās par sevi, ka līdz tevīm nonāks valsts noslēpums. Ne jau katru štruntu klasificē kā valsts noslēpumu. Manuprāt par militārās aizsardzības stratāģijas izpaušanu ir tikai normāli likt cietumā.

Atbildēt

smiekli nak

13.03.2016. 12:01

Turpmāk sodīs personu par to, ka viņas rīcībā ir valsts noslēpuma objekts, lai gan persona nemaz nezināja, ka tas ir valsts noslēpums. Kruta! Gluži kā pagājušā gadsimta 80 gados!

Atbildēt

žo

13.03.2016. 09:47

»

ups

Lieki pieminēji PSRS laikus...


Es neemu globalizācijas atbalstītājs, es pat uzskatu, ka parspiletos apjomos tā nodara ļoti daudz ļauna gan ģeopolitiskā virzienā, gan ekoloģijas un vides jomās. Bet es spēju konstruktīvi analizēt situācijas un runa ir konkrēti par Latviju. Un Latvija ģepolitiskā virzienā nevar diktēt savus noteikumus ne mums atombumbas, ne arī pārākais finanšu sektors, tāpēc principā nereti ir jāizvēlas mazākais ļaunums.
Lobēšana ir cita kategorija zagšanai, kas ne vienmēr nozīmēs naudas aizplūšanu no valsts, bet Latvijā notiek zemiska zagšana - fiktīvi nodarbinātas partijas biedru sievas RNP, pētījumi copy-paste no interneta pa 35000, zālienu pļaušana Rīgā pa 500 eur/ha kaut vai vidējā cena ir 200eur/ha, izsaimniekoti 11 miljoni RS, utt.

Atbildēt

ups

13.03.2016. 00:35

»

žo

Ko tu tur vispār murgo? Es runāju pas PSRS laiku ieradumiem, kuri veidojās, jo tad daudz kā trūka un veidojās tieksmes zagt darba vietās īpaši valsts pārvaldē. Diemžēl šis ieradums daļai vēl palicis un jaunie mācas no vecajiem krabjiem. Attīstītajās Eiropas valstīs tā nav, tur gandrīz visi pat neaizdomājas...


Lieki pieminēji PSRS laikus ...

Tad Latvija bija rietumi uz kuriem tiecās, tagad austrumu province, kuru vairāk izmanto.

Laikam arī neesi sastapies ar rietumnieku metodēm kā apgūt naudu ... Piemēram īt kā dažāda ekonomiskā palīdzība, kas noorganizēta tā, ka galu galā galvenie ieguvēji ir rietumnieki, bet mūsu bāleliņi pēc aptīrīšanas vēl pateicīgi klanās, ka esam saņēmuši it kā palīdzību ...

un laikam nezini ko par mums domā vairākums tā sauktās attīstītās eiropas iedzīvotāju un kā viņi lobē savējos :)

Parunājies ar cilvēkiem, kas dzīvojuši rietumeiropā un strādājuši ne par apkopējiem, kad viņiem uznāk brīdis, kad sāk teikt ko domā un kā ir patiesībā .... kad būsi ticis vismaz piektajā desmitā, tad pārlasi savas domas par globalizāciju un padomā, vai kas viedoklī ir mainījies :)

Atbildēt

muti ciet

12.03.2016. 20:04

»

HA

DOMBROVSKA Latvijas veiksmes stāsts


muti ciet ,70 eiro pensija,praido,bet atceries ka krievi nak !

Atbildēt

žo

12.03.2016. 17:51

»

PSRS mantojums>zo

ludzu uzraksti ,ka Anglija gadsimta pasta vilciena aplaupitaji bija PSRS agenti ! tu varesi piedalities konkursa par bezmaksas picas skelites un bezmaksas patiesibas dzeriena coca-cola bundzinas cienastu asv vestniecibas seta 4 julija ka hibridkara propogandas izcilnieks


Ko tu tur vispār murgo? Es runāju pas PSRS laiku ieradumiem, kuri veidojās, jo tad daudz kā trūka un veidojās tieksmes zagt darba vietās īpaši valsts pārvaldē. Diemžēl šis ieradums daļai vēl palicis un jaunie mācas no vecajiem krabjiem. Attīstītajās Eiropas valstīs tā nav, tur gandrīz visi pat neaizdomājas, ka varētu zagt.

Atbildēt

žo

12.03.2016. 17:43

»

statistika>zo

vai sorositu,neonacistu ,vl analfabetu propogandistam ir kadi dati cik civilistus Krima nogalinaja ,,proklemliskie fasisti,, un cik pensionarus un bernus Donbasa nogalinaja valcman rezima artileristi


Kurš tad Donbasā darbojas nelegāli, fašista Putlera iesūtītie teroristiskie izdzimteņi vai Ukrainas armija? Iesūtītie Putlera teroristi šauj civilos, jo viņiem ir svarīgi destabilizēt to reģionu, bet Porošenko ir svarīgi nodrošināt stabilitāti. Es saprotu, ka Porošenko nav nekāds Jēzus, bet mērķi man ir skaidri - tikt no Krievijas ietekmes zonas prom, jo tas Ukrainas valstij bija ļoti neizdevīgi būt zem Krievijas tupeles.

Atbildēt

PSRS mantojums>zo

12.03.2016. 17:29

ludzu uzraksti ,ka Anglija gadsimta pasta vilciena aplaupitaji bija PSRS agenti ! tu varesi piedalities konkursa par bezmaksas picas skelites un bezmaksas patiesibas dzeriena coca-cola bundzinas cienastu asv vestniecibas seta 4 julija ka hibridkara propogandas izcilnieks .

Atbildēt

statistika>zo

12.03.2016. 17:23

vai sorositu,neonacistu ,vl analfabetu propogandistam ir kadi dati cik civilistus Krima nogalinaja ,,proklemliskie fasisti,, un cik pensionarus un bernus Donbasa nogalinaja valcman rezima artileristi ?

Atbildēt

žo

12.03.2016. 16:56

»

to zo

vai 173 zagligas rotejosas galvas no latvijas vid % ir vairak vai mazak par atklatajiem zagliem valsts organizacija ,, Nalogovaja sluzba Rossii


Nu pateicoties LTV1 žurnālistiem, finanšu policijā negodīgās rožas sāk izgaismoties. Tas ir tikai sākums, PSRS laiku mantojums - zagšana, ar laiku tiks izskausta!

Atbildēt

žo

12.03.2016. 16:50

»

to zo

kapec tu cilveku-civilistu nogalinasanu Donbasa sauc par lembastu


Protams, prokremlisko fašistu darbības vērtējamas kā terorisms un noziegums pret cilvēci. Bet principā izsakoties nekonkrēti, tas ir ļembasts un bezpriģels, lai destabilizētu reģionu.

Atbildēt

to zo

12.03.2016. 16:23

vai 173 zagligas rotejosas galvas no latvijas vid % ir vairak vai mazak par atklatajiem zagliem valsts organizacija ,, Nalogovaja sluzba Rossii,,?

Atbildēt

to zo

12.03.2016. 16:21

kapec tu cilveku-civilistu nogalinasanu Donbasa sauc par lembastu ?

Atbildēt

žo

12.03.2016. 13:43

»

nežo

Nevajag nodarboties ar demagoģiju. Tevis minētais variants būtu, ja mēs kā Šveice atrastos ekonomiskajā savienībā un aizsardzības līgums ir NATO, kur ņemot vērā dažādus apstākļus mēs faktiski esam aizsardzības buferzona...


Par tādu lietu kā globalizācija laikam neko neesi dzirdējis? Ir divi varianti - rietumu kapitalisma ceļš vai Krievijas ietekmes zona. Krievijas ietekmes zona ir galīgi garām, jo putinososiem vadošos amatos ļoti patīk zagt, tas nu tā kā būtu neapstrīdams fakts. Nu vēl ir izolācijas jeb Ziemeļkorejas variants, tie tiešām ir neatkarīgi. Starp citu ja Latvija nebūtu NATO, tad prokremliskie fašisti te uztaisītu tādu pašu ļembastu kā Donbasā.

Atbildēt

12.03.2016. 11:55

»

>

Jāskatās, kas iegūst? Bet iegūst korumpētā un mafiozā tiesu sistēma, kuru izveidojis Andris Guļāns, Jānis Maizītis, Ivars Bičkovičs, Ēriks Kalnmeiers, Aivars Borovkovs, Solvita Āboltiņa, vesela varza ar maksātnespējas administratoriem utt. Tieši vienīgā iespēja ir sūdzēties, sūdzēties un vēlreiz sūdzēties...


Kaķa lāsti un sūdzības debesīs nekāpj. Esat pieradināti sūdzēties visu mūžu un paciest muižkunga "pirmās nakts tiesības" visos jums delikātos un mazāk delikātos jautājumos.

Sāciet domāt ar savu galvu!

Ja ET sūdzības apmierina, apmierina prasības arī, izlaupot LV Valsts kasi, jums kļūstot par tautas ienaidniekiem, jūs apklusinot. Viss smalki izdomāts. Sūdzieties! Nekas nemainīsies, tikai iegūsit naivu ticību taisnīgumam. Jums atmetīs kapeikas, lai aizbāztu mutes. Un savu taisnību, kas iegūta ārzemēs, varat iebāzt tumšākajā vietā, jo šeit iegūstat valsts ienaidnieka tēlu īpašā sarakstā.

Atbildēt

>

12.03.2016. 11:36

»

Likumus izmanto pret tautu pašu ievēlētie Saeimas deputāti, kuri paši sev "rok kapu", kad nebūs deputāti, šie likumi viņus pašus "izvaros


Jāskatās, kas iegūst? Bet iegūst korumpētā un mafiozā tiesu sistēma, kuru izveidojis Andris Guļāns, Jānis Maizītis, Ivars Bičkovičs, Ēriks Kalnmeiers, Aivars Borovkovs, Solvita Āboltiņa, vesela varza ar maksātnespējas administratoriem utt. Tieši vienīgā iespēja ir sūdzēties, sūdzēties un vēlreiz sūdzēties par viņiem starptautiskai sabiedrībai.

Atbildēt

12.03.2016. 11:14

»

jurists

Tie grozījumi ir vienkārši smieklīgi un patiesībā pie labas gribas varētu iesēdināt pašus grozītājus. Jurisprudences profesionālais līmenis krītās ātrāk nekā alko tilpums ballītē


Likumus izmanto pret tautu pašu ievēlētie Saeimas deputāti, kuri paši sev "rok kapu", kad nebūs deputāti, šie likumi viņus pašus "izvaros" .

Atbildēt

M

12.03.2016. 10:51

Vislabaka (kontrolejama) opozicija ir tada,kuru tu pats uztaisi. Tiesnesi,tiesu Vara (neredzamas frontes darbinieki) ir tie kas nodrosina ieksejo valsts drosibu,stabilitati (vai haosu(korupcija, pretlikumiba, prettiesiskums)). Caur tiesnesi valsts iekarta (Latvijas teritorija iekarta aprobezojas ar DP/KGB mantinieki gan darbinieku,gan Arhivs) nosaka,kuram but vai nebut (da jeb kam). Cietums,ideala vieta nogalinat “dabiskos” apstaklos. Pat,ja Prezidents peksni “atgutu redzi” un publiski starptautiski pateiktu so Latvijas patieso situaciju (ka seit ir totalitara valsts),tad ar garantiju Prezidenta “biksu kabata” vai zakete atrastu kokainu vai kadu patronu un… . Redz kads noziedznieks ir ticis tada amata,vina vieta tak cietuma. Izkengatu pa avizem,tv, “kaiminiene” Doroteja stastitu ka vins sit savu sievu un to zin visi… . Ta notiek totala kontrole par kadu teritoriju,valsti,maldinot tautu vai tautas,ari starptautiski. “Neredzama Vara” http://gordonua.com/news/worldnews/deputat-gosdumy-fedorov-nasha-cel-vosstanovlenie-istoricheskih-granic-russkogo-gosudarstva-po-sostoyaniyu-na-1945-god-108253.html

Atbildēt

jurists

12.03.2016. 10:48

Tie grozījumi ir vienkārši smieklīgi un patiesībā pie labas gribas varētu iesēdināt pašus grozītājus. Jurisprudences profesionālais līmenis krītās ātrāk nekā alko tilpums ballītē!

Atbildēt

Andža

12.03.2016. 10:15

Izskatās, ka sāk degt ''pakaļas''... Protams, ja Eiropa uzzinātu, kā patiesībā Latvijā izlaupa ES fondu naudas, kāds ir patiesais korupcijas līmenis valsts iestādēs un īpaši kāds tam ir atbalsts no valsts varas priekšstāvju puses, tad Ukraina un krievija ar saviem oligarhiem būtu bērnu šļupsti... Tāpēc jau arī pēkšņi notver negodīgus robežsargus, muitniekus, VID darboņus... Pirms tam nezināja? Par ko tiek prēmēta VID Pētersone? Jautājumu daudz, bet atbilde - Tev nebūs mums dzīvot traucēt, marš cietumā!
L.Lapsa varētu kārtīgi "parakt" šos jautājumus, un publiskot informāciju. Tikai vai pietiks dūšas un galvenais, vai nesāks klibot veselība?

Atbildēt

>

12.03.2016. 09:52

Šie jaunie panti ir nepieciešami, lai novērstu draudus korumpētajiem un nespējīgajiem drošības dienestu locekļiem, un arī pašai Āboltiņas kundzei, kurai pašreizējā politiskā sistēma ir ļoti noderīga un vajadzīga. Jebkura persona, kurai ir tiesības izteikt to, kas viņai nepatīk, ir drauds gan Āboltiņai, gan visiem vampīriem formastērpos. Šie panti vērsti pret Lato Lapsu, Ivaru Redisonu un citiem cilvēkiem, kas prasa ārvalstu valdību (NATO dalībvalstu un ANO) noskaidrot patiesā labuma guvējus Delavērā (ofšorā) un atjaunot patiesu demokrātiju Latvijā.

Atbildēt

HA

12.03.2016. 08:45

»

nežo

Un kas tad ir atrašanās valstu federācijā, kur lemumus pieņem Brisele un var uzlikt sodu par to, ka saražo par daudz piena


Eiropa gatavojies, jauns politisko patvērumu meklētāju vilnis no Latvijas klauvē pie durvīm

Atbildēt

HA

12.03.2016. 08:38

DOMBROVSKA Latvijas veiksmes stāsts:
Uz sibīriju tevi neviens nesūta, ja nepatīk, vari braukt kur acis rāda.

Atbildēt

sence

12.03.2016. 07:19

Ja ukraiņiem kas nepatiks pie savas valdības, viņi var atkal sarīkot maidanu. Viņi jau nav ar pirkstu taisīti. Nav latvieši. Tikai dziedāt un dejot, un spēlēt teātri.

Atbildēt

nežo

12.03.2016. 02:10

»

žo

Tie ir dažādi tirdzniecības, ražošanas, dabas aizsardzības, utt līgumi, ar valstisko neatkarību tur nav nekāda sakara. Vai varbūt tomēr pēc tavām domām mēs tagad skaitamies, piemēram, Vācijas valsts sastāvā? Iesaku beidzot sākt izmantot smadzenes, nevis ķērkt līdzi, ar galvu nedomājošajam aunu baram...


Nevajag nodarboties ar demagoģiju. Tevis minētais variants būtu, ja mēs kā Šveice atrastos ekonomiskajā savienībā un aizsardzības līgums ir NATO, kur ņemot vērā dažādus apstākļus mēs faktiski esam aizsardzības buferzona ...

Valstiska neatkarība mērķtiecīgi tiek samazināta dažādos veidos. Tai skaitā likvidējot savu naudu ...

Visu laiku stāstot tikai iespējamos plusus un noklusējot mīnusus. Nu līdzīgi kā dažādos banku līgumos, kur viss tiek pasniegts kā sadarbība starp slaucamo un slaucēju. Tikai ir līgums ar sīkiem burtiņiem uz daudzām lapām, kur aprakstītas slaucēja tiesības un slaucamā pienākumi. Un tiek stāstīts, ka tā ir normāli, ka nepienāks tāds brīdi, kad to vajadzēs ... un kāds tracis izceļas, kad kāds slaucamais grib kādu punktu līgumā pamainīt .... Es te par līgumiem, ko pats esmu redzējis. Faktiski esošās starpvalstu vienošānās pat redzēt negribu... :)

Atbildēt

kādam kaut kas piedeg

11.03.2016. 19:13

............

Atbildēt

žo

11.03.2016. 17:21

»

nežo

Un kas tad ir atrašanās valstu federācijā, kur lemumus pieņem Brisele un var uzlikt sodu par to, ka saražo par daudz piena


Tie ir dažādi tirdzniecības, ražošanas, dabas aizsardzības, utt līgumi, ar valstisko neatkarību tur nav nekāda sakara. Vai varbūt tomēr pēc tavām domām mēs tagad skaitamies, piemēram, Vācijas valsts sastāvā? Iesaku beidzot sākt izmantot smadzenes, nevis ķērkt līdzi, ar galvu nedomājošajam aunu baram!

Atbildēt

nežo

11.03.2016. 16:16

»

žo

Ne valstiskā neatkarība, ne suverenitāte netika zaudēta iestājoties šajās konkrētajās savienībās. Labāk noskaidro terminu nozīmi, pirms visas pasaules priekšā izrādi savu stulbumu un nezināšanu


Un kas tad ir atrašanās valstu federācijā, kur lemumus pieņem Brisele un var uzlikt sodu par to, ka saražo par daudz piena? :-)

Atbildēt

žo

11.03.2016. 15:52

»

janka..

Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību vai suverenitāti vai .....soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem...


Ne valstiskā neatkarība, ne suverenitāte netika zaudēta iestājoties šajās konkrētajās savienībās. Labāk noskaidro terminu nozīmi, pirms visas pasaules priekšā izrādi savu stulbumu un nezināšanu!

Atbildēt

janka..

11.03.2016. 15:04

Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību vai suverenitāti vai .....soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem ....

Tad jau visiem, kas balsoja par iestāšanos ES un NATO jāpiemēro šis sods!!
tāpat,kā visiem,kas grasāsbalsost par cietiemiestāšanāsgadījumiem starptautiskāsorganizācijas uzņemoties to saistības....

Atbildēt

100% piekrītu.

11.03.2016. 14:58

»

UZMANĪBU!

Diskutē par zvērinātu advokātu procesa tālāku attīstību civilprocesā...


PRAKSĒ TAS NOZĪMĒ, KA CIETUŠAJIEM NEBŪS PIEEJAMA TIESA, JA NEALGOS ADVOKĀTUS, KAS PIEDER PIE ŠĪS PAŠAS KORUMPĒTĀS TIESU SISTĒMAS.

Līdzīgi tiek kājām mīdītas tautas tiesības, kas noteiktas Satversmes 2. pantā. Ar likumu, kas būtu jāapstrīd pašiem ST tiesnešiem - tagad jāsavāc 155 000 parakstu (par savu naudu !!!!), lai tauta varētu rosināt referendumu. Tas ir acīm redzami nesamērīgi daudz prasīts.Bet kuru tas interesē? Vienīgi Robinu Hudu.Bet tādam Hudam tiek celti jauni cietumi kā Liepājā.Liepāja varai liekas bīstama pilsēta?

Atbildēt

veca info

11.03.2016. 12:18

»

UZMANĪBU!

Diskutē par zvērinātu advokātu procesa tālāku attīstību civilprocesā...


Tas nozīmē, ka tiek lobēta padomju advokatūra un tiesa, kā arī neprofesionālā prokuratūra, kurās vieni un tie paši mēsli tiek riņķoti pa apli. Kaut kā jau sistēmai jānoslēpj tās vājprāta muļķības, kuras tā sabrūvējusi pēdējo 25 gadu laikā.
Risinājums ir vienkāršs - pildiet noteikumus, neprāvojieties, risiniet savas problēmas citiem līdzekļiem, ļaujiet sistēmai apēst pašai sevi.
Tieslietu sistēma, policija un drošības orgāni ir parazīti uz tautas miesas vadošās kliķes interesēs. Mazāk kasīsies, mazāk niezēs. Gaidīsim, kamēr radīsies kāda grupa ar robiniem hudiem. Ja ne, tad būs jācieš.
Karma is a bitch. Visiem nākas iepazīties. Arī šodienas varenajiem un resnajām. Dzīve gara. Indiāņu paruna - ja ilgi sēdēsi pie upes, pa to noteikti aizpeldēs tava ienaidnieka līķis. Pagaidīsim.

Atbildēt

A.K.

11.03.2016. 12:14

»

Z

es braucu prom no ššī ziemeļkorejiskās4. maija kliķes valsteles! Kā steidzama kartā var atteikties no šīs valsteles pavalstniecības


Steidzmā kārtā nesanāks. Es jau interesējos. Vispirms jāiegūst citas valsts pilsonība, un tikai pēc tam var mēģināt tikt vaļā no šīs. Izskatās gan, ka šis parazīts tik vienkārši neatteiksies no sava upura - barotāja. Skat, cik ērci grūti izraut - dažreiz izvelkot pat pārtrūkst, bet snuķis paliek iezīdies!

Atbildēt

UZMANĪBU!

11.03.2016. 11:51

»

Vai nav skaidrs

Bijušie komjaunieši (kaut bijušo nemēdz būt) un bijušie komunisma ideju ieviesēji dzīvē - šobrīd esot pie banānijas stūres - ATKAL sāk ieviest cietumsodus pret citādāk domājošiem, citādāk runājošiem utt


Diskutē par zvērinātu advokātu procesa tālāku attīstību civilprocesā.
Lai virzītu advokātu procesa ieviešanu civillietu iztiesāšanā, nepieciešamas plašākas diskusijas un izsvērtāka analīze, ņemot vērā Latvijas apstākļos, – uzskata Tieslietu padome, pagaidām nepieņemot lēmumu par atbalstu šai koncepcijai.
Tieslietu ministrija kopā ar Zvērinātu advokātu padomi Tieslietu padomei prezentēja konceptuālu ziņojumu par advokātu procesa ieviešanu atsevišķās civillietu kategorijās. Koncepcijas virzītāji norāda, ka ar šo procesu tiktu veicināta tiesu darba efektivitāte, nevis ierobežojot pārsūdzību, bet uzlabojot tās kvalitāti. Šobrīd nosacījums par obligātu zvērinātu advokātu iesaisti ir pārstāvībai kasācijas instancē, bet virzītā koncepcija paredz to attiecināt arī uz zemākām instancēm. Tiek apspriesti vairāki varianti advokāta procesa paplašināšanai – vai tas attiektos uz apelācijas instanci, vai arī pirmo instanci; vai tas būtu tikai dokumentu sagatavošanā, vai arī pārstāvībā tiesā; uz kādām lietu kategorijām tas attiektos utt.
Tieslietu padome, norādot, ka nebija pietiekami ilgs laiks iesniegtā ziņojuma izdiskutēšanai ar tiesnešiem, atturējās no lēmuma pieņemšanas par konceptuālu atbalstu procesa virzībai. Koncepcijas virzītāji tika aicināti iekļaut ziņojumā Tieslietu padomes sēdē izskanējušos argumentus un atgriezties pie jautājuma turpmākajās Tieslietu padomes sēdēs.

PRAKSĒ TAS NOZĪMĒ, KA CIETUŠAJIEM NEBŪS PIEEJAMA TIESA, JA NEALGOS ADVOKĀTUS, KAS PIEDER PIE ŠĪS PAŠAS KORUMPĒTĀS TIESU SISTĒMAS.

Atbildēt

Vai nav skaidrs

11.03.2016. 11:31

Bijušie komjaunieši (kaut bijušo nemēdz būt) un bijušie komunisma ideju ieviesēji dzīvē - šobrīd esot pie banānijas stūres - ATKAL sāk ieviest cietumsodus pret citādāk domājošiem, citādāk runājošiem utt...

Atbildēt

žo

11.03.2016. 10:53

»

alias

Nez cik lielus drīz vajadzēs cietumus Latvijā, ja par jebko sāks sēdināt. Par aplokšņu algu maksāšanu arī šodien pieņēma grozījumus, tur jau būs jāiesēdina kaudze cilvēku, Gan Bei, Elkors, Capital - tie laikam pēdējie, kas bija informācija medijos. Par ko vēl? Par zaptes burkas nozagšanu arī sēdina, ...


Vai tavuprāt noziedzība būtu jāizskata par normu? Tāpēc mēs esam tur kur esam, jo padomjlaiku zagšanas ieradumi ne kur nav pazuduši, kas manuprāt īpaši labi atspoguļojas RD darbībām - nano tehnoloģiju ūdens, copy-paste pētījumi no interneta kā 35000, SC biedru fiktīvi nodarbinātas sievas RNP, utt.

Atbildēt

veber

11.03.2016. 10:00

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietnieks Aigars Undzēns negatavojoties atklāt nekādas ziņas par janvāra beigās preses konferences laikā viņam uz uz rokas pavīdējušā dārgā Tag Heuer rokaspulksteņa cenu un iegādi, jo visa publiskojamā informācija jau esot atrodama viņa amatpersonas deklarācijā. Pulkstenis nemaz neesot tik dārgs, lai tā pirkumu deklarētu, taču tā iegādes dokumentus Undzēns uzrādīt nespēj vai nevēlas.

----------------------------

Vai DP pārbaudīs versiju, ka Vladimirs Putins dāvina pulksteņus par īpašiem nopelniem Matuškas labā?

Atbildēt

alias

11.03.2016. 09:58

Nez cik lielus drīz vajadzēs cietumus Latvijā, ja par jebko sāks sēdināt. Par aplokšņu algu maksāšanu arī šodien pieņēma grozījumus, tur jau būs jāiesēdina kaudze cilvēku, Gan Bei, Elkors, Capital - tie laikam pēdējie, kas bija informācija medijos. Par ko vēl? Par zaptes burkas nozagšanu arī sēdina, bet par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu lielā apmērā, piemēram, e - veselības projekts, par korupciju lielā apmērā, piemēram pēdējais VID skandāls vēl prēmijas dod un apbalvojumus.

Atbildēt

11.03.2016. 09:04

»

Balts etniskais

Godmanis, Āboltiņa, Rasnačs, Masoni, Krievijas specdienesta aģenti! Ir piepildījies Somijas ģenerāļa Manerheima pareģojums: Bolševisms, kas nāk no austrumiem ir drauds visai pasaulei. To izveidoja tie paši ASV banķieru kliķe. Patreiz Latvijā valda tie paši bolševiku pēcnācēji. Tātad, būs atkal Terors...


Satversmes 2. pants sen nestrada - SAB, DP ir valsts valsti, ko neviens nekontrolē, bet baltajiem jasavāc 115 000 parakstu par savu naudu, lai rosinatu referendumu, kas reāli nav iespējams.

Tie baltie LV, kas pašlaik ir pie varas, aprobežoti iedomājas, ka viņus neskars represijas, ko paši ar likumiem izveido šodien, yadas nodrošinot nākotnē paši sev.

Atbildēt

///

11.03.2016. 09:02

»

Balts etniskais

Godmanis, Āboltiņa, Rasnačs, Masoni, Krievijas specdienesta aģenti! Ir piepildījies Somijas ģenerāļa Manerheima pareģojums: Bolševisms, kas nāk no austrumiem ir drauds visai pasaulei. To izveidoja tie paši ASV banķieru kliķe. Patreiz Latvijā valda tie paši bolševiku pēcnācēji. Tātad, būs atkal Terors...


Lai uzturētu birokrātiju, nepieciešami nodokļi, ko kā pēdējo sulu izspiež no pilsoņiem. Lai apkalpotu nozagtos un atsavinātos īpašumus, vajag vergus un cietumus. VID un DP ir kā suņi, kas to nodrošinās pēc jaunā likuma. VID un DP paši ir saistīti ar Putina režīmu, kontrabandu, narkotikām, azartspēlēm, prostitūciju un politisko korupciju.

Atbildēt

11.03.2016. 08:58

»

Laimonis

Latvijā izveidojusies nekur nesvētīta kārta - VID, specdienesti, kas, tēlojot cīņu pret noziedzību, bet apspiežot neērtos parazitē uz tautas rēķina...


Drošības policijas un SAB budžets nav caurspīdīgs, bet , ja būtu, tad nebrīnīsimies, ja atklātos nekaunīga nodokļu maksātāju nauda izšķērdība kā tas atklāts VID.
------------------------------------------

Arī ASV Baltā nama budžets ir necaurspīdīgs, nav pat zināms, cik tiek izmantots izlūkošanai un specoperācijām. Un LV ir tas pats.

Atbildēt

Balts etniskais

11.03.2016. 08:36

Godmanis, Āboltiņa, Rasnačs, Masoni, Krievijas specdienesta aģenti! Ir piepildījies Somijas ģenerāļa Manerheima pareģojums: Bolševisms, kas nāk no austrumiem ir drauds visai pasaulei. To izveidoja tie paši ASV banķieru kliķe. Patreiz Latvijā valda tie paši bolševiku pēcnācēji. Tātad, būs atkal Terors? Kā cīnās Āboltiņa! Kā cīnās Vienotība! Ko darīt mums, apspiestajiem? Atkal Satversmes 2. punkts tiek apdraudēts, kā līdz šim pārkāpts?! Jā, būs sūdi!

Atbildēt

Laimonis

11.03.2016. 08:30

Latvijā izveidojusies nekur nesvētīta kārta - VID, specdienesti, kas, tēlojot cīņu pret noziedzību, bet apspiežot neērtos parazitē uz tautas rēķina.

Drošības policijas un SAB budžets nav caurspīdīgs, bet , ja būtu, tad nebrīnīsimies, ja atklātos nekaunīga nodokļu maksātāju nauda izšķērdība kā tas atklāts VID.

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone, kuras vadītais dienests pēdējā mēneša laikā nonācis apjomīga skandāla epicentrā, kopš viņas apstiprināšanas augstajā amatā ir daudzkārt apjomīgi prēmēta un apveltīta ar naudas balvām par intelektuālo ieguldījumu, augstu atbildības sajūtu, personisko iniciatīvu un izciliem darba rezultātiem, vēsta Pietiek.com.

Portāls bez kādiem komentāriem publicējis šo informāciju, ko pati Pētersone un viņas vadītā iestāde nav vēlējusies atklāt, bet ko Finanšu ministrija sagatavojusi pēc Pietiek pieprasījuma.

- Prēmēta par ieguldījumu nodokļu iekasēšanas un darbības izpildes rādītāju uzlabošanā un muitas politikas īstenošanā, kas sekmējusi ēnu ekonomikas mazināšanos un veicinājusi godīgu konkurenci, - vienas mēnešalgas apmērā, vienreizēja samaksa 29.11.2013, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs A.Vilks.

- Noteikta piemaksa, ņemot vērā personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti administrēto valsts nodokļu un nodevu iekasēšanas sistēmas pilnveidošanā un Valsts ieņēmumu dienesta efektīvākas darbības nodrošināšanā, - 30% apmērā no mēnešalgas 19.12.2013, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs A.Vilks.

- Prēmēta (darba izpildes novērtējums) - 75% apmērā no mēnešalgas, vienreizēja samaksa 20.10.2014, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs A.Vilks.


- Piešķirta naudas balva par intelektuālo ieguldījumu, augstu atbildības sajūtu un personisko iniciatīvu, nodrošinot nozīmīgu un ārkārtas uzdevumu izpildi, izvirzot atbilstošus risinājumus iespējamo risku novēršanai, konstruktīvu sadarbību un uzdevumu izpildes koordināciju Valsts ieņēmumu dienestam noteikto uzdevumu izpildei un mērķu sasniegšanai, tai skaitā par jaunas (nozares) pieejas īstenošanu nodokļu administrēšanā, par pastiprinātu uzmanību, pievēršoties kādai noteiktai riska nozarei, atvērtai sadarbībā ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, izmantojot dažādus informatīvos kanālus, par Valsts ieņēmumu dienesta sniegto e-pakalpojumu pilnveidošanu un vienkāršošanu - vienas mēnešalgas apmērā, vienreizēja samaksa 03.11.2014, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs A.Vilks.

- Noteikta piemaksa par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti administrēto valsts nodokļu un nodevu iekasēšanas sistēmas pilnveidošanā un Valsts ieņēmumu dienesta efektīvākas darbības nodrošināšanā. - 40% apmērā no mēnešalgas, 29.12.2014, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs J.Reirs.

- Piešķirta naudas balva par sadarbības veicināšanu ar nevalstisko sektoru, brīvprātīgas nodokļu saistību izpildes nodrošināšanu un ēnu ekonomikas apkarošanu, nodrošinot nodokļu iekasēšanas publiskumu, nodokļu maksātāju informēšanu un atzinības izteikšanu par godprātīgu nodokļu saistību izpildi un ievērojamām iemaksām valsts budžetā - vienas mēnešalgas apmērā, vienreizēja samaksa 17.11.2015, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs J.Reirs.

- Noteikta piemaksa par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti administrēto valsts nodokļu un nodevu iekasēšanas sistēmas pilnveidošanā un Valsts ieņēmumu dienesta efektīvākas darbības nodrošināšanā - 40% apmērā no mēnešalgas 04.12.2015, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs J.Reirs.

- Prēmēta (darba izpildes novērtējums) - 75% apmērā no mēnešalgas, vienreizēja samaksa 22.01.2016, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs J.Reirs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...