Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ta luk!

23.04.2012. 08:32

pec visam tam nesenam jukam un bardaka kad Maskavas pakalpini sc kopa ar kangaru Zatleru gandriz sagraba varu Latvija, kad viss latvijas internets bija ka satrakots bisu spiets, likas ka tulin cilveki grabs setas mietus un ies klapet Zatleru, kad uz naza asmens izdevas tikai pateicoties satrakotajam bitem saglabat Latviju tagad kad viss ir mierigi Dombrovskis pratigi nesteidzoties latviski valda cilveki vienkarsi bus kategoriski pret ja kads meginas nonemt Dombrovski no amata. Otrs bardaks ka ar Zatleru vairs nav vajadzigs.

Atbildēt

divaini ir tas

23.04.2012. 08:19

ka Dombrovski ka latvisku premjeru atbalsta visi latviesi,.........un atbalsta Dombrovski ari SC un visa ta Maskavas kontora, jo saprot ka ja bus jaunas velesanas tad SC vairak balsu nedabus var tikai zaudet un varbut pat katastrofali jo dala progresivi noskanoti krievi un dala latviesu kas ieprieks balsoja par viniem var noversties no Maskavas kontroletas SC,

Atbildēt

Dombrovskim nekas nedraud..

23.04.2012. 08:03

Pec Zatlera aferas kad pusot pilites par reformam bet isteniba ar tanku pieminesanu kopa ar Maskavas SC gandriz sagrabjot varu, pec Lindermana valodas refrenduma provokacijas un citam SC cucibam latviesi vienkarsi nepielaus stabilitates un miera simbola Dombrovska demisiju. Pagaidam cilveki doma kamer ir Dombrovskis bus ari miers Latvija, un tas bus ilgi kamer nenaks jauni spejigi nacionali politiki, un vini nenak.. pagaidam pat pie horizonta neredz..

Atbildēt

bambis

19.04.2012. 12:44

Dombrovskis savu laiku tajā mīkstā krēslā bezdarbībā meklējot kaut kādus kompomisus ir pietiekoši ilgi atsēdējies laiks nākt pie varas gudram un darbspējīgam premjeram kas domātu ar savu galvu un nepakļautos partijnieku diktātiem

Atbildēt

jks

18.04.2012. 21:06

Vispār,kam vajadzīgas tik daudz partija,
lieka naudas tērešana

Atbildēt

škelem

18.04.2012. 13:19

u.c antonovu karginu avinu kalpiem draud cietums, voldis par glupu, lai glābtu, štokijs paņēma vagu...........

Atbildēt

tutū

18.04.2012. 11:03

Tenkas un neviena fakta, žēl iztērēto laiku lasot.

Atbildēt

es

18.04.2012. 09:40

nu re tadi pasi vien sanak ,ka iesprieksejie sludinataji , vismaz uz atvadaam DInamo Riga uztaisija , vismaz kads prieks par sai valsti notiekoso.

Atbildēt

zakis

18.04.2012. 09:40

Šī valdība savu laiku nekā nedorot tronī ir pietiekoši ilgi nosēdējusi. Mums ir vajadzīga profesionāla nevis politiska valdība kas māk tikai šeftēt ar naudu jo savādāk mēs ātri pazudīsim šajā muklājā.

Atbildēt

ryki

18.04.2012. 08:12

Nu, Olšteins tiek pozicionēts kā Latvijas politikas gigants:)) Tam puišelim šī ir pirmā Saeima un pēdējā:)) Olšteins ir viens liels pārpratums!

Atbildēt

Blefs

18.04.2012. 07:54

Ekonomiskā izaugsme ir pilnīgs blefs. Benzīna cenas gan parāda šaušalīgu kāpumu. Valstī ir stagnācija kā padomju laiku ziedu gados. Taču trulā tauta sajož siksnu ciešāk un gaida kad atkal kāds prezis atlaidīs saeimu.

Atbildēt

Guntis

18.04.2012. 07:53

" ...kamēr sabiedrībā saglabājas stabils atbalsts valdībai un premjeram..."

Ja par stabilu atbalstu tiek uzskatīts dažādās sabiedriskās aptaujās konstatētais, ka Saeimai un valdībai uzticas aptuveni 10% - 15% Latvijas iedzīvotāju, tad jājautā gan premjeram, gan ministriem: Vai jums ar garīgo veselību viss kārtībā?
Varbūt tomēr vajadzētu aizstaigāt līdz psihoterapeitam vai psihiatram - un ja nu tā ir lieluma mānija vai tā saucamais Napoleona sindroms?

Atbildēt

anna

18.04.2012. 05:46

Olsteins un vinja gruppina nakamajas velesanas kritis cauri. Pretigi tipi

Atbildēt

vilis

18.04.2012. 04:41

Cik cilvēku,tik viedokļu.

Atbildēt

latviešiem

17.04.2012. 23:58


kārtējo reizi jāatgādina , ka Olšteinam piemineklis jāliek , jo vismaz centās to zagler bandu sašķelt un Valsti glābt no zrp mēra !!!!!!!!!

Atbildēt

tektoniskā plātne

17.04.2012. 22:06

Nu gan "tektoniskās kustības". Mazi lielo pasaules finasu oligarhu gariņi ar nodrošinātiem amatiem un ieņēmumiem. Tajā pašā kastā kur oligarhi vien liekami. Dzenim galva nesāp savu tautu knābājot.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 17.04.2012. 21:26

Mediju ziņa: "No "zatlera reformu partijas" (ZRP jeb "ZOO-voldiņa krustneši") atšķēlušos sešu deputātu grupa (jeb "seši mazi Frankenšteina bundzinieki") K. Olšteina ( eks-JL, eks-ZRP ) vadībā cenšas panākt savulaik no "vienotības" kopā ar Olšteinu aizgājušā un nu jau arī no ZRP izslēgtā G. Galvanovska ( eks-JL, eks-ZRP ) iecelšanu "satiksmes ministrijas" (SM) parlamentārā sekretāra amatā", liecinot mediju rīcībā esošā informācija. Atšķirībā no Olšteina - Galvanovskis "apšaubāmās reputācijas dēļ" netika iekļauts ZRP "deputātu kandidātu sarakstā"...
-----

"Vot - BEIDZOT tapu "novērtēts"!!!..."
( Iz "O.M.© arChīva" )

Dveš Kurkulim slīps Frankenšteins:
"Tev kāpiens karjerā spīd feins ~
Ne nīkt kā pāķim provincē,
Bet - rīt pie SILES svētlaimē!
Ja solies ielīst... (ķēķī) tiem,
Kas "lobēt" liek par "otaktiem" ~
Drīz dzirdēsi, kā piķis skan,
Iekš "ofšorzōnu" kontiem (man)!

Lai "neuzmet" mūs Vinnijs Pūks,
Un "shēmā" netiek norauts tūks ~
Šim sapūtu, ka atbalsts CIETS,
Būs SILES "partkomam", kā miets,
No "Frankenšteina buņģieriem" ~
Ja kāds no trekniem amatiem,
Tiks čomam, kurš ir rīties kārs,
Kā "parlamentārs sekretārs"..."
...
Laiž garo slienu Kurkulis,
Kam ATKAL širmis aizbraucis,
Kā prastam pāķu sīklopam,
Pie lielās SILES pasvilptam:
"Nav velti "urnu talkā" (sv)īsts,
Un sugas biedriem (ķēķī) līsts ~
Vot - BEIDZOT tapu "novērtēts"!!!
(Vai - ATKAL "uzmests & izdrātēts"...)"

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

gpoint to to

17.04.2012. 20:14

milzīgo? vai tā es to raksturoju? laikā, kad latvijas galvenais eksporta mērķis ES slīgst recesijā?

tomēr, par latvijas pašreizējo ekonomisko izaugsmi un labajiem nodokļu ieņēmumu rezultātiem katrs muļķis šo to var atrast googlē. vēlu sekmes.

Atbildēt

to gpoint

17.04.2012. 19:54

Vai Jūs,lūdzu,varētu pateikt, tieši kur latvijā notiek tā milzīgā ekonomiskā izaugsme?

Atbildēt

VANJA

17.04.2012. 19:20

ZZS AR LEMBI VIETA IR UZ NEAPDZ. SALAS

Atbildēt

Ledus

17.04.2012. 18:52

Repšes biedrība” Latvijas attīstībai, kurā Jaunups sapulcinājis ar Dombrovska un ekonomikas ministra Daniela Pavļuta (ZRP) politiku neapmierinātos Vienotības lielsponsorus, ar masīvu sabiedrisko attiecību kampaņu atsevišķos medijos kritizē valdību par nespēju nodrošināt valsts ekonomisko attīstību.

______________________________________________
Un Repše būs tas, kurš nodrošinās valsts ekonomisko attīstību? Neko labu par lācīti pateikt nevaru. Muļļa un paklausīgs paipuisītis. Bet Repše ir viena staigājoša nelaime. Kam vien ķeras klāt, tur visur sākas nepatikšanas. Ar savu latu maiņas kursu pret rubli visus padarīja par nabagiem. LB šitā pašapmierinātā pūšļa vadībā totāli nogulēja notikumus Bankā "Baltija". Savāca ziedojumus, lai sāktu nodarboties ar politiku un būtu neatkarīgs, bet ātri vien treknajos gados tos nospēlēja un iebrauca parādos. Einārs bija viens no četrotnes (ER, intrigante Kalniete, augstprātīgā Kanādas pensionāre un komjaunietis Kristovskis), kura ievilka valsti Irākas karā, meklējot Sadama rīcībā esošos masu iznīcināšanas ieročus, kurus tā arī neatrada. Katru reizi, kad kāds viņu sāk virzīt uz varas troni, ir jāsāk gatavoties kaut kādām nepatikšanām. Nezinu, ar kādu mērķi un kurš ER šobrīd stumj uz augšu, bet nekas labs nav gaidāms (kārtējo reizi). Bet Dombrovskis un Ronis uztraukumu var netēlot, paši zina, - kā vienas valsts vēstniecībā izlems, tā arī būs, - VD, AR, KO vai kāds cits.

Atbildēt

Doma

17.04.2012. 18:07

Vajadzīgas jaunas vēlēšanas ,lai atkratītos no visādiem sešniekiem un zatlerbābām,kas uz Zatlera muguras iejāja Saeimā.

Atbildēt

Donuts

17.04.2012. 17:24

Vaimandieniņ, kā Olšteina saimnieku apmaksātie PiRščiki un citi salašņas kā Gudaiņi, Galvanovski, Niklasi, Federi-Krastiņi sarosījušies. Nepatīkami tādas detaļas lasīt.

Atbildēt

to cūka

17.04.2012. 17:06

Vai tik tu nēesi tas Olukultenis-sešinieks, kurš raujas pie varas visos stūros? Kā tu tiki Saeimā? Kādi idioti par tevi balsoja?

Atbildēt

cūka

17.04.2012. 16:59

pretīgs raktsts, margēviča vairs nerubī fišku, par ko rakstīt. Klačas vien. Būtu kaut vienu normālu faktu uzrakstījusi. Smiekli nāk- ko nozīmē- avoti Saeimā? :D margēvičas izlūkdienests saeimā, ahahahah. Tipa, viņai būtu kāda vara. Vienīgā vara- ir sadarboties ar tenku vācelēm un rakstīt nesaprotamas muļķības. Vēmiens nāk, izskatās, ka pietiek.com vairs nav par ko rakstīt.

Atbildēt

hm

17.04.2012. 16:56

olšteins, protams, ir zemisks tips, bet nu ronis! ir vēl kāds tikpat neveiksmīgs un inerts ministrs? viņš vispār ir dzīvs? pat slakteris ir veiksmes stāsts salīdzinājuma ar roni! par katru ministru vismaz kaut ko esam dzirdējuši, pat ja neko īpašu, bet vismaz čubinās ap nozari, bet šim taču OLA no galvas nenokritīs!

Atbildēt

paija

[R] 17.04.2012. 16:40

Vislielākie klačubābas un baumu izplatītaji ir PIETIEK. Ko tik pa ausu galam no garderobistes padzirdējuši, tūlit sper ārā.

Atbildēt

edgars

17.04.2012. 16:14

Atstāstīts, piemēram, kā Klāvs Olšteins un viņu pavadošie līdzgaitnieki „lasot lekcijas” Ronim, kurās pārmesta ministra it kā vienaldzība pret tiesiskuma jautājumiem, jo viņš no amatiem SM kapitālsabiedrībās neatbrīvo visas ar zaļo zemnieku ietekmi saistītās amatpersonas...
==============
Olšteina saprašana par tiesiskumu ir tik pat tāla kā ziemeļpols no dienvidpola.

Atbildēt

alise

17.04.2012. 16:09

vai grūti uzrakstīt kvalitatīvu rakstu??? šādi pieņēmumi,avoti utt neka vairāk kā dzeltenu ziņu nerada.žēl. ja nav ko rakstīt,labāk pievēršaties milžu cīņām par stradiņu slimīcu

Atbildēt

gpoint

17.04.2012. 16:06

"atsevišķos medijos kritizē valdību par nespēju nodrošināt valsts ekonomisko attīstību"

ja kāds apgalvo, ka pašlaik latvijā nenotiek ekonomiskā izaugsme, pie kam, strauja, tad tas ir gēbelisms vai šizofrēniska acīmredzamā noliegšana. diemžēl, dažiem vienmēr viss ir slikti un pie visa vainīgi citi:P

Atbildēt

:)

17.04.2012. 16:03

Viena tante teica....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

Foto"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par 12 baltkrievu IT kompāniju uzņemšanu LV, nepamanot, ka tajā slēpjas arī āķis.
Lasīt visu...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...