Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ta luk!

23.04.2012. 07:32

pec visam tam nesenam jukam un bardaka kad Maskavas pakalpini sc kopa ar kangaru Zatleru gandriz sagraba varu Latvija, kad viss latvijas internets bija ka satrakots bisu spiets, likas ka tulin cilveki grabs setas mietus un ies klapet Zatleru, kad uz naza asmens izdevas tikai pateicoties satrakotajam bitem saglabat Latviju tagad kad viss ir mierigi Dombrovskis pratigi nesteidzoties latviski valda cilveki vienkarsi bus kategoriski pret ja kads meginas nonemt Dombrovski no amata. Otrs bardaks ka ar Zatleru vairs nav vajadzigs.

Atbildēt

divaini ir tas

23.04.2012. 07:19

ka Dombrovski ka latvisku premjeru atbalsta visi latviesi,.........un atbalsta Dombrovski ari SC un visa ta Maskavas kontora, jo saprot ka ja bus jaunas velesanas tad SC vairak balsu nedabus var tikai zaudet un varbut pat katastrofali jo dala progresivi noskanoti krievi un dala latviesu kas ieprieks balsoja par viniem var noversties no Maskavas kontroletas SC,

Atbildēt

Dombrovskim nekas nedraud..

23.04.2012. 07:03

Pec Zatlera aferas kad pusot pilites par reformam bet isteniba ar tanku pieminesanu kopa ar Maskavas SC gandriz sagrabjot varu, pec Lindermana valodas refrenduma provokacijas un citam SC cucibam latviesi vienkarsi nepielaus stabilitates un miera simbola Dombrovska demisiju. Pagaidam cilveki doma kamer ir Dombrovskis bus ari miers Latvija, un tas bus ilgi kamer nenaks jauni spejigi nacionali politiki, un vini nenak.. pagaidam pat pie horizonta neredz..

Atbildēt

bambis

19.04.2012. 11:44

Dombrovskis savu laiku tajā mīkstā krēslā bezdarbībā meklējot kaut kādus kompomisus ir pietiekoši ilgi atsēdējies laiks nākt pie varas gudram un darbspējīgam premjeram kas domātu ar savu galvu un nepakļautos partijnieku diktātiem

Atbildēt

jks

18.04.2012. 20:06

Vispār,kam vajadzīgas tik daudz partija,
lieka naudas tērešana

Atbildēt

škelem

18.04.2012. 12:19

u.c antonovu karginu avinu kalpiem draud cietums, voldis par glupu, lai glābtu, štokijs paņēma vagu...........

Atbildēt

tutū

18.04.2012. 10:03

Tenkas un neviena fakta, žēl iztērēto laiku lasot.

Atbildēt

es

18.04.2012. 08:40

nu re tadi pasi vien sanak ,ka iesprieksejie sludinataji , vismaz uz atvadaam DInamo Riga uztaisija , vismaz kads prieks par sai valsti notiekoso.

Atbildēt

zakis

18.04.2012. 08:40

Šī valdība savu laiku nekā nedorot tronī ir pietiekoši ilgi nosēdējusi. Mums ir vajadzīga profesionāla nevis politiska valdība kas māk tikai šeftēt ar naudu jo savādāk mēs ātri pazudīsim šajā muklājā.

Atbildēt

ryki

18.04.2012. 07:12

Nu, Olšteins tiek pozicionēts kā Latvijas politikas gigants:)) Tam puišelim šī ir pirmā Saeima un pēdējā:)) Olšteins ir viens liels pārpratums!

Atbildēt

Blefs

18.04.2012. 06:54

Ekonomiskā izaugsme ir pilnīgs blefs. Benzīna cenas gan parāda šaušalīgu kāpumu. Valstī ir stagnācija kā padomju laiku ziedu gados. Taču trulā tauta sajož siksnu ciešāk un gaida kad atkal kāds prezis atlaidīs saeimu.

Atbildēt

Guntis

18.04.2012. 06:53

" ...kamēr sabiedrībā saglabājas stabils atbalsts valdībai un premjeram..."

Ja par stabilu atbalstu tiek uzskatīts dažādās sabiedriskās aptaujās konstatētais, ka Saeimai un valdībai uzticas aptuveni 10% - 15% Latvijas iedzīvotāju, tad jājautā gan premjeram, gan ministriem: Vai jums ar garīgo veselību viss kārtībā?
Varbūt tomēr vajadzētu aizstaigāt līdz psihoterapeitam vai psihiatram - un ja nu tā ir lieluma mānija vai tā saucamais Napoleona sindroms?

Atbildēt

anna

18.04.2012. 04:46

Olsteins un vinja gruppina nakamajas velesanas kritis cauri. Pretigi tipi

Atbildēt

vilis

18.04.2012. 03:41

Cik cilvēku,tik viedokļu.

Atbildēt

latviešiem

17.04.2012. 22:58


kārtējo reizi jāatgādina , ka Olšteinam piemineklis jāliek , jo vismaz centās to zagler bandu sašķelt un Valsti glābt no zrp mēra !!!!!!!!!

Atbildēt

tektoniskā plātne

17.04.2012. 21:06

Nu gan "tektoniskās kustības". Mazi lielo pasaules finasu oligarhu gariņi ar nodrošinātiem amatiem un ieņēmumiem. Tajā pašā kastā kur oligarhi vien liekami. Dzenim galva nesāp savu tautu knābājot.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 17.04.2012. 20:26

Mediju ziņa: "No "zatlera reformu partijas" (ZRP jeb "ZOO-voldiņa krustneši") atšķēlušos sešu deputātu grupa (jeb "seši mazi Frankenšteina bundzinieki") K. Olšteina ( eks-JL, eks-ZRP ) vadībā cenšas panākt savulaik no "vienotības" kopā ar Olšteinu aizgājušā un nu jau arī no ZRP izslēgtā G. Galvanovska ( eks-JL, eks-ZRP ) iecelšanu "satiksmes ministrijas" (SM) parlamentārā sekretāra amatā", liecinot mediju rīcībā esošā informācija. Atšķirībā no Olšteina - Galvanovskis "apšaubāmās reputācijas dēļ" netika iekļauts ZRP "deputātu kandidātu sarakstā"...
-----

"Vot - BEIDZOT tapu "novērtēts"!!!..."
( Iz "O.M.© arChīva" )

Dveš Kurkulim slīps Frankenšteins:
"Tev kāpiens karjerā spīd feins ~
Ne nīkt kā pāķim provincē,
Bet - rīt pie SILES svētlaimē!
Ja solies ielīst... (ķēķī) tiem,
Kas "lobēt" liek par "otaktiem" ~
Drīz dzirdēsi, kā piķis skan,
Iekš "ofšorzōnu" kontiem (man)!

Lai "neuzmet" mūs Vinnijs Pūks,
Un "shēmā" netiek norauts tūks ~
Šim sapūtu, ka atbalsts CIETS,
Būs SILES "partkomam", kā miets,
No "Frankenšteina buņģieriem" ~
Ja kāds no trekniem amatiem,
Tiks čomam, kurš ir rīties kārs,
Kā "parlamentārs sekretārs"..."
...
Laiž garo slienu Kurkulis,
Kam ATKAL širmis aizbraucis,
Kā prastam pāķu sīklopam,
Pie lielās SILES pasvilptam:
"Nav velti "urnu talkā" (sv)īsts,
Un sugas biedriem (ķēķī) līsts ~
Vot - BEIDZOT tapu "novērtēts"!!!
(Vai - ATKAL "uzmests & izdrātēts"...)"

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

gpoint to to

17.04.2012. 19:14

milzīgo? vai tā es to raksturoju? laikā, kad latvijas galvenais eksporta mērķis ES slīgst recesijā?

tomēr, par latvijas pašreizējo ekonomisko izaugsmi un labajiem nodokļu ieņēmumu rezultātiem katrs muļķis šo to var atrast googlē. vēlu sekmes.

Atbildēt

to gpoint

17.04.2012. 18:54

Vai Jūs,lūdzu,varētu pateikt, tieši kur latvijā notiek tā milzīgā ekonomiskā izaugsme?

Atbildēt

VANJA

17.04.2012. 18:20

ZZS AR LEMBI VIETA IR UZ NEAPDZ. SALAS

Atbildēt

Ledus

17.04.2012. 17:52

Repšes biedrība” Latvijas attīstībai, kurā Jaunups sapulcinājis ar Dombrovska un ekonomikas ministra Daniela Pavļuta (ZRP) politiku neapmierinātos Vienotības lielsponsorus, ar masīvu sabiedrisko attiecību kampaņu atsevišķos medijos kritizē valdību par nespēju nodrošināt valsts ekonomisko attīstību.

______________________________________________
Un Repše būs tas, kurš nodrošinās valsts ekonomisko attīstību? Neko labu par lācīti pateikt nevaru. Muļļa un paklausīgs paipuisītis. Bet Repše ir viena staigājoša nelaime. Kam vien ķeras klāt, tur visur sākas nepatikšanas. Ar savu latu maiņas kursu pret rubli visus padarīja par nabagiem. LB šitā pašapmierinātā pūšļa vadībā totāli nogulēja notikumus Bankā "Baltija". Savāca ziedojumus, lai sāktu nodarboties ar politiku un būtu neatkarīgs, bet ātri vien treknajos gados tos nospēlēja un iebrauca parādos. Einārs bija viens no četrotnes (ER, intrigante Kalniete, augstprātīgā Kanādas pensionāre un komjaunietis Kristovskis), kura ievilka valsti Irākas karā, meklējot Sadama rīcībā esošos masu iznīcināšanas ieročus, kurus tā arī neatrada. Katru reizi, kad kāds viņu sāk virzīt uz varas troni, ir jāsāk gatavoties kaut kādām nepatikšanām. Nezinu, ar kādu mērķi un kurš ER šobrīd stumj uz augšu, bet nekas labs nav gaidāms (kārtējo reizi). Bet Dombrovskis un Ronis uztraukumu var netēlot, paši zina, - kā vienas valsts vēstniecībā izlems, tā arī būs, - VD, AR, KO vai kāds cits.

Atbildēt

Doma

17.04.2012. 17:07

Vajadzīgas jaunas vēlēšanas ,lai atkratītos no visādiem sešniekiem un zatlerbābām,kas uz Zatlera muguras iejāja Saeimā.

Atbildēt

Donuts

17.04.2012. 16:24

Vaimandieniņ, kā Olšteina saimnieku apmaksātie PiRščiki un citi salašņas kā Gudaiņi, Galvanovski, Niklasi, Federi-Krastiņi sarosījušies. Nepatīkami tādas detaļas lasīt.

Atbildēt

to cūka

17.04.2012. 16:06

Vai tik tu nēesi tas Olukultenis-sešinieks, kurš raujas pie varas visos stūros? Kā tu tiki Saeimā? Kādi idioti par tevi balsoja?

Atbildēt

cūka

17.04.2012. 15:59

pretīgs raktsts, margēviča vairs nerubī fišku, par ko rakstīt. Klačas vien. Būtu kaut vienu normālu faktu uzrakstījusi. Smiekli nāk- ko nozīmē- avoti Saeimā? :D margēvičas izlūkdienests saeimā, ahahahah. Tipa, viņai būtu kāda vara. Vienīgā vara- ir sadarboties ar tenku vācelēm un rakstīt nesaprotamas muļķības. Vēmiens nāk, izskatās, ka pietiek.com vairs nav par ko rakstīt.

Atbildēt

hm

17.04.2012. 15:56

olšteins, protams, ir zemisks tips, bet nu ronis! ir vēl kāds tikpat neveiksmīgs un inerts ministrs? viņš vispār ir dzīvs? pat slakteris ir veiksmes stāsts salīdzinājuma ar roni! par katru ministru vismaz kaut ko esam dzirdējuši, pat ja neko īpašu, bet vismaz čubinās ap nozari, bet šim taču OLA no galvas nenokritīs!

Atbildēt

paija

[R] 17.04.2012. 15:40

Vislielākie klačubābas un baumu izplatītaji ir PIETIEK. Ko tik pa ausu galam no garderobistes padzirdējuši, tūlit sper ārā.

Atbildēt

edgars

17.04.2012. 15:14

Atstāstīts, piemēram, kā Klāvs Olšteins un viņu pavadošie līdzgaitnieki „lasot lekcijas” Ronim, kurās pārmesta ministra it kā vienaldzība pret tiesiskuma jautājumiem, jo viņš no amatiem SM kapitālsabiedrībās neatbrīvo visas ar zaļo zemnieku ietekmi saistītās amatpersonas...
==============
Olšteina saprašana par tiesiskumu ir tik pat tāla kā ziemeļpols no dienvidpola.

Atbildēt

alise

17.04.2012. 15:09

vai grūti uzrakstīt kvalitatīvu rakstu??? šādi pieņēmumi,avoti utt neka vairāk kā dzeltenu ziņu nerada.žēl. ja nav ko rakstīt,labāk pievēršaties milžu cīņām par stradiņu slimīcu

Atbildēt

gpoint

17.04.2012. 15:06

"atsevišķos medijos kritizē valdību par nespēju nodrošināt valsts ekonomisko attīstību"

ja kāds apgalvo, ka pašlaik latvijā nenotiek ekonomiskā izaugsme, pie kam, strauja, tad tas ir gēbelisms vai šizofrēniska acīmredzamā noliegšana. diemžēl, dažiem vienmēr viss ir slikti un pie visa vainīgi citi:P

Atbildēt

:)

17.04.2012. 15:03

Viena tante teica....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...