Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ta luk!

23.04.2012. 07:32

pec visam tam nesenam jukam un bardaka kad Maskavas pakalpini sc kopa ar kangaru Zatleru gandriz sagraba varu Latvija, kad viss latvijas internets bija ka satrakots bisu spiets, likas ka tulin cilveki grabs setas mietus un ies klapet Zatleru, kad uz naza asmens izdevas tikai pateicoties satrakotajam bitem saglabat Latviju tagad kad viss ir mierigi Dombrovskis pratigi nesteidzoties latviski valda cilveki vienkarsi bus kategoriski pret ja kads meginas nonemt Dombrovski no amata. Otrs bardaks ka ar Zatleru vairs nav vajadzigs.

Atbildēt

divaini ir tas

23.04.2012. 07:19

ka Dombrovski ka latvisku premjeru atbalsta visi latviesi,.........un atbalsta Dombrovski ari SC un visa ta Maskavas kontora, jo saprot ka ja bus jaunas velesanas tad SC vairak balsu nedabus var tikai zaudet un varbut pat katastrofali jo dala progresivi noskanoti krievi un dala latviesu kas ieprieks balsoja par viniem var noversties no Maskavas kontroletas SC,

Atbildēt

Dombrovskim nekas nedraud..

23.04.2012. 07:03

Pec Zatlera aferas kad pusot pilites par reformam bet isteniba ar tanku pieminesanu kopa ar Maskavas SC gandriz sagrabjot varu, pec Lindermana valodas refrenduma provokacijas un citam SC cucibam latviesi vienkarsi nepielaus stabilitates un miera simbola Dombrovska demisiju. Pagaidam cilveki doma kamer ir Dombrovskis bus ari miers Latvija, un tas bus ilgi kamer nenaks jauni spejigi nacionali politiki, un vini nenak.. pagaidam pat pie horizonta neredz..

Atbildēt

bambis

19.04.2012. 11:44

Dombrovskis savu laiku tajā mīkstā krēslā bezdarbībā meklējot kaut kādus kompomisus ir pietiekoši ilgi atsēdējies laiks nākt pie varas gudram un darbspējīgam premjeram kas domātu ar savu galvu un nepakļautos partijnieku diktātiem

Atbildēt

jks

18.04.2012. 20:06

Vispār,kam vajadzīgas tik daudz partija,
lieka naudas tērešana

Atbildēt

škelem

18.04.2012. 12:19

u.c antonovu karginu avinu kalpiem draud cietums, voldis par glupu, lai glābtu, štokijs paņēma vagu...........

Atbildēt

tutū

18.04.2012. 10:03

Tenkas un neviena fakta, žēl iztērēto laiku lasot.

Atbildēt

es

18.04.2012. 08:40

nu re tadi pasi vien sanak ,ka iesprieksejie sludinataji , vismaz uz atvadaam DInamo Riga uztaisija , vismaz kads prieks par sai valsti notiekoso.

Atbildēt

zakis

18.04.2012. 08:40

Šī valdība savu laiku nekā nedorot tronī ir pietiekoši ilgi nosēdējusi. Mums ir vajadzīga profesionāla nevis politiska valdība kas māk tikai šeftēt ar naudu jo savādāk mēs ātri pazudīsim šajā muklājā.

Atbildēt

ryki

18.04.2012. 07:12

Nu, Olšteins tiek pozicionēts kā Latvijas politikas gigants:)) Tam puišelim šī ir pirmā Saeima un pēdējā:)) Olšteins ir viens liels pārpratums!

Atbildēt

Blefs

18.04.2012. 06:54

Ekonomiskā izaugsme ir pilnīgs blefs. Benzīna cenas gan parāda šaušalīgu kāpumu. Valstī ir stagnācija kā padomju laiku ziedu gados. Taču trulā tauta sajož siksnu ciešāk un gaida kad atkal kāds prezis atlaidīs saeimu.

Atbildēt

Guntis

18.04.2012. 06:53

" ...kamēr sabiedrībā saglabājas stabils atbalsts valdībai un premjeram..."

Ja par stabilu atbalstu tiek uzskatīts dažādās sabiedriskās aptaujās konstatētais, ka Saeimai un valdībai uzticas aptuveni 10% - 15% Latvijas iedzīvotāju, tad jājautā gan premjeram, gan ministriem: Vai jums ar garīgo veselību viss kārtībā?
Varbūt tomēr vajadzētu aizstaigāt līdz psihoterapeitam vai psihiatram - un ja nu tā ir lieluma mānija vai tā saucamais Napoleona sindroms?

Atbildēt

anna

18.04.2012. 04:46

Olsteins un vinja gruppina nakamajas velesanas kritis cauri. Pretigi tipi

Atbildēt

vilis

18.04.2012. 03:41

Cik cilvēku,tik viedokļu.

Atbildēt

latviešiem

17.04.2012. 22:58


kārtējo reizi jāatgādina , ka Olšteinam piemineklis jāliek , jo vismaz centās to zagler bandu sašķelt un Valsti glābt no zrp mēra !!!!!!!!!

Atbildēt

tektoniskā plātne

17.04.2012. 21:06

Nu gan "tektoniskās kustības". Mazi lielo pasaules finasu oligarhu gariņi ar nodrošinātiem amatiem un ieņēmumiem. Tajā pašā kastā kur oligarhi vien liekami. Dzenim galva nesāp savu tautu knābājot.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 17.04.2012. 20:26

Mediju ziņa: "No "zatlera reformu partijas" (ZRP jeb "ZOO-voldiņa krustneši") atšķēlušos sešu deputātu grupa (jeb "seši mazi Frankenšteina bundzinieki") K. Olšteina ( eks-JL, eks-ZRP ) vadībā cenšas panākt savulaik no "vienotības" kopā ar Olšteinu aizgājušā un nu jau arī no ZRP izslēgtā G. Galvanovska ( eks-JL, eks-ZRP ) iecelšanu "satiksmes ministrijas" (SM) parlamentārā sekretāra amatā", liecinot mediju rīcībā esošā informācija. Atšķirībā no Olšteina - Galvanovskis "apšaubāmās reputācijas dēļ" netika iekļauts ZRP "deputātu kandidātu sarakstā"...
-----

"Vot - BEIDZOT tapu "novērtēts"!!!..."
( Iz "O.M.© arChīva" )

Dveš Kurkulim slīps Frankenšteins:
"Tev kāpiens karjerā spīd feins ~
Ne nīkt kā pāķim provincē,
Bet - rīt pie SILES svētlaimē!
Ja solies ielīst... (ķēķī) tiem,
Kas "lobēt" liek par "otaktiem" ~
Drīz dzirdēsi, kā piķis skan,
Iekš "ofšorzōnu" kontiem (man)!

Lai "neuzmet" mūs Vinnijs Pūks,
Un "shēmā" netiek norauts tūks ~
Šim sapūtu, ka atbalsts CIETS,
Būs SILES "partkomam", kā miets,
No "Frankenšteina buņģieriem" ~
Ja kāds no trekniem amatiem,
Tiks čomam, kurš ir rīties kārs,
Kā "parlamentārs sekretārs"..."
...
Laiž garo slienu Kurkulis,
Kam ATKAL širmis aizbraucis,
Kā prastam pāķu sīklopam,
Pie lielās SILES pasvilptam:
"Nav velti "urnu talkā" (sv)īsts,
Un sugas biedriem (ķēķī) līsts ~
Vot - BEIDZOT tapu "novērtēts"!!!
(Vai - ATKAL "uzmests & izdrātēts"...)"

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

gpoint to to

17.04.2012. 19:14

milzīgo? vai tā es to raksturoju? laikā, kad latvijas galvenais eksporta mērķis ES slīgst recesijā?

tomēr, par latvijas pašreizējo ekonomisko izaugsmi un labajiem nodokļu ieņēmumu rezultātiem katrs muļķis šo to var atrast googlē. vēlu sekmes.

Atbildēt

to gpoint

17.04.2012. 18:54

Vai Jūs,lūdzu,varētu pateikt, tieši kur latvijā notiek tā milzīgā ekonomiskā izaugsme?

Atbildēt

VANJA

17.04.2012. 18:20

ZZS AR LEMBI VIETA IR UZ NEAPDZ. SALAS

Atbildēt

Ledus

17.04.2012. 17:52

Repšes biedrība” Latvijas attīstībai, kurā Jaunups sapulcinājis ar Dombrovska un ekonomikas ministra Daniela Pavļuta (ZRP) politiku neapmierinātos Vienotības lielsponsorus, ar masīvu sabiedrisko attiecību kampaņu atsevišķos medijos kritizē valdību par nespēju nodrošināt valsts ekonomisko attīstību.

______________________________________________
Un Repše būs tas, kurš nodrošinās valsts ekonomisko attīstību? Neko labu par lācīti pateikt nevaru. Muļļa un paklausīgs paipuisītis. Bet Repše ir viena staigājoša nelaime. Kam vien ķeras klāt, tur visur sākas nepatikšanas. Ar savu latu maiņas kursu pret rubli visus padarīja par nabagiem. LB šitā pašapmierinātā pūšļa vadībā totāli nogulēja notikumus Bankā "Baltija". Savāca ziedojumus, lai sāktu nodarboties ar politiku un būtu neatkarīgs, bet ātri vien treknajos gados tos nospēlēja un iebrauca parādos. Einārs bija viens no četrotnes (ER, intrigante Kalniete, augstprātīgā Kanādas pensionāre un komjaunietis Kristovskis), kura ievilka valsti Irākas karā, meklējot Sadama rīcībā esošos masu iznīcināšanas ieročus, kurus tā arī neatrada. Katru reizi, kad kāds viņu sāk virzīt uz varas troni, ir jāsāk gatavoties kaut kādām nepatikšanām. Nezinu, ar kādu mērķi un kurš ER šobrīd stumj uz augšu, bet nekas labs nav gaidāms (kārtējo reizi). Bet Dombrovskis un Ronis uztraukumu var netēlot, paši zina, - kā vienas valsts vēstniecībā izlems, tā arī būs, - VD, AR, KO vai kāds cits.

Atbildēt

Doma

17.04.2012. 17:07

Vajadzīgas jaunas vēlēšanas ,lai atkratītos no visādiem sešniekiem un zatlerbābām,kas uz Zatlera muguras iejāja Saeimā.

Atbildēt

Donuts

17.04.2012. 16:24

Vaimandieniņ, kā Olšteina saimnieku apmaksātie PiRščiki un citi salašņas kā Gudaiņi, Galvanovski, Niklasi, Federi-Krastiņi sarosījušies. Nepatīkami tādas detaļas lasīt.

Atbildēt

to cūka

17.04.2012. 16:06

Vai tik tu nēesi tas Olukultenis-sešinieks, kurš raujas pie varas visos stūros? Kā tu tiki Saeimā? Kādi idioti par tevi balsoja?

Atbildēt

cūka

17.04.2012. 15:59

pretīgs raktsts, margēviča vairs nerubī fišku, par ko rakstīt. Klačas vien. Būtu kaut vienu normālu faktu uzrakstījusi. Smiekli nāk- ko nozīmē- avoti Saeimā? :D margēvičas izlūkdienests saeimā, ahahahah. Tipa, viņai būtu kāda vara. Vienīgā vara- ir sadarboties ar tenku vācelēm un rakstīt nesaprotamas muļķības. Vēmiens nāk, izskatās, ka pietiek.com vairs nav par ko rakstīt.

Atbildēt

hm

17.04.2012. 15:56

olšteins, protams, ir zemisks tips, bet nu ronis! ir vēl kāds tikpat neveiksmīgs un inerts ministrs? viņš vispār ir dzīvs? pat slakteris ir veiksmes stāsts salīdzinājuma ar roni! par katru ministru vismaz kaut ko esam dzirdējuši, pat ja neko īpašu, bet vismaz čubinās ap nozari, bet šim taču OLA no galvas nenokritīs!

Atbildēt

paija

[R] 17.04.2012. 15:40

Vislielākie klačubābas un baumu izplatītaji ir PIETIEK. Ko tik pa ausu galam no garderobistes padzirdējuši, tūlit sper ārā.

Atbildēt

edgars

17.04.2012. 15:14

Atstāstīts, piemēram, kā Klāvs Olšteins un viņu pavadošie līdzgaitnieki „lasot lekcijas” Ronim, kurās pārmesta ministra it kā vienaldzība pret tiesiskuma jautājumiem, jo viņš no amatiem SM kapitālsabiedrībās neatbrīvo visas ar zaļo zemnieku ietekmi saistītās amatpersonas...
==============
Olšteina saprašana par tiesiskumu ir tik pat tāla kā ziemeļpols no dienvidpola.

Atbildēt

alise

17.04.2012. 15:09

vai grūti uzrakstīt kvalitatīvu rakstu??? šādi pieņēmumi,avoti utt neka vairāk kā dzeltenu ziņu nerada.žēl. ja nav ko rakstīt,labāk pievēršaties milžu cīņām par stradiņu slimīcu

Atbildēt

gpoint

17.04.2012. 15:06

"atsevišķos medijos kritizē valdību par nespēju nodrošināt valsts ekonomisko attīstību"

ja kāds apgalvo, ka pašlaik latvijā nenotiek ekonomiskā izaugsme, pie kam, strauja, tad tas ir gēbelisms vai šizofrēniska acīmredzamā noliegšana. diemžēl, dažiem vienmēr viss ir slikti un pie visa vainīgi citi:P

Atbildēt

:)

17.04.2012. 15:03

Viena tante teica....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzspēlēsim konkursu

FotoMaija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru darbus. Konkurss paredz arī naudas balvas.
Lasīt visu...

21

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

FotoŠis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz postcilvēkiem, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā.
Lasīt visu...

21

Līgo svētkus gaidot

FotoLatvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā – ka piedzimt par latvieti esot tas pats, kas izvilkt lielo laimestu loterijā, bet trešajai par savu tautību mainās atkarībā no viņu emocionālā stāvokļa.
Lasīt visu...

15

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

FotoSaprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms gada kāda oligarha ilgstoši uzturēts laikraksts īsteni ziemļkorejiskā veidā jūsmoja, drukājot savā avīzē ar trekniem burtiem: “Tieši smaids Kariņu padara līdzīgu eņģelim.” Jā, tā nav rūgta ironija vai sarkasms, katrs, kurš māk lietot meklētājprogrammu “google”, ātri atradīs lielā Latvijas medijā šo trulo propagandas piemēru.
Lasīt visu...

12

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

FotoKāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā uz bērnu jautājumiem un nekādā, ne vismazākajā mērā nerisina tās lietas, par kurām vairākkārt jau esmu rakstījusi.
Lasīt visu...

18

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

FotoSaskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, četri saskaņieši atšķēlušies un izveidojuši savu “treniņbikšu” frakciju, vairākums zaudēts! Vai latviskā opozīcija beidzot gāzīs korupcijas režīmu, un kādi ir iespējamie scenāriji?
Lasīt visu...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...