Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ta luk!

23.04.2012. 08:32

pec visam tam nesenam jukam un bardaka kad Maskavas pakalpini sc kopa ar kangaru Zatleru gandriz sagraba varu Latvija, kad viss latvijas internets bija ka satrakots bisu spiets, likas ka tulin cilveki grabs setas mietus un ies klapet Zatleru, kad uz naza asmens izdevas tikai pateicoties satrakotajam bitem saglabat Latviju tagad kad viss ir mierigi Dombrovskis pratigi nesteidzoties latviski valda cilveki vienkarsi bus kategoriski pret ja kads meginas nonemt Dombrovski no amata. Otrs bardaks ka ar Zatleru vairs nav vajadzigs.

Atbildēt

divaini ir tas

23.04.2012. 08:19

ka Dombrovski ka latvisku premjeru atbalsta visi latviesi,.........un atbalsta Dombrovski ari SC un visa ta Maskavas kontora, jo saprot ka ja bus jaunas velesanas tad SC vairak balsu nedabus var tikai zaudet un varbut pat katastrofali jo dala progresivi noskanoti krievi un dala latviesu kas ieprieks balsoja par viniem var noversties no Maskavas kontroletas SC,

Atbildēt

Dombrovskim nekas nedraud..

23.04.2012. 08:03

Pec Zatlera aferas kad pusot pilites par reformam bet isteniba ar tanku pieminesanu kopa ar Maskavas SC gandriz sagrabjot varu, pec Lindermana valodas refrenduma provokacijas un citam SC cucibam latviesi vienkarsi nepielaus stabilitates un miera simbola Dombrovska demisiju. Pagaidam cilveki doma kamer ir Dombrovskis bus ari miers Latvija, un tas bus ilgi kamer nenaks jauni spejigi nacionali politiki, un vini nenak.. pagaidam pat pie horizonta neredz..

Atbildēt

bambis

19.04.2012. 12:44

Dombrovskis savu laiku tajā mīkstā krēslā bezdarbībā meklējot kaut kādus kompomisus ir pietiekoši ilgi atsēdējies laiks nākt pie varas gudram un darbspējīgam premjeram kas domātu ar savu galvu un nepakļautos partijnieku diktātiem

Atbildēt

jks

18.04.2012. 21:06

Vispār,kam vajadzīgas tik daudz partija,
lieka naudas tērešana

Atbildēt

škelem

18.04.2012. 13:19

u.c antonovu karginu avinu kalpiem draud cietums, voldis par glupu, lai glābtu, štokijs paņēma vagu...........

Atbildēt

tutū

18.04.2012. 11:03

Tenkas un neviena fakta, žēl iztērēto laiku lasot.

Atbildēt

es

18.04.2012. 09:40

nu re tadi pasi vien sanak ,ka iesprieksejie sludinataji , vismaz uz atvadaam DInamo Riga uztaisija , vismaz kads prieks par sai valsti notiekoso.

Atbildēt

zakis

18.04.2012. 09:40

Šī valdība savu laiku nekā nedorot tronī ir pietiekoši ilgi nosēdējusi. Mums ir vajadzīga profesionāla nevis politiska valdība kas māk tikai šeftēt ar naudu jo savādāk mēs ātri pazudīsim šajā muklājā.

Atbildēt

ryki

18.04.2012. 08:12

Nu, Olšteins tiek pozicionēts kā Latvijas politikas gigants:)) Tam puišelim šī ir pirmā Saeima un pēdējā:)) Olšteins ir viens liels pārpratums!

Atbildēt

Blefs

18.04.2012. 07:54

Ekonomiskā izaugsme ir pilnīgs blefs. Benzīna cenas gan parāda šaušalīgu kāpumu. Valstī ir stagnācija kā padomju laiku ziedu gados. Taču trulā tauta sajož siksnu ciešāk un gaida kad atkal kāds prezis atlaidīs saeimu.

Atbildēt

Guntis

18.04.2012. 07:53

" ...kamēr sabiedrībā saglabājas stabils atbalsts valdībai un premjeram..."

Ja par stabilu atbalstu tiek uzskatīts dažādās sabiedriskās aptaujās konstatētais, ka Saeimai un valdībai uzticas aptuveni 10% - 15% Latvijas iedzīvotāju, tad jājautā gan premjeram, gan ministriem: Vai jums ar garīgo veselību viss kārtībā?
Varbūt tomēr vajadzētu aizstaigāt līdz psihoterapeitam vai psihiatram - un ja nu tā ir lieluma mānija vai tā saucamais Napoleona sindroms?

Atbildēt

anna

18.04.2012. 05:46

Olsteins un vinja gruppina nakamajas velesanas kritis cauri. Pretigi tipi

Atbildēt

vilis

18.04.2012. 04:41

Cik cilvēku,tik viedokļu.

Atbildēt

latviešiem

17.04.2012. 23:58


kārtējo reizi jāatgādina , ka Olšteinam piemineklis jāliek , jo vismaz centās to zagler bandu sašķelt un Valsti glābt no zrp mēra !!!!!!!!!

Atbildēt

tektoniskā plātne

17.04.2012. 22:06

Nu gan "tektoniskās kustības". Mazi lielo pasaules finasu oligarhu gariņi ar nodrošinātiem amatiem un ieņēmumiem. Tajā pašā kastā kur oligarhi vien liekami. Dzenim galva nesāp savu tautu knābājot.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 17.04.2012. 21:26

Mediju ziņa: "No "zatlera reformu partijas" (ZRP jeb "ZOO-voldiņa krustneši") atšķēlušos sešu deputātu grupa (jeb "seši mazi Frankenšteina bundzinieki") K. Olšteina ( eks-JL, eks-ZRP ) vadībā cenšas panākt savulaik no "vienotības" kopā ar Olšteinu aizgājušā un nu jau arī no ZRP izslēgtā G. Galvanovska ( eks-JL, eks-ZRP ) iecelšanu "satiksmes ministrijas" (SM) parlamentārā sekretāra amatā", liecinot mediju rīcībā esošā informācija. Atšķirībā no Olšteina - Galvanovskis "apšaubāmās reputācijas dēļ" netika iekļauts ZRP "deputātu kandidātu sarakstā"...
-----

"Vot - BEIDZOT tapu "novērtēts"!!!..."
( Iz "O.M.© arChīva" )

Dveš Kurkulim slīps Frankenšteins:
"Tev kāpiens karjerā spīd feins ~
Ne nīkt kā pāķim provincē,
Bet - rīt pie SILES svētlaimē!
Ja solies ielīst... (ķēķī) tiem,
Kas "lobēt" liek par "otaktiem" ~
Drīz dzirdēsi, kā piķis skan,
Iekš "ofšorzōnu" kontiem (man)!

Lai "neuzmet" mūs Vinnijs Pūks,
Un "shēmā" netiek norauts tūks ~
Šim sapūtu, ka atbalsts CIETS,
Būs SILES "partkomam", kā miets,
No "Frankenšteina buņģieriem" ~
Ja kāds no trekniem amatiem,
Tiks čomam, kurš ir rīties kārs,
Kā "parlamentārs sekretārs"..."
...
Laiž garo slienu Kurkulis,
Kam ATKAL širmis aizbraucis,
Kā prastam pāķu sīklopam,
Pie lielās SILES pasvilptam:
"Nav velti "urnu talkā" (sv)īsts,
Un sugas biedriem (ķēķī) līsts ~
Vot - BEIDZOT tapu "novērtēts"!!!
(Vai - ATKAL "uzmests & izdrātēts"...)"

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

gpoint to to

17.04.2012. 20:14

milzīgo? vai tā es to raksturoju? laikā, kad latvijas galvenais eksporta mērķis ES slīgst recesijā?

tomēr, par latvijas pašreizējo ekonomisko izaugsmi un labajiem nodokļu ieņēmumu rezultātiem katrs muļķis šo to var atrast googlē. vēlu sekmes.

Atbildēt

to gpoint

17.04.2012. 19:54

Vai Jūs,lūdzu,varētu pateikt, tieši kur latvijā notiek tā milzīgā ekonomiskā izaugsme?

Atbildēt

VANJA

17.04.2012. 19:20

ZZS AR LEMBI VIETA IR UZ NEAPDZ. SALAS

Atbildēt

Ledus

17.04.2012. 18:52

Repšes biedrība” Latvijas attīstībai, kurā Jaunups sapulcinājis ar Dombrovska un ekonomikas ministra Daniela Pavļuta (ZRP) politiku neapmierinātos Vienotības lielsponsorus, ar masīvu sabiedrisko attiecību kampaņu atsevišķos medijos kritizē valdību par nespēju nodrošināt valsts ekonomisko attīstību.

______________________________________________
Un Repše būs tas, kurš nodrošinās valsts ekonomisko attīstību? Neko labu par lācīti pateikt nevaru. Muļļa un paklausīgs paipuisītis. Bet Repše ir viena staigājoša nelaime. Kam vien ķeras klāt, tur visur sākas nepatikšanas. Ar savu latu maiņas kursu pret rubli visus padarīja par nabagiem. LB šitā pašapmierinātā pūšļa vadībā totāli nogulēja notikumus Bankā "Baltija". Savāca ziedojumus, lai sāktu nodarboties ar politiku un būtu neatkarīgs, bet ātri vien treknajos gados tos nospēlēja un iebrauca parādos. Einārs bija viens no četrotnes (ER, intrigante Kalniete, augstprātīgā Kanādas pensionāre un komjaunietis Kristovskis), kura ievilka valsti Irākas karā, meklējot Sadama rīcībā esošos masu iznīcināšanas ieročus, kurus tā arī neatrada. Katru reizi, kad kāds viņu sāk virzīt uz varas troni, ir jāsāk gatavoties kaut kādām nepatikšanām. Nezinu, ar kādu mērķi un kurš ER šobrīd stumj uz augšu, bet nekas labs nav gaidāms (kārtējo reizi). Bet Dombrovskis un Ronis uztraukumu var netēlot, paši zina, - kā vienas valsts vēstniecībā izlems, tā arī būs, - VD, AR, KO vai kāds cits.

Atbildēt

Doma

17.04.2012. 18:07

Vajadzīgas jaunas vēlēšanas ,lai atkratītos no visādiem sešniekiem un zatlerbābām,kas uz Zatlera muguras iejāja Saeimā.

Atbildēt

Donuts

17.04.2012. 17:24

Vaimandieniņ, kā Olšteina saimnieku apmaksātie PiRščiki un citi salašņas kā Gudaiņi, Galvanovski, Niklasi, Federi-Krastiņi sarosījušies. Nepatīkami tādas detaļas lasīt.

Atbildēt

to cūka

17.04.2012. 17:06

Vai tik tu nēesi tas Olukultenis-sešinieks, kurš raujas pie varas visos stūros? Kā tu tiki Saeimā? Kādi idioti par tevi balsoja?

Atbildēt

cūka

17.04.2012. 16:59

pretīgs raktsts, margēviča vairs nerubī fišku, par ko rakstīt. Klačas vien. Būtu kaut vienu normālu faktu uzrakstījusi. Smiekli nāk- ko nozīmē- avoti Saeimā? :D margēvičas izlūkdienests saeimā, ahahahah. Tipa, viņai būtu kāda vara. Vienīgā vara- ir sadarboties ar tenku vācelēm un rakstīt nesaprotamas muļķības. Vēmiens nāk, izskatās, ka pietiek.com vairs nav par ko rakstīt.

Atbildēt

hm

17.04.2012. 16:56

olšteins, protams, ir zemisks tips, bet nu ronis! ir vēl kāds tikpat neveiksmīgs un inerts ministrs? viņš vispār ir dzīvs? pat slakteris ir veiksmes stāsts salīdzinājuma ar roni! par katru ministru vismaz kaut ko esam dzirdējuši, pat ja neko īpašu, bet vismaz čubinās ap nozari, bet šim taču OLA no galvas nenokritīs!

Atbildēt

paija

[R] 17.04.2012. 16:40

Vislielākie klačubābas un baumu izplatītaji ir PIETIEK. Ko tik pa ausu galam no garderobistes padzirdējuši, tūlit sper ārā.

Atbildēt

edgars

17.04.2012. 16:14

Atstāstīts, piemēram, kā Klāvs Olšteins un viņu pavadošie līdzgaitnieki „lasot lekcijas” Ronim, kurās pārmesta ministra it kā vienaldzība pret tiesiskuma jautājumiem, jo viņš no amatiem SM kapitālsabiedrībās neatbrīvo visas ar zaļo zemnieku ietekmi saistītās amatpersonas...
==============
Olšteina saprašana par tiesiskumu ir tik pat tāla kā ziemeļpols no dienvidpola.

Atbildēt

alise

17.04.2012. 16:09

vai grūti uzrakstīt kvalitatīvu rakstu??? šādi pieņēmumi,avoti utt neka vairāk kā dzeltenu ziņu nerada.žēl. ja nav ko rakstīt,labāk pievēršaties milžu cīņām par stradiņu slimīcu

Atbildēt

gpoint

17.04.2012. 16:06

"atsevišķos medijos kritizē valdību par nespēju nodrošināt valsts ekonomisko attīstību"

ja kāds apgalvo, ka pašlaik latvijā nenotiek ekonomiskā izaugsme, pie kam, strauja, tad tas ir gēbelisms vai šizofrēniska acīmredzamā noliegšana. diemžēl, dažiem vienmēr viss ir slikti un pie visa vainīgi citi:P

Atbildēt

:)

17.04.2012. 16:03

Viena tante teica....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...