Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Daudz sportistu sarunā iznākumu

04.07.2020. 07:12

Korupcojas tēvs grū tups izveidoja šādu shēmošanu Latvijā

Atbildēt

Vasilijs Giņko

01.07.2020. 10:27

Dīvaini, ka raksta autors nepublicē VID, LSFP, IZM, policijas un t.l. atbildes uz viņa daudzajām sūdzībām par šo tēmu. Droši vien tāpēc, ka tajā skaidri norādīts, ka pārbaudes tika veiktas un ka LSCA un IUKL, kā arī citās sabiedriskās organizācijās, kuru valde mani ievēlēja, pārkāpumu nav un nebija.

Es saprotu, ka dažiem cilvēkiem mana un manas ģimenes motivācija sabiedriskajā darbībā ir nesaprotama, jo viņu dzīves mērķi būtiski atšķiras no mūsējiem, un viņi sportu un sabiedriskās aktivitātes uzskata par līdzekli savu ambīciju apmierināšanai un finansiālas peļņas gūšanai.

Visās organizācijās, kuras pārstāvu, mani kolēģi un es uzskatām par galveno uzdevumu saglabāt un ieviest demokrātijas principus pārvaldībā, kad visi jautājumi tiek risināti plašu diskusiju rezultātā, ņemot vērā visus viedokļus un balsu vairākumu. Oficiālās biedru sapulces un valdes sēdes tiek izsludinātas un notiek saskaņā ar statūtu prasībām. Nav pārsteidzoši, ka personas, kurām nav vairākuma dažādu organizāciju locekļu atbalsta, mēģina “norēķināties” ar mums.
Mēs vadām šīs organizācijas ar lielu atbildību, lai attīstītos sports Latvijā un varētu pārstāvēt Latviju starptautiskā mērogā. Visi mūsu organizācijas biedri ir entuziasti un aktīvi sportisti un labāk pārzina sporta noteikumus nekā lietvedības prasības. Neviens nesaņem atlīdzību par šo darbu, visi finanšu līdzekļi tiek novirzīti sporta pasākumiem un sportistiem. Mēs mīlam šo sportu, cenšamies to popularizēt un pildīt sabiedrisko darbību tā, kā varam un kā mākam, bet vienmēr saskaņā ar likumdošanas prasībām. Mēs to darām sabiedrības labā, mūsu jaunatnes un bērnu labā, lai viņiem būtu iespēja bez maksas nodarboties ar sportu, atteikties no sliktiem ieradumiem un vadīt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Lai šī raksta autoriem būs vairāk jaunu vardarbīgu fantāziju, tādējādi tās papildus stimulē mūsu darbu :)
Es novēlu viņiem jaunus panākumus šajā “izmeklēšanā”, bet arī lūdzu publicēt visas oficiālās valsts un pašvaldību struktūru atbildes uz jūsu sūdzībām to sākotnējā formā, nevis tikai jūsu izgudrojumus... ;))

Atbildēt

asv šamie sarkanie noziedznieku kāju bučpotāji

01.07.2020. 05:40

kauns kauns kauns, paši rada nevienlīdzību un paši gaudo, čeka paliek čeka
IESIM NU VISI PIE GODĪGA DARBA

Atbildēt

vai nu nopelniet vai

01.07.2020. 00:53

liekaties arklā

Atbildēt

Sociālais laupītājs

30.06.2020. 22:33

Lasi, izraksts no publikācijas tepat: https://www.pietiek.com/raksti/vai_nav_jaatsauc,_jaatlaiz_nevis_saeima,_bet_nomenklatura,_kas_sagatavo_un_saskano_likumprojektu_brakus_ka_bumbas_ar_laika_degli

"Kompensācijas aizvietošana ar pabalstu vai „palīdzību” ir nekorekta un īrniekus pazemojoša

Īrnieki nav nonākuši neparedzētā stāvoklī, palīdzību neviens neprasa, bet novesti sistēmiskas valsts un pašvaldības darbības nolaidības un pat atsevišķu, daudzu amatpersonu noziedzīgas rīcības rezultātā.
Pazemojošos „pabalstus” izmaksāja nevis īrniekiem, bet ar to pabalstīja dzīvokļu pārdevējus, ja dzīvokli atbrīvo īpašnieka mājā dzīvokli vai „pabalstu” izmaksāja ar atšķirīgu attieksmi, nosakot pabalstu kategorijas atkarībā no ienākumiem, sadalīja nabagajos un „bagātajos”, ja īrnieka alga vai pensija bija augstā par noteikto normu, kaut tikai 5 lati vai nedaudz vairāk.
Tā vietā, lai risinātu atņemtā dzīvokļa kompensāciju, atbilstoši minētajam AP lēmumam, tika izdoti normatīvie akti, arī it kā par pabalstu šiem piespiedu īrniekiem. par Rīgas dome uz ko reaģēja ar saistošiem noteikumiem Nr.6 “Personu, kurām nepieciešama palīdzība dzīvokļa jautājumu risināšanā, reģistrācijas un palīdzības sniegšanas kārtība”. Ja iedziļinās šajos noteikumos, nav grūti saprast, ka paredzētais „pabalsts” nav domāts īrniekiem, bet otrādi – īpašnieku iegribu un vēlmju apmierināšanai, ko viltīgi un nelikumīgi dēvē par pabalstu īrniekiem. Tā ir sociālā nodrošinājuma fonda līdzekļu izkrāpšana, ja neteikt, krimināli sodāma ļaunprātīga rīcība"- citāta beigs.
Un ks tas ir, ko izmaksā atlaižamajai nomenklatūrai - kaut kādu KOMPENSĀCIJU". deputātiem - kmpensāciju -dzelzceļa vai Latvenergo šefam un tml.

Tā ir krāpšana.

Pa Radio teica zvanītāja - es atrodos bērna kopšanas atvalinājumā, pazaudējau profesionalitāti, kādēl man nemaksā kompensāciju kā deputātyiem vai kā sūdzējā ppppk;āds pašvaldības vadsītās.


Visu veida pabalsti, izņemot cilvēkus, kuri nonākuši neparedzētos gadījumos"" - slimība, dabas katastrofa, ugunsnelaime vai tml. - pārējās kompemsācija un pabalsti ir sociālā budžeta izlaupīšana tieši BAGĀO LABĀ. Nu kā var būt - ar likumu ceļ īrniekiem īres maksu, nosakot, ka īrnieks maksā summu, lai atjaunotu mājas tirgus vērtību (jo vecāka māja, jo lielāka maksa - mabaga īpašniekiem nav lkīdzekļu par ko atjaunot māju!) un ar likumu nosaka "PABALSTUS nabadzīgajiem "īrniekiem" - kas iekr't bagāto kabatās.

Atbildēt

Māris Rubulis

30.06.2020. 19:55

Nu cik saprotu šī raksta autors ir Andrejs Makuha, kurš vienmēr ir slēpies zem dažādiem segvārdiem un ar sevišķu vīriškību nekad nav izcēlies ! Vislabāk ir sēdēt dīvānā un citus nopelt nekā pašam kautko darīt. Paldies par tavām sūdzībām ko tu jau raksti no 2017.gada regulāri uz dažādām iestādēm, kā Vid, lsfp, policija un citām,pateicoties kam viss ir tiešām sakārtots LSCA perfekti
Saprotu tavas dusmas par to ka tevi islēdzām no LSCA organizācijas, diemžēl arī tad tev nepietika vīrieša drosmes būt klātienē lai izskaidrot savu rīcību. Andrej, vēlu tev veiksmi !

Atbildēt

troļļi klusē, tātad kas finansē

30.06.2020. 19:47

.........................

Atbildēt

Zintis

30.06.2020. 18:20

Nu jā, raksts par kautko, bet neparko. Tiešām izskatās, ka rakstījis kautkāds apbižots pamuļķīts

Atbildēt

vēl jau soc. dienesti

30.06.2020. 18:06

un lērums citu iespēju

Atbildēt

labrīt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30.06.2020. 18:05

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! saulcerītes, 30 g gulējām

Atbildēt

bez nba un bez nhl jutos lieliski !

30.06.2020. 17:13

»

Bumba

jā, ārprātīgas shēmas. Kāds apdalītias nav ticis pie 100 eur un tagad vemj


Jutos pilnigi labi bez nba un nhl pandemijas apstaklos.zel ,ka bumbas dauzitaji fotbola sakusi atkal skraidit un vientiesiem naudu izkrapt.nost ar ,,profesionalo sportu,, parazitus par kravejiem un setniekiem,nevis miljonus viniem maksat ,lai sporto vakaros un naktis pec darba ,ja grib.latvija parazitus ,,kamaninu braucejus,, likt pie sabiedriski deriga darba,parejos liekezus ari.

Atbildēt

4 maija klike aizliedz apmeklet brivo Krimu ?

30.06.2020. 17:08

»

Aivars

Jā, skatos Ventspilnieks Trusevič Krimā bumbad cēlis- jautājums: kur skatās drošības policija


vini vaja inzenieri Juri Aleksejevu,publicistu Lindermani,ekanomikas profesoru Gaponenko un visus latviesus no Tautas varas frontes !

Atbildēt

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens

30.06.2020. 17:05

grib klūt par galveno futbolistu, kāpēc?

Atbildēt

Sanija

30.06.2020. 16:52

Tur tak kautkāds Gargurnis Viesturs ir 200 vai 300 kārtējas pasaules pašpasludinārais čempions.

Atbildēt

Aivars

30.06.2020. 16:50

Jā, skatos Ventspilnieks Trusevič Krimā bumbad cēlis- jautājums: kur skatās drošības policija ?

Atbildēt

izabella

30.06.2020. 16:40

Atgadina Rigas domi!!

Atbildēt

Bumba

30.06.2020. 16:17

jā, ārprātīgas shēmas. Kāds apdalītias nav ticis pie 100 eur un tagad vemj.

Atbildēt

Voldemārs

30.06.2020. 15:10

Makuha tu esi labākais !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....