Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Daudz sportistu sarunā iznākumu

04.07.2020. 07:12

Korupcojas tēvs grū tups izveidoja šādu shēmošanu Latvijā

Atbildēt

Vasilijs Giņko

01.07.2020. 10:27

Dīvaini, ka raksta autors nepublicē VID, LSFP, IZM, policijas un t.l. atbildes uz viņa daudzajām sūdzībām par šo tēmu. Droši vien tāpēc, ka tajā skaidri norādīts, ka pārbaudes tika veiktas un ka LSCA un IUKL, kā arī citās sabiedriskās organizācijās, kuru valde mani ievēlēja, pārkāpumu nav un nebija.

Es saprotu, ka dažiem cilvēkiem mana un manas ģimenes motivācija sabiedriskajā darbībā ir nesaprotama, jo viņu dzīves mērķi būtiski atšķiras no mūsējiem, un viņi sportu un sabiedriskās aktivitātes uzskata par līdzekli savu ambīciju apmierināšanai un finansiālas peļņas gūšanai.

Visās organizācijās, kuras pārstāvu, mani kolēģi un es uzskatām par galveno uzdevumu saglabāt un ieviest demokrātijas principus pārvaldībā, kad visi jautājumi tiek risināti plašu diskusiju rezultātā, ņemot vērā visus viedokļus un balsu vairākumu. Oficiālās biedru sapulces un valdes sēdes tiek izsludinātas un notiek saskaņā ar statūtu prasībām. Nav pārsteidzoši, ka personas, kurām nav vairākuma dažādu organizāciju locekļu atbalsta, mēģina “norēķināties” ar mums.
Mēs vadām šīs organizācijas ar lielu atbildību, lai attīstītos sports Latvijā un varētu pārstāvēt Latviju starptautiskā mērogā. Visi mūsu organizācijas biedri ir entuziasti un aktīvi sportisti un labāk pārzina sporta noteikumus nekā lietvedības prasības. Neviens nesaņem atlīdzību par šo darbu, visi finanšu līdzekļi tiek novirzīti sporta pasākumiem un sportistiem. Mēs mīlam šo sportu, cenšamies to popularizēt un pildīt sabiedrisko darbību tā, kā varam un kā mākam, bet vienmēr saskaņā ar likumdošanas prasībām. Mēs to darām sabiedrības labā, mūsu jaunatnes un bērnu labā, lai viņiem būtu iespēja bez maksas nodarboties ar sportu, atteikties no sliktiem ieradumiem un vadīt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Lai šī raksta autoriem būs vairāk jaunu vardarbīgu fantāziju, tādējādi tās papildus stimulē mūsu darbu :)
Es novēlu viņiem jaunus panākumus šajā “izmeklēšanā”, bet arī lūdzu publicēt visas oficiālās valsts un pašvaldību struktūru atbildes uz jūsu sūdzībām to sākotnējā formā, nevis tikai jūsu izgudrojumus... ;))

Atbildēt

asv šamie sarkanie noziedznieku kāju bučpotāji

01.07.2020. 05:40

kauns kauns kauns, paši rada nevienlīdzību un paši gaudo, čeka paliek čeka
IESIM NU VISI PIE GODĪGA DARBA

Atbildēt

vai nu nopelniet vai

01.07.2020. 00:53

liekaties arklā

Atbildēt

Sociālais laupītājs

30.06.2020. 22:33

Lasi, izraksts no publikācijas tepat: https://www.pietiek.com/raksti/vai_nav_jaatsauc,_jaatlaiz_nevis_saeima,_bet_nomenklatura,_kas_sagatavo_un_saskano_likumprojektu_brakus_ka_bumbas_ar_laika_degli

"Kompensācijas aizvietošana ar pabalstu vai „palīdzību” ir nekorekta un īrniekus pazemojoša

Īrnieki nav nonākuši neparedzētā stāvoklī, palīdzību neviens neprasa, bet novesti sistēmiskas valsts un pašvaldības darbības nolaidības un pat atsevišķu, daudzu amatpersonu noziedzīgas rīcības rezultātā.
Pazemojošos „pabalstus” izmaksāja nevis īrniekiem, bet ar to pabalstīja dzīvokļu pārdevējus, ja dzīvokli atbrīvo īpašnieka mājā dzīvokli vai „pabalstu” izmaksāja ar atšķirīgu attieksmi, nosakot pabalstu kategorijas atkarībā no ienākumiem, sadalīja nabagajos un „bagātajos”, ja īrnieka alga vai pensija bija augstā par noteikto normu, kaut tikai 5 lati vai nedaudz vairāk.
Tā vietā, lai risinātu atņemtā dzīvokļa kompensāciju, atbilstoši minētajam AP lēmumam, tika izdoti normatīvie akti, arī it kā par pabalstu šiem piespiedu īrniekiem. par Rīgas dome uz ko reaģēja ar saistošiem noteikumiem Nr.6 “Personu, kurām nepieciešama palīdzība dzīvokļa jautājumu risināšanā, reģistrācijas un palīdzības sniegšanas kārtība”. Ja iedziļinās šajos noteikumos, nav grūti saprast, ka paredzētais „pabalsts” nav domāts īrniekiem, bet otrādi – īpašnieku iegribu un vēlmju apmierināšanai, ko viltīgi un nelikumīgi dēvē par pabalstu īrniekiem. Tā ir sociālā nodrošinājuma fonda līdzekļu izkrāpšana, ja neteikt, krimināli sodāma ļaunprātīga rīcība"- citāta beigs.
Un ks tas ir, ko izmaksā atlaižamajai nomenklatūrai - kaut kādu KOMPENSĀCIJU". deputātiem - kmpensāciju -dzelzceļa vai Latvenergo šefam un tml.

Tā ir krāpšana.

Pa Radio teica zvanītāja - es atrodos bērna kopšanas atvalinājumā, pazaudējau profesionalitāti, kādēl man nemaksā kompensāciju kā deputātyiem vai kā sūdzējā ppppk;āds pašvaldības vadsītās.


Visu veida pabalsti, izņemot cilvēkus, kuri nonākuši neparedzētos gadījumos"" - slimība, dabas katastrofa, ugunsnelaime vai tml. - pārējās kompemsācija un pabalsti ir sociālā budžeta izlaupīšana tieši BAGĀO LABĀ. Nu kā var būt - ar likumu ceļ īrniekiem īres maksu, nosakot, ka īrnieks maksā summu, lai atjaunotu mājas tirgus vērtību (jo vecāka māja, jo lielāka maksa - mabaga īpašniekiem nav lkīdzekļu par ko atjaunot māju!) un ar likumu nosaka "PABALSTUS nabadzīgajiem "īrniekiem" - kas iekr't bagāto kabatās.

Atbildēt

Māris Rubulis

30.06.2020. 19:55

Nu cik saprotu šī raksta autors ir Andrejs Makuha, kurš vienmēr ir slēpies zem dažādiem segvārdiem un ar sevišķu vīriškību nekad nav izcēlies ! Vislabāk ir sēdēt dīvānā un citus nopelt nekā pašam kautko darīt. Paldies par tavām sūdzībām ko tu jau raksti no 2017.gada regulāri uz dažādām iestādēm, kā Vid, lsfp, policija un citām,pateicoties kam viss ir tiešām sakārtots LSCA perfekti
Saprotu tavas dusmas par to ka tevi islēdzām no LSCA organizācijas, diemžēl arī tad tev nepietika vīrieša drosmes būt klātienē lai izskaidrot savu rīcību. Andrej, vēlu tev veiksmi !

Atbildēt

troļļi klusē, tātad kas finansē

30.06.2020. 19:47

.........................

Atbildēt

Zintis

30.06.2020. 18:20

Nu jā, raksts par kautko, bet neparko. Tiešām izskatās, ka rakstījis kautkāds apbižots pamuļķīts

Atbildēt

vēl jau soc. dienesti

30.06.2020. 18:06

un lērums citu iespēju

Atbildēt

labrīt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30.06.2020. 18:05

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! saulcerītes, 30 g gulējām

Atbildēt

bez nba un bez nhl jutos lieliski !

30.06.2020. 17:13

»

Bumba

jā, ārprātīgas shēmas. Kāds apdalītias nav ticis pie 100 eur un tagad vemj


Jutos pilnigi labi bez nba un nhl pandemijas apstaklos.zel ,ka bumbas dauzitaji fotbola sakusi atkal skraidit un vientiesiem naudu izkrapt.nost ar ,,profesionalo sportu,, parazitus par kravejiem un setniekiem,nevis miljonus viniem maksat ,lai sporto vakaros un naktis pec darba ,ja grib.latvija parazitus ,,kamaninu braucejus,, likt pie sabiedriski deriga darba,parejos liekezus ari.

Atbildēt

4 maija klike aizliedz apmeklet brivo Krimu ?

30.06.2020. 17:08

»

Aivars

Jā, skatos Ventspilnieks Trusevič Krimā bumbad cēlis- jautājums: kur skatās drošības policija


vini vaja inzenieri Juri Aleksejevu,publicistu Lindermani,ekanomikas profesoru Gaponenko un visus latviesus no Tautas varas frontes !

Atbildēt

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens

30.06.2020. 17:05

grib klūt par galveno futbolistu, kāpēc?

Atbildēt

Sanija

30.06.2020. 16:52

Tur tak kautkāds Gargurnis Viesturs ir 200 vai 300 kārtējas pasaules pašpasludinārais čempions.

Atbildēt

Aivars

30.06.2020. 16:50

Jā, skatos Ventspilnieks Trusevič Krimā bumbad cēlis- jautājums: kur skatās drošības policija ?

Atbildēt

izabella

30.06.2020. 16:40

Atgadina Rigas domi!!

Atbildēt

Bumba

30.06.2020. 16:17

jā, ārprātīgas shēmas. Kāds apdalītias nav ticis pie 100 eur un tagad vemj.

Atbildēt

Voldemārs

30.06.2020. 15:10

Makuha tu esi labākais !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

FotoVakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.
Lasīt visu...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....