Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaktuss

19.02.2017. 10:50

žurnālisti vienkārši uzķērās tāda rūdīta kukuļu neņēmēja???? pīles,jo acīmredzot bija radusies noplūde un kukuli vienkārši ņemt nevarēja!

Atbildēt

Ķirks

19.02.2017. 01:38

»

A.P.

Viens no lielākajiem Astoņkāja, noziegumu brīvības, Lielās Bandas, Akadēmiskās bandas, ministru-pederastu, nacionālo nodevēju sargiem latviešu "žurnālistikā", protams, ir "Delfi", kuras puņķainie latviešu "cenzori" vērīgi izravē jebkuru valdošās kliķes kritiku. Mēsli ir tikušies ar citiem mēsliem, kurus...


Tieši tā, delfos cenzūra ir augstākais bauslis... bet man jau sakrājusies vairākus simtus liela ekrānšāviņu kolekcija ar izdzēstajiem kritiskajiem komentāriem :)
Pienāks laiks, varēs albūmu izdot ar šiem Satversmes pārkāpuma pierādījumiem... :D

Atbildēt

ne gluži precīzi pateica

19.02.2017. 01:33

»

Jānis Sesks

Atkal kungs pateicis taisnību, kas nepatiks


Latvijā ir tikai pērkami žurnaļugas, ne žurnālisti

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

18.02.2017. 23:47

»

Satversme

100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta...


"100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta."
-------
Šo LIKUMA (LR Satversmes) normu ikdienišķi apzināti pārkāpj VISI tā dēvētie "masmediji". Līdz ar to - "lai nu kurš cūklops būtu rukšķējis!", kā saka, bet NE jau nu juridiski analfabētiskie, intelektuāli skarbi aprobežotie un profesionāli nožēlojami profānie tā dēvētie "žurnālisti".


"Kalnmeijer, kuru tieši likumi pārkāpa tieši šie žurnālisti, vari pateikt? Taviem likumu citātiem nav jēgas, tikai troļļošana!"
-------
EKTD, pamuļķi no masmēdītāju sīklopiņu pasugas. Pamēģini ieslēgt smadzenes (t.i. dabiski - ja tev vispār tādas ir) un nopērc kaut vai vismaz lietotu intuīciju (jo, kā zināms - ar taml. ekskluzīvām "fīčām" Radītājs NAV uzskatījis par lietderīgu "apgreidot" tādus prastus bezjēgas troļļus kā tevi).

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

18.02.2017. 23:30

»

Nja

Fakti par korupciju nevar būt valsts noslēpums


Iespējams. Bet - NE fakts.
VISS ir atkarīgs no tā, kā to katrā KONKRĒTAJĀ gadījumā nosaka LIKUMS.

Atbildēt

Limbažl

18.02.2017. 22:13

A ko par to visu domā Juraša čomaks Modris Adlers, kas ir Generalprokuraturas Sevisku svarigu lietu izmeklesanas nodalas virsprokurors un bija kurators gandriz visām J.Juraša operatīvajām lietām....???

Atbildēt

bs

18.02.2017. 17:24

»

Zirgs

Vai tad Jurašam kursa biedrs piedāvātu kukuli,zinot,ka vinš nenem, tak zināja, ka nem...


Pilnīgi manas domas,kurš tad Latvijā vispār spèjīgs noķert kukuļdevēju ja ne Juraš,šim noziedznieks pats nāk rokās,bet šis laiž bimbu,sūdzas žurnaļugām.

Atbildēt

loģiskais

18.02.2017. 15:15

»

ozollauznis

Liela brēka, maza vilna...


Kā interesēs ģenerālprokuratūra uzsāka kriminālprocesu pret Jurašu?

Atbildēt

ozollauznis

18.02.2017. 14:41

Liela brēka, maza vilna.
Kriminālprocesa likumā norādīts, ka lieciniekam pēc uzaicinājuma jāierodas un jāliecina par viņam zināmajiem apstākļiem. Nav teikts, ka uz žurnālistiem tas neattiecas.
Krimināllikumā teikts, ka neliecināt var pret laulāto, radiniekiem un kopā saimniekojošiem.
Neizskan informācija, ka kāds no žurnālistiem ir Juraša rads, laulātais, vai abi kopā saimniekotu.
Nekādi "avoti" žurnālistiem nebija jāatklāj, jo pats "avots" jau bija labi zināms - Jurašs. Viņa teikto žurnālisti atstāstīja un tagad liecinot to visticamāk vajadzēja tikai apstiprināt. Kas tāds briesmīgs to izdarot notika ar abiem žurnālistiem, tā arī netiek pateikts?
Visticamāk jau kā daudziem, gribās uzmanību, gribās būt kaut kam īpašam, būt ārpus vispārējām likumsakarībām, atrasties izņēmuma stāvoklī, klausīt tikai un vienīgi savām vēlmēm, ............. . Ja. daudz ko mums visiem gribās.
Taču varu pateikt to pašu, ko sākumā - liela brēka, maza vilna.

Atbildēt

Tiesnesis

18.02.2017. 12:40

Nezinu, kāpēc žurnālisti tik daudz laika velta apelēšanai pie juridiskā analfabēta Kalnmeiera, ja daudz efektīvāk būtu atklāt visu patiesību par kalnmeiera, gaiža bērziņa, bičkoviča, guļāna, maizīša, laviņa, ziemeles, kusiņa, mitas, briedes, neimaņa, krūmiņas, skultānes u.c. blēžu un nodevēju "tiesiskuma" ķēķi.

Atbildēt

Kalmeijiers ir noziedznieks

18.02.2017. 11:47

Apelēt pie noziedznieka sirdsapziņas var mācītāji.
Šeit ir skaidri jāpasaka un jāvēršas starptautiskajās organizācijas ar visiem faktiem par to, ka Latviju pārvalda kriminālas autoritātes, tostarp Kalmeijiers un Āboltiņa un jālūdz tiesiska aizsardzība ANO, kā arī lai ievieš šis organizācijas starptautiska pārvaldību un ierosina starptautisku genocīda fakta izmeklēšanu.

Atbildēt

šits

18.02.2017. 10:27

Žurnālisti neprot,vai negrib saistīt tagadnes notikumus ar pagātni,kurā ir atrodama un izskaidrojama tagadne.Pirmkārt jau apbrīnojamā nevēlēšanas redzēt noziedzīgās,aizliegtās kompartijas biedru jaunizveidoto partiju un biedrību lomu korupcijas organizēšanā valsts mērogā un valsts pārvaldē iefiltrēto kolēģu darbību viņu aizsardzībā un piesegšanā.

Atbildēt

kk

18.02.2017. 10:22

dzīvē sagurušas tantes, kuru paskats ar katru gadu strauji kļūst traģiskāks. Atliek vien skaļāk klukstēt, lai nepazustu vēstures nebūtībā...

Atbildēt

Ha

18.02.2017. 09:52

Sētniekiem, slaucējām, galdniekiem nav īpaša loma sabiedrībā???!!! Izrādās, pie mums kaut kādi ir īpašie/-ās, izredzētie. Nimbi nespiež? :D

Atbildēt

xyz

18.02.2017. 09:43

NJĀ
Ja ir fakti tad katra žurnālista pienākums ir vērsties attiecīgajos izmeklēšanas orgānos lai vainīgos sauktu pie atbildības nevis malt masu medijos un kacināt sabiedību

Atbildēt

bum

18.02.2017. 09:40

»

Satversme

100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta...


Šie izpildīja pasūtījumrakstus rādās ka ar sagrozītu izklāstu un aizskāra personas bez konkrētiem pierādījumiem.
Dāmām sagriezusies karjeras galva un domā ka var būt visatļautība izteikumos

Atbildēt

fakts

18.02.2017. 09:36

Rādās ka sabiedrība ļoti labi apjēdz kādus "naudas" makus pārstāv žurnālisti.Kāda te var būt debate jo liekas ka vismaz 90% raksta pasūtījumrakstsus un medijos izsaka pavisam citu viedokli?????nevis savas domas
Sabiedrībai liekas ka " piegriezusies" šī tukšo salmu kulšana it kā savā vārdā.
Pareizi dara ka sāk uzraudzīt pasūtījumrakstu veicējus jo tuvojas vēlēšanas un brīnumi vēl priekšā.
Kompromatu speciem būs jauzmanās un jāizbeidz temati ar vārdiem....man liekas ...man rādās...domāju ka zog...mums tas nav pieņemami...iespējams ka ir korumpēts...u.t.t.

Atbildēt

mitjka

18.02.2017. 08:57

meitenes (žurnālistes) bišku sadomājušās:)

Atbildēt

Satversme

18.02.2017. 08:49

»

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

Kalnmeijer, kuru tieši likumi pārkāpa tieši šie žurnālisti, vari pateikt? Taviem likumu citātiem nav jēgas, tikai troļļošana!

Atbildēt

Zirgs

18.02.2017. 08:10

Vai tad Jurašam kursa biedrs piedāvātu kukuli,zinot,ka vinš nenem, tak zināja, ka nem.
Un otrs moments, neticamais - operam, kurs 20 gadus stradajis tiesibu aizsardzibas iestades, peksni saprot,ka kukula piedavajums vinam netiek izmeklets iestade un iet ar publisku nosodijumu sabiedriba, stastot zurnalistiem pasakas, kuram naivi visi notic. Nu tur pat visiem Burtnieku zirgiem kopa ir jasmejas.

Atbildēt

ciniķis

18.02.2017. 08:10

Izskatās, ka Ģenerālprokuratūra šoreiz bija darbojusies kukuļņēmēju un noziedznieku interesēs. Viņi tā rīkojas, jo ir pārliecināti, ka viņiem par to nekas nebūs. Tikai ģenerālprokurora un krimināltiesiskā departamenta virsprokurora atkāpšanās no amatiem var daļēji nomazgāt šo kauna traipu no prokuratūras iestādes. Žurnālistiem vajadzētu aicināt viņus to darīt! Bet Lapsam portālā izsludināt konkursu par citiem līdzīgiem gadījumiem, lai cilvēki saņem drosmi un ziņo par augstāko prokuroru pastrādātajām nelietībām.

Atbildēt

vasja

18.02.2017. 06:21

Zhurnaļugas lai paklusē

Atbildēt

Ņirdzu

18.02.2017. 00:20

Pareizs teksts. Labi uzdoti jautājumi.
Arī es gaidu uz tiem atbildes.
(No Islandes, kur atrodas Pietiek.com serveri)

Atbildēt

mafia wars

18.02.2017. 00:08

Kaut kā nejūtu līdzi ne viena, ne otra grupējuma pērkamajiem pļurinātājiem.

Atbildēt

Vai Jums nenāk smiekli?

17.02.2017. 23:56

Par kāda tiesiskuma ievērošanu Jūs, žurnālisti, vēršaties pie Ģenproka? Kur ir šis tiesiskums tiesu praksē? Ja pat žurnālistiem viņš jāmeklē - tad ko runāt par parastajiem nodokļu maksātājiem? Ja pat adm. tiesa uzskata, ka, piemēram, Būvvaldes iekšējie noteikumi ir svarīgāki nekā Saeimas pieņemtie likumi. Tālāk jau vairs nav kur iet, legālā ceļa tālāk vairs nav. Kā rīkoties? Balsot ar kājām? Staigāt pa ielām un klaigāt?

Atbildēt

arī negudrs

17.02.2017. 23:14

»

idiots

cerams, ka kalnmeiers pec shii atkapsies


gaidi ar maisu, viņam āda biezāka nekā nīlzirgam, tak sejā rakstīts, šitos tikai augstākais s.mērs apstādinās

Atbildēt

idiots

17.02.2017. 21:39

cerams, ka kalnmeiers pec shii atkapsies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Brīdis, kad liela daļa rīdzinieku pārtiek no pabalstiem, nudien nav piemērots domes vadības algu celšanai

FotoSavu pilnvaru 100 dienas Rīgas domes koalīcija atzīmēja, paaugstinot sev algas un ieviešot virkni jaunu apmaksātu amatu. Domes priekšsēdētāja, viņa trīs vietnieku, astoņu komiteju priekšsēdētāju un to vietnieku algu paaugstināšanai un jaunu algu ieviešanai šogad koalīcija dāsni atvēlēja aptuveni 160 000 eiro. Lai kaut minimāli palielinātu bērnudārzu darbinieku atalgojumu, izveidojot fondu, ar kuru pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji varētu rīkoties, tāpat kā tas notiek skolās, būtu nepieciešams nedaudz vairāk par 200 000 eiro. Taču šo priekšlikumu šīs domes vadība un koalīcija neuzskatīja par lietderīgu un neatbalstīja.
Lasīt visu...

12

Ko ASV Demokrātu uzvara nesīs Latvijai?

FotoĀrkārtas paziņojums! Pasaules masu informācijas līdzekļi ziņo, ka priekšlaicīgi, nepilnu 79 gadu vecumā, nenākot pie samaņas, par ASV prezidentu kļuvis Džo Baidens! Ne Ukrainas korupcijas skandāls, aizdomas par tirgošanos ar ietekmi, ne arī Hantera Baidena tieksme dokumentēt video sarunas ar mazgadīgajām, paralēli lietojot smagās narkotikas, neko nemainīja vēlēšanu rezultātos, jo svarīgi ir tikai tas, kurš skaita balsis, kontrolē presi un tiesas.
Lasīt visu...

12

Strīķis no “lietu kārtotāju” trijotnes sapsihojies par Magoņa lietas spriedumu – kādi varētu būt patiesie iemesli?

FotoBijušais Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbinieks Maigurs Strīķis no bēdīgi slavenās Strīķa-Juraša-Sparāna “lietu kārtotāju” trijotnes feisbukā ir pamatīgi sapsihojies par spriedumu bijušā Latvijas dzelzceļa prezidenta Uģa Magoņa lietā, kuru tiesai nācās attaisnot Strīķa „kolēģa” Jura Juraša nelikumīgi savākto pierādījumu dēļ. Domāju, daudziem būs interesanti palasīties šīs ekspresīvās pārdomas un padomāt par to patiesajiem iemesliem.
Lasīt visu...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...