Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

laipa

30.10.2017. 00:15

nav jau brīnumu lieta ka bijusī Baiba ir pret publiskošanu jo tur varētu atrasties arī kāds tuvinieks kurš ieņēma svarīgu amatu un sovjetu laikos regulāri varēja braukāt uz ārzemēm.

šī dāma ir ļoti acīga apliet citus ar mēsliem bet sevi sarga.

Atbildēt

pamela

26.06.2017. 20:59

»

Sorry

Nedrīkst publicēt arī citu iemeslu dēļ - jo tie čekisti, kas šodien prokuroru, tiesnešu, Saeimas deputātu vidū, nebalsotu un nelemtu pret Krievijas FSB interesēm, SAB un DP ar čekas maisu neatvēršanu pierāda, ka ir Krievijas FSB filliāles Latvijā, ne velti, lemjot par piekļuvi valsts noslēpumiem, ko...


Pilnīgi piekrītu "Sorry".Lasīju Johansona grāmatu un pat vairāk,man viņa ir nopirkta senos laikos.Atkārtoti jau viņu nedrukās.
Brīnos,ka ES,NATO mūs vēl nav patriekusi,jo nekas jau diži nav mainījies kopš PSRS laikoem.Nu jau 2/3 Latvijas pieder "pa tīro"SC un Kremlim ++ vēl daļa kopā ar ZZS.Latviešiem faktiski paliek PIGA !!Valdībā tāpat ,jo Hūte ir SC kubā un Vējonis nav vērā ņemams,jo ir Hūtes un SC marionete.
Neizslēdzu variatu pēc "referenduma"---- "Latvija naša opjac"!!Vai ne L.L?
Riņķī apkārt nodevēji - sūdabrāļi / atvainojos!!

Atbildēt

to jurītim

26.06.2017. 20:43

»

jurītis

Atmodas laikā Baibiņa vēl skolā mācījās :)))) Nekāda sakara ar tiem laikiem


Nu un tad?Bez viņas ir gan vīri,gan ļooti daudz citu radu un drauģeļu.

Atbildēt

aina

24.06.2017. 12:52

čekas maisi bija un ir jāatver, lai godīgi cilvēki var attaisnot savu esamību šajos maisos. Bet īstie PSRS čekas aģenti, kamēr viņi ir dzīvi vienmēr būs pret un tas metīs ēnu uz to dzimtām paaudžu paaudzēm. Un bieži rodas šaubas, kam kalpo mūsu Saeima un valdība? Kas mūs valsts īstais saimnieks, kas grib iznīcināt Latviešu tautu.

Atbildēt

SKABARGA

23.06.2017. 06:08

LATVIJAS TAUTAI PAŠAI IR JÀIZLEMJ ATVÈRT ČEKAS MAISUS UN PUBLISKOT TÀS SATURU, TAS TIKAI BŪTU PAREIZI, LAI SABIEDRĪBA ZINA, UN VISA TÀ MULDÈŠANA, KA NU NEVAROT IR MELI, BALSOJOT SAEIMU, LAI BALSO PAR ATVERŠANU, CERĪBA, KA VECIE PADOMJU SUROGÀTI ATKAL NETURPINÀS SAVAS IESÀKTÀS ,,TRADÌCIJAS,,...UN LATVIJÀ POLITISKAIS PURVS BEIDZOT IZŹŪS SAUSS UN VARĒS IZZAGTO UN IZLAUPÌTO LATVIJU BÙVÈT NO JAUNA!

Atbildēt

21.06.2017. 20:24

»

TYT

Borovkovs piestrādā SAB? Un piedalās pielaižu lemšanā? Pirmā dzirdēšana un kaut kā apšaubu šādu apgalvojumu. Kaut kad senāk - varbūt. Tagad - neticu...


To pareizi pateici par ekononomisko noziegumu un kurupcijas specu. Jo nauda saldi smaržo un smaržo arī mirušie, turklāt, ja zinātu, cik daudz info tie ienes krājkasē..

Atbildēt

juris

21.06.2017. 15:44

Ja daudzi maisos atrodamie bija spiesti parakstīties,tad lasot komentārus rodas iespaids, ka daudzi komentėtāji, ja dzīvotu padomju laikos, paši būtu pieteikušies stūra mājā......


Atbildēt

Miķelis

21.06.2017. 15:28

»

Te stāsta pasakas

Tici vien nabaga pasaku stāstītājiem, ka maisos atstātas viltus kartiņas


Es neprasi.lai jůs man ticētu.Loģiski domājošie arī mani sapratīs.Man nav vajadzīga reabilitāte, jo neesmu noziedzīgas darbības veicis.

Atbildēt

ja jau

21.06.2017. 12:56

ja jau neko nemainīs, tad kāpēc neatvērt?:)
bet vispār labākais sods ir neziņa - atvērs, neatvērs, atklās, neatklās, gan jau pa nerviem mazliet švīkā:)

Atbildēt

Sorry

21.06.2017. 11:32

»

Ja būtu

Ja būtu visi tādi "noziedznieki", kā Aivars Borovkovs, visa Latvija ziedētu un plauktu no godīguma pārpilnības. Ko tad Aivars būtu nodarījis tev vai kādam citam...


Uzmanīgi izlasot tikai trīs grāmatas -Johansona Čekas ģenerāļa piezīmes, Īsvēsture par čekisti VVF un Zatlera Kas es esmu, redzama patiesā aina, kas pierāda, ka Latvijā valda Krievijas FSB ar tās filiāēm Latvijā SAB, DP, KNAB un ģenerālprokuratūru. Man personīgi nav šaubu, ka šo iestāžu vadītāji nav augstas valsts amatpersonas, bet diversanti. Jo latviešu tauta izdzīvo genocīda apstākļos, bet Valsts kase pilnā mērā uz parāda, latvieši turpina ar desmitem tūkstošiem vienību gadā pamest Latviju. Lai katrs sev pats uzdod jautājumu, vai šīs amatpersonas reizē ar Borovkovu, Zatleru, VVF , Godmani nav Krievijas diversanti valsts amatos esošie un bijušie.

Atbildēt

Sorry

21.06.2017. 11:23

»

Ja būtu

Ja būtu visi tādi "noziedznieki", kā Aivars Borovkovs, visa Latvija ziedētu un plauktu no godīguma pārpilnības. Ko tad Aivars būtu nodarījis tev vai kādam citam...


Pieràdîjums jai ir tikai fakts vien, ka A. Borovkovs vazājies ar tiem maisiem, vienu daļu nogādājis Maskavā, L. Grantiņu kā politieslodzīto nogādājis kriminālistu zonā, kur aizliegts viņu aizstāvēt, kriminālistu zonā varēja pārvietoties caur caurumiem pa stāviem, noziedzība cietumā bija prātam neaptverama. Tas, ka A. Borovkova virzībā L. Grantiņš nonāca kriminālozonā, kurai bija dota pavēle viņu neaizsargāt, tātad morāli politiski salauzt vai fiziski nogalināt ir A. Borovkova noziegums.

Atbildēt

Ret

21.06.2017. 10:44

Godati cilveki nevar but čekas maisos apriori... Kadu var nosaukt,kadu ne...Janosauc visi!

Atbildēt

wera

21.06.2017. 09:28

Visi rakstītāji ar lielu pārliecību uztver čekas maisus kā milzīgu negatīvas informācijas avotu. līdz zināmam laikam es arī biju tajā kuplajā pulkā kas gribēja apmierināt ne tikai savu ziņkāri, bet cerēt ka "ļaunajiem" tas valdīšanas laiks būs beidzies ātrāk kā viņi aizies pelnītā pensijā, atpūtā vai citur.
Pāris gadus atpakaļ, kārtējā čekas maisu publikācijas sakarā un pretstāvošo atbildīgo pilsoņu argumentācijas analīzes rezultātā nācu pie slēdziena...bāāāā...tādu čekas maisu eksistence ir ļoti apšaubāma. Varbūt arī bija, nenoliegšu, bet vai ir tagad uz doto brīdi, apšaubu.
Skat kas sanāk. ""Maisi it kā ir vienpersoniski SAB ziņā". Maizītis ir kategorisks pretinieks viņu atvēršanai. Daži atbildīgie Latvijas politiķi, kuru varētu būt lietas kursā par maisu un to saturu "izčabēšanu", arī šajā jautājumā ir ar savu kategorisko nē. Un tad nāk diletantu rinda, tādi kā Strautmane (kuras viedoklie jebkuram domājošam pilsonim ir pie vienas vietas ) un pārējie, kuri par nelielu atlīdzību vaukstēs ko liks.
Maizīti, nu parādi kaut no tālienes šo mistisko maisu eksistenci!

Atbildēt

Pajautā tiesai

21.06.2017. 09:23

»

pamela

Kaut kāds stulbums!Ko tādu var samurgot tovarisči ar sarkanām smadzenēm un perversu domāšanu- postpsdomju .KURŠ man var pamatot KAPĒC tādas bailes no tiem maisiem kur itkā NEESOT nekā nopietna vien veci garīga darba vergi?Tad jau pavisam nav ko baidīties un droši,ka visi apmiruši,Baiba un Co?Kaimiņi...


Godmanis esot iztiesājies, ka "nav sadarbojies", kaut maisā esot. Tiesā ir simtiem lietu bijis, man liekas, bet neviens savervētais aģents "nav sadarbojies".
Redziet, cik stulba ir bijusi čeka - savervē sev aģentus un neviens nesarbojās. Dzen muļķi, ko=mpromitē "sabiedrībā cienījamus cilvēkus"tāpat vien, bez stučīšanas.
A varbūt pats Maizītis bija/ir čekas maisā", bet "nesadarbojās".

Atbildēt

Ja būtu

21.06.2017. 09:16

»

Sorry

Domàju, ka Borovkovam kà ćekas noziedzniekam bûtu jàstàjas tiesas priekśà un jàatbild Latvijas tautai par saviem noziegumiem, piemèram, par to, ka politieslodzîto L. Grantiñu moralai salauśanai un fiziskai ietekmèśanai nosûtîja cietumà uz kriminàlo zonu tieśi ar śàdu mèrki. Domàju, ka śie noziedznieki...


Ja būtu visi tādi "noziedznieki", kā Aivars Borovkovs, visa Latvija ziedētu un plauktu no godīguma pārpilnības. Ko tad Aivars būtu nodarījis tev vai kādam citam?

Ar ko Aivars sēž kopā pie viena galda - vai tie ir noziedznieki - to tev jāpierāda, nevis apvainot pēc sazvērestības teorijas.
Protams, organizētā noziedzība ir aptvērusi visu valsti, bet ar šadiem uzsaukumiem, klajiem apvainojumiem tālu netiksi.

Atbildēt

Maisiņi zem acīm un prātā?

21.06.2017. 08:41

Kas varētu būt šie godājamie perzonas, kas maisiņos vāļājas?

Mimants Ziebonis?
Mērcis Mauziņš?
Mānis Strabiņš?
Raibodnds Mauls?
Maira Mīķe Meiberga?
Mānis Meters?
Mānis Streižšs?
Montolijs Borbunovs?
Maldis Mirkavs?

Vēl pa kādam krietni viduvējam skribentam vai citādam sīkpirdim?


Atbildēt

Sorry

21.06.2017. 04:46

»

TYT

Nejauc faktus un izlasi nopietnāk, ja esi spējīgs saprast, par ko iet runa


Tomèr, ko mès redzam? Šis VDK noziedznieks A. Borovkovs vazàjas pa Sadimas kabinetiem, sniedz juridiskos paromus, pie viena galda sèž, kà ataino TV de Facto pie viena galda ar SAB Maizîti, generàlprokuroru Kalnmeijeru, DP Mežvietu. Neviłus rodas jautàjums - vai mès redzam noziedznieku grupu, vai augstas valsts amatpersonas?

Atbildēt

Sorry

21.06.2017. 04:32

»

TYT

Nejauc faktus un izlasi nopietnāk, ja esi spējīgs saprast, par ko iet runa


Domàju, ka Borovkovam kà ćekas noziedzniekam bûtu jàstàjas tiesas priekśà un jàatbild Latvijas tautai par saviem noziegumiem, piemèram, par to, ka politieslodzîto L. Grantiñu moralai salauśanai un fiziskai ietekmèśanai nosûtîja cietumà uz kriminàlo zonu tieśi ar śàdu mèrki. Domàju, ka śie noziedznieki VDK uzplećos bija vairàki, nevis viens A. Borovkovs. Ne velti tieśi Borovkovs rûpèjas, lai neatvèrtu ćekas maisus. Man neko nevar piesiet, bet DP pastiprinàti interesèjas par mani, man ir aizdomas, jo notikuśi daži dîvaini notikumi, kas saistàmi tikai ar DP..., tomèr nekad personîgi ar L. Grantiñu neesmu ticies, tomèr , izskatàs, lai mani varètu kompromitèt, ir bijuśi piedàvàjumi man tikties ar viñu.Tie, kas aizstàv A. Borovkovu, dułkojot ûdeñus, ir tàdi pat noziedznieki, kuri, visticamàk, vèl śodien sadarbojas ar Krievijas FSB , PSRS VDK mantinieci.

Atbildēt

filozofiski ņemot

21.06.2017. 00:38

Vai paparači arī nav tādi kā ziņotāji, kā stukači...

Atbildēt

jurītis

20.06.2017. 22:24

»

Vai Strautmane slima

"Strautmanes atziņa sociālajā tīklā Twitter...


Atmodas laikā Baibiņa vēl skolā mācījās :)))) Nekāda sakara ar tiem laikiem.

Atbildēt

pamela

20.06.2017. 21:25

Kaut kāds stulbums!Ko tādu var samurgot tovarisči ar sarkanām smadzenēm un perversu domāšanu- postpsdomju .KURŠ man var pamatot KAPĒC tādas bailes no tiem maisiem kur itkā NEESOT nekā nopietna vien veci garīga darba vergi?Tad jau pavisam nav ko baidīties un droši,ka visi apmiruši,Baiba un Co?Kaimiņi nopublicēja un pilsoņu karš nav izcēlies,bet gan otrādi,iestājies miers.Baiba,KAPĒC ???mani tas neuztrauc par to publicēšanu?MANIS tur NEVAR būt !!Bet,ja pat starp 100 stukačiem ir kaut viens īsts maita,kura dēļ manu opi nozūmēja,viņš IR JĀATKLĀJ Baiba no Mežaparka !!Maizītim gan būtu jāzina,ka lielāS ZIVIS IR MASKAVAS MAISOS.Piem.Godmanis un Co.
Ko jūs aizstāvat biedri Maizīti un Baiba??Ja atvērtu maisus,Latvijā politgaiss uzlabotos !!Saeima būtu tīrāka morāli utt.

Atbildēt

w

20.06.2017. 21:20

Latviju pārvalda čekas stukači un prokremliska
kleptokrātija....bulcītes un maizītes, vien sulaiņi!

Atbildēt

tādi esam

20.06.2017. 20:43

Protams, ka maisos ir tikai maza daļa no čekistu kartiņām. Liela daļa atrodas Maskavā, palikušos izšķiroja AP iekļuvušie čekisti un pēc tam atdeva SAB-am.
Kad atvērs maisus, sāksies raganu medības vecās latviešu inteliģences vidū.Tauta varēs plūksties un ņemties, tikmēr 3A u.c. šā trokšņa ēnā varēs zagt un zagt...

Atbildēt

Sorry

20.06.2017. 20:15

»

TYT

Borovkovs piestrādā SAB? Un piedalās pielaižu lemšanā? Pirmā dzirdēšana un kaut kā apšaubu šādu apgalvojumu. Kaut kad senāk - varbūt. Tagad - neticu...


Diezgan jums melot, ćekista kungs! Noskatieties pèdèjo TV raidîjumu de Facto, izlasiet Johansona Ćekas generàla piezîmes un pavaicàjiet L. Grantiñam, kuru A. Borovkovs pratinàja par LPSR laika politiskiem noziegumiem pret LPSR un nosûtîja uz kriminàllistu korpusu, lai viñu fiziskisalauztu vai iznîcinàtu. Starp citu ir dzîvi cilvèki no tà laika, kuri bija ar viñu vienà cietumà un var liecinàt. Viñiem tika liegts zonà aizstàvèt Grantiñu, tomèr neviens neiedrosinàjws viñu aiztikt. Tad Grantiñu nosûtija uz citu zonu, kur viñu fiziski iespaidoja tà, ka viñu neatpazîtu paśa màte. Vèl śo to par " godîgo" Borovkovu varètu pastàstît, bet visam savs laiks...

Atbildēt

miķelis

20.06.2017. 19:55

Jā,ņemot vērā manu profesionalo darbību, 60-to gadu sākuma oficiali tika noformēta uzskaites kartiņa.80-to gadu vidū ,pēc darba vietas maiņu,nemainot profesiju,Rīgas rajonā man tika vairākkārt piedāvāts noformēt darbošanos, no kuras kategoriski atteicos.Pēc neatkarības atgūšanas, man bija divi dažādi piedāvājumi izpirkt uzskaites kartiņu.Es atteicos, jo neko prettiesisku pret saviem līdzpilsoņiem netiku darījis un ziņojumus netiku rakstījis.
Gadu gaitā, tiekoties ar maisu turētājiem atklājās, ka uz mana vārda Rīgas rajonā,bez mana paraksta,ir noformēta uzskaites kartiņa. Ištā kartiņa arhīvā nav atrodama. Tāda tā īstenība, visi nopietni ņemami domumenti savlaicīgi tika nodoti arhīvā.
Domāju, kamaisos nav nekādas nopietnības.Katrs loģiski domājošs cilvēks,kurš kādu mūža daļu ir nodzīvojis Padomju Latvijā,var vienkārši izsecināt kas ir kas.Labāk būtu katram politiķim un pārējiem.......prasīt autobiogrāfiju,nevis nedēļu kursu diplomus ārzemēs....

Atbildēt

TYT

20.06.2017. 19:31

»

Sorry

Izstreb LPSR VDK Johansina memuārgrāmatu Čekas ģenerāļa piezīmes. Tur skaidri teikts, ka A. Borovkovs, šodien Latvijas juristu biedrības vadītājs, persona, kas kopā ar SAB Maizīti, Genprokenes Kalnmeijeru, DP Mežvietu sēž pie viena galda un lemj , kam pieškirt pielaidi valsts noslēpumiem. Borovkovs ...


Borovkovs piestrādā SAB? Un piedalās pielaižu lemšanā? Pirmā dzirdēšana un kaut kā apšaubu šādu apgalvojumu. Kaut kad senāk - varbūt. Tagad - neticu.
No otras puses - Borovkovs psrs laikā bija augstākā līmeņa korupcijas izmeklētājs un tur ar politiku bija pastarpināta saistība. Tie bija pārsvarā ekonomiskie noziegumi, kurus piedevām piesedza augstāka kompartijas nomenklatūra. Viņš noteikti zina to sistēmu, tās darboņus, bet ka būtu kaut kā čekists - tā ir pārspīlēta vēlmju domāšana. Var patikt vai nepatikt viņa uzskati un darbošanās 90. gados starp dažādiem ekonomiskajiem grupējumiem, kas bija viņa profesija, bet tāpēc nevajag klaji pievilkt kaut kādus izdomājumus.

Atbildēt

Sorry

20.06.2017. 19:12

»

Karote

Tā kā tieši Kgb kūrēja atmodas procesu, jeb vismaz ļoti centās to darīt, ir skaidrs, ka īstie papīri sen pirms pārņemšanas tika aizvesti uz Maskavu. Ko faktiski pierāda visa 4 maija Republikas vēsture un šodiena. Komuņaki un čakisti turpina valdīt Latvijā


Izstreb LPSR VDK Johansina memuārgrāmatu Čekas ģenerāļa piezīmes. Tur skaidri teikts, ka A. Borovkovs, šodien Latvijas juristu biedrības vadītājs, persona, kas kopā ar SAB Maizīti, Genprokenes Kalnmeijeru, DP Mežvietu sēž pie viena galda un lemj , kam pieškirt pielaidi valsts noslēpumiem. Borovkovs ar Godmani no Stūra mājas staipīja maisus uz Ministru kab. ēku un atpakaļ, MK ēkā nakšnoja Godmanis, Borovkovs ar Godmani sastrādājas, apejot Johansonu, ar PSRS VDK.. viss tajà gràmatà, katrs var izlasît, tàpat par VVF Maskavas ćekistes uzdevumiem, ggràmatà Îsvèsture, vèl iesakàma gràmata, piejama tikai internetà Kalpîbas gadi, kura autoru mûsdienàs nogalinàja VDK slepenie dienesti..

Atbildēt

Karote

20.06.2017. 18:56

Tā kā tieši Kgb kūrēja atmodas procesu, jeb vismaz ļoti centās to darīt, ir skaidrs, ka īstie papīri sen pirms pārņemšanas tika aizvesti uz Maskavu. Ko faktiski pierāda visa 4 maija Republikas vēsture un šodiena. Komuņaki un čakisti turpina valdīt Latvijā.

Atbildēt

Vai Strautmane slima

20.06.2017. 17:47

»

pJanka

Vai spēlēt spēļu automātus VDK Atmodas laiku izcilākai žurnālistei ir tikai izklaide vai tomēr slimīga atkarība


"Strautmanes atziņa sociālajā tīklā Twitter:
- Turklāt nevienam nav noslēpums, ka Savickis bija KGB virsnieks...vienalga visi viņam... bučo... ko mainīs pustukšu kartotēku publiskošana?"- Strautmane jauc gaisu. Kāds te sakars Savickims, štata darbiniekam ar slepenajiem aģentiem? Vai tiešām viņa tik stulba, ka nesaprot starpību, kas ir aģents un kas čekas štata virsnieks?

Atbildēt

VDK 5.nodaļa

20.06.2017. 17:46

Zinot šo čekas darbības mehānismu, pilnīgi droši var teikt, ka VISU (!) „atmodas” un pirmos „neatkarības” gados radīto organizāciju (jo īpaši veiksmīgo un plaši zināmo) kodolu veidoja ar VDK saistīti kadri. Citiem vārdiem sakot – vairuma mūsdienu Latvijas organizāciju pamatus (sabiedrisko organizāciju, partiju, baznīcu, valsts iestāžu, komercstruktūru utt.) lika čeka un pēc tam gan viņi, gan viņu uzraugi no komunistiskās partijas pārgāja strādāt šajās struktūrās. Kas attiecas uz t.s. ”čekas maisiem”, tad tie domāti nezinīšiem un publikas mānīšanai, jo vērtīgākā aģentūra tur nav atrodama.

Atbildēt

Maizītis melo

20.06.2017. 17:40

»

juhans

Aizstāvēt un slēpt valsts nodevējus ir kauns un negods.Pietiek jau ar legālajiem kolaborantiem,kuri ir valsti padarījuši bez kara un mēra par mazapdzīvotu un mazpievilcīgu valsti.Protams, ka to var norakstīt uz verga dvēseļu sindromu,kuri uzskata par goda lietu aplaupīt savu kungu t.i.valsti.Pat pēc...


Maizītis - Publiskojot patiesību neatrast. Ja publicēs sarakstu ar cilvēku vārdiem, par kuriem nav zināms, kāpēc viņi atrodas aģentūras kartotēkā, mēs nonākam pie komunistiskajā diktatūrā izmantotās kolektīvās atbildības principa.
Patiesību zina tikai DIEVS un pats aģents. Mums vajadzīga patiesība, ka viņš ir "maisā", ka bija savervēts un kārtptēkas dati, to salīdzinot ar ierakstu žurnālā dod 100 % izziņum, ka persona bija savervēta - tur tā patiesība. Par cik un ko nostučīja - tas nav vajadzōigs skaidrot. kam vajag, lai skaidrojas paši.

Atbildēt

pJanka

20.06.2017. 17:36

Vai spēlēt spēļu automātus VDK Atmodas laiku izcilākai žurnālistei ir tikai izklaide vai tomēr slimīga atkarība?

Atbildēt

juhans

20.06.2017. 16:39

Aizstāvēt un slēpt valsts nodevējus ir kauns un negods.Pietiek jau ar legālajiem kolaborantiem,kuri ir valsti padarījuši bez kara un mēra par mazapdzīvotu un mazpievilcīgu valsti.Protams, ka to var norakstīt uz verga dvēseļu sindromu,kuri uzskata par goda lietu aplaupīt savu kungu t.i.valsti.Pat pēc vēlēšanam goda krēslā tiek atkal sēdināti kriminālas ievirzes vīriņi,pat ar aizliegumu ieņemt šos amatu,bet neviens pat negrasā šos sēdinātajus saukt pie atbildības un nozīmēt jaunas vēlēšanas,tā turpinot verga dvēseļu sindroma attīstību.

Atbildēt

Pupa

20.06.2017. 16:37

Vislielākie pigori sāksies tad, ja izrādīsies, ka maisā ir kāds baškīru ārlaulības jauktenis, kurš grasās pakārt pusi Latvijas.

Atbildēt

Sorry

20.06.2017. 15:40

Nedrīkst publicēt arī citu iemeslu dēļ - jo tie čekisti, kas šodien prokuroru, tiesnešu, Saeimas deputātu vidū, nebalsotu un nelemtu pret Krievijas FSB interesēm, SAB un DP ar čekas maisu neatvēršanu pierāda, ka ir Krievijas FSB filliāles Latvijā, ne velti, lemjot par piekļuvi valsts noslēpumiem, ko redzējām vairakkārt TV de Facto, lemjot par KNAB vadītāju, pie viena galda sēžam un slepeni lemjot Maizīti, Kalnmeijeru (abi pastradāja kādu laiku Lemberga maizē) un Mežvietu kopā ar bijušo LPSR VDK virsnieku Aivaru Borovkovu, par kuru VDK ģenerālis Johansons savā grāmatā raksta, ka Godmanis un Borovkovs, apejot viņu, sadarbojās ar PSRS VDK vadību, jo Johansonam PSRS VDK vadība vairs neuzticējās,

Atbildēt

OXO

20.06.2017. 15:36

Godigie cekisti jau pieteikusies un pagajusi mala-loti oz pec pasutijuma.

Atbildēt

Fakts

20.06.2017. 15:29

Nez ko viņa pīpē un dzer?
Mūs varētu glābt tikai demokrātiska Krievija. Tur process ir sācies un galvenie maisi gan jau tiks atgriezti, tad tik te būs šoks...uz rietumu pamuļķiem vairs nav ko cerēt. Vietējie zagļi turpina izzagt un izvarot valsti.

Atbildēt

kk

20.06.2017. 15:07

Būtu interesanti, ka kāds žurnālists no pietiek.com paanalizētu Eiropas tiesas spriedumu pret EE.
http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-156518

Stāsts par to, vai var vai vajag publicēt.
Iespējams, ka process nokavēts...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...