Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LATVIJAS VETERINĀRĀRSTU BIEDRĪBA

07.06.2016. 13:09

http://lvb.lv/lv/animal-owners/dzivnieku-veseliba

Aizpildiet šo anketu LVB mājas lapā, ja sunim ir/bija kādas no šīm pazīmēm vai to kopums
-- izmaiņas suņa balsī
-- izmainas ēšanas paradumos, piemēram: ēdot izstiepj kaklu, atkāpjas no bļodas utt., novērojamas atraugas, kuru laikā tiek atgrūsts šķidrums ar barību vai bez tās un baltas vai viegli iedzeltenas putas.
-- saglabājas apetīte, tomēr novājē
-- nomāktība, klepus vai pat smakšana Barības vada paplašināšanās un/vai balss izmaiņas ir ļoti nopietna slimība, kas var beigties ar dzīvnieka nāvi.
Ja anketā sniegtās atbildes ietvers pazīmes, kas liecina par megaesophagus/polineiropātiju, ar jums sazināsies speciālisti, lai varētu kopīgi vienoties par turpmāko rīcību.

Atbildēt

Māris

15.05.2016. 11:17

Mam FB ir interesanta sarakste ar Margaritu Priedīti www.facebook.com/profile.php?id=100012132879259 Ļoti interesanta tādā ziņā, ka šeit atrodamie komentāri, zem dažādiem nikiem, ļoti sakrīt ar mūsu saraksti. Piem.
analīze 13.05.2016. 09:15
Bet kā suņu barībā drīkst (un var) atrasties DDT - īpaši bīstama viela, kura aizliegta visā pasaulē kopš 1972.gada?
skat. :
http://www.pvd.gov.lv/lat/augj_izvlne/aktualittes/pvd_paveiktais_uznemuma_tukuma
Kā redzam, DDT klātbūtne ir oficiāli pieļauts un pat attiecīgos daudzumos jebkurā suņu barībā.

un mūsu sarakste ar Margaritu FB:
Jā, un interesanti, ka dogo sāgas dalībnieki nesatraucas par ES standartos paredzēto DDT klātbūtni suņu barībā, jā ir noteikta pieļaujamā norma šai ļoti bīstamajai indei, kura pilnībā aizliegta jau 1972. gadā. saki, lūdzu no kurienes un kādā veidā tā joprojām var nonākt suņu barībā, pie tam legāli?

Otrs: advokāts 13.05.2016. 09:18
ak paraugi devušies uz ASV?
Un kamdēļ ne uz kādu laboratoriju ES ?
Un kā tur ir ar to suņu barības tirgu? Vai tikai kādam nespiež uz nerva tas, ka DOGO ir 40 % no tirgus. Vēl jau varam analizēt KAM pieder citi ražotāji, kuru barība ir nopērkama Latvijā.
Un vēl - vai tik te nav saistība ar TTIP , kura noslēgšana tik ļoti vajadzīga ASV.

mūsu sarakste FB:

Rakstā bija minētas gan vakcīnas, gan pesticīdi, gan raundap (glifosāts)...bet publiskajā vidē izskan tikai DOGO un prasība aizliegt tirgot šo barību. Un vēl jautājums par analīzēm, ekspertīzēm - kamdēļ tas notiek ASV? Vai tad Eiropas savienībā nav nevienas laboratorijas? Ja es vēlos ziedot naudu, gribētos zināt kamdēļ?Nu ja Eiropā nav nevienas !!!! tāda līmeņa laboratorijas kā ASV, tad mēs eam pilnīgā (...) . Jo īpaši kad stāsies spēkā jaunais TTIP - no vislabākajiem produktiem nevarēsim ne atkauties. Un viss būs pārbaudīts vislabākajās laboratorijās. Starp citu, sākumā bija info, ka 94 % ēda sauso barību, bet tieši Dogo 83 %. (bez norādes vai dogo bija vienīgā barība). tātad 6 % saslimušo vispār neēda sauso barību un 11 % ēda citu zīmolu barību. Pēdējā laikā gan tiek doti citi dati, arī ziedot.lv ir info, ka 94 % ēduši dogo.
anna 13.05.2016. 13:09

Ja kādam interesē suņu liktenis, var ielūkoties šajā forumā, kur ir dažādi padomi kā tikt galā ar šo slimību
CanineMegaesophagusInfo.com is your one-stop destination for:

un Margarita biedrības mājas lapā:
Varbūt noderēs šīs domubiedru grupas pieredze:
caninemegaesophagusinfo.com
CANINEMEGAESOPHAGUSINFO.COM

MAN LIEKAS, KA TAS SAUCAS TROĻĻOŠANA!
Par Margaritas FB profila īstumu varat pārliecināties paši, adrese augšā pieminēta.

Atbildēt

anna

13.05.2016. 12:09

Ja kādam interesē suņu liktenis, var ielūkoties šajā forumā, kur ir dažādi padomi kā tikt galā ar šo slimību
We are so glad you've found us! You're probably worried, scared, and feeling slightly hopeless after your dog's diagnosis -- Don't Be Discouraged! It CAN get better!

CanineMegaesophagusInfo.com is your one-stop destination for:

Information (We're all experienced with the condition, so we know how it works!)
Management Tips (Chairs, Food, Treats!)
Recommended Veterinarians (We know they're good because we use them!)
Awareness Events (Let's get ME off the "rare" list!)
Support (Who better than ME parents to laugh, and cry with you throughout your journey!?)

Welcome to our family -- Welcome to our crazy ME world -- Let us help your dog live a long and healthy life with Megaesophagus ♥

*DISCLAIMER* We are NOT veterinarians, and we are NOT speaking on behalf of any companies or others. We ARE a community of pet parents with ME/MG dogs. The information contained on this website is not meant to diagnose, treat, or take the place of advice from your vet. Utilize this information at your own risk. - Thank you*

What Is Megaesophagus?
What are the Signs and Symptoms of ME?
How is Megaesophagus Diagnosed?
How should ME be managed?
What are some of the common medications given for ME?

Megaesophagus (ME) is basically a "floppy" esophagus. The esophagus is a tube connecting the mouth to the stomach. A normal esophagus moves food to the stomach with wave-like contractions called peristalsis. An ME dog's esophagus loses its muscle tone, becomes enlarged, and can develop pockets where food can become trapped. Since the esophagus does not function normally, food sits in the esophagus and doesn't make its way to the stomach. This can cause malnutrition and regurgitation of vast amounts of undigested materials.

ME can be idiopathic (no known cause), or a result of a secondary disease. The most common secondary diseases causing ME are Persistent Right Aortic Arch (PRAA), which is most commonly seen in puppies and can sometimes be successfully treated with surgery, and Myasthenia Gravis (MG), which is a neuromuscular condition that can be treated with medication. Please see the links on our homepage for more information about PRAA and MG.

Atbildēt

advokāts

13.05.2016. 08:18

»

Es gan ticu

Viss notiek godīgi. Vakar pat lasīju, ka pirmie paraugi jau devušies uz ASV. No Tukuma straumes raksta gan neko nesapratu, tikai turpina melot, ka kaut ko dara. Neko nedara, jo, ja darītu, suņi nemirtu


ak paraugi devušies uz ASV?
Un kamdēļ ne uz kādu laboratoriju ES ?
Un kā tur ir ar to suņu barības tirgu? Vai tikai kādam nespiež uz nerva tas, ka DOGO ir 40 % no tirgus. Vēl jau varam analizēt KAM pieder citi ražotāji, kuru barība ir nopērkama Latvijā.
Un vēl - vai tik te nav saistība ar TTIP , kura noslēgšana tik ļoti vajadzīga ASV.

Atbildēt

analīze

13.05.2016. 08:15

»

Bērziņu ziepēs

https://www.facebook.com/andris.ambainis.1/posts/493532294166954...


Bet kā suņu barībā drīkst (un var) atrasties DDT - īpaši bīstama viela, kura aizliegta visā pasaulē kopš 1972.gada?
skat. :
http://www.pvd.gov.lv/lat/augj_izvlne/aktualittes/pvd_paveiktais_uznemuma_tukuma

Kā redzam, DDT klātbūtne ir oficiāli pieļauts un pat attiecīgos daudzumos jebkurā suņu barībā.

Atbildēt

Bērziņu ziepēs

12.05.2016. 20:30

https://www.facebook.com/andris.ambainis.1/posts/493532294166954
Vienā rindkopā: kaitīgas vielas Dogo barībā pagaidām atrastas nav. Bet 23 reižu atšķirība ir ļoti nopietns netiešs pierādījums, ka ar šo barību varētu būt problēmas. Un tas, ka var eksistēt "nezināmie faktori", te nav adekvāts pretarguments. Ja man būtu suns - nepirktu Dogo

Atbildēt

Es gan ticu

12.05.2016. 19:40

»

Varbūt

Pētnieki jau tagad "piesedzas", sakot, ka...


Viss notiek godīgi. Vakar pat lasīju, ka pirmie paraugi jau devušies uz ASV. No Tukuma straumes raksta gan neko nesapratu, tikai turpina melot, ka kaut ko dara. Neko nedara, jo, ja darītu, suņi nemirtu.

Atbildēt

Varbūt

12.05.2016. 13:20

»

es un mans suns maksis

es un mans suns Maksis sekojam notikumiem un varam secināt tikai vienu faktu - veterinārārstu biedrība ar histeriskiem tekstiem mēģina no Zemkopības ministrijas izspiest vēl vairāk finanses, lai turpinātu nebeidzami pētīt suņu slimību, un, kad Aivars Bērziņš saka, piedodiet, cienījamās pētnieces, bet...


Pētnieki jau tagad "piesedzas", sakot, ka:
"Vispirms paraugi tiks izmeklēti dažādu zināmu iespējami neirotoksisku vielu klātbūtnes noteikšanai. Ja šādas vielas netiks identificētas, turpināsim izmeklējumus uz 200 000 nezināmu vielu un to savienojumiem, kas suņu organismā varētu būt izraisījušas nervu sistēmas darbības izmaiņas,» skaidroja Ilze Matīse-van Houtana TVNET rakstā. Kamēr izpētīs tos 200 000 nezināmu vielu, paies ilgs laiks un daudz saziedotās naudas, ka beigās neviens vairs neatcerēsies, ar ko tas viss sākās...

Atbildēt

es un mans suns maksis

12.05.2016. 10:48

es un mans suns Maksis sekojam notikumiem un varam secināt tikai vienu faktu - veterinārārstu biedrība ar histeriskiem tekstiem mēģina no Zemkopības ministrijas izspiest vēl vairāk finanses, lai turpinātu nebeidzami pētīt suņu slimību, un, kad Aivars Bērziņš saka, piedodiet, cienījamās pētnieces, bet nevar tērēt bezmērķīgi valsts naudu, un saskaņā ar līgumu - prasa atskaitities par pētījumu un prasa atbildību no pētniecēm, tad visi ir sliktie, izņemot pašas pētnieces, kas iztērējušas daudzus desmitus tūkstošus nodokļu maksātāju naudas, solījušas izpētīt, bet tā arī neko nav izpētījušas. Tagad tiks tērēta ziedotāju nauda - labs bizness, dāmas un kungi, sekojiet šim piemēram, guliet letarģiskā miegā un turpiniet uzbrukt tiem, kas aicina strikti ievērot līguma nosacījumus,kas nepiekrīt bezmērķigiem naudas tēriņiem. ...sekosim līdzi pētnieču gaitām - gaidīsim rezultātus, cienījamās pētnieces! nu vairs nebūs ko vainot, ja nekas netiks izpētīts, un jāatsakitās būs mums, ziedotājiem, kur palikuši un kā tika tērēti tūkstoši!

Atbildēt

Aivarņi

12.05.2016. 09:26

»

Sesks

Aivar,Aivar


Aivars Lembergs, Aivars Podnieks, nu arī Aivars Bērziņš. Nav laba karma tam vārdam laikam. Vajag apslacīt ar svētavota ūdeni tos puišus.

Atbildēt

Nesmīdini

12.05.2016. 09:24

»

sunītis

Otkatiņš jau iztērējies,kāda tad ir iekšēja norma no katra līguma?Nestāstiet,ka nav,tāpat neticēšu


Parēķini, sunīt, pats. Uz 5 zinātniekiem par 6 mēn 13,5 tūkstoši eiro ir smieklīgi maz. 450eiro vienam mēnesī. Un, lai sliktāk izskatītos, gan jau direktoriņs uzrakstīja summu pirms nodokļu samaksas. Tāpēc kāds vēl otkats no 250eur??? :-)))

Atbildēt

sunītis

11.05.2016. 23:55

Otkatiņš jau iztērējies,kāda tad ir iekšēja norma no katra līguma?Nestāstiet,ka nav,tāpat neticēšu.

Atbildēt

Sesks

11.05.2016. 20:18

Aivar,Aivar!

Atbildēt

Suņa īpašniece

11.05.2016. 13:33

Mani interesē cita lieta. Izrādās, suņi ir saslimuši jau pagājušajā gadā. Jau pagājušajā gadā tika noskaidrots, ka saslimušajiem suņiem ir viens kopīgs rādītājs, ēduši viena zīmola barību - DOGO. Man suns saslima šogad. Tātad jautājums, ko ir izdarījusi ZM, PVD, AS Straume, nu jau laikam arī BIOR, lai nesaslimtu mans suns? Kur es varētu izlasīt šos brīdinājumus, kuri nenonāca līdz manīm? Pēdējie PVD paziņojumi mani vienkārši šokē, jums nepieciešams vēl vairāk suņu līķu, lai jūs saskatītu problēmu.

Atbildēt

Plutons

11.05.2016. 13:02

Ar interesi skatos, vai Straumes pārstāvji beidzot sapratīs, ka ir iebraukuši dziļās auzās. Pagaidām izskatās, ka viņi gaida, līdz problēma pati atrisināsies.

Atbildēt

Saeimas siles vides nodoklis

11.05.2016. 12:27

Visa šī ņemšanās ar Dogo atgādina faktu, ka Latvijā nav uzlikts ar likumu vai MK noteikumiem cūku nobarojamiem kompleksiem (to operatoriem, turētajiem) par pienakumu iebūvēt gaisa attīrīšanas iekārtas. Tad nu šie ar metānu, kas noārda ozona slāni, piesārņo visu apkārtās vides gaisu un atmosfēru.

Jājautā, ka tas iespējams un kam tas izdevīgi. Izdevīgi ir valstij, jo tā iekasē dabas resursu izmantošanas nodokli, ļaujot piesārņot gaisu. Vienīgie, kas neiegūst ir apkārtējie iedzīvotāji, kas tiek indēti, smirdoņa izplatās mazākais 3 km diametrā un papildus tiek noārdīts ozona slānis, kas aiztur saules ultravioleto starojumu.

Arī šeit ar Dogo iegūst valsts ar nodokļiem, bet sabiedrība cieš.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...