Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LATVIJAS VETERINĀRĀRSTU BIEDRĪBA

07.06.2016. 13:09

http://lvb.lv/lv/animal-owners/dzivnieku-veseliba

Aizpildiet šo anketu LVB mājas lapā, ja sunim ir/bija kādas no šīm pazīmēm vai to kopums
-- izmaiņas suņa balsī
-- izmainas ēšanas paradumos, piemēram: ēdot izstiepj kaklu, atkāpjas no bļodas utt., novērojamas atraugas, kuru laikā tiek atgrūsts šķidrums ar barību vai bez tās un baltas vai viegli iedzeltenas putas.
-- saglabājas apetīte, tomēr novājē
-- nomāktība, klepus vai pat smakšana Barības vada paplašināšanās un/vai balss izmaiņas ir ļoti nopietna slimība, kas var beigties ar dzīvnieka nāvi.
Ja anketā sniegtās atbildes ietvers pazīmes, kas liecina par megaesophagus/polineiropātiju, ar jums sazināsies speciālisti, lai varētu kopīgi vienoties par turpmāko rīcību.

Atbildēt

Māris

15.05.2016. 11:17

Mam FB ir interesanta sarakste ar Margaritu Priedīti www.facebook.com/profile.php?id=100012132879259 Ļoti interesanta tādā ziņā, ka šeit atrodamie komentāri, zem dažādiem nikiem, ļoti sakrīt ar mūsu saraksti. Piem.
analīze 13.05.2016. 09:15
Bet kā suņu barībā drīkst (un var) atrasties DDT - īpaši bīstama viela, kura aizliegta visā pasaulē kopš 1972.gada?
skat. :
http://www.pvd.gov.lv/lat/augj_izvlne/aktualittes/pvd_paveiktais_uznemuma_tukuma
Kā redzam, DDT klātbūtne ir oficiāli pieļauts un pat attiecīgos daudzumos jebkurā suņu barībā.

un mūsu sarakste ar Margaritu FB:
Jā, un interesanti, ka dogo sāgas dalībnieki nesatraucas par ES standartos paredzēto DDT klātbūtni suņu barībā, jā ir noteikta pieļaujamā norma šai ļoti bīstamajai indei, kura pilnībā aizliegta jau 1972. gadā. saki, lūdzu no kurienes un kādā veidā tā joprojām var nonākt suņu barībā, pie tam legāli?

Otrs: advokāts 13.05.2016. 09:18
ak paraugi devušies uz ASV?
Un kamdēļ ne uz kādu laboratoriju ES ?
Un kā tur ir ar to suņu barības tirgu? Vai tikai kādam nespiež uz nerva tas, ka DOGO ir 40 % no tirgus. Vēl jau varam analizēt KAM pieder citi ražotāji, kuru barība ir nopērkama Latvijā.
Un vēl - vai tik te nav saistība ar TTIP , kura noslēgšana tik ļoti vajadzīga ASV.

mūsu sarakste FB:

Rakstā bija minētas gan vakcīnas, gan pesticīdi, gan raundap (glifosāts)...bet publiskajā vidē izskan tikai DOGO un prasība aizliegt tirgot šo barību. Un vēl jautājums par analīzēm, ekspertīzēm - kamdēļ tas notiek ASV? Vai tad Eiropas savienībā nav nevienas laboratorijas? Ja es vēlos ziedot naudu, gribētos zināt kamdēļ?Nu ja Eiropā nav nevienas !!!! tāda līmeņa laboratorijas kā ASV, tad mēs eam pilnīgā (...) . Jo īpaši kad stāsies spēkā jaunais TTIP - no vislabākajiem produktiem nevarēsim ne atkauties. Un viss būs pārbaudīts vislabākajās laboratorijās. Starp citu, sākumā bija info, ka 94 % ēda sauso barību, bet tieši Dogo 83 %. (bez norādes vai dogo bija vienīgā barība). tātad 6 % saslimušo vispār neēda sauso barību un 11 % ēda citu zīmolu barību. Pēdējā laikā gan tiek doti citi dati, arī ziedot.lv ir info, ka 94 % ēduši dogo.
anna 13.05.2016. 13:09

Ja kādam interesē suņu liktenis, var ielūkoties šajā forumā, kur ir dažādi padomi kā tikt galā ar šo slimību
CanineMegaesophagusInfo.com is your one-stop destination for:

un Margarita biedrības mājas lapā:
Varbūt noderēs šīs domubiedru grupas pieredze:
caninemegaesophagusinfo.com
CANINEMEGAESOPHAGUSINFO.COM

MAN LIEKAS, KA TAS SAUCAS TROĻĻOŠANA!
Par Margaritas FB profila īstumu varat pārliecināties paši, adrese augšā pieminēta.

Atbildēt

anna

13.05.2016. 12:09

Ja kādam interesē suņu liktenis, var ielūkoties šajā forumā, kur ir dažādi padomi kā tikt galā ar šo slimību
We are so glad you've found us! You're probably worried, scared, and feeling slightly hopeless after your dog's diagnosis -- Don't Be Discouraged! It CAN get better!

CanineMegaesophagusInfo.com is your one-stop destination for:

Information (We're all experienced with the condition, so we know how it works!)
Management Tips (Chairs, Food, Treats!)
Recommended Veterinarians (We know they're good because we use them!)
Awareness Events (Let's get ME off the "rare" list!)
Support (Who better than ME parents to laugh, and cry with you throughout your journey!?)

Welcome to our family -- Welcome to our crazy ME world -- Let us help your dog live a long and healthy life with Megaesophagus ♥

*DISCLAIMER* We are NOT veterinarians, and we are NOT speaking on behalf of any companies or others. We ARE a community of pet parents with ME/MG dogs. The information contained on this website is not meant to diagnose, treat, or take the place of advice from your vet. Utilize this information at your own risk. - Thank you*

What Is Megaesophagus?
What are the Signs and Symptoms of ME?
How is Megaesophagus Diagnosed?
How should ME be managed?
What are some of the common medications given for ME?

Megaesophagus (ME) is basically a "floppy" esophagus. The esophagus is a tube connecting the mouth to the stomach. A normal esophagus moves food to the stomach with wave-like contractions called peristalsis. An ME dog's esophagus loses its muscle tone, becomes enlarged, and can develop pockets where food can become trapped. Since the esophagus does not function normally, food sits in the esophagus and doesn't make its way to the stomach. This can cause malnutrition and regurgitation of vast amounts of undigested materials.

ME can be idiopathic (no known cause), or a result of a secondary disease. The most common secondary diseases causing ME are Persistent Right Aortic Arch (PRAA), which is most commonly seen in puppies and can sometimes be successfully treated with surgery, and Myasthenia Gravis (MG), which is a neuromuscular condition that can be treated with medication. Please see the links on our homepage for more information about PRAA and MG.

Atbildēt

advokāts

13.05.2016. 08:18

»

Es gan ticu

Viss notiek godīgi. Vakar pat lasīju, ka pirmie paraugi jau devušies uz ASV. No Tukuma straumes raksta gan neko nesapratu, tikai turpina melot, ka kaut ko dara. Neko nedara, jo, ja darītu, suņi nemirtu


ak paraugi devušies uz ASV?
Un kamdēļ ne uz kādu laboratoriju ES ?
Un kā tur ir ar to suņu barības tirgu? Vai tikai kādam nespiež uz nerva tas, ka DOGO ir 40 % no tirgus. Vēl jau varam analizēt KAM pieder citi ražotāji, kuru barība ir nopērkama Latvijā.
Un vēl - vai tik te nav saistība ar TTIP , kura noslēgšana tik ļoti vajadzīga ASV.

Atbildēt

analīze

13.05.2016. 08:15

»

Bērziņu ziepēs

https://www.facebook.com/andris.ambainis.1/posts/493532294166954...


Bet kā suņu barībā drīkst (un var) atrasties DDT - īpaši bīstama viela, kura aizliegta visā pasaulē kopš 1972.gada?
skat. :
http://www.pvd.gov.lv/lat/augj_izvlne/aktualittes/pvd_paveiktais_uznemuma_tukuma

Kā redzam, DDT klātbūtne ir oficiāli pieļauts un pat attiecīgos daudzumos jebkurā suņu barībā.

Atbildēt

Bērziņu ziepēs

12.05.2016. 20:30

https://www.facebook.com/andris.ambainis.1/posts/493532294166954
Vienā rindkopā: kaitīgas vielas Dogo barībā pagaidām atrastas nav. Bet 23 reižu atšķirība ir ļoti nopietns netiešs pierādījums, ka ar šo barību varētu būt problēmas. Un tas, ka var eksistēt "nezināmie faktori", te nav adekvāts pretarguments. Ja man būtu suns - nepirktu Dogo

Atbildēt

Es gan ticu

12.05.2016. 19:40

»

Varbūt

Pētnieki jau tagad "piesedzas", sakot, ka...


Viss notiek godīgi. Vakar pat lasīju, ka pirmie paraugi jau devušies uz ASV. No Tukuma straumes raksta gan neko nesapratu, tikai turpina melot, ka kaut ko dara. Neko nedara, jo, ja darītu, suņi nemirtu.

Atbildēt

Varbūt

12.05.2016. 13:20

»

es un mans suns maksis

es un mans suns Maksis sekojam notikumiem un varam secināt tikai vienu faktu - veterinārārstu biedrība ar histeriskiem tekstiem mēģina no Zemkopības ministrijas izspiest vēl vairāk finanses, lai turpinātu nebeidzami pētīt suņu slimību, un, kad Aivars Bērziņš saka, piedodiet, cienījamās pētnieces, bet...


Pētnieki jau tagad "piesedzas", sakot, ka:
"Vispirms paraugi tiks izmeklēti dažādu zināmu iespējami neirotoksisku vielu klātbūtnes noteikšanai. Ja šādas vielas netiks identificētas, turpināsim izmeklējumus uz 200 000 nezināmu vielu un to savienojumiem, kas suņu organismā varētu būt izraisījušas nervu sistēmas darbības izmaiņas,» skaidroja Ilze Matīse-van Houtana TVNET rakstā. Kamēr izpētīs tos 200 000 nezināmu vielu, paies ilgs laiks un daudz saziedotās naudas, ka beigās neviens vairs neatcerēsies, ar ko tas viss sākās...

Atbildēt

es un mans suns maksis

12.05.2016. 10:48

es un mans suns Maksis sekojam notikumiem un varam secināt tikai vienu faktu - veterinārārstu biedrība ar histeriskiem tekstiem mēģina no Zemkopības ministrijas izspiest vēl vairāk finanses, lai turpinātu nebeidzami pētīt suņu slimību, un, kad Aivars Bērziņš saka, piedodiet, cienījamās pētnieces, bet nevar tērēt bezmērķīgi valsts naudu, un saskaņā ar līgumu - prasa atskaitities par pētījumu un prasa atbildību no pētniecēm, tad visi ir sliktie, izņemot pašas pētnieces, kas iztērējušas daudzus desmitus tūkstošus nodokļu maksātāju naudas, solījušas izpētīt, bet tā arī neko nav izpētījušas. Tagad tiks tērēta ziedotāju nauda - labs bizness, dāmas un kungi, sekojiet šim piemēram, guliet letarģiskā miegā un turpiniet uzbrukt tiem, kas aicina strikti ievērot līguma nosacījumus,kas nepiekrīt bezmērķigiem naudas tēriņiem. ...sekosim līdzi pētnieču gaitām - gaidīsim rezultātus, cienījamās pētnieces! nu vairs nebūs ko vainot, ja nekas netiks izpētīts, un jāatsakitās būs mums, ziedotājiem, kur palikuši un kā tika tērēti tūkstoši!

Atbildēt

Aivarņi

12.05.2016. 09:26

»

Sesks

Aivar,Aivar


Aivars Lembergs, Aivars Podnieks, nu arī Aivars Bērziņš. Nav laba karma tam vārdam laikam. Vajag apslacīt ar svētavota ūdeni tos puišus.

Atbildēt

Nesmīdini

12.05.2016. 09:24

»

sunītis

Otkatiņš jau iztērējies,kāda tad ir iekšēja norma no katra līguma?Nestāstiet,ka nav,tāpat neticēšu


Parēķini, sunīt, pats. Uz 5 zinātniekiem par 6 mēn 13,5 tūkstoši eiro ir smieklīgi maz. 450eiro vienam mēnesī. Un, lai sliktāk izskatītos, gan jau direktoriņs uzrakstīja summu pirms nodokļu samaksas. Tāpēc kāds vēl otkats no 250eur??? :-)))

Atbildēt

sunītis

11.05.2016. 23:55

Otkatiņš jau iztērējies,kāda tad ir iekšēja norma no katra līguma?Nestāstiet,ka nav,tāpat neticēšu.

Atbildēt

Sesks

11.05.2016. 20:18

Aivar,Aivar!

Atbildēt

Suņa īpašniece

11.05.2016. 13:33

Mani interesē cita lieta. Izrādās, suņi ir saslimuši jau pagājušajā gadā. Jau pagājušajā gadā tika noskaidrots, ka saslimušajiem suņiem ir viens kopīgs rādītājs, ēduši viena zīmola barību - DOGO. Man suns saslima šogad. Tātad jautājums, ko ir izdarījusi ZM, PVD, AS Straume, nu jau laikam arī BIOR, lai nesaslimtu mans suns? Kur es varētu izlasīt šos brīdinājumus, kuri nenonāca līdz manīm? Pēdējie PVD paziņojumi mani vienkārši šokē, jums nepieciešams vēl vairāk suņu līķu, lai jūs saskatītu problēmu.

Atbildēt

Plutons

11.05.2016. 13:02

Ar interesi skatos, vai Straumes pārstāvji beidzot sapratīs, ka ir iebraukuši dziļās auzās. Pagaidām izskatās, ka viņi gaida, līdz problēma pati atrisināsies.

Atbildēt

Saeimas siles vides nodoklis

11.05.2016. 12:27

Visa šī ņemšanās ar Dogo atgādina faktu, ka Latvijā nav uzlikts ar likumu vai MK noteikumiem cūku nobarojamiem kompleksiem (to operatoriem, turētajiem) par pienakumu iebūvēt gaisa attīrīšanas iekārtas. Tad nu šie ar metānu, kas noārda ozona slāni, piesārņo visu apkārtās vides gaisu un atmosfēru.

Jājautā, ka tas iespējams un kam tas izdevīgi. Izdevīgi ir valstij, jo tā iekasē dabas resursu izmantošanas nodokli, ļaujot piesārņot gaisu. Vienīgie, kas neiegūst ir apkārtējie iedzīvotāji, kas tiek indēti, smirdoņa izplatās mazākais 3 km diametrā un papildus tiek noārdīts ozona slānis, kas aiztur saules ultravioleto starojumu.

Arī šeit ar Dogo iegūst valsts ar nodokļiem, bet sabiedrība cieš.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...