Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gada glezna

17.05.2020. 13:03

Tas, ka Kariņš un Šuplinska ir korumpēti un noklusē patiesību liecina kaut vai fakts: ārvalstu investoru padome Latvijā jau iepriekš rosinājusi mainīt Latvijas augstskolu pārvaldības modeli.

Ievērojāt, tieši “ārvalstu”. Vai jūs tiešām ticat, ka ārvalstis ir tās, kas rūpējas par Latvijas attīstību?

Atbildēt

xxx

17.05.2020. 09:13

Pirms pusgada diskutēju ar vienu lēdiju, kas savulaik strādājusi vienā no Latvijas valsts uagstskolām, un viņai škita, ka tas, ka ģimenes locekļi manto amatus, ir OK. Pilnā nopietnībā

Atbildēt

Ciryl

17.05.2020. 04:59

»

kā te teikt

Nē, mēs no (*)IZDAS


Urod gebil malopisan!

Atbildēt

wow un rektorus - cietumā!

16.05.2020. 23:10

Zinīšus WOW un valsts īpašumu'un finanšu izškērdētājus rektorus- cietumā! Lai viņi vienreiz pastrādā kādu lietderīgu darbu, uztaisa kādu šķību mēbeli cietuma darbnīcā vai uzšuj darba cimdus un tad saņem adekvātu algu! Rektoru un viņu pietuvināto algas absolūti nav samērojamas ar zemo izglītības kvalitāti augstskolās un rektoru senīli blēdīgo domāšanu. Pamatā visus labi apmaksātos krēslus augstskolās ieņem vēl padomju liuku iznireļi, bijušie partijas organizāciju sekretāri, čekas ziņotāji un viņu pakalpiņi.Tā vietā varētu finansiāli atbalstīt simtiem talantīgu pētnieku vai studentu.Valsts valstī ar nemitīgu valsts un studentu iekšēju naudas pārdali savējo kabatās - tās ir tagadējās augstskolas. Ja nevar tikt vaļā no tiem liekēžiem, tad jāslēdz tās augstskolas ciet ar visiem rektoriem - ja nav piena, tad nav. Ieekonomēsies simtiem miljonu.

Atbildēt

luste

16.05.2020. 11:58

Kā gan citādi nākotni var mācīt, ja ne politiksi? Politpārvaldes iedibin;as, nomenklatūru īpašo izveidos un vienreiz būs tā vertikāla gatava darbam.
Kad vēlēs to augstāko padomi, tad skatīs gaisāku nākotni!

Atbildēt

tādi esam

16.05.2020. 10:11

Ja tāda "sadžas profesore" nosaka izglītības politiku Latvijā, nav jābūt pārsteigtiem, ka, aģitējot par reformām, tiks radītas jaunas "barotavas"pie varas esošajiem politiķiem. Tad nu redzēsim šos ģēnijus, kas/ un par cik lielu atalgojumu tiks ielikti šajās padomēs... Lai gan atalgojumu Šuplinska nolēmusi neatklāt.

Atbildēt

lauķis

16.05.2020. 06:02

»

baibuks

Ja jau nespēj noformēt rektora ievēlēšanu,tad atliek tikai pīkstēt.Iztiksiet kādu laiku nezaguši


Nekas viņai nav jāpīkst,klusu ciešot jāstrādā sabiedriski lietderīgs darbs un jāpārtiek no žēlsirdības dāvanām,ja kāds tikai tās dos.Tieši tāds pats liktenis būs visiem partijniekiem,tikai viņi to vēl nesaprot.

Atbildēt

baibuks

15.05.2020. 22:11

»

MK536

15 izglītības u.c. organizācijām nobeigt savu žēlabaino sacerējumu ar Egīla Levita norādījumu ir sevis necienīgi


Ja jau nespēj noformēt rektora ievēlēšanu,tad atliek tikai pīkstēt.Iztiksiet kādu laiku nezaguši.

Atbildēt

kā te teikt

15.05.2020. 21:10

»

Priekulis

Jūs kolēģīt, no LIZDAs


Nē, mēs no (*)IZDAS !

Atbildēt

Kaatad

15.05.2020. 20:47

Vietējās ,saucamās "elites" možās atvases, 100 % čakli studē smalkos ārvalstu kantoros,.. tāpat arī, pārējie..vnk gaišās galvas pie pirmās iespējas atrod kā aizlikties prom. Neba visi tikai vīzdegunības vai skolas nosaukuma pēc. Jautājums ir izglītības kvalitāte, kuras te nav.Visa tā debīlā birokrātija, par - vai anglenē drīkst pasniegt, kurš pensis kurai pensenei protežēs iecerēto programmu,ko apstiprinās, ko noraidīs,kā viņi tur kkā vienosies.. un vēl tie senilie spices āksti pamanās saņemt pa 100 tk gadā. Interesanti- par ko? :))

Atbildēt

Rektorus un viņu bandas- cietumā!

15.05.2020. 18:13

Rektorus un viņu bandas- cietumā!

Atbildēt

Un ļoti pareizi!

15.05.2020. 18:10

Šuplinskas variants ir pareizs. Jo līdz šim augstskolas, lai gan valsts dotētas un tās pakļautībā esošas, ir to tik vien darījušas, kā izšķērdējušas vēsturiski iegūtos īpašumus, izpārdevuši pat dāvinājumus, it kā šodienas
kkriminālnoziedzniekie - rektoriem būtu tādas tiesības - izškērdēt cienījamu cilvēku dāvinājumus. Korupcija un izlaupīšana- savējo bandas, mafijas, naudas izlaupīšana lielos apmēros - tā ir mūsu augtskolu līdzšinējā prakse. Un jāuzver, ka tās ir valsts augstskolas. Tad ko- kāpēc tās var nekontrolēti šauŗai cilvēku grupai ģenerēt milzonīgas, noziedzīgi lielas algas, piemaksas, grnatus un tt.? Visi līdzšinējie rektori ir jābāž cietumā uz daudziem gadiem. Tas nudien nevienam, kas kaut nedaudz saskāries ar augstskolu ķēķi, ir skaidrs.

Atbildēt

MK536

15.05.2020. 16:23

15 izglītības u.c. organizācijām nobeigt savu žēlabaino sacerējumu ar Egīla Levita norādījumu ir sevis necienīgi!

Atbildēt

vertikāle

15.05.2020. 15:30

Bet kā savādāk proletkulta varas vertikālē? Kāds kaut ko mačīs vēl ne pietiekoši revolucionāri, vai pieteiksies politbirojā nesakaņotā Briseles projektā? Katras lekcijas saturs būs jāsakaņo un jāaizstāv ne pa jokam. Ja maksas studenti - tad vēl naudas līnijā viss jāsaskaņo ar padomi. Par pareizām domām citādi nepareizu cenu noteiks u otrādi.
Vajag skatīties pozitīvi - jaunā padomju partijeskā nomenklatūra tad savus un radinieku bernus te laidīs specgrupas un un būs īpašas izlases arī partijas darbam. Un aplis būs noslēdzies.

Atbildēt

Kkkkaaaa

15.05.2020. 15:25

Atkal prisaki spirinās

Atbildēt

nu, nu...

15.05.2020. 14:51

»

Q

Tās koalīcijas partijas ir kā ļaundabīgs audzējs tautas miesā, visur cenšas sabāzt savus zagļus , gan pašvaldībās, gan augstskolās gan tagad arī Rīgas namu pārvaldē, Komunistu laikos tautai bija jābaro viena partija , tagad savairojušās kā utis kažokā un izsūc iedzīvotājiem pēdējās asinis...


Nu, bet tā tauta taču pati ir vainīga. Nezin, ko grib. Savulaik priekš jums bija uztaisīta jauka vienas partijas demokrātija. Jums tāda nepatika. Tagad priekš jums ir uztaisīta daudzu partiju demokrātija. Un atkal jums nepatīk. Dabīgi, ka daudzās partijās ir vairāk alkatīgu rīkļu, kas jāpabaro, tāpēc daudzpartiju demokrātija maksā dārgāk, ka'vienas partijas demokrātija.

Atbildēt

Q

15.05.2020. 14:12

Tās koalīcijas partijas ir kā ļaundabīgs audzējs tautas miesā, visur cenšas sabāzt savus zagļus , gan pašvaldībās, gan augstskolās gan tagad arī Rīgas namu pārvaldē, Komunistu laikos tautai bija jābaro viena partija , tagad savairojušās kā utis kažokā un izsūc iedzīvotājiem pēdējās asinis!

Atbildēt

rektoru bandai

15.05.2020. 14:11

janocert plaukstas....lai nezog

Atbildēt

Skumji

15.05.2020. 14:10

Šī valsts kļūst arvien represīvākā

Atbildēt

ko te teikt

15.05.2020. 13:13

Žoplinska. tāpat kā visa kanKariņa kliķe ir noziedznieki pret valsti

Atbildēt

jaajaa

15.05.2020. 12:55

..."būtiski ierobežo augstskolu autonomiju" ?...privāto augstskolu autonomiju neviens neierobežo...a citādi ir tā, ka Latvija izglītībai tērē par daudz pret IKP...Šuplinskai taisnība...:)

Atbildēt

SOLA

15.05.2020. 12:36

Dažā labā tā saucamajā augstskolā ar īpašumiem, kur par kapeikām dzīvo viskautkas un pilnīgi nekontrolētu maksu-piemaksu-pārmaksu sistēmu sen jau vajadzētu turēt zem lupas. Tad nebūtu kosmisko maksu pašmāju studentiem. Ne jau visiem ir tādi līdzekļiu un diplomi vispār nebūt nav vajadzīgi...atnācu,samaksāju,it kā pabeidzu,it kā esmu diplomēts spečuks,bet priekš kam man tas....tikai tāpat vien .Sončika takš arī ir ar augstāko izglītību.Smieklīgi, ja nebūtu tik skumji.

Atbildēt

nevajag muldēt

15.05.2020. 12:29

Vajag normālus padomju nolikumu, lai sakarīgi cilvēki piekristu tur startēt. Veiksminieki un gudrinieki. Arī no ārvalstīm. Nevis kaut kādi sapelējuš, vienmēr badīgi padomju zinātņu kandidāti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....